Реклама / Ads
Frognews

НОВИНИ И АНАЛИЗИ

5| 6725 |28.03.2018 НОВИНИ

МВнР на Русия не отстъпва, пак вини Лондон за Скрипал

.
Говорителката на МВнР на Русия Мария Захарова
"Премълчава се и информация за дейността на намиращата се недалеч от Солсбъри секретна лаборатория в Портон Даун, където, както всички знаят, се провеждаха работи по създаване на химически оръжия”. Това е част от официалната позиция на Министерството на външните работи на Русия по случая с отравянето на бившия руски агент Сергей Скрипал и дъщеря му Юлия.
 
„Скрива се информация за проведените в този център годишни учения „Токсична кама” заедно с британски военни”, казват още от Москва.

„Анализът на всички обстоятелства свидетелства за незаинтересоваността на британските власти да се изяснят истинските мотиви и да се установят извършителите на престъплението в Солсбъри ни кара да мислим за евентуална съпричастност към него на британските специални служби”, заявяват още от руското Външно министерство.
f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 7| 4581 |06.07.2018 Москва използва Лондон като бунище за отрови . 4| 5227 |21.04.2018 Лондон: Покушението срещу Скрипал е от ударна група, ръководена от Русия . 2| 7008 |30.03.2018 Лондон: Няма друго заключение, освен че Русия е отровила Скрипал . 1| 5339 |13.03.2018 Лавров: Москва ще сътрудничи на Лондон за Скрипал

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads