Реклама / Ads
0| 4787 |17.10.2014 НОВИНИ

52-годишен уби съсед по жесток начин

.
архив
52-годишен мъж от Велико Търново е обвинен за убийството на 49-годишен негов съсед, съобщават от Областната дирекция на МВР.
 

Сигналът за намерено безжизнено тяло на мъж в жилището му в кв. „Чолаковци" е получен в полицията в сряда вечерта. На мястото са изпратени полицейски екипи, които установили, че тялото е на 49-годишен мъж.

 

То е било изпратено за аутопсия във великотърновската болница. Резултатите от нея показали, че смъртта е настъпила от дихателна недостатъчност, получена след причинени множество наранявания. Убийството е извършено по особено мъчителен за жертвата начин и с голяма жестокост, уточняват от полицията.

 

По неофициална информация мъжът е убит при пиянска свада от свои авери, съобщава Дарик. Първоначално са били задържани двама мъже, но като основен заподозрян е привлечен само един. Повдигнато му е обвинение за извършеното умишлено убийство.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 3347 |24.09.2024 Жестоко убийство във Варна . 2| 3811 |30.12.2022 Пребиха до смърт мъж от Куклен. Задържан е негов съсед . 2| 5761 |25.12.2022 Кърваво убийство преди Бъдни вечер: Мъж закла съседа си в монтанско село . 11| 6800 |12.01.2013 Задържаха 2-ма психичноболни убийци

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads