Реклама / Ads
4| 8176 |20.01.2015 НОВИНИ

Първо във Фрог: Полицията близо до убийците на Орхан

.
Полицията е стигнала по-близо до убийците на Орхан Юзиров. Това научи Фрог нюз от разследващи. Очаква се тези дни ченгетата да се похвалят с резултат по случая.
 
Юзиров беше убит на 14 януари в петричкото село Яворница. С него броят на екзекутираните за тази година станаха пет. Настоящата вълна на показни разстрели накара премиерът Бойко Борисов да отиде на крак при професионалното ръководство на МВР в неделя. На срещата присъствали и представители на държавното обвинение. Твърди се, че министър-председателят е искал бързи резултати по разкриване на извършителите. Поставен бил дори и срок това да стане до края на тази седмица.

Ангажирани максимално с дръзките престъпления, криминалистите успели да стигнат и до евентуалните поръчители на убийството на Митко Дамянов и жена му Наталия. Семейството беше застреляно на 8 януари, като труповете им бяха отрити от случаен минувач на улица недалеч от зоопарка в столицата. Твърди се, че става дума за саморазправа заради спор, възникнал назад във времето.
До този момент, обаче няма и следа от убийците на Димитър Стоянов-Лудия и пиарката на пазарджишкия кмет Татяна Стоянова.  Няма нито едно доказателство, че Жоро Главата, набеден за екзекуцията на Лудия, има участие в нея.
f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 7| 8511 |07.04.2015 Фрог око: МВР мълчи за Анна, Татяна и прехвалената акция във Варна . 0| 5282 |22.01.2015 Арестуваха двама за убийството на Орхан Юзиров . 4| 4725 |19.01.2015 Кметът на Пазадржик си нае охрана . 10| 5334 |13.01.2015 Криминалисти: Килърът гледал Татяна в очите

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads