Вторник, 24 Октомври 2017, 10:54
Frognews
0| 4691 |08.07.2016

Финалът на Евро 2016 е Франция-Португалия след загубата на Германия от домакините с 2:0

.
Франция победи с категоричното 2:0 световния шампион Германия и ще играе на финала срещу Португалия за титлата на европейското първенство по футбол.

Антоан Гризман вкара и двата гола за петлите - първо от дузпа в добавеното време на първото полувреме, после в 72-ата минута.

През първото полувреме Германия доминираше, но някои съдийски решения попариха германските надежди и се отразиха на иначе безупречната игра на Бундестима.

Финалът Франция - Португалия е в неделя от 22 часа българско време.