Реклама / Ads
3| 4612 |08.06.2015 НОВИНИ

Депутат от БДЦ чупи ключица в катастрофа с мотор

.
Стефан Кенов
Депутатът от БДЦ и съпредседател на партия БДЦ Стефан Кенов катастрофира днес с мотор на бул. "Янко Комитов" в морския град. Той се е ударил самостоятелно, докато управлявал машината с една ръка. Настанен е в болница, със счупена ключица.
 
Няма опасност за живота му.Депутатът е любител на моторите не само заради хобито си, но и заради натовареното ежедневие, съобщава "Флагман".

Той идва често пътува за Бургас, за да подготвя структурите за предстоящите местни избори. Възможно е да е изруснал управлението за миг, заради разговор по телефона.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 159 |16.12.2025 Мицкоски: Промени в конституцията за българите, ако ЕС и България изпълнят условията ни . 0| 130 |16.12.2025 Евакуираха летището в Сараево заради сигнал за бомба . 1| 270 |16.12.2025 Антиправителствен протест в Словакия изведе хиляди на улиците . 0| 267 |16.12.2025 Оръжие за масово унищожение: Тръмп впрегна всички служби във войната с фентанила

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads