Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
3| 5041 | НОВИНИ

Депутати умуват как да работят по изборите

Депутати умуват как да работят по изборите
Изпълнителната комисия на ГЕРБ е обсъдила как ще работи парламентът по време на изборите, съобщи Димитър Главчев. Темата предстои да бъде обсъдена и с други парламентарни групи.
 


По-коректно към избирателите е Народното събрание да излезе в отпуск и след това пропуснатото време да се отработи в дни, които не са предвидени за пленарни заседания, обясни Главчев.

По думите му управляващата партия затяга дисциплината в парламентарните си редици до изборите.


Обмислихме как точно да бъде затегната дисциплината и да не бъде нарушен законодателният процес с оглед на предстоящите избори, обяви още Главчев пред медиите.


На днешното заседание е обсъдена и по-добрата организация в пленарна зала заради намаляващия кворум, включително и заради отсъствия на депутати от управляващата партия.


Главчев уточни, че един от начините за затягане на дисциплината са финансови санкции. По думите му няма друго работно място, където служителят да получава заплатата, ако не ходи на работа.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Депутатите не се разбраха за "Гражданска отговорност" 8| 6470 | Депутатите не се разбраха за "Гражданска отговорност" Гледат под лупа субсиидите на независимите депутати 1| 6144 | Гледат под лупа субсиидите на независимите депутати Депутатите се изпокараха за евтаназията 14| 5971 | Депутатите се изпокараха за евтаназията Т. Младенов: Хората ще работят повече и ще получават по-високи доходи 18| 6327 | Т. Младенов: Хората ще работят повече и ще получават по-високи доходи

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads