Реклама / Ads
5| 5612 |04.03.2016 НОВИНИ

Наско Сираков няма инсулт, категорични са лекарите

.
Наско Сираков
Наско Сираков няма инсулт. Това заяви доц. Росен Калпачки от Окръжна болница. Сираков постъпи вчера в болница „Св. Анна“, след като се почуства зле в ранните часове на Трети март.
 
Състоянието му е стабилизирано. Има мъничко оплаквания. Чувства се доста по-добре. Има малко главоболие и световъртеж. Вчера беше със силно главоболие, невъзможност да ходи.

Това са оплаквания, които могат да свалят и най-силния човек. Неприятни са симптомите. В подобен случай изчакваме мъничко преди да дадем диагноза. Критични са първите 24 часа. Мога да кажа, че при него няма инсулт. Може да се дължи на разстройство на кръвообращението, физическо и психическо натоварване, обезводняване, прекарана инфекция. Още мъничко изследвания ще се направят. Всички трябва да са спокойни. Лечението е тягостно, трябва да е на тъмно и на спокойствие, да лежи, каза лекарят.

Малко по-късно съпругата му  Илияна Раева написа във Фейсбук:

"Преди дни Наско претърпя много тежка автомобилна катастрофа, която може би има отношение към състоянието му в момента. Всеки човек има трудни моменти в живота си. Наско нееднократно е доказвал своята силна воля! Гарантирам ви, че го прави и в този тежък за него момент. Днес той е по- добре, но се нуждае от достатъчно почивка и спокойствие".
f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 3421 |05.01.2025 Невролог алармира: Стана социално приемливо да се взема вейп . 3| 5218 |12.10.2024 Проф. Николай Габровски: Деца и възрастни прекарват месеци в реанимация заради електрически тротинетки . 4| 7538 |03.03.2016 Наско Сираков в болница с микроинсулт . 18| 7677 |06.03.2015 "Царица" Костадинка: Цар Киро умира

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads