Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
4| 8012 | НОВИНИ

"Мис Слънчев бряг 2014" е Александра Дамянова

"Мис Слънчев бряг 2014" е Александра Дамянова
Победителката Александра Дамянова от Бургас впечатли журито със супер тяло, което поддържа с усилени тренировки по танци. Претендентките за титлата дефилираха в три тура, съответно с феерични вечерни рокли, спортно-елегантни и бански костюми.
 

14 знойни красавици се престрашиха да се явят на конкурса „Мис Слънчев бряг 2014”, който се проведе в нощта на 24 юли в курорта Слънчев бряг. Специален гост на вечерта бе певицата Таня Боева, която беше и част от журито изцяло в дамски състав и ръководено от Жени Калканджиева и регионалния мениджър за Бургас на агенция „Визаж”, Стела Стоянова.

Победителката и нейните подгласнички Марина Димитрова, на 18 години, от Варна и Таня Шиваринова, също на 18, от Бургас, бяха отрупани с подаръци от заведението и дизайнерите. Освен първо място в конкурса „Мис Слънчев Бряг 2014”, победителката Александра Дамянова спечели и правото на участие в следващото издание на конкурса „Мис България”.
f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Проститутките повече от храстите по шосето Обзор-Слънчев бряг 9| 12379 | Проститутките повече от храстите по шосето Обзор-Слънчев бряг Янукович с парцели в Слънчев бряг, Ахтопол и Лозенец 12| 6417 | Янукович с парцели в Слънчев бряг, Ахтопол и Лозенец Мащабна спецоперация на Слънчев бряг 3| 5683 | Мащабна спецоперация на Слънчев бряг Наркодилъри и стриптизьорки закопчани в Слънчев бряг 7| 6503 | Наркодилъри и стриптизьорки закопчани в Слънчев бряг

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads