Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
2| 4879 | НОВИНИ

Арнаудова: Дадени са документи за изпитвания на пътя край Своге, но такива не са извършвани

Пътят-убиец край Своге
Пътят-убиец край Своге
Прокуратурата провежда разследване за извършено престъпление. Няма основание да се съмняваме за това, че в останалите отсечки, които е правила „Трейс“ има някакъв проблем. Това каза говорителят на прокуратурата Румяна Арнаудова по НТВ относно повдигнатите вчера обвинения на няколко човека заради трагедията край Своге, при която загинаха 20 души.
 

Служителите по транспорта са лица, които в резултат на техни действия или бездействия се е стигнало до полагане на некачествена настилка. Дадени са документи за изпитвания на пътя, но реални такива не са извършвани. Иначе щеше да се установи, че е слагана друга настилка. Ние повдигаме обвинение за цялостната дейност по ремонтираното платно. Пътната сигнализация е важна. Този знак за ограничение на скоростта от 40 км е трябвало да бъде спазен. Целта е била да се облагодетелства фирмата.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
”Трейс” фалшифицирала документи за ремонта на пътя убиец край Своге 6| 6333 | ”Трейс” фалшифицирала документи за ремонта на пътя убиец край Своге Общински съветник: ГЕРБ крие документи по тема за 157 млн. евро 1| 6256 | Общински съветник: ГЕРБ крие документи по тема за 157 млн. евро Терасата на шефа на КПКОНПИ e без документи 10| 5962 | Терасата на шефа на КПКОНПИ e без документи КАТ ще спират шофьори за проверка на документи, алкохол и колани 1| 5361 | КАТ ще спират шофьори за проверка на документи, алкохол и колани

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads