Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
14| 5079 | НОВИНИ

Момата на Бареков: Николай пропусна връзката Ковачки-гласуване-лиценз

Мария Календерска
Мария Календерска
Журналистите търсят скандала, каза по БТВ Мария Календерска, председател на контролния съвет на ББЦ. Според нея Бареков не бил съгласен с гласуването на депутатите от БДЦ в НС, които подкрепили закони на управляващите.
 
Депутатите на ББЦ бяха единни, обясни на свой ред Мартин Иванов, известен като Мартин Данона. Другите депутати от ПГ на БДЦ не можело да бъдат накарани насила да гласуват като колегите си от ББЦ.

Днес сутринта с Николай си говорехме, че е пропуснал част от нещата и връзката между гласуването на част от депутатите на Ковачки за пенсионните поправки и получен лиценз на един от ТЕЦ-овете му, каза още Календерска. Тя припомни, че ББЦ станали на година преди два дни и благодари на хората, останали с тях.

Информация до опозицията не стига; тя не стига дори до някои депутати от АБВ и от РБ, които са в коалиция, ожали се още Календерска.
f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Бареков: Оказват натиск върху депутати, за да се прикрие коалцията ГЕРБ-ДПС 23| 5739 | Бареков: Оказват натиск върху депутати, за да се прикрие коалцията ГЕРБ-ДПС Николай Ненчев спря поръчка за 4 млн. лв. за униформи 2| 4827 | Николай Ненчев спря поръчка за 4 млн. лв. за униформи Мохд Абуаси пред Фрог: Израел натисна Николай Младенов да изгони депутатите от „Хамас” 1| 4720 | Мохд Абуаси пред Фрог: Израел натисна Николай Младенов да изгони депутатите от „Хамас” Николай Цонев поиска затвор за д-р Тренчев 62| 12663 | Николай Цонев поиска затвор за д-р Тренчев

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads