0|
4310
|29.11.2016
НОВИНИ
Десеткилометрова опашка край Ботевград заради каравани с летни гуми

Пътнотранспортно произшествие с каравани, които не са били оборудвани за пътуване в зимни условия, предизвика задръстване на път I-1. Отстраняването на колите от пътя доведе до 10-километрова опашка по направлението Мездра – Ботевград, в участъка между селата Новачене и Люти дол. Това съобщиха от пресцентъра на Агенция ”Пътна инфраструктура”.
Агенция „Пътна инфраструктура“ многократно призова шофьорите да не тръгват на път без задължителната зимна подготовка. За опазването на личната безопасност и тази на тази на другите участници в движението, изключително важно е шофьорите да не предприемат пътувания без зимни гуми, с неизправни акумулатори или без течност за чистачки и в охладителната система на автомобила с добавки против замръзване.
Блокирането на движението от превозни средства, които не са подготвени за движение при зимни условия затруднява достъпа на снегопочистващата техника и възпрепятства пътуването на всички останали шофьори.
Моля, подкрепете ни.






Реклама / Ads
КОМЕНТАРИ
Реклама / Ads