Реклама / Ads
2| 4543 |23.06.2016 НОВИНИ

Оперираха гръбнака на Цвети, тя е стабилизирана

.
Цветелина Стоянова
Световната шампионка от ансамбъла ни по художествена гимнастика Цветелина Стоянова е претърпяла операция на гръбнака вчера, която е минала успешно, съобщават от Федерацията в пост във Фейсбук.
 

Интервенцията е продължила повече от 4 часа. В болницата са били бабата, бащата, братът, лелята и вуйчото на момичето заедно с Илиана Раева. Неврохирургът проф. Николай Габровски е запознал близките на Цветелина Стоянова със състоянието й, което е стабилно. Гимнастичката пострада тежко при падане от шестия етаж на жилищен блок в столичния квартал "Надежда" на 14 юни. Прокуратурата води разследване по случая, като основната версия е опит за самоубийство, но не се изключва и момичето случайно да е паднало, тъй като парапетът на балкона е нисък.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 208 |15.12.2025 Танкерът „Кайрос“ ще бъде изтеглен до Бургаския залив . 0| 270 |15.12.2025 Външните министри на ЕС обсъждат войната в Украйна . 1| 358 |15.12.2025 Представят първи стъпки за изграждане на многоетажни квартални паркинги . 0| 315 |15.12.2025 Сутрешни мъгли и слънчев следобед в понеделник

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads