Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
4| 5031 | НОВИНИ

Бъчварова доволна от даренията за МВР

Румяна Бъчварова
Румяна Бъчварова
Шефът на МВР Румяна Бъчварова е довжолна от даренията за МВР. По думите й през миналата година МВР е получило 2 400 000 лева от международни дарения. Част от тях са били отделени за изграждането на сградата на Обединените сили за противодействие на наркотиците, която министърът откри днес.
 

Бъчварова посочи, че въпросът с даренията  е изяснен с приетия миналата година Закон за МВР. Тя посочи, че в заповед на министъра за правилата, по които се осъществява тази дейност, са изключени дарения от частни фирми и лица, а се допускат единствено международните дарения и от държавни институции.

 

 

Концепцията за реформа в МВР е готова, каза още министърът. Тя заяви, че в момента се извършват юридически консултации, които окончателно трябва да определят реда, по който ще става преназначаването на служителите във ведомството.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Н. Радулов за Фрог: Даренията на МВР ще ощетят държавния бюджет 2| 5142 | Н. Радулов за Фрог: Даренията на МВР ще ощетят държавния бюджет Разрешиха даренията в МВР 1| 4768 | Разрешиха даренията в МВР Янков: Бъчварова призна, че Съветът по сигурност не функционира 2| 4897 | Янков: Бъчварова призна, че Съветът по сигурност не функционира МВР започва да изплаща обезщетенията на полицаите, обеща Бъчварова 3| 5052 | МВР започва да изплаща обезщетенията на полицаите, обеща Бъчварова

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads