Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
18| 8804 | НОВИНИ

Човек на президента към Борисов: Срамно е да не се познава Конституцията, жалко е!

Димитър Стоянов
Димитър Стоянов
Ако президентът счита, че извънредното положение е нещо различно от цял свят, да му наложи вето. Аз ще извадя ГЕРБ от залата. Да оставим народа без извънредно положение и ще го уморим”. Това заяви премиерът Борисов пред журналисти в Смолян, предаде Нова тв.
 

Няма ли кой да му каже, че за решение на Народното събрание указ не се издава, а следователно и вето няма как да се наложи! За това се прави и обръщение към народа. Срамно е да не се познава Конституцията, жалко е.

 

Главният секретар на президента Димитър Стоянов, Фейсбук




f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Бойко Борисов: Следващите 2-3 седмици ще е пикът на пандемията 22| 4882 | Бойко Борисов: Следващите 2-3 седмици ще е пикът на пандемията Борисов: Искам да поритам, омръзна ми да гледам Мутафчийски и Горанов 20| 6617 | Борисов: Искам да поритам, омръзна ми да гледам Мутафчийски и Горанов Борисов отвърна на президента: Партията на колегата Радев ни остави с 3 долара пенсия 54| 7826 | Борисов отвърна на президента: Партията на колегата Радев ни остави с 3 долара пенсия Борисов поиска 30 000 PCR- теста на месец от Южна Корея, говори с президента на страната 11| 4321 | Борисов поиска 30 000 PCR- теста на месец от Южна Корея, говори с президента на страната

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads