Реклама / Ads
49| 7852 |21.01.2014 НОВИНИ

Патрашкова нямала записи на разговори между Първанов, Борисов и Петков

.
Кристина Патрашкова
В Прокуратурата не са предоставени документация или записи на разговори между Георги Първанов, Бойко Борисов и Румен Петков, се посочва в съобщение на прокуратурата за прекратена преписка по повод на възложената на Софийска районна прокуратура проверка на сигнал до главния прокурор на Република България Сотир Цацаров от лидера на политическа партия ГЕРБ Бойко Борисов.
 

С писмо до главния прокурор на Република България и председателя на Държавна агенция „Национална сигурност” главният редактор на в. „Галерия” Кристина Патрашкова заявява, че източниците на информация, с които тя разполага, не са предоставили документация или записи на разговори между лицата Георги Първанов, Бойко Борисов и Румен Петков.

Поради това г-жа Патрашкова не е в състояние да предаде данни на компетентните органи”.
f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 9| 5303 |29.01.2024 Прокуратурата проверява Сотир Ушев и Николай Копринков . 5| 4207 |19.01.2022 Милева или гарван гарвану око не вади: Прокуратурата проверява защо ДАНС отне достъпа на Цацаров . 32| 6115 |18.12.2020 Прокуратурата за записа с гласа на Борисов: Няма данни за извършени престъпления . 0| 5045 |14.02.2018 Главна прокуратура: Няма нарушения на обвинението в Шумен

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads