Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
33| 4770 | НОВИНИ

Лена Бориславова към ГЕРБ: Няма такава политическа наглост!

Лена Бориславова към ГЕРБ: Няма такава политическа наглост!
Източник: Facebook
Лена Бориславова нападна ГЕРБ. Тя ги обвини, че са бойкотирали избора на председатели на Общинските съвети в София и Варна, а после се оплакали, че те не работят. 
 

Бориславова цитира публикация във фейсбук на Любомир Аламанов. Тя обвини още партньорите от сглобката в "политическа наглост" и, че основната им цел е да блокират всичко. 

 

"Да си знаете, ако се чудите защо и на общинско ниво ще има проблеми", написа тя. 

 

Ето какво още пише Бориславова във Фейсбук: 

 

ГЕРБ, вчера: Отговорност на първите е да направят мнозинство.

ГЕРБ, днес: Ама защо първите правят мнозинство.

 

ГЕРБ, вчера: Ние сме твърда опозиция в София.

ГЕРБ, днес: Ама защо първите се договарят с други, а не с нас.

 

ГЕРБ, вчера: Ние няма да говорим с ППДБСС.

ГЕРБ, днес: Ама защо ППДБСС не си говорят с нас?




f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
София под обсада: България приема Унгария днес без публика. 1600 полицаи и гардове бранят стадион “Васил Левски” 5| 4178 | София под обсада: България приема Унгария днес без публика. 1600 полицаи и гардове бранят стадион “Васил Левски” Експерти: За да паднат цените, трябва да намалее купуването 3| 3182 | Експерти: За да паднат цените, трябва да намалее купуването Спортният министър: Редно е в един момент БФС да отстъпи властта и да я даде на някой друг /обновена/ 3| 4049 | Спортният министър: Редно е в един момент БФС да отстъпи властта и да я даде на някой друг /обновена/ Политолози: ГЕРБ и ДПС искат нещо, което не успяха да реализират самите те. Целта е Асен Василев 12| 4415 | Политолози: ГЕРБ и ДПС искат нещо, което не успяха да реализират самите те. Целта е Асен Василев
Реклама / Ads