Реклама / Ads
3| 6962 |31.10.2017 НОВИНИ

Ст. Делийски за Фрог: Министър д-р Петров го отстраняват по същия начин като проф. Танев

.
Да си подадеш оставката е нещо, което не всеки има силата да го направи, заяви пред Фрог нюз политологът Страхил Делийски по повод връчената вчера оставка на здравния министър проф. д-р Николай Петров.
 

Има различни интереси вътре в управляващата коалиция. Този случай твърде напомня за начина, по който беше сменен министърът на образованието проф. Танев. Определени медии му спретнаха скандал заради турското робство. Подозренията, че един читав човек е жертван в името на нещо друго, ще останат.

 

По повод конгресът на БСП политологът заяви, че всичко на форума се случи по предварителния план на Нинова. „Това обаче не означава, че предпоставките за напрежението са изчезнали. Самият факт, че различните групи в партията си говорят през медиите, означава, че не си говорят вътре и че има проблем с лидерството”.

 

Вижте какво още каза Страхил Делийски в рубриката Интервю.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 253 |11.12.2025 Зеленски и „коалицията на желаещите“ на ново видео-събиране . 0| 436 |11.12.2025 Рекорд за Пентагона: Конгресът одобри военен бюджет от 901 млрд. долара . 0| 1923 |11.12.2025 Международен поглед: Какво видяха световните агенции в българските протести . 0| 860 |11.12.2025 Свети Даниил: Подвигът на монаха, живял 33 години върху кула

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads