Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
10| 5838 | НОВИНИ

Бойко Борисов назначи още двама зам.-министри

Бойко Борисов
Бойко Борисов
Със заповеди на премиера Бойко Борисов за заместник-министри на вътрешните работи и на енергетиката бяха назначени Цвятко Георгиев и Антон Павлов.
 

В последните няколко месеца Цвятко Георгиев беше съветник по въпросите на националната сигурност на служебния министър-председател, а Антон Павлов - заместник-министър на икономиката и енергетиката.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Каракачанов: Ще оттеглим подкрепата за "Борисов 2" ако не се изпълнява програмата 5| 4852 | Каракачанов: Ще оттеглим подкрепата за "Борисов 2" ако не се изпълнява програмата Костов: Риск №1 за кабинета "Борисов" е ДПС 33| 5682 | Костов: Риск №1 за кабинета "Борисов" е ДПС Борисов назначи още 15 заместник-министри 3| 5634 | Борисов назначи още 15 заместник-министри Борисов не сменя Банкя за Бояна 9| 7115 | Борисов не сменя Банкя за Бояна

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads