Вчера беше една нормална първа среща. Надявам се, че ще има още конкретика. Все още нямаме решение дали ще подкрепим правителство на ГЕРБ-СДС. Това заяви Станислав Балабанов от ИТН пред журналисти.

Балабанов се съмнява да има някакво обръщане на позициите и ГЕРБ-СДС и ПП-ДБ да направят коалиция.

"Поведението на ПП-ДБ е същото като на Иван Костов преди години, който като загуби изборите, се обиди на нацията. Сега целият парламент да се съобразява с програмата на Кирил и Асен.

Това нещо бави парламентарния и политически процес, надяваме се това в най-скоро време да спре, за да видим дали има възможност за реализация на кабинет", каза още той.