Реклама / Ads
14| 4181 |17.07.2021 НОВИНИ

Борислав Сандов: ДБ не търси порции, министерства и ведомства

.
Борислав Сандов Източник: БГНЕС
”Редно е, когато търсиш подкрепа, да предложиш консултации, но дори и да няма консултации, от ”Има такъв народ” трябва да проучат откъде могат да получат тази подкрепа”, това каза в предаването ”Офанзива с Любо Огнянов” по NOVA NEWS Борислав Сандов, съпредседател на ”Зелено движение”, ”Демократична България”.
 

Той заяви, че "Демократична България" иска реформаторско правителство, не търсят порции, министерства и ведомства. Според него от партията на Слави Трифонов са се вслушали в съвети на "Демократична България".

 

Борислав Сандов разясни, че правителство може да бъде избрано в парламента с по-малко депутати, но подчерта, че всяко правителство на малцинството има къс хоризонт.

 

Според него е възможно "Демократична България" да получи трети мандат, но и още много възможности са налице, а сътрудничество с ДПС, ГЕРБ и БСП не може да съществува.

 

От коалицията не се притесняват от нови избори, но по-важно е да се види какво е добре за България, не за "Демократична България".

 

Относно кандидатурата на Николай Василев, той подчерта, че са нужни нови хора, а не стари лица.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 587 |19.12.2025 Индексират заплатите в сектори, където са увеличени със 70%. Няма обяснение . 1| 490 |19.12.2025 Възможните дати за предсрочни избори – 22 март, 29 март или 5 април . 0| 786 |19.12.2025 Зеленски: Знаем къде ще са "Орешниците" в Беларус, искаме санкции от Запада . 0| 920 |19.12.2025 5000 лева: Съдът пусна директора с камерите под гаранция

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads