Реклама / Ads
14| 5340 |18.06.2020 НОВИНИ

Министър Аврамова: Общ фронт използва компромата за унищожаване на ГЕРБ

.
Петя Аврамова
Общ фронт използва компромата като гнусен инструмент за унищожаване на политическия противник. Компроматът е оръжие на слабите. Това заяви пред бТВ министърът на регионалното развитие Петя Аврамова.
 

Наблюдаваме излизане отп рамките на нормалното. Няма нормален човек, който да не се възмути от грубото навлизане в личното пространство на премиера. Всеки се замисля за сигурността на премиера, посочи тя. Общ фронт използва компромата като гнусен инструмент за унищожаване на политическия противник. Компроматът е оръжие на слабите, допълни Аврамова.

 

Това каза пред bTV министърът на регионалното развитие Петя Аврамова.

Всички очакваме компетентните институции да кажат и за записа и за снимките, посочи още Аврамова.

 

Тя коментира и строежа на Алепу.По разпореждане на прокуратурата е извършена проверка и е установено, че през 2006/2007 г. е одобрен план и тези терени са отредени за застрояване, каза Аврамова.

 

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 5| 2996 |05.03.2024 Любомир Аламанов: Споразумението, предложено от ГЕРБ, повтаря до 90% меморандума, който ПП-ДБ представиха . 13| 5285 |13.07.2021 Политологът Димитър Аврамов: Не може да се държиш лошо към всички, все едно си сам във вселената . 24| 5769 |29.01.2021 Министър Аврамова призна: ”Автомагистрали” има печалба от 5 млрд. лв . 5| 6545 |10.11.2015 Политолог за Фрог: Записът със съдия Янева е знак, че властта подготвя нещо

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads