Реклама / Ads
14| 9120 |30.06.2021 НОВИНИ

Бабикян: На 11-ия ден от протестите дойдоха да ни предлагат пари, за да се откажем

.
Арман Бабикян
На 11-ия ден от протестите дойдоха да ни предлагат пари, за да се откажем. Приключиха с моркова и след това дойдоха с тоягата, но това на всички е ясно вече. Това коментира Арман Бабикян от ”Изправи се! Мутри вън!” в ефира на ”Честно казано с Люба Кулезич”.
 

"Осребряване на протестите не може да бъде заподозряно. Този тролски подход беше валиден на миналите избори повече и сега я няма тази омраза и това ругаене. Хората много активно искат да говорят за това как ще станат нещата по правилния начин", коментира Арман Бабикян.

 

"Ние сме правили много пъти досега протести. Тикви сме ваяли като скулптури, риба цаца се продаваше пред Съдебната палата, Винету се четеше пред ГЕРБ. През тези изминали години ние бяхме трима души. Журналистите бяха повече от нас, когато се правиха тези протести", допълни той.

 

Той коментира и казуса с подслушването на протестиращи под предтекст, че са сформирали държавен преврат.

 

"Промяната започва. Един политик има избор и това е дали ще промени страната. Ето го миналия парламент, там имаше партии на промяната. Миналата година нямаше много партии на промяната, но сега са много и дано да станат още повече. Допускам, че ИСМВ, ИТН и ДБ ще има мнозинство от 121 гласа", обясни той.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 388 |15.12.2025 Китай намали изоставането си от САЩ в AI надпреварата до 3 месеца . 2| 510 |15.12.2025 Кая Калас: ЕС изпълни обещанието – достави на Украйна 2 милиона снаряда . 0| 603 |15.12.2025 Латвийското разузнаване забрани да се пътува до Русия и Беларус по време на Коледа . 0| 867 |15.12.2025 Синдикатите бият тревога за удължителния бюджет – удар за администрациите, общините, заплатите

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads