Реклама / Ads
54| 8385 |13.03.2014 НОВИНИ

И Димитър Цонев аут от БТВ?

.
Димитър Цонев
Димитър Цонев е поредният журналист, който напуска БТВ. Приятели в социалната мрежа на дъщеря му Десислава Цонева разказват, че прочели неин статус, гласящ: „Гледайте утре последният брой на Лице е лице с баща ми. Мъчно ми е да го кажа, но в България всичко качествено бива съсипано".
 

Що се отнася до последния постинг на самия Цонев в социялната мрежа, той е линк към страницата на БТВ и гласи: "Лице в лице е най-гледаната публицистична програма в родния ефир". Все още Цонев е със статус, че работи за БТВ Медия Груп".

Припомняме, че още през вчерашния ден стана ясно, че съществува проблем около предаването. Плъзнаха слухове, че предаването "Лице в лице" щяло да бъде сведено до половин час, а решението за това взело ръководството на БТВ. Предстояла среща с ръководството, защото Цонев бил външен продуцент и трябвало да се уреждат договорни отношения. Самият Цонев обаче не отрече вероятност прив 30-минутна продължителност да не е водещ. 

Ко-водещата на Цонев Цветанка Ризова пък не вдигаше телефона си, за да коментира събитията. 
f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 10| 3520 |12.07.2024 Йордан Цонев остава с Пеевски, би го последвал дори в нова партия . 10| 10187 |29.03.2014 От bTV размислиха: Връщат „Лице в лице” . 15| 6343 |16.06.2010 БНТ с 15 млн. дългове, Цонев бил спестовник . 9| 5399 |21.04.2010 Столът на Бареков пасна на Виктор Николаев

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads