Реклама / Ads
2| 5376 |28.04.2018 НОВИНИ

Ердоган - неоспорим фаворит за вота в Турция

.
Реджеп Ердоган и партията му са безспорни фаворити на предсрочните избори, които ще се проведат в Турция на 24 юни.
 

Сегашният държавен глава е предизвестен победител на президентския вот, след като получи подкрепата на третата по големина формация в страната Партията за националистическо действие.

 

Същевременно бившият съратник на Ердоган и бивш президент Абдулах Гюл разсея спекулациите, че ще се кандидатира за поста.

 

На друг митинг по-рано през деня Ердоган заяви, че един от приоритетите на бъдещото управление ще бъде изграждането на плавателен канал, успореден на Босфора.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 2| 1455 |15.12.2025 Китай намали изоставането си от САЩ в AI надпреварата до 3 месеца . 6| 1663 |15.12.2025 Кая Калас: ЕС изпълни обещанието – достави на Украйна 2 милиона снаряда . 0| 1690 |15.12.2025 Латвийското разузнаване забрани да се пътува до Русия и Беларус по време на Коледа . 0| 2007 |15.12.2025 Синдикатите бият тревога за удължителния бюджет – удар за администрациите, общините, заплатите

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads