Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
3| 4803 | НОВИНИ

11 европейски страни договарят по-ниски цени за лекарства

11 европейски страни договарят по-ниски цени за лекарства
Важно споразумение между България и още 10 държави от Централна и Източна Европа. Целта е да се водят преговори от името на няколко страни, така че да се договарят по-ниски цени за доставка на лекарства, информира НТВ.
 

В момента всяка една от държавите е малък пазар и трудно може да договори изгодни цени за медикаменти.

 

Амбицията на здравния министър е, ако споразуменията са успешни, проблемите, свързани с недостига на ваксини, лекарства за редки и онкологични заболявания, да се решат.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Норвегия ще подкрепи най-бедните страни от ЕС, сред които България 4| 5265 | Норвегия ще подкрепи най-бедните страни от ЕС, сред които България Отстраниха Дилма Русеф от президентския пост 5| 4644 | Отстраниха Дилма Русеф от президентския пост Неков: ЕК да защити европейските производители 0| 4669 | Неков: ЕК да защити европейските производители Гледат мярката на 6-мата, разпространили близо кг кокаин 0| 5452 | Гледат мярката на 6-мата, разпространили близо кг кокаин

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads