Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
3| 6313 | НОВИНИ

Анна Заркова: Премиерът да изпрати по една полицейска свирка на тв водещите

Анна Заркова
Анна Заркова
Гледам всеки ден по телевизиите един депутат – как се казваше... - дето много прилича на други двама, много вика и се кара, дере се нещо за полицията и си личи, че му се иска да се изкаже за закона и корупцията.
 

Да, той – същият, дето разправя „ний с прокуратурата това, ний с главния прокурор онова“... и добре, че му се къса мисълта и не стига до разделението на властите.


Та, пиша аз един SMS на премиера сега - вместо да праща такива хора по студията, да прати по една полицейска свирка там - всеки водещ да си я окачи на врата и като пита нещо за корупцията, в отговор сам да си я надува. Звукът ще е същият съдържателно, ама ще е по-приятен – и пак така ще заглушава всяка разумна приказка от екрана.


Това му пиша на Бойко, да знаете. Като покажат всичките му SMS-и, да не се изненадате.

 

Анна Заркова, Фейсбук

 

 




f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Доц. Андрей Чорбанов:  Премиерът да каже кой го е подвел, че след месец няма да има вирусна инфекция 13| 8596 | Доц. Андрей Чорбанов: Премиерът да каже кой го е подвел, че след месец няма да има вирусна инфекция Психиатър: Премиерът е лош лидер, казва едно, а прави друго. Правителството е перверзно 21| 10740 | Психиатър: Премиерът е лош лидер, казва едно, а прави друго. Правителството е перверзно Б. Рашков: Премиерът не може да си опази спалнята, какво да очаква обикновеният българин? 9| 9184 | Б. Рашков: Премиерът не може да си опази спалнята, какво да очаква обикновеният българин? Проф. Гайдарски: Премиерът се интересуваше от медицинската част на COVID-19, но изпусна икономическата и финансите 3| 7343 | Проф. Гайдарски: Премиерът се интересуваше от медицинската част на COVID-19, но изпусна икономическата и финансите

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads