Реклама / Ads
18| 4910 |22.01.2015 НОВИНИ

Д. Атанасова: Таня Андреева уволняваше поголовно, вместо да внася закони

.
Десислава Атанасова
Когато се казва истината, на някого не е удобно да я чуе. Във всеки един момент тя трябва да се представя на обществото. Позицията на премиера е, че няма ксенофобско говорене. Ще работим за защита на българските медици, така коментира в предаването "Лице в лице" вота на недоверие на ДПС Десислава Атанасова от ГЕРБ.
 

Обществото отдавна чака реформата в здравеопазването. Ако не се справя министърът, всяка парламентарна група може да иска вот на недоверие, допълни Атанасова.

 

Контурът на реформата започва с бюджета за 2015, с бюджета на НЗОК. За година и половина загубихме здравеопазването на обществото. Таня Андреева не внесе нито един закон, дори не написа нито една промяна. Когато тя пое управлението за период на седмица бяха махнати 80 човека. В пресцентъра на министерството нямаше човек, който да отговаря на журналистически въпроси, сочи депутатката.

 

Имам сигнали за уволнени хора от ДПС. В смесените региони българските  мюсюлмани са уволнявани, защото са членове на ГЕРБ. 40 000 човека са били уволнени по време предходното правителство, обяви Атанасова.   

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 7| 2387 |14.12.2025 Учен от НАСА разкри мистерията на „Витлеемската звезда“ . 1| 2325 |14.12.2025 Кои метали преобръщат световната икономика през 2026 г. . 5| 2523 |14.12.2025 Какво ядат монасите от Света гора по време на Коледните пости . 0| 2450 |14.12.2025 Сняг за Нова година

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads