Рецептата е проста и може да бъде изпълнена от всеки. Достатъчно е да се придържате към пропорциите:
50 мл канадско уиски
10 капки ангостура
1 бучка захар
1 мараскино черешка
по половин резенче лимон и портокал
лед
Бучката се поставя в тъмблър. Върху нея се капва ангостурата и се сипва малко вода. Захарта се натрошава с баровата лъжичка,
Чашата се пълни с кубчета лед и върху тях се излива уискито. Разбърква се добре и се гарнира с черешка, лимоново и портокалово резенче.