Реклама / Ads
4| 4799 |29.08.2018 НОВИНИ

Гледат мярката на Десислава Иванчева

.
Специализираният съд ще разгледа молба за изменение на мярката на отстранения кмет на столичния район „Младост” Десислава Иванчева.
 

Защитата на Иванчева ще настоява за по-лека мярка от „задържане под стража”. Апелативният спецсъд отказа да освободи от следствения арест Биляна Петрова – заместничка на отстранения кмет на „Младост”.

 

Защитата ѝ настоя за пореден път за определяне на по-лека мярка за неотклонение заради влошеното ѝ здраве, но магистратите отново приеха, че няма пречка тя да се лекува в затворническата болница.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 299 |14.12.2025 Кои метали преобръщат световната икономика през 2026 г. . 12| 1164 |14.12.2025 Сталин избива милиони, за да е весел животът. Днес над милион гинат в Украйна като "освободители" . 2| 961 |14.12.2025 Еврокомисията с нов иск срещу България – за обществените поръчки . 2| 1633 |14.12.2025 Кървав атентат с много убити евреи на плаж в Сидни

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads