Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
3| 5070 | НОВИНИ

14-годишна родилка: Не съм готова да съм майка

14-годишна родилка: Не съм готова да съм майка
Станалото - станало. Родих. Не съм готова да съм майка. Не знам как да гледам дете. Това каза пред bTV най-младата майка, която роди в първите часове на 2015 г. в Шумен.
 

 И двамата родители на новороденото бебе не работят и нямат намерение да работят. Таткото бил на 26 г. Ами ще получавам майчинство. С него ще живеем, призна младата майка и допълни, че не са мислили с таткото как ще гледат детето и как ще го изхранват. Майка ми е на 35 г., свекървата - на 39 г. Май взимат помощи. Може да помагат, призна майката. Поради крехката й възраст разговорът с нея се водеше зад параван, а името й не беше съобщено. От Шумен обаче вчера казаха, че тя се казва Джанан Руменова, а бебчето ще носи нейното име.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Прокуратурата готова с обвинителния акт срещу стрелеца от Лясковец 1| 4478 | Прокуратурата готова с обвинителния акт срещу стрелеца от Лясковец Юнкер: България е велика нация, готова е за Шенген 41| 6142 | Юнкер: България е велика нация, готова е за Шенген Борисов се похвали: Стратегията за съдебната система готова до месец 12| 6579 | Борисов се похвали: Стратегията за съдебната система готова до месец Фандъкова: Столична община е готова за зимата 1| 5595 | Фандъкова: Столична община е готова за зимата

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads