Реклама / Ads
Frognews
0| 3149 |25.10.2019

Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Западна България, обслужвана от ЧЕЗ Разпределение за периода 28 октомври-1 ноември

.
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 28 октомври - 01 ноември 2019 г, включително:

ОБЛАСТ
Дата/период Времетраене Засегнат район /улица, квартал, УПИ, ПИ/
СОФИЯ ГРАД
Община ВИТОША
На 28.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Владая: Академик Петко Стайнов 19, 12, 21, 23, 14, 9, 13, 15, 17, 1, 16, 8, 4, 22, 5, 2, 10, 20, 18, Алеко Константинов/К. Димитр 13, 55, 29, 33, 25, 33б, 4, 27, 35, ПИ 11394. 1791. 2057, 15, 24, 10, 16, 18, 45, 43, 31, 18 А, 21 А, 17, 12, 14, 11, 23, 21, 20, 8, 19, 6, Алеко Константинов/Офелиите 25, Бели Брег 8, 4, 1, 3, 6, Боровинка 5, 14, 12, 17, 11, 9, 19, 10, 15, 7, Владая, Горелица, Малка Поляна 1, 5, Равнище 50, 8, 38, 20, 13, 17, 2, 46, 34, 25, 40, 36, 1, 9, 24, 11, 54, 12, 15, 6, 28, 4, 30, 32, 10, 19, 7, 48, 18, 52, 5, 22, 26, 3, Слънчев Залез 4, 2, 3, Спортист 7, 9, 3, 2, 5, 11 УПИ XX-331, Кв. 21, 1, Тополите 12, 8, 5, 13, 1, 6, 7, 10, 9, 15, 16, 17, 3, 4, Чаладинка 24
На 28.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Офелиите /Владая/
На 28.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Владая: 22-ра, 22-ра, 22-ра, VIII-1004aкв. 33, Алеко Константинов/К. Димитр 7а, Алеко Константинов/К. Димитр 1, 3, Алеко Константинов/К. Димитр 9, 7, 1, 3, 2, 5, Амбарица 7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3, Балабановец 1, Бистър Поток 7, 6, 15, 11, 12, 19, 4, 8, 14, 10, 17, 13, 3, 16, 9, 18, 2, 5, Боев Рид 6, Боровинка 4, Брезова Гора 5, 9, 15, 19, 1, 13, 10, 17, 21, 6, 3, 7, 8, 11, 4, Букова Гора 2, Войнишко Въстание 85, 89, 73, Войнишко Въстание 73, Войнишко Въстание 59, Войнишко Въстание Поща, 63, Горелица 3, 2, Ела 2, 1, 4, 4а, Елен 3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2, Елешница 2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8, Елешница 18, Здравец 2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1, Калиница 5, 3, 4, 1, Катеричка 3, Катеричка 2, 1, 3, 5, Китен 7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30, Лесковец 6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4, Лесковец 3, 1, Любомир Миланов № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65, Любомир Миланов 14, 11, Любомир Миланов 15, 2, 5, 11, 9, 6, 13, 4, Любомир Миланов 7, 23, 2, 8, 10, 12, 17, 1, Любомир Миланов 20, 17, 34, 33, 32, 16, 29, 27а, 25, 33а, 18, 27, 30, 31, 22, М. Владая Кв. 75 Кв. 75, Маргаритка 15, 10, 16, 20, 14, 18, 9, 7, 17, 2, 8, 13, 12, 23, Марин Чукар 16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14, Момина Сълза 18, Морените 9, 2 УПИ III-1551, Плиска 7, 28, 1, 6, 10, 13, 4, 14, 18, 16, 3, 8, 12, 2, 26, 20, 5, Подкраище 30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3, Полски Синчец 1, 2, Реката 2, 4, Реката 3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5, Сребрист Бор 2, Сребрист Бор 8, 1, 6, 3, 7а, 4, 7, 5, Суха Лешница 4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9, Сърна 10, 11, Сърна 7, 2, 6, 9, 13, 5, 11, УПИ II-104 Кв. 33, УПИ V-986 Кв. 51, Шипето 4, 7, 5, 2, 6, 3, 8, 9, 1, Язбине 1, Янкино Усое 14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9, Янкино Усое 20, 19, 18, 14
На 28.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Ангел Букурещлиев 14, 1а, 6, 12, 3, 7, 10, 5, 8, 5а, 1, 2, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Захари Зограф 13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15, Кимчовец 3б, 4, 2, 3, 6, 1, Крушова Градина 29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Маестро Георги Атанасов 24, 22, 33, 22а, 29, 31, Маргаритка 7, Ненко Балкански 12, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Папрат 41, 18, Христина Морфова 1, 17, 6, 4а, 4, 5, 9, 14, 3, 13, 10, 8, 2, 7, 11
На 28.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 29.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 30.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 01.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Владая: 22-ра, II-3477, Кв. 916, Буков Дол 5, 6, 4, 3, 1, Войнишко Въстание 112, Здравец 13, Кайлъка 11, 3, 2, 15, 33, 1, 29, 35, 5, 31, 9а, 13, Лесковец 9, Марин Чукар 40, 15, Ново Село 2, 4, 3, 6, Владая, 1, Пирин/Дупките/ 15а Табло 4, 14 Табло 3, Табло 6, 18 Табло 2, 23 Табло 2, 15 Табло 4, 3, 13 Табло 5, Табло 5, 25 Табло 1, 11 Табло 5, Суха Лешница Вила, Хеброс 28, 10, 21, 13, 5, 37 До Казана, 22, 3, 8, 30, 8а, 9, 11, 15
На 28.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 29.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 30.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 01.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: 1-ва ТП Кайлъка М. Владая, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Здравец Трафопост /Ул. Кайлъка
На 28.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Бръшлян/620-та/ 3, 3а, Букара/Дим. Грънчаров/ 27, Петко Войвода 13, Студен Кладенец 26, Тис/619-та/ 3
На 29.10.2019 г. /08:30 - 15:30 ч./ - София: 186/В. З. Малинова Долина/, 187-ма Кв. Мал. Долина/Младос, 192/В. З. Малинова Долина/, 194/В. З. Малинова Долина/, 195/В. З. Малинова Долина/, 196/В. З. Малинова Долина/, 201/В. З. Малинова Долина/, 202/В. З. Малинова Долина/, 203-та, 39-та /Ж. К. Бункера/, Бистришко Шосе, Малинова Долина
На 29.10.2019 г. /09:00 - 12:15 ч./ - София: 54-та /Кв. Симеоново/, Босилек /Кв. Симеоново/, Матей Граматик, Света Магдалина 12д, 21а, 26-Н, 11, 21, Ул. 50-та, Ул. Ватопедска Грамота, Ул. Георги Пашаков, УПИ X-394, Кв. 13 В. З Симеоново-Север, Ул. Матей Граматик 5, УПИ XVI-483, Кв. 19
На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Ангел Букурещлиев 14, 1а, 6, 12, 3, 7, 10, 5, 8, 5а, 1, 2, Асен Георгиев/730/ 5, 4, 2 Строеж, 6, 8, 3, 1, 7, Белмекен 13, 13, 36-37, 20, 15, 16, Божур 2, Боянска Китка/Кв. Бояна/ 4, Брезите 20, 15а, 16, 18, 10, 14, 17, Бъкстон 36-37, 36, До Бл. 38, 38, Василашко Езеро 92 Магазин, Вихрен/Петър Тонев/ 25, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Георги Войтех/734-та Витоша 3, 4, 3а, 10, 6, 1, 4а, Захари Зограф 13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15, Казбек 38, Кикиш 2, 9, 7, 11, Кимчовец 3б, 4, 2, 3, 6, 1, Краище /735-витоша/ 4, Крушова Градина 29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35, Кумата 5, 12, 8, 6, 11, 45, 23, 41, 23а, 39, 14, 34, 47, 12а, 2, Ул. 730, 30, 13, 18, 36а, 16а, 36, 31, 21, 23в, 16, 15, 35а, 17, 35, 32, 8 Оф. 4, 26, 38, 33, 37, 19, 28, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Маестро Георги Атанасов 24, 22, 33, 22а, 29, 31, Маргаритка 7, Мусала 6, 2, 7, 7, 4, Ненко Балкански 12, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Папрат 41, 18, Пирин 79, 77 Рекл. къща, 77, Пирин 8, 13, Подграмада 2, 17, 13, 15, 11а, 9, 11, 15а, 3, 7, Преки Път/Димитър Монов/ 25, Проф. Илия Йосифов 5, Севастократор Калоян/Алекса 9, 10, 5, 5а, 14, 12, 3, 6, 7, Сев. Калоян/Брезите/, 4, 2, 1, 8, УПИ VII-353, Кв. 53, Ул. Малина, Христина Морфова 1, 17, 6, 4а, 4, 5, 9, 14, 3, 13, 10, 8, 2, 7, 11, Шишманова Конница/620/ 8, 5, 2, 3, 7
На 30.10.2019 г. /08:30 - 17:15 ч./ - София: 684-та/Витоша/ 20, 1, 5, 3, 4, УПИ XII-421, Кв. 9, 689-та/Витоша/ 26а М. Мала Кория, 2, 11, УПИ XIII-402, 18, 16, 26, 10, 14, 28, 12, 28г, 15, 695-та/Витоша/ 8, 18, 26, 14, 740-та/Овча Купел/, 741-ва/Овча Купел/ 6, 3, 742-ра/Овча Купел/ 3, 14, 1, 16, 12, XV-731 За Жс, Вз Горна Баня XV-1327 Кв. 51а, Вилна Зона Мала Кория и Вилна Зона Черен Кос Вилна Зона Мала Кория и Вилна Зона Черен Кос, Войнишко Въстание 15, 11а, 17, 18, 11, 16, 9а, 7, 9, 12а, Лебед/Кв. Горна Баня/ 4, Люлинско Поточе 31, М. Мала Кория Кв. 5 УПИ 9-365, М. Мала Кория Ул. 684 -, Маджарица 5, 6, 11, 20, 19, 4, 21, 2, 3, и Ул. 742, 17, 12, 1, 23, 15, Мала Курия 56, 33, 43а, 37а, 26, 25, 43, 14, 34, 29а, Вила, 20, 31, 4 / Ул. 684 №2/, 27, 4, 54, 64, 32, 38, 35, 3, 39, 58, 40, 10а, 84, 49, 18, 41, 36, 29, 30, 22, 42, 62, Кв. 3, 50, 70, 66, Местн. Мала Кория, местност Черен Кос Бензиностанция Газпром, местност Черния Кос 10, Кв. 5, 70, 6, УПИ Vіі-81, Кв. 5, XV-93 Кв. 4 №68134. 1897. 93. 2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила, Поглед 20, 18, 15, 23, 25, 21, 28, 22, 9, 32, 19, 1, 34, 16, 11, 14а, 12, 13, 20а, 30, 27, 27а, 36, Равнище/Кънчо Стоилов/, Св. Крал/Кирковска Трибуна/ 2, УПИ VIII- 365, Кв. 5, УПИ VІІ-404, Кв. 2, УПИ ХV-399 Кв. 3 М. Мала Кория, Цар Борис III/Девети Септ. 509
На 30.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Казбек 59 А
На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 1-ва Ул. Симеоновска 16, 10-та /Кв. Симеоново/ 3, 14, 8, 2а, 10, 7, 9, 2, 12, 4, 6, 11-та /Кв. Симеоново/ 5, 13-та /Кв. Симеоново/ 2, 3, 8, 12, 1, 4, 5, 6, 14-та /Кв. Симеоново/ 3 Сладкарска Раб, 19, 22, 15б, 20, 16-та /Кв. Симеоново/ 10, 4 Ул. Боян Ничев 4, 15, 12, 17а, 11, 6, 9, 17, 14, № 13, 16, 17-та /Кв. Симеоново/ 4, 8, 2, 6а, 6, 5, 3, 20-та /Кв. Симеоново/ 8, 6, 10, 4, 5, 21-ва /Кв. Симеоново/ 5, 22/Кв. Симеоново/ 31, 29, 27, 6-та /Кв. Симеоново/ 10а, 7-ма /Кв. Симеоново/ 6, 9-та /Кв. Симеоново/ 17, 24, 32, 14, 17а, 8, 33, 2 Трафопост 9, Ангел Букурещлиев 14, 1а, 6, 12, 3, 7, 10, 5, 8, 5а, 1, 2, В. З. Симеоново - Драгалевци, В. З. Сим. -Драг. УПИ XII-1199, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Драгалевци Вила, Дядо Йоцо 5-А, Жасмин 18, 26, Захари Зограф 13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15, Златен Век 30, 39, 11, 43, 4, 21, 12, 19, 20, 15, 26, 23, 28, 18, 13а, 35, 41, 13, 31, 22, 2, 10, Кимчовец 3б, 4, 2, 3, 6, 1, Крушова Градина 29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Маестро Георги Атанасов 24, 22, 33, 22а, 29, 31, Маргаритка 7, Ненко Балкански 12, Никола Пиколо 4а, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Папрат 41, 18, Проф. Боян Ничев 3, Симеоново 3а Ул. 21, 6 Ул. 21, Симеоновска 23, 22, 28, 27, 19, 15, 18, 24, 18а, 29, 17, 14а, 16, 20, 26, 14, 25, 15а, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/ 22, 140, УПИ XV-738, 737, Кв. 25, Христина Морфова 1, 17, 6, 4а, 4, 5, 9, 14, 3, 13, 10, 8, 2, 7, 11
На 31.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Ралевица 72
На 01.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Владая: Академик Петко Стайнов 16, 17, 22, Бистър Поток 3, 8, 9, Брезова Гора 3, Войнишко Въстание 29, Орница 18а, 28, 36, 7, 8а, Полски Синчец 1, 2
На 01.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Равнище 1
Община ВРЪБНИЦА
На 30.10.2019 г. /09:30 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - София: Надежда 6, Надежда -6 Атц Връбница
Община ВЪЗРАЖДАНЕ
На 28.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - София: Ген. Цончев 2, 10, 8, 12, 6, Незнаен Воин 6, Охридско Езеро 3, Хмелница 3, Цани Гинчев 14, 12
На 01.11.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ - София: Алдомировска/Димитър Баковс 24, Инж. Иван Иванов 92-90, 94, 90, 102, 90-92 Секция А Магазин 2а, 90-92, 92, Одрин 145, 162, 143, 141, 164, Св. Св. Кирил и Методий 163, 157, 188, 194, 161, 192, 155, 192а, 159, Сливница 106, 108, 89, 104, 85, 87
На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Александър Стамболийски 54, 50, 56, /Бул. Сливница, 52, Антим I 19, 17, Възраждане 7, 6, Отец Паисий 20, 22, 29, 24, Софроний Врачански 1-А, 1, Тодор Александров/Н. Цанов/ 41, 43, 45
На 01.11.2019 г. /11:00 - 16:15 ч./ - София: Българска Морава/Жеко Димит 108а, 112, 135, 102, 141, 106, 121а, 92, 106а, 108, 119а, 127-127а, 114, 121, 133, 117, 131, 110, 143, 137, 100, Св. Св. Кирил и Методий 180, 145, Цар Симеон 212а
Община ИЗГРЕВ
На 28.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Цариградско Шосе/Тракия/ 11
На 29.10.2019 г. /08:45 - 12:00 ч./ - София: Дианабад 53, Пимен Зографски/Ал. Пеев/ 2а, Тинтява/Ф. Е. Дзерджински/ 15
На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дианабад Блок 41
Община ИСКЪР
На 29.10.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ - София: Дружба 310, Дружба 2 До Бл. 311, Искърско Шосе 5
На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дружба 2 405 Вх. А, В, 406 Г, 407 Вх. А, 408 Вх. Б, Дружба 2 Блок 217 Вх. А, Б, Г, 223 Вх. Б
На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дружба 2 До 68 Еспу, До Пазара, Дружба 2 Блок 217 Вх. А, Б, Г, 223 Вх. Б, Дружба 2 405 Вх. А, В, 406 Г, 407 Вх. А, 408 Вх. Б, Пи-68134. 1505. 2248. 2, Кв. 3
На 30.10.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ - София: Дружба 2 Пазар, До 252, С/У 252, До Пазара
На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дружба 2 405 Вх. А, В, 406 Г, 407 Вх. А, 408 Вх. Б, Проф. Цветан Лазаров/Мом. Чеш Блок 217 Вх. А, Б, Г, 223 Вх. Б, Проф. Цветан Лазаров/Мом. Чеш Блок 217 Вх. А, Б, Г, 223 Вх. Б
На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дружба 2 405 Вх. А, В, 406 Г, 407 Вх. А, 408 Вх. Б
Община КРАСНА ПОЛЯНА
На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 386-та/Красна Поляна/ 1, Вардар/Яне Сандански/ 3, 6, Младежка Искра 12, 11, 14, 10а, 9, 23, 16, 15, 5, 4, 28, 25, 17, 13, 18, 3, 6, 21, 7, 19, 8, 10, 1, 2, Освобождение 30, 20, 18, 26, 36, 12, 34, 30а, 22, 28, 14, 24, 32, 16, 20а, 12а, Ташкови Ливади/Батул. Битка/ 11, С/У 10 Ресторант, 5, 7а, 12, 15, 3, 6, 11а, 7, 9, 13, 2, 9а, 1, 4, Трънски Майстор/Трънски Отряд/ 10, 8, 10а, 18а, 18
На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Западен Парк/Христо Михайло 17, 116, 15, 119, 117, Посл Спир 10, 19, 118, 18, 16, Суходолска 2 Посл. Спирка, 2 Посл. Сп.
Община КРАСНО СЕЛО
На 28.10.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ - София: Ворино 11, Хайдушка Гора 20, Царево Село 2, 4
На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Борово 230, 231, 229, 228, 220, 5, 6, 9, 13, 13а, 11, 12, 217а, 222б, 53-55, Браила/Горник/ 2, Невестина Скала 13, 13а, 16, Пирински Проход 47
На 30.10.2019 г. /09:30 - 10:00 ч./ - Манастирски Ливади: Каблешков Тролейбусна Спирка Срещу Т. Каблешков №22 Гет Бтк
На 30.10.2019 г. /13:00 - 14:00 ч./ - София: Бул. Гоце Делчев 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, Бул. Цар Борис III №113, 115, 117, Кюстендил/Атанас Ненов/ 66, Хубча №1, 2, 3, 5
На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Борово 218, 214а, 214, 217, 215, 219, 223, 224, 226, Пирински Проход 30, 35, Родопски Извор 28, 30-32, Тодор Каблешков 40, Топли Дол 2, 4, Ястребец 8, 38
На 31.10.2019 г. /10:00 - 11:30 ч./ - София: Хубча №8
Община КРЕМИКОВЦИ
На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Долни Богров: УПИ XXII-5, Кв. 13
На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: 2-ра /Враждебна/ 2, 3-та /Враждебна/ 21, 23а, 11, 6, 20, 1, 31, 24, 17а, 18, 12а, 12, 22, 26, 9, 5, 19, 7, УПИ VI-163, 27, 15, 23, 13, 29, 16а, 8а, 8, 16, 17, 25, 3-та /Нова Враждебна/ 17, 39-та /Враждебна/ 3, 6, 7, 3 А, 2, 4, 1, 5, 3а, 9, 8, 4-та /Враждебна/ 17а, 3а, 12а, 13а, 9, 12б, 17, 14, 15, 19, 8, 13, 7, 5, 3, 6, 12, 10, 11, 8а, 16, 51-ва /Кв. Враждебна/ 6а, 10, 4, 2, 54-та /Враждебна/ 7, 4, 5, 8, 9, 6, 2, 9а, 10, 14, 12, 1, 11, 573-та/Кв. Левски/ 6, 58-ма /Враждебна/ 1а, 5, 7, 6, 8, 4, 3б, 10, 1, 9, 3, 3а, 68-ма /Враждебна/ 3а, 3, 2, 1, 5, 8-ма /Враждебна/ 4а, 15, 4, 17, 23а, 19, 21а, 16, 24, 22, 14, 13, 27, 25, 21, 6, 18, 10, 12, 20, 23, 20а, II-402, Ботевградско Шосе/Мизия/ 264, 260 Сграда Юнг, До Автокам Юнг, 337, 11, Сграда Юнг, 262, Кв. Връждебна Подлез, 384, Сграда Юнг, 339, 260, Враждебна Ул. 57-ма и Ул. 68-ма, УПИ ІХ-940, Кв. 55, УПИ ХХ-420, Кв. 54, 2
Община ЛОЗЕНЕЦ
На 28.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Йордан Стубел/444-та/ 7
На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Асен Разцветников/431-ва/ 24, Бигла 7, 26, 30а, 52, 58, 57, 60, 43, 47, Галичица 8, 15, 22, 40, Драгалевска 8-14, Кораб Планина/Илия Филипов/ 54, 62, Кричим/Петко Енев/ 22-24, 25, 33, Майор Томпсън 51, 54, 108, Плачковица 13, Св. Наум/Трайчо Костов/ 33, 51
На 30.10.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./ - София: Арх. Йордан Миланов 26
На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Асен Разцветников/431-ва/ 28а, Симеоновско Шосе 102в Сграда 9, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/ 115, 104б, 106, 1113а, 102, 106б, 108, 106б къща 20, 102в, 106б, 198, 113, 113а, 198
На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Асен Разцветников/431-ва/ 28, Георги Райчев/434-та/ 11, Вх. А
На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 68134. 1972. 1566, Георги Райчев/434-та/ 11 Вх. Б, Е, Златовръх/Лука Кунин/ 26, 31-35, 52, Кораб Планина/Илия Филипов/ 55, 65, 69, Кричим/Петко Енев/ 74, 82, Крум Попов 15, 20, М. Драгалевци 68134. 1972. 2907, Милин Камък 21, 51, Околовръстен Път Имот1415, 1 Симеоново, Меб. Маг, 187, Имот 1317, Симеоново ПИ 904, К. Л. 684, 702, Симеоновско Шосе 146, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/ 142 Кръстовище Окол. Път, 150 Упи-Ііі-1307-2044-1947 Кв. 10а, Околовръстев Път, С. Шосе-Околов. Път/, 144, 86б, 140, 94, Им. 1439, Стоян Михайловски 20-22, 26, 30, Университетска 1, 7, 10, Христо Смирненски 16, 23, 29-37, 48, Цанко Церковски 18, Якубица 5, 7б
Община ЛЮЛИН
На 29.10.2019 г. /09:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - София: Люлин 7 До Метро Станция Западен Парк
Община МЛАДОСТ
На 28.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 1 Блок 45 Вх 1 До 14
На 29.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 1 Блок 46 Вх 1-6
На 29.10.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ - София: Младост 1 121, 129, 123, 122, 29, 29а
На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Младост 1 Бл. 103
На 30.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 1 Блок 54 Вх 2-5
На 30.10.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - София: Младост 2 285, 206, 209а, 206а, 206, 206б, 288а, 206б, 207а, . 285-магазин, 209, . 285 Фризьор, . 285 -Кафе, Свети Киприян/К. Каприелов/ 60 Жк Младост 2, 52, 60 Младост 2, 52 Жк Младост 2, 60 Кв. Младост 2, 60, 60 Младост 2, 52 Младост 2, 60 Жк Младост 2, 56
На 30.10.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ - София: Младост 1 11
На 30.10.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ - София: Бул. Цариградско Шосе/Ул. Д. Моллов-Бул. Ал. Малинов, Младост 1 11, 1
На 31.10.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ - София: Цариградско Шосе/Тракия/ 7-ми Килот, 119
На 31.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 1 Бл 70 Вх А-Ж
На 31.10.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ - София: Младост 1 До Бл. 31 32, 38, 36, 31, 37, 32
На 01.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 1 Блок 49а Вх 1 и 2, Младост 1 Блок 49б Вх 1
Община НАДЕЖДА
На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Толстой 34 Вх. А, Вх. Б
Община ОБОРИЩЕ
На 28.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Георги С. Раковски 82, 13-15, 68, 72, 80, 70, 78
Община ОВЧА КУПЕЛ
На 29.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Любляна/Й. Вишевградски/ 23
На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Васил Попов 26, Гладиола 6, №27, 29, Гръстниче 8, 12, 22, 11, 19, 17, 18, 11а, 8а, 15, 10, 20, 16, 13, 14, Дон 18, 20б, Еделвайс/Общ. Овча Купел/ 18, 32, 24, 17, 23б, 23в, 20, 13, 21, 19, 34, 15, 22, 28, 26, 23а, 23, 14, Лотос № 3а, Обиколна 11, С/У 13, Обиколна С/У 13, С/У Бл. 13, До 13, Стр. Табло, Строеж, Срещу Блок 13, Овча Купел, До 11, 11, Обиколна - Околовръстен Път/, Обиколна 104, Овча Купел Пазар, Магазин 23, Пазар, Магазин 14, Овча Купел До 18, Овча Купел До 18, Овча Купел 18, Овча Купел 2 13, Пазара, Пазар-Павилион 8, 11, Пазар, 13а, До Бл. 11, 12а, 15, Овча Купел 2 До Бл. 11, С/У Бл. 13 Автомивка, 13, 11, Пазара Маг. 5, С/У 18, Овча Купел 2 17, 17а, 15, Овча Купел 2 18, Президент Линкълн 114, Президент Линкълн 114 М/У Бул. Президент Линкълн и Бойчо Бойчев, и Ул. Централна /Фасадата на ТП 42-233а/, Проф. Никола Милев 37, 35, 27а, 51, 43, 39а, 28, Кв. 33, 24, 20, 30, №33, 47а, 26, 33, 39, 30, 29, 47, 31, 22, Синьо Езеро 5, 1, 9, 8а, 8, 7, Пазар, До Бл. 18
На 30.10.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - Мало Бучино: 16, 46721. 3581. 698. 2, XIx - 700, Бански Път 1, 7, Бенковска/В. З. Симоница/ 29 УПИ І - Ткзс Кв. 6, 27, 7, 11, 8, 12, 13, 31 Кв. 5 П-Л 30, 22, 2, Вила, 19, 29, 28, 1, 4, 9, 10, Бор/9-та/ 3, 1, 2, 5 А, 7, 5, Борис Найденов/11-та/ 3, 2, 1, Боян Б. Костов/4-та/ 3, Бузлуджа/В. З. Симоница/ 1, Васил Левски/В. З. Симоница/ 1, 7, 9, Вид/В. З. Пладнище/ Вила, 6, 3, 4, Витоша/7-ма/ 1, 3, Демокрация/3-та/ 5, 7, 15, 6, 12, 18 А, 4, 1, 2, 18, 17, 8, УПИ І Кв. 6б, 14, 11, 3, 5 А, 13, Димотика 5, 19-21, 1, 7, 9, 3, 11, Дъб/13-та/ 16, 18, 10, Вила, 8, 14, 22, 12, Барака, Еделвайс/6-та/ 34, 42, 46, 32, 38, П-Л 14703-Стр. Табло, 44, Стр. Табло, 40, 36, 30, Язовир, 8 А, 20, 28, 6, 5-1, 8, 10, П-Л 307, 1, 26, 12, 20 А, 16, Искър/В. З. Пладнище/ и Ул. Мургаш, 1а, 7, 9, Вила, УПИ 23-724, 15, 1, 31 Стпански Двор С Две Сгради, Кокиче 15, 12б, 2, 11, и Реката, Вз, 12, Кольо Фичето 3, 13, 15, 7, 21, 11, 9, 5, Ком/10-та/ 1, 3, Липа/12-та/ 9, 17, 3, 19, 13, 7, 2, 5, 15, Люлин/2-ра/ 18, 10, 20, 2, 17 УПИ Vііі-729, Кв. 4а, М. Мерата, 8, 4а, 14, 22, 6, 22 А, 12, 24, 4 А, 16, 4, 16, 1, 13, 21, 5, 65, 50, 27 А, 42, 34, 60, 9, Кв. 18/П-Л 2, 31 А, 17, 58, 15, 37, 1, 3, 43, 52, 54, 27, 38, 33, 30, 17 А, 39, 26, 45, 29, 28, 41, УПИ Іх-230, Кв. 12, 32, 40, 56 А, 23, 56, 39 А, 31, 52а, 35 А, 35, М. Извън Селото 1, 1, Малобучински Път/Ман. Дол/, Мургаш/В. З. Пладнище/ № 20, Вила, 1, 12, 5, 31, 7, 3, 8, Никола Петков/8-ма/ 10, 12, и Витоша, 6 А, 4, 8, 2 Б, 14, 2 А, 1, 6, 7, 3, 2, Овча Могила, Орлица 1 А, 42, 3, 38, 12, 28, 40, 22, 30, 10, 58, 6, 18, 20, 50, 26, 1, 16, 32, ПИ 46721. 3856. 63, 54 А, 48, 8, 56, 52, 24 А, 44, 15, 46, 54 Б, 14, 52 А, 24, 44, 8, Осъм 3, 9, 5, 2, Пирин/В. З. Пладнище/ 16 Вила, 5, 28, 15, 12, 14, 25, 11, 37, 35, 4, 19, 1, 43, 16 Вила, 22, 34, 47, 17, 2, 53, 3, 29, 26, 20, 24, 39, Вила, 16 Вила, Раковска/В. З. Симоница/ 6, 4, 8, 10, 7, 1, 15, 9, Рила 25, 36, 40, и Ул. Осъм, 18, 6, 38, 23, 27, 14, 24, 8, 15, 17, 46, 35, 33, 28, 19, 45, 39, Вила, 4, 32, 50, 3, 31, 49, 21, 2, 29, 7, 30, 12, 10, 34, Родопи/В. З. Пладнище/ 33, 52, 34, 55, 7, 11, 23, 2, 32, 45, 25, 42, 54, 29, 37, 13 Вила, 29а, 8, 58, 27, 15, 3, 49, 51, 18, 60, 9, 17, 46, 61, 53, 19, 36, 14, 21, 50, 35, 1, 48, 41, 44, 47, Вила, 22, Свежест 11, Селище, Стара Планина/5-та/ 3, 7, 5, 1, Вила, 3, Стефан Караджа/В. З. Симоница 4, 39, 6, Стопански Двор, Странджа 1, 6, Вила, 18, 22, 16, 24, 21, 3, 11, 14, 8, 10, 12, 5, 17, 15, Тих Кът Стопански Двор, 2 П-Л 718-Стр. Табло, 2, УПИ III-893 Кв. 10, УПИ VI-1028, Кв. 18, УПИ VI-729/Пи 46721, 3851, 729/Кв. 4а, УПИ VII-729, УПИ XVI-319 Кв. 16, Филип Б. Костов/1-ва/ 19, 9, 7 А, 11, 18а, 2, 5, 12, 25, 24 А, 18, 16, 15, 14, 35, 16 А, 4, 30, 28, 13, 29, 39, 6, 10, 21, 27, 7, № 5, 31, 26, 20, 9а къща, 33, 57, 32, 55, 47, 77, 45, 65, 50, 71, 69, П-Л 768, 61, 67, 81, 53, 59, 73, 63, 43, П-Л 772, 36, 41, 42, 30, 48, 52, 49, 85, 51, 49 А, 1, 3а, 3, Хаджи Димитър/В. З. Симоница/ 7, 32, 4, 53, 21, 6, 33, 31, 1, 9, 14, 39, 19, 29, 24, 22, 18, 25, 2, 16, 20, 55, 11, 12, 13, 28, Вила, 47, Христо Ботев/В. З. Симоница/ Вила, 18, 14, 10, 11, 16, 7, 6, 3, 12, Янтра/В. З. Пладнище/ 8, Вила, 30, 13, 11, 9, 17а, 17, 6, 4, 10, 12, и Ул. Рила
На 30.10.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: 1-ва М. Мало Бучино П. Л850, 413-та, Асен Йорданов/486-та/, Демокрация №9, М. Мало Бучино, Искър 21 В. З. Мало Бучино, Кокиче, Колю Фичето 5, Милин Камък 17, Мургаш 8, Овча Купел Мало Бучино Упиіі-798 Кв. 65, Пирин 4, 10, 31 УПИ Ix-500, Кв. 135, 9 ПИ 46721. 3852. 948, Рила/Вас. Главинов/ 22, Родопи 46, С. Мало Бучино, УпиххіV-702, Кв. 4а, Странджа 2 Мало Бучино
На 31.10.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Монтевидео/Пионерски Път/ 39, Овча Купел 2 До Бл. 22, 25, До Бл. 22, 22, 23
На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Обиколна 2б, 130, 2, 2, Овча Купел До Бл. 1, Овча Купел 2а, 2 2, 2б, 2, Овча Купел 6, Овча Купел 2 6а Партер, 5 5, 1, 5, 6а, 1а, 6, Овча Купел 2 2 2а, 2, 3, До Бл. 3, Овча Купел 2 3, 5, 6, 4, 1, 1, Тп37 Зад Бл. 3, 3, 1, ПИ 410, 503 Кв. 13, Президент Линкълн Упи-V 1268
Община ПАНЧАРЕВО
На 29.10.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: Васил Левски/69-та/ 18, Ведрина 12, 1, 11, 8, 15, 5, 14, 16, 9 А, 2а, 4, 7, 13, 9, 10, Ивайло/42-ра/ УПИ IX -213 Кв. 88а, Клисурговец/Йордан Апостоло 9, 2, 11, 6, 3, 1, 5, 7, 4, 10, 14, 8, Люляк 6, 4, 9, 3, 5, 1, Младен Ангелов/39-та/ 28, 36, 33, 38, 40, 32, 34, 37, 27, 31, 29, 17а, Стефан Стамболов/Ник. Попов/ 17, 9, 19, 14, 23, 8, 21, 22, 13, 16, 15 А, 20а, 18, 20, 24, 15, 10, Тинтява/36-та/ 16, Помпа, 18, УпиII-1630, Кв 88а, Чемшир 7, 6, 4а, Ягода/56-та/ 13, 10, 12, 15, 7, 18, 8, 16, 6, 9, 14, 5, 11, 20, 19, 1, 17, 2, 4, 2 А
На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: 04234. 6972. 60, М. Ливадето, 3-ти Март 15, 3, 13, 1, 2, 7, 9, 5, 11, Ведрина Цв. Градина 12, Стефан Стамболов/Ник. Попов/ М. Ливагето, 1, 5, 4, 3, 6, 2, 1 А, 4 А, 5 А, М Ливагето, Тинтява/36-та/ 26, 41, 30, 37, 22, 24, Помпа, 39, 32, 18а, Цветна Градина//59-та/ 12, 2 А, 14, 5, 1, 9, 13, 2, 10, 6, 8, 15, 11, 4
На 30.10.2019 г. /08:45 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Лозен, Общ. Столична: 3296 М. Райовец Стопански Двор, 44063. 6207. 815, 44063. 6207. 817, 44063. 6214. 333, 44063. 6234. 4127, Висо/В. З. Врана-Лозен/, Детелина/91/ Дърводелска Работилница, Лозенска Планина/20/ Двора на Ткзс, М. Мала Круша, М. Стопански Двор УПИ XlI 2506, ПИ 113141, М. Райовец, ПИ 3294к. Л. Г-9-8б, ПИ 44063. 6214. 4757, Пл. №2621, Кв. 1, Проф. Никола Маринов 17, Рашовец Стопански Двор, Стопански Двор, Стопански Двор М. Райовец Пи, Стопански Двор Горни Лозен Склад, Автосервиз, М. Райовец, Автоуслуги, Склад, Работилница, Краварник, Пункт За Вторични Суровини, Ярмомелна, Имот 2515, Съединение/Георги Димитров/
На 30.10.2019 г. /08:45 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Панчарево: Местн. Ефенди Мост
На 30.10.2019 г. /08:45 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - София: Стопански Двор С. Д. Лозен М. Сахтяница, МТП Чикерица -Герман 43-05-87/
На 30.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Герман: 2512 М. Осоето, Вилна Зона Кариерата Вила, Месност Терасите 1500, Патриарх Герман/9 Септември Манастира
На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Герман: 14831, 6506, 427, 14831. 6506. 417/14831. 6506. 418, 14831. 6506. 420 В. З Терасите, 14831. 6506. 421, 14831. 6507. 2468, 14831. 6507. 42, 14831. 6507. 5534 местност Терасите, 14831. 6540. 28 Приемник на Ел. Енергия, 14831. 6541. 652, 425 М. Терасите, В. З. Терасите ПИ 14831. 6506. 393, Герман, М. Смреката, М. Терасите ПИ 14831. 6505. 430, Месност Терасите, местност Зимника къща, Вила, местност Смреката 6, 11, ПИ 7, местност Терасите ПИ 14831. 6507. 1, Пи-14831. 6506. 5357. 1, Упи14831л6506л429, Хан Аспарух/29-та/ 1, Явор/9-та/
На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Самоковско Шосе 32а
На 01.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Долни Пасарел: 22472, Албена/41-ва/ 4, 6, 8, Бреза Вила, 22, къща, Кв46 УПИ I-246, 21, 23, Върба 1, 2а, 10, Гергана/36-та/ 4а, 2, 4, 10, 5, 3, 12, Градина 8, 5, 2, 9, 20, 16, 7, 14, 6, 12, 3, 4, 6а, 1, Детелина, Диляна 26, 5, 16, 18, 32, 23, 30, 45, 34, 24, 13, 28а, 15, 7а, 39, 49, 4, 25, 47, 35, 8, 2, 37, 10, 27, 9, 6, 28, 7, 31, 12, 29, 41, 43, 18 Ул. Явор 7, 20, 14, 11, 19, 3, 21, 29а, 33, 1, Димитър Вучков 22, 17, 11, 9, 15, 25, 17а, 20, къща, Барака, 19, 16, Вила, 23, Дълга Поляна 10а, Вила, 2, 21, 16, 8, 9, 39, 45, къща, 5, 42, 37, 18, 28, 35, 11, 49, 17, 46, 13, 43, 31, 47, 1, 41, 43а, 20, 40, 44, 27, 48, 38, 23, 12а, 6, 12, 25, 19, 34, Иглика 1, 7, 2, 5, 9, 8, 3, 15, 6, 11, Извор 3, 12, 9, 1, 4, 8, 6, Кап. Петко Войвода 29, 1, 11а, 7, 11, 5, Люляк 4, 8, 10, 2, 6, Роза 1, 4, 8, 2, 4а, 5, 3, 6, 8 Бс 2081, 7, 9, Ул. Диляна V-305. 308 Кв. 52, Ул. Диляна УПИ 305, 307, Кв. 52, УПИ I 205, Кв. 9, Хвойна 3, 15б, 13, 4, 15, 17а, 5, 2, 7, 21, 6, 1, 9, 22, 17, 8, 11, Череша 1, 4, 2а, 6, 2, 5, Явор 5, 5а, 7, къща, Ясен 2, 12, 6, 4
Община ПОДУЯНЕ
На 28.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ - София: Витиня 3
На 29.10.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ - София: Петрохан 212
Община СЕРДИКА
На 29.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: Сливница 223
Община СЛАТИНА
На 29.10.2019 г. /09:00 - 12:30 ч./ - София: Атанас Узунов 8, Васил Кънчев Воц, Велчо Атанасов 19, 24 Ателие 12, 24 Гараж 2, 24 Магазин 4, 19, 24 Магазин 2, 24 Магазин 6, 26, 24 Ателие 10, 19, 24 Гараж 3, 22, 19в, 24 Магазин 1, 24, 24 Магазин 3, 24 Гараж 1, 24 Ателие 11, 24 Ателие 6, 24 Ателие 14, 19, 24 Ателие 9, 27, 24 Ателие 13, 24 Магазин 5, Кобилино Бранище 18 Магазин 3, Рибарица 17а, 1, 12, 17, 4, 6, 8 Маг. 6, 2, 16, 21, 20, 8, 14, 3, 5, 18, Слава 6 Гар. 3, 7, 6 Мезонет 11, 6 Гар. 2, 6 Гар. 4, 6 Мезонет 10, 6, 4 Гараж 4, 4, 4 Гараж 3, 6 Офис 2, 4 Гараж 1, 4 Гараж 2, 6 Гараж 5, 4 Ателие, 4 Гараж 5
На 29.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ - София: Цветан Радославов/Лазар Ста Бл. 251 Вх. А, Б
На 30.10.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - София: Новаковска Битка 1-5 Вх. Б, В
На 30.10.2019 г. /17:00 - 23:00 ч./ - София: Георги Минчев/Дечо Стефанов 26 В, 26 Маг. №4, 26 Маг. №5, 26 3, 26, 26 Гар. 4, 26 1, 26а, 26 Гар. 8
На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Слатина 8, Слатинска Река 1 8, 9, 9, Христо Смирненски 9, 8
На 31.10.2019 г. /09:30 - 10:00 ч./ - София: Хемус Бл. 23 Вх. Б
На 31.10.2019 г. /11:00 - 11:30 ч./ - София: Лидице 25
На 01.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Шипченски Проход 248, 247
Община СРЕДЕЦ
На 31.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Сан Стефано 22 Жилищна Група Витоша Бх. А, 22 Търговски Център, 22 Учебен Център, 22 Жилищна Група Сан Стефано, 22 Учебен Център, 22 Офиси, 22 Жилищна Група Витоша Бх. А
Община СТУДЕНТСКИ ГРАД
На 29.10.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ На 30.10.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ - София: Панорама София 11, Панорама София 11, 11, София Парк 110, 23, 26, 23б, 25, 1 22, 24, 114, 115, 113, 22, 112, 111, 109, Уо, 23а
На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: София Парк 20, 48, 49, 44, 116, 45, 50, 21, 52, 117, 53, 51, 47, 46, Уо, 19
Община ТРИАДИЦА
На 28.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Боянски Водопад Строеж, Казбек 45, Кръстю Сарафов 6, 8, 27, 28, Манастирски Ливади 68, Милин Камък 9, 49, 51, Папа Йоан Павел II 2, Стара Стена 3, Христо Смирненски 2
На 29.10.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - София: УПИ ||-1509, Кв. 134, , Черни Връх 151
На 29.10.2019 г. /12:00 - 14:30 ч./ - София: Иван Колев /Борис Велчев Вм, Черни Връх 154
На 30.10.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ - София: Бурел/Цона Петкова/ 43-45
На 30.10.2019 г. /09:45 - 15:00 ч./ - София: Асен Йорданов/486-та/ 17 Сграда-F, 17, 17 17, 17 F, Проф. Марин Големинов/485/ 17а, 13, 17, Проф. Марин Големинов/485/ 1, 3, 5, 15
На 31.10.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ - София: Асен Йорданов/486-та/ 17вх А, Б, В, УПИ XII-505, 508, 509, Кв. 30 М. Кръстова Вада
На 31.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - София: Асен Йорданов/486-та/ 17 Вх. Е, D. C София Гардънс

СОФИЙСКА ОБЛАСТ
Община Божурище
На 28.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 29.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 13:00 ч./ - Хераково: II-024019, XII-396 и XII-397, Кв. 39, УПИ 024020, Кв. 4, УПИ V-024020 Кв. 4, УПИ XXIV-025093, Кв. 1, М. Герена
На 28.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Хераково: V-130086, М. Савина Водиеница 75, УПИ VIII-483 Кв. 66 махала Кантон, УПИ ХV-545, Кв. 70, М. Кантон, 455, Вила 39
На 28.10.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Хераково
На 28.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Храбърско: Алек Мак 1, Ален Мак 22, УПИ -2-Кв. 20, Вила
Община Ботевград
На 28.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 29.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 30.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 31.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 01.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Ботевград: В. З. Зелин, Ул. 4-та 1, Здравец 36а, Зелин 3, Зелин-13-А 17, 40, Зелин-14-А 6, 5, Зелин-16-А 42, Зелин-17-А 9, 2, Вила, 10, 15, 8, Зелин-18-А 3, 9, 1, Зелин-35-А 22, Зелин-36-А 8, Зелин-38-А 14 Вила, Зелин-4-та 17, 39, 47, Зелин-5-та 5, 13, 10, Зелин-7-А 23, Зелин-А 6, Зелин-Д-Р Асен Златаров 42, 70 Вила, 48, 40, 19, 50, 29, 36, 34, 69, 51 Вила, Зелин-Комката 11 Вила, 4, Зелин-Средния Път 68, 44, 35, 8, Зелин-Тодор Петров 40 Вила, Курорт Зелин 64, 3773, 71, 1, 8, Строеж, Рачо Джамбов 27
На 28.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 29.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 30.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 31.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 01.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Врачеш: Бор 1, 2, 8, 4, Будиовград 12, 2, 5, 1, 16а, 6, 10, 8, Бузлуджа 63, 50, 35, 57, 59, 45, 47, 56, 60, 44, 43, 40, 61, 52, 39, 42, 48, 37, 55, 53, 41, 54, 58, 33, 49, Васил Левски 36, 41, 39, 47, 44, 45, 32, 46, 37, 42, 35, 38, 34, Георги Бенковски 4, 3, 2, 1, Горски Пътник 12, 23, 29, 36, 11, 3, 1, 10, 15а, 18, 16б, 4, 17, 9, 31, 19, 27, 16, Гурко 17, 28, 46, 8, 5, 10, 22, 32, 42, 7, 3, 44, 2, 48, 54, 24, 26, 19, 12, 15а, 31, 20, 15, 14, 18, 29, 11, 6, 40, 34, 52, 30, 23, 27, 13, 50, Дунав 14, 1, 3, 6, 7, 10, 9, 16, 8, 12, 5, 4, 2, 11, 19, 17, Еделвайс 2, 4, 7, 6, 10, 3, 1, Захари Стоянов (Петър Янков 2, 4, Захари Стоянов (Петър Янков 18, 8, 26, 6, 9, Ивайло 14, Иван Вазов 14, 3, 2, 6, 7, 10, 16, 13, 9, 8, 4, 11, 5, Извор 1, Извор 9, Кокиче 1, 5, Малчика 2, 3, 1, 4, Оборище 14, 1, Околчица 6, Околчица 5, 7, Околчица 12, 5, 4, Освобождение (9-ти Септемвр 1, Освобождение (9-ти Септемвр 5, Освобождение (9-ти Септемвр 4а, 3, 5а, 1, 5, 4, 2, Патриарх Евтимий (Д. Гълъбов 46, Патриарх Евтимий (Д. Гълъбов 58, Победа 5, 3, 2, 1б, 6, 4, 7, Победа 3, Първенец 31, 16, 25, 4, 6, 33, 13, 5, 1, 14, 23, 11, 3, 12, 2, 19, 18, 17, 22, 10, 7, 15, Райна Княгиня (Вела Пеева) 1, 2, Райна Княгиня (Вела Пеева) 3, 6, 2, 4, Розова Долина 17, Розова Долина 2, 6, 4, 1, 3, Севаст Огнян (Партизанска) 4, 35, 6, 3, 1, Синчец 9, 11, 19, 7, 15, 18, 6, 21, 12, 20, 17, 16, 10, 14, 13, Синчец 1, Стара Планина 48, 9, 44, 40, 11, 29, 46, Съединение (Рада Докова) 11, 17, Съединение (Радка Докова) 13, 7, 10, 4, 8, 5, 9, Теменуга 17, Теменуга 28, 20, 30, 26, 10, 17, 12, 32, 8, 16, 11, 46, Теменуга 16, 12, 3, Трети Март (Иван Гълъбов) 71а, 48, 54, 57, 51, 47, 41, 61, 71, 50, 59, 63, 54д, 67, 60, 52, 69, 44а, 46, 43, 54а, 44б, 1, 56, 49, 53, 58, 54г, 55, 45, 65, Трети Март (Иван Гълъбов) 134, 70, 105, 125, 120, 91а, 115, 85, 117, 136, 74, 137, 126, 111, 96, 128, 141, 93, 110, 79, 1251а, 92, 80, 106, 121, 108, 73, 104, 102, 130, 89, 100, 83, 101, 98, 109, 131, 66, 97, 94, 78, 132, 123, 68, 76, 112, 84, 88, 62, 124, 147, 91, 87, 122, 77, 145, 90, 119, 75, 118, 138, 127, 116, 107, 81, 103, 135, 114, 82, 140, 129, 143, 72, 86, 91в, Цар Освободител( 17 Ятаци) 10, 17, 8, 2, 21, 6, 7, 4, Цар Самуил (М. Найденова) 6, 2, 3, 5, 1, Шипка 7, 11а, 1, 11, 5, 3, 9, 3а, Явор 12, Явор 4, 3, 6, 10, 8, 5, 9, 1, 2, 1, 12, 15, 24
На 28.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 29.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 30.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 31.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 01.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Литаково: 3ти Март 6, 4, 8, Антон Младенов 2, 10, 1, 3, Боговина 67, 59, 71, 63, 57, 61, Бойчо Огнянов 2, 6, Вълчи Град 5, 1, 8, 10, Георги Раковски (Д. Терзийск 6, 18, 2, 8, 7, 12, 13, 14, 3, 15, 10, Дядо Иван (Ванюша) 2, 4, Люто Войвода 7, Майор Томпсън 24, 16, 18, 10, 4, 14, 3, 20, 2, 26, 1, 32, Малина 2, 3, Опълченска 6, 19, 12, 33, 16, 21, 22, 13, 18, 41, 25, 39, 45, 31, 27, 7, 2 А, 10, 1, 20, 17, 3, Павел Бързашки 17а, 16, 14, 8, 18, 2, 3, 23, 7, 17, 15, 9, Писана 27, 19, 25, Пречеста 2, 4, Просвета 1, Стара Планина (Кам. Първенс 1, 1а, 6, Христо Ботев 24, 22, 34, 50, 11, 18, 36, 15, 12, 21, 1, 52, 20, 43, 5, 19, 25, 41, 44, 32, 46, 13, 9, 14, 2, 17, 60, 48, 6, 26, 23, 7, 3, 33, Шести Септември (9-ти Iх) 111, 83, 95, 88, 104, 73, 76, 80, 79б, 97, 64, 70, 94, 102, 85, 74, 106, 1а, 92, 78, 107, 81а, 81, 77, 75а, 109, 90, 82, 114, 103, 79, 105, 86, Шипка 3, Юри Гагарин 11
На 28.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 29.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 30.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 31.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 01.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград: III-709, Кв. 38, Аспарух 13, 11, 3, 9, 12, 17, 18, 10, 19, 21, 5, 25, 4, 6, 14, 15, 16, 8, 23, Борис I (Методи Антонов) 7, 4, 14, 17, 21, 3, 13, 2, 12, 10, 16, 8, 15, Васил Друмев 1, 2, 8, 14, 6, 4, Дондуков 10, Дунав 5, 6, 8, 1, Ивайло 6, 8, 1, 2, 4, Медвен 18, 3, Опълченска 5, 7, 1, 9, 11, 4, 10, 12, 6, 13, 3, Рударка 2, 8, 13, 15, 6, 17, Христо Ботев 29, 13, 18, 16, 26, 30, 6, 10, 17, 28, 3, 15, 22, 11, 5, 8, 12, 24, 23, 9, 7, 27, 25, 19, 21
На 28.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 29.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 30.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 31.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 01.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград: Борис I (Методи Антонов) 1, Васил Левски 11, 3, 4, 5, 1, 2, 22, 24, 20, 26, 16, 10, 8, 30, 6, 14, 18, 12, 3а, 9, 28, Георги С. Раковски (Р. Доков 15, 19, 10, Дондуков 2, 5, 7, 9, 4, 15, 14, 6, 3, 10, 13, 12, 1, 11, 8, Дунав 2, 4, Захари Стоянов (Тодор Томов 1, 2, Иван Вазов 6, 7, 2, 1, 4, 5, 3, Кирил и Методий 2, 6, 4, 8, 12, Медвен 11, 2, 16, 4, 9, 14, 15, 7, 1, 8, 17, 3, 5, 12, 13, Новаченка (Филип Кръстев) 10, 6, 12, Опълченска 1, Рударка 16, Сан Стефано 5, 3, 22, 1, 18, 10, 14, 4, 15, 8, 24, 6, Съединение (Ленин) 1, 3, УПИ Ix-238 Кв. 12, Хаджи Димитър 1, 2, Черешово Топче 38, 30, 7, 4, 2, 22, 48, 1, 32, 10, 26, 8, 6, 28, 16, 3, 12, 14, 36, 46, 13, 18, 5, 20, 24
На 28.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 29.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 30.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 31.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 01.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Рашково: Вила, къща, 6
На 28.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 29.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 30.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 31.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 01.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Скравена: 000230, Александър Стамболийски 8, 10, 6, 12, 4, 2, 5, 1, 3, Александър Стамболийски 1, Алипи Първанов 7, 30, 18, 1, 28, 10, 20, 5, 8, 14, 11, 22, 9, 34, 4, 3, 6, 12, 26, Васил Априлов 1, Васил Вунчев 15, Георги Апостолов 14, 16, Георги Раковски 1, 10, 8, 3, 5, 7, 6, 13, Герго Ценов 20, Грамаде 1, Лазар Стоянов 12, 5, 4, 10, 7, 20, 2, 16, 1, 18, 14, Околовръсна 1, Паисий 3, 6, 1, Петко Студенков 19, 14, 13, 11, 9, 16, 10, 17, 18, 15, 12, 21, Петър Берон 23, 15, 22, 76, 9, 34, 20, 7, 17, 13, 19, 30, 27, 11, 24, 21, Свещ. Георги Поп Димитров 5, 8, 14, 18, 6, 9, 12, 16, 20, 4, 11, 7, Сграда на Читалището, Стефан Караджа 8, Тодор Попов 3, 10 А, 1, 2, 12, 10, 6, 8, Христо Ботев 15, 6, 8, 12, 11, 9, 16, 1, 5, 7, 17, 23, 2, 10, 4, 21, Христо Ботев 99, Цар Крум 3, 1
На 28.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 29.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 30.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 31.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 01.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Скравена: Койдановец 1, 7
На 28.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 29.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 30.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 01.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Литаково: 3ти Март 1, Антон Младенов 12, Баба Тонка (Баба Кула) 5, 7, 6, 4, 2, 1, Боговина 68, 70, 49, 72, 82, 64, 57, 80, 66, 36, 25, 55, 35, 41, 51, 45, Брезовица 5, 18, 6, 4, 7, 2, Георги Бенковски (Г. Димитро 22, 24, 3, 5, 1, 21, 28, 23, 12, 11, 25, 17, 29, 19, 22, 8, 15, 4, 30, 26, Захари Стоянов 2а, 2, Иван Вазов (Ангел Миновски) 9, 26, 6, 19, 8, 3 Вила, 1, 11, 10, 20, 12, 13, Кап. Тодор Тодоров 2, Кочо Честименски (М. Найдено 11, 4, 26, 19, 20, 86, 10, 18, 16, 24, 2, Любен Каравелов 42а, 72, 30, 24, 37, 29, 71, 36, 70, 53, 83, 13, 58, 63, 48, 33, 16, 79, 77, 5, 85, 49, 11, 73, 69, 26, 37, 74, 35, 56, 40, 28, 42, 45, 45, 47, 19, 25, 66, 6, 41, 39, 67, 4, 34, 14, 18, 9, 10, 62, 12, 55, 8, 75, 43, 61, 54, 51, Люто Войвода 78, 32, Начо Иванов 7, 5, 3, Оборище 2, 14, 8, 18, 12, 6, 1, 16, 5, 4, Парцел V-41, Кв. 9 къща, Победа 1, Станковска Курия 9, Стара Планина (Кам. Първенс 12, 16, 17, 15, 11, 4, 10, 13, 19, 18, Шести Септември (9-ти Iх) 74
На 29.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Скравена: 000230, 11-та 30, 13, 15а, 13-та 7, 15-та 2, 3-та 42, 8-ма 7 Вила, Александър Стамболийски 1, 8, 10, 6, 12, 4, 2, 5, 1, 3, Алипи Първанов 7, 30, 18, 1, 28, 10, 20, 5, 8, 14, 11, 22, 9, 34, 4, 3, 6, 12, 26, 2, 63, 73, 86, 61, 82, 67, 69, 80, 65, 84, 88, 62, 92, 90, 57, 96, 59, 71, 94, 37, 33, 60, 50, 55, 54, 38, 41, 56, 49, 76, 17, 25, 19, 35, 23, 58, 78, 42, 68, 40, 62, 15, 45, 27, 51, 70, 12, 29, 13, 36, 64, 74, 66, 21, 44, 48, 46, 47, 52, 43, Ангел Кънчев 14, 3, 6, 12, 10, 2, Атанас Събков 4, 5, 2, 8, 4, 7, 11, 12, 9, 1, 16, 6, 3, 13, Бебреш 5, 3, 15, 7, 1, 13, 17, 9, Бенковски 7, 9, 10, 20, 18, 1, 5, 2, 3, 8, 6, 14, 4, Васил Априлов 1, Васил Вунчев 15, 20, 1, 19, 5, 16, 17, 7, 21, 9, 18, 11, 6, 26, 22, 32, 10, 14, 30, Васил Левски 8, 7, 13, 10, 14, 17, 5, 9, 1, 15, 34, 2, 18, 29, 28, 33, 24, 32, 31, 22, 35, 20, 30, 26, 38, 19, Вилна Зона Лозята Вила, 5, Врачанска 3, Гео Милев 4, 6, 2, Георги Апостолов 14, 16, 4, 1, 8, 8а, Георги Канзов 1, 3, 6, 5, 2, Георги Раковски 1, 10, 8, 3, 5, 7, 6, 13, Георги Стаменов 12, 3, 68, 8, 4, 1, 5, Герго Ценов 9, 8, 7, 10, 12, 14, 6, 1, 16, 3, 18, 4, 20, Грамаде 1, 51, 50, 78, 75, 73, 55, 56, 64, 49, 65, 60, 76, 79, 81, 52, 57, 4, 66, 41, 44, 38, 48, 14, 18а, 5, 12, 37, 3, 4, 23, 61, 26, 2, 8, 1, 36, 29, 10, 30, 15, 7, 33, 20, 21, 39, 22, 24, 43, 19, 6, 16, 11, Здравец 4, 2, Иван Вазов 6, 33, 2, 20, 16, 30, 34, 32, 13, 36, 18, 15, 9, 3, 40, 64, 26, 14, 1, 12, 35, 4, 11, 27, 38, 24, 23, 7, 25, 8, 22, 7а, 29, Иван Йотов 11, 9, 8, 4, 1, 17, 15, 5, 7, 12, 2, Изгрев 4, 6, Кап. Димитров 7, 6, 2, 4, Койдановец 1, 7, 2, 3, 9, 7, 5, 1, Кокиче 7, 3, 1, 11, 9, Комитска 10, 3, Крушарска (К. Муканска) 17, 15, 23, 27, 31, 29а, 21, 29, 14, 12, 5, 8, 20, 2, 7, 10, 3, 12, 9, 5, 6, 4, 8, 1, 13, 11, 4а, 14, Лазар Георгиев 9, 7, 10, 20, 2, 6, Лазар Стоянов 12, 5, 4, 10, 7, 20, 2, 16, 1, 18, 14, 8, Латинка 1, 6, 2, Любен Каравелов 17, 15, 1а, 24, 20, 32, 22, 26, 6, 2, 7, 8, 16, 4, 14, 13, 15, 11, 9, 1, 3, 10, 12, махала Диловска и Драганчовска 2, 4, 3, 6, 5, махала Гледжовица, махала Паланката къща, къща, Кошара, Медвен 12, 34, 3, 2, 32, 22, 19, 30, 28, 36, 20, 14, 24, Мико Комитски 20, 1, 27а, 15, 23, 14, 3, 21, 16, 25, 9, 27, 8, 7, 18, 6, 4, 17, 13, 11, 31, Муканска 16, 10, 1, 8, 10а, Мургаш 1, 2, 4, 6, Никола Й. Вапцаров 9, 14, 2, 8, 10, 5, 6, 4, Ноновска 8, 6, 12, 7, 13, 11, 8, 20, 4, 3, 14, 18, 10, 5, 15, 1, Околовръсна 2, 3, 11, 5, 2а, 7, 2, 1, 25, 8, 19, 13, 17, 21, 15, 10, 23, Осми Март 10, 11, 4, 1, 10, 2, 3, 9, 7, 6, Паисий 3, 6, 1, Петко Студенков 19, 14, 13, 11, 9, 16, 10, 17, 18, 15, 12, 21, 16, 7, 5, 1, 3, 23, 22, 20, 34, 37, 26, 15, 24, 27, 28, Петър Берон 1, 2, 18, 10, 12, 1, 4, 16, 3, 23, 15, 22, 76, 9, 34, 20, 7, 17, 13, 19, 30, 27, 11, 24, 21, 16, ПИ №000141, Поп Банчо 2, 4, 10, 3, 8, 13, 5, 6, Поручик Георгиев 6, 12, 4, 17, 16, 3, 19, 14, 10а, 10, 13, 1, 9, 7, 11, 8, 5а, 15, С. Скравена, Общ. Ботевград Път №1, Свещ. Георги Поп Димитров 5, 8, 14, 18, 6, 9, 12, 16, 20, 4, 11, 7, 2, 10, 3, 13, Свобода 9, 13, 5, 12, Сграда на Читалището, Синчец 1, Стара Планина (Ил. Миков) 43, 45, 60, 24, 3, 58, 62, 15, 19а, 5, 10, 56, 68, 31, 72, 28, 92, 53, 35, 46, 17, 88, 74, 66, 21, 41, 39, 78, 52, 76, 9, 36, 40, 94, 54, 80, 32, 42, 30, 2, 27, 22, 1, 16, 47, 11, 70, 98, 34, 8, 44, 90, 49, 18, 50, 51, 13, 29, Стефан Караджа 12, 12а, 1, 10, 5, 3, 4, 2, 8, 8, 8, Танчо Гайдарски 12, 6, 7, 13, 9, 14, 3, 5, 15, 8, 10, 17, 1, 11, 2, Тодор Попов 7, 19, 30, 20, 17, 14, 15, 11, 16, 22, 32, 28, 18, 26, 9, 5, 13, 23, 34, 27, 24, 12, 3, 10 А, 1, 2, 12, 10, 6, 8, УПИ VII-266, Кв. 9, Ушите 5, 4, 1, 2, 6, Хаджи Димитър 4, 13, 2, 9, 5, 11, 1, 2, Хан Аспарух 6, 5, 7, 3, 1, 4, 8, Христо Ботев 22, 54, 69, 42, 41, 32, 40, 35, 26, 37, 49, 65, 29, 60, 48, 27, 28, 94, 47, 46, 30, 61, 34, 71, 38, 39, 24, 33, 59, 18, 63, 44, 55, 62, 31, 50, 57, 58, 75, 96, 100, 77, 92, 103, 110, 79, 102, 113, 117, 64, 109, 72, 66, 74, 91, 125, 89, 127, 106, 119, 78, 90, 95, 102 къща, 94, 123, 88, 84, 70, 83, 85, 93, 68, 111, 87, 81, 82, 107, 15, 6, 8, 12, 11, 9, 16, 1, 5, 7, 17, 23, 2, 10, 4, 21, 99, Цар Борис I 3, 5, 2, 4, Цар Иван Шишман 1, 2, 8, 3, 4, 10, 5, Цар Калоян 7, 6, 14, 10, 11, 12, 5, Цар Крум 3, 1, Цар Симеон 1, 6, 4, Цено Кьонтов 1, 8, 11, 9, 13, 10, 2, 4, Чифлика 18, 9, 5, 8, 8, 14, 20, 21, 19, 6, 12, 3, 1, 15, 2, 4, 7, 30, 10, 25, 26, 11, 28, 13, Бензиностанция
На 29.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Ботевград: местност Тръстеник
На 29.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Гурково, Общ. Ботевград: ПИ №027070, УПИ ХіV-191, Кв. 48, къща, ТП Ткзс, къща
На 29.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Краево: махала Маринков Рът, махала Славополе Жилищна Сграда, къща, УПИ III-25 Кв. 4, Ограда, къща, къща, Вила, къща
На 29.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград: III-709, Кв. 38, Ангел Кънчев 7, 4, 2, 5, Аспарух 13, 11, 3, 9, 12, 17, 18, 10, 19, 21, 5, 25, 4, 6, 14, 15, 16, 8, 23, Безименна 2, Борис I (Методи Антонов) 7, 4, 14, 17, 21, 3, 13, 2, 12, 10, 16, 8, 15, 1, Васил Друмев 1, 2, 8, 14, 6, 4, 12, 3, Васил Левски 11, 3, 4, 5, 1, 2, 22, 24, 20, 26, 16, 10, 8, 30, 6, 14, 18, 12, 3а, 9, 28, 60, 52, 37, 17, 46, 42, 19, 31, 23, 36, 32, 40, 29, 25, 50, 21, 58, 35, 54, 38, 56, 33, Васил Петлешков 5, 11, 1, 3, 2, 7, 9, Ген. Скобелев 24, 20, 30, 3, 14, 28, 26, 6, 7, 16, 22, 2, Гео Милев 4, 2, 3, 8, 5, 1, 10, 6, 7, Георги Бенковски 20, 21, 11, 10, 5, 4, 15, 19, 12, 9, 23, 16, 17, 25, 7, 2, 22, 6, 1, 14, 3, 24, 31, Георги С. Раковски (Р. Доков 54, 70, 38, 23, 24, 64, 68, 18, 29, 34, 35, 31, 26, 3, 36, 30, 66, 33, 22, 44, 40, 28, 32, 11, 25, 21, 58, 20, 60, 42, 15, 19, 10, 4, 5, 1, 7, 6, 41, 8, 2, 9, 62, 3, Гурко 1, 2, 3, Добруджа 7, 5, 2, 6, 8, 4, Дондуков 10, 2, 5, 7, 9, 4, 15, 14, 6, 3, 10, 13, 12, 1, 11, 8, Дунав 5, 6, 8, 1, 2, 4, 10, Евлоги Георгиев 1, 5, 10, 16, 11, 6, 8, 7, Елин Пелин 2, 7, 5, 1, 3, Захари Стоянов (Тодор Томов 40, 32, 44, 10, 22, 7, 17, 48, 6, 25, 46, 26, 4, 45, 36, 42, 2, 20, 5, 27, 29, 14, 16, 1, 19, 43, 28, 35, 12, 9, 23, 15, 3, 33, 39, 30, 8, 1, 2, Ивайло 6, 8, 1, 2, 4, 8, 18, Иван Вазов 6, 7, 2, 1, 4, 5, 3, извън регулацията Вила, Вила №45, Вила, Крайпътно Заведение, Вила, Искър 3, 15, 5, 17, 11, 13, 1, 9, Кирил и Методий 2, 6, 4, 8, 12, Козлодуй 4, 7, 1, 8, 3, 2, 6, 5, Кубрат (Христо Ветовски) 18, 11, 9, 20, 4, 12, 2, 8, 3, Любен Каравелов 42, 35, 28, 30, 44, 34, 25, 40, 29, 38, 46, 36, 31, 39, 27, 26, 32, 17, 7, 24, 11, 19, 26, 20, 13, 14, 6, 11а, 9, 21, 15, 8, 23, 4, 3, 22, 1, 12а, Медвен 18, 3, 11, 2, 16, 4, 9, 14, 15, 7, 1, 8, 17, 3, 5, 12, 13, местност Камен Дол, Московска 4, Никола Й. Вапцаров 2, 4, 7, 5, 13, 10, 6, 8, Новаченка (Филип Кръстев) 4, 10, 6, 12, Оборище 15, 1, 21, 7, 5, 19, 13, 9, 20, 11, 16, 6, 17, 3, 18, 10, 2, 2, Опълченска 5, 7, 1, 9, 11, 4, 10, 12, 6, 13, 3, 1, Осма 1, Паисий 17, 12, 21, 6, 22, 19, 20, 16, 23, 3, 15, 2, 10, 26, 9, 4, 24, 14, 8, 7, Панайот Волов 5, 6, 3, Пенчо Славейков 4, 2, 7, 3, 5, 1, 10, 6, Петко Войвода (Иван Гешков) 4, 2, 20, 39, 65, 8, 7а, 16, 61, 11, 29, 35, 32, 3, 19, 9, 15, 12, 17, 33, 31, 10, 18, 22, 13, 25, 14, 21, 28, 27, 6, 7, 9, Петър Берон 2, 4, 6, 3, 5, 1, Първа 4, Рударка 2, 8, 13, 15, 6, 17, 16, С. Новачене, Общ. Ботевград Път№1, Сан Стефано 14, 5, 3, 22, 1, 18, 10, 14, 4, 15, 8, 24, 6, Свобода 2, 6, 1, Седма 12, 2, 6, 1, 14, 10, 4, 7, 3, 5, Стара Планина 3, Съединение (Ленин) 17, 22, 2, 10, 4, 20, 29, 27, 13, 19, 14, 6, 21, 15, 12, 9, 7, 11, 1, 3, 20, Трети Март (Георги Димитров 5, 8, 9, 24, 1, 22a, 4, 7, 20, 12, 14, 11, 19, 22, 6, 28, 3, 21, 2, 26, 15, 10, 13, УПИ Ix-238 Кв. 12, Филип Тотьо (Тодор Доков) 23, 5, 19, 17, 21, 15, 25, 13, 8, 45, 2, 16, 8, 24, 39, 25, 35, 18, 37, 23, 20, 4, 22, 29, Хаджи Димитър 1, 2, Христо Ботев 29, 13, 18, 16, 26, 30, 6, 10, 17, 28, 3, 15, 22, 11, 5, 8, 12, 24, 23, 9, 7, 27, 25, 19, 21, 2, 4, 1, Христо Смирненски 11, 10, 5, 4, 14, 3, 34, 15, 12, 13, 8, Черешово Топче 38, 30, 7, 4, 2, 22, 48, 1, 32, 10, 26, 8, 6, 28, 16, 3, 12, 14, 36, 46, 13, 18, 5, 20, 24, 54, 46, 27, 50, 48, 21, 23, 29, 42, 15, 19, 64, 17, 70, 12, 56, 13, Четвърта 8, Шипка 1, Павилион, на Магистрала Е 79
На 29.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Осеновлаг: Зимнишки Дол, махала Зимнишки Дол, къща
На 29.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Радотина: местност Дръстила, ПИ №055008, къща, Вила, къща, Вила, къща
На 29.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ На 30.10.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - Рашково: махала Белчово къща, махала Габровница Вила, къща, Вила, къща, 6, 0, къща
На 29.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ На 30.10.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ На 31.10.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Боженица: 319004, Долапището, махала Барбушовци, махала Близнаковци, махала Брусен 10 къща, махала Върха, махала Ганинци, махала Дончовци, махала Кръста къща, махала Мурта, махала Павловци, махала Пейчовци, махала Пелиница къща, махала Плоча, махала Томовци, махала Урвич 1, 9, 11, къща, 29, махала Усойната, Стопански Двор, УПИ XI-71, Кв. 7, Х-38, Кв. 41, къща, 43, Фургон, къща
На 29.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ На 30.10.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ На 31.10.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Липница, Общ. Ботевград: За Провеждане на 72-Часови Изпитания, махала Големо Усое, махала Горановци къща, махала Мановци, махала Ръждавец
На 29.10.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Скравена: 000230, 11-та 30, 13, 15а, 13-та 7, 15-та 2, 3-та 42, 8-ма 7 Вила, Александър Стамболийски 1, 8, 10, 6, 12, 4, 2, 5, 1, 3, Алипи Първанов 7, 30, 18, 1, 28, 10, 20, 5, 8, 14, 11, 22, 9, 34, 4, 3, 6, 12, 26, 2, 63, 73, 86, 61, 82, 67, 69, 80, 65, 84, 88, 62, 92, 90, 57, 96, 59, 71, 94, 37, 33, 60, 50, 55, 54, 38, 41, 56, 49, 76, 17, 25, 19, 35, 23, 58, 78, 42, 68, 40, 62, 15, 45, 27, 51, 70, 12, 29, 13, 36, 64, 74, 66, 21, 44, 48, 46, 47, 52, 43, Ангел Кънчев 14, 3, 6, 12, 10, 2, Атанас Събков 4, 5, 2, 8, 4, 7, 11, 12, 9, 1, 16, 6, 3, 13, Бебреш 5, 3, 15, 7, 1, 13, 17, 9, Бенковски 7, 9, 10, 20, 18, 1, 5, 2, 3, 8, 6, 14, 4, Васил Априлов 1, Васил Вунчев 15, 20, 1, 19, 5, 16, 17, 7, 21, 9, 18, 11, 6, 26, 22, 32, 10, 14, 30, Васил Левски 8, 7, 13, 10, 14, 17, 5, 9, 1, 15, 34, 2, 18, 29, 28, 33, 24, 32, 31, 22, 35, 20, 30, 26, 38, 19, Вилна Зона Лозята Вила, 5, Врачанска 3, Гео Милев 4, 6, 2, Георги Апостолов 14, 16, 4, 1, 8, 8а, Георги Канзов 1, 3, 6, 5, 2, Георги Раковски 1, 10, 8, 3, 5, 7, 6, 13, Георги Стаменов 12, 3, 68, 8, 4, 1, 5, Герго Ценов 9, 8, 7, 10, 12, 14, 6, 1, 16, 3, 18, 4, 20, Грамаде 1, 51, 50, 78, 75, 73, 55, 56, 64, 49, 65, 60, 76, 79, 81, 52, 57, 4, 66, 41, 44, 38, 48, 14, 18а, 5, 12, 37, 3, 4, 23, 61, 26, 2, 8, 1, 36, 29, 10, 30, 15, 7, 33, 20, 21, 39, 22, 24, 43, 19, 6, 16, 11, Здравец 4, 2, Иван Вазов 6, 33, 2, 20, 16, 30, 34, 32, 13, 36, 18, 15, 9, 3, 40, 64, 26, 14, 1, 12, 35, 4, 11, 27, 38, 24, 23, 7, 25, 8, 22, 7а, 29, Иван Йотов 11, 9, 8, 4, 1, 17, 15, 5, 7, 12, 2, Изгрев 4, 6, Кап. Димитров 7, 6, 2, 4, Койдановец 2, 3, 9, 7, 5, 1, Кокиче 7, 3, 1, 11, 9, Комитска 10, 3, Крушарска (К. Муканска) 17, 15, 23, 27, 31, 29а, 21, 29, 14, 12, 5, 8, 20, 2, 7, 10, 3, 12, 9, 5, 6, 4, 8, 1, 13, 11, 4а, 14, Лазар Георгиев 9, 7, 10, 20, 2, 6, Лазар Стоянов 12, 5, 4, 10, 7, 20, 2, 16, 1, 18, 14, 8, Латинка 1, 6, 2, Любен Каравелов 17, 15, 24, 20, 32, 22, 26, 6, 2, 7, 8, 16, 4, 14, 13, 15, 11, 9, 1, 3, 10, 12, махала Диловска и Драганчовска 2, 4, 3, 6, 5, махала Гледжовица, махала Паланката къща, къща, Кошара, Медвен 12, 34, 3, 2, 32, 22, 19, 30, 28, 36, 20, 14, 24, Мико Комитски 20, 1, 27а, 15, 23, 14, 3, 21, 16, 25, 9, 27, 8, 7, 18, 6, 4, 17, 13, 11, 31, Муканска 16, 10, 1, 8, 10а, Мургаш 1, 2, 4, 6, Никола Й. Вапцаров 9, 14, 2, 8, 10, 5, 6, 4, Ноновска 8, 6, 12, 7, 13, 11, 8, 20, 4, 3, 14, 18, 10, 5, 15, 1, Околовръсна 2, 3, 11, 5, 2а, 7, 2, 1, 25, 8, 19, 13, 17, 21, 15, 10, 23, Осми Март 10, 11, 4, 1, 10, 2, 3, 9, 7, 6, Паисий 3, 6, 1, Петко Студенков 19, 14, 13, 11, 9, 16, 10, 17, 18, 15, 12, 21, 16, 7, 5, 1, 3, 23, 22, 20, 34, 37, 26, 15, 24, 27, 28, Петър Берон 16, 2, 18, 10, 12, 1, 4, 16, 3, 23, 15, 22, 76, 9, 34, 20, 7, 17, 13, 19, 30, 27, 11, 24, 21, ПИ №000141, Поп Банчо 2, 4, 10, 3, 8, 13, 5, 6, Поручик Георгиев 6, 12, 4, 17, 16, 3, 19, 14, 10а, 10, 13, 1, 9, 7, 11, 8, 5а, 15, С. Скравена, Общ. Ботевград Път №1, Свещ. Георги Поп Димитров 5, 8, 14, 18, 6, 9, 12, 16, 20, 4, 11, 7, 2, 10, 3, 13, Свобода 9, 13, 5, 12, Сграда на Читалището, Синчец 1, Стара Планина (Ил. Миков) 43, 45, 60, 24, 3, 58, 62, 15, 19а, 5, 10, 56, 68, 31, 72, 28, 92, 53, 35, 46, 17, 88, 74, 66, 21, 41, 39, 78, 52, 76, 9, 36, 40, 94, 54, 80, 32, 42, 30, 2, 27, 22, 1, 16, 47, 11, 70, 98, 34, 8, 44, 90, 49, 18, 50, 51, 13, 29, Стефан Караджа 12, 12а, 1, 10, 5, 3, 4, 2, 8, 8, 8, Танчо Гайдарски 12, 6, 7, 13, 9, 14, 3, 5, 15, 8, 10, 17, 1, 11, 2, Тодор Попов 7, 19, 30, 20, 17, 14, 15, 11, 16, 22, 32, 28, 18, 26, 9, 5, 13, 23, 34, 27, 24, 12, 3, 10 А, 1, 2, 12, 10, 6, 8, УПИ VII-266, Кв. 9, Ушите 5, 4, 1, 2, 6, Хаджи Димитър 4, 13, 2, 9, 5, 11, 1, 2, Хан Аспарух 6, 5, 7, 3, 1, 4, 8, Христо Ботев 22, 54, 69, 42, 41, 32, 40, 35, 26, 37, 49, 65, 29, 60, 48, 27, 28, 94, 47, 46, 30, 61, 34, 71, 38, 39, 24, 33, 59, 18, 63, 44, 55, 62, 31, 50, 57, 58, 75, 96, 100, 77, 92, 103, 110, 79, 102, 113, 117, 64, 109, 72, 66, 74, 91, 125, 89, 127, 106, 119, 78, 90, 95, 102 къща, 94, 123, 88, 84, 70, 83, 85, 93, 68, 111, 87, 81, 82, 107, 15, 6, 8, 12, 11, 9, 16, 1, 5, 7, 17, 23, 2, 10, 4, 21, 99, Цар Борис I 3, 5, 2, 4, Цар Иван Шишман 1, 2, 8, 3, 4, 10, 5, Цар Калоян 7, 6, 14, 10, 11, 12, 5, Цар Крум 3, 1, Цар Симеон 1, 6, 4, Цено Кьонтов 1, 8, 11, 9, 13, 10, 2, 4, Чифлика 18, 9, 5, 8, 8, 14, 20, 21, 19, 6, 12, 3, 1, 15, 2, 4, 7, 30, 10, 25, 26, 11, 28, 13, Бензиностанция
На 29.10.2019 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Ботевград: Индустриална Складове, Складове Осветление, Цар Иван Шишман 42, 40, 40 Е, 42а Абонатна, 42а Магазин 1, 35, 42а Гараж 1, 42а Магазин 4, 42а, 38, 43, 40ж, 30, 39 В, 40в, 42а Магазин 2, 37, 39б, 35а
На 29.10.2019 г. /14:30 - 15:15 ч./ - Скравена: 000230, 11-та 30, 13, 15а, 13-та 7, 15-та 2, 3-та 42, 8-ма 7 Вила, Александър Стамболийски 1, 8, 10, 6, 12, 4, 2, 5, 1, 3, Алипи Първанов 7, 30, 18, 1, 28, 10, 20, 5, 8, 14, 11, 22, 9, 34, 4, 3, 6, 12, 26, 2, 63, 73, 86, 61, 82, 67, 69, 80, 65, 84, 88, 62, 92, 90, 57, 96, 59, 71, 94, 37, 33, 60, 50, 55, 54, 38, 41, 56, 49, 76, 17, 25, 19, 35, 23, 58, 78, 42, 68, 40, 62, 15, 45, 27, 51, 70, 12, 29, 13, 36, 64, 74, 66, 21, 44, 48, 46, 47, 52, 43, Ангел Кънчев 14, 3, 6, 12, 10, 2, Атанас Събков 4, 5, 2, 8, 4, 7, 11, 12, 9, 1, 16, 6, 3, 13, Бебреш 5, 3, 15, 7, 1, 13, 17, 9, Бенковски 7, 9, 10, 20, 18, 1, 5, 2, 3, 8, 6, 14, 4, Васил Априлов 1, Васил Вунчев 15, 20, 1, 19, 5, 16, 17, 7, 21, 9, 18, 11, 6, 26, 22, 32, 10, 14, 30, Васил Левски 8, 7, 13, 10, 14, 17, 5, 9, 1, 15, 34, 2, 18, 29, 28, 33, 24, 32, 31, 22, 35, 20, 30, 26, 38, 19, Вилна Зона Лозята Вила, 5, Врачанска 3, Гео Милев 4, 6, 2, Георги Апостолов 14, 16, 4, 1, 8, 8а, Георги Канзов 1, 3, 6, 5, 2, Георги Раковски 1, 10, 8, 3, 5, 7, 6, 13, Георги Стаменов 12, 3, 68, 8, 4, 1, 5, Герго Ценов 9, 8, 7, 10, 12, 14, 6, 1, 16, 3, 18, 4, 20, Грамаде 1, 51, 50, 78, 75, 73, 55, 56, 64, 49, 65, 60, 76, 79, 81, 52, 57, 4, 66, 41, 44, 38, 48, 14, 18а, 5, 12, 37, 3, 4, 23, 61, 26, 2, 8, 1, 36, 29, 10, 30, 15, 7, 33, 20, 21, 39, 22, 24, 43, 19, 6, 16, 11, Здравец 4, 2, Иван Вазов 6, 33, 2, 20, 16, 30, 34, 32, 13, 36, 18, 15, 9, 3, 40, 64, 26, 14, 1, 12, 35, 4, 11, 27, 38, 24, 23, 7, 25, 8, 22, 7а, 29, Иван Йотов 11, 9, 8, 4, 1, 17, 15, 5, 7, 12, 2, Изгрев 4, 6, Кап. Димитров 7, 6, 2, 4, Койдановец 1, 7, 2, 3, 9, 7, 5, 1, Кокиче 7, 3, 1, 11, 9, Комитска 10, 3, Крушарска (К. Муканска) 17, 15, 23, 27, 31, 29а, 21, 29, 14, 12, 5, 8, 20, 2, 7, 10, 3, 12, 9, 5, 6, 4, 8, 1, 13, 11, 4а, 14, Лазар Георгиев 9, 7, 10, 20, 2, 6, Лазар Стоянов 12, 5, 4, 10, 7, 20, 2, 16, 1, 18, 14, 8, Латинка 1, 6, 2, Любен Каравелов 17, 15, 1а, 24, 20, 32, 22, 26, 6, 2, 7, 8, 16, 4, 14, 13, 15, 11, 9, 1, 3, 10, 12, махала Диловска и Драганчовска 2, 4, 3, 6, 5, махала Гледжовица, махала Паланката къща, къща, Кошара, Медвен 12, 34, 3, 2, 32, 22, 19, 30, 28, 36, 20, 14, 24, Мико Комитски 20, 1, 27а, 15, 23, 14, 3, 21, 16, 25, 9, 27, 8, 7, 18, 6, 4, 17, 13, 11, 31, Муканска 16, 10, 1, 8, 10а, Мургаш 1, 2, 4, 6, Никола Й. Вапцаров 9, 14, 2, 8, 10, 5, 6, 4, Ноновска 8, 6, 12, 7, 13, 11, 8, 20, 4, 3, 14, 18, 10, 5, 15, 1, Околовръсна 2, 3, 11, 5, 2а, 7, 2, 1, 25, 8, 19, 13, 17, 21, 15, 10, 23, Осми Март 10, 11, 4, 1, 10, 2, 3, 9, 7, 6, Паисий 3, 6, 1, Петко Студенков 19, 14, 13, 11, 9, 16, 10, 17, 18, 15, 12, 21, 16, 7, 5, 1, 3, 23, 22, 20, 34, 37, 26, 15, 24, 27, 28, Петър Берон 1, 2, 18, 10, 12, 1, 4, 16, 3, 23, 15, 22, 76, 9, 34, 20, 7, 17, 13, 19, 30, 27, 11, 24, 21, 16, ПИ №000141, Поп Банчо 2, 4, 10, 3, 8, 13, 5, 6, Поручик Георгиев 6, 12, 4, 17, 16, 3, 19, 14, 10а, 10, 13, 1, 9, 7, 11, 8, 5а, 15, С. Скравена, Общ. Ботевград Път №1, Свещ. Георги Поп Димитров 5, 8, 14, 18, 6, 9, 12, 16, 20, 4, 11, 7, 2, 10, 3, 13, Свобода 9, 13, 5, 12, Сграда на Читалището, Синчец 1, Стара Планина (Ил. Миков) 43, 45, 60, 24, 3, 58, 62, 15, 19а, 5, 10, 56, 68, 31, 72, 28, 92, 53, 35, 46, 17, 88, 74, 66, 21, 41, 39, 78, 52, 76, 9, 36, 40, 94, 54, 80, 32, 42, 30, 2, 27, 22, 1, 16, 47, 11, 70, 98, 34, 8, 44, 90, 49, 18, 50, 51, 13, 29, Стефан Караджа 12, 12а, 1, 10, 5, 3, 4, 2, 8, 8, 8, Танчо Гайдарски 12, 6, 7, 13, 9, 14, 3, 5, 15, 8, 10, 17, 1, 11, 2, Тодор Попов 7, 19, 30, 20, 17, 14, 15, 11, 16, 22, 32, 28, 18, 26, 9, 5, 13, 23, 34, 27, 24, 12, 3, 10 А, 1, 2, 12, 10, 6, 8, УПИ VII-266, Кв. 9, Ушите 5, 4, 1, 2, 6, Хаджи Димитър 4, 13, 2, 9, 5, 11, 1, 2, Хан Аспарух 6, 5, 7, 3, 1, 4, 8, Христо Ботев 22, 54, 69, 42, 41, 32, 40, 35, 26, 37, 49, 65, 29, 60, 48, 27, 28, 94, 47, 46, 30, 61, 34, 71, 38, 39, 24, 33, 59, 18, 63, 44, 55, 62, 31, 50, 57, 58, 75, 96, 100, 77, 92, 103, 110, 79, 102, 113, 117, 64, 109, 72, 66, 74, 91, 125, 89, 127, 106, 119, 78, 90, 95, 102 къща, 94, 123, 88, 84, 70, 83, 85, 93, 68, 111, 87, 81, 82, 107, 15, 6, 8, 12, 11, 9, 16, 1, 5, 7, 17, 23, 2, 10, 4, 21, 99, Цар Борис I 3, 5, 2, 4, Цар Иван Шишман 1, 2, 8, 3, 4, 10, 5, Цар Калоян 7, 6, 14, 10, 11, 12, 5, Цар Крум 3, 1, Цар Симеон 1, 6, 4, Цено Кьонтов 1, 8, 11, 9, 13, 10, 2, 4, Чифлика 18, 9, 5, 8, 8, 14, 20, 21, 19, 6, 12, 3, 1, 15, 2, 4, 7, 30, 10, 25, 26, 11, 28, 13, Бензиностанция
На 30.10.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ На 31.10.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград
Община Горна Малина
За периода 28-01.11.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Столник
На 28.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч./ На 01.11.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Априлово, Общ. Горна Малина: V-26 Кв 34, XIV-9, Кв. 23, Десета 5, 2а, Единадесета 3, П-Л XVII-27, Кв. 34, Стопански Двор, Тридесет и Осем 1 Вила, 1 къща, УПИ III-393, Кв. 50, УПИ VII-41 Кв. 41, УПИ XIx-159, Кв. 13, УПИ XxII-26, Кв. 34, УПИ Хх-Общ, Кв. 55, ХI-385-Сптд, Кв. 49, Четвърта 10, 3, Четриридесет и Първа, Шеста 13
На 28.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч./ На 01.11.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Долна Малина: IV-132, Кв. 15, М. Край Село, ПИ 036001, Стопански Двор, УПИ -285, Кв. 23, УПИ II-180 Кв. 190, УПИ III-43, Кв. 10, УПИ V-18057 Кв. 5, УПИ XxI-339, 340, Кв. 25, УПИ ХіV-278 Кв. 24, Упи-XII-341, Кв. 26, УПИ Хі-35, Кв. 26, № , къща, УПИ III-152, Кв. 34, къща, Стопански Двор, Вила
На 28.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч./ На 01.11.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Петково, Общ. Елин Пелин: №000002, По Одобрен Квс на С. Петково Гробищен Парк - Петково, Имот № 000138, Оборище 7, 9, Площада Кв. 20, С. Петково, С. Петково ТП Входа на Ткзс, С. Петково Ул. Кирил и Методий, С. Петково Ул. Н. Рилски 10, С. Петково Ул. Хан Аспарух 29, С. Петково Ул. Хан Аспарух 33, С. Петково Ул. Хан Аспарух 37, С. Петково Ул. Хан Аспарух 39, Ул. В. Левски №7, УПИ - IV - 274, Квартал 29, УПИ II-127, Кв. 38, УПИ Ix-283 Кв. 23, УПИ XV-26 Кв. 4, УПИ ІV-232, Кв 36, УПИ ХI-239, Кв. 36, къща, УПИ III-4, Кв. 1, УПИ ІІ-160, Кв. 19
На 28.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч./ На 01.11.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Столник: XXII-57, Св. Св. Кирил и Методии 2, Ул. Бот. Шосе № 32 2, Ул. Бот. Шосе № 40, Ул. Св. Св. Кирил и Методий №2, УПИ ІV-124
Община Долна баня
На 28.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 29.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 30.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 31.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 01.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Долна Баня: Александър Стамболийски 1, 5, 11, 3, 7, 9, 2, Александър Стамболийски Магазин, 24, 28, 20, 22, 8, 6, 23, 29, 27, 25, 18, 13, 12, 15, 30, 21, 4, 10, 32, 16, 26, 17, 31, 19, 14, Белмекенска 24, 19, 14, 15, 23, 12, 16, 18, 26, 4, 10, 2, 20, 21, 9, 6, 3, 13, 5, 7, 17, 22, 1, 8, Бистришка 4, 8, 16, 10, 14, 2, Бистришка 36, 7, 46, 5, 3, 11, 40, 32, 28, 19, 44, 38, 9, 34, 48, 30, 15, 42, Васил Левски 16, 24, 26, 10, 13, 18, 15, 11, 22, 12, 20, 7а, 14, 19, 9, Васил Левски 2, 8, 6, 5, 1, 4, 3, 7, Ведрина 8, 6, Георги Кирков 3, 6, 2, 8, 22, 7, 12, 16, 20, 14, 5, 4, 1, 10, 18, Георги С. Раковски 4, 14, Деница 3, 2, 6, 7, 8, 5, 1, 4, Деница 12, 11, 13, 18, 14, 10, 16, Димитър Благоев 42, Димитър Благоев 83, 70, 87, 48, 76, 91, 82, 52, 80, 62, 77, 55, 68, 105, 46, 75, 101, 63, 99, 66, 73, 71, 72, 53, 64, 74, 59, 78, 97, 95, 67, 84, 93, 65, 57, 69, 54, 89, 85, 56, 60, 79, 44, 103, 61, 40, 58, 51, 50, 81, Дружба 3, УО ТП Дружба, 5, Дъб 5, 2, 7, 1, 3, Елин Пелин 2, Захари Стоянов 2, 8, 1, 4, 3, 5, 7, 6, 10, Илинденско Въстание 1, 4, 7, 8, 12, 3, 11, 6, 5, 10, 2, Кирил и Методий 3, 2, 7, 6, 14, 4, 13, 12, 1, 8, 11, 9, Клен 1, 3, 5, 9, Маришка 6, 10, 2 1, 12, 5, 2 3, 4, 11, 8, 3, 9, 7, Новодомска 10 А, 14, 2, 11, 20, 18, 13, 2 А, 4, 16, 6, 17, 19, 12, 9, 10, 7, 8, 15, 21, Обиколен Път 11, Опълченска 8, Павел Вежинов 10, Павел Вежинов 11, 18, 6, 1, 4, 5, 8, 16, 7, 3, 15, 10, 9, 12, 14, 2, Панайот Волов 4, 8, 5, 6, 2, 1, 14, 3, 9, 12, Патриарх Евтимий 28, 3, 4, 20, 10, 8, 17, 14, 13, 24, 22, 2, 11, 6, 1, 18, 16, 12, 15, Пенчо Славейков 6, Петко Славейков 2, 3, 4, 1, Петко Славейков 2, Рилска Вода 19, 14, 5, 10, 17, 4, 3, 11, 2, 9, 12, 13, 7, 15, 8, Спортна Слава 20, 18, УО ТП Болница, 3, 10, 6, 14, 12, 24, 16, Болница, 8, 2, 22, Тодор Каблешков 2, Тодор Каблешков 21, 13, 6, 15, 17, 8, 19, 4, Търговска 118, 41, 128, 93, 106, 75, 87, 71, 94, 95, 102, 104, 49, 116, 45, 55, 132, 69, 57, 114, 130, 100, 65, 122, 61, 39, 43, 51, 136, 53, 112, 120, 98, 1, 47, 63, 91, 110, 126, 59, 108, 124, Търговска 77, 75, Търговска 188, Хан Аспарух 1, 11, 7, 13, №9, 2, 12, 5, 8, 9, 6, 10, 14, 3, 13а, Хан Аспарух 14, Христо Ботев 20, 16, 3, 17, 11, 22, 15, 14, Христо Смирненски Общ. Сграда, Христо Смирненски 2, 29, 37, УО ТП Детска Градина, 4, 22, 6, 33, 8, 35, 27, 10, 26 Вила, 5, 25, 12, 23, 16, 17, 20, 14, 31, 1, 18, 24, 21, 13, 9, 7, Явор 3, 1, 10, 7, 6, 5, 8, Ясен 2, 1, Ясен 7, 13, 5, 14, 6, 3, 9
Община Драгоман
На 28.10.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Калотина
На 29.10.2019 г. /10:30 - 11:30 ч.; 10:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ - Драгоил
На 29.10.2019 г. /10:30 - 11:30 ч.; 10:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ - Летница, Общ. Драгоман: къща
На 29.10.2019 г. /10:30 - 11:30 ч.; 10:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ - Прекръсте
На 29.10.2019 г. /10:30 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ - Беренде Извор: УПИ I-1 Кв. 1, Вила
На 29.10.2019 г. /10:30 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ - Беренде, Общ. Драгоман: УПИ IV-2 Кв. 1, къща, Вила
На 29.10.2019 г. /10:30 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ - Букоровци: УПИ V 130кв. 13, УПИ XIII-33 Кв. 5, Вила
На 29.10.2019 г. /10:30 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ - Върбница: къща, Вила
На 29.10.2019 г. /10:30 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ - Драгоман: Акация 1, Владимир Поптомов 21, 7, 29, 31, 9, 11, 27, 5, 3, 23, 25, 1, 13, 19, Врътковица, Върбица 2, 4, Генерал Гурко 14, 17, 21, 11, 13, 9, 7, 19, 18, Георги Бенковски 4, 8, 5, 6, 2, 14, 7, Димитър Полянов 8, 2, 3, 10, 9, 4, 5, 1, 14, 12, Дрян 8, 4, 10, 6, Дунав 1, 3, 6, Евлоги Георгиев 6, 1, 5, 9, 4, 3, Елин Пелин 22, 3, 18, 5, 12, 2, 1, 14, 9, Иван Вазов 36, 32, 50, 6, 12, 30, 18, 1, 2, 20, 43, 2 Вила, 10, 34, 4, 3, Калина 1, Козлодуй 3, Кондел 24, 6, Липа 1, 4, 3, 6, Люлин 2, 14, 16, 12, Международно Шосе 14, 13, 16, 3, 7, 8, 4, 9, 2, 15, 11, 20, 6, 24, Билборд, Миньор къща, 20, Мусала 3, 1, 2, 5, Осми Март 4, Осогово 3, 1, Патриарх Евтимий 9, Поп Андрей 6, 3, 10, 4, 1, 8, Поток 19, 17, Свети Георги 1, 10, 8, 18, Свети Иван Рилски 2, 19, 40, 33, 38 къща, 34, 55 Вила, 80, 41, Струма 2а, УПИ IV-1038 Кв. 78, УПИ XXI-392 Кв. 31, УПИ Х-966 Кв. 105, Филип Тотю 7, 20, Шейново 1, Явор 13, 20, 11, 32, 10, 7, 18, 4, 22, 8, 35, 21, 27, 42, 13, 36, 17, 5, 29, 14, 46, 6, 3, 24, 12, 26, 20, 1, 9, 16, 11, 15, 23, 31, 28, 38, 25, 30, 44, 53, 58, 72, 78, 10, 62, 43, 82, 68, 54, 47, 4, 61, 70, 45, 49, 3, 52, 8, 42, 60, 74, 2, 14, 64, 66, 48, 65, 57, 50, 63, 56, 51, 41, 59
На 29.10.2019 г. /10:30 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ - Каленовци: XI-83, Кв. 22, УПИ XI-4 Кв. 2, УПИ-ХІ-257, Кв. 12
На 29.10.2019 г. /10:30 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ - Калотина: Втора 6 къща, 1, Калотина Военен, къща, Първа 78, 1 Бензиностанция, къща, къща, къща, Ул. Границата
На 29.10.2019 г. /10:30 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ - Липинци: Вила, къща
На 29.10.2019 г. /10:30 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ - Мургаш: УПИ XIII- 96 Кв. 10, УПИ Хіі-17, Кв2, къща, къща
На 29.10.2019 г. /10:30 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ - Ново Бърдо: Вила, къща
На 29.10.2019 г. /10:30 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ - Разбоище: Мес Стойков Връх, къща, № .
На 29.10.2019 г. /10:30 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ - Туден: 015065, IV-86 Кв. 3, XxVII-280 Кв. 26, Кв. Мрамор УПИ VІІІ-155 Кв. 23, М. Марков Дол, М. При Дома ПИ 73417. 13. 341, махала Панинци, Мрамор Кв. 22 УПИ XVІ- 150, ПИ 73417. 7. 217, Труден, УПИ I Кв. 6, Вила, къща, Вила, Вила
На 29.10.2019 г. /10:30 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ - Чепърлинци
На 29.10.2019 г. /10:30 - 16:30 ч./ - Драгоман: Врътковица
На 30.10.2019 г. /11:15 - 12:00 ч.; 11:15 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Вишан
На 30.10.2019 г. /11:15 - 12:00 ч.; 11:15 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Горно Село: Вила
На 30.10.2019 г. /11:15 - 12:00 ч.; 11:15 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Долно Ново Село, Общ. Драгоман
На 30.10.2019 г. /11:15 - 12:00 ч.; 11:15 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Несла: 000136, къща, къща
На 30.10.2019 г. /11:15 - 12:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Бахалин: Вила
На 30.10.2019 г. /11:15 - 12:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Габер, Общ. Драгоман: Vіі-99, Бурел 2, Градище 1, Ул. Елин Пелин 3, УПИ I-318. Kb 34, УПИ XVI-152 Кв. 17, Вила, 37, 6, УПИ Хі-24, Кв. 3
На 30.10.2019 г. /11:15 - 12:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Драгоман: Акация 9, 4, 1, Еделвайс 10, 8, 18, 2, 12, 16, 22, 4, 6, 14, 28, 20, 24, Железничар 55, 75, 73, 53, 77, 25, 7, 57, 29, 17, 5, 13, 41, 69, 11, 55, 31, 59, 45, 63, 9, 21, 77, 1, 3, 27, 61, 33, 67, 71, 23, 65, 15, 19, 43, 51, 49, 47, Иглика 8, 2, 6, 4, 9, 1, Игрище За Минифутбол УПИ І, Кольо Фичето 18, Космина 3, 4, 28, 1, Международно Шосе 1, Нишава 1, 5, 2, 10, 9, 3, 7, 6, 11, 8, 13, Петнадесети Кантон 15, Спортист 4, 6, 3, 2, 5, 4, 1, 7, Средна Гора 2, 1, 4, 11, 9, 13, 3, 6, 5, Странджа 11, 2, 10, 8, 7, 12, 9, 6, 5, 1, Христо Ботев 42, Шести Септември 36, 30, 32, 28, 42, 38, 34, 40, 7, Ярловци, 2, 1
На 30.10.2019 г. /11:15 - 12:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Камбелевци: ХІІ-22, Вила, УПИ Іх-Общ. Кв. 6
На 30.10.2019 г. /11:15 - 12:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Начево: Вила
На 30.10.2019 г. /11:15 - 12:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Чеканец, Общ. Драгоман: къща, Вила
На 30.10.2019 г. /11:15 - 12:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Чуковезер: Упи-II, Вила
На 30.10.2019 г. /11:15 - 12:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Ялботина
На 30.10.2019 г. /11:15 - 16:30 ч.; 11:15 - 12:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Владиславци: УПИ XVII-36, УПИ VI-37, УПИ VII-33, къща, УПИ Хі-239, Кв. 23
На 30.10.2019 г. /11:15 - 16:30 ч.; 11:15 - 12:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Грълска Падина: махала Горно Ново Село
На 30.10.2019 г. /11:15 - 16:30 ч.; 11:15 - 12:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Долна Невля: Вила
На 30.10.2019 г. /11:15 - 16:30 ч.; 11:15 - 12:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Круша, Общ. Драгоман: къща
Община Елин Пелин
На 31.10.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Елин Пелин, Гара Елин Пелин: XXVII - За Псдодо, Кв. 80, Гара Елин Пелин За Пстд-Исвевк Кв. 23, Индустриална 7, Кв. 80, УПИ XXVI- За Псдодо, Кв. 80
На 31.10.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: УПИ 36-За Псдодо Кв 80, УПИ ХххIII, Кв. 80, 1, Гара Елин Пелин, УПИ І, Кв 23
На 31.10.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Нови Хан: 035009, 035010 и 035011, 91, XIx-12- За Жс Кв 91, В. З. Побит Камък П-Л І-519, Кв. 5, Вз Побит Камък УПИ ІV-520, Кв. 4, Вилна Зона Побит Камък № , Землището С. Нови Хас Асф. База, Мес. Милковица Бл 7, Месност Милковица 4, местност Милковица Асф. База, 21, 15, 13, 11, 24, 22, 18, 14, 12, 19, 17, 20, 16, 23, Бл. 1, Бл. 1, 10, Бл. 3, Милковица Бл. 6, Търговски Център, 9, Сентрал Парк Вилидж, Сентрал Парк Вилидж, Стефан Караджа 9, УПИ 4-13 Кв91, УПИ II-13 Кв. 91, УПИ VI-13, Кв. 91
На 31.10.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Нови Хан: 035009, 035010 и 035011, В. З. Побит Камък П-Л І-519, Кв. 5, Вз Побит Камък УПИ ІV-520, Кв. 4, Вилна Зона Побит Камък № , Мес. Милковица Бл 7, Месност Милковица 4, местност Милковица Бл. 1, Бл. 1, 10, Бл. 3, 21, 15, 13, 11, 24, 22, 18, 14, 12, 19, 17, 20, 16, 23, Милковица Бл. 6, Търговски Център, 9, Сентрал Парк Вилидж, Сентрал Парк Вилидж
Община Ихтиман
На 28.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 29.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 30.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 31.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 01.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Полянци: XIX-107, УПИ III-92, Кв. 8, 3, Скз Полянци, УПИ III-28, Кв. 8, УПИ І-100 Кв 1
На 29.10.2019 г. /10:15 - 11:40 ч.; 10:45 - 11:40 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 30.10.2019 г. /10:30 - 11:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Горна Василица: ТП Мирово Жп Гара
На 29.10.2019 г. /10:15 - 11:40 ч.; 10:45 - 11:40 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 30.10.2019 г. /10:30 - 11:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Живково, Общ. Ихтиман: VII-138, Стопанска Сграда, къща
На 29.10.2019 г. /10:15 - 11:40 ч.; 10:45 - 11:40 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 30.10.2019 г. /10:30 - 11:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Ихтиман: 064007-М. Добрева Ливада, Александър Стамболийски 1 Автомагистрала Тракия, Белмекен 6, 17, 16, 22, 21, 2, 18, 10, 3, 12, 7, 15, 5, 14, 1, 4, 25, 19, 20, Витоша 15, 7, 17, 29, 3, 33, 4, 13, 21, 27, 2, 20, 23, 4, 6, 12, 1, 9, 31, 10, 22, 25, 16, 5, 11, 14, 19, 8, 16, 11, 2, 6, Генерал Гурко, Дунав 1, 10, 12, 3, 2, 4, 14, 6, 16, 1, 20, 3, 18, 15, Здравец 3, 13, 11, 16, 18, 1, 8, Иглика 37, 41, 28, 2, 9, 30, 44, 36, 16, 23, 40, 54, 56, 66, 6, 18, 39, 24, 62, 34, 48, 46, 32, 3, 38, 42, 52, 4, 15, 22, 14, 7, 20, 8, 54, 26, 33, 27, 5, 29, 11, 31, 12, 1, 60, 50, 64, 10, 13, 21, 41, извън регулация Обект Пчелин, извън регулация/Ам Тракия/ Опорен Пункт, /, Изток Хлебарница, Уо, Искър 5, 7, 28, 1, 12, 25, 9, 26, 1, 13, 16, 2, 19, 17, 15, 6, 17, 11, 18, 29, 20, 4, №8, 10, 8, 27, 24, 21, 23, 32, 14, Калето Горски Разсадник, Кокиче 8, 18, 6, Люляк 2а, 2, 4, 12, 23, 25, 3, 5, 6, 1а, 21, 11, 16, 29, 18, 7, 2, 19, 10, 24, 31, 12, 8, 8, 4, 33, 14, 9, 22, 1а, 1, 20, М. Добрева Ливада, Малина 1, 4, 2, 6, 8, местност Еледжик 1, местност Шиндар Горски Дом Шиндар, Вила, 1, Бараки, Хижа, Мизия 8, 9, 10, 3, 15, 7, 4, 1, 12, 6, 11, 19, 17, 27, Мусала 13, 4, 3, 1, 2, Пирин 6, 4, 2, Плиска 25, 15, 3, 7, 1, 50, 17, 15, 21, 19, 13, 23, 27, 4, 6, 11, 5, 21, Предгарова 1 Петролна База, 4, Пчелин 26, 20, 25, 8, 13, 4, 17, 19, 11, 14, 24, 12, 3, 16, 21, 9, 28, 29, 7, 22, 2, 10, 6, 18, 5, 15, Рила 49, 29, 45, 22, 36, 33, 25, 42, 26, 55, 20, 37, 7, 44, 13, 9, 34, 24, 3, 19, 18, 4, 43, 51, 47, 21, 1, 5, 40, 35, 6, 23, 46, 41, 14, 16, 38, 30, 10, 20, 27, 52, 12, 39, 32, 28, 17, 11, 28, 10, 32, 12, Роса 13, 26, 6, 12, 3, 29, 17, 18, 20, 10, 8, 14, 21, 15, 7, 27, 31, 5, 11, 19, 1, 16, 4, 9, 20, Ружа 2, Стара Планина 11, Странджа 12, 39, 37, 18, 19, 8, 6, 2, 41, 5, 25, 29, 14, 22, 2, 1, 15, 16, 10, 7, 27, 11, 9, 47, 35, 28, 23, 20, 3, 17, 13, 4, 4, Теменужка 15, 7, 9, 11, 13, Цар Освободител 174, 178, 178, 207, Чайка 5, 1, 3, Шиндар 20, 4, 8, 9, 3, 19, 14, 2, 26, 23, 10, 6, 21, 16, Явор 10, 12, Янтра 8, 5, 6, 9, 15, 11, 2, 7, 20, До Мотела, 8, 7, 5, Уо, Магистрала Тракия
На 29.10.2019 г. /10:15 - 11:40 ч.; 10:45 - 11:40 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 30.10.2019 г. /10:30 - 11:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Мирово, Общ. Ихтиман: Скз Мирово
На 29.10.2019 г. /10:15 - 11:40 ч.; 10:45 - 11:40 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 30.10.2019 г. /10:30 - 11:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Стамболово, Общ. Ихтиман: УПИ 14 Кв 31
На 29.10.2019 г. /10:15 - 16:30 ч./ На 30.10.2019 г. /10:30 - 16:30 ч./ - Ихтиман: Белмекен 6, 17, 16, 22, 21, 2, 18, 10, 3, 12, 7, 15, 5, 14, 1, 4, 25, 19, 20, Витоша 6, Иглика 41, Искър 5, 7, 28, 1, 12, 25, 9, 26, 1, 13, 16, 2, 19, 17, 15, 6, 17, 11, 18, 29, 20, 4, №8, 10, 8, 27, 24, 21, 23, 32, 14, Люляк 23, 25, 3, 5, 6, 1а, 21, 11, 16, 29, 18, 7, 2, 19, 10, 24, 31, 12, 8, 8, 4, 33, 14, 9, 22, 1а, 1, 20, Мизия 8, 9, 10, 3, 15, 7, 4, 1, 12, 6, 11, 19, 17, 27, Плиска 25, 15, 3, 7, 1, 50, 17, 15, 21, 19, 13, 23, 27, 4, 6, 11, 5, 21, Рила 28, 10, 32, 12, Роса 13, 26, 6, 12, 3, 29, 17, 18, 20, 10, 8, 14, 21, 15, 7, 27, 31, 5, 11, 19, 1, 16, 4, 9, 20, Ружа 2, Теменужка 15, 7, 9, 11, 13, Цар Освободител 174, 178, 178, 207, Явор 10, 12, Уо
На 31.10.2019 г. /08:30 - 10:45 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Ихтиман: 2459 Кв. 996, Алеко Константинов 34, 22, 19, 10, 18, 22, 9а, 14, 21, 3, 31, 5, 8, 25, 16, 9, 2, 4, 11, 27, 13, 29, 1, 6, 28, 12, 15, 23, 24, 15 А, 26, Александър Стамболийски 59, 26, 30, 28, 63, 32, №26, 65, 24, 34, 67, 61, 27, 4, 31, 29, 19, 21, 23, 1, 17, 13, 7, 15, 2, 25, 45, 35, 41, 49, 6, 47, 33, 8, 10, 39, 12, 14, 37, 43, Антим Първи 5, 1, 2, 7, 9, 4, 3, 15, 17, 12, 19, 11, 6, 10, 11 А, 13, Арх. Генадий Ихтимански 13, 8, 9, Клуб Соц. Грижи, 19, Фурна, 1, 5, 7а, 4, 11, 7, 6, 2, Баба Вида 3, Васил Левски 65, 38, 46, 39, 51, 59, 28, 61 А, 30, 40, 43, 42, 53, 26а, 61, 44, 57, 69, 67, 47, 41, 55, 34, 32, 36, 63, 49, 26в, 45, 71, Вражебъра 3, 2, 1, 6, 4, Ген. Столетов 5, 5а, 1, 9 А, 9, 5, 2а, 2 А, 4, 2, 8, 7, 13, 16, 17, 18, 14, 9, 15, 11, 20, 7, Генерал Гурко 46, 48, 67, 52, 50, 61, 44, 65, 48а, 63, 54, 42, 57, 65а, 69, 21, 31, 5, 6, 26, 45, 41, 12, 33, 29, 25, 49, Уо, 38, 7, 24, 18, 1, 51, 15, 34, 17, 35, 22, Магазин, 28, 2, 10, 55, 43, 39, 19, 9, 24 А, 53, Офис, 30, 36, 18а, 40, 23, 20, 3, 16, 4, 32, 47, 11, 37, 1, Уо, Офис, Канцеларии Соц. Грижи, 27, 51, Генерал Шувалов 14, 3б, 6, 16, 2, 30а, 3, 22, 30, 1, 20, 3 А, 26, 28, 24, 3 В, 42, 3а, 4, 18, 5, 7, 32, Гео Милев 4, 2, 6, Георги Бенковски 26, 29, 30, 19, 34, 27, 12, 36, 15, 11, 13, 17, 21, 26 А, 21, 38, 23, 40, 36, 27, 25, Георги Раковски 52, 58, 70, 51, 50, 56, 45, 47, 49, 43, 62, 48, 41, 53, 50, 44, 37, 46, 40 А, 39, 64, 66, 35, 72, Горски Разсадник 1а, 6, Гьончо Белев 17, 3, 10, 14, 15, 7, 9, 16, 1, 11, 2, 6, 12, 13, 8, 20, 4, 18, 5, Димитър Попов 22, Магазин, Уо, 4, Тото Пункт, 2, 1, 6, 3б, 17, 11, 8а, 1, 6, 2, 9, 4, 8, 15, 13, 12, 16, 30, Димитър Ралов 5, 9, 7, 3, 8, 11, Димчо Дебелянов 17, 16, 3, 14, 6, 9, 8, 20, 18, 15, 13, 12, 10, 1, 1а, 2, Екзарх Йосиф 6, 8, 4, 7, 1, 9, 2, Елин Пелин 17, 2 А, 12, 1, 15, 5а, 13, 5, 9, 2, 21, 7, 10, 10 А, 14, 6, 11, 19, 4, Западна 19, Захари Стоянов 30, 26, 43, 20, 16, 24, 22, 18, 28, 45, 32, 14, 12, 12а, 37, 35, 33, 19, 17, 25, 27, 21, 31, 29, 8, 1, 8 А, 5, 3, 2, 4, 6, Ивайло 49а, 33, 21, 42, 32, 54, 50, 49, 15, 39, 47, 25, 42 А, 23, 45, 31, 48, 34, 19, 44, 38, 56, 28, 43, 36, 40, 35, 26, 60, 29, 40а, 37, 46, 64, 17, 30, 51, 58, 27, 62, 8, 3, 2, 10, 9а, 8а, 1, 4, 6, 5, 7, 3а, 60, 14, 12, 11, 22, 18, 20а, 13, 20, 16, 9, 24, Иван Вазов 27, 36, 33, 35, 34, 31, 30, 29, 28, 32, Канцеларии, 22, 25, 37, Иван Шишман 30, 14, 5, 27, 23 А, 28, 32, 13, 25б, 19, 11, 44, 46, 9, 2, 15, 29, 42, 7, 23, 4, 6, 20, 25, 1, 17, 24, 3, 18, 12, 16, 10, 36, 40, 34, 21, 8, 31, 26, 4, 6, 2 В, извън регулация Вила, Йордан Цонев 37 А, 33, 25, 38, 26, 32, 36, 28, 31, 23, 22, Стол, 21, Уо, 35, 29, 27, 24, 37, 16, 41, 9, 43, 39, 18а, 11, 10, 21, 18, 19, 15, 45, 17, 13, 1, 6, 3, 4, 7, 10, 8, 5, 7 А, 2, 9, Калето 6, 1, 7, 8, 11, 2, 3, 5, 4, Кирил и Методи 14, 15, 21, 12, 13, 18, 11, 25, 27, 10, 19, 23, 16, 2, 4, 8, 5, 1, 3, 7, 33, 37, 50, 55, 47, 34, 27, 39, 31, 41, 48, 32, 36, 30, 45, 42, 29, 44, 35, 43, 53, 51, 49, 40, 38, Кочиово 38, 27, 34, 21, 32, 23, 25, 29, 1, 36, 41, 43, 33, 47, 45, 37, 35, 17, 26, 16, 24, 22, 18, 19, 11, 13, 20, 15, 28, 30, 42, 40, 1, 33, 44, 12, 6, 2, 1, 5, 7, 10, 8, 3, 9, 4, Крали Марко 5, 15, 2, 10, 9, 4, 19, 12, 3, 7, Кръста 18, 22, 12, 8, 6, Любен Каравелов 2, 5, 21, 4, 8, 23, 3, 7, 15, 17, 13, 19, 6, 13а, 9, 10, Македония 4, 5, 3, 2, 10, 14, 1 А, 6, 22, 20, 7, 13, 1, 8, Уо, 4, 16, Малчика 2, 4, 8, 1, 3, 6, Марин Дринов 6, 7, 8, 10, 3, 12, местност Чикийца къща, 112, Помпа, Околовръстна 16, Склад Сортови Семена, Бензиностанция, Склад, 1, Млекопункт, Стоп. Сграда, Дърводелска Раб-Ца, Цех За Сандвичи, Транспорт, 3, 5, Обори, Бензиностанция, 1, Опълченска 1, 3, 7а, 7, 5, Оташлия 10, 4, 3, 8, 6, 1, 5, 7, Отец Паисий 7, 5, 9, 3, 1, 21, 23, 13, 25, 15, 17, 11, 25, 18, 37, 55, 12, 43, 53, 10, 41, 35, 29, 49, 31, 51, 27, 45, 20, 14, 39, 1, 47, 57, 16, 4, 22, 33, Панайот Волов 2, Парчевич 40, 21, 43, 14, 36, 23, 18, 38, 39, 20, 29, 41, 26, 25, 35, 28, 31, 27, 37, 33, 30, 24, Пейо Яворов 25, 7, 9, 24, 3, 21, 2, 2 А, 38, 2а, 2б, 23, 13, 15, 43, 31, 26, 45, 10, 11, 47, 20, 27а, 36, 37, 4, 22, 34, 27, 19, 23а, 18, 35, 32, 29, 39, 16, 17, 12, 41, 28, 33, 23 А, 45 А, 6, 14, 1, 5, 13а, 55, 49, 51, 53, 53, Пенчо Славейков 27, 16 Б, 33 А, 22, 16 А, 13, 16, 18, 20, 29, 33, 31, 12, 14, 21, 5, 2, 1, 25, 15, 6, 27, 23, 17, 19, 8, 21, 2, Пеньо Пенев 6, 1, 3, 4, 5, Петко Михов 7, 22, 15, 16, 18, 3, 12, 8, 25, 11, 2, 19, 31, 35, 24, 4, 6, 20, 9, 16 А, 17, 33, 1, 26, 14, 21, 13, 10, Петър Берон 10, 8, 9, 16, 1, 2, 12, 14, 2, Полковник Борис Дрангов 34, 27, 33, 31, 29, 25, 38, 44, 42, 40, 36, 15, 21, 28, 8, 20, 2, 14, 19, 13, 23, 6, 23 1, 30, 5, 12, 1, 23, 24, 32, 4, 10, 9, 22, 15 А, 11, 17, 16, 26, 18, 7, Предгарова 4, Преслав 11, 19, 15, 21, 20, 7, 22, 12, 17, 26, 18, 14, 9, 13, 24, 16, Сан Стефано 2, 5, 14, 10, 3, 8, 12, 4, 18, 11, 20, 16, 1, Свети Климент Охридски 32, 37, 13, 3, 6, 28, 032, 26, 24, 14, 10, 8, 18, 17, 38, 21, 36, 1, 19, 12, 16, 29, 11, 35, 5, 22, 25, 9, 20, 34, 15а, 15, 4, 33, 23, 31, 10, 2, 40
На 31.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Ихтиман: Цар Освободител Зърносушилня, 2
Община Копривщица
На 30.10.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:45 - 13:30 ч./ - Антон: Александър Стамболийски 14, 27, 20, 5, 9, 19, 12, 22а, 25, 31, 29, 23, 11, 17, 13, 36, 34, 22, 54, 1, 43, 6, 7, 8, 3, 18, 41, 43, 49, 35, 36, 34, 50, 54, 42, 94, 24, 31, Бачо Киро 6, 4, България 7, 17а, 12, 11, 5, 1, 13, 9, 1 А, 6, 4, 3, 8, 47, 87, 86, 104, 90, 84, 85, 96, 89, 102, 108, 81, 94, 110, 98, 100, 92, 57, 51, 80, 62, 77, 53, 59, 73, 75, 50, 74, 78, 76, 84, 48, 71, 63а, 69, 54, 92, 58, 67, 63, 65, 90, 82, 56, 86, 88, 66, 23, 43, 38, 25, 41, 16, 29, 26, 39, 21, 24, 77, 45, 46, 33, 30, 31, 35, 40, 20, 22, 44, 32, 15а, 2, 42, 27, 28, 47, 15, 18, Васил Боримечков 11, 13, 5, 7 А, 17, 7, 3, 5, Васил Левски 7 А, 6, 9, 5, 8, 3, 2, 1, 6а, 12, Вежен 8, 10, 2, 6, 4, Въртопа 20, 4, 14, 22, 10, 3, 1а, 6, 8, 7, 28, 18, 24, 12, А1, Георги Бенковски 1, 3, 6, 13, 11, 7, 2, 22, 26, 25, 14, 33, 18, 28, 20, 6, 12, 30, 15, 29, Георги С. Раковски 12, 2, 9, 19, 8, 6, 11, 15, 4, 17, 3, 20, Граничар 4, 2, Двадесет и Четвърти Май 2, 4, 8, Джемина 13, 25, 19, 3, 15, 12, 10, 4, 2, 1а, 17, 23, 28, 5, 1, 29, 14, 16, Дойранска Епопея 7, 3, 4, 1, 8, 6, 9, 2, Дружба 17, 21, 6, 23, 15, 10, 10, 2, 4, 17, 11а, 3, 11, 9, 8, Европа 18, 8, 15, 16, 6, 29, 4, 14, 31, 17, 12, 25, 12 А, 10, 27, 13, 19, 23, 39, 49, 35, 24, 31, 37, 22, 41, 16 А, 45, 33, 43, 47, 73, 87, 81, 38, 39, 79, 48, 61, 91, 32, 59, 55, 30, 44, 34, 42, 63, 46, 65, 26, 69, 36, 57, 35, 71, 40, 50, Еделвайс 4, 6, 1, Елин Пелин 10, 3, 31, 15, 21, 9, 5, 13, 11, 19, 17, 7, 12, Зорница 1, 2, 4, 6, 10, 3, Иван Вазов 5, 1, 7, извън регулация 1, Работилница и Мостови Кантар, Стопанска Сграда, Склад, Изгрев 15, 7, 19, 4, 21, 13, 5, 6, 3, 14, 9, 11, 8, 10, Лайка 2, 8, 7, 3, 9, 4, 12, 6, Липа 1, 3, Лиска 12, 16, 2, 7, 5, 15, 6, 4, 3, 8, 14, 13, 9, Лъджене 7, 5, 9, 3, 6, 8, 11, 4, 1, 13, 2, Любен Каравелов 8, 11, 10, 4, 2, 13, 16, 5, 3, 1, 14, 5 А, 9, 18, Местн. Козница Вила, 1, местност Тифула, Мир 9, 7, 10, 2, 1, 3, 12, 8, 5, Никола Вапцаров 5, Паисий Хилендарски 3, 5, 9, 12, 7, 1, 10, 2, Панайот Волов 7, 5, 8, 2, Планински Извори 6, 5, 13, 4, 2, 7, 1, 3, 8, 9, 12, 11, 13, 16, Победа 5, 7, 3, 4, 1, Сердика 9, 7, 4, 1, 6, 2, Средна Гора 15, 26, 22, 24, 17, 28, 16, 55, 40 А, 44, 51, 38, 47, 34, 49, 42, 36, 57, 53, 3, 47, 32, 43, Стара Планина 14, 7, 9, 8 А, 10, 6, 4, 12, 5, 2, 3, 1, 60, 57, 35, 49, 42, 5, 59, 46, 36, 37, 41, 52, 32, 43, 53, 56 А, 38, 50, 61, 48, 34, 30, 44, 79, 81, 80, 74, 75, 69, 70, 68, 82, 85, 72, 73, 84, 77, 83, 78, 65, 66, 56, 69, 64а, 27, 18, 11, 22, 23, 29, 22а, 10, 25, 19, 24, 20, 13, Стефан Караджа 11, 6, 9, 5, 3, 8, Стефан Стамболов 23, 19, 17, 14, 7, 22, 16, 13, 19, 5, 3, 1, 10, 11, 4, 20, 9, 21, 2, 15, Съединение 9, 1а, 8, 1, 6, 45, Топола 1, 6, 5, 3, Хаджи Димитър 8, 7, 6, 2, 10, 9, 5, 12, Хан Аспарух 5, 3, 2, 10, 1, 11, 13, 4, 9, 19, 11, 19 А, 17, 12, 6, 15, 21, 10, Христо Ботев 8, 7, 9, 12, 11, 3, 10, 1, 2, 4, 5, 14, Цар Борис III 1, Цар Симеон 3, 6, 1, 4, 2, 8, Шипка 11, 4, 5, 2, 3, 7, 1, 24, 25, 22, 27, 26, 28, 29, 32, 19, 20, Юрий Гагарин 4, 6, 3, 13, 14, 7, 10, 9, 26, 15, 17, 19, 32, 23, 24, 28, 30, 20080701, 20080706, 20080705, 20080704, 20080703, 20080702
На 30.10.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:45 - 13:30 ч./ - Душанци: М. Долна махала В УПИ 018050
На 30.10.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:45 - 13:30 ч./ - Копривщица: Барикадите 1, 1, Баркаш 1, Богдан Войвода 4, 1, 2, Бор 7, Борис Захов 16, 14, 8, 4, 10, 12, 6, 2, 20, Брайко Енев 28, 17, 9, 16, 20, 23, 38, 21, 15, 13, 22, 26, 25, 12, 11, 29, 19, 30, 24, 2, 2 A, 4, 8, 24 A, 29, 6, 5, 7, 10, 18, 1, 10 A, 3, 12, 21, Бунтовна 3, 1, 7, 5, Васил Икономов 6, 8, 4, Векилова 3, 11, 18, 4, 22, 12, 9, 8, 10, 20, 7, 2, 6, 1, 5, Вельо Врачев 6, 7, 2, 7а, 1, 4, 5, 1а, Гара Копривщица, Генерилото 18, 3, 8а, 1, 7, 12, 14, 8, 4, 5, 2, Георги Бенковски 8, 15, 5, 21а, 29, 3, 1, 7, 27 А, 24, 23, 35, 33 A, 19 A, 12, 26, 25, 27, 13, 16, 22, 33, 11, 17, 20, 18, 9, 10, 21 A, 31a, 31, 45, 63, 71, 73, 55, 64, 30, 61, 57, 41, 38, 69 A, 34 A, 40, 48, 46, 44, 49, 38 A, 59, 67, 47, 39, 36, 34, 28, 32а, 53, 15, 38, 115, 85, 83, 65, 81 A, 101, 127, 95 A, 56, 81, 62, 55, 89, 125, 109, 54, 113, 99, 58, 26, 91, 64, 60, 111, 79, 75, 87, 121, 103, 52, 119, 117, 97, 1а, 77, 105, 123, 107, Георги Салчев 1, 8, 6, 11, 3, 7, 13, 2, 9, 4, 5, Георги Тиханек 13, 15, 11, 9, 3, Голомяхова 3, 5, 8, 2, 1, 4, 5 А, Груйо Ценов 3, 2, 1, 6, 4, Двадесет и Четвърти Март 9, 3, 7, 1, 5, Двадесети Април 8, 6, 1, 2, 20, 4, Детелин Войвода 5, 4, 3, 2, 8, 1, 7, Димо Пиринджиев 1, 5, Димчо Дебелянов 22, 10, 11, 5, 12, 28, 30, 18а, 1, 7, 20, 13, 6, 9, 14, 8, 2, 26а, 24, 18, 16, Дончо Ватах Войвода 3, 5, 1, 27, 41, 55, 23, 37, 30, 39, 43, 61, 53, 19, 11, 59 A, 9, 33, 25, 51, 57, 59, 21, 7, 31, 15, 47, 35, 12, 45, Дончо Плачков 6, 4, 2, 3, 8, Душко Цаков 8, 18, 31, 15, 35, 29, 2, 23, 10, 4, 13, 12, 6, 7, 27, 2 А, 21, 22, 16, 17, 1, 33, 37, 9, 14, 20, 25, 3, 5, Дядо Либен 32, 42, 22 А, 50, 16, 30, 38, 28, 44, 18, 40, 2, 20, 13, 26, 46, 48, 13 A, 24, 22 А, 9, 2, 14, 5, 7, 4, 12, 3, 9, 7 A, 10, 17, 8, Здравец 1, 7, 9, 5, 15, 13, 11, 3, Иван Бората 7, 12, 21, 9, 19, 15, 17, 13, 11, 10, 6, 4, 8, 9, 7, 1а, 2, 1, 5, 27, Иван Джартазанов 7, 1, 11, 4, 9, 4 А, 2, 11 A, 4 A, 5, 8, 6, 3, 6, Иван Келчев 7а, 10, 9, 2, 12, 8, 50, 14, 6, 1, 15, 7, 4, 11, Иван Кривиралчев 8, 3, 1, 18 А, 10, 4, 9, 14, 5, 16, 12, 2, 6, 11, 7, извън регулация, Имот С Идент. 38558. 3. 85 Спортно Игрище, Кв. 122 УПИ V-1983, Кирил Бояджиев 2, 2 A, 10, 4, 2 A, 8, 3, 6, 7, 1, 12, Коста Малказанов 9, 5, 6, 3, 1, 2, 13, 7, Костадин Доганов 15, 6, 4, 12, 1, 3, 2, 8, 17, 5, 9, 19, 13, 14, 7, 11, 10, Любен Каравелов 4, 76, 70а, 62, 57, 74, 55, 76 2, 59, 42, 53, 70, 56, 33, 52, 45, 41, 25, 27, 31, 48, 13, 35, 68, 28, 50, 38, 20а, 39, 54, 24, 46, 44, 32 А, 49, 22, 36, 26, 62, 43, 30, 66, 37, 51, 21, 34, 60, 96, 47, 32, 4, 41 А, 21а, 40, 29, 20, 12, 76, 17, 8, 15, 11, 10, 21 А, 16, 13, 25, 11 А, 14, 6а, 5, 4, 57, 16, 6, 7, 3, 2, 1, Мангър Войвода 15, Мандулова 6, 2, 4, Матея Кривиралчев 7, местност Войводенец, местност Попадия, Михаил Маджаров 8, 11, Михаил Цицелков 6, 2, 19, 5, 7, Найден Геров 2, 1а, 15, 17, 4, 1, 11, 3, 15 А, 7, 17а, 5, Найден Попстоянов 20, 6, 10, 14, 18, 22, 4, 2, 7, 24, Нешо Попбрайков 22, 8, 23, 7, 14, 2, 13, 19, 1, 39, 17, 25, 9, 15, 3, 4, 5, 31, 35, 37, 6, 33, 41, 10, 29, 12, Нешо Шабанов 52, 9, 6, 20, 8, 12, 1, 10, 18, 14, 16, 2, 3, Никола Беловеждов 16, 6, 184, 10, 10а, 4, 14, 2, 5, 1, 3, 9, 8, Никола Белчев 14а, 14, 8, 12, 4, 16, 1, 10, 3, 2, 5, 4, Никола Герджиков 6, 7, 9, 2, 3, 7, 1, Панчо Мрънков 8, 3, 24, 10, 22, 7, 16, 5 5, 12, 3 3, 18, 3 2, 6, 4, 5, 3 4, 2, 3 6, 3 5, 1, 4 3, 3 1, 20, Патьо Млъчков 4, 2, 3, 1, Пенчо Видин 16, 10 А, 10, 3, 14, 2, 1, 4, Петко Кълев 1, 3, 15, 2, 3a, 8, 13, 6, 4, 11, 9, 7, 10, 17, Петко Шипочинов 3, 2, 1, Петровден 1, Петър Жилков 11, 12, 1, 9, 6, 2, 7, 8, 4, 5, Попска Река 1, Първа Пушка 3, 1а, 2, 10, 18, 12, 9, 5, 8, 4, 7, 18 А, 6, Радомирова 6, 4 4, 18, 14, 10, 2, 16, 3 6, 12, 8, Райново Дере 2, 12, 10, 4, 6, 14, Рашко Брайков 6, 4, 2, 1, 16, 14, 12, 10, Рашко Х. Стойчев 4, 2, Салчо Василев 5, 1, 3, 7, Тодор Душанцалията 4, 3, Тодор Каблешков 4, 2, 1, 5, 6, 8, 3, Тороманова 27, 20, 30, 22, 32, 21, 31, 40, 26, 29, 35, 24, 23, 37, 25, 34, 28, 33, 38, 36, 40, Тумангелова Чета 15, 19, 8, 20, 23, 29, 13, 31, 4, 22, 25, 12, 10, 11, 5, 14, 17, 24 А, 16, 23а, 9, 27, 33, 21, 18, 26, 24, 7, 3, 2, 5, 1, 6, УПИ XxIII-1270, Кв. 79, Фръго Доев 4, 1, 3, 2, Хаджи Генчо 2, 11, 1, 13, 9, 5, 14, 12, 8, 3, 7, Хаджи Ненчо Палавеев 14, 28, 12, 3, 7, 11, 5, 30, 16, 25, 137, 112, 137, 103, 117, 123, 100, 105, 94, 99, 95, 96, 104, 121, 91, 107, 115, 111, 106, 93, 89, 97, 82, 86 А, 62, 92, 87, 96, 65, 66, 63, 96а, 74, 52, 88, 59, 75, 77, 85, 90, 60, 78, 68, 76, 84, 70, 110, 54, 56, 58, 72, 48, 83, 71, 81, 73, 79, 69, 80, 50, 125, 127, 131, 139 1, 139 2, 139, 133а, 129, 29, 55, 61, 57, 59, 117а, 42, 42а, 36а, 44, 28, 19, 27, 33, 21 A, 20, 31, 26, 14б, 17, 15, 24, 11, 51а, 39, 64, 49, 45, 21, 48, 13, 23, 18, 42, 28, 22, 36, 40, 36а, 38, 77, 25, 37, 41, 34, 32, 17 A, 35, 43, 51, 16а, 53, Христо Тороманов 19, 21, 15, 7, 9, 1, 13, 17, 1а, 13 A, 5, Цоко Будин 1, 3, 5, 4, 7, 11, 6, 9, 25, 10
На 30.10.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:45 - 13:30 ч./ - Пирдоп: Александър Стамболийски 19, 25, 30, 17, 27, 31, 15, 29, 28, 23, 24, Борис Темков 11, 14, 26, 19, 24, 22, 16, 20, 15, 12, 18, Братя Х. Димитрови 5, 2, 7, 8, 9, 4, Бузола 8, 11, 18, 6, 16, 22, 9, 13, Димитър Ночев 6, 22, 23, 18, 7, 27, 16, 2б, 11, 15, 3, 5, 14, 31, 1, 19, 29, 12, 33, 10, 21, 25, 2м, 20, 9, 2, 4, Еделвайс 27, 12, 24, 8, 42, 21, 5, 13, 30, 7, 9, 3, 28, 29, 26, 14, 40, 36, 15, 4, 11, 2, 19, 22, 34, 10, 17, 25, 23, 6, 38, 16, 30а, Еленско 1, Хижа, 1, Здравец 10, 30, 35, 9, 29, 1, 30а, 33, 15, 24, 14, 11, 19, 17, 2, 12, 22, 28, 34, 3, 4, 25, 20, 31, 23, 5, 6, 13, 32, 21, 27, 16, 26, Илчо Димов 1, Имот 000564, Местн. Еленско извън регулация, Методи Стоянов 10, 5, 18, 13, 28, 34, 14, 3, 1, 12, 15, 4, 2, 6, 22, 26, 8, 7, 16, 20, 11, Отец Иван Гайдаров 1, 6, 8, 5, Рорач 6, 10, 3, 13, 5, 4, Рошава Могила, Сергей Румянцев 51, 45, 50, 53, 52, 47, 43, 54, Славци 74а, 66, 70, 78, 74, 76, 68, Стефан Стамболов 19, 29, 27, 23, 33, 25, 21, 35, Харалампи Златанов 19, Цено Евтимов 4, 3, 1, Шеста 3
На 30.10.2019 г. /10:00 - 13:30 ч./ - Антон: Александър Стамболийски 14, 27, 20, 5, 9, 19, 12, 22а, 25, 31, 29, 23, 11, 17, 13, 36, 34, 22, 54, 1, 43, 6, 7, 8, 3, 18, 41, 43, 49, 35, 36, 34, 50, 54, 42, 94, 24, 31, Бачо Киро 6, 4, България 7, 17а, 12, 11, 5, 1, 13, 9, 1 А, 6, 4, 3, 8, 47, 87, 86, 104, 90, 84, 85, 96, 89, 102, 108, 81, 94, 110, 98, 100, 92, 57, 51, 80, 62, 77, 53, 59, 73, 75, 50, 74, 78, 76, 84, 48, 71, 63а, 69, 54, 92, 58, 67, 63, 65, 90, 82, 56, 86, 88, 66, 23, 43, 38, 25, 41, 16, 29, 26, 39, 21, 24, 77, 45, 46, 33, 30, 31, 35, 40, 20, 22, 44, 32, 15а, 2, 42, 27, 28, 47, 15, 18, Васил Боримечков 11, 13, 5, 7 А, 17, 7, 3, 5, Васил Левски 7 А, 6, 9, 5, 8, 3, 2, 1, 6а, 12, Вежен 8, 10, 2, 6, 4, Въртопа 20, 4, 14, 22, 10, 3, 1а, 6, 8, 7, 28, 18, 24, 12, А1, Георги Бенковски 1, 3, 6, 13, 11, 7, 2, 22, 26, 25, 14, 33, 18, 28, 20, 6, 12, 30, 15, 29, Георги С. Раковски 12, 2, 9, 19, 8, 6, 11, 15, 4, 17, 3, 20, Граничар 4, 2, Двадесет и Четвърти Май 2, 4, 8, Джемина 13, 25, 19, 3, 15, 12, 10, 4, 2, 1а, 17, 23, 28, 5, 1, 29, 14, 16, Дойранска Епопея 7, 3, 4, 1, 8, 6, 9, 2, Дружба 17, 21, 6, 23, 15, 10, 10, 2, 4, 17, 11а, 3, 11, 9, 8, Европа 18, 8, 15, 16, 6, 29, 4, 14, 31, 17, 12, 25, 12 А, 10, 27, 13, 19, 23, 39, 49, 35, 24, 31, 37, 22, 41, 16 А, 45, 33, 43, 47, 73, 87, 81, 38, 39, 79, 48, 61, 91, 32, 59, 55, 30, 44, 34, 42, 63, 46, 65, 26, 69, 36, 57, 35, 71, 40, 50, Еделвайс 4, 6, 1, Елин Пелин 10, 3, 31, 15, 21, 9, 5, 13, 11, 19, 17, 7, 12, Зорница 1, 2, 4, 6, 10, 3, Иван Вазов 5, 1, 7, извън регулация 1, Работилница и Мостови Кантар, Стопанска Сграда, Склад, Изгрев 15, 7, 19, 4, 21, 13, 5, 6, 3, 14, 9, 11, 8, 10, Лайка 2, 8, 7, 3, 9, 4, 12, 6, Липа 1, 3, Лиска 12, 16, 2, 7, 5, 15, 6, 4, 3, 8, 14, 13, 9, Лъджене 7, 5, 9, 3, 6, 8, 11, 4, 1, 13, 2, Любен Каравелов 8, 11, 10, 4, 2, 13, 16, 5, 3, 1, 14, 5 А, 9, 18, местност Тифула, Мир 9, 7, 10, 2, 1, 3, 12, 8, 5, Никола Вапцаров 5, Паисий Хилендарски 3, 5, 9, 12, 7, 1, 10, 2, Панайот Волов 7, 5, 8, 2, Планински Извори 6, 5, 13, 4, 2, 7, 1, 3, 8, 9, 12, 11, 13, 16, Победа 5, 7, 3, 4, 1, Сердика 9, 7, 4, 1, 6, 2, Средна Гора 15, 26, 22, 24, 17, 28, 16, 55, 40 А, 44, 51, 38, 47, 34, 49, 42, 36, 57, 53, 3, 47, 32, 43, Стара Планина 14, 7, 9, 8 А, 10, 6, 4, 12, 5, 2, 3, 1, 60, 57, 35, 49, 42, 5, 59, 46, 36, 37, 41, 52, 32, 43, 53, 56 А, 38, 50, 61, 48, 34, 30, 44, 79, 81, 80, 74, 75, 69, 70, 68, 82, 85, 72, 73, 84, 77, 83, 78, 65, 66, 56, 69, 64а, 27, 18, 11, 22, 23, 29, 22а, 10, 25, 19, 24, 20, 13, Стефан Караджа 11, 6, 9, 5, 3, 8, Стефан Стамболов 23, 19, 17, 14, 7, 22, 16, 13, 19, 5, 3, 1, 10, 11, 4, 20, 9, 21, 2, 15, Съединение 9, 1а, 8, 1, 6, 45, Топола 1, 6, 5, 3, Хаджи Димитър 8, 7, 6, 2, 10, 9, 5, 12, Хан Аспарух 5, 3, 2, 10, 1, 11, 13, 4, 9, 19, 11, 19 А, 17, 12, 6, 15, 21, 10, Христо Ботев 8, 7, 9, 12, 11, 3, 10, 1, 2, 4, 5, 14, Цар Борис III 1, Цар Симеон 3, 6, 1, 4, 2, 8, Шипка 11, 4, 5, 2, 3, 7, 1, 24, 25, 22, 27, 26, 28, 29, 32, 19, 20, Юрий Гагарин 4, 6, 3, 13, 14, 7, 10, 9, 26, 15, 17, 19, 32, 23, 24, 28, 30, 20080701, 20080706, 20080705, 20080704, 20080703, 20080702
Община Костенец
На 28.10.2019 г. /08:00 - 14:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Езерище, Кръстите 10, Македония 20, 29, 9, 14, 1, 25, 22, 17, 33, 26, 4, 31, 32, 3, 7, 24, 5, 6, 13, 18, 2, 12, 15, 21, 19, 8, Миликини Ниви 2, 6, 7, 8, 10, 9, №8, 1, 3, Оборище 24, 18, 21, Отец Паисий 16, 6, 19, 24, 9, 11, 28, 10, 3, 12, 20, 17, 14, 15, 8, 18, Родопи 18, 25, 17, 11, 13, 15 А, 33, 9, 19, 15, 20, 14, 35, 15а, 23, 29, 27, 31, 10, 7, 12, Свети Георги Победоносец 46, 32, 40, 35, 33, 42, 36, 26, 27, 38, 22, 30, 29, 28, 37, №48, 23, 44, 25, 31, 34, 50, 19, 48, Средна Гора 14, 11, 7, 18, 12, 10, 9, 16, Стара Планина 2, 9, 7, 13, 6, 3, 4, 1, 8, 5, 11, Топола 10, 8, 14, 5, 3, 6, 2, 16, 4, 12
На 28.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 29.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 30.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 01.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Освобождение 21, 16, 42, 20, 26, 17, 19, 18, 15, 14, 30, 38, 36, 32, 34, 24, 40, 12, Панайот Волов 2, 12, Патриарх Евтимий 56, 62, 69, 60, 52, 67, 58, Гатерен Цех, 54, 65, 63, Цех Металообработка, 62 Търговски Обект, Цех, Стругарски Цех, Сакарджа 15, 26, 13, 12, 24, 20, 18, 19, 17, 23, 30, 21, 14, 22, Тунджа 10, 2, 12, 8, 6, 4, 7, 1, Черни Връх 2, 6, 8, 4
На 29.10.2019 г. /09:45 - 16:15 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Вилна Зона, Водопада 3, извън регулация Ферма, Овчарник, Стоп. Сграда, Инчовица 16, 16, Курорт Вили Костенец УО ТП Баня, Хотел Ресторант Момина Сълза, Балнеолечебница, Гараж, Храм, Търг. Обект, Гараж, Почивен Дом, Хотел-Ресторант, Бунгала, Търг. Обект, Миликини Ниви 4 Вила, Самуил 18, 39, 45
Община Костинброд
На 28.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бучин Проход: Местн. Раниславци, УПИ III-10, Вила, М. Балач, 1, Вилна Зона, къща
На 28.10.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ - Петърч: Ален Мак 26, 16, 20, 34, 41, 28, 29, 13, 2а махала Хаджия, 21, 2, 42, 6, 11, 15, 24, 5, 4, 14, 9, 19, 18, 43, 39, 38, 44, 3, 40, 30, 36, 27, 22, 32, 35, 31, 23, Добруджа 2, 4, Дравски Бой 11, 7, 1, Строеж В УПИ Vі-113, Кв. 77а, 5, 3, 9, Липа 1, 7, 4, 9, 11, 5, 3, Мах . Хаджия, Осъм 10, 30, 4, 16, 18, 8, 28, 14, 6, 12, 2, 20, Ракита 2, 6, 8, 1, 3, 5, 4, 7, Рожен 2, 8, 6, 10, 12, 4, Спортист 4, Средна Гора 6, Тракия 3, 5, 1, УПИ 7-113 Кв. 77, Упиxxі-211, 207 Кв. 72, Хаджия, Хаджията, Хан Крум 2 къща, 1, 4, 7, 6, 3, 5
На 29.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 30.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 31.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 01.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Петърч: Васил Левски 5, Детска Радост 2, 4, 1, 3, Еделвайс 13, 15, 29, 2, 19, 23, 6 Вила, 17, 25, 6, Искър 6, 2, 5, 3, 4, 1, Кап. Петко Войвода 29, 30, 4, 2, 35, 19, 32, 22, 34, 31, 18, 17, 25, 5, 33, 23, 24, 26, 11, 10, 9, 13, 20, 8, 21, 16, 28, 27, 3, 14, 37, 15, 12, Незабравка 7, 12, 1, 10, 14, 6, 2, 8, 4, 3, Осми Март 14, 9, 18, Площада, Първи Май 4, 2, Родопи 7, 4, 15, 17, 10, 21, 12, 11, 3, 5, 1, 2, 14, 6, 13, Тантил Стойчев 3, 5, 14, 6, 12, 4, 11, 20, 7, 19, 2, 1, 8, 16, Теменуга 3, 10, 1, 7, 6, 13, 2, 9, 5, 8, 4, УПИ I- 574 Кв. 39, УПИ Ix-651, Кв. 41, УПИ VII Кв. 34, Хан Аспарух 83, 85, 73, 63, 79, 61, 81, 87, Христо Ботев 34, 37, 23, Шести Септември 5, 9, 7, 11, 3, Шопска Комуна 35, 30, 32, 38, 41, 33, 43, 37, 28, 26, 39, 45, 85
На 29.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Безден: Ix-60, Кв. 12, С. Безден Общ. Костинброд УПИ Хііі-78, УПИ Хіі-47, Кв. 10 В. З. Бистрица, Вила, Вз Бистрица
На 30.10.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ На 31.10.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ На 01.11.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Костинброд: Еделвайс 6а, 4, 2, 6, местност Бачийте, Момина Сълза 9а, 6, 7, 13, 9, 6а, 8, 14, 11а, 5а, 11, 15, 5, 10, 12, Обединена 21, 5, 36, 14, 26, 57, 22, 39, 50, 16, 29, 27, 40, 18, 37, 54, 52, 7, 31, 56, 19, 23, 35, 41, 20, 1, 11, 38, 25, 24, 13, 29б, 15, 48, 33, 3, 41а, УПИ XVIII-1600, Кв. 61, Упи-ХVII-1758, Шияковци УПИ 38978, 38 Кв. 42, Шияковци УПИ XVII-4234 Кв. 63
На 30.10.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Безден
На 30.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Костинброд: Димчо Дебелянов 6, 19, 14, Никола Й Вапцаров 4б, 12, 12 Единство, Охрид 1, 11, 13a
На 30.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Петърч: Виолина 7, 8, 1, 6, 9, 5, 3, Еделвайс 10, 39, 16, 55, 41, 47, 45, 49, 33, 14, 20, 31, 35, 12, 26, 18, 53, 37, 43, 24, 51, Здравец 8, 6, 3, 1, 10, 4, 5, Осми Март 3, 5, 8, 1, 2, 10, 7, 4, 6, Площада, Синчец 2, 3, Теменуга 15, 11, УПИ VII-596 Кв. 50, Хан Аспарух 65, 64, 19, 82, 57, 58, 35, 39, 67, 51, 47, 52, 41, 49, 37, 48, 70, 54, 43, 78, 76, 68, 66, 72, 56, 60, 74, 80, 50, 71, 53, 69, 59, 61, 62, Шопска Комуна 24, 29, 9, 20, 12, 2, 14, 18, 15, 7, 19, 13, 5, 27, 23, 21, 8, 6, 25, 10, 11
Община Пирдоп
На 30.10.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ - Антон: Александър Стамболийски 2, Бачо Киро 2 А, 3, 7, 1, 2, България 14, 17а, 19, 15, Европа 5, 9, 7, 2, 11, 1, Здравец 12, 15, 14, 25, 27, 22, 16, 10, 13, 2, 8, 20, 3, 5, 6, 1, 11, 4, 7, извън регулация, местност Тифула, Опълченска 10, 14, 2, 3, 4 А, 12, 4, Средна Гора 16, 10, 6, 2, 14, 20, 12, 22, 3, 9 А, 5, 4, 7, 9, Хан Крум 18, 12, 10, 8, 13, 19, 14, 4, 3, 2, 1, 6, 17, 11, 9, 16, 5, 23, 4 А, 7, Цар Борис III 12, 34, 8, 5, 7, 2, 14, 4, 9, 20080802
На 30.10.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ - Душанци: VIII-538, Кв. 33, Акация 12, 6, 2, 8, 3, 1, 5, 10, Ал. Стамболийски 12, 14, 9, 10, 5, 11, 6, 13, 2, 4, 18, 15, 8, Ален Мак 4, 3, 2, 5, 1, Бор 2, 5, 4, 1, Борова Гора 11, Бреза 2, 10, 5, 3, 7, 4, 8, 6, Бялата Вода 3, 8, 6, 2, 5, 4, 7, 11, 9, 12, Васил Левски 1, 3, 2, 4, Георги Пирдопски 21, 5, 3, 8, 17, 2, 15, 16, 4, 12, 10, 11, 9, 19, 1, 13, 6, Георги Салчев 2, 4а, 6, 7, 5, 4, 1, Георги Стойчев 11, 1, 3, 9, 2, 12, 15, 6, 4, 13, 7, 5, 10, 8, Дебелска 1, 4, 2, 12, 6, Димитър Пенев 3, 6, 2, 8, 1, Димитър Шопов 14, 6, 15, 8, 13, 16, 2, 7, 18, 3, 4, 11, 5, 28, 27, 19, 17, 30, 26, 24, 23, 21, Душанска Комуна 95, 59, 72, 74, 26, 82, 60, 80, 70, 66, 28, 43, 58, 53, 64, 63, 51, 57, 55, 76, 67, 78, 68, 81, 62, 37, 75, 61, 77, 49, 79, 71, 69, 73, 32, 45, 46, 33, 54, 43, 45, 30, 35, 39, 52, 56, 31, 42, 65, 48, 37, 40, 44, 50, 24, 30, 19, 31, 37, 17, 29, 25, 22, 20, 1, 13, 9, 14, 11, 2, 8, 10, 3, 7, 16, 12, 15, 5, 6, Здравец 7, 2, 3, 6, 4, 12, 1, 11, 8, 9, Иван Костадинов-Агронома 9, Извор 1, 3, 5, 2, извън регулация, извън регулацията, Искро Нейчев 2а, 5, 2, 4, 10, 8, 1, 3, Кирил и Методий 2, 6, 5, 3, 9, 8, 7, 1, 1а, 11, Колибанска 15 Б, 5, 7, 9, 14, 19, 1, 4, 17, 16, 10, 21, 15 А, 11, 2, 8, 15, 12, 6, Костадин Илиев 3, 4, 9, 11, 7, 1, 5, 6, Куфарита 2, 4, Летците 21, 25, 14, 13, 12, 15, 20, 23, 17, 18, 10, 8, 5, 25, 4, 2, 11, 6, 3, Люляк 2, 4, местност Спасови Могили Преч. Станция, Мир 1, 5, 3, Момин Камък 2, 4, 5, 3, 1, Найден Кирилов 8, 7, 9, 4, 14, 10, 6, 2, 11, 3, 12, 1, 5, Никола и Делчо Черневи 8, 6, 5, 1, 7, 10, 12, 4, Никола Койчев 1, Пейчо Станчев 50, 12, 3, 19, 042, 17, 5, 1, 9, 26 А, 30, 6, 4, 36, 40, 46, 21, 16, 52, 11, 34, 25, 8, 10, 15, 44, 2, 23, 22, 32, 28, 48, 38, Пета 2, Първа 2, Свети Георги 6, 4, 5, 2, 3, 1, Свобода 1, 2, 1, Селище 3, 5, 2, 4, 1, 8, 6, Средна Гора 2, 12, 9, 4, 6, 7, Станьо Добрев 1, 2, 7, 5, 3, 4, Тодор Душанцалията 2, 5, 1, 1, Тополница 20, 12, 30, 4, 32, 6, 28, 22, 2 А, 18, 10, 24, 26, 1, УПИ I-164, Кв. 15, Черковна 3, 1, 2, Юрий Гагарин 4, 8, 22, 12, 6
На 30.10.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ - Копривщица: Бор 7, Борносузова 7, 1, 5, 9, 2, Васил Икономов 5, 2, 7, 3, 1, Вельо Врачев 9, 6, Генерилото 16, 20, 11, 25, 15, 17, 21, 19, Георги Бенковски 3, Георги Тиханек 20, 14, 1, 18, 16, 8, 9, 12, 5, 2, 6, 13, 4, 10, Георги Тосунов 5, 3, 7, 1, Гергьовден 6, Груйо Ценов 15, 17, 12, 26, 28, 10, 8, 16, 5, 6, 18, 3, 30 А, 20а, 20, 32, 11, 13, 36, 14, 30, 42, 7, 22, 19, 40 А, 34, 40, Димчо Дебелянов 26 А, 29, Дончо Плачков 5, Иван Бората 18, 27, 16, 14, 23, Иван Келчев 16 къща, 15, извън регулация, Костадин Доганов 48, 50, 40, 25, 38, 53, 27, 41, 24, 30, 56а, 37, 26, 20, 55, 22, 18, 8, 21, 43, 16, 31, 47, 32, 51, 29, 35, 46, 54, 56, 44, 36, 33, 45, 52, 28, Косьовец 7, 2, 14, 10, 6, 8, 3, 5, 18, 4, 12, Любен Каравелов 3, М. Попска Река - 4, Пи38558. 11. 499, Мангър Войвода 42, 10, 3, 21, 9, 13, 5, 7, 17, 14, 12, 2, 19, 6, 15, 11, 36, 40, 8, 2, Марин Тодоров 4, 1, 2, 5, 6, 3, 7, Матея Кривиралчев 2, 3, 8, 1, 6, 4, 5, местност Войводенец, местност Попадия 1, местност Равна Поляна Опитно Поле, Михаил Маджаров 16, 12, 22, 24, 12 А, 4, 10, 18, 6, 2, 14, 7, Михаил Цицелков 39, 26, 16, 32, 44, 12, 9, 24, 14, 18, 48, 30, 12 А, 44а, 13, 52, 50, 29, 19 А, 15, 38, 8, 42, 36, 28, 21, 31, 22, Найден Попстоянов 28, 24, 26, 34, Нешо Шабанов 50, 30, 46, 36, 54, 60, 19, 23, 17, 58, 21, 29, 26, 17 А, 38, 44, 34, 22, 56, 31, 24, 13, 52, 11, 42, 25, 54а, 15, Никола Гайтанеков 2а, 1а, 2, 1, 3, 4, Панчо Мрънков 3, Патьо Млъчков 6, 8, Петровден 3, 1, Полковник Кесяков 2, 17, 19, 9, 3, 1, 4, 15, 11, 7, Попска Река 10, Първа Пушка 37, 27, 41, 21, 45, 23, 17, 25, 15, 39, 35, 19, 11, 29, Райна Кацарова (Бор) 6, Райново Дере 2, Ралчо Войвода 3, 4, 5, 2, 1, Рашко Х. Стойчев 8, Стайко Филипов 3, 7, 11, 25, 13, 15, 1, 6, 9, 23, 4, 19, 17, 8, Тодор Душанцалията 12, 28, 1, 10, 9, Тодор Каблешков 9, 11, 14, 18, 7, 5, 16, 15, 21, 12, 10, 25, 13, 17, 19, Тороманова 7, 14, 13, 17, 12, 6, 19, 10, 5, 4 A, 11, 2, 1, 3, 16, 4, 9, 18, Хаджи Ненчо Палавеев 6, 10, 8, 2, 137, 20080815, 20080818, 20080817, 20080816
На 30.10.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ - Пирдоп: Еленско, извън регулация
На 30.10.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ - Челопеч: Александър Стамболийски 8
Община Правец
На 28.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 29.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 30.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 01.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Осиковица: махала Чифлика, Тп, къща
На 28.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 29.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 30.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 31.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 01.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Правец: Градешница, Григор Гошев 27, Епископ Генадий Тп, 28, махала Боянско къща, Стр. на Ограда, махала Драганско къща, Вила, махала Манастирица 1 къща, махала Пушкарско къща, местност Тошински Рът ПИ 094051, Сграда, Осма 3, 7, 12, УПИ 225 Кв. 110, Чавдар Войвода 10, 8, 11, 17, Ясен 10
На 28.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 29.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 30.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 01.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Правец: Бор 7, В. Пенчов 26, Възраждане 98, 65, 96, 67, 69, 92, Тп, 58, 61, 100, Градешница, махала Живковска Воденицата, махала Поповска, махала Пушкарско къща, 67, местност Топилата къща, Седма 3, УПИ Х Кв. 57, Чавдар Войвода Тп, Шеста 4, Бунгало
Община Самоков
На 28.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бели Искър: 1-ва 1, Язовир Бели Искър, 1, Язовир Бели Искър
На 29.10.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 07:45 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 07:45 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 07:45 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Ярлово: . УПИ Хіі-562, Кв. 55, 002159, Екатте 87552, 1-ва 3, 16, 2, 5, 17, 4, 13, 14, 11, 6, 15, 1, 7, 3, 8, 9, 6, 8, 22, 16, 14, 11, 12, 10, 21, 1, 17, 18, 7, 9, 15, 10-та 15, 13, 16, 11, 17, 4, 14, 10, 1, 6, 9, 2, 19, 3, 20, 12, 19, 9, 11, 13, 17, 21, 7, 15, 5, 11-та 18, 2, 10, 4, 3, 11, 21, 8, 7, 1, 16, 23, 5, 14, 17, 15, 13, 19, 12-та 6, 3, 4, 9, 1, 2, 7, 11, 13-та 4, 24, 1, 9, 23, 25, 10, 8, 11, 20, 3, 7, 26, 6, 15-та 6, 11, 6, 4, 8, 2, 18, 9, 7, 16-та 7, 1, 23, 15, 26, 10, 4, 18, 28, 9, 3, 13, 8, 24, 19, 16, 12, 11, 6, 2, 5, 14, 20, 17, 21, 17-та 6, 17, 3, 11, 10, 21, 12, 13, 8, 9, 25, 19, 23, 2, 18-та 33, 52, 7, 31, 19, 41, 32, 56, 35, 40, 51, 9, 2 1, 15, 37, 30, 12, 39, 50, 29, 34, 2, 24, 26, 55, 23, 28, 22, 11, 38, 48, 49, 4, 16, 59, 18, 53, 44, 47, 19а, 8, 6, 3, 1, 42, 5, 43, 57, 54, 60, 46, 45, 13, 14, 25, 17, 31, 51, 5, 19, 35, 46, 33, 20, 50, 17, 52, 23, 41, 45, 1, 4, 11, 12, 43, 15, 29, 6, 3, 16, 37, 47, 27, 9, 30, 48, 49, 18, 13, 14, 39, 10, 7, 22, 48, 42, 19-та 18, 23, 10, 20, 21, 19, 5, 2-ра 38а, 22, 12, 20, 6, 26, 8, 1, 24, 3, 2, 18, 28, 10, 15, 13, 11, 5, 7, 4, 17, 14, 19, 16, 1, 22, 12, 3, 20, 10, 24, 15, 19, 25, 21, 2, 11, 4, 17, 13, 16, 5, 6, 8, 18, 23, 7, 20-та 7, 4, 12, 9, 5, 15, 17, 3, 14, 6, 16, 24, 2, 1, 21-ва 1 1, 5, 7, 8а, 2, 22, 21, 18, 19, 4, 26, 11, 12, 2, 27, 1, 13, 23, 28, 14, 25, 8, 6, 16, 3, 21 1, 1, 2 2, 17, 9, 24, 22-ра 4, 1, 11, 17, 13, 21, 15, 10, 8, 19, 2, 34, 7, 6, 5, 36, 9, 23-та 13, 16, 7, 8, 18, 5, 1, 4, 20, 3, 6, 2, 10, 15, 25-та 3, 4, 7, 6, 2, 5, 11, 9, 2, 3, 7, 8, 6, 4, 5, 26-та 15, 19, 43, 31, 1, 10, 11, 45, 6, 23, 9, 2, 44, 24, 59, 13, 36, 61, 12, 8, 4, 25, 16, 14, 38, 42, 35, 20, 34, 55, 5, 51, 33, 46, 18, 26, 21, 40, 3, 41, 5а, 27, 17, 57, 53, 29, 22, 28, 32, 7, 37, 66, 47, 3, 1, 5, 9, 8, 27-ма 10, 3, 11, 4, 2, 19, 6, 51, 1, 12, 56, 24а, 54а, 4, 20, 16, 24, 22, 14, 10, 32, 2, 5, 1, 24а, 8, 3, 6, 18, 18, 13, 32, 54, 55, 47, 2, 48, 35, 38, 24, 46, 49, 30, 16, 11, 19, 12, 8, 62, 59, 26, 6, 22, 29, 31, 9, 10, 45, 21, 40, 33, 39, 1, 7, 37, 41, 20, 42, 58, 17, 63, 4, 3, 14, 23, 43, 5, 60, 50, 57, 28-ма №30, 13, 15, 4, 8, 5, 11, 7, 2, 1, 29-та 11, 2, 4а, 44, 29, 21, 33, 39, 38, 5, 36, 3, 1, 23, 15, 31, 26, 18, 10, 27, 25, 35, 4, 14, 30, 7, 8, 19, 37, 13, 16, 12, 41, 32, 40, 34, 42, 20, 24, 3-та 5, 7, 3, 1, 5, 9, 2, 4, 6, 30-та 11, 1, 8, 4, 15, 13, 2, 9, 3, 6, 32-ра 72, 2, 9, 4, 7, 1, 3, 5, 8, 11, 6, 2, 7, 3, 9, 4, 5, 5, 7, 2, 1, 9, 16, 10, 6, 8, 33-та 7, 2, 4, 34-та 11, 26, 3, 2, 23, 17, 7, 5, 15, 28, 27, 21, 19, 9, 13, 29, 1, 35-та 9, 1, 4, 17, 25, 11, 5, 21, 19, 3, 2, 23, 15, 7, 13, 29, 27, 36-та 5, 8, 7, 93, 2 2, 27, 21, 11, 32, 31, 14, 15, 94, 20, 74, 44, 27, 4, 12, 73, 43, 64, 18, 54, 50, 65, 61, 42, 34, 46, 6, 48, 14, 60, 2, 57, 25, 9, 69, 40, 13, 22, 19, 28, 38, 20, 52, 1, 92, 30, 26, 58, 49, 63, 33, 16, 59, 21, 11, 17, 24, 39, 15, 32, 45, 31, 37, 66, 68, 35, 56, 10, 75, 3, 62, 37-ма 20, 6, 38-ма 19, 12, 22, 9, 11, 27, 2, 8, 30, 5, 28, 33, 10, 3, 14, 29, 6, 32, 31, 23, 18, 15, 20, 17, 4, 35, 7, 13, 16, 25, 26, 21, 16, 42, 16, 39-та 13, 9, 11, 2, 7, 6, 3, 1, 10, 8, 17, 15, 5, 1, 2, 3, 5, 4-та 12, 46, 14, 39, 28, 15, 7, 3, 4, 34, 5, 9, 43, 13, 10, 45, 48, 17, 36, 32, 40, 29, 41, 8, 30, 11, 31, 2, 27, 6, 37, 1, 2, 42-ра 18, 43-та 22, 12, 3, 8, 1, 4, 24, 6, 15, 11, 20, 7, 2, 19, 10, 13, 14, 16, 25, 5, 45-та 45, 5-та 8, 11, 10, 13, 15, 14, 5, 2, 1, 4, 6, 7, 3, 6-та 3, 7-ма 13, 14, 12, 15, 4, 6, 9, 14а, 11, 3, 7, 1, 5, 10, 2, 8, 16, 18, 17, 8-ма 2, 8, 9, 11, 1, 7, 9-та 11, 4, 7, 3, 6, 8, 1, 9, 5, 2, X-710 Кв. 63, Борова Гора 2, 4, В Парцел 1, Кв. 35, М. Грамаге, ПИ 013001 местност Св. Петка местност Св. Петка, ПИ 87552. 132. 17, ПИ 87552. 2. 109, Стоп. Двор, УПИ XIII 23 Кв. 1, УПИ XVI Пл. 260 Кв. 16, 2, Стопански Двор, 71, Дивечово Стопанство
На 29.10.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 07:45 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 07:45 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /07:45 - 16:00 ч.; 07:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Поповяне: ПИ 000368, ПИ 57697. 13. 27, Вила
На 29.10.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 07:45 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /07:45 - 16:00 ч.; 07:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /07:45 - 16:00 ч.; 07:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Ковачевци, Общ. Самоков: 1-ва 6 А, 11, 3, 10, 1, 13, 5, 9, 14, 6, 2, 10-та 10, 2, 7, 1, 6, 8, 9, 3, 4, 12, 11-та 1, 2, 4, 12-та 2, 3, 1, 13-та 15, 8, 6, 1, 13, 2, 3, 9, 7, 4, 5, 10, 14-та 10, 18, 8, 2, 1, 4, 20, 24, 14, 22, 3, 16, 12, 18-та 3, 1, 5, 19-та 3, 1, 4, 2, 20-та 4, 1, 2, 6, 21-ва 10, 12, 7, 1, 5, 17, 14, 6, 8, 3, 9, 11, 15, 13, 2, 16, 22-ра 7, 4, 2, 9, 5, 8, 6, 23-та 2, 6, 4, 24-та 2, 4, 3, 25-та 110, 84, 25, 108, 97, 119, 100, 127, 99, 106, 131, 107, 88, 80, 121, 105, 94, 90, 117, 102, 109, 129, 86, 98, 115, 133, 101, 109 А, 113, 123, 104, 36, 20, 12, 13, 26, 11, 34, 33, 19, 8, 3, 1, 25, 10, 41, 15, 37, 45, Стоп. Двор, 4, 5, 14, 23, 24, 6, 49, 51, 7, 18, 32, 39, 43, 79, 53, 16, 35, 27, 38, 28, 42, 17, 55, 29, 21, 30, 9, 63, 56, 44, 65, 70, 61, 93, 77, 48, 74, 71, 46, 82, 64, 89, 66, 67, 60, 40, 68, 50, 54, 76, 72, 34, 69, 52, 77а, 78, 74а, 58, Склад, Ткзс, 26-та 52 А, 41, 43, 50, 62, 48, 46, 56, 64, 58, 66, 44, 52, 35, 19, 18, 23, 36, 30, 24, 1, 29, 9, 2, 20, 21, 22, 26, 28, 10, 6, 19а, 8, 14, 13 Вила, 17, 27-ма 2, 4, 6, 28-ма 6, 2, 1, 4, 29-та 31, 3-та 29, 7, 2, 4, 2 А, 6, 3, 10, 5, 57, 61, 71, 65, 47, 63, 69, 67, 96, 98, 53, 55, 51, 100, 59, 40, 18, 86, 64, 14, 66, 28, 16, 48, 80, 88а, 58, 30, 44, 60, 78, 31, 82, 26, 46, 56, 38, 88, 59, 32, 34, 22, 42, 52, 15, 13, 19, 24, 17, 62, 72, 84, 74, 36, 72d, 50, 30-та 8, 2а, 5, 11а, 16, 3, 12, 1, 6, 14, 10, 4, 11, 31б, 36, 35, 46, 44, 22, 40, 37, 31, 20, 31в, 42, 26, 25, 33, 28, 18, 24, 31а, 30, 33а, 34, 29, 38, 32, 28а, 31-ва 3, 8, 6, 4, 1, 32-ра 4, 2, 33-та 4, 34-та 7, 9, 3, 5, 35-та 3, 9, 11, 2, 5, 13, 7, 15, 36-та 3, 1, 5, 2, 37-ма 3, 2, 5, 1, 4, 38-ма 2, 39-та 4, 8, 9, 11, 7, 5, 13, 3, 4-та 3, 5, 1, 14, 20, 12, 3, 24, 6, 8, 4, 28, 10, 2, 26, 18, 16, 22, 40-та 4, 6, 41-ва 8, 16, 5, 12, 11, 3, 42-ра 4а, 6, 4, 1, 3, 43-та 3, 10, 2, 5, 8, 44-та 2, 45-та 1а, 2, 10, 4, 13, 3, 11, 1, 6, 8, 46-та 2, 6, 4, 1, 47-ма 2, 8, 3, 4, 10, 1, 48-ма 1, 4, 3, 6, 8, 10, 2, 49-та 24, 3, 14, 4, 6, 12, 5, 11, 1, 16, 9, 7, №6, 8, 5-та 9, 50-та 3, 14, 18, 6, 10, 7, 4, 2, 8, 15, 5, 12, 51-ва 4, 2, 3, 52-ра 14, 4, 12, 3, 5, 1, 7, 8, 6, 13, 28, 30, 34, 53-та 2, 54-та 16, 13, 20, 14, 2, 19, 11, 10, 9, 8, 12, 6, 18, 55-та 3, 5, 1, 2, 6-та 12, 1, 4, 2, 8, 9, 7-ма 6, 8, 2, 1, 4, 9, 8-ма 4d, 6, 3, 8, 5, 4, 7, 9-та 10 Вила, 8, 6, 1, 12, 2, 4, XVIII, Бктп Градина - Ковачевци, Пп II, Кв. 58, Упи- II-251 Кв. 1, къща, местност Лопаров Юрт, 3
На 29.10.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Алино: П-Л Іі, Пл. №160, Кв. 48, УПИ I-345, Кв. 18, къща
На 29.10.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Белчин: 1-ва 2а, 6, 11, 8, 15, 31, 3, 19, 27а, 5, 13, 4, 25, 19а, 16, 9, 17, 23, 10-та 11, 2, 3, 4, 11-та 10, 2, 1, 12-та 9, 1, 10, 2, 6, 4, 10а, 7, 11, 3, 8, 4а, 13-та 11, 15, 6, 9, 4, 17, 10, 2, 13, 7, 21, 14, 8, 14-та 12, 20, 11, 8, 19, 21, 22, 24, 28, 23, 16, 13, 10, 26, 14, 18, 15, 9, 15-та 5, 9, 2, 3, 11, 13, 4, 16-та 20, 5, 17, 6, 19, 12, 4, 8, 10, 11, 15, 9, 24, 24а, 1, 13, 7, 3, 18-та 4а, 4, 6, 2, 19-та 3, 24, 10, 14, 26, 11а, 20, 8, 16, 5, 1а, 18, 1, 6, 22а, 4, №19, 7, 2а, 22, 11, 12, 2, 2-ра 5а, 17, 18, 16, 9, 13, 15, 11, 14, 7а, 2, 12, 20-та 2, 5, 21-ва 5, 15, 11, 6, 13, 17, 7, 9, 22-ра 3, 8, 4, 6, 2, 1, 7, 10, 23-та 1, Скз Белчин, 2, 6, 3, 8, 286, 3-та 14, 17, 20, 28, 9, 27, 6, 21, 2, 26, 4, 19, 12а, 1, 11, 10, 25, 12, 8, 4-та 2, 1, 6, 3, 5, 6а, 5-та 18, 22, 16, 6, 13, 14, 23, 17, 10, 21, 15, 19, 11, 5, 3, 1, 4, 9, 7, 6-та 20, 3, 16, 14, 12, 5, 8, 15, 23, 22, 2, 7, 6, 13, 9, 19, 24, 11, 4, 10, 18, 19, 1, 3, 7-ма 24, 18, 13, 21, 2, 8, 7, 16, 12, №10, 4, 19 Б, 19, 22, 5, 11, 20, 24, 3, 8-ма 5, 4, 3, 6, 2, 11, 14, 9-та 1, 4, 56, 3, 7, 5, Ix-136, Кв. 24 6, Витоша 31, 20, 37а, 2, 5, 25, 16, 35, 6, 24, 13, 9, 29, 8, 10, 7, 37, 11, 33, 4, 12, 1, 19, 3, 27, 22, 15, 18, 23, 14, Георги Димитров 26а, 27, 9, 16, 21, 29, 1, 8, 17, 32, 5, 21а, 7, 22, 25, 20, 15, 20а, 24, 36, 34, 2, 33, 11, 19, 18, 30, 38, 28, 26, 31, 10, Иван Вазов 6, 15, 2, 24, 23, 12, 19, 25, 27, 26, 4, 7, 1, 14, 11, 9, 3, 21, 8, 5, 28, 10, 17, Имот №15, В Р-Н 54 Упи-XxIx М. Радивец, Имот №16, Имот №2, Р-Н 51, М. Радивец, М. Радивец, Пл. 1 Кв 1, С. Белчин, Пл. XI, Кв. 57, Община Самоков, УПИ 100592 и Упи100606 До Крепост Цари Мали Град, УПИ XxVIII-864, 896, 897; Кв. 57, УПИ І-470, 471 Кв. 38а, Упи-Ix Кв. 20, Христо Ботев 34, 17, 37, 46, 31, 25, 40, 35, 21, 33, 38а, 53, 19, 42, 38, 48, 46а, 27, 23, 36, 46б, 44, 6, 29, 28 А, 1, 1 А, 13а, 26, 9, 8а, 28, 50, 12, 13, 18, 14, 3, 2, 15, 8, 20, 24, 36, 22, 10, 7, 6, 30, 12а, 54, 4, 70, 5а, 54, 46а, 43, 78, 49, 55, 74, 41, 85, 80, 64а, 77, 65, 76, 67, 35а, 86, 50, 53, 58, 83, 71, 63, 44, 75, 69, 88а, 57, 73, 68, 51, 48, 88, 95, 66, 64, 89, 56, 47, 81, 62, 60, 87, 72, 45, 78а, 79а, 52, 59, 91, 82, 90, 93, 37, 84, Юрий Гагарин 39, 25, 10, 24а, 29, 36, 16а, 33, 26, 31а, 19, 21, 24, 31, 23, 13, 8, 17, 18, 37, 35, 12, 28, 38, 32, 37а, 16, 27, 34, 4, 14, 30, 15, 41, 5, 5а, 7, 1, 3, 9, 7а, 2, Вила, Снек Бар Плувен Басейн Преместваем Обект
На 29.10.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Белчински Бани: П-Л V Кв, 21, УПИ XI-206, Кв. 13, 135, 1 УПИ Парцел 79
На 29.10.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Клисура, Общ. Самоков: Извън Регурация, УПИ 013170, М. Загувна
На 29.10.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Рельово: №000527, извън регулация, ПИ 68, Кв. 60, УПИ -I Кв. 65, УПИ II-23, УПИ IV-Общински, Кв. 35, УПИ V, Кв. 46, УПИ VII- 82, Кв. 5, УПИ XII-214, 527, Кв 30, УПИ XxIV-85 Кв. 5, Скз Рельово
На 29.10.2019 г. /07:45 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /07:45 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /07:45 - 16:00 ч./ - Алино: П-Л Іі, Пл. №160, Кв. 48, къща
На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Доспей: 1-ва 26, 49, 66, 10-та 3, 11-та 6, 13-та 2, 11, 9, 1, 13, 14-та 1, 15-та 1, 3, 16-та 18, 17-та №6, 18-та 1, 2-ра 16, 45, 15, 30, 2, 26, 14, 27, 3, 13, 29, 9, 7, 6, 47, 17, 20, 18, 8, 19, 4, 21-ва 6, 22-ра 27, 24-та 8, 26-та 12, 2, 6, 27-ма 14, 18, 9, 1, 28-ма 9, 11, 3, 29-та 1, 3-та 4, 8, 9, 2, 5, 3, 30-та 8, 4-та 8, 42, 40, 13, 5, 6, 14, 46, 15, 1, 10, 7, 5-та 13, 1, 8, 2, 7-ма 59, 32, 14, 73, 12, 46, 69, 49, 30, 44, 71, 8-ма 24, 36, 21, 33, 28, 42, 25, 34, 9, 39, 30, 29, 1, 19, 23, 5, 35, 9-та 1, Площада 15, 4, 12
На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ковачевци, Общ. Самоков: 10-та 10, 2, 7, 1, 6, 8, 9, 4, 3, 12, 11-та 1, 2, 4, 12-та 2, 3, 1, 13-та 15, 8, 6, 1, 13, 2, 3, 9, 7, 4, 5, 10, 14-та 10, 18, 8, 2, 1, 4, 20, 24, 14, 22, 3, 16, 12, 18-та 3, 1, 5, 19-та 3, 1, 4, 2, 20-та 4, 1, 2, 6, 21-ва 10, 12, 7, 1, 5, 17, 14, 6, 8, 3, 9, 11, 15, 13, 2, 16, 22-ра 7, 4, 2, 9, 8, 5, 6, 25-та 63, 56, 44, 65, 70, 61, 93, 77, 48, 74, 71, 46, 82, 64, 89, 66, 67, 60, 40, 68, 50, 54, 76, 72, 34, 69, 52, 77а, 78, 74а, 58, 25-та 36, 20, 12, 13, 26, 11, 34, 33, 19, 8, 3, 1, 25, 10, 41, 15, 37, 45, Стоп. Двор, 4, 5, 14, 23, 24, 6, 49, 51, 7, 18, 32, 39, 43, 79, 53, 16, 35, 27, 38, 28, 42, 17, 55, 29, 21, 30, 9, 26-та 19, 18, 23, 36, 30, 24, 1, 29, 9, 2, 20, 21, 22, 26, 28, 10, 6, 19а, 8, 14, 13 Вила, 17, 27-ма 2, 4, 6, 28-ма 6, 2, 1, 4, 29-та 31, 3-та 40, 18, 86, 96, 64, 14, 66, 28, 16, 48, 80, 58, 88а, 30, 44, 60, 78, 31, 82, 26, 46, 56, 38, 88, 59, 32, 34, 22, 42, 52, 15, 13, 19, 24, 62, 17, 72, 84, 74, 36, 72d, 50, 3-та 57, 61, 71, 65, 47, 63, 69, 67, 96, 98, 53, 55, 51, 100, 59, 30-та 8, 2а, 5, 11а, 16, 3, 12, 1, 6, 14, 10, 4, 11, 30-та 31б, 36, 35, 46, 44, 22, 40, 37, 31, 20, 31в, 42, 26, 25, 33, 28, 18, 24, 31а, 30, 33а, 34, 29, 38, 32, 28а, 31-ва 3, 8, 6, 4, 1, 32-ра 4, 2, 33-та 4, 34-та 7, 9, 3, 5, 35-та 3, 35-та 9, 11, 2, 5, 13, 7, 15, 36-та 3, 1, 5, 2, 37-ма 3, 2, 5, 1, 4, 38-ма 2, 39-та 4, 8, 9, 11, 7, 5, 13, 3, 4-та 14, 20, 12, 3, 24, 6, 8, 4, 28, 10, 2, 26, 18, 16, 22, 40-та 4, 6, 41-ва 8, 16, 5, 12, 11, 3, 42-ра 4а, 6, 4, 1, 3, 43-та 3, 10, 2, 5, 8, 44-та 2, 45-та 1а, 2, 10, 4, 13, 3, 11, 1, 6, 8, 46-та 2, 6, 4, 1, 47-ма 2, 8, 3, 4, 10, 1, 48-ма 1, 4, 6, 3, 8, 10, 2, 49-та 3, 14, 4, 6, 12, 5, 11, 1, 16, 9, 7, №6, 8, 5-та 9, 52-ра 13, 28, 30, 34, 53-та 2, 55-та 2, 6-та 12, 1, 4, 2, 8, 9, 7-ма 6, 8, 2, 1, 4, 9, 8-ма 4d, 6, 3, 8, 5, 4, 7, 9-та 10 Вила, 8, 6, 1, 12, 2, 4, Бктп Градина - Ковачевци, Упи- II-251 Кв. 1, къща, местност Лопаров Юрт, 3
На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Рельово: УПИ Vі-135, Кв. 10, къща
На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Васил Левски 9, 2, 34, 6, 20, 7, 13, 36, 3, 28, 26, 40, 1, 32, 8, 14, 15, 36а, 24, 4, 11, 17, 42, 38, 10, 16, 18, 22, 5, Иван Вазов 28, 19, 17, 1, 27, 10, 22, 25, 15, 30, 26, 21, 33, 7, 11, 3, 18, 24, 12, 14, 8, 32, 6, 9, 16, 34, 36, местност Мечката, местност Татарски Брод Вила, Ресторант, местност Татарски Брод Вила, Отец Паисий 12, Софроний Врачански 18, 17, 22, 7, 9, 21, 13, 24, 20, 15, 23, 4, 26, 14, 11, 16, 12, 19, 10, 27, 6, 3, 28, № 10, 8, Татарски Брод, Цар Борис III 25, 35, 11, 28, 23, 14, 18, 19, 33, 41, 17, 29, 9, 30, 39, 27, 16, 5, 13, 21, 37, 15, 31, 7, 16
На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Широки Дол: М. Татарски Брод, местност Татарски Брод 10
На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Язовир Искър: Вилна Зона Татарски Брод
На 29.10.2019 г. /11:30 - 12:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /08:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Самоков: Гюрови Градини, К. К. Боровец, ПИ №65231. 919. 110, Пред Квл, К. К. Боровец, ПИ №65231. 919. 86, Пред Бчк, Курорт Боровец ПИ 65231. 918. 263. 3, Хотел Янакиев, Клуб Хотел Янакиев, Павилион, Рила Парк 1 Асансьор, Рила Парк 2, Рила Парк 1, Рила Парк 1- Спа Център, Рила Парк 2 - Общи Нужди, Поч. Дом, Рила Парк 1 - Рецепция, Рила Парк1, Рила Парк 1 - Общи Нужди, Рила Парк 2 - Асансьор, Рила Парк 1 - Ветилация, Рила Парк 2 - Скиорна, Бистро, Горска Хижа, Хотел, ПИ 65231. 919. 390. 1, Поч. База, ПИ 65231. 918. 263. 3, Бистро, Спортна База, Хотел-Ресторант, Хотел Алпин, Хотел-Ресторант, Лек. Кабинет, Поч. База, ПИ 65231. 919. 390. 1, Бистро, Почивна База, Хотел, Ски Гардероб, Дворец, Поч. База, Хотел, Вила Ибър, ПИ 65231. 918. 263. 3, Хотел, Ресторант Бор, Поща, ПИ 65231. 918. 263. 3, Бистро, Пансион, Черква
Община Своге
На 29.10.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Владо Тричков: УПИ III-318, Кв. 218, Упи12 Кв72, 016031. 11510. 16. 32, 1-ва 14, 16, 3, 20, 18, 10, 1, 1, 10-та 5 Бунгало, 10, 100 1, 2, 1, 104-та 36, 52, 50, 13, 48, 24, 32, 10, 68 Вила, 64, 6, 28, 44, 58, 4, 60, 30, 54, 38, 8, 56, 42, 46, 105-та 1, 106-та 1, 107-ма 2, къща, 16, 109-та 10, 110-та 3, 19, 4, 11, 13, 111-та 15, 6, 17, 1, 11, 7, 4, 13, 16, 12, 19, 112-та 23, 113-та 1, 3, 9, 7, 114-та 1, 5, 6, 9, 2, 12, 10, 8, 16, 115-та 13, 3, 12, 8, 14, 10, 9, 7, 1, 116-та 15, 19, 23, 8, 16, 17, 6 В. З. Ромча, 4, 7, 10, 117-та 1, 119-та 3, 120-та 3, 2, 1, 4, 5, 126-та 67а, 79, 153-та 13, 17-та 2, 18-та 8, 4, 6, 19-та 53, 41, 37, 32, Вила, 31, 20, 5, 3, 21, 12, 4, 26, 35, 29, 11, 1, 7, 17, 30, 33, 2, 24, 14, 28, 22, 16, 2-ра 26, 24, 30, 22, 11, 12, 17, 13, 7, 3, 4, 28, 1, 9, 2, 19, 10, 6, 5, 8, 20-та 8, 2, 4, 11, 9, 3, 12, 1, 10, 4, 13, 21-ва 7, 22-ра 1, 23-та 2, 1, 25-та 12, 5, 14, 8, 12, 25, 8а, 4, 9, 11, 26-та 2, 1, 28-ма 1, 3-та 1, 9, 2, 3, 30-та Кв. 22, 13, 32-ра 11, 19, 9, 34-та 13, 29, 36-та 1, 37-ма 4 къща, 15, 40-та 59, 33, 41-ва 4, 42-ра 6, 2, 43-та 4, 44-та 16, 5, 45-та 1, 5-та 10, №6, 16, 24, 61, 59, 38, 46, 50, 37, 55, 48, 32, 54, 36, 47, 29, 31, 41б, 34, 57, 49, 26, 20, 53, 44, 22, 52, 18, 43, 45, 16, 33, 42, 52-ра 4, 70, 55-та 7 къща, 57-ма № 2, 58-ма 9, 59-та № 4, 42, 40 къща, 6-та 2, 8, 1, 8а, 3, 10, 60-та 5 Вила, 59 къща, 10а къща, 61-ва 18, 62-ра 6, 4 къща, 69 Та 16 Вила, 7-ма 10, 5, 3, 4, 11, 2, 7, 9, 21, 19, 1, 15, 17, 71-ва 25, 73-та 18 Вила, 16 Кв. Клисура, 74-та 8 къща, 75-та 1, 76-та 7, 8-ма 4, 8, 1, 5, 6, 7, 10, 3, 2, 84-та 23, 7 къща, 9-та 27, 25, 28, 55, 2, 10, 4а, 9, 6, 1, 1а, 4, 3, 7, 91-ва 3, 92-ра 1 къща, XII - 538, XVііі-272 Кв. 20, Имот 3267, Клисура УПИ XV-23, Кв. 3, Кметство Втори Етаж, М. Падината, М. Ровините, махала Вранил-Тунела, махала Голяма Лъка Вила, УПИ VIII-31, Кв. 15, махала Калугерица УПИ ІV-853, Кв. 7, Вила, махала Клисура Строеж, УПИ Хі-8 Кв. 2, Вила, къща, УПИ XxV-244, Кв. 17, Строеж, УПИ ХхіV-218, Кв. 16, къща, Вила, махала Куклите, махала Орешец, махала Пехчаница Вила, махала Ромча Вила, Вила, къща, Вила, 6 къща, Синия Камък, Стр. Полигон Горни Говедарник, Ул. 126 махала Голема Лъка, Ул. 148 и Ул. 149 махала Калугерица, УПИ 2-184, Кв. 20, УПИ 8 Кв 30, УПИ IV Кв. 99, УПИ Ix-550 Кв. 45, УПИ V-526, 527, Кв. 33, УПИ VII-298, Кв. 23, УПИ XI-539 Кв. 41, УПИ XV-623 Кв. 36, УПИ XxIII-33 Кв. 4, УПИ Х-39, 43, Вила, Вилна Сграда, махала Калугерица, Вила
На 29.10.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Реброво: Батулийска Битка 1, Владимир Заимов 1, Георги Раковски 302, 50, Любен Каравелов 28, махала Бивола, махала Кори, махала Огорелица Вила Нов Живот, махала Старо Село Вила, Стара Планина 24, 40
На 29.10.2019 г. /08:15 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /08:15 - 16:00 ч./ - Томпсън: УПИ VI-241 Кв. 6, УПИ VI-267, Кв. 3, Франк Томпсън 26, 2, 2
На 29.10.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Реброво: махала Преслъп Вила
На 29.10.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Томпсън: махала Купен, махала Равнище, махала Брънбарите, Тодор Каблешков 14, къща, Вила, къща
На 29.10.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Церецел: Общ. Своге МТП Церецел, Вила, Вила, Вила
На 29.10.2019 г. /08:45 - 09:30 ч./ На 30.10.2019 г. /08:45 - 09:30 ч./ - Реброво: Батулийска Битка Вила, Васил Левски 1, Искърско Дефиле 17, 19, махала Бивола, махала Брестово Вила, махала Кори Вила, махала Реката Вила, махала Слатина Вила, Пейо К. Яворов 3, Търговска 6, УПИ Vіі - 345 Кв. 25, УПИ XV 221, Кв 25, Хаджи Димитрър УПИ VIII-336, Кв. 16, Хан Аспарух 6, Хан Крум 5, Христо Смирненски 29, Вила, Вила, 0, Вила, махала Брестово
На 29.10.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Бакьово: къща, УПИ Іх-208, Кв. 24, 14 Вила
На 29.10.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Батулия: 02899. 249. 9973, махала Сирман, Кв. 176в, Община Своге, М. Белчовица, махала Кукура, местност Манастиро и Градо, къща, Вила, Вила, Вила, Вила, къща, Вила, къща
На 29.10.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Буковец, Общ. Своге: Мала Татрива
На 29.10.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Огоя: II-24, 075039, М. Влаков Дол, махала Ябланишка, махала Войкин Дол-Реката, махала Исказница, Вила, Вила, Вила, къща
На 29.10.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Ябланица, Общ. Своге: 200909, махала Две Реки Вила, Вила, Общ. Своге МТП Тихов Дол, Под Равни Дел
На 29.10.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ - Владо Тричков: махала Клисура, махала Ромча Барака, Вила №59, Бунгало, Вила, Вила, Бунгало
На 29.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Своге: 13
На 29.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Церово, Общ. Своге: VII, XIV-368, Александър Стамболийски 9, Балкан 3, Бор 2, 1, Възраждане 24, 15, 6, 1, Мир 9, Освобождение 12, 2, УПИ III-524, Читалище Христо Ботев, Явор 4
На 29.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Реброво: Батулийска Битка 1, Владимир Заимов 1, Георги Раковски 50, Любен Каравелов 28, махала Кори, Стара Планина 24, 40
На 29.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 01.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Томпсън: Витоша 1, Димитър Полянов №9, 1, Иван Вазов 5, 18, 4, Любен Каравелов 2, 8, 10, 4, Люлин, Мах Момчилов Лаг, махала Прокопаник 2, Никола Й. Вапцаров 17, 1, 5, Пирин 4, 2, Средна Гора 5 Вила, 3 Вила, Стара Планина 1, Странджа 3, Хаджи Димитър 8, 6, 4, 10, 2, Христо Ботев 7, 27, 35, 15, 26, 3, 6, 33, 1, 51, 13, 5, 37, 10, 4, 25, 11, 23, 8, 29, 21, 31, 2, 9, Христо Смирненски 5, 6, Вила
На 29.10.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Церово, Общ. Своге: XVII-234, Кв. 48, Простор 13, Свобода 5, Шипка 1
На 29.10.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Томпсън: Александър Стамболийски, Божур 4, Кирил и Методий 39, 47, Кокиче 1, Пробуда 4, Теменуга 4 Вила, Топола 17, УПИ VI-241 Кв. 6, УПИ VI-267, Кв. 3, Устрем 8 Вила, 1, Франк Томпсън 26, 2, Хан Аспарух 19, 20, 25, 2
На 29.10.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ - Луково: Купeн, М. Лазар, Общ. Своге МТП Орничето, Общ. Своге ТП Сърце, Вила, М. Соватски Дол, махала Лъки, Вила, махала Грашница-Ележ, М. Грашница-Елеш, Вила, Вила, къща, Вила, Вила, къща, местност Орничето, Вила, къща, Сушина Дъбрава, Общ. Своге, М-Ла Сърце
На 29.10.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ - Нови Искър: В. З. Кореа Клон А Ст. 2, Клон А Ст. 24, Клон А Ст. 53, Клон А Ст. 38, Клон Б Ст. 7, Клон Б Ст. 32, Клон Д Ст, Клон Б Ст. 13, Клон Б Ст. 36, Клон А Ст. 21, Клон А Ст. 15, Клон А Ст. 78, Клон Б Ст. 21, Клон А Ст. 59, къща, Клон А Ст. 31, Клон А Ст. 52, Клон А Ст. 14, Клон А Ст. 13, Клон Б Ст, Клон А Ст. 23, Клон А Ст. 5, Клон А Ст. 82, Клон А Ст. 87, Клон Б Ст. 10, Клон А Ст. 26, Клон А Ст. 40, Клон А Ст. 27, Клон А Ст. 58, Клон А Ст. 39, Клон А Ст. 16, Клон А Ст. 80, Клон Б Ст. 35, Клон А Ст. 60, Клон Б Ст. 27, Клон А Ст. 76, Клон Б Ст. 25, Клон Б Ст. 19, Клон Б Ст. 15, Клон А Ст. 74, Клон А Ст. 6, Клон А Ст. 86, Клон А Ст. 45, Клон А Ст. 30, Клон Б Ст. 2, Клон Б Ст. 11, Клон А Ст. 25, Клон А Ст. 51, Клон Б Ст. 28, Клон Б Ст. 29, Клон А Ст. 84, Клон А Ст. 4, Клон А Ст. 35, Клон А Ст, Клон Б Ст. 18, Клон А Ст. 85, Клон А Ст. 22, Клон Б Ст. 12, Клон А Ст. 79, Клон Б Ст. 9, Клон Б Ст. 16, Вила, Клон Б Ст. 8, Клон А Ст. 75, Клон Б Ст. 14, Клон А Ст. 11, Вз. Радеви Круши, Гниляне, местност Радеви Круши 999 ПИ 905, къща, Пл. №165 и 166 В. З. Кореа, Радеви Круши Клон А Ст. 83
На 29.10.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ - Реброво: Батулийска Битка Вила, Васил Левски 1, Искърско Дефиле 17, 19, М. Чуклата, махала Старо Село, махала Бивола, махала Брестово Вила, махала Кори Вила, махала Реката Вила, махала Слатина Вила, махала Старо Село Вила, махала Старо Село М. Света Троица, Пейо К. Яворов 3, Старо Село Електрическо Котле, Вила Мест. Старо Село, Търговска 6, УПИ Vіі - 345 Кв. 25, УПИ XV 221, Кв 25, Хаджи Димитрър УПИ VIII-336, Кв. 16, Хан Аспарух 6, Хан Крум 5, Христо Смирненски 29, Вила, Вила, 0, Вила, махала Брестово
На 29.10.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ - София: 1-ва 1
На 29.10.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /15:45 - 16:00 ч./ - Нови Искър: местност Бранишки Лозя Пл. №74
На 30.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Церово, Общ. Своге: Възраждане 34, Искърско Дефиле 1, Кирил и Методий 23, махала Гламек, Неофит Рилски 3, 12, Тодор Каблешков 12, Хан Аспарух 1, Явор
На 30.10.2019 г. /11:45 - 12:15 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Лесковдол: Дренето Лозе, Общ. Своге МТП Размерица, Общ. Своге Уо, УПИ Х- 438 М. Валога, Вила, Вила, къща, махала Кокелени Бабки, махала Кокелини Бабки, Вила
На 30.10.2019 г. /11:45 - 12:15 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Реброво: махала Брестово Вила, Вила, махала Умец
На 30.10.2019 г. /11:45 - 12:15 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Редина: . махала Рединска Китка, и 73040, М. Шурдилица, М. Текьова Нива, местност Чуклата
На 30.10.2019 г. /11:45 - 12:15 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Своге: 1778, V-2106, Акация 1, Алеко Константинов 1, Ангел Кънчев 3а, 16, Витоша 2, 1, 3, 4, 6, Вихрен 7, 5, 4, 2, 1, 3, 6, Воденицата 1, Горски Пътник 4, Дреновско Храсте къща, 1, 1, УПИ 425. Кв. 166, 1, Дунав 47, 23, 35, 31, 33, Желенско Шосе 8, 6, 2 Апартамент, Искър, Люлин 23, 15, 8, 24, 16, 12, 25, 13, 18, 11, 21, 29, 20, 27, 3, 19, 31, 7, 17, 10, 22, Мальовица 11, 13, 6, 4, 9, 1, 3, 14, 16, 7, 18, 8, 5, 15, 12, 10, махала Орлин, Неврелов Дол 32, 16, Никола Йонков Вапцаров 17, 7, 20, 24, 4, 2, 23, 21, 9, 11, 3, 14, 19, 8, 15, 5, 22, 18, 16, 10, 6, 13, 3, 41, 49, 5, 29, 33, 31, 43, 18, 34, 42, 48, 27, 36, 25, 26, 35, 23, 45, 38, 40, 37, Опълченска 3, 4, 12, 5, 6, 1, 15, 16, 11, 7, 17, 10, 9, 13, 2, 8, 18, Орлин Вила, къща, Петър Берон 10, 8, 14, 7, 1, 5, 16, 32, 24, 31, 23, 36, 17, 41, 38, 44, 35, 37, 15, 18, 20, 46, 30, 42, 43, 40, 28, 22, 9, 29, 13, 26, 11, 34, Райко Даскалов 16, 23, 11, 7, 20, 12, 17, 30, 24, 14, 9, 26, 2, 22, 10, 13, 8, 18, 15, 21, 1, 4, 25, 19, 28, 3, 5, Рединска Китка 6, 4, 5, 8, №8, 9, 2, 7, №8, Рила 10, 1, 6, 4, 12 Жилищна Сграда Б, 2, 3, 12 Жилищна Сграда А, 9, 8, 7, 11, Сердика, Средна Гора 40, 28, 48, 43, 37, 24, 44, 35, 42, 30, 36, 26, 29, 41, 33, 49, 39, 32, 34, 38, 47, 45, 27, Стефан Караджа 14, 21, 25, 27, 19, 18, 33, 23, Табаните 9, УПИ Ix-2252 Кв. 164, УПИ XII-2077 Кв. 154, Устрем 39, 8, Цар Симеон 11, 11, Черно Море 4, 2, 11, 14, 18, 24, 5, 3, 9, 16, 8, 21, 26, 6, 22, 28, 7, 1, 30, 10, 13, 12, Юрий Гагарин 42, 152
На 30.10.2019 г. /11:45 - 12:15 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Томпсън: Александър Стамболийски 13, Бор 2, Борис I, Витоша 1, Даскалов, Димитър Полянов №9, 1, Иван Вазов 5, 18, 4, Любен Каравелов 2, 8, 10, 4, Люлин, Мах Момчилов Лаг, махала Бабол 147 Вила, Вила, къща, Вила, 15, махала Бабул, махала Прокопаник 2, Никола Й. Вапцаров 5, 19, 17, 1, 5, Пирин 4, 2, Средна Гора 5 Вила, 3 Вила, Стара Планина 1, Странджа 3, Хаджи Димитър 8, 6, 4, 10, 2, Хан Аспарух 30, Христо Ботев 7, 27, 35, 15, 26, 3, 6, 33, 1, 51, 13, 5, 37, 10, 4, 25, 11, 23, 8, 29, 21, 31, 2, 9, Христо Смирненски 5, 6, махала Ябълката, къща, Вила, Вила, Вила
На 30.10.2019 г. /12:15 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /10:45 - 16:30 ч./ - Своге: Цар Симеон 11
На 30.10.2019 г. /12:15 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /10:45 - 16:30 ч./ - Томпсън: махала Бабол 147 Вила, Вила, махала Бабул, махала Ябълката, къща, Вила
На 30.10.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Церово, Общ. Своге: Явор 3, 4, 2, 1
На 31.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Луково: Вила
На 31.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Реброво: Искърско Дефиле, М. Чуклата, махала Старо Село, махала Старо Село Вила, махала Старо Село М. Света Троица, Старо Село Електрическо Котле, Вила Мест. Старо Село
На 31.10.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Луково: къща, Вила
На 01.11.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Искрец: 048015, Габер, ПИ 32843. 50. 9, Христо Ботев 119, 121, 111, 140, 154, 113, 136, 131, 107 къща, 125, 146, Вила
На 01.11.2019 г. /11:00 - 12:30 ч./ - Искрец: махала Баломир Вила, Самоковска, 0
На 01.11.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Искрец: махала Севкинци, махала Тонинци, 125
Община Сливница
На 28.10.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 29.10.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 01.11.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: VII-180, Кв. 140, Безименна 10, Бъдеще 4, Войнишка махала 1, къща, Строеж, Кореняк 3, 6, 2, 9, 15, 8, 10, 13, 12, 7, 5, 1, 4, 11, Лозан Арсов 28, 11, 22, 32, 9, 23, 40, 19, 38, 18, 21, 16, 2, 15, 4, 8, 34, 10, 30, 27, 14, 29, Победа 4, 6, 2, Работник 35, 51, 62, 64, 60, 49, 48, 45, 41, 58
На 28.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Алеко Константинов 1, Баба Тонка 14, 8, 11, 12, 15, 4, 2, 3, 7, 9, 6, 17, 10, 1, Васил Левски 30, 20, 24, 22, 35, 16, 49, 43, 32, 29, 31, 37, 23, 14, 12, 28, 33, 41, 25, 39, 18, 8, 26, 45, 47, 27, 10, Вишая 1, 2, Капитан Коста Паница 2, 8, 6, 1, 3, 10, 4, Капитан Олимпи Панов 3, 14, 1, 5, 9, 11, 13, 7, Княз Александър I-Батенберг 11, 13, Лев Толстой 1, Мир 4, Паисий Хилендарски 55, 53, 100, 49, 94, 45 3, 78, 45, 88, 82, 51, 76, 72, 74, 86, 80, 98, 47, Паисий Хилендарски 44, 35, 42, 37, 41, 39, 48, 66, 54, 68 68, Магазин За Цветя и Сувенири, 56, 33, 60, 64, 33а, 68, 43, 52, 62, 70, 46, 50, 58, Сливнишки Герой 10, 7, 2, 4, 6, 8, Съединение 2 УПИ ХVіі, Кв. 8, Христо Ботев 12, 8, 6, 10, 5а, 2, 3, 4, 5, Цар Самуил 16, 2, 18, 9, 20, 12, 24, 26, 15, 19, 21, 14, 23, 4, 22, 7, 6, 17, 10, 8, 13, 5, Цар Самуил 81, 1, 3, Цар Симеон Велики 115, Цар Симеон Велики 57, 101, 79, 73, 97, 77, 109, 65, 111, 63, 87, 69, 75, 83, 59, 103, 107, 113, 93, 89, 105, 85, 71, 91, 61, 99, 95, 67, 35
На 29.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Ангел Кънчев 2, 2 2, Васил Левски 21, 43, Вишая 87, 4, 8, 6, Доктор Памукчиев 14, Захари Стоянов 5, 18, 2, 33, 3, 1, 4, Капитан Олимпи Панов 19, 15, 18, Освобождение 13, 4, 13а, 9, 10, 1, 9а, 2, 6, 15, 7, 14, 5, 8, 3, 12, Отец Матей Преображенски 6, 30, 32, 2, 3, 16, 5, 24, 12, 28, 18, 1, 10, 34, 26, 9, 14, 22, 8, 20, 4, 7, Паисий Хилендарски 76, УПИ Хіі-1823, Кв. 17, Патриарх Евтимий 41, 37, 38, 45, 32, 35, 42, 31, 46, 33, 36, 44, 39, 43, 40, Тодор Каблешков 10, 13, 5, 11, 12, 1, 8, 16, 3, 9, 7, УПИ XII - 512, 513, Кв. 116, Хан Омуртаг 5, 3, 7, 1, 11, 9, Христо Ботев 25, Цар Калоян 20, 14, 15, Шипка 4, 10, 9, 8а, 8, 1, 3, 6, 2, 5, 43
На 29.10.2019 г. /11:00 - 11:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ На 31.10.2019 г. /10:00 - 10:15 ч.; 12:45 - 13:45 ч./ - Бърдо
На 29.10.2019 г. /11:00 - 11:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ На 31.10.2019 г. /10:00 - 10:15 ч.; 12:45 - 13:45 ч./ - Драгоил: М. Крива Бара / Кв. 12, Местност Локва Пи-025022
На 29.10.2019 г. /11:00 - 11:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ На 31.10.2019 г. /10:00 - 10:15 ч.; 12:45 - 13:45 ч./ - Калотина: Втора 1, Гкпп Калотина, Калотина, Първа 17, Границата
На 29.10.2019 г. /11:00 - 11:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ На 31.10.2019 г. /10:00 - 10:15 ч.; 12:45 - 13:45 ч./ - Чорул: Упи-Іх-130, Кв. 18
На 29.10.2019 г. /11:15 - 11:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Беренде, Общ. Драгоман
На 29.10.2019 г. /11:15 - 11:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Бърля: УПИ Х, Кв. 24
На 29.10.2019 г. /11:15 - 11:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Връдловци: 82, Вила, 1, къща
На 29.10.2019 г. /11:15 - 11:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Годеч: Александър Стамболийски 1, Асен Златаров 19, Магазин, 16, 2, 10, 1, № 1, 15, 9, 4, 11, 3, 13, 6, Баба Тонка 3, 6, 2, 4, Бор 1, 10, 2, 6, Вила, 8, 12, 4, Борова Гора 3, 1, Брест 15, Васка Емануилова 6, 9, 7, 4, 3, 2, 12, 5, 11, 8, 1, 10, Височка 3, 1, Градина 2, 17, 11, 4, 7, 14, 8, 16, 21, 6, 10, 1, 15, 18, 13, 9, 23, 22, 48, 24, 42, 27, 30, 20, 25, Грамада 19, 17, 2, 13, 1, 7, 15, 9, 3, 5, 11, Елечанова МТП, Вила, Заводска 4, Иван Вазов 27, 7, 9, 11, 3, 2, 6, 15, 13, 1, 8, 5, 19, 12, 10, Иглика 6, Игнат Емануилов 2, 1, 4а, Йовкина № , Ком 9, 21, 19, №10, 17, 22, 20, 28, 16, 14, 13, 3, 34, 18, 8, 12, 35, 4, 32, 30, 37, 15, 26, 24, 11, 39, Липа 3, 1, 2, Люляк 15, 5, 3, 14, 2, 11, 19, 21, 1, 7, 13, 4, 25, М. Молак, махала Елечанова Вила, махала Молак, Молак УПИ Іі-215, Кв. 18, Вила, къща, УПИ I64 Кв. 7, VIII-142, Колиба, Вила, Строеж, Имот. 2036, Молашка 3, 4, 1, 2, 6, Никола Й. Вапцаров 2г, Нишава 2, 11, 7, Новодомска 10, 7, 2, 8, 3, 6, 5, 4, 1, Нягулова 15, 39, 27, 14, 28, 29, 49, 24, 9, 44, 7, 6, 31, 40, 16, 22, 41, 58, 12, 50, 36, 11, 35, 20, 5, 56, 43, 37, 34, 30, 2, 10, 18, 33, 54, 26, 32, 23, 8, 42, 25, 38, 3, 4, 1, 15а, 13, 17, 45, 46, 21, 47, 19, Петров Рид 1, 7, 11, 3, 15, 13, 17, 9, 23, 6, 4, 19, 2, Петрова Бара 4, 11, 19, 8, 9, 1, 5, 13, 2, 15, 3, 7, 6, Пуалица 23, 16, Ракета 16 Фургон, 4, 12, 9, 2, 3, 6, 10, 8, 5, 14, 11, 7, 1, Раковски 5, Свобода 1, 3, 10, Механа, Павилион, 1, 2, 1, Синчец 2, Слънчев Бряг, Стойкина, Теменуга 10, 10, 8, 1, 8, 2, 4, 6, УПИ 4-344, Кв. 45, УПИ VIII-364 Кв. 49, Христо Смирненски 16, 3, 20, 8, 4, 10, 5, 6, 12, 14, 2, 7, Царина 10, Шипка 18, 20, 9, 7, 1, 12, 10, 4, 3, 5, 16, 8, 6, 14, Явор 4, 2, 10, № , 3, 4, 13, 7, 8, 12, 9, 9, 25
На 29.10.2019 г. /11:15 - 11:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Голеш, Общ. Годеч: Парцел Vііі-413, Кв. 26
На 29.10.2019 г. /11:15 - 11:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Губеш: УПИ VII-125, Кв. 18
На 29.10.2019 г. /11:15 - 11:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Комщица: Упи-XII, Вила
На 29.10.2019 г. /11:15 - 11:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Равна, Общ. Годеч: къща
На 29.10.2019 г. /11:15 - 11:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Ропот
На 29.10.2019 г. /11:15 - 11:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Смолча: Вила
На 29.10.2019 г. /11:15 - 11:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Станинци
На 29.10.2019 г. /11:15 - 11:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Чепърлинци: Обект Гърмище
На 29.10.2019 г. /11:15 - 11:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 15:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ - Драгоман
На 31.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 15:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ - Драгоил: Вила
На 31.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 15:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ - Чорул

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН
Община Белене
На 30.10.2019 г. /08:30 - 17:00 ч./ - Божурлук: Албатрос 9, 8, 11, 7, 13, 2, 4, 5, 1, 14, Албена 3, 1, Виктория 3, 7, 1, 2, Даскал Ников 1, 3, 4, 10, 1а, 32, 2, 5, 33, 7, 21, 19, 17, 23а, 28, 14, 9, 29, 23б, 6, 30, 20, 22, 26, 13, 11, 25, 27, 12, 8, 18, 15, 32, 16, 31, 23, Зорница 6, 1, 4, Йордан Миланов 30, 34, 23, 37, 48, 35, 26, 40, 21, 32, 27, 24, 22, 39, 42, 20, 17, 19, 38, 50, 36, 52, 25, 33, 41, 4, 13, 14, 9, 3, 2, 6, 10, 5, 15, 1, 8, 16, 12, 7, Лом 2, 1, Мургаш 1, 4, 2, Никола Петков Караников 28, 11, 21, 22, 26, 14, 2, 20, 15, 33, 5, 16, 9, 6, 3, 8, 12, 24, 18, 19, 10, 7, 4, 1, 13, 35, 29, 31, 23, Огоста 2, Осъм 1, Пирин 10, Прохлада 6, 1, 4, 2, 8, 14, Рожен 1, Ропотамо 2, Сидер Юнак 20, 14, 10, 12, 8, 4, 6, 18, 16, Средна Гора 11, Тунджа 3, 1, 2, Хвойна 4, 1, 2, 3, Черни Връх 2, 3, Шипка 7, 3, 1, 2, 6
На 30.10.2019 г. /08:30 - 17:00 ч./ - Петокладенци: 189004, Веселин Чунев 5, 4, 9, 15, 22, 8, 7, Витоша 18, 19, 20, 26, 24, 22, 38, 56, 34, 52, 37, 53, 44, 48, 47, 49, 46, 54, 55, 13, 43, 36, 40, 51, 17, 31, 41, 33, 35, 57, 15, 45, 39, 42, 30, 11, 10, 6, 27, 2а, 12, 4, 29, 32, 25, 1, 7, 3, 8, 14, 2, 9, 5, 16, 21, 28, 19, 23, 63, 61, 58, 62, 64, 71, 73, 59, 65, 69, Дунав 12, 28, 10, 36, 30, 22, 14, 4, 6, 20, 84, 18, 82, 16, 2, 32, Евлоги Чунев 11, 3, 2, 10, 5, 15, 8, 9, 6, 16, 4, 19, 7, 24, 30, 26, 5, Крум Христов 11, 5, 7, 9, 8, 27, 10, 19, 9, 12, 15, 20, 17, 16, 18, 14, 21, 33, 40, 42, 34, 25, 35, 38, 44, 22, 21, 36, 30, 32, 23, 28, 26, 54, 65, 75, 74, 47, 60, 57, 78, 48, 55, 59, 58, 62, 67, 69, 56, 50, 43, 45, 77, 41, 76, 49, 68, 61, 72, 70, 52, 66, Огоста 9, 15, 11, 20, 23, 21, 37, 33, 1, 6, 29, 5, 8, 13, 7, 16, 22, 25, 12, 3, 35, 11, Осъм 64, 22, 48, 54, 56, 44, 40, 46, 42, 30, 32, 26, 50, 62, 60, 34, 28, 52, 66, 20, 26, 14, 3, 5, 18, 2а, 24, 7, 9, 10, 16, 11, 12, 2, 22, 6, Петко Блажев 1, 3, 20, 10, 2, 4, 5, 8, Пирин 6, 40, 1, 44, 46, 42, 13, 11, 1, 8, 22, 16, 29, 18, 20, 21, 27, 23, 31, Първи Стоп Двор, Рила 2, 5, 8, 1, Христо Генов 15, 32, 5, 36, 42, 40, 13, 11, 12, 34, 14, 8, 44, 30, 2, 1, 4, 3, 28, Шипка 32, 12, 1, 21, 16, 2, 8, 3, 11, 9, 7, 22, 19, 36, 24, 28, 18, 4, 14, 20, 6, 15, 17, 34, 22, Янтра 5, 3, 14, 5а, 1, 7, 19, 20, 16, 14, Стр Кв 73-74, 1
На 30.10.2019 г. /08:30 - 17:00 ч./ - Стежерово: Аксаков 2, 4, 11, 1, 1, Ал. Константинов 21, 27, 45, 35, 6, 31, 4, 13, 9, 7, 2, 41, 29, 5, 47, 43, 17, 23, 11, 33, 3, 19, 15, 49, 71, 75, 51, 57, 87, 85, 53, 55, 89, 79, 81, 67, 61, 77, 59, 69, Антон Страшимиров 5, 2, Асен Златаров 11, 4, 16, 6, 9, 17, 1, 12, 5, 18, 8, 7, 22, Асен Халачев 9, 5, 2, 11, 3, 7, Балкан 5, 10, 8, 11, 9, 12, 8, 22, 14, Беласица 9, Борко 12, 9, 2, 1, 6, 4, 3, 7, 9, 11, Вапцаров 5, 4, 12, 8, 2, 20, 18, Васил Левски 6, 6, 2, Вежен 1, 3, Вела Пеева 12, 6, 16, 8, 11, 4, 2, 10, Виктория 13, 2, 5, 3, Вл. Заимов 6, 1, 5, 4, 9, Вл. Тричков 1, 11, 7, 9, 17, 13, 4, 15, Г. Бенковски 6, 3, 22, 24, 18, 13, 11, 20, Г. Кирков 11а, 9, 11, 2, 3, 4, 1, 7, Гатю Коларов 6, 8, 12, 10, 16, 2, 14, 4, 26, 17, 28, 9, 34, 18, 24, 15, 5, 20, 38, 19, 21, 7, 25, 22, Гео Милев 6, 4, Гоце Делчев 6, 25, 9, 11, 13, 15, 18, 3, 19, 1, 4, 7, 21, 17, 12, 5, 8, Д. Бендерски 1, Д. Грънчаров 3, 1, Данко Великов 3, 7, 5, 15, 1, Димо Хаджидимов 4, 6, 10, 8, Дунав 6, 9, 33, 21, 35, 31, 27, 25, 29, 23, Жданов 3, 6, 1, 9, 10, Ив. Вазов 23, 20, 4, 14, 36а, 12, 24, 35, 13, 16, 42, 44, 19, 27, 6, 32, 18, 11, 30, 33, 7, 37, 9, 10, 34, 28, 2, 29, 31, 40, 17, 8, 36, 26, 22, 15, 52, 54, 50, 39, Йорданка Николова 10, 4, 3а, 6, 7, 1, Л. Каравелов 8, 10, 12, 10, Л. Станев 1, Люляк 8, 6, 2, 1, 3, 16, Малчика 3, 5, 9, 2, Маршал Толбухин 5, 3, 2, 4, 1, Младен Блажев 1, 2, 4, 10, 11, 7, 12, 3, 5, Морава 2, 5, 1, 6, 4, Николай Корнев 21, 46, 36, 48, 44, 38, 50, 27, 31, 35, 23, 37, 42, 34, 17, 14, 4, 16, 20а, 3, 30, 24, 13, 32, 18, 5, 15, 18а, 12, 13б, 9, 7, 22, 38, 10, Петко Денев 20, 17, 3, 1, 8, 7, 4, 11, 15, 13, 19а, 10, Петко Напетов 16, Пирин 12, Райко Даскалов 6, 2, Рила 2, 1, 6, 8, Ропотамо 1, Сенко 13, 9, 2, 4, 7, 15, 3, 1, 3, Стара Планина 1, 10, 3, 2, 6, 15, 7, 4, 5, 12, Стела Благоева 9, 10, 8, 1, 6, 7, 2, 3, 4, УПИ VIII-720, Кв. 119. , Христо Ботев 9, 25, 2а, 29, 21, 11, 13, 3, 17, 15, 19, 27, 2, 23, 31а, 35, 33, 43, 31, 41, 37, Христо Кабакчиев 4, 1, 5, Христо Смирненски 4, 8, 1, 2, 3, 7, Цанко Церковски 4, 1, 20, Яне Сандански 6, Vt 5515
На 30.10.2019 г. /08:30 - 17:00 ч./ - Татари: 177014, Алеко Константинов 1, 2, 7, 3, 17, 14, 15, 11, 21, 5, 16, 6, Бузлуджа 1, 4, 2, 8, Васил Друмев 1, 3, Васил Коларов 24, 27, 20, 22, 29, 35, 31, 25, 15, 5, 4, 21, 1, 19, 9, 3, 17, 18, 12, 11, 23, 14, Васил Левски 5, Витоша 2, 8, 6, Г. С. Раковски 1, 4, 11, 5, 6, 3, Генерал Гурко 9, 5, 1, 4, 13, 7, Генерал Скобелев 1а, 3, 5, Георги Бенковски 2, 7, 8, 5, 9, 1, 6, Георги Димитров 22, 57, 41, 24, 59, 55, 51, 30, 43, 26, 65, 47, 45, 53а, 63, 28, 39, 6, 36, 37, 8, 10, 33, 31, 35, 54, 80, 72, 103, 83а, 42, 40, 74, 48, 95, 52, 97, 60, 75, 44, 70, 58, 81, 46, 85, 56, 87, 73, 91, 79, 67, 62, 101, 78, 68, 77, 64, 65, 89, 68а, 50, 13, 19а, 23, 29, 5, 7, 21, 27, 9, 25, 4, 1, Димчо Дебелянов 1, 2, 9, 7, Дойран 5, 7а, 9, 14, 7, Илинден 1, 2, 5, 3, Кирил и Методий 2, 6, 1, Коста Шишманов 70, 37, 72, 66, 42, 47, 68, 60, 54, 58, 48, 52, 43, 40, 38, 46, 64, 31, 18, 34, 22, 2, 32, 14, 28, 19, 23, 36, 29, 20, 15, 4, 6, 26, 24, 27, 12, 17, 10, 25, Крум Тончев 35, 29, 31, 14, 7, 11, 21, 18, 6, 2, 25, 23, 16, 19, 9, Любен Каравелов 13, 4, 9, 10, 2, 3, 11, 5, 1, Н. Й. Вапцаров 4, 18, 5, 10, 6, 3, 14, 21, 1, 12, 8, 7, 2, Помпена Ст-Я, 11, 20, 13, 15, 32, 36, 28, 9, 34, 26, 30, 17, 22, 24, Отец Паисий Хилендарски 2, 4, 1, П. Р. Славейков 8, 4, 7, 5, 10, 16, 2, 12, 14, Панайот Волов 2, 6, 4, Първи Стоп Двор, Радецки 7, 1, 4, 10, 9, 5, 12, Рила 2, 7, 1, 9, 5, Слави Алексиев 7, 4, 11, 8, 7а, 6, 5, Стефан Караджа 2, 9, 13, 6, 3, 10, 11, 19, Странджа 8, 9, 6, 20, 10, 13, 18, 15, 12, 4, 3, 2, 11, Хаджи Димитър 4, 5, 11, 1, Хр. Смирненски 2, 8, 1, Христо Кърпачев 1, 9, 2, 4, 7, 3, 8, 6, 5, Цветан Спасов 7, 3, 2, 1, Шипка 3, 5, 1, 7, 11, 15, М-та Край Село
На 31.10.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Белене: Площадка Аец Белене
Община Гулянци
На 29.10.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Долни Вит: Ал Стамболийски 3, 9, 4, 1, 8, 5, 7, 13, 6, 15, 2, 11, Бенковска 8, 9, 6, 7, 15, 17, 13, 12, 20, 16, 2, 11, 10, 18, 3, 5, 1, В Левски 15, Вапцаров 4, 2, 1, Вит 10, 4, 27, 1, 17, 19, 13, 11, 12, 16, 7, 18, 9, 14, 2, 6, 15, 8, 23, 3, К Златарев 1, 2, 3, 4а, Ком 4, 2 А, 6, 2, Тодор Каблешков 4, 1, 5, 10, 8, 7, 2, 6, 3, 12, Христо Ботев 99, 72, 57, 70, 68, 74, 47, 60, 50, 49, 66, 54, 62, 64, 41, 46, 58, 48, 80, 53, 56, 43, 52, 64а, 53 А, 66 А, 59, 55, 39, 44, 35, 51, 37, Христо Смирненски 26, 70, 10, 16, Ю. А. Гагарин 12, 14, 20, 7
Община Долна Митрополия
На 29.10.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ На 30.10.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ На 31.10.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Божурица: Александър Стамболийски 11, 17, 15, 14, 1, 4, 2, 5, 10, 21, 12, 7, 8, 19, 3, 9, Беласица 4, 2, 6, Божур 7, 41, 39, 14, 2, 51, 13, 9 А, 24, 28, 9, 15, 22, 31, 29, 27, 18, 6, 10а, 20, 1, 43, 26, 47, 16, 37, 17, 21, 19, 25, 12, 33, 35, 45, 23, 8, 4, 30, 10, 49, 3, Вит 9, 6, 3, 5, 4, 11, 1, 7, Г Бенковски 3, 1, Г Милев 4, 2, Гурко 9, 13, 8, 7, Иван Вазов 3, 1, Мусала 2, Н Рилски 5, 4, 6, 13, 9 А, 15, 14, 11, 2, 9, 1, 12, Огоста 7, 1а, 1, 5 А, 3, 9, 2, 5, 11, Опълченска 2, П Евтимий 1, 2, 4, 6, 3, 5, 7, П Р Славейков 3, Радецки 3а, 5, 6, 4, 1, 2а, 2, 3, 10, Раковски 3, 9, 4, 8, 12, 55, 2, 7, Рила 17, 9, 2, 1, 13, 7, 11, 19, 3, 23, 25, 15, 5, Руен 10, 6, 14, 8, 12, Свобода 1, 5, 6, 3, 7а, 2, 4, Скобелев 6, 10, 4, 8, 1, 5, 3, Сопот 1, Средна Гора 6, 18, 10, 14, 7, 4, 3, 2, 1, 5, 12, 8, Христо Ботев 1, Шар Планина 12, 8, 10, 4, 16, 6, Шипка 1, 2, 3, Ю. А. Гагарин 6, 4, 2, 11
На 29.10.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Комарево, Общ. Долна Митрополия: Аврора 2, 6, 3, 1, Ангел Кънчев 7, 1, 5, 11, 4, 2, 9, 3, 6, Веслец 8, 3, 2, 1, 4, 6, Волга 17, Гео Милев 7, 1, 3, 6, 2, 4, 5, Гренадирска 11, 24, 9, 26, 18, 6, 16, 3, 7, 28а, 14, 10, 4, 32, 8, 22, 28, 5, 30, 20, Гръстелника 01, Дунав 4, Кл Охридски 3, 1, 2, Козлодуй 2, 4, 5, 1, 6, 3, Морава 3, 13, 4, 3а, 5, 6, 2, 7, Осогово 7, 1, 13, 3, 11, 12, 5, 6, 10, 2, 9, Пробуда 18, С Румянцев 3, 5, 4, 2, 6, 1, 8, Скобелев 8, 5, 1а, 12, 1, 9, 11, 4, 17, 15, 7, 10, 3, 13, 6, Струмица 2, 1, 3, Уилиам Гладстон 13, 31, 9, 37, 15, 21, 27, 33, 17, 19, 35, 25, 29, 23
Община Долни Дъбник
На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бъркач: І-445, Стр. Кв. 27, Александър Стамболийски 13, 3, 6, 10, 1, 5, 8, 11, 7, 15, 4, Анжело Димитров 1, 17, 15, 16, 29, 23, 13, 11, 8, 7, 19, 2, 22, 9, 18, 26, 6, 27, 5, 25, 12, 10, 3, 14, 20, Банска 2, 4, В. И. Ленин 5, Васил Цаков 2, 14, 9, 17, 24, 25, 23, 20, 13, 36, 15, 6, 10, 30, 26, 8, 38, 19, 34, 22, 11, 7, 18, 4, 12, Витоша 2, 6, 4, Димитър Благоев 1, Н. Й. Вапцаров 4, 9, 7, 5, 6, 2, 3, 11, Никола Радев 2, 4, 3, 6, 5, Околовръстна 20, 26, 22, 24, Река Вит 3, 9, 2, 5, 7, 4, 11, Рубин 4, Сибирска 8, 6, 1, 4, 2, Слави Алексиев 6, 4, Средна Гора 6, 4, 16, 13, 9, 10, 1, 8, 20, 11, 18, 12, 5, 3, 7, 14, 2, Христо Ботев 9, 13, 11, 15, 17, 16, 10, 20, 14, 12, Шипка 1, 12, 6, 8, 10, 4, 5, 3, 2, 1 Кв. 27, Упи-I-445
Община Искър
На 30.10.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Ставерци: Бал Езеро 3, Будапеща 9, 11, Любен Каравелов 4, 2, 8, 6, 12, Правда 2, Стадион 11, 17, 3а, 13, 3, 2, 1, 6, 15, 5, 9, 4, Хан Кубрат 1, 2, 4, 7, 5, 9
На 30.10.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Староселци: Александър Стамболийски 1, 25, 18, 3, 16, 20, 21, 22, 6, 8, 15, 12, 4, 5, 11, 14, 10, 24, 23, 1, 2, 17, 7, 19, Антон Иванов 12, 10, 8, 1, 4, 2, Асен Халачев 21, 23, 3, 2, 11, 17, 13, 7, 6, 19, 25, 4, 1, 5, Васил Коларов 6, 4, 11, 8, 9, 2, 7, 13, 22, 20, 1, 21, 5, 24, 10, 18, 14, 12, Васил Левски 3, 18, 15, 24, 21, 2, 22, 5, 25, 20, 7, 27, 9, 1, 16, 4, 23, 14, 17, 1, 24, 18, Вела Пеева 4, 10, 6, 2, 1, 5, 8, 3, Вилхелм Пик 19, 15, 6, 9, 1, 10, 7, 8, 17, 12, 4, 11, 19а, 3, 2, 5, 13, 1а, Г Димитров 30а, 43, 30, 18, 32, 24, 61, 51, 26, 41, 20, 45, 49, 37, 59, 47, 39, 22, 36, 63, 34, 35, 53, 55, 28, 29, 23, 31, 18, 16, 14, 19, 21, 17, 25, 27, 4, 8, 13, 1, 10, 12, 3, 9, 7, Гачо Митков 8, 5, 3, 2, 4, 1, Гео Милев 8, 4, 5, 6, 1, 2, 3, 7, Георги Кирков 11, 9, 7, Гурко 2, 4, Д-Р Бешев 1, 7, 3, 53, Даме Груев 2, 4, 6, Димитър Благоев 18, 14, 8, 2, 10, 9, 5, 12, 16, 4, 3, 1, 7, 6, 49, 58, 45, 62, 29, 60, 41, 43, 56, 51, 44, 23, 36, 46, 25, 27, 33, 17, 24, 26, 34, 42, 29, 21, 40, 48, 32 къща, 52, 19, 30, 22, 31, 37, 15, Доровски 9, 7, 3, 4, 6, 5, Дунав 1, 2, 3, 13, 2, 15, 4, 8, 3, 5, 6, извън регулация, Искър 2, 12, 8, 5, 1, 16, 12, 10, 18, 3, 20, 22, 14, 1а, 7, 6, Карл Маркс 8, 4, 2, 6, 10, 22, 9, 3, Кирил и Методий 7, 3, 5, 1, 8, 6, 4, 2, Коста Златарев 20, 8, 14, 18, 5, 22, 1, 9, 4, 11, Кръстю Бешков 10, 8, 4, 3, 1, 6, 2, 16, Ленин 3, 12, 10, 27, 29, 21, 25, 8а, 8, 9, 1, 15, 7, 16, 2, 1а, 17, 13, 11, 5, 3, 6, 4, Лило Тодоров 36, 30, 18, 38, 1, 19, 11, 20, 4, 9, 40, 34, 3, 13, 23, 5, 15, 7, 17, 16, 29, 26, 31, 28, 10, 8, 22, 33, 24, Лиляна Бърдарова 1, 4, Любен Каравелов 5, 1, 3, 25а, 21, 12, 21а, 19, 23, 31, 33, 28, 13а, 6, 20, 22, 27, 7, 11, 14, 9, 24, 13, 2, 18, 15, 4, 10, 29, 35, Марица 8, 6, 10, Маршал Толбухин 6, 8, 16, 5, 1а, 7, 4, 18, 11, 9, 2, 3, 13, 14, 1, 12, 10, Митка Гръбчева 1, 20, 4, 19, 2, 6, 8, Митко Палаузов 5, 2, 12, 6, 10, 8, 14, 1, 3, Московска 7, 8, 6, 5, 4, 3, Н Й Вапцаров 5, 1, 16, 4, 14, 7, 13, 11, 10, 9, 8, 3, 12, 21, 17, 19, 15, Неофит Бозвели 8, 3, 6, 1, 12, 4, 5, 10, Нинко Тодоров 6, 2, 4, 13, 9, 14, 26, 21, 18, 29, 8, 31, 19, 15, 25, 11, 23, 20, 22, 7, 5, 27, 10, 17, Огоста 1, Отец Паисий 5, 7, П Р Славейков 21, 27, 23а, 16, 25, 23, 22, 2, 29, 18, 30, 19, 20, 15, 13, 11, 16, 12, 4, 7, 6, 3, 8, 2, 10, П. К. Яворов 11, 7, 5, 9, 3, 1, Панайот Хитов 1, 2, Пеловска 4, 2, 5, 1, 8, 6, 3, Пи000382-01, Пирин 7, 9, 4, 1, 3, 5, 2, Поп Андрей 7, 4, 8, 3, 2, 5, Първи Май 2, 1, 3, Райна Княгиня 6, 7, 4, 8, 2, 5, 1, 3, Раковски 1, 4, 7, 3, 5, 13, Рила 7, 1, 8, 5, 6, 9, 2, 11, Родопи 1, 2, Сергей Румянцев 2, 6, 1, 5, 8, 3а, 20, 9, 7, 18, Скобелев 7, 5, 3, 1, Средна Гора 5, 6, 1, 8, 3, 7, Станке Димитров 3, 4, 5, 6, 10, 2, 1, 8, 7, Стапански Двор, Стара Планина 4, 1, 3, 5, 2, Стефан Караджа 9, 11, 1, 2, Стоян Даскалов 10, 1, 3, 7, 2, 8, 12, 9, 5, Стоян Едрев 2, 6а, 8, 4, 2, 6, Тодор Каблешков 6, 8, 1, 5, 4, Тодор Матков 18, 13, 4, 30, 16, 20, 12, 5, 32, 26, 10, 34, 15, 19, 3, 9, 8, 28, 21, 22, 17, 2, 14, 11, 24, Фердо 6, 1, 3, 4, Хан Крум 2, 6, 4, Христо Ботев 21, 23, 34, 53, 51, 45, 39, 49, 24, 33, 31, 25, 37, 27, 35, 32, 29, 18, 26, 16, 5, 13, 8, 14, 2, 15, 9, 4, 1, 7, 10, 6, 11, Христо Кърпачев 6, 1, 3, 4, Христо Манчев 24, 15, 20, 22, 11, 16, 18, 13, 14, 10, 5, 7, 8, 12а, 3, 12, 6, 4, 1, Христо Смирненски 2, 4, Христо Стоянов 7, 15, 2, 3, 9а, 9, 6, 10, 8, 11, 4, 13, 1, 5, Цветан Спасов 31, 33, 12, 29, 3, 1, 27, 17, 1а, 5, 19, 11, 9, 7, 23, 6, 8, 25, 4, 15, 2, 13, 10, Цвятко Георгиев 4, 1, Яне Сандански 10, 6, 2, 1, 4, 8, 1а, Янтра 2, 13, 4, 11, 3, 9, 12, 5
На 30.10.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Староселци: Александър Стамболийски 1, 25, 18, 3, 16, 20, 21, 22, 6, 8, 15, 12, 4, 5, 11, 14, 10, 24, 23, 1, 2, 17, 7, 19, Антон Иванов 12, 10, 8, 1, 4, 2, Асен Халачев 21, 23, 3, 2, 11, 17, 13, 7, 6, 19, 25, 4, 1, 5, Васил Коларов 6, 4, 11, 8, 9, 2, 7, 13, 22, 20, 1, 21, 5, 24, 10, 18, 14, 12, Васил Левски 3, 18, 15, 24, 21, 2, 22, 5, 25, 20, 7, 27, 9, 1, 16, 4, 23, 14, 17, Сонда Пднг, Сонда Пднг, 1, 24, 18, Вела Пеева 4, 10, 6, 2, 1, 5, 8, 3, Вилхелм Пик 19, 15, 6, 9, 1, 10, 7, 8, 17, 12, 4, 11, 19а, 3, 2, 5, 13, 1а, Г Димитров 30а, 43, 30, 18, 32, 24, 61, 51, 26, 41, 20, 45, 49, 37, 59, 47, 39, 22, 36, 63, 34, 35, 53, 55, 28, 29, 23, 31, 18, 16, 14, 19, 21, 17, 25, 27, 4, 8, 13, 1, 10, 12, 3, 9, 7, Гачо Митков 8, 5, 3, 2, 4, 1, Гео Милев 8, 4, 5, 6, 1, 2, 3, 7, Георги Кирков 11, 9, 7, Гурко 2, 4, Д-Р Бешев 1, 7, 3, 53, Даме Груев 2, 4, 6, Димитър Благоев 18, 14, 8, 2, 10, 9, 5, 12, 16, 4, 3, 1, 7, 6, 49, 58, 45, 62, 29, 60, 41, 43, 56, 51, 44, 23, 36, 46, 25, 27, 33, 17, 24, 26, 34, 42, 29, 21, 40, 48, 32 къща, 52, 19, 30, 22, 31, 37, 15, Доровски 9, 7, 3, 4, 6, 5, Дунав 1, 2, 3, 13, 2, 15, 4, 8, 3, 5, 6, извън регулация, Искър 2, 12, 8, 5, 1, 16, 12, 10, 18, 3, 20, 22, 14, 1а, 7, 6, Карл Маркс 8, 4, 2, 6, 10, 22, 9, 3, Кирил и Методий 7, 3, 5, 1, 8, 6, 4, 2, Коста Златарев 20, 8, 14, 18, 5, 22, 1, 9, 4, 11, Кръстю Бешков 10, 8, 4, 3, 1, 6, 2, 16, Ленин 3, 12, 10, 27, 29, 21, 25, 8а, 8, 9, 1, 15, 7, 16, 2, 1а, 17, 13, 11, 5, 3, 6, 4, Лило Тодоров 36, 30, 18, 38, 1, 19, 11, 20, 4, 9, 40, 34, 3, 13, 23, 5, 15, 7, 17, 16, 29, 26, 31, 28, 10, 8, 22, 33, 24, Лиляна Бърдарова 1, 4, Любен Каравелов 5, 1, 3, 25а, 21, 12, 21а, 19, 23, 31, 33, 28, 13а, 6, 20, 22, 27, 7, 11, 14, 9, 24, 13, 2, 18, 15, 4, 10, 29, 35, Марица 8, 6, 10, Маршал Толбухин 6, 8, 16, 5, 1а, 7, 4, 18, 11, 9, 2, 3, 13, 14, 1, 12, 10, Митка Гръбчева 1, 20, 4, 19, 2, 6, 8, Митко Палаузов 5, 2, 12, 6, 10, 8, 14, 1, 3, Московска 7, 8, 6, 5, 4, 3, Н Й Вапцаров 5, 1, 16, 4, 14, 7, 13, 11, 10, 9, 8, 3, 12, 21, 17, 19, 15, Неофит Бозвели 8, 3, 6, 1, 12, 4, 5, 10, Нинко Тодоров 6, 2, 4, 13, 9, 14, 26, 21, 18, 29, 8, 31, 19, 15, 25, 11, 23, 20, 22, 7, 5, 27, 10, 17, Огоста 1, Отец Паисий 5, 7, П Р Славейков 21, 27, 23а, 16, 25, 23, 22, 2, 29, 18, 30, 19, 20, 15, 13, 11, 16, 12, 4, 7, 6, 3, 8, 2, 10, П. К. Яворов 11, 7, 5, 9, 3, 1, Панайот Хитов 1, 2, Пеловска 4, 2, 5, 1, 8, 6, 3, Пи000382-01, Пирин 7, 9, 4, 1, 3, 5, 2, Поп Андрей 7, 4, 8, 3, 2, 5, Първи Май 2, 1, 3, Райна Княгиня 6, 7, 4, 8, 2, 5, 1, 3, Раковски 1, 4, 7, 3, 5, 13, Рила 7, 1, 8, 5, 6, 9, 2, 11, Родопи 1, 2, Сергей Румянцев 2, 6, 1, 5, 8, 3а, 20, 9, 7, 18, Скобелев 7, 5, 3, 1, Средна Гора 5, 6, 1, 8, 3, 7, Станке Димитров 3, 4, 5, 6, 10, 2, 1, 8, 7, Стапански Двор, Стара Планина 4, 1, 3, 5, 2, Стефан Караджа 9, 11, 1, 2, Стоян Даскалов 10, 1, 3, 7, 2, 8, 12, 9, 5, Стоян Едрев 2, 6а, 8, 4, 2, 6, Тодор Каблешков 6, 8, 1, 5, 4, Тодор Матков 18, 13, 4, 30, 16, 20, 12, 5, 32, 26, 10, 34, 15, 19, 3, 9, 8, 28, 21, 22, 17, 2, 14, 11, 24, Фердо 6, 1, 3, 4, Хан Крум 2, 6, 4, Христо Ботев 21, 23, 34, 53, 51, 45, 39, 49, 24, 33, 31, 25, 37, 27, 35, 32, 29, 18, 26, 16, 5, 13, 8, 14, 2, 15, 9, 4, 1, 7, 10, 6, 11, Христо Кърпачев 6, 1, 3, 4, Христо Манчев 24, 15, 20, 22, 11, 16, 18, 13, 14, 10, 5, 7, 8, 12а, 3, 12, 6, 4, 1, Христо Смирненски 2, 4, Христо Стоянов 7, 15, 2, 3, 9а, 9, 6, 10, 8, 11, 4, 13, 1, 5, Цветан Спасов 31, 33, 12, 29, 3, 1, 27, 17, 1а, 5, 19, 11, 9, 7, 23, 6, 8, 25, 4, 15, 2, 13, 10, Цвятко Георгиев 4, 1, Яне Сандански 10, 6, 2, 1, 4, 8, 1а, Янтра 2, 13, 4, 11, 3, 9, 12, 5
Община Кнежа
На 29.10.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 30.10.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 31.10.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 01.11.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Кнежа: 23-ти Септември 6, 4, 12, 8, 10, 2, Бузлуджа 11, 3, 2, 4, 7, 1, 9, 5, 4а, 6, Вит 2, 1, 17, 6, 21, 8, 3, 15, 6а, 23, 10, 7, 9, 19, 4, 5, 12, 13, 11, Гостиля 50, 42, 52, 44, 46, 46а, Кирил и Методий 9, Марин Боев 80, 7o, 89, 109, 76а, 101, 84, 76, 103, 78, 72 Втърговскиядом, 70 Ц, 70, 107, 79, 97а, 68, 97, 87, Рила 1, 82, 105, 76 А, 86, 81, 74, 72а, 85, 70 Е, 75, 107а, 81а, Презвитер Кузма 4, 3, Стефан Цанов 40, 38, 48, Черноризец Храбър 14, 9, 5, 12, 7, 1, 16, 6, 3, 10, 2, 8
На 30.10.2019 г. /10:30 - 11:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Бреница, Общ. Кнежа: 23-ти Септември 1, 10а, 12, 3, ТП №14, 13, 4, 9, 5, 16, 14, 24, 17, 15, 20, 10, 2, 8, Алеко Константинов 26, 17, 24, 15, 22, 13, 20, 19, 16, 4, 7, 11, 1, 9, 10, 6, 12, 14, 3, 32, 34, 30, 28, 36, Александър Стамболийски 42, 8, 12, 1, 2, 6, 10, 24, 21, 9, 38, 3, 7, 33, 14, 31, 37, 39, 19, 23, 5, 16, 17, 15, 25, 28, 27, 26, 11, 13, 18, 41, 35а, 32, Арда 10, 6, 2, 4, 12, 8, 3, 5, 31, 15, 32, 16, 25, 7, 23, 26, 17, 19, 29, 18, 28, 36, 30, 24, 21, 22, 9, 11, 34, Батак 2, 5, 7, 1, 3, Бачо Киро 3, 1, 2, 4, 5, Бреза 1, Васил Априлов 10, 12, Кошара, 8, 17, Васил Коларов 26, 13, 17, 3, 1, 23, 5, 15, 11, 21, 7, 19, 19, 10, 11, 26, 6, 1, 16, 21, 4, 17, 23, 12, 27, 15, 14, 20, 10, 2, 24, 22, 18, 12, 16, 4, 8, Васил Левски 7, 2, 20, 4, 9, 5, 6 къща, 8, 12, 15, 22, 23, 14, 19, 16, 1, 10, 11, 21, 13, 2а, Вела Пеева 6, 1, 2, 4, 1а, 3, 8, Вит 3, 1, 2, Витоша 2, 6, 8, 10, 6а, 3, Възраждане 10, 12, 10, 6, 8, 3, 9, 3, 5, 4, 11, 6, 8, ТП №15, 1, 7, Въча 3, 2, 5, 4, Ген. Владимир Заимов 51, 61, 31, 41, 33, 37, 40, 57, 55, 43, 39, 34, 35, 47, 49, 36, 59, 38, 63, 27, 25, 28, 18, 26, 19, 24, 20, 23, 32, 29, 10, 15, 5, 1, 3, 2, 11, Георги Бенковски 13, 9, 6, 7, 3, 5, 4, 1, 2, 22, 11, 10, 19, 16, 8, 21, 18, 12, 15, 23, 14, 17, Георги Димитров 73, 75, 70, 68, 72, 77, 79, 71, 66, 47, 40, 45, 44, 49, 41, 46, 48, 36, 39, 43, 63, 61, 57, 13, 17, 7, 18, 17а, 16, 6, 12, 8, 20, 15, 10, 5, 19, 3, 22, 1, 24, 52, 51, 54а, 56, 53, 54, 58, 32, 30, 35, 23, 29, 26, 25, 21, 28, 34, 27, 31, 36, Георги С. Раковски 18, 20, 15, 23, 17, 19, 37, 22, 21, 16, 24, УО 2, 4, 1, 6, 3, 9, 8, 16, 12, 14, 7, 10, 11, 25, 36, 33, 32, 30, 39, 35, 31, 29, 34, 28, 27, Гоце Делчев 8, 13, 14, 11, 1, 6, 10, 5, 12, 9, 4, 2, 7, Д-Р Петър Берон 4, 6, 5, 8, 2, 3, 1, Димитър Благоев 7, 9, 14, 12, 1, 10, 4, 3, 8, 5, Димитър Попценов 43, 15, 16, 17, 41, 39, 24, 48, 45, 20, 14, 30, 32, 23, 33, 31, 27, 35, 26, 29, 37, 34а, 47, 25, 12, 22, 9, 11, 21, 1, 4, 7, 13, 6, 2, 5, 3, 38, Дунав 18, 15, 8, 14, 30, 28, 23, 24, 7, 29, 26, 13, 34, 20, 2, 19, 1, 4, 12, 17, 5, 21, 11, 31, 9, 32, 10, Етъра 1, 3, 4, 2, Зоя Космодемянская 1, 5, 4, 6, 3, 3, Ивайло 7, 4, 6, 2, Иван Ангелов 10, 23, 15, 9, 14, 19, 17, 6, 12, 4, 8, 13, 27, 11, 13а, 7, 2, 21, 19а, Искър 12, 5, 10, 7, 4, 14, 22, 1, 6, 18, 8, 16, 33, 38, 27, 23, 37, 21, 25, 13, 19, 17, 15, 26, 22, 30, УО 22, 24, 28, 35, 9, 31, Йордан Каменополски 6, 9, 2, 4, 1, 7, 5, 3, 15, 14, 29, 14а, 11, 13, 19, 8, 22, 23, 10, 25, 21, 27, 26, 17, 24, Йорданка Чанкова 2, 7, 1, 4, 6, 3, 9, 11, 5, 15, 18, 23, 14, 17, 12, 16, 21, 15, 19, Кап. Петко Войвода 6, 7, 23, 5, 8, 1, 20, 6а, 19, 9, 4, 12, 21, 14, 2, 3, 17, 11, 16, Климент Охридски 3, 11, 6, 9, 1, 2, 4, 5, 7, Кочо Чистеменски 17, 23, 26, 24, 18, 22, 20, 15, 16, 11, 19, 21, 30, 32, 35, 36, 27, 31, 31 къща, 33, 34, 8, 4, 3, 6, 5, 7, 10, 1, 12, 14, Кънчо Пешунов 10, 5, 11, 9, 3, 2, 16, 12, 1, 20, 8, 17, 15, 22, 18, 4, 6, 13, 7, Лиляна Димитрова 4, 2, 1, 3, Любен Каравелов 25, 13, 20, Малчика 14, 11, 23, 12, 2, 25, 16, 5, 27, 3, 17, 18, 8, 13, 20, 24, 7, Марин Пешев 8, 5, 1, 2, 4, 6, Марица 4, 7, 5, 1, 2, 3, Милин Камък 11, 24, 12, 19, 8, 9, 17, 1, 18, 14, 5, 6, 23, 13, 25, 2, 22, 15, 21, 4, 3, Михаил Йончев 17, 26, 28, 14, 32, 20, 15, 18, 24, 9, 22, 3, 6, 12, 4, 8, 1, Неофит Бозвели 4, 1, 6, 2, Огоста 32, 13, 12, 19, 9, 34, 5, 8, 26, 15, 30, 28, 6, 7, 2, 3, 29, 22, 25, 36, 18, 21, 4, 16, 17, 10, 23, Одрин 1, 3, Опълченска 16, 6, 14, 18, 10, 4, 12, 8, 42, 38, 40, 34, 50, 46, 36, 52, 44, 54, 28, 24, 30, 32, Осъм 6, 2, 5, 1, 3, Паисий Хилендарски 3, 13, 2, 4, 6, 5, Пейо Яворов 11, 17, 2, 14, 5, 1, 13, 3, 12, 7, 8, 10, 4, 19, 9, 6, Пирин 6, 23, 10, 4, 17, 25, 13, 15, 14, 16, 18, 12, 16а, 21, 1, 28, 33, 27, 30, 24, 29, 31, 37, Поп Харитон 18, 6, 26, 24, 6, 10, 12, 1, 2, 7, 5, 8, 9, 16, 4, 14, 3, 11, Рила 1, 3, 4, 2, Руен 10, 6, 1, 3, 9, 7, 15, 12, 11, 14, 4, 5, 13, Свилен Русев 9, 8, 2, 4, Сидер Войвода УО 7, 2, 9, 5, 7, Скът 34, 5, 2, 1, 1а, 4, 6, 3, 32, Солун 4, 14, 6, 8, Спартак 16, 9, 10, 7, 2, 14, 8, 12, 6, 3, 4, 11, Средна Гора 7, 5, 11, 28а, 20, 9, 26, 18, 28, 3, 22, 14, 30, 32, 16, 24, 34, 10, 1, 4, 8, 6, Стара Планина 3, 5, 6а, 6, 1, Стефан Караджа 5, 8, 11, 7, 4, 2, 1, 9, 24, 28, 56, Стефан Кратунски 91, 109, 89, 72, 78, 58, 70, 101, 64, 77, 68, 107, 88, 111, 81, 69, 1, 83, 75, 79, 99, 103, 76, 73, 84, 71, 62, 85, 86, 60, 87, 66, 105, 82, 92, 123, 119, 98, 100, 115, 104, 96, 113, 102, 117, 94, 127, 44, 12, 26, 55, 39, 57, 47, 18, 34, 37, 46, 30, 53, 35, 43, 33, 41, 22, 29, 51, 20, 31, 40, 28, 32, 38, 63, 48, 54, 61, 52, 67, 56, 50, 15, 19, 2, 5, 21, 9, 13, 8, 4, 6, 17, 91, Стопански Двор, Стоян Михайловски 16, 22, 19, 24, 11, 10, 8, 2, 18, 9, 1, 7, 25, Странджа 1, 2, 7, 10, 4, 11, 8, 12, 5, 9, Струма 10а, 7, 1, 5, 8, 10, 9, 4, 3, 6, 11, 21, 14, 19, 15, Трапезица 1, Филип Тотю 1, 4, 6, 3, 5, 2, Хаджи Димитър 5, 6, 4, 7, 16, 1, 3, 10а, 2, 8а, 9, Хан Крум 5, 7, 3, 9, Христо Ботев 5, 7, 6, 4, 9, 3, 1, 1а, 2, 8, 39, 41, 35, 31, 12, 13а, 11, 10, 29, 21, 11а, 17, 31, 27, 19, 23, 29а, 25,
На 30.10.2019 г. /10:30 - 11:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Еница: 000191, 9-ти Септември Уотп №2, 2, 3, 1, 1, 8, 6, 5, 10, 14, 20, 16, Александър Стамболийски 4, 24а, 7, 9, 14, 16, 12, 24, 10, 28, 21, 13, 6, 5, 22, 1, 15, 3, 18, 11, 20а, 19, 17, 26, 20, Ангел Кънчев 3, 7, 1, 9, 6, 14, 15, 2, 4, 13, 11а, 10, 12, 11, 8, Антон Иванов 1, 2, 9, 3, 5а, 4, 14, 5, 8, Батак 22, 12, 1, 8, 18, 16, 10, 6, 20, 4, 2, 14, Бачо Киро 5, 7, 2, 14, 16, 13, 3, 9, 1, 8, 4, 11, Безименна 1, Бистрица 20, 18, 24, 14, 10, 8, 16, 12, 26, 4, 2, Бузлуджа 7, 9, 8, 6, 5, 2, 4, 11, 7а, 1, Васил Коларов 21, 14, 31, 29, 11, 16, 15, 17, 18, 23, 20, 9а, 12, 27, 19, 31а, 13, 25, 3, 8, 4, 6, 1, 9, 10, 2, 7, 5, Васил Левски 5, 8а, 7, 11, 19, 15, 13, 8, 4, 17, 3, 2, 6, 10, 12, 1, 9, Вежен 10, 7, 14, 18, 4, 2, 12, 20, 6, 1, 8, Вит местност Смрадликите Упи-260002, 1, 3, Витоша 6, 7, 5, 8, Вихрен 1, 4, 2, 6, Гаврил Генов 5, 8, 13, 6, 17, 10, 15, 11, 7, 9, 4, 13а, 1, Ген. Столетов 1, 3, 6, Ген. Тотлебен 26, 1, 21, 5, 15, 24, 20, 19, 18, 9, 14, 17, 7, 2, 16, 3, 6, 4, 12, Гео Милев 2, 10, 5, 7, 6, 3, 1, 8, 5а, Георги Бенковски 9б, 9, 5, 10, 7, 4, Георги Димитров 45, 31, 48, 26, 29, 57, 46, 38, 33, 52, 51, 36, 28, 39, 54, 37, 44, 42, 34, 50, 35, 43, 40, 44а, 49, 30, 55, 21, 16, 24б, 17, 20, 22, 15, 19, 18, 64, 63, 58, 79, 61, 62, 56, 59, 60, 68, 70, 67, 71, 76, 73, 69, 66, 75, 65, 77, 11, 1, 4, 9, 3, 13, 8, 2, 10, 7, 14, 12, 6, 5, Георги Михайлов 1, 4, 2, Георги С. Раковски 1, 10, 6, 8, 3, 4, 2, 12, 7, Иван Вазов 3, 1, 6, 2, 4, Йордан Лютибродски 2, Карл Маркс 29, 25, 11, 20, 9, 27, 4, 18, 13а, 21, 19, 16, 13, 17, 23, 14, 15, 14а, 7, Кирил и Методий 10, 13, 11, 3, 2, 8, 12, 4, 1, 10, 5, 6, 7, 4, 5, 2, 3, 6, Клокотница 12, 16, 10а, 4, 8, 14, 6, 10, 18, Коста Гергов 12, 10, 1, 2, 5, 6, 4, 3, 8, Лазар Станев 12, 2, 18, 4, 5а, 14, 20, 3, 16, 9, 10, 8, 13, 11, 15, Ленин 14, 11, 6, 9, 17, 7, 10а, 8, 10, 12, 2, 13, 15, 21, 10, 23, 25, 19, 20, 1, Любен Каравелов 12, 5, 4, 8, 7, 3, 6, 9, 10, Малчика 8, 4, 5, 1, 12, 6, 10, 14, 7, 2, 3, Митко Палаузов 13, 19, 11, 2, 3, Никола Вапцаров 12, 3, 5, 1, 6, 4, 2, 10, Одрин 3, 12, 6, 10, 4а, 2, 16, 4, 8, 28, 20, 48, 22, 32, 18, 7, 24, 56, 26, 44, 54, 38, 30, 42, 46, 34, 9, 5, 36, Паисий Хилендарски 3, 5, 7, 2, 4, 13, 11, 17, 1, 9, 6, 15, Партизанска 5, 2, 6, 3, 1, 8, 9, 7, 10, 4, С. Еница, Станке Димитров 1, 2, 10, 5, 4, 8, 3, 6, 2а, Хан Аспарух 3, 4а, 5, 8, 1, 6, 7, 2, 11, Христо Ботев 10, 13, 24, 32, 34, 22, 36, 19, 28, 30, 26, 21, 16, 18, 15, 20, 2, 4, 9, 6, 1, 3, 5, Христо Михайлов 8, 12, 1, 6, 6а, 10, 2, 3, 4, Цар Калоян 2, 4, Чапаев 8, 6, 1, 4, 2, Шипка 7, 6, 1, 3, 5, 12, 9, 2, 10
На 30.10.2019 г. /10:30 - 11:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Кнежа
На 30.10.2019 г. /10:30 - 11:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Лазарово: 23-ти Септември 9, 6, 5, 7, 25, 23, 13, 11, 21, 19, 2, 3, 9-ти Септември 14, 10, 5, 6, 1, 16, 12, 18, 9, 3, Александър Стамболийски 1б, 32, 1, 2, 5, 27, 14, 8, 7, 23, 13, 29, 22, 17, 11, 19, 16, 3, 9, 20, 30, 18, 21, Арда 14, 2, 18, 16, 10, 8, 6, 4, 12, Батак 1, Бачо Киро 11, 13, 8, 10, 1, 6, Васил Левски 33, 11, 39, 18, 25, 12, 14, 21, 23, 10, 6, 1, 7, 3, Васил Петлешков 7, 15, 5, 1, Верила 8, 12, 10, 7, 2, 4, 14, 6, Вит 2, 4, Витоша 7, 6, 4, 3, 9, 5, Владая 2, Гаврил Генов 3, 5, 4, 15, 6, Гео Милев 3, Георги Бенковски 46, 6, 16, 20, 13, 14, 3, 18, 1, 12, 22, 5а, 17, 5, Георги Димитров 2, 4, 28, 19, 14, 20, 27, 60а, 54, 32, 10, 51, 23, 44, 30, 52, 49, 47, 21, 34, 55, 6, 59, 18, 50, 53, 35, 8, 25, 60, 12, 41, 3, 5, 11, 13, 7, 15, 1, 9, 13, 19, Георги С. Раковски 20, 19, 28, 9, 26, 21, 7, 13, 22, 15, 6, 30, 2, 12, 8, 18, 16, Димитър Цонов 17, 5, 7, 6, 13, 19, 14, 10, 8, 21, 2, 2б, 16, 1, 12, 23, Дунав 1, 7, 6, 5, 4, 2, 9, 13, 7, Елин Пелин 5, 1, Иван Вазов 1, 5, 2, 7, 4, 3, 15, 13, 17, 11, 6, Ильо Войвода 5, 3, 1, 9, 11, 13, 7, Искър 3, 5, 1, 2, 8, Кирил и Методий 10, 2, 4, 13, 3, 15, 5, Ком 3, 1, Лазар Митов 9, 3, 8, 7, 10, 2, 5, 11, 22, 28, 20, 13, 27, 14, 45, 31, 18, 32, 26, 23, 16, 12, 34, 36, 17, 25, 15, 24, Маршал Толбухин 3, 12, 24, 16, 17, 22, 20, 30, 23, 10, 19, 15, 8, 9, 2, 21, 13, 1, 11, 26, 7, 6, Мургаш 3, Около Село 109005, Осогово 2, 4, Панайот Хитов 6, 11, 5, 2, 4, 9, 3, 7, Пирин 2, 11, 3, 1, 6, 9, 7, 4, 5, Поп Богомил 45, 1, 2, Река Амур 3, 2, Рила 15, 3, 18, 22, 5, 10, 6, 7, 1, 12, 8, 13, 24, Родопи 5, 3, 4, 6, 2, 1, Софроний Врачански 9, 5, 6, 7, 4, 8, Стара Планина 5, 3, 2, 12, 7, 17, 14, 6, 10, 9, 11, 4, 16, 8, Странджа 7, 1, 4, 5, 2, Тодор Каблешков 11, 12, 9, 6, 13, 15, 4, 1, 2, Хаджи Димитър 3, 1, 5, Христо Ботев 8, 2, 9, 1, 6, Христо Смирненски 24, 5, 13, 1, 12, 10, 3, 9, 14, 18, 11, 6, 15, 7, Цар Симеон I-ви 4, 6, 7, 4, 2, Юрий Гагарин 19, 10, 21, 15, 18, 17, 3, 1, 7, 5, До Кв 33
На 30.10.2019 г. /10:30 - 11:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Търнак: 9-ти Септември 4, 13, Тп№14 Уо, 1, 6, 2, 3, 12, 68, 14, 16, 9, 8, 11, І-529, Кв. 43а местност Кметство С. Търнак, Айра 8, 12, 6, 2, 17, Ален Мак 2, 5, 4, 6, 8, 3, Байкал 4, 6, 2, Батак 1, Бачо Киро 2, 3, 1, 18, 6, 4, Божур 4, 1, 2, 6, Васил Кънчев 10, 2, 11, 22, 20, 13, 7, 6, 18, 15, 14, 34, 8, 10, 1, 16, 3, 12, Васил Нинов 23, 25, 21, 27, 13, 6, 8, 15, 3, 17, 2, 11, 10, 4, 5, 19, 1, 9, 5а, Васил Тодоров 1, 5, 4, Вит 2, 1, Владая 1, Вълю Симеонов 14, 2, 4, 13, 1, 7, 11, 9, 10, 3, 8, 6, 5, Гено Петров 6, 4 УПИ II-811, Кв. 10, 7, 3, 4, 5, 1, 17, 11, 15, 14, 13, 9, 8, 2, Гео Милев 12, 8, 6, 4, 1, 2, 10, Георги Димитров 10, 8, 21, 4, 6, 1, 9, 3, 2, 5, Георги С. Раковски 10, 14, 3, 8, 5, 20, 6, 15, 16, 2, 1, ТП 7 Уо, 4, 26, 12, 28, 24, 13, 9, 30, Граф Игнатиев 32, 23, 38, 41, 25, 40, 36, 30, 15, 34, 27, 28, 30, 26, 4, 2, 8, 24, 22, 10, 18, 9, 14, 1, 3, 12, 11, 5, 6, 20, 7, 15, 13, Д-Р Петър Берон 12, 11, 14, 13, 19, 17, 4, 5, 11, 9, 2, 8, 7, 1, 3, 6, Дако Даковски 2, 8, 4, Димитър Благоев 3, 8, 5, 10, 6, 13, Иван Бонов 8, 4, 1, 31, 7, 3, 6, 5, 2, 9, Иван Вазов 5, 27, 31, 20, 16, 22, 3, 35, 17, 6, 14, 26, 4, 25, 1, 15, 18, 12, 9, 10, 13, 7, 34, 23, 33, 19, 36, 34, 43, 39, 1, 2, Иван Ненов 13, 8, 3, 16, 7, 6, 4, 17, 11, 10, 15, 12, 14, Иван Нивянин 20, 25, 18, 5, 16, 22, 4, 33, 21, 29, 35, 39, 31, 6, 27, 23, 1, 5, 6, 11, 34, 15, 44, 9, 12, 23, 4, 14, 7, 10, 19, 40, 3, 21, 32, 36, Илия Станев 4, 19, 7, 18, 12, 3, 14, 6, 17, 10, 5, 9, 8, 11, 1, 13, 16, 20, Ком 5, 2, 1, 3, Крайбрежна 12, 10, 8, Крайна 8, 6, 10, 76, 4, 27, 74, 31, 72, 33, 19, 17, 21, 3, 7, 62, 82, 48а, 5, 62, 44, 3, 9, 2, 1, Кръстовище Ив. Ненов Г. Петров, Ленин 6, 12, 14, 20, 11, 24, 9, 13, 12, 3, 4, 6, Марин Стоянов 27, 44, 29, 42, 12, 10, 4, 6, 16, 9, 7, 3, 2, ТП 11, 5, 18, 1, 8, 14, 30, 26, 35, 15, 23, 28, 13, 11, 36, 21, 52, 17, 31, 19, 34, 22, 20, 24, Месност Белослатенски Път Кланица, местност Печов Вир Пс, Мир 9, 1, 7, 11, 5, 3, 2, Обнова Тп№10 Уо, 2, 7, 17, 18, 4, 13, 1, 9, 3, 26, 22, 14, 5, 12, 8, 10, 6, 11, 24, 15, 4, Оборище 1, 5а, 5, Опълченска 10, 4, 3, Плиска 2, 1, 3, 6, 5, 1, 4, Речка 2, 4, Ропотамо 4, 3, 2, 1, 6, Сан Стефано 2, 9, 7, 1, 6, 3, 5, 11, 17, 32, 8, 21, 19, 6, 13, 15, 29, 16, Тп13 Уо, 37, 25, 14, 4, Септемврийци 62, 25, 27, 26, 2, 40, 13, 29, 36, 17, 19, 44, 46, 32, 9, 34, 62, 7, 48, 54, 56, 28, 52, 3, 15, 11, 30, 23, 20, 16, 10, 18, 14, 6, 4, 22, 66, 37, 80, 25, 31, 29, 33, 70, 62, 86, 74, 21, 64, 27, 76, 35, 82, 84, 108, Стопански Двор Стопански Двор, Тодор Каблешков 5, 2, 3, 7, 4, Хан Аспарух 6, 3, 5, 4, 9, 2, 7, 10, Христо Ботев 5, 18, 2, 32, 28, 1, 38, 16, 9, 14, 7, 12, 4, 26, 24, 6, 10, 30, 36, 20, 8, 22, 3, Христо Смирненски 20, 26, 24, 25, 23, 22, 3, 16, 5, 10, 20, 1, 2, 8, 14, 40, Цар Асен 17, 16, 6, 18, 14, 7, 8, 10, 5, 4, 20, 9, 17, 2, 22, 3, 23, 1, 19, 12, Цар Калоян 4, 3, 6, 5, 2, 8, 13, 17, 15, 13, Цар Симеон I-ви 10, 6, 7, 4, 1, Шейново 7, 1, 9, 15, 21, 5, 3, 13, 11, Шипка 7, 4, 12, 10, 3, 5, 6, 16, 13, 2, 11, 14, Юрий Гагарин 15, 21, 47, 6, 4, 5, 2, 10, 1, 3, 13, 7, УПИ Vіі - 252, Кв. 21
На 30.10.2019 г. /10:30 - 15:30 ч./ - Търнак: 9-ти Септември 4, 13, Тп№14 Уо, 1, 6, 2, 3, 12, 68, 14, 16, 9, 8, 11, Ален Мак 2, 5, 4, 6, 8, 3, Бачо Киро 2, 3, 1, 18, 6, 4, Васил Тодоров 1, 5, 4, Владая 1, Гено Петров 6, 4 УПИ II-811, Кв. 10, 7, 3, 4, 5, 1, 17, 11, 15, 14, 13, 9, 8, 2, Гео Милев 12, 8, 6, 4, 1, 2, 10, Георги С. Раковски 10, 14, 3, 8, 5, 20, 6, 15, 16, 2, 1, ТП 7 Уо, 4, 26, 12, 28, 24, 13, 9, 30, Димитър Благоев 3, 8, 5, 10, 6, 13, Иван Вазов 5, 27, 31, 20, 16, 22, 3, 35, 17, 6, 14, 26, 4, 25, 1, 15, 18, 12, 9, 10, 13, 7, 34, 23, 33, 19, 36, 34, 43, 39, Иван Ненов 13, 8, 3, 16, 7, 6, 4, 17, 11, 10, 15, 12, Иван Нивянин 20, 25, 18, 5, 16, 22, 4, 33, 21, 29, 35, 39, 31, 6, 27, 23, 1, 5, 6, 11, 34, 15, 44, 9, 12, 23, 4, 14, 7, 10, 19, 40, 3, 21, 32, 36, Илия Станев 4, 19, 7, 18, 12, 3, 14, 6, 17, 10, 5, 9, 8, 11, 1, 13, 16, 20, Крайбрежна 12, 10, 8, Крайна 8, 6, 10, 76, 4, 27, 74, 31, 72, 33, 19, 17, 21, 1, Кръстовище Ив. Ненов Г. Петров, Ленин 6, 12, 14, 20, 11, 24, 9, 13, 12, местност Печов Вир Пс, Оборище 1, 5а, 5, Опълченска 10, 4, 3, Речка 2, 4, Сан Стефано 2, 9, 7, 1, 6, 3, 5, 11, 17, 32, 8, 21, 19, 6, 13, 15, 29, 16, Тп13 Уо, 37, 25, 14, 4, Септемврийци 108, 20, 16, 10, 18, 14, 6, 4, 22, 66, 37, 80, 25, 31, 29, 33, 70, 62, 86, 74, 21, 64, 27, 76, 35, 82, 84, Тодор Каблешков 5, 2, 3, 7, 4, Хан Аспарух 6, 3, 5, 4, 9, 2, 7, 10, Христо Смирненски 20, 26, 24, 25, 23, 22, 3, 16, 5, 10, 20, 1, 2, 8, 14, 40, Цар Калоян 4, 3, 6, 5, 2, 8, 13, 17, 15, 13, Цар Симеон I-ви 10, 6, 7, 4, 1, Шипка 7, 4, 12, 10, 3, 5, 6, 16, 13, 2, 11, 14, Юрий Гагарин 15, 21, 47, 6, 4, 5, 2, 10, 1, 3, 13, 7
Община Левски
На 01.11.2019 г. /08:15 - 16:00 ч./ - Аспарухово, Общ. Левски: Адалберт Антонов-малчика 35, 31, 29, 37, 33, 20, 25, 27, 16, 5, 12, 7, 23, 21, 10, 9, 13, 19, 23а, 11, 14а, 5а, 1, 8, 17, 3, 8а, 14, 2, 6, 4, Арда 9, 11, 1, 7, 5, 19, 15, 3, Васил Коларов 8, 2, 6, 6, Васил Левски 7б, 6, 10, 17, 4, 12, 7а, 11, 20, 10б, 2, 12а, 10а, 1, 8, 7, 5, 14, 15, 3, 11а, 16, 1, 9, 30, 32, 33, 27, 24, 18, 28, 36, 23, 29, 26, 25, 22, 21, 20, Витоша 3, 2, 1, 5, 4, Г. С. Раковски 3, 1, Георги Бенковски 2, 14, 6, 8, 9, 1, 4, 7, 10, 11, Камчия 5, 4, 8, 1, 2, 3, 6, Любен Каравелов 2, 10а, 14, 8, 6, 10, 12, 1, Люлин 8, 6, 5а, 4, 5, 7, Марица 4а, 3, 4, 1, 5, 7, 12, 11, 16, 8а, 15, 13, 13а, 23, 19, 18, 9, 14, 4, 8, 17, 21, Огоста 8, 2, 3, 2а, 6, 1, 4, 12, 5, 10, 14, Осъм 1, Панайот Волов 7, 5, 2, 1, 9а, 4, 9, 8, Пирин 1, 6, 3, 2, 7, 15, 19, 11а, 9, 14а, 14, 13, Родопи 22, 6, 18, 9, 13, 5, 14, 7, 10, 2, 16а, 12а, 11, 1, Ропотамо 11, 6, 3, 2, 8, 9а, 5, 9, 4, Средна Гора 10, 2, 1, 4, 3, 6, 8, 12, 6а, 14, 22, 15а, 24, 18, 15, 20, 9, 21, 11, 13, 28, 23, 19, Стара Планина 2, 4, 6, 10, 5, 7, 12, 1, 8, 11, Стефан Караджа 3, 2а, Странджа 2, 11, 2а, 4, 1, Тунджа 23, 19, 25, 5, 13, 17, 3, 7, 21, 11, 9, Хаджи Димитър 3, 7, 17, 1, 20, 5, 16, 6, 22, 19, 14, 18, 9, 2, 13, 11, 21а, 15, 4, 8, 21, Христо Ботев 28, 7, 22, 6, 30, 20, 21а, 21б, 5, 8, 2, 12, 14, 4, 26а, 1, 19, 18, 25, 9, 13, 16, 11, 3, 23, 10, 21, 24, 17, 15, 34, 32, Янтра 4, 6
На 01.11.2019 г. /08:15 - 16:00 ч./ - Деляновци: Втора 2, Двадесет и Втора 6, 2, 4, Двадесет и Пета 2, Двадесет и Първа 5, 1, Двадесет и Трета 3, 8, 2, 4, 1, Двадесет и Четвърта 8, 2, 3, 7, 5, 4, Двадесета 2, 5, 6, 7, 19, 13, 11, Дванадесета 8, 3, 1, 2, 6, 4, Девета 4, 2, Деветнадесета 4, Десета 6, 1, 2, 10, 12, 4, 5, 3, Единадесета 4, 3, 1, 7, 5, Осемнадесета 11, 8, 5, 13, 3, 1, 2, 7, 9, Осма 6, 4, 8, 1, 2, 10, Пета 1, Петнадесета 1, 3, 7, Първа 13, 12, 16, 1, 14, 9, 11, 3, 6, 10, 42, 38, 16, 44, 31, 46, 40, 36, 27, 18, 34, 23, 25, 25б, 25а, 17, 20, 22, 32, Седемнадесета 3, 4, 2, 5б, 13, 1, 11, 15, 5а, Седма 6, 2, 3, 4, 12, 1, Трета 2, 14, 9, 28, 30а, 8, 3, 6, 4, 3а, 26, 5, 18, 22, 20, 10, 12, 16, Тринадесета 22, 20, 23, 7, 4, 2, 5, 3, 1, 6, 14, 12, 18, 15, 8, 13, 33, 11, 16, Четвърта 3, 1, Четиринадесета 1, 6, 2, 4, 9, 12, 3, 8, 7, 5, 14, Шеста 4, 9, 2, 5, 3, 7, 1, Шестнадесета 5, 10, 8, 4, 6, 3а
На 30.10.2019 г. /08:15 - 13:00 ч./ - Аспарухово, Общ. Левски
На 30.10.2019 г. /08:15 - 13:00 ч./ - Левски, Общ. Левски: Васил Априлов 17
На 30.10.2019 г. /08:15 - 13:00 ч./ - Малчика
На 30.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:30 - 14:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Борислав: Васил Априлов 8, 3, 2, 5, 11, 13, 12, 15, Васил Левски 3, 5, 10, 7, 6, 13, 9, 12, 15, 11, 17, 8, Г. С. Раковски 8, 15, 1, 13, 5, 14, 19, 16, 9, 7, 3, 2, 20, 18, 22, Георги Бенковски 4, 1, 2, 6, 8, 10, 12, 9, 7, Георги Димитров 2, 4, 25, 8, 6, 33, 16, 13, 5, 4, 27, 14, 23, 29, 35, 19, 21, 32, 3, 12, 7, 28, 17, 37, 11, 20, 26, 15, 24, 31, 10, 22, 18, Димчо Дебелянов 4, Захари Стоянов 15, 4а, 13, 4, 9, 6, 3, 5, 11, Иван Вазов 9, 5, 4, 7, 12, 2, 8, 3, Любен Каравелов 1, 5, 6, 8, 2, 7, 9, 3, 4, Максим Горки 2, 4, 1, Н. Й. Вапцаров 5, 9, 11, 7, 6, 2, Неофит Рилски 3, 5, 9, П. К. Яворов 5, 9, 14, 20, 16, 18, 7, 1, П. Р. Славейков 10, 14, 8, 12, 1, 3, 5, 6, 3а, 4, 2, Петър Берон 5, 9, 3, 2, Пирин 1, 10, 5, 4, 3, 8, 6, 2, Ракитин 1, 2, 3, Рила 4, 6, 2, Св. Св. Кирил и Методий 1, 6, Средна Гора 9, 7, 2, 3, Хаджи Димитър 2, 1, Христо Ботев 6, 3, 1, 9, 8, 5, 7, 2, 4, 12, 10, Христо Кърпачев 13, 11, 2, 17, 3, 1, 6, 5, 4, 19, 9, 15, Ю. А. Гагарин 1, 3, 4, 2
На 30.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Каменец, Общ. Пордим: Априлов 44, 18, 14, 20, 10, 7, 13, 4, 2, 5, 14, 12, 11, 1, 8, 3, Атанас Митев 23, 21, 30, 27, 25, 19, 24, 17, 28, 15, 14, 10, 20, 22, 7, 6, 13, 16, 1, 8, 12, 5, 18, 2, 11, 3, 9, 33, 38, 29, 35, 31, 36, 40, 34, Бачо Киро 7, 2, 9, 4, 5, 11, 3, 19, 21, 20, 14, 25, 16, 23, 22, 27, 31, 12, 13, 17, 8, 29, Бузлуджа 8, 3, 4, 15, 11, 6, 7, 1, 5, 13, 2, 12, Васил Друмев 8, 6, 10, 4, 5, 7, 3, 11, 9, 2, 13, Васил Левски 3, 7, 2а, 12а, 14, 1, 4, 10, 9, 6, 12, 2, 8, 5а, 16, 10 А, 5, Васил Петлешков 1, 4, 7, 3, 5, 2, Витоша 3, 7, 4, 2, 1, 5, Възраждане 20, 8, 2, 4, 6, 24, 22, 10, 14, 12, 16, 26, 28, 18, Гео Милев 4, 6, 10, 7, 10, 12, 1, 4, 5, 3, Георги Бенковски 3, 1, 8, 12, 10, 2, 6, 4, 40, 34, 13, 30, 17, 21а, 15, 21, 38, 11, 42, 25, 36, 32, 7, 5, 22, 20, 28, 18, 9, Дунав 11, 9, 7, 5, 6, 1, 3, 2, 17, 12, 19, 13, 13а, 21, 15, Ивайло 8, 6, 10, 7, 9, 4, 5, 1, Иван Вазов 6, 4, 3, 2, 1, 5, Индустриална 2, Искър 8, 3, 4, 1, 10, 2, 6, Кирил и Методий 5, 2, 6, 1, 7, 3, 9, 4, 10, 8, 18, 25, 17, 23, 19, 21, 20, 15, 14, 13, 12, Люлин 2, 10, 6, 8, Неофит Рилски 2, 4, 1, 3, 10, 19, 17, 25, 6, 7, 23, 5, 9, 21, 8, 13, 11, 27, Оборище 10, 4, 3, 8, 5, 6, 1, 2, 9, Опълченска 14, 12, 9, 18, 28, 20, 13, 33а, 16, 29, 1, 22, 31, 21, 25, 33, 19, 6, 3, 30, 4, 15, 26, 11, 24, 17, 10, 27, 23, 38, 45, 40, 43, 47, 34, 32, 49, 36, 41, 39, 37, 51, 35, Освобождение 2, 3, 1, 5, 4, Осъм 2, 19, 1, 7, 21, 11, 9, 17, 3, Отец Паисий 5, 4, 13, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 1, 3, 11, П. К. Яворов 4, 3, 6, 2, 5, 8, 1, Панайот Волов 7, 3, 8, 11, 4, 13, 1, 15, 5, 2, 6, Панайот Хитов 5, 2, 7, 3, 1, 1а, Пирин 3, 1, 2, 4, Радецки 16, 25, 19а, 23, 18, 27, 10, 15, 12, 19, 17, 8, 21, 14, 7, 13, 3, 11, 4, 5, 1, Рила 1, 3, 2, 4, Ропотамо 1, 7, 6, 4, 3, 5, Сергей Румянцев 10, 4, 16, 14, 8, 12, 13, 6, 11, 2, 9, 3, 7, 1, 5, Средна Гора 3, 7, 5, 9, Стара Планина 18, 12, 1, 22, 16, 5, 7, 4, 6, 2, 9, 8, 26, Стефан Караджа 3, 1, 2, 45, 43, 34, 19, 35, 25, 21, 30, 15, 41, 27, 24, 37, 18, 39, 29, 31, 32, 17, 12, 11, 4, 5, 14, 7, 10, 8, 6, 9, 13, Странджа 5, 6, 4, 7, Трети Март 10, 9, 8, 3, 9, 13, 7, 5, 11, 1, 30, 23, 2, 17, 13, 15, 19, Хаджи Димитър 10, 1, 3, 8, 6, 2, Хан Аспарух 9а, 1, 4, 10, 2, 5, 6, 9, 3, 8, 15, 24, 14а, 30, 25, 17, 22, 14, 31, 23, 11, 16, 21, 26, 19, 29, 13, 18, Хан Крум 14, 8, 10, 20, 2, 3, 22, 13, 6, 11, 18, 4, 17, 12, 9, Христо Ботев 7, 17, 18, 14, 6, 10, 5, 8, 13, 11, 3, 15, 20, 12, 16, 9, 4, 2, 28, 22, 21, 44, 34, 27, 35, 30, 29, 42, 24, 26, 38, 19, 40, 25, 32, 46, 36, 23, Черно Море 18, 20, 2, 14, 4, 7, 16, 12, 5, 22, 11, 1, 10, 3, Шипка 3, 5, 2, 1, Янтра 1, 2, ПИ 000205, Стопанскидвор2
На 30.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Летница, Общ. Летница: Александър Димитров 94
На 30.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Одърне: 9-ти Септември 3, 32, 36, 23, 21, 40, 15, 11, 17, 19, 22, 34, 13, 5, 1, Адил Дервишев 20, 18, 15, 10, 12, 6, 8, 11, 7, 23, 3, 17, 16, 5, 13, 9, 4, 21, 22, 19, 14, 2, Александър Стамболийски 2, 12, 21, 16, 8, 10, 17, 14, 1, 5, 4, 9, 3, 23, 6, 15, 19, 13, 11, Али Шарифов 10, 18, 20, 26, 32, 16, 22, 4, 28, 2, 34, 12, 8, 6, Безименна 2, 1, 4, Божин Чулев 9, 2, 3, 7, 6, 4, 1, Вапцаров 3, 6, 1, Васил Левски 2, 21, 7, 19, 6, 3, 15, 13, 10, 11, 9, 5, 17, 8, Витоша 8, 9, 15, 16, 12, 14, 4, 13, 11, 2, 30, 7, 3, 18, 5, 10, 28, 24, 32, 20, 26, Владимир Ангелов 10, 18, 4, 11, 9, 14, 12, 1, 5, 3, 6, 7, 8, 2а, 22, 20, Възраждане 8, 26, 14, 15, 19, 9а, 20, 7, 2, 24, 17, 18, 16, 1, 13, 5, 21, 10, 6, 12, 4, 22, 11, 3, Георги Бенковски 4, 6, 7, 2, 9, 3, Димитър Благоев 8, 6, 18, 10, 16, 20, 4, 30, 3, 22, 12, 34, 32, 28, 14, 54, 40, 17, 44, 9, 5, 48, 38, 21, 15, 50, 25, 46, 23, 13, 19, 42, 11, 7, 52, Добри Чинтулов 1, 19, 13, 12, 14, 11, 23, 16, 17, 10, 15, 18, 21, 25, 29, 3, 1, 8, 6, 9, 2, 4, 5, Едно 3, 1, Захари Стоянов 3, 2, 1, Любен Вешков 10, 9, 5, 12, 6, 2, 11, 13, 7, 15, 8, 3, Н В Грамовски 12а, 22, 20, 16, 43, 18, 41, 24, 31, 39, 69, 79, 32, 51, 57, 65, 63, 61, 73, 77, 28, 67, 75, 71, 55, 34, 59, 73а, 26, 53, 47, 45, 49, 30, 38, 10, 23, 17, 25, 114, 1, 9, 21, 6в, 5, 27, 6б, 23а, 11, 13, 19, 8, 15, 29, Назъм Хикмет 3, 9, 13, 15, 1, 11, 5, 19, 7, Пенчо Славейков 8, 10, 1, 3, 6, Пирин 1, 4, 10, 6, Райко Даскалов 1, 18, 4, 5, 14, 3, 7, 16, 8, 11, 12, 20, 10, 2, Рила 7, 5, 1, Сергей Румянцев 3, 2, 1, 7, Слави Алексиев 2, 6, 5, 9, 8, 3, 4, 1, 11, 7, 13, 15, Стара Планина 11, 1, 6, 5, 3а, 3, 4, 8, 14, 2, 12, 10, 7, Тодор Каблешков 3, Трети Март 2, 3, 11, 4, 13, 5, 8, 21, 6, 17, 9, 19, Хаджи Димитър 4, 12, 2, 10, 5, 3, 14, 24, 18, 1, 16, 20, 7, 22, 11, 3а, 13, 15, 21, 17, 19, 23, 9, Христо Ботев 8, 4, 13, 13а, 6, 1, 7, 3, 15, 17, 2, 10, 9, 5, 14, 19, 23, 21, 12, 16, 25, 18, Христо Смирненски 6, 13, 7, 14, 4, 9, 16, 12, 10, 5, 3, 11, 8, Цанко Церковски 11, 13, 7, 10, 4, 2, 8, 1, 9, 6, 5, 3, 12, Цветан Спасов 6, 9, 10, 19, 7, 25, 17, 15, 12, 8, 21, 13, 23, 31, 18, 24, 59, 33, 31, 53, 51, 61, 39, 35, 43, 12, 37, 45, 57, 14
Община Никопол
На 31.10.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 13:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Любеново, Общ. Никопол: Адалберт Антонов-малчика 8, 6, 4, 2, 1, Александър Стамболийски 7, 1, 2, 9, 4, 3, 11, 8, Иван Вазов 2, 1, 4, Кирил и Методий 10, 11, 7, 24, 3, 20, 21, 14, 18, 13, 12, 22, 17, 4, 6, 23, 15, 2, 5, 19, 1, 8, Лазар Деков 2, 5, 1, 4, 6, 3, 9, 7, 13, 11, 8, 10, Любен Дочев 4, 23, 8, 15, 3, 12, 21, 7, 6, 13, 1, 11, 14, 5, 10, 17, 19, 9, 69, 38, 65, 58, 75, 39, 28, 32, 61, 66, 30, 56, 27, 51, 73, 33, 50, 67, 37, 57, 20, 46, 35, 48, 62, 53, 26, 25, 24, 49, 54, 63, 18, 47, 60, 31, 29, 68, 64, 36, 55, 44, 41, 71, 40, 22, 42, Максим Горки 1, Маршал Толбухин 5, 1, 3, 4, 2, Н. Й. Вапцаров 5, 2, 6, 1, 9, Николай Петров 1, 3, 13, 10, 15, 5, 12, 14, 4, 7, 6, 2, 8, 17, 24, 26, 25, 22, 28, 21, 18, 19, 16, 30, 20, 23, П. К. Яворов 3, 1, 2, 4, 5, 3, Път 52, Радецки 2, 6, 4, 1, Стопански Двор, Хаджи Димитър 2, 3, 4, Христо Ботев 8, 18, 4, 11, 2, 7, 6, 1, 10, 5, 12, 14, 3, 22, 9, Христо Кърпачев 5, 2, 7, 1, 4, 3, 11, 6, 9, Христо Смирненски 16, 4, 6, 1, 8, 5, 7, 2, Шипка Водна Кула, 3, 1
На 31.10.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Въбел: Ал. Стамболийски 27, 26, 30, 33, 44, 38, 25, 29, 34, 36, 32, 35, 37, 28, 31, 7, 21, 24, 5, 13, 12, 10, 4, 9, 15, 23, 16, 8, 14, 2, 11, 6, В. Друмев 10, 12, 6, 5, 7, 3, 2, 4, 1, В. Коларов 21, 29, 35, 15, 31, 28, 37, 33, 17, 13, 9, 25, 11, 26, 20, 24, 16, 27, 39, 18, 41, 1, 10, 12, 6, 4, 3, 2, 8, 16, 14, В. Левски 22, 26, 30, 28, 18, 16, 24, 9, 20, 5, 15, 22, 3, 7, 2, 28, 4, 6, 18, 13, 10, 1, 14, 19, 16, 8, 26, 11, 17, 21, В. Пеева 14, 2, 7, 4, 6, 8, 10, 5, 9, 3, Витоша 3, 20, 4, 1, 6, 14, 5, 12, 10, 2, Г. Бенковски 16, 19, 20, 33, 21, 23, 24, 29, 27, 22, 31, 15, 7, 13, 17, 8, 11, 6, 12, 3, 4, 5, Г. Бузев 8, 6, 10, 4, 5, 2, 3, Г. Димитров 66, 91, 64, 73, 79, 89, 68, 62, 87, 60, 77, 85, 83, 75, 21, 3, 10, 12а, 17, 5, 19, 8, 12, 1, 4, 7, 13, 15, 11, 2, 6, 42, 54, 59, 38, 57, 40, 32, 26, 52, 46, 35, 61, 43, 27, 64, 50, 37, 24, 33, 39, 31, 7, 30, 41, 63, 28, 48, 49, 44, 56, 36, 65, 67, 55, 18, 20, 24, 22, 16, 44, 21, 34, Г. Кирков 12, 8, 7, 6, 2, 4, 10, 3, 11, 13, 14, 18, Г. Милев 2, 3, 6, 11, 7, 9, 10, 5, 14, 8, 4, Г. С. Раковски 2, 3, 12, 10, 11, 8, 9, 7, 4, 5, Д. Благоев 6, 11, 8, 1, 2, 10, 17, 31, 27, 25, 33, 12, 19, 24, 30, 14, 20, 15, 26, 18, Д. Дебелянов 28, 26, 30, 2, 14, 7, 9, 12, 11, 16, 13, 19, 1, 3, 10, 4, 6, 8, 2, Дунав 14, 28, 14, 8, 24, 20, 18, 10, 23, 12, 36, 38, 34, 32, Ив. Вазов 1, 3, 4, 5, 2, 9, 11, 15, 27, 19, 12, 6, 35, 23, 17, 16, 18, 20, 11, 13, 14, 21, 10, 37, 29, 22, 25, 8, 31, 24, Кирил и Методий 4, 3, 12, 1, 7, 11, 9, 5, 8, 6, 12, 10, 14, Л. Каравелов 8, 6, 14, 2, 9, 4, 12, 1, 10, 5, 7, Ленин 1, 6, 5, М. Горки 8, 1, 6, 2, 4, 10, 5, М. Край Селото М-та Задовица, М. Старото Село 8, 7, 4, 5, Малчика 8, 2, 4, 6, 4, 8, 11, 1, 13, 10, местност Задовица, местност Петровски Път Водонапорна Кула, местност Старо Село 15, Н. Вапцаров 9, 8, 10, 16, 2, 24, 13, 12, 3, 18, 15, 22, 1, 5, 20, 11, 26, 14, 17, 4, Н. Рилски 2, 1, 3, 4, 6, 5, Отец Паисий 9, 3, 10, 2, 7, 12, 8, 4, 6, 15, 13, 10, П. К. Яворов 5, 8, 39, 9, 1, Пирин 1, 6, 2, 4, 8, 12, 10, 3, 18, 14, Райко Даскалов 5, 3, 1, 2, 15, 9, 6, 8, 2, 7, 14, 1, 11, Рила 8, 6, 2, 1, 4, Тодор Каблешков 3, 8, 1, 2, 4, 6, Христо Ботев 15, 22, 20, 26, 21, 23, 17, 4, 14, 18, 3, 12, 7, 9, 5, 16, 10, 6, Христо Смирненски 9, 17, 27, 19, 3, 21, 4, 12, 15, 7, 11, 23, 5, 2, 13, 8, 10, 25, 6, 1, Цветан Спасов 20, 6, 16, 15, 8, 9, 22, 3, 13, 14, 18, 12, 5, 11, 4, 10, 1, 17, 2, Шипка 2, 1, 4, 7, 9, 3, 6, 11, 8, 5, Ю. А. Гагарин 14, 12, 10, 2, 8, 6, 4, 1, 3, 20, 16, 13, 15, 22, 7, Временно, Кв. 162 П. І-118
На 31.10.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Евлогиево: Арда 2, 6, 1, 4, Васил Коларов 4, 7, 1, 11, 3, 13, 8, 2, Васил Левски 21, 4, 1, Вела Пеева 4, 3, 7, 9, 6, 11, Георги Димитров 48, 54, 74, 37, 33а, 66, 78, 56, 60, 29, 68, 23, 31, 35, 64, 72, 62, 33, 76, 52, 16, 5, 44, 8, 3а, 38, 3, 1, 4, 9, 12, 13, 19, 11, 40, 2, 25, 42, 15, 30, 36, 34, 24, 20, 7, 46, 27, 22, 21, 32, 28, Ев. Ангелов 1, 4, 2, Иван Вазов 3, 5, Искър 2, 1, 5, 7, 6, 3, 4, Люлин 4, 2, Марица 2, 4, Пирин 2, Рила 14, 8, 18, 6, 16, 2, 10, 1, 12, Усоята 10, 7, 1, 8, 9, 3, Христо Ботев 22, 4, 20, 24, 12, 16, 14, 10, 6, 1, 18, 8, Шипка 3, 1, Янтра 4
Община Плевен
На 30.10.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Плевен: Мара Денчева 2, 68, Сан Стефано 76 2, 133, 76, 76 1, 47, 68, 74, 72, 70, 135, Сторгозия 53, Христо Ботев
На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Тодорово, Общ. Плевен: Ал. Стамболийски 12, 31, 27, 7, 18, 14, 6, 21, 1, 23, 16, 10, 22, 11, 13, 4, 29, 33, 25, 19, 8, 2, 15, Батак 2, 11, 6, 3, 7, 1, 5, 4, Беласица 4, 1, 2, Васил Левски 19, 26, 21, 15, 2, 22, 14, 17, 25, 4, 24, 10, 28 Края на Селото, 18, 1, 6, 27, 16, 23, УО ТП 1, 20, 13, Витоша 4, 6, 3, 7, 2, 9, Георги Бенковски 1, Дунав 9, Иван Вазов 7, 10, 3, Център, 1, 13, 11, 16, 5, 9, 14, 8, Камен Христов 3, 5, 6, 4, Кирил и Методий 6, 13, 14, 20, 1, 9, 3, 10, 15, 2, 5, 8, 11, 7, 4, 12, 18, Крали Марко 8, 1, Оборище 5, 1, 3, Панайот Волов 3, 5, 8, 1, 2, 4, 7, 6, Петко Костов 8, 1, 3, 2, 4, 12, 10, 6, Пирин 2, Стефан Караджа 2, 9, 1, 3, 4, 5, 6, 7, Сторгозия 28, Хаджи Димитър 4, 3, 1, Шар Планина 2, 3, 4, 1, 5, 6, 8, Шейново 11, 10
На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Бачо Киро 1, Васил Априлов 27, 29, 21а, 30, 21, 22 Гж, 42, 26, 44, 40, 23, 22, 46, 28, Гоце Делчев 23, 20, 27, Дрин 7, 9а, 5, 10, 8, 9, Македония 1, 1, 1 Гж, 1 А, Морава 7, 2, Парашкев Цветков 4, 9, 8, 10, Серес 12
На 30.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Плевен: Ведрина 26, Генерал Столетов 17, 17а, 11, Мара Денчева 22, 23, Райна Княгиня 18, 12, 17, 13, 22, 23, 21, 14, 19, 14 Магазин, 20, Страхил Войвода/С. Едре/ 16
На 30.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Плевен: Сторгозия 1, Дасм, Да По Стандарт. и Метрология, 67
На 30.10.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ - Плевен: Кайлъка Парк, 7, Кайлъшка Езеро, 7, УО ТП 64, ТП 64, Кафе-Аператив, Летен Театър, Местн. Кайлъка Ресторант Пещерата, 1, Гребно Езеро, Зоопарк, Тенис Кортове, Ресторант Колибите, Местн. Плочата 40, 1, местност Кайлъка, Плочата 51, М-Стплочата, Парккайлъка
На 30.10.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Плевен: Антим Първи 44а, Бузлуджа 8, 6, 12, 10, 4, 5, Марагидик 10, 11, 13, Плевенска Епопея /Пърличев/ 10, 5, 4, 7, 13, 6, 11, 9, 8, 2, 1, 3, Пърличев 15
На 30.10.2019 г. /10:30 - 11:30 ч./ - Плевен: Сторгозия 67
На 30.10.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ На 31.10.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Опанец, Общ. Плевен: Александър Стамболийски 92, 43, 90, 94, 87, 84, 86, 78, 82, 80, 88, Васил Левски 42, 36, 44, 38, Витска Ялия, Георги Кирков 13, 1, 7, 11, 3, 4, 9, 5, Иван Нанов 3, 4, 1, 14, 21, 7, 17, 12, 6, 5, 8, 9, 15, 11, 13, Каменна Могила, местност Под Село 1, Петър Габровски, Стопански Двор, Съгласие 4, 3, 2, 11, 15, 7, 13, 19, 9, 10, 17, 8, 6, 1, 12, Трети Март 40а, 22, 18, 4, 8, 32, 40, 1, 5, 10, 6, 30, 28, 26, 2, 14, 34, 24, 36, 12, 20, 16, 38, 7, 3, Христо Сръбски 10, 15, 8, 2, 3, 14, 1, 11, 16, 6, 9, 17, 7, 13, 4, 5, 12, Цветан Спасов 20, 26, 22, 28, 32, 34, 18, 30, 24
На 30.10.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Плевен: Екзарх Йосиф 2, Сан Стефано 21, 23, 34, 19, 17, 32, 15
На 30.10.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Бургас 11, 11а, 3, 9, 17, 9а, 7, 15, 14, 5, 8, 12, 7а, Плевенска Епопея /Пърличев/ 28а, Пробуда 2, 4, 4а, 7, 5, 3, Хаджи Бенчо 50а, 48, 56, Христо Ботев 58, 165, 159, 50, 44, 167, Чаталджа/Н. Доровски/ 33, 35
На 31.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч./ - Плевен: извън регулация, До Гр. Плевен, Лозарска Среща Кл 1
На 31.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Къшин: Аврора 2, 5, 3, 1, 2б, 4а, 4, 2а, Васил Друмев 14а, 5, 18, 14, 12, 20, 3а, 17, 10, 1, 3, 16, 5б, 24, 8, 6а, 26, 7, 22, Г. С. Раковски 7, 14, 4, 3, 9, 11, 24, 13, 5, 22, 6, 8а, 10, 18, 8, 16, 2, 20, 1, 12, Етрополе 13, 19, 19а, 9, 7, 2, 15, 4, 12, 16а, 14, 8, 6, 12а, 17, 11, 22, 9, 4а, 10, 2, 5, 1, 4, Кирил и Методий 9, 4а, 4, 14, 1, 2, 7, 3, 14а, 5, 8, 12, Улично Осветление, 10, 6, Кметство, 11, 15, Улично Осветление, Къшински Дол, М-та Над Село, Майор Горталов 4, 5, 7, 1, 10, 12, 2, 8, 6, 9, 3, местност Лозята, местност Над Село, Преслав 27, 4, 8, 14, 43, 22, 11а, 6, 21, 41, 9, 23, 18, 25, 29, 12, 17, 3, 16, 31, 20, 33, 24, 5, 11, 2, 37, 7, 13, 12б, 14, 1, Рибарица 2, Рудозем 3а, 14, 6, 3, 10, 2, 7, 8а, 1в, 5, 9, Стоански Двор, УПИ 16 Стр. Кв. 1, УПИ III-62, Упи-XII Кв. 19, Ю. А. Гагарин 6а, 4, 1, 5, 12, 3а, 6, 2, 3, 7, Ст Двор, 20, 35, 23, 37, 33, 45, 18а, 22, 39, 24, 16, 27, 29, 14, 31, 19, 10, 43, 12, 9, 41, 30, 25
На 31.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Плевен: извън регулация, До Гр. Плевен
На 31.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Плевен: Брацигово 11, 11, Генерал Тошев 10, Георги Кочев 23, 13, 13, Огоста 10 Ат1, 10 Ат3, 12, 10, 10 Ат2
На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Брестовец: Александър Петров 8, 14, 1, 4, 6, 6а, 3, 12, 3в, 2, 7, 3а, 9, Бинка Парашкевова 18, 9а, 19, 27, 33, 28, 8, 7, 6, 29а, 13а, 10, 15, 11, 1, 16, 14, 20, 12, 17, 2, 1а, 3, 5, 31б, 4, 23, 29, 25, Георги Кочев 4, 6, 2, 8, Кв 83 Пи-IV+673, Лазар Генов 28, 18, 30, 27, 32, 42, 44, 29, 35, 38, 20, 21, 19, 26а, 34, 22, 17, 40, 24, 25, 26, 36, Ловешка 6, 14, 12, 8, 4, 2, 10, Любен Каравелов 2, 3, 1, 4, 6, Младост 6, 1а, 8, 1, 11, 10, 3, 2, 7, 4, Св. Св. Кирил и Методий 3, 23, 1, 5, 2, 4, 5а, Стара Планина 2а, 3, 2, 6, 1, Съединение 1, Тодор Първанов 6, 6а, 8, 16, 18, 11а, 3, 5, 9, 11, 14, 2, 7, Тученица 097025, УПИ XVIII-95кв 89, Хаджи Димитър 22, 5в, 12, 20, 26, 7, 16, 24, 18, 4, 5, 2, 6, 8
На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Върбица, Общ. Плевен: Г. С. Раковски 7, 1, 4, 3, 2, Димитър Благоев 5, Димка Пенчева 9, 3, 28, 2, 4, 20а, 2а, 11, 7, 16, 22, 13, 26, 8, 6, 1, 14, 20, 12, 24, 5, 18, 10, Ивайло 1, Иван Тотев 10, 5, 6, 4, 2а, Катя Попова 1, Райко Даскалов 29, 31, 24, 28, 26а, 25, 26, София 1, 3, Стара Планина 3, Христо Кърпачев 3, 1, 9, 11, 15, 17, 5, 19, 13
На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Плевен: Генерал Гурко 5, 6, 7, 2, 8, 1, 13, 3, 9, Гълъбец 5, 7, 7а, 3а, 10а, 3, 10, 8, 2, Емил Димитров/Марица/ 25, 29, 31, 32, 23, 33, 27, Кавала 4, 14, 16, 12, 6, 2, 10, 2а, 8, Тунджа/Б. Станчев/ 4, 8, 6, 2, Хаджи Димитър 62, Цар Самуил/В. Топалски/ 129, 115, 133, 125, 42, 123, 135
На 31.10.2019 г. /09:15 - 11:15 ч./ - Плевен: Илю Войвода 1
На 31.10.2019 г. /12:00 - 13:00 ч./ - Плевен: Иван Тодоров 18, 30, 14, 11б, 5, 2, 6, 10, 7, 1, 14а, 36, 3, 32б, 20, 11а, 4, 22, 9, 28а, 32, 38, 32а, 34, 12, 26, 28, 24, Майска 32, 8, 16а, 32а, 14, 12, 7, 6, 34, 38, 11, 13, 10, 16, 37, 36, 33, 15, 39, 9, Панега 28, 28а, 2а, 18, 2
На 31.10.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Плевен: Генерал Колев 55, 51, 22, 57, 53а, 59, 53, 49, 47, Илю Войвода 1, Хаджи Бенчо 51а, 51, Чаталджа/Н. Доровски/ 58, Юрий Гагарин 3
На 31.10.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Плевенска Епопея /Пърличев/ 13, Христо Ботев 158 Оф, 158, 160
На 01.11.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Плевен: Генерал Колев 15, 20 Гж, 20, Мара Денчева 20, Сан Стефано 20, 33, 31
На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Беглеж: 19-ти Юни 6, 8, 10, 9, 21, 11, 3, 2, 7, 13, 1, 15, 4, 5, 17, Бочо Йочев 12, Бочо Йочев 8, 4, 6, 2, 10, Васил Топалски 9, 4, 13, 6, 1, 10, 7, 8, 11, 15, 2, 3, Витошка 2, 6, 3, 4, Гена Димитрова 28, 13, 12, 5, 7, 33, 39, 15, 6, 17, 26, 10, 18, 35, 41, 29, 19, 2, 23, 31, 3, 30, 24, 11, 32, 8, 37, 25, 22, 9, 27, Гена Димитрова 2, Георги Ненов 10, 2, 4, 6, 8, 1, Георги Ненов 1, Дочко Дочев 4, 2, 1, 6, 5, Иван Коларов 3, 19, 18, 12, 21, 10, 16, 2, 17, 1, 20, 6, 15, 14, 13, 9, 11, Илия Нанев 9, 2, 4, 3, 5, Йочо Гетов 9, 7, 5, Йочо Гетов 1, 4, 2, 5, 10, 6, 7, 8, Мачо Пепеля 1, 4, 8, 2, 9, 11, 3, 5, 10, 7, Никола Славчев 23, 25, 19, 16, 15, 21, Отряд В. Левски 1, Пано Дончев 5, 3, Партизанска 2, 7, 11, 10, 14, 16, 4, 1, 3, 6, Петко Патарински 2, 1, 3, 4, Петър Ив. Мацъка 16, 3, 19, 4, 6, 2, 22, 15, 8, 30, 28, 13, 1, 7, 11, 17, 14, 26, 5, 12, Петър П. Бръчков 11, 7, 13, 3, 5, 8, 1, 9, 4, 2, Рачо Печев 1, 5, 3, 7, Софроний Врачански 1, 3, Стоян Едрев 4, Христо Ботев 11, 1, 9, 3, Цанко Славчев 32, 34, 20, 14, 2, 4, 6, 36, 3, 24, 10, 12, 13, 38, 30, 28, Цанко Славчев 1, 8, Цанко Станчев 2, 8, 6, Цветан Спасов 3, 7, 4, 18, 5, 20, 2, Цветко Мачев 1, 7, 3, 6, 2, 5, 4, 10, 12, Цоню Матев 7, 1, 10, 14, 11, 3, 8, 9, 12, 4, 2, 16
На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Антим Първи 19, 21, 23, 17, Шейново 18, 11, 22, 24, 7, 30, 20, 9, Шипка 24
На 01.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Плевен: Варна 4, 2, 3, Димитър Тотев 2, 13, 28, 20, Дойран/Толбухин К. Златарев/ 39а, 54, 64, 60, 70, 80, 37, Марс, 33, Венера, 62, 58, 35, 41, 82, Княз Борис I/В. Ангелов/ 37а, 23, 31, 35, 22, 39, 43, 24, 33, 29, 26, 17, 28, 27, 25, 21, 37, 41, 33а, 39а, Тодор Табаков 14, 30, 4, 12, 1, 18, 10, 32, 2, 8, 26, 16, 24, 3, 11
На 01.11.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Плевен: Сторгозия 49, 45, 46, 49а
На 01.11.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Плевен: Генерал Колев 23, Стара Планина 12, Чаталджа/Н. Доровски/ 1, 16, 24, 4, 14а, 20, 10, 3, 14
На 01.11.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Кайлъка 348, Пазара на Сторгозия, Сторгозия Търг. Компл. Пред Бл. 28, 45, 104, 28а, 46 46, 46
На 03.11.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Плевен: Сторгозия До Лвт
Община Червен бряг
На 29.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Чомаковци: 26-та 6, 35-та 12, 5, 1, 3, 14, 2, 8, 39-та 2, 40-та 4, 14, 7, 18, 3, 9, 10, 1, 6, 2, 16, 41-ва 5, 2, 4, 1, 3, 16, 6, 42-ра 6, 2, 4, 1, 44-та 3, 8, 6, 10, 46-та 5, 3, 1, 7, Г С Раковски 23, Георги Бенковски 11, 13, Кирил и Методий 16, 9, 12, 18, 7, 11, 14, П Волов 20, 8, 1, 9, 2, 16, 24, 7, 5, 6, 14, 22, 3, 18, 4, 10, Четиридесет и Трета 4, 9, 2, 6, 5, 11, Шипка 1, 16, 17, 11, 2, 8, 14, 3, 6, 13, 7, 5, 10, 9, 12, 15, 20, 4, 18, 19, Ю. А. Гагарин 13, 12, 11
На 01.11.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Рупци, Общ. Червен Бряг: 095059, 206034, Ал Момчилов 7, 4, 1, 9, 10, 2, 3, 6, 8, 11, 12, 5, 13, 27, 34, 23, 20, 21, 22, 14, 30, 15, 36, 32, 29, 16, 29а, 26, 24, 19, 38, 18, 28, Ал Стамболийски 6, 5, 4, 3, 2, 1, Асен Златаров 10, 5, 6, 2, 1, 1а, 6, 4, 3, В Левски 5, 4, 3, 1, 6, Витоша 9, 1, 7, 2, 3, 6, 4, Вл Заимов 12, 10, 6, 8, 4, 1, Г Бенковски 6, 2, 8, 12, 7, 5, 10, Г Димитров 49, 51, 33, 41а, 36, 28, 34, 53, 44, 52, 41, 58, 27, 43, 38, 32, 50, 56, 45, 35, 48, 47, 25, 31, 46, 29, 54, 15, 13, 11, 19, 24, 6, 10, 4, 5, 7, 9, 17, 16, 8, 28, 1, 25, 2, 12, 18, 21, 26, 20, 14, 23, 22, 66, 64, 70, 55, 57, 61, 62, 63, 68, 53, 60, 59, 99, 82, 103, 104, 79, 72, 97, 86, 67, 76, 89, 69, 102, 93, 91, 92, 65, 77, 80, 107, 75, 101, 90, 74, 78, 84, 88, 73, 85, 94, 95, Г Милев 25, 1, 21, 7, 12, 17, 6, 10, 23, 14, 4, 8, 29, 26, 19, 16, 24, 2, 11, 13, 18, 20а, 27, 9, 15, Г Стойчев 3, 2, 7, 1, 5, 4, 6, 11, 8, 13, 9, 55, 41а, 31, 15, 49, 51, 28, 53, 24, 18а, 41, 33, 18, 20, 29, 19, 25, 17, 27, 26, 12, 21, 23, 14, 47, 22, 30, Д Благоев 2, 3, 1, 5, 8, 12, 6, 4, Д-Р П Берон 1а, 2, 3, 1, 4, Девети Май 3, 8, 46, 25, 22, 26, 20, 18, 50, 44, 15, 48, 24, 52, 29, 40, 27, 36, 34, 30, 28, 38, 31, Девети Септември 2, 13, 6, 1, 5, 10, 7, 8, 12, 16, 23, 4, 6, 10, 1, 8, 2, 7, 9, Дружба 6, 9, 5, 8, Дядо Иван Комитата 14, 18, 16, 17, 10, 20, 13, 22, 5, 24, 11, 15, 9, 7, 4, 6, 3, 1, Зл Панега 1, 5, 3, 9, 2, 7, Ив Вазов 2, 4, 1, 3, К и Методий 1, 3, 6, 5, 4, 10, 8, 2, М Палаузов 1, 4, 5, 7, 9, 2, 6, 8, 3, 13, 15, Малчика 4, 1, 3, 2, 7, Млада Гвардия 7, 2, 12, 5, 1, 10, 14, 6, 3, 8, 4, Пирин 10, 8, 12, 14, 4 Къщичка, 3 Къщичка, 4 Къщичка-Стълби, 1, 2 Къщичка, 1 Къщичка, Рила 6, 1а, 2, 5, 3, Ст Планина 2, 10, 6, 11, 21, 8, 15, 19, 9, 7, 1, 4, 5, Странджа 5, 3, 13, Т. Йорданов 2, 7, 5, 5а, 1, 6, 4, 9, Хаджи Димитър 6, 7, 5, 1, 8, 9, 3, 2 19, 2 1, 2, 19, 19, Христо Ботев 6, 5, 9, 15, 2, 4, 3, 7, 1, 13, 11, Христо Смирненски 4, 3, 6, 1, 2, Ю. А. Гагарин 10, 14, 20, 4, 12, 6, 1, Жижа, Обор, 4 Къщичка, Улично Осветление
На 01.11.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Червен Бряг: 510001, V Кв. , Ал Стамболийски 1а, 29, 12а, 23, 24, 16, 21, 6, 25, 18, 10, 4, 2, 11, 17, 21а, 15, 19, 13, 12, 9, 5, 1, 22, 13а, 12б, Барбарати 6, 5, 4, Бено Вълчев 12, 43, 26, 27, 29, 32, 28, 2, 45, 12а, 31, 5а, 19, 21, 13, 11, 17, 18, 24, 41, 8, 20, 1, 3, 30, 3а, 6, 5, 42, 37, Братя Миладинови 4, 37, 7, 13, 25а, 26, 5, 6, 9, 19, 46, 2, 1, 21, 3, 11, 24, 35, Бузлуджа 2, 9, 4, 5, 11, 7, 1, 15, Гоце Делчев 10, 15, 16, 18, 13, Гурко 17, 12, 7, 20, 11, 19, 8, 9, 18, 4, 13, Жил. Сграда, 14, 6, Ивайло 40, 30, 18, 24, 32, 36, 26, 34, 16, 6, 38, Илю Войвода 30, 36, 34, 25, 26, 32, 15, 7, 19, 23, 9, 12, 10а, 23а, 20, 5, 27, 18, 22, 17, 21а, 24, 21, 3, 10, Княз Александър Батенберг 5, Лазар Ръжанов 17, 10, 2, 13, 9, 16, 5, 3, 14, Лалка Батова 6, 15, 5, 9, 1а, 7, 17, 8, 4, 3, 1, 10, 2, 13, Марица 15, 13, 11, 5, 15а, 7, Сава Младенов 36, 42, 34, 30, 27, 14, 32, 35, Странджа 9, 9а, 11а, 5, 7, 17, 15, 19, 1, 10, 2, 8, 11б, Чавдар Войвода 2, 1, Яворов Изток 17, 15, 7, 9, 1а, 5, 13, 11а, 2, 12, 1, 8, 10, 3, 11, 4, 14, 13а, 9а
На 01.11.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Рупци, Общ. Червен Бряг: 095059, Ал Момчилов 13, 27, 34, 23, 20, 21, 22, 14, 30, 15, 36, 32, 29, 16, 29а, 26, 24, 19, 38, 18, 28, Ал Стамболийски 3, 2, 1, Асен Златаров 2, 1, 1а, 6, 4, 3, Витоша 9, 1, 7, 2, 3, 6, 4, Г Димитров 15, 13, 11, 19, 24, 6, 10, 4, 5, 7, 9, 17, 16, 8, 28, 1, 25, 2, 12, 18, 21, 26, 20, 14, 23, 22, Д Благоев 2, 3, 1, 5, 8, 12, 6, 4, Д-Р П Берон 1а, 2, 3, 1, 4, Девети Май 29, 40, 27, 36, 34, 30, 28, 38, 31, 46, 25, 22, 26, 20, 18, 50, 44, 15, 48, 24, 52, Девети Септември 4, 6, 10, 1, 8, 2, 7, 9, 23, Дядо Иван Комитата 14, 18, 16, 17, 10, 20, 13, 22, 5, 24, 11, 15, 9, 7, Зл Панега 1, 5, 3, 9, 2, 7, Ив Вазов 2, 4, 1, 3, Пирин 10, 8, 12, 14, 4 Къщичка, 3 Къщичка, 4 Къщичка-Стълби, 1, 2 Къщичка, 1 Къщичка, Рила 6, 1а, 2, 5, 3, Ст Планина 2, 10, 6, 11, 21, 8, 15, 19, 9, 7, 1, 4, 5, Странджа 13, Т. Йорданов 2, 7, 5, 5а, 1, 6, 4, 9, Хаджи Димитър 2 19, 2 1, 2, 19, 19, Улично Осветление, Обор, 4 Къщичка

ОБЛАСТ ПЕРНИК
Община Брезник
На 28.10.2019 г. /09:00 - 12:30 ч.; 13:00 - 16:30 ч./ - Бегуновци: къща
На 29.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Глоговица
На 29.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Трън: Имот 000697 Стопански Двор, махала Ахчийски Кошари, махала Кошарите 7, 9, 2, 13, 6, 8
На 29.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Конска: IV-310, 311, Месност Райкова Страна
На 29.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Лялинци: I-259 Кв. 13, УПИ VII-115 Кв. 26, Вила, къща, УПИ X-244, Кв. 15, УПИ Іі-94, Кв. 25
На 29.10.2019 г. /09:00 - 12:30 ч.; 13:00 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ - Брезнишки Извор
На 29.10.2019 г. /10:00 - 10:30 ч./ - Брезник: Ангел Коцелянов 1
На 30.10.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 11:45 - 12:30 ч./ - Брезник: 06286. 72. 21, Александър Тинков 2, Бърдо 68, Хижа, Варош 41a, 14, 2, 18, 32, 4, 11, 46, 19, 16, 23, 44, 35, 40, 22, 13, 45, 7, 15, 26, 43, 3, 34, 28, 10, Магазин, 9, 41, 53, 49, 8, 31, 20, 36, 27, Нестор Петров 10, Бърдото, Лагер
На 30.10.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 11:45 - 12:30 ч./ - Велковци, Общ. Брезник: 083011, Местн. Страище, махала Пали Лула къща, С. Велковци, УПИ ІV-105, Кв. 40
На 30.10.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 11:45 - 12:30 ч./ - Ноевци: До ТП Стадиона
На 30.10.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 11:45 - 12:30 ч./ - Селищен Дол
На 30.10.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 11:45 - 12:30 ч./ - Слаковци
На 30.10.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 11:45 - 12:30 ч./ - Сопица
На 30.10.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 11:45 - 12:30 ч./ - Ярджиловци: Братя Чакрини 52, 65, 56, 61, 62, 57, 67, 58, 50, 54, 63, 54а, 59, Вердин Александров 6, 4, Извън Плана 4, 2, 3, Искър 4, 3, 11, 10, 6, 1, 7, 5, 8, 2, Могилка 3, 2, Мусала 13, 8, 2, 12, 5, 16, 18, 4, 10, 11, 1, 3, Орниче 116, 143, 139, 153, 133, 161, 145, 139а, 151, 149, 121, 114, 135, 141, 133, 110, 115, 122, 108, 120, 108, 131, Осогово 16, 2, 8, 5, 4, 1, 14, 4, 12, 3, 20, Партизан 67, Радослав Зафиров 16, 12, 8, 41, 28, 15, 11, 23, 56, 1, 24а, 23, 13 А, 53, 30, 33, 14, 37, 10, 27, 13а, 31, 54, 13, 58, 29, 19, 7, 52 А, 22, 40, 3, 43, 3а, 32, 17, 36, 45, 21, 24, 26, 38, Славчо Дяков 28, 6, Черна Гора 6, 12, 3, 7, 16, 14, 10, 8, 2, 9
На 30.10.2019 г. /09:00 - 11:45 ч./ - Велковци, Общ. Брезник: С. Велковци, УПИ ІV-105, Кв. 40
На 30.10.2019 г. /09:00 - 12:30 ч./ - Билинци
На 30.10.2019 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Муртинци
На 31.10.2019 г. /09:00 - 12:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Садовик: УПИ VII-288, 289, Кв. 3, къща
На 31.10.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч./ - Кошарево
На 31.10.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Банище
На 31.10.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Брезник: МТП Ръждавец
На 31.10.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Велиново
На 31.10.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Долна Секирна: МТП Д. Секирна , махала Каменица
На 31.10.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Душинци: Вила
На 31.10.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Ерул: махала Смрика
На 31.10.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Милкьовци
На 31.10.2019 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Горна Секирна: Местн. Валога
На 31.10.2019 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Станьовци: 145011, Яничова махала
На 31.10.2019 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Видрица: Видрица, Парцел Vіі-94в, Кв. 17
На 31.10.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ - Бегуновци: къща, къща
На 31.10.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ - Беренде, Общ. Земен
На 31.10.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ - Габровдол: Кв. 4 УПИ Хі-22
На 31.10.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ - Гигинци: УПИ ХіV-219, Кв. 22, къща, къща
На 31.10.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ - Кошарево: къща
На 31.10.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ - Непразненци
На 31.10.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ - Режанци: къща, Ферма
На 01.11.2019 г. /09:00 - 12:30 ч./ - Ноевци
На 01.11.2019 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Брезник: Бърдо 68, Хижа, Бърдото, Лагер
Община Ковачевци
На 29.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Габрешевци: махала Богдановци, махала Бусарска, махала Гелевци, махала Зарковци, махала Клисурци, махала Костадиновци, махала Мутарска, махала Пешова, махала Полоканска, махала Равнище, махала Тихия Кът, махала Ущиринци, ПИ I-64
На 29.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Добри Дол, Общ. Трекляно: махала Горна Ливада, махала Добридолски Воденици, махала Паргова, махала Савова
На 29.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Калотинци
На 29.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Косово, Общ. Трекляно: махала Ангеловци, махала Върбица, махала Въргинци, махала Дузинци, махала Дурниловци, махала Качаревци къща, махала Лисичковци, махала Пашинци, махала Поповци, махала Селото, махала Сировичинци, махала Такламановци, махала Широки Дол къща
На 29.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Трекляно: махала Антовци, махала Аплатовци, махала Бакъмска, махала Божуринци, махала Бойкинци, махала Връшинци, махала Гебовци, махала Горни Балабановци, махала Димитрина, махала Долни Балабановци, махала Долно Гъжинци къща, махала Корубинци, махала Кръстинци, махала Кьосинци, махала Лисичковци, махала Младост, махала Павлевци, махала Поповци, махала Стойковци, махала Сукинци, махала Тодоровци, махала Тошинци, махала Трънярци, махала Тупарци, махала Цалакина, махала Центъра къща, къща, 1, Бунгало, махала Чавдаровци, махала Шавудинци, махала Щроклинци
На 30.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ На 31.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ - Байкалско: 084033, Общ. Радомир-мах. Накева, къща
На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ковачевци, Общ. Ковачевци: М. Циганка Пи-5, С. Ковачевци, Общ. Ковачевци местност Яз. Пчелина, Циганка
На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Лобош: Яз. Пчелина
На 30.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Жедна: Вила, Центъра
На 30.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Житуша: П-Л ІV Пл. №711, Кв. 56, УПИ V-675, Кв. 52, УпиVі, Вила, къща, 4
На 30.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Извор, Общ. Радомир: Кв. 1, УПИ ХіV, махала Канджулица, махала Пириница, Парцел V-220, Кв. 12, УПИ II-492 Кв. 41, УПИ III-345, Кв. 34, УПИ V-138 Кв. 24, УПИ V-310 Кв. 34, УПИ VI-332 Кв. 39, УПИ VI-441, УПИ VII-69, Кв. 13, 1, До Фурната, къща
На 30.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Касилаг: X-130, УПИ III-230, УПИ ХіV-191, къща
На 30.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Кленовик: II-169, Кв. 15, VI-5, Кв. 20, Стопански Двор, До Митко Пожарникара, М/У Житуша и Кленовик, Бунгало, Вила, 4, 7, 6, 8
На 30.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ На 31.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ - Дебели Лаг: къща, къща, До Паметника на Свилен Русев, Храм
На 30.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ На 31.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ - Драгомирово, Общ. Радомир: 1 УПИ 019012
На 30.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ На 31.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ - Егълница: П-Л VI-70, Кв. 8, УПИ IV, Кв 12, УПИ XII-197, 198 Кв. 28, къща, Вила
На 30.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ На 31.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ - Калище: IV-278, Кв. 29а, УПИ VI-260, Кв. 15, УПИ X-306, Кв. 15, УПИ ХIII-239, Кв. 20
На 30.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ На 31.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ - Углярци
На 30.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ На 31.10.2019 г. /08:45 - 15:00 ч.; 08:45 - 09:45 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ - Буново, Общ. Кюстендил: Мах Чакъревска
На 30.10.2019 г. /09:45 - 14:00 ч./ - Егълница
На 30.10.2019 г. /09:45 - 14:00 ч./ - Извор, Общ. Радомир: махала Канджулица
На 31.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ - Извор, Общ. Радомир: махала Канджулица, махала Пириница, УПИ V-138 Кв. 24, 1
Община Перник
На 28.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Перник: Ален Мак 48, 57, 67, 38, 42, 63, 65, 36, 103в, 32, 69, 44, 34, 59, 40, 46, Буная 3, 2, 1, 2а, 4, 6, Верила 31, 37, 35, 33, 18, 9, 7, 22, 12, 37, 11, 4, 30, 19, 25, 16, 27, 3, 5, 29, 32, 26, 20, 14, 6, 28, 24, 15, 10, 21, 17, 23, 15а, 34, 8, 2, 1, 36, 13, Люлин 76, 75, 72, 83, 99, 101, 80, 105а, 73, 105, 84, 81, 105 А, 97, 74, 103, 107, 103а, 66, 56, 78, 93, 75а, 64, 60, 79, 68, 85, 89, 62, 117, 91, 58, 54а, 95, 70, 77, Миджур 10, 11, 9, 13, 1, 7, 12, 4, 8, 2, 5, 6
На 29.10.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Друган: УПИ ХV-407 Кв. 49
На 29.10.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Перник: Арчар 23, 21а, Васил Левски 31, 17, 1, 16, 4а, 26, 11, 19, 17 Кв, 10, 30, 25, 24, 1, 16, Кв, 28, 23, 9, 1, Железни Заводи 90б, 15а, 36, 27, 58, 43, 87, 45, 61, 73, 8, 76, 67, 29, 50, 59, 37, 79, 33, 52, 55, 44, Кафе-Аперитив, 82, 42, 61, 65, 66, 9, 74, 70, 81, 46, 75, 62, 78, 34, 40, 68, 28, 84, 30, 9а, 89, 14, 43, 35, 31, 53, 31а, 86, 80, 77, 71, Захари Зограф 143, Калкас До Кат, Караманица 104, 15, 87, Куциян 13, 10, 8, 12, 9
На 29.10.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Стефаново, Общ. Радомир: махала Егреците
На 29.10.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ - Перник: Изток, Лом 10, До ТП Тунджа, 10, Юрий Гагарин 38б, 40, 40, М/У 36 и 34 Бл, 40, 38г
На 29.10.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Перник: Ален Мак 48, 57, 67, 38, 42, 63, 65, 36, 103в, 32, 69, 44, 34, 59, 40, 46, Бабуна 1, 9, 7, 3, 2, 5а, 5, 4, Балван 25, 17, 20, 3, 6, 5, 17а, 1, 22, 2а, 20а, 9а, 24, 11, 4, 13, 12, 15, 9, 7, 27, 16, 10, 2, 17, 10а, 23, 8, 7а, Балкан 3, 6, 4, 1, 2, Батуля 4, 8, 6, 8, 3, 10, 7, 2, 9, 5, Беласица 8, 17, 18, 16, 12, 20, 4, 14, 13, 9, 15, 1, 2, 22, 3, 21, 6, 10, 5, 7, Боянова Поляна 12, 2, 10, 14, 8, 6, 16, 4, Буная 17, 7, 13, 19, 9, 5, 15, 11, 3, 2, 1, 2а, 4, 6, 8, 26, 22, 8, 16, 12, 22, 24, 14, Венец 14, 20, 4, 10, 8а, 6, 23, 32, 17, 5, 3, 13, 20, 25, 7, Верила 31, 37, 35, 33, 18, 9, 7, 22, 12, 37, 11, 4, 30, 19, 25, 16, 27, 3, 5, 29, 32, 26, 20, 14, 6, 28, 24, 15, 10, 21, 17, 23, 15а, 34, 8, 2, 1, 36, 13, Веслец 7, 8, 14, 12, 4, 3, 10, 10, 12, 14, 2, 1, 6, 18, 11, 5, 9, 16, 8, 13, 18, 5, Витоша 14а, 5, 21а, 3, 5а, 7а, 8, 16а, 14, 14б, 4, 23а, 6, 15, 17, 12, 7, 12а, 2, 21, 23, 20, 19, 13, 10, 9, 11, 3, 16, 71, 71, 66, 58, 59, 55, 65а, 63, 65а, 57, 69, 68, 60, 61, 64, 65, 70, 62, 65, 67, 62, 58, 46, 22, 47, 51а, 39, 30, 50, 25, 29, 49, 48а, 28, 41, 24а, 53, 43, 50а, 38, 44, 56, 28а, 26а, 26, 51, 27, 37, 40, 34, 33, 45, 48, 35, 31, 52, 32, 24, 54, 36, Вихрен 14, 11а, 6, 11а, 18, 9, 1, 4, 13, 21, 8а, 7, 17, 5, 8, 11, 6, 3, 10, 15, 19, 12, Връх Богдан 8, 4, Връх Вола 2, 4, 6, 8, Голобръдска 3, 8, 5, 1а, 1, 10, 6, Градище 10, 2а, 1, 9а, 2, 6, 4а, 4, Девети Май 15, 23, 11, 2, 4, 21, 6, 13, 8, 9, 13а, 5, 19, 13а, 10, 3, 1, 2а, 17, 12, Дъга 25, 29, 15, 16, 8, 10, 6, 4а, 14, 23, 27, 4б, 21, 19, 17, 4, 31, 24, 20а, 35а, 45, 20, 43, 37, 18, 33а, 22, 47, 31а, 29а, 39, 35, 26, 33, 41, Еделвайс 8, 8, 9, 1, 2, 4, 6, 3, 7, 4, Елбрус 9а, 2, 13, 20, 18, 11, 9, 15, 16, 1, 3, 14, 19, 22, 5, 12, 7, 16а, 23, 24, 26, 21, 19, Колош 10, 12а, 1, 3, 5, 12б, 6, 14, Ком 3, 6, 5, 12, 9, 1, 7, Краище 5, 1, 3, 4, 2, 20, 11, 13, 7, 9, 12, 13, 6, 8, 10, 8а, 10, 14, 16, Лисец 12, 5, 1а, 3, 1, 2, 4, 13, 9, 8, 10, 13, 12, 11, Люлин 121, 111а, 111, 76, 75, 72, 83, 99, 101, 80, 105а, 73, 105, 84, 81, 105 А, 97, 74, 103, 107, 103а, 66, 56, 78, 93, 75а, 64, 60, 79, 68, 85, 89, 62, 117, 91, 58, 54а, 95, 70, 77, Марина Бара 41, 34, 71а, 40, Миджур 10, 11, 9, 13, 1, 7, 12, 4, 8, 2, 5, 6, Морозов 14, 15, 11, 13, 17, 17, 1а, 9, 1, 4а, 3, 2, 4, 7, 5, Оборище 86, 113, 84, 99, 97, 82, 95а, 103, 93, 80, 91а, 88, 109, 95, 103а, 86а, 101, 99а, 92, Околчица 6, 1, 4а, 3, 5, 7, 4, 8, Осогово 7 А, 3а, 5, 13, 1, 3, 11, 7, 13а, 9, 15, Пирин 2, Предел 10, 5, 3, 8, 8а, 1, 2, 4, Протожерица 44, 57, 65, 49а, 49, 46, 40, 57а, 52, 56, 50, 63а, 42, 54, 51, 42а, 45, 42, 58, 61, 56, 53, 47, 48, 60, 62, 45, 63, 59, 44, 55, 47, 58а, 137, 114, 147, 133, 151, 135, 112а, 120, 106, 108, 112, 131, 153, 141, 131, 155, 139, 110, 118, 147а, 126, 149, 122, 124, 122, 116, 145, 71, 85, 101, 121, 75, 84, 87, 93, 77, 90, 96, 64, 74, 69, 103, 99, 97, 68а, 67, 91, 127, 76, 82, 115, 92а, 66а, 73, 80, 105, 113, 78, 102, 109, 81, 100, 125, 115, 119, 92, 93, 98, 111, 72, 104, 102, 94, 66, 83, 84а, 89, 99, 79, 86, 123, 107, 68, 88, 95, 70, 117, Ралица 5, 130, 5а, 6, 7, 1, Самодивска 3, 11, 4, 11а, 4а, 7, 9, 8, 6, 5, 2, 7а, 10, 6а, Сахат Тепе 1, Сини Връх 7, 10, 2, 18а, 5, 6, 11, 9, 1, 13, 7, 16, 14, 18, 10, 4, 3, 5, 8, 8, 7а, 12, 14а, 13а, Славей 6, 1, 5, 4, 7, 3, 11, 2, Средна Гора 1, 14, 30, 15, 17, 31, 32, 13, 33, 36а, 25, 28, 22, 2, 3, 33а, 24, 4, 7, 10а, 29, 8, 34, 36, 11, 10, 16, 26, 12, 18, 9, 20, 5, 24 А, 21, 6, 23, 19, Стара Планина 133, 140, 142, 131, 138, 71, 69, 60, 80, 69, 76, 84, 85, 79, 83, 82, 70, 64, 67, 78, 77, 75, 81, 72, 78, 74, 87, 85, 106, 88, 98, 94, 104, 100, 90, 92, 102, 86, 99, 101, 96, 115, 121, 124, 110, 134, 109а, 117, 105, 114, 130, 116а, 118, 113, 112, 136, 107, 103, 127, 105а, 110, 109, 120, 116, 119, 128, 118, 125, 132, 122, 113, 125, 111, 131, Столетов 130, 63, 60, 69, 61, 65, 11, 15, 14, 12, 7, 3, 5, 9, 4, 13, 1, 34, 21, 35, 27, 17, 38, 24, 23, 22, 18, 33, 15, 37, 30, 23, 44, 28, 40, 49, 47, 41, 20, 42, 39, 46, 16, 25, 26, 29, 32, Черковна 4, 8, 5, 6, 12, 1, 2, Чумерна 1, 3, 4а, 7, 9, 8, 5, 4, 6, 2
На 29.10.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Перник: Витоша 14а, 5, 21а, 3, 5а, 7а, 8, 16а, 14, 14б, 4, 23а, 6, 15, 17, 12, 7, 12а, 2, 21, 23, 20, 19, 13, 10, 9, 11, 3, 16, Връх Вола 2, 4, 6, 8, Голобръдска 3, 8, 5, 1а, 1, 10, 6, Дъга 31, 24, 20а, 35а, 45, 20, 43, 37, 18, 33а, 22, 47, 31а, 29а, 39, 35, 26, 33, 41, Оборище 86, 113, 84, 99, 97, 82, 95а, 103, 93, 80, 91а, 88, 109, 95, 103а, 86а, 101, 99а, 92, Предел 10, 5, 3, 8, 8а, 1, 2, 4, Протожерица 44, 57, 65, 49а, 49, 46, 40, 57а, 52, 56, 50, 63а, 42, 54, 51, 42а, 45, 42, 58, 61, 56, 53, 47, 48, 60, 62, 45, 63, 59, 44, 55, 47, 58а, Самодивска 3, 11, 4, 11а, 4а, 7, 9, 8, 6, 5, 2, 7а, 10, 6а, Средна Гора 1, 14, 30, 15, 17, 31, 32, 13, 33, 36а, 25, 28, 22, 2, 3, 33а, 24, 4, 7, 10а, 29, 8, 34, 36, 11, 10, 16, 26, 12, 18, 9, 20, 5, 24 А, 21, 6, 23, 19
На 29.10.2019 г. /09:45 - 10:30 ч./ На 01.11.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Брезник: Цвета Лумбарова
На 29.10.2019 г. /09:45 - 10:30 ч./ На 01.11.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Даскалово: Втора
На 29.10.2019 г. /09:45 - 10:30 ч./ На 01.11.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Драгичево: Байкал 2, Възраждане 23, 21, 27, 19, 22, 25, 8, 14, 39, 3, 15, 11, 6, 1, 5, 13, 17, 33, 35, 20, 7, 22, 10, 4, 16, 15, 1, 18, 29, 2, 12, 9, 6а, Георги Бенковски 7, 8а, 9, 3, 2, 12, 18, 4, 14, 10, 6, 5, 16, 1, Кракра 28, 43, 45, 26, 30, 47, 46, 44, 42, 49, 30, 51, 30, 40, 53, 36, 45, 49, 38, 70, 61, 77, 69, 3, 54, 63, 75, 59, 81, 52, 65, 45, 79, 110, 62, 46, 48, 83, 58, 60, 66, 101, 56, Магистрала Гл. Път Е79, 1, Гл. Път Е79, 1, Автокъща, Мария Луиза 2, Пирин 53, 51, 53а, Първа 6, 18, Райна Княгиня 14, 4, 7, 19, 16а, 5, 17, 6, 12, 8, 25, 27, 9, 23, 21, 13, 11, 15, 9, 16, 18, 22, 31, 39, 29, 20, Рила 1, 7, 3, Рударска 39, 25, 27, 12, 8, Казан, 5, 15, 37, 19, 43, 39, 16, 17, 9, 11, 35, 3, 33, 10, 13, 7, 4, 41, 6, 23, 29, 14, 21, Магист. Е-79 Автоборса Вики , Павилион, Стара Планина 5, 1, 3, 2, 5, Стефан Караджа 2, 1а, 1, 3, Струма 7, 13, 9, 1, 8, 2, 5, 16, 11, 4, 13, 6, Тинтява 6, 3, 9, 2, 1, 5, Христо Ботев 12, 14, 4, 8, 13, 3, 6, 12, 1, 5, 7, 16, 2, 8, 11, Цар Симеон 3, 16, 29, 20, 24, 27, 19, 11, 14, 4, 30, 13, 31, 21, 26, 25, 33, 17, 8, 28, 7, 12, 9, 10, 23, 34, 22, 36, 1, 32, 18, Явор 11, 9, 1, 2, 5, 7, 6, 3, 4, Янтра 4, С/У Склад Строителни М-Ли, 13, Магистрала, Тир-Паркинг, Е-79, 1
На 29.10.2019 г. /09:45 - 10:30 ч./ На 01.11.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Мърчаево: Мърчаево ПИ 52, Рударски Път 4, Цар Симеон I/Кост. Темелков/ 156
На 29.10.2019 г. /09:45 - 10:30 ч./ На 01.11.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Перник: Владайско Въстание 83, 89, 87, 24а, 36, 73, 54, 46, 26, 61, 63, 26а, 42, 22, Началото, 1, 67, 30, 20, 34, 75, 28, 36, 24, 59, 40, 6а, 75, 61а, 48, 56, 71а, 55, 71, 71, 50, 22а, 57, 32, 38, 44, 53, Владимир Комаров 4, 3, 7, 5, Волга 28, 51, 30, 43, 37, 53, 44, 33, 49, 29, 56, 34, 47, 55, 52, 31, 50, 32, 48, 57, 39, 42, 31, 41, 27, 54, Възход 23, 3, 7, 22, 9а, 4, 12, 24, 21, 14, 9, 17, 2, 11, 4а, 18, 15, 5, 20, 10, 6, 8, 19, 15, 10, 13, Ганьовец 5, Грамаге 45, 44, 47, 22, 65, 77, 26, 40, 71, 51, 49, 79, 61, 75, 52, 57, 32, 24, 81, 73, 85, 53, 36, 55, 63, 56, 69, 51а, 48, 28, 83, 42, 30, 38, 50, 46, 54, 67, 34, Димитър Благоев 125, 181, 177, 179, Добри Миланов 40, Дунав 3, 15, 6, 17, 16, 4, 13, 9, 14, 11, 10, Дъбрава 52, 45, 53, 38, 38, 48, 49, 63, 35, 37, 42а, 33, 39, 41, 47, 36, 42, 59, 34, 43, 40, 57, 60, 55, 51, Евгении Ачанов 11, 13, Йордан Лютибродски 61, 60, 63, Кв. Старата Църква, Климент Охридски 20, 12, 5, 3, 16, 8, 16, 18, Костенец 12, 13, 18, 16, 15, 17, 21, 22, 11, 14, 19, 10, Кралевски Път, Лиляна Димитрова 51а, 55, махала Горна Църква 15, 11, махала Тутулова 25, 22, 27, 1, 14, 24, 12, 7, 21, 9, 29, 16, 28, 10, 3, 8, 30, 23, Момин Проход 3, 2, 1, 9, 27, 6, 31, 23, 11, 10, 22, 13, 31а, 16, 4, 14, 21, 12, 5, 29, 15, 20 А, 8, 20, 17, Никола Вапцаров 5, Никола Парапунов 2, 1, 4, 3, Рилски Езера 13, 23, 23, Стара Църква, Танчовица 5, 7, 2, 10, 4, 8, 42, 6, 3, Трайко Живков 58, 2, 37, 50, 29, 48, 23, 47, 25, 1, 49, 39, 7, 62, 18, 54, 36, 27, 21, 35, 53, 57, 60, 55, 15, 9, 42, 10, 43, 30, 46, 17, 8, 13, 40, 14, 38, 6, 33, 28, 20, 3, 45, 26, 52, 59, 61, 31, 19, 4, 11, Хемус 1, Църква Вила, 28, 42, Кв Църква, къща, Чуйпетлово 9, 5, 7, 8
На 29.10.2019 г. /09:45 - 10:30 ч./ На 01.11.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Рударци: 1452, 3-ти Март 18, 11, 4, 5, 12, 1, 16, 26, 10, 15, 3, 14, 2, VI-001267 Кв. 82, XcVI-2228, Кв. 21, XVIII-1965, 1967 Кв. 127, Арда 1, Балчик 4, 8, 24, 11, 43, 18, Табло С/У №18, 3, 28, 22, 19, 13, 12, 21, Бели Брег 4, Бистрица 1, Божур 19, 11, 14, 15, 13, 14а, 12, 2, 7, 5, 3, Бор 4 къща, 1, 2, Борова Гора 2, 39, 21, 5, 11, 9, 4, 12, 15, 7, 6, 19, 17, 3, Боровец 4, 6, 17, 8, 12, 2, 8а, Бреза 4, Бузлуджа 13, 3, 7, 12, 9, 16, 5, 1, Бургас 11, 15, 22, 9, 19, 5, 13, Вардар 18, 19, 4, 13, 27, 3, 9, 10, 7, 12, 16, 25, Варна 16, 4а, 2, 20, 21, 3, 7, 17, 25, 4, 6а, 18, 29, 5, 6, 1, 14, 9, 23, 10, 12, 19, Васил Априлов 6, 1, Ваташка 1, 1а, 19, 11, 7, 5, 13, 3, 9, 15, Вела Пеева 9, 1, 5, Веслец 3, 7, 12, 6, 2, 13, 5, 4, 16а, 10, 16, 8, Витоша 21, 17, 19, 10, 13, 11, 9, 7, 18, 5, 3, 1, Ген. Столетов 6, 15, 3, 8, 2, 4, 2а, 209а, Гео Милев 3, 29, 16, 4, 12, 19, 20, 22, 27, 21, 13, 7, 18, 2, 10, 15, 14, 24, 9, Гоце Делчев 3, Гурко 11, 12, 2, ТП Минерал Ст. 29 Кл. Г, 16, 17, 22, 10, 9, 13, 15, 4, 6, 14, 18, 7, 20, 19, 8, Дабо 4, 1, Добрич 2, 6, 5, 63, 28, 2, 36, 13, 28а, 22, 14, 38, 7, 26, 21, 15, 34, 18, 12, 40, 32, 59, 24, 20, 17, 25, 16, 19, 44, 8, 9, 10, 1, 4, 42, 23, Драва 1 А, Дренов Дол 13, 11, 3 къща, Дулова, Дунав, Ерма 24, 2, 5, 14, 9, 12, 4, 6, 10, 26, 16, 7, 8, 30, 11, 18, 20, 1, 8а, 32, 28, Ехо, Загарица 7, 10, 21, 5, 7, 2, 3, 4, 23, 8, 6, 1, 13, 26, Захари Зограф 23, 6, Здравец 8, 4, 6, 2, 3, Земен 6, 4, 3, 5, 2, 1, Иван Вазов 19, 8, 7, 15, 10, 3, 5, 1, 17, 6, 4, 2, 9, Изгрев 38, 24, 42, 48, 6, 46, 1, 10, 40, 34, 13, 3, 8, 16, 12, 7, Искър 4, 12, 10, 6, 8, 2, 15, Йовчова 37, 17, 4, 3, 2, 5, 8, 10, 1, Кало 104, 109, 94, 113, 106, 93, 11, 107, 1, 98, 5, 93, 90, 32, 22, 105, 103, 57, 94, 46, 82, 35, 47, 23, 89, 75, 72, 36, 25, 61, 86, 34, 58, 62, 12, 99, 78, 43, 28 А, 54, 18, 31, 74, 77, 67, 21, 97, 16, 92, 59, 10, 91, 84, 85, 101, 85а, 48, 15, 76, 29, 24, 79, 80, 60, 38, 64, 69, 63, 83, 49, 26, 13, ТП Кало Ст. 26 Кл. А, 37, 33, 88, 4, 1, 50, 55, 28а, 73, 81, 7, 40, 14, 52, 45, 8, Камчия 4, 6, Капенешка 16, 23, 21, 6, 11, 3, 7, 4, 5, 18, 15, 4 Б, 10, 9, 2, 8, Кирил и Методий 4, 9а, 11, 1, 9, 7, 8, 6, 2, 3, 4, 4, 10, 5, Кирил Пчелински 22, Кракра 35, 12, 31, 25, 26, 17, 19, 36, 30, 2, 34, 7, 11, 1, 3, 38а, 18, 27, 32, 28, 9, 8, 40, 29, 16, Кривуля 12, 15, 2, ТП Ехо Ст. 22 Кл. Б, 53, 45, 55, 47, 29б, 31, М. Кривульо, 44, 11, 41, 13, 10, Лаката 16, 14, 40, 24, 26, 12а, 2, 6, 12, 1, 36, 28, 20, 30, 4, 18, 34, 9, 22, 8, Лиляна Димитрова 3, Лом 6, 32, 7, 8, 23, 30, 10, 28, 16, 26, 48, 19 къща, 14, 44, 17, 1, 2, 15, 20, 13, 9, 2, 12, 4, 50, Лопянска Гора 2, 3, Людмила Димитрова, Люлин 3, 4, 2, 12, 6, 1, 5, Марица 1, 8, 3, 6, Мария Луиза 4, 15, 13, 11, 6, 7, Места 5, 10, Местн. Кало, Металург 12, 7, 15, 16, 28, 5, 22, 20, 19, 26, 27, 10, 3, 14, 1, 17, 2, 18, 9 къща, 24, 21, 9, 13 къща, 2а, Минерал 4, Миньор 6, 14, 2, 8, 4, 22, 18, 10, 12, 6, 18, 20, Михаил Дойчев 10, 8, 4, 5, 16а, 24, 28, Москва 25, 31, 1, 9, 3, 11, 18, 28, 17, 15, 14, 5, 22, 19, 12, 24, 20, 29а, 35, 21, 38, 36, 27, 37, 29, 16, 13, 23, 39, Несебър 3, 9, 19, 22, 25, 11а, 2, 6, 1 къща, Никола Вапцаров 7, 3, 24, 22, 14, 2, 7, 18, 4, 20, 6, 9, 13, 12, 1, 27, Обеля 2, 3, 1, 4, 5, Оборище 3, 8, 17, 11, 9, 13, 7, 1, 5, 4а, 15, 2, 4, Опълченска 32, 20, 12, 22, 5, 38, 2, 34, 7, 25, 11, 17, 13а, 1, 3, 15, 46, 8, Острица 3, 1, Отец Паисий 19, 6, 12, 3, 23, 4, 15, 5, 21, 8, 14, 11, 25, 10, 1, 17, 13, Перник 20, 16, 12, 56, 7, 18, 46, 10, 22, 21, 56а, 34, 25, 48, 14, 38, 24, 11, 44, 30, 28, 15, 13, 37, 5, 33, 27, 3, 32, 26, 54, 58, 62, 17, 29, 35, 50, 52, 9, 19, 42, 6, 7, 8, 4, 1, 5, Пирин 14, 17, 13, 3, 2, 12, Пловдив 6, 12, 50, 22, 5, 35, 8, 30, 22а, 21, 24, 39, 15, 37, 44, 48, 33, 25, 23, 16, 46, 36, 31, 42, 32, 20, 28, 2, 17, 7, 11, 38, 26, 40, 10, 29, 14, 27, Поморие 7, Презвитер Козма 4, 2, 14, 9, 13, 6, 10, 15, 1, 5, 8, 51, 17, 3, 22, 25б, 53, 55, 20, 25, 16, 23, 11, Пчелинска 1, 3, 6, 8, Първи Май 18, 20, 38, 3, 42, 12, 58, 34, 2, 17, 29, 14, 4, 28, 35, 27, 30, 22, 21, 56, 11, 7, 33, 19, 46, 1, 25, 13, 24, 32, Радомир 9, 11, 26, 19, 12, 24, 7, 10, 30, 4, 5, 8, 13, 14, 2, 20, 34, 52, 1, 17, 15, Райко Янков 10, 10 къща, 13, 18, 3, 1, 22, 8, 2, 14, 12, 4, 6, 7, 3, 5, 9, 16, 11, 17, 15, Рено, Рига 7, 5, 1, 2, Рила 6, 23, 2, 15, 21, 19, 16, 7, 12, 14, 4, 1, 8, 13, 5, 10, Родопи 17, 6, 7, 5, 9, 4, 2, 4, 8, 24, 31, 26, 37, 21, 30, 32, 10, 27, 25, 16, 52, 39, 23, 33, 60, 19, 34, 42, 18, 14, 13, 36, 29, 9, 12, 20, 22, Розова Долина 32, 14, 30, 11, 2, 13, 36, 20, 6, 16а, 23, 26, 22, 3, 5, 21, 10, 1, 24, 25, 9, 12, 34, 8, Ропотамо 35, 17, 3, 15, 30, 23, 16, 7, 19, 5, 26, 20, 10, 27, 12, 18, 2, 11, 34, 22, 13, 25, Рударска 2, 6, Рудничар 2, С. Рударци Упи-Vі-11007, 11008 Кв. 71, Самоков 6, 1, 3, 4, 14, 2, 11, 5, 13, 10, 13а, 15, Св. Иван Рилски 1, 2, 11, 3, Свищов 25, 17, Селимица 20, 10, 13 А, 14, 6, 11, 2, 17, 16, 3, 23, 4, 8, 16, 1, 6, 7, 9, 5
На 29.10.2019 г. /09:45 - 10:30 ч./ На 01.11.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Студена, Общ. Перник: Баба Тонка 2, 1, Бачо Киро 7, 11, 9, 3, Блато 7а, 13, 14, 21, 15, 9, 11, 16, 3, 17, 12, 23, 4, 6, 5, 1, Божур 4, 2, Бурковица 21, 12, 6, 1, 11, 13, 3, 19, 15, 4, 8, 2, 14, 16, Бързатица 1, Васил Левски 4, 3, 3, 1, 2, Вит 1, Витоша 3, Георги Бенковски 2, 4, 3, 6, Георги Раковски 1, 5, Горска Поляна 8, 1, 2, 4, 9, 6, 7, 3, 5, Градище 5, 6, 1, 7, 3, 1, 6, 9, Дома, Дъбрава 23, 18, 9, 3, 7, 15, 15а, 1, Еверест 11, Еделвайс 6, 5, 13, 17, 7, 9, 11, 16, 1, 14, 3, 12, 4, Иван Вазов, Иглика 7, 13, 9, 2, 1, Извор 3, 8, 9, 12, 7, 14, 11, 10, 6, 11, 13, 2, 5, 1, 4, Вила, Искър 4, 15, 1, 2, 5, 10, 3, Йордан Корчев 2, 18, 10, 12, 7, 9, 5, 8, 16, 1, 14, Калоян 3, 4, 2а, 1, 2, 2, Капитан Петко Войвода 39, 3, 2, 1, 1, 4, 11, 21, 20, 2, 13, 22, 23, 27, 33, 18, Кирил Богданов 14, 4, 5, 1, 10, 12, 8, Кокиче 2, 6, 8, Кольо Фичето 4, 3, 10, 6, 1, 16, 8, 12, 2, 7, 14, Крайречна 3, Лебед 2, 5, 1а, 3, 1, 6, 2а, 4, 24, Леденика 3, 9, 5, 7, 13, 11, Лилия 7, 1, 3, 5, Лъката 15, 27, 7, 37, 11, 45, 9, 114, 21, 17, 25 А, 33, 35, 13, 23, 25, 29, 5, Люлин 8, 10, 5, 3, 4, махала Бугьовец, махала Каназирова 2, 3, 1, махала Кюлова 7, 1, 3, 5, 4, 6, 8, махала Опашиница 1, 9, 26, Вила, Барака, 30 Вила, 8, къща, 12а, махала Шестакова 2, махала Язовира, Местн. Буката/И. Р. /, Местн. Шарков Дол /И. Р. / 3, 7, къща, 11, Местн. Шумнатица 5, Вила, 6, Могилата 9, 5, 7, 2, 5, Незабравка 6, 2, 1, 9, 3, 7, 10, 11, Оборище 8, 13, 20, 18, 22, 4, 10, 11, 17, 14, 2, 5, 1, 16, 3, 19, 7, Одеса 1, Панайот Волов 1, 3, 4, 6, Панайот Хитов 3, 5, Перуника 3, 4, 1, 6, Пороя 4, 1, 5, 3, 7, 2, Първи Май 21, 3, 23, 1, 6, 11, 8, 15, 17, 13, 19, 10, 2, Разсадника 5, Райна Княгина 4, Рибарица 16а, 4, 13, 11, 1, 9, 100, Самуил 1, 11, 13, 4, 3, 5, 7, 12, 9, 14, 6, Слатина 4, 2, 6, Спортист 4, 1, 2, 6, 8, Стадионна 5, 9, 7, 3, 11, Стефан Караджа 5, 7, 3, 6, 2, Струма 16, 14, 12, 8, 24, 10, Съединение 2, Теменуга 12, 5, 14, 4, 7, 9, 2, 13, 1, 3, Тодор Каблешков 4, УПИ II-456 Кв. 39, Хаджи Димитър 3, 8, 6, 2, 1, 4, Хан Крум 43, 14, 1, 51, 37, 23, 2, 8, 27, 33, 34, 47, 40, 11, 36, 45, 15, 24, 32, 5, 12, 31, 7, 4, 6, 20, 13, 10, 26, 30, 3, 41, 21, Христо Ботев 63, 40, 28, 47, 65, 60, 52, 59а, 43, 56, 64, 54, 25, 61, 59, Сп. Превалец, 68, 70, 50, 36, 69, 32, 30, 45, 34, 77, 46, 41, 51, 71, 48, 72, 23, 39, 57, 45, 73, 52, 49, 42, 31, 62, 35, 44, 37, 58, 26, 75, 38, 67, 66, 153, 176, 180, 157, 159, 182, 178, 151, 155, 203, 228, 244, 197, 199, 224, 214, 242, 185, 230, 232, 248, 204, 220, 218, 236, 246, 234, 244, 191, 206, 183, Площада, 226, 222, 210, 238, 181, 201, 189, 195, 240, 175б, 177, 175 В, 234, 196, 90, 192, 169, 165, 186, 188, 163, 200, 167, 194, 198, 171, 175б, 202, 179, на Площада, 175, 184, 161, 166, 145, 150, 136, 134, 127, 158, 135, 140, 115, 164, 168, 126, 143, 154, 122, 130, 152, 126, 124, 131, 148, 144, 133, 150а, 128, 121, 129, 139, 117, 160, 149, 147, 162, 146, 132, 123, 170, 137, 106, 111, 108, 88, 86, 122, 83, 89, 78, 94, 103, 92, 74, 95, 82, 105, 109, 78, 99, 76, 84, 76, 102, 85, 118, 80, 100, 98, 96, 81, 112, 79, 110, 113, 97, 204, 104, 90, 93, 116, 9, Христо Проданов 3, 1, Цар Иван Асен I 10, Чифлик 8, 23, 18, 4, 11, 28, 2, 3, 20, 6, 21, 25, 7, 19, 1, 25а, 22, 15, 26, 13, 12, 9, 24, 9а, 23, 5, 18а, Шийница 46, 38, 132, 28, 26, 20, 34, 42, 43, 39, 37, 2, 42, 31, 23, 33, 25, 36, 35, 4, 17, 10, 12, 2, 1, 15, 8, 11, 13, 6, Юрий Гагарин 24, 18, 9, 11, 34, 8, 27, 13, 10, 32, 29, 16, 22, 14, 26, 21, 19, 4, 3, 7, 6, 15, 28, 23, 12, Явор 6, 3, 4, 1, 2, Янтра 4, 1, 45, Автосервиз, Вила, къща, Автосервиз
На 29.10.2019 г. /09:45 - 10:30 ч./ На 01.11.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Студено Буче: Стефан Караджа 2
На 31.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ - Люлин, Общ. Перник: С. Люлин, М. Чокладиновец
На 31.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ - Перник: Атанас Буров 10, 11, Благой Гебрев, Варшава 1, 3, 71, Владимир Комаров 4, 6, 2, 12, 7, 50, 1а, Жк. Тева, ПИ 725. 25, Зоя Космодемянская 7а, 4, 2, 7, 6, 5, 7б, 1, 3, Иван Земнухов 4, Изток 2 Мошино, Павилион, 2 Мошино, 2, Крали Марко 2, 24, 18, 26, 20, 22, Лев Толстой 4а, 11, 6, 13, 10, 1, 16, 4, 8, 10, 3, 10в, 2, 7, 14, 12, 10а, 5а, 9, 5, 10б, 17, Луганск 3, 11, 27, 18, 13, 21, 22, 10, 9, 5, 17, 8, 3а, 7, 15, 20, Максим Горки 2, 6 Партер, 6, 4, 11, 10, 22, 20а, 20, 24, 30б, 38а, 17, 37, 28, 40, 30а, 42, 34, 36, 13, 32, 17б, 44, 30в, махала Лалова 484, 71, Младен Стоянов Тото Пункт, 5, 5а, 7, 1, 29, 5, 25, 13 То У-Ще Св. Кирил и Методий, 27, 3, 3, 5, 7а, 11, 14, 14, 23, 33, 45, 54, 55, 39, 57, 36, 41, 54а, 15б, 49, 20, 14, 47, 51, 48, 52, 37, 15 къща, 53, 43, 38, 50, 28, 34, 11, 11, 15а, 13, 13, Мошино 317, Кв. Кутела , ПИ С Индентификатор 55871. 515 9895, 371, Огнян Станков 51, 47, 29в, 29, 43, 39а, 31, 45, 37, 39, Олег Кошевой 119а, 121, 119б, 105, 111, 72, 88, 97, 74, 99, 85а, 85, 103, 95, 90а, 113, 123, 125, 80, 81, 96, 89а, 76, 96в, 83, 78, 96б, 109, 117, 79, 89, 113а, 101, 93а, 87, 87б, 107, 90, 87а, 66, 77, 93, 78а, 70, 48, 38, 21, 30, 14, 27, 46, 75, 49, 42, 58а, 41, 41а, 7, 47, 18, 75а, 12а, 10, 50, 75б, 8, 73, 36, 7а, 11, 35, 41б, 63, 65, 53, 15, 64, 57, 26, 44, 4, 19, 52, 58, 3, 9, Павилион, 71, 33, 51, 54, 53, 17, 61, 25, 12, 45, 35а, 29, 31, 34, 38а, 6, 2а, 40, 20, Пушкин 4, 2а, 1, 7, 2, 4а, Пхенян 7, Рашо Димитров 101, Сергей Есенин 4, 3, 1а, 1, Силистра 67, Сини Вир 24, 27, 24, 1, 1а, 10, 26, 16, 1в, 29, Съединение 11, 26, 31, 24, 17, 25, 9, 27, 21, 13, 7, 15, 29, 22, 8, 19, 23, 12, 16, Тева 38, 38, 39, 99, 95, 94, 100, 97, 98, 96, С/У Демо, 74, 72, 15 72, 67, 71, 66, 75, 68, 65, 70, 69, 78, 73, 76, 77, 63, Тева /Къщи/ 10а, Трети Март 10, 16, 11, 5, 13, Улан Батор 7, УПИ V-7050 Кв. 118, Урса 4, 5, 16, Хавана 20, 24, 22, 30, 32, 40, 28, Ханой 6, 10, 4, 16, 9, Хемус 1, Цоф Бараки, Чернишевски 1б, 19в, 9, 4, 2, 13, 17, 7, 17а, 19, 15, 10, 1а, 11, 19б, 8, Юрий Гагарин 1, 159, 165, 1, 1, 1, 15, 1, Кв. Мошино
На 31.10.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Перник: 603 12, 609 3, 12, 616-та 1, Балканджи Йово 19, 28, 25б, 23а, 20, 29, 14, 17, 25, 23, 22, 12, 18, 21, 27, Блокове на Р-К Тева 42, Велчова Завера 4, 7, 2, 11, 5, 9, 1, Кв. Тева 43 и 44, Кв. Тева, УПИ XI, Кв. 193, Крали Марко 16, Крушовска Република 14, Освобождение 3, 13, 1, 1, 8, 11, 28, 12, 5, 2, 9, 11, 6, 10, 4, 14, 23, Парижка Комуна 2, Петко Ефтимов 7, 9, 11, 31, 23, 21, 29, 3, 17, 15а, 27, 19, 25, 15, 5, 1, 13, Радомирска Република 12, Разпределителна 152, 146, 153, 147, 154, 156, 148, 150, Република 20, 4, 44, 28, 12, 15, 18, 36, 48, 14, 40, 30, 13, 34, 38, 42, 16, 7, 10, 7г, 1, 8, 20, 11, 22, 3, 46, 24, 24, 17, 32, 1, 3, 25, 9, 26, Сини Вир 6а, 4, 5а, 5, Газостанция, 144, 151, 157, 156, УПИ Vі-2610 Кв 601, 155, 1, Тева 79, 107, 27, 80, Пред Бл. 77, 60, 61, на Колелото, 62, До Бл. 40, Магазин 82, 194, 30, 101, 31, 16, 18, 102 С/У Пощата на Спирката, 17, 89, 85, 92, 90, 87, 88, 93, 86, 91, 52, 59, 55, 54, 56, 49, М/У Бл. 46 и 42, 48, 50, 53, 47, 45, 46, 51, 19, 13, 22, 24, 27, 189, До Бл. 1, До Училището, 23, 11, С/У Фламинго, Магазин, 40 40, До Бл. 22, Пазара, 25, Магазин и Фото, 105, 26, 110, 29, 12, 10, 103 С/У Блок 10, Училище, 28, 1, 6, До Бл. 8, Зад Бл. 2, 5, 4, 7, 9, 8, 2, 3, 37, 36, Кафе, 19, 1, 35, 42, Пред Бл. 18, 40 40, 43, 41, 40, 44, 59, 83, 82, 57, С/У Рест. Фламинго, 84, 80, 58, 108, 81, Урса 6, 14, Чипровско Въстание 2, 1, 3а, До Винпром
На 31.10.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Перник: Велчова Завера 4, 7, 2, 11, 5, 9, 1, Освобождение 3, 13, 1, 1, 8, 11, 28, 12, 5, 2, 9, 11, 6, 10, 4, 14, 23, Тева 1, 6, До Бл. 8, Зад Бл. 2, 5, 4, 7, 9, 8, 2, 3
Община Радомир
На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Друган: Vі-485, Кв. 45
На 30.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 15:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ - Извор, Общ. Радомир: махала Канджулица
На 30.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 15:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ - Негованци: VI-355, Упи-130 Кв. 37
На 30.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ - Беланица: 10 Вила
На 30.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ - Бобораци: XIII-216, Kw. 31, III - 323 Кв. 26, УПИ V-219, Kw. 32, УПИ XII-250, Кв. 30, ХVIII-136, Кв. 23, къща
На 30.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ - Кошарите: П-Л VII-117, Кв. 18, УПИ Vііі, Кв. 17, Къша
На 30.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ - Поцърненци: махала Калугерски Чифлик 65, Хан, Фургон
На 30.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ - Прибой: Фасулкова махала, къща, махала Гърбева, Вила, Мах Кайтаска , къща, Бунгало
На 30.10.2019 г. /09:15 - 15:00 ч./ - Бобораци
На 30.10.2019 г. /09:15 - 15:00 ч./ - Поцърненци: махала Калугерски Чифлик 65, Фургон
Община Трън
На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Зелениград: УПИ XXXIII - 371кв 20
На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Врабча: УПИ VІІ-62, 61, Кв. 12, К63

ОБЛАСТ МОНТАНА
Община Берковица
На 30.10.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Берковица: 03928. 68. 18, 03928. 72. 33, 03928. 72. 4, извън регулацията Трафо Помпена, Помпена Станция
На 30.10.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 08:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Лесковец, Общ. Берковица: 047094, Втора 14, Осма 30, 24, 12, 19, 4, 2, 13, 16, 9, 29, 1, 10, 26, Пета 15, 13, 17, 38, 6, 37, 56, 19, 14, 4, Първа 27, 46, 3, 26, 9, 28, 47, 6, 56, 16, 14, 22, 39, 10, 21, 18, 19, 1, 42, 7, 51, 36, 11, 17, 12, 64, 34, 54, 44, 40, 29, 4, 33, 52, 49, 41, 50, 32, 5, 2, 20, Седма 3, 13, 1, 12, 5, Трета 1, 7, 8, 3, 2, 5, Четвърта 8, 10, 26, 31, 28, 14, 5, 2, 29, 3, 16, 27, 10 А, 9, 18, 12, 13, Шеста 4, 9, 22, 1, 8, 3, 5, 11, 6, 7, 14
На 30.10.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 08:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Черешовица: 011002, Екатте 80635, Бучинов Рът, Втора 3, 5, 9, 7, 1, 11, 2, Главна 4, 7, 5, 2, 11, 9, 1, 3, Извън Плана 3, 1, 4, 2, местност Тършата Краварник, Осма 2, 13, 11, 4, Пета 14, 16, 18, Седма 11, 37, 5, 35, 57, 16, 6, 10, 15, 59, 51, 49, 3, 1, 33, 53, 4, 14, 18 А, 7, 55, 20, 25, 31, 12, 18, 13, 8, Трета 6, 2, 3, 4, 13, 11, 5, 7, 9, Четвърта 16, 38, 36, 18, 4, 22, 8, 50, 46, 6, 14, 26, 7, 32, 2, 24, 44, 1, 20, 40, 42, 3, Шеста 1
На 30.10.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Мездрея: 000002
На 30.10.2019 г. /08:00 - 16:30 ч.; 08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Бистрилица: 1-ви Май 3, 9-ти Септември 8, 3, 6, 1, 10, 5, 4, 12, 14, 2, Александър Стамболийски 10, 13, 9, 6, 7, 2, Банска Бистрица 1, Васил Левски 8, 4, 7, Вела Пеева 10, 3, Волга 7, 9, 5, 1, Георги Димитров 10, 6, 9, 11, 7, 18, 16, 17, 19, 13, 14, 1, 10, Димитър Благоев 9, 8, 17, 2, 10, 15, 13, 1, 11, 12, 7, Еделвайс 4, 1, 2, Живовска 5, 4, 20, 16, 18, 7, 1, 2, 5, 14, 24, 8, 3, 6, 22, 9, Иван Вазов 6, 3, 4, 7, 5, Извор 2, 7, 1, 5, 3, 4, 6, извън регулацията 1, Ленин 4, 5, 2, 8, 1, 3, 6, 5, Людено 6, 4, 1, 7, 2, Люляк 2, 3, 5, местност Градините Стопанска Сграда, Мир 10, 8, 4, 1, 2, 6, Морава 2, 3, 4, 1, Найден Антонов 2, 8, 6, 1, 3, 5, 4, Орница 12, 14, 7, 6, 5, Раковска 3, 2, 6, 3, 7, 4, 9, 5, 1, Сухаре 2, 2, 4, Тимок 3, 5, 1, Христо Ботев 1, 3, 2, 5, Христо Михайлов 7, 1, 3, 8, 9, 10, 6, 14, 2, 4, 12, Церковска Бара 1, 3, 12, 6, 1, Чайка 6, 4
На 30.10.2019 г. /08:00 - 16:30 ч.; 08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Гаганица: 037265, 1 Ви Май 12, 3, 1, 5, 8, 4, 9, 2, 6, 23 Ти Септември 36, 22, 50, 23, 34, 44, 28, 11, 48, 32, 21, 26, 25, 30, 38, 40, 42, 46, 14, 4, 20, 5, 6, 7, 3, 12, 10, 8, 485, Александър Стамболийски 2, 4, 5, Брегалница 2, 1, 3, Вапцаров 16, 12, 9, 14, 1, 7, 8, 5, 4, 3, 2, Вардар 2, 6, 4, Васил Левски 62, 60, 7, 58, 13, 4, 6, 2, 14, 17, 19, 64, 7, 5, Георги Димитров 70, 68, 88, 86, 96, 89, 94, 90, 87, 84, 42, 38, 1, 30, 12, 20, 40, 14, 6, 4, 28, 8, 2, 10, 16, 18, Главна 84, 49, 88, 78, 90, 59, 39, 32, 63, 47, 62, 68, 55, 74, 80, 57, 92, 88а, 86, 51, 45, 61, 82, 70, 76, 2, 3, 1, 112, 132, 97, 107, 101, 118, 113, 103, 67, 110, 130, 98, 100, 109, 102, 75, 120, 65, 94, 136, 96, 136 А, 116, 79, 92, 105, 99, 63, 134, 116 А, 114, 77, 17, 56, 62, 32, 24, 54, 33, 66, 50, 44, 31, 13, 8, 26, 16, 48, 2, 14, 4, 60, 58, 10, 46, 22, 3, 20, 36, 6, 35, 15, 29, 42, 30, 27, 52, 19, 25, 5, 7, 64 А, 18, 12, Гламата 4, 6, 3, 5, 2, Златица 10, 2, 15, 4 А, 6, 69, 11, 1 А, 18, 13, 16, 9, 4, 21, 7, 19, 14, 1, 17, 53, 43 А, 65, 30, 26, 67, 3, 13, 61, 59, 55, 1, 43, 69, 63, 57, 4, 32, 71, 69 А, Иван Вазов 5, 16, 8, 16 А, 10, 1, 4, 3, 9, 6, 9, 2, извън регулацията Помпена Станция, Искър 2, Исперих 1, 2, 4, 3, 7, 8, 9, 5, Казашка 2, 7, 5, 1, Кирил и Методи 7, 1, 21, 18, 17, 19, 3, 6, 12, 15, 4, 13, 8, 34, 47, 24, 43, 53, 35, 16, 49, 41 къща, 18, 51, 26, 37, 55, 30, 22, 45, 39, 33, Кумбарка 18, 19, 12, 10, 15, 9, 2, 4, 7, 5, 11, 13, 8, 6, Люляк 7, 2, 18, 3, 11, 4 А, 5, 13, 9, Милин Камък 11 А, 13, 9, 10, 10 А, 11, 16, Мусала 10, 8, 10, 5, 3, 6, 1, Славейков 8, 9, 6, 4, 5, 2, Стефан Караджа 9, 2, 10, 51 А, 51, 4, 1, 7, 12, 3, Тимок 1, 2, 6, Хаджи Димитър 3, 9, 3 А, 11, 7, 5, 1, Христо Ботев 18, 12, 5, 23, 24, 25, 9, 3, 19, 21, 22, 7, 12 А, 1, 10, 8, 6, Чайка 3, Шипка 3, 13, 7, 16, 2, 6, 12, 5, 17, 1, 15, 14, 9, 4, 4, Шумашки Дол 5, 1, 8, 6, 10, 3, 4, 2, Явор 2, 1, Язовирна 10, 4, 6 А, 6, 9, 3, 8, 7
На 30.10.2019 г. /08:00 - 16:30 ч.; 08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Костенци: 314014, Втора 19, 29, 44, 42, 38, 20, 40, 6, 8, 11, 9, 21, 27, 22, 31, 50, 16, 54, 34, 28, 4, 37, 18, 36, 23, 13, 48, 25, 46, 2, 15, 14, Пета 14, 33, 15, 17, 23, 47, 35, 28, 49, 14, 40, 8, 46, 99, 10, 38, 1, 27, 9, 26, 31, 36, 34, 32, 48, Първа 53, 15, 26, 56, 71, 24, 12, 39, 32, 30, 22, 17, 41, 20, 59, 8, 38, 69, 48, 40, 49, 51, 29, 10, 27, 18, 23, 25, 67, 42, 58, 83, 36, 21, 73, 4, 47, 16, 28, 6, 57, 54, 35, 75, 31, 50, 13, 1, 3, 2, Седма 8, 4, 10, 1, 2, Трета 5, 11, 3, 9, 21, 19, 42, 16, 30, 54, 22, 20, 23, 12, 29, 52, 36, 14, 15, 26, 44, 32, 50, 18, 25, 48, 1, 34, 28, Четвърта 9, 1, 3, 2, 7, 8, Шеста 6, 2, 3, 12, 16
На 30.10.2019 г. /08:00 - 16:30 ч.; 08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Котеновци: 000910, Втора 52, 50, 70, 68, 56, 54, 60, 10, 78, 20, 38, 7, 34, 46, 74, 3, 58, 22, 12, 44, 40, 18, 28, 64, 14, 48, 8, 1, 30, 13, 36, 4, 15, 76, 80, 9, 66, 5, Пета 11, 1, 13, 5, 8, 15, 6, 3, 9, 2, 7, ПИ 301018 местност Барата, Първа 52, 50, 65, 52, 68, 63, 66, 42, 34, 50, 74, 98, 67, 95, 35, 5, 33, 89, 12, 87, 64, 36, 78, 30, 58, 45, 40, 99а, 60, 107, 51, 69, 70, 7, 100, 24, 56, 8, 103, 32, 46, 90, 25, 44, 48, 127, 115, 49, 15, 99, 22, 47, 14, 13, 52, 28, 27, 26, 62, 53, 88, 123, 54, 16, 113, 3, 37, 19, 77, 129, 61, 59, 71, 55, 31, 97, 117, 39, 91, 81, 96, 6, 9, 80, 85, 23, 94, 72, 21, 76, 29, 1, 41, 18, 121, 104, 57, 75, 79, 111, Трета 4, 3, 2, 1, 6, 7, Четвърта 13, 3, 5, 1
Община Бойчиновци
На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Мърчево: Втора 31, 26, 32, 35, 36, 33, 28, 14, 47, 34, 12, 43, 30, 37, Двадесет 1, Двадесет и Девет 4, 1, Двадесет и Осем 4, извън регулацията Овцеферма, местност Лъката, Пета 23, Първа 71, 63, 49, 61 УО Тп-4, 19, Тридесет 17, 1, 5, 21, 7, 31, 25, 2, 23, 37, 29, 13, 11, 19, 15, 27, 33, 3, Тридесет и Две 10, 5, 8, 4, 6, 3, 2, Тридесет и Девет 10, 2, 6, 8, 14, 3, 5, 12, 4, 7, Тридесет и Едно 24, 12, 22, 17, 34, 30, 2, 9, 13, 14, 8, 40, 6, 3, 10, 26, 15, 11, 32, 5, 1, 36, Тридесет и Осем 2, 7, 5, 3, Тридесет и Пет 12, 8, 6, 24, 16, 10, 18, 2, 4, 22, 26, 14, 20, Тридесет и Седем 3, 8, 1, 6, Тридесет и Три 3, 4, 12, 2, 8, 7, 6, 5, Тридесет и Четири 1, 8, 2, 10, 7, 3, 14, 12, 9, 6, Тридесет и Шест 8, 2, 4, 6, 1, Четиридесет 8, 3, 4, 6, 14, 1, 10, 2, 12, Четиридесет и Две 3, 1, Четиридесет и Три 30, 26, 1, 3, 32, 28, 24, 22, 5, 20, 4, 14, 8, 36, 16, 10, 2, 6, 34, Четиринадесет 6
Община Вълчедръм
За периода 29-01.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Разград, Общ. Вълчедръм: Двадесет 4, 15, 11, 12, 18, 8, 9, 10, 14, 13, 16, Десета 18, 14, 4, 2, Осемнадесет 1, Осма 3, Петдесет 9, Петдесет и Две 17, 12, 6, 11, 7, Петдесет и Две-А 10, Петдесет и Осем 17, Петдесет и Пет 3, 2, 4, Петдесет и Четири 11, 14, Петнадесет 12, 6, 14, 8, 7а, 10, 4, 5, Първа 13, 2, 81, 61, 76, 80, 77, 72, 52, 55, 89, 56, 70, 83, 67, 54, 92, 59, 64, 101, 79, 82а, 62, 60, 57, 103, 93, 91, 35, 69, 71, 66, 87, 85, 110, 74, Седемнадесет 4, Четиридесет и Седем 2, 3, Шеста 1, Шестдесет 6, 2, 3, 4, Шестдесет и Девет 5, 9, 4, 7, Шестдесет и Осем 9, 4, 7, 1, 3, 5, Шестдесет и Седем 13, 11, 6, 9, 3, 1, Шестдесет и Четири 18, 16, 1, 3, Шестдесет и Шест 3, 2, 1, 13, 6, 11, 7, 4, Шестнадесет 5, 9, 3, 10, 6, 2, 1, 8
Община Лом
На 30.10.2019 г. /12:00 - 14:30 ч./ - Лом: Бозвели 9, 6, 14, 4, 5, 18, 20, 16, 10, 3, 7, 12, 8, 8, Борил(Аспарух Яков) 1, Георги Спасов(Ан. Иванов) 8, 7, 3, 1, 4, 9, 13, 6, 15, 2, 11, 5, Кирил Петров(Ал. Беремл. ) 4, 18, 5, 7, 1, 8, 3, 6, 10, 6, 6, 14, 12, 16, 2, Крум Пастърмаджиев 1-3, Кубадин(Иван Георгиев) 96, Никола Войводов 4, 2, 6, 5, 1, 8, 7, Панайот Волов 7, 8, 3, 2, 6, 9, 4, Пирин 18, 20, 6, 9, 13, 1, 3, 14, 10, 12, 2, 4, 8, 11, 22, Пристанищна(Лом. Комуна) 44, 21, 52, 50, 48, Раковска 8, Свобода 4, 8, 6, 2, 6, Славянска(Г. Димитров) 5, 6, 17, 9, 15, 4, 7, 8, 2, 21, 5, 7 А, 20, 6, 10, 21, 22, 4, 22, 9, 25, 20, 7а, 19, Цар Асен 2
На 30.10.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Лом: Даме Груев 14, 6, 12, 10, 8, 22, 30, 28, 18, 32, 16, 1, 34, 20, 26, 24, Добруджа 30, 25, 24, 28, 16, 22, 34, 26, 32, 20, 18, 27, 21, Каймакчелан 17, 14, 15, 16, Червена Стена 13, 11, 10, 12, Шести Септември 37, 41, 53, 45, 27, 35, 39, 43, 47, 49, 55
Община Медковец
За периода 29-01.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Сливовик: Арсен Тончев 9, 3, 11, 12, 10, 16, 5, 1, 8, 7, Вапцаров 1, 3, 2, 11, 6, 4, Владимир Заимов 3, 2, 1, 4, 5, Георги Димитров 40, 34, 38, 42, 22, 32, 36, 44, 35, 33, 30, 31, 48, Георги Кирков 1, 5, 6, 4, 8, 10, Дамян Влъчков 3, 2, 21, 5, 8, 19, 4, 1, 17, 6, Девети Септември 44, 14, 29, 42, 34, 43, 38, 1, 11, 41, 39, 26, 15, 30, 5, 10, 12, 2, 3, 6, 13, 40, 24, 27, 25, 42а, 8, 33, 16, 32, 23, 18, 45, 17, 51, 31, 28, 36, Димитър Благоев 2, Елин Пелин 5, 3, Иван Вазов 5, Кирил и Методий 9, 1, 15, 3, 17, 19, 13, 11, Ленин 14, 12, 6, 8, 3, 4, 2, Лилия Карастоянова 8, 1, 2, 7, 3, 6, Опълченска 2, 1, 3, Софрон Петров 28, 19, 38, 7, 18, 26, 32, 13, 25, 15, 10, 8, 16, 4, 6, 14, 36, 3, 30, 40, 29, 20, 9, 17, 12, Стойно Алексиев 20, 3, 5, 12, 22, 7, 18, Стоян Ангелов 8, 20, 6, 10, 3, 5, 16, 12, Христо Ботев 7, 9, 11, Христо Михайлов 3, 1, 2, Юрий Гагарин 10, 8, 4, 6, 12, 1, Яким Атанасов 1, 10, 2, 8, 6, 12, 4
Община Монтана
За периода 28-01.11.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./ - Монтана: Княз Александър Батенберг 45, 43, 39, 37, 47, 41, 14, Марица 27, 25, 24, 22, Стефан Стамболов(Заводска 15, 8, 10, 1, 5, 13а, 13, 3, 4, 7, 2, Странджа 5, 1, 15, 8, 10, 13, 6, 17, 9, 16, 18, 11, 12, 4, 19, 3, 14, 7, 20, 22, Трети Март(Г. Димитров) 91, 105, 81, 85, 89, 83, 93, Цар Асен 5, 9, 1, 7, 16, 18, 14, 10, 12, 22, 20, 3, 8
За периода 28-01.11.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Монтана: Александър Стамболийски 37, 54, 52, 48, 46, 50, Александър Стамболийски 76, 72, 78, 49, 58, 80, 70, 82, 66, 84, 68, 74, Асен Златаров 19, 17, Асен Златаров 7, 15, 1, 3, 11, 5, 13, 9, Братя Миладинови 15, 10, 19, 8, 17, 4а, 1, 4, 3, 5, 12, 13, 6, 9, 7, Васил Левски 15, 17, 19, Васил Левски 8, 1, 3, 11, 9, 12, 10, 6, 7, 5, Велико Търново(Ил. Царев) 67, 79, 69, 73, 76, 65, 54, 83, 56, 71, 75, 78, 64, 70, 63, 68, 77, 74, 62, 66, 58, 81, 60, Гладстон 4, 12, 6, 2, Граф Игнатиев(В. Коларов) 3, 12, 6, 20, 16, 5, 10, 14, 18, Граф Игнатиев(В. Коларов) 33, 31, 29, 27, 34, 37, Гривица 6, 4, 2, 5, 3, 1, Д-Р Иван Каманов 14 До Казана, 10, Д-Р Торосян(Т. Благоев) 8, 7, 1, 11, 9, 4, 6, 5, 2, 3, 10, 12, Димитър Подвързачов(Ж. Кр 28 Бреза, 28, Димитър Подвързачов(Ж. Кр 2а, 15, Елин Пелин(Жданов) 23, 12, 7, 5, 8, 18, 11, 16, 31, 19, 13, 10, 25, 14, 15, 4, 29, 21, 1, 6, 17, 3, 27, 2, Жеравица 3, Драматичен Театър, Жеравица, Иван Димитров 5, 12, 8, 18, 13, 6, 21, 1 Ъгъл, 1, 14, 10, 17, 16, 22, 24, 7, 20, 4, 2, 19, 15, 3, Иван Хаджийски(Д. Николов) 8, 7, 3, 1, 5, 4, 2, 6, Извора(Б. Бистрица) 13, 17, 9, 15, 11, Извора(Б. Бистрица) 33, 27, 23, 29, 31, Йордан Цеков 5, 6, 1, 4, 8, 2, 3, Йордан Цеков 18, 20, 11, 22, 24, 17, 9, 15, 13, Комплекс Базара Павилион Пром. Стоки, Любен Каравелов 9, 9 Дунав, Любен Каравелов 15, 11, 18, 12, 17, Марин Дринов 17, 1, 9, 16, Марица 31, Никола Вапцаров 5, 7, 13, 11, 9, 6, Никола Вапцаров 23, 33, 21 14, Нишка 12, 13, 9, 1, 17, 16, 14, 6, 11, 15, 8, 4, 3, 7, 10, Огоста 17, 1, 4 А, 14, 4, 20, 8, 18, 9, 2, 3, 7, 11, 6, 16, 12, 15, 10, Панчо Владигеров(Малчика) 2, Парта 11, 7, 9, Пейо Яворов(Г. Дамянов) 4 Юрий Гагарин, 6, 4, 2, Поп Андрей 2, Поп Андрей 17, 14, 22, 25, 20, 16, 23, 21, 12, 19, 18, 29, 27, Пъстрина 2, 6, 1, 3, 4, 1, 2, 4, 3, Пъстрина 15, 14, 15, 14, Пъстрина Зад Бл. 4, Микрокомбинат, Пъстрина 7, Славейков Ресторант Монтанезиум, Трети Март(Г. Димитров) 86, Трети Март(Г. Димитров) 182, 178, 164, 180, 184, 170, 174, 166, 172, 105, 168, 186, 107, 176, 109, Тунджа 14, 12, 10, 5, 3, Хаджи Димитър 16, 20, 18, 14, Хан Аспарух 22, 13, 20, 1, 5, 7, 9, 24, 26, 3, Хан Аспарух 14, 2, 8, 12, 10, Христо Ботев 70, Христо Ботев 22, 6, 8, 24, 10, 16, 20, 14, 26, 12, 18, Христо Смирненски 4, 4, 8, 12, 2, 2, Цар Самуил(Комсомолска) 6, 2, Цар Симеон 9, 7, 16, 1, 13, 18, 22, 3, 5, 10, 25, 20, 12, 14, 21, 15, 19, 8, 17, 11, 35, 23
На 29.10.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 01.11.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Видлица: 348025, Втора 1, Двадесет и Втора 6, 5, 7, Двадесет и Девет 3, 5, 7, 1, 9, Двадесет и Осма 3, 7, 4, 2, 5, Двадесет и Пета 4, 2, Двадесет и Първа 1, 4, 3, 5, Двадесет и Седма 7, 1, 6, Двадесет и Четвърта 2, Двадесет и Шеста 8, 12, 6, 5, 2, 4, 16, Девета 4, 2, 5, 6, Деветнадесета 9, 3, Единадесета 5, 29, 8, 23, 27, 4, 9, 7, 6, 33, 11, 3, 2, 25, 31, Осемнадесета 2, 4, 8, Осма 1, 3, Пета 3, 5, Петнадесета 1, Първа 62, 72, 3, 70, 28, 12, 16, 14, 24, 68, 64, 60, 38, 52, 32, 19, 76, 6, 4, 42, 56, 20, 17, 23, 50, Тп-1 Уо, 7, 44, 82, 15, 34, 26, 48, 84, 18, 25, 58, 1, 21, 40, Седемнадесета 5, 8, 4, 6, 1, 10, 3, 2, Трета 2, 5, 1, 3, 4, Тринадесета 2, 5, 12, 3, 1, 4, Шеснадесета 3, 5, 7, 1, 2, Шеста 1, 10, 4, 2, 28
На 29.10.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 01.11.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Каменна Рикса: Втора 5, Краварник, Двадесет и Втора 3, 2, Двадесет и Девета 5, 2, 4, 6, Двадесет и Осма 4, Двадесет и Пета 2, Двадесет и Първа 1, 1, Двадесет и Трета 2, Двадесет и Четвърта 6, 4, Двадесет и Шеста 6, 8, Двадесета 2, Девета 5, 15, 10, 8, 3, 2, 9, 16, 14, 12, Десета 1, 5, 3, Единадесета 1, местност Спадалище Пс, Осемнадесета 1, 2, 5, 7, 3, 6, 8, 4, Осма 2, 6, 4, 1, 3, Пета 2, 1, Петнадесета 2, 1, Първа 29, 10, 2, 37, 6, 35, 43, 13б, 33, 23, 9, 8, 13а, 67, 15, 19, 7, 17, 27, 31, 25, 24, 21, 4, 13, 3, 5, 1, 11, 51, 15, 30, 63, 18, 47, 22, 71, 26, 59, Тп-2 Уо, 32, 24, 57, 20, 55, 61, Седемнадесета 3, 1, Седма 1, 2, 7, 4, Трета 5, 8, 12, 13, 15, 16, 17, 2, 11, 19, 21, 3, 6, 23, Тридесет и Втора 2, 1, Тридесет и Девета 2, 1, 3, Тридесет и Осма 3, 9, 11, Тридесет и Пета 8, 1, 6, 10, 3, 2, 5, Тридесет и Първа 4, Тридесет и Трета 1, 6, 3, Тридесет и Четвърта 2, Тридесет и Шеста 9, 2, 10, 7, 8, 6, 3, 1, Тридесета 6, 4, 5, 2, 11, 1, Тринадесета 1, 4, 2, 12, Четвърта 1, Четиридесета 3, 1, Четиринадесета 1, 3, 5, Шеста 18, 12, 15, 19, 4, 13, 25, 27, 16, 23, 9, 21, 17, 10, 14, 6, Шестнадесета 4, 2
На 29.10.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 01.11.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Чемиш: Втора 1, 3, 5, 11, 9, 7, Главна 18, 17, Стопански Двор, 1, 12, 14, 20, 10, 3, 16, 22, 32, 11, 19, 6, 30, 4, 13, 2, Дванадесет 4, 6, Девета 6, 20, 1, 16, 14, 3, 5, 10, 2, 4, 18, Десет 7, Тп-1 Уо, 3, 4, 6, 2, 5, Единадесет 2, 11, местност Край Село Пс, Осма 2, 6, 4, Пета 5, 3, 4, 2, 8, 1, Първа 15, 1, 13, 7, 17, 11, 21, 3, 5, 9, 23, 19, Седма 11, 9, 6, 4, 2, 8, 1, Трета 1, 2, 9 А, 11, 3, 5, 4, 7, Тринадесет 1, 2, 5, Четвърта 6, Четиринадесет 5, 3, 2, 13, 9, 1, Шеста 2, 8, 3, 6, 4, 1
На 29.10.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 01.11.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Горно Церовене: Втора 3, 1, 5, 4, Главна 16, 69, 49, 47, 71, 61, 67, 65, 64, 74, 68, 50, 63, 55, 58, 70, 60, 57, 59, 51, 79, 1, 62, 52, 31, 1, 46, 48, 20, 35, 46, 11, 8, 2, 1, 26, 22, 21, 10, 12, 30, 19, 32, 25, 34, 29, 39, 17, 36, 41, 23, 24, 33, 28, 13, 37, 5, 27, 18, 3, 45, 15, 16, 38, 6, Двадесет и Втора 9, 17, 21, 3, 5, 11, 7, 1, 13, 15, Двадесет и Девета 15, 6, 4, 2, 12, 1, 11, 13, Двадесет и Осма 11, 5, 1, 17, 9, 7, 15, Двадесет и Пета 4, 1, 3, 2, Двадесет и Първа 4, 1, Двадесет и Седма 21, 6, 9, 11, 4, 13, 22, 3, 17, 8, 1, 5, 15, 19, 20, 7, Двадесет и Трета 2, 4, 3, 8, 19, 12, 11, 10, 13, 7, 15, 14, 6, 9, 20, 17, 16, 5, 18, Двадесет и Четвърта 3, 16, 4, 18, 6, 20, 2, 10, 14, 8, 26, 5, 7, 9, 24-Б, 24-А, 1, 12, Двадесет и Шеста 1, 9, 15, 13, 22, 6, 18, 16, 7, 20, 29, 31, 8, 12, Тп-2 Уо, 5, 4, 27, 17, 25, 23, 3, 19, 14, 1, Двадесета 9, 23, 36, 14, 22, 27, 28, 2, 26, 30, 6, 4, 25, 20, 7, 21, 1, 17, 11, 8, 32, 19, 16, 29, 15, 12, 18, 10, 34, Дванадесета 5, 6, 20, 16, 8, 18, 15, 24, 11, 22, 4, Тп-3 Уо, 12, 13, 9, 10, 14, Девета 1, 4, 2, 3, 1, Деветнадесета 1, 5, 2, 4, 8, 3, 10, Десета 5, 1, 3, 7, Единадесета 7, 5, 4, 3, 7, 2, Осемнадесета 3, 1, Осма 3, 1, 2, Пета 5, 2, 3, 10, 1, Петнадесета 4, 2, Първа 6, 27, 39, 15, 14, 19, 33, 29, 4, 1, 12, 13, 35, 2, 20, 7, 10, 25, 17, 9, 8, 24, 11, 41, 18, 21, 44, 43, 45, 40, 42, 36, 49, 32, 34, 55, 51, 47, 46, 26, 30, 28, Седемнадесета 2, 3, 10, 16, 13, 4, 20, 26, 6, 27, 9, 22, 17, 12, 14, 8, 30, 24, 15, Гп-4 Уо, 21, 25, 18, 7, 29, 19, 23, 11, 28, 1, Седма 3, 7, 6, 5, 3, 4, Трета 4, 12, 5, 11, 8, 1, 9, 10, 6, 3, 7, Тридесет и Втора 4, 2, 6, 3, Тридесет и Първа 1, 11, 9, 13, 6, 8, Тридесет и Трета 2, 6, 4, 8, Тридесет и Четвърта 1, Тридесета 2, 1, 5, 3, 4, 12, Тринадесета 2, 1, УПИ Ix, Кв. 1, Четвърта 1, 14, 8, 10, 6, 7, 2, 9, 4, 37, 3, 2, 12, Четиринадесета 4, 2, 23, 19, 13, 14, 16, 18, 27, 17, 24, 1, 11, 15, 12, 25, 3, 9, 8, 20, 6, 7, 22, 5, 10, Шеста 6, 3, 7, 12, 1, 5, 10, 8, 27, Шестнадесета 2, 1, 5, 3, 7
На 29.10.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 01.11.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Монтана: 48489, 26, 791, 48489. 22. 438, извън регулацията ТП Лоз. Комитет С/У Язовира, ТП Свети Илия, Тп-2 Язовира, Стоп. Сграда, ТП За Лозята, местност Расника Рибарник, Пс, Вила, Расника, извън регулация
На 29.10.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Горно Церовене: Втора 3, 1, 5, 4, Главна 20, 35, 46, 11, 8, 2, 1, 26, 22, 21, 10, 12, 30, 19, 32, 25, 34, 29, 39, 17, 36, 41, 23, 24, 33, 28, 13, 37, 5, 27, 18, 3, 45, 15, 16, 38, 6, 69, 49, 47, 71, 61, 67, 65, 64, 74, 68, 50, 63, 55, 58, 70, 60, 57, 59, 51, 79, 1, 62, 52, 31, 1, 46, 48, Двадесет и Втора 9, 17, 21, 3, 5, 11, 7, 1, 13, 15, Двадесет и Девета 15, 6, 4, 2, 12, 1, 11, 13, Двадесет и Осма 11, 5, 1, 17, 9, 7, 15, Двадесет и Пета 4, 1, 3, 2, Двадесет и Първа 4, 1, Двадесет и Седма 21, 6, 9, 11, 4, 13, 22, 3, 17, 8, 1, 5, 15, 19, 20, 7, Двадесет и Трета 2, 4, 3, 8, 19, 12, 11, 10, 13, 7, 15, 14, 6, 9, 20, 17, 16, 5, 18, Двадесет и Четвърта 3, 16, 4, 18, 6, 20, 2, 10, 14, 8, 26, 5, 7, 9, 24-Б, 24-А, 1, 12, Двадесет и Шеста 1, 9, 15, 13, 22, 6, 18, 16, 7, 20, 29, 31, 8, 12, Тп-2 Уо, 5, 4, 27, 17, 25, 23, 3, 19, 14, 1, Двадесета 9, 23, 36, 14, 22, 27, 28, 2, 26, 30, 6, 4, 25, 20, 7, 21, 1, 17, 11, 8, 32, 19, 16, 29, 15, 12, 18, 10, 34, Дванадесета 5, 6, 20, 16, 8, 18, 15, 24, 11, 22, 4, Тп-3 Уо, 12, 13, 9, 10, 14, Девета 1, 4, 2, 3, 1, Деветнадесета 1, 5, 2, 4, 8, 3, 10, Десета 5, 1, 3, 7, Единадесета 7, 5, 4, 3, 7, 2, Осемнадесета 3, 1, Осма 3, 1, 2, Пета 5, 2, 3, 10, 1, Петнадесета 4, 2, Първа 6, 27, 39, 15, 14, 19, 33, 29, 4, 1, 12, 13, 35, 2, 20, 7, 10, 25, 17, 9, 8, 24, 11, 41, 18, 21, 44, 43, 45, 40, 42, 36, 49, 32, 34, 55, 51, 47, 46, 26, 30, 28, Седемнадесета 2, 3, 10, 16, 13, 4, 20, 26, 6, 27, 9, 22, 17, 12, 14, 8, 30, 24, 15, Гп-4 Уо, 21, 25, 18, 7, 29, 19, 23, 11, 28, 1, Седма 3, 7, 6, 5, 3, 4, Трета 4, 12, 5, 11, 8, 1, 9, 10, 6, 3, 7, Тридесет и Втора 4, 2, 6, 3, Тридесет и Първа 1, 11, 9, 13, 6, 8, Тридесет и Трета 2, 6, 4, 8, Тридесет и Четвърта 1, Тридесета 2, 1, 5, 3, 4, 12, Тринадесета 2, 1, УПИ Ix, Кв. 1, Четвърта 1, 14, 8, 10, 6, 7, 2, 9, 4, 37, 3, 2, 12, Четиринадесета 4, 2, 23, 19, 13, 14, 16, 18, 27, 17, 24, 1, 11, 15, 12, 25, 3, 9, 8, 20, 6, 7, 22, 5, 10, Шеста 6, 3, 7, 12, 1, 5, 10, 8, 27, Шестнадесета 2, 1, 5, 3, 7
На 29.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 01.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Видлица: извън регулация ТП До Видлишки Мост, Вила
На 29.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 01.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Гаврил Геново: извън регулацията Гостоприемница, Помпи
На 29.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 01.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Георги Дамяново: извън регулацията Битова Сграда
На 29.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Монтана: 48489. 22. 482, 48489. 6. 647, Агликина Поляна 3, 10, 2, 4, 8, 1, 12, Целодневна Детска Ясла №3, Васил Априлов 4, 2, Васил Друмев 12, 4, 9, 3, 6, 8, 7, 10, Веренишка(М. Веренишки) Газостанция, 1, 58, 55, 51, 61, 64, 63, 48, 53, 65, 57, 52, 54, 50, 56, 59, Веренишка/М. Веренишки/ 30 А, Генерал Столетов(А. Греков 39 Магазин, 39, 7, 3, 8, 6, 2, 4, 9, 13, 11, Димитър Талев(Ц. Тодоров) 18, 13, 1, 11, 14, 20, 15, 9, 30, 28, 21, 12, 17, 32, 16, 24, 7, 23, 19, 3, 26, 22, 36, 38, Димчо Дебелянов(П. Гаврило 4, 8, 1, 10, 6, Жеравица 59, 45, 34, 36, 76, 75, 37, 42, 41, 89, 83, 60, 58, 71, 47, 32, 43, 55, 30, 65, 63, 81, 61, 85, 46, 48, 49, 52, 53, 40, 62, 66, 50, 77, 38, 73, 74, 56, 44, 39, 35, 70, 72, 33, 78, 68, 87, 57, 4, 20, 16, 5, 1, 22, 12, 14, 8, 2, 3, 10, 7, 18, 6, 23, 28, 11, 9, 31, 15, 7, 27, 13, 24, 17, 21, 29, 25, Захари Стоянов 51, 41, 43, 31, 57, 33, 55, 47, 29, 53, 30, 35, 27, 49, 61, 45, 39, 14, 18, 9, 12, 10, 8, 2, 1, 16, 5, 11, 3, 7, 17, 6, 13, 15, 23, 25, 28, 24, 21, 22, 19, 26, 20, Захари Стоянов(К. Трифонов 12, Извора(Б. Бистрица) 43, 35, 6, 5, 65, 8, 39, 41, 69, 67, 57, 61, 59, 79, 93, 97, 73, 75, 101, Пс, 87, 77, 95, 30, 6, 81, 10, 1, 103, 71, 85, извън регулация, До Гр. Монтана, извън регулацията Вилна Зона, Спортна Зала, Общежитие, Стадион, Калето 14, 2, 12, 16, 8, 6, 4, 1, Клокотница(Г. Михайлов) 2, 1, 5, 4, 8, Парта Сграда С Работилница, Домакинства, Комбинирана Сграда, 14, Кооперация Сред Природата, Под Баира 453, Свети Патриарх Евтимий(П. 19, 19, 7, 18, 20, 10, 13, 12, 17, 6, 15, 8, 9, 14, 16, 1, 3, 4, 5, 2, 11, Семчин Дол Сдружение Парта, Хан Тервел(Н. Алексиев) 14, 17, 16, 15, 20, 18, 9, 19, 7, 4, 12, 13, 11, 8, 6, 5, Цар Борис III-ти(З. Попов) 74, Цар Иван Александър(Т. Тр. 37, Второ Соу Училище, Второ Соу, 8, 11, 2, 6, 15, 12, 9, 1, 5, 3, 16, 10, 19, 4, 18, 20, 7, 14, 13, 17, 28, 32, 24, 31, 27, 23, 21, 38, 29, 25, 36, 22, 19, 34, 40, 26, 42, 44, Черковна(Иван Бобанов) 33, 56, 29, 46, 52, 58, 44, 42, 50, 27, 54, 35
На 29.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Благово, Общ. Монтана: Александър Стамболийски 6, 2, 24, 9, 28, 16, 12, 20, 11, 1, 5, 10, 22, 3, 4, 34, 26, 18, 7, 8, 36, Бенковска 4, 3, Берковска 1, 25, 21, 7, 16, 23, 15, 2, 12, 4, 14, 6, 5, 22, 13, 17, 3, 8, 10, Георги Димитров 21, Говедарника 13, 9, 21, 1, 17, Замфир Попов 20, 16, 37, 15, 27, 30, 14, 12, 24, 10, 1, 11, 23, 19, 22, 4, 35, 5, 33, 13, 9, 25, 7, 18, 39, 6, 31, 26, 28, 49, 21, 17, 43, 3, 47, 32, извън регулацията Пилетарник-Борис Иванов, Пилетарник-милчо Замфиров, Пилетарник, Пилетарник-Иван Ангелов, Пилетарник-Асен Аврамов, 1 Помпа, Любен Каравелов 1, 3, 8, 4, Морава 2, 1, 5, 3, Никола Йонков Вапцаров 10, 13, 17, 15, 14, 19, Охрид 7, 5, 3, 1, Пирот 2, Първи Май 1, 5, Софийска 25, 11, 7, Стара Планина 2, 6, 6а, Трафо -2 Улично, 4, Христо Ботев 10, 1, 15, 14, 18, 9, 23, 8, 12, 4, 11, 19, 3, 13, 5, 16, Цар Самуил 1, 7, 6, 9, 3, 5, 2, 4, Ътъла на Ул. Охрид и З. Попов, Вила
На 29.10.2019 г. /11:30 - 13:30 ч./ - Благово, Общ. Монтана: Вълчова 6, 2, Георги Дамянов 2, 15, Гората 2, 9, 1, 3, Клисура 3, 8, 7, 14, 6, 11, 5, 16, 4, 2, 12, 10, Трафо 3 Улично, Лозенец 5, 7, 4, 1, 2, Мато Матев 3, 4, 6, 2, Мито Матев 1, Михайловград 8, 3, 1, 4, Победа 2, 1, 3, Хаджи Димитър 9, 15, 18, 22, 24, 10, 7, 12, 4, 11, 2, 26, 6, 1, 13, 3, 5, 14, 16, 8, Христо Ботев 47, 31, 48, 38, 31а, 35, 32, 52, 46, 33, 54, 28, 36, 39, 27, 26, 24, 30, 42, 41, 29, 25, 50, 44, 40, 34, 56, 37, Юрий Гагарин 5, ПИ №058018
На 30.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Габровница, Общ. Монтана: Алеко Константинов 3, 2, 1, 7, 9, Васил Коларов 13, 11, 1, 6, 3, 5, 8, 14, 2, Васил Левски 1, 3, 6, 4, 5, Гаврил Генов 10, 3, 5, 14, 11, 27, 2, Гео Милев 6, 7, 5, 14, 1, 10, 3, 4, 12, Георги Цаков 19, 21, 18, 14, 3, 17, 8, 7, 13, 1, 9, 5, 15, 22, 16, 12, Тп-2 Улично Осветление, 11, 20, Д-Р Петър Берон 7, 2, 4, 1, 8, 5, 6, Двадесет и Трети Септемвр 14, 3, 9, 15, 13, 21, 19, 16, 6, 7, 12, 11, 8, 5, 17, 1, 10, Захари Тошев 2, 10, 6, 14, 7, 8, 9, 12, Иван Вазов 10, 8, 14, 6, 2, 12, Иван Михайлов 11, 10, 13, 16, 12, Илия Стоянов 11, 9, 4, Панталей Григоров 2, 1, 5, 4, 7, 8, 3, 11, 6, Петко Славейков 3, 4, 6, 5, 1, 7, Христо Ботев 15, 25, 21, 27, 19, 17, 13, 23, Цеко Видлишки 20, 8, 5, 16, 12, 7, 22, 15, 10, 13, 6, 19, 17, 11, 24, 18, 14, 9
На 30.10.2019 г. /11:30 - 13:00 ч./ - Габровница, Общ. Монтана: Александър Стамболийски 4, 6, 3, 2, Анастас Цанков 3, 1, 2, 5, Борис Киров 8, 2, 4, Васил Априлов 20, 26, 28, 36, 22, 24, Гео Милев 2, Георги Дамянов 3, 5, 8, 6, 4, 10, 12, Георги Димитров 7, Тп-3 Улично Осветелние, 8, 27, 13, 23, 44, 6, 11, 20, 34, 42, 28, 65, 47, 40, 56, 52, 2, 43, 30, 12, 32, 54, 38, 58, 61, 36, 37, 16, 10, 18, 31, 14, 35, 9, 5, 33, 22, 39, 41, 26, 25, Гробарска 14, Ивайло 7, 8, 2, 3, 4, 9, Иван Асен 1, 10, 8, 4, 6, Иван Беломелски 3, Илия Стоянов 5, 2, 1, 3, Йордан Йовков 10, 3, 12, 8, 6, 4, 2, Йордан Къшльов 3, 2, Качо Първанов 1, 3, Кирил Целков 1, 23, 23а, 27, 38, 4, 12, 21, 14, 28, 17, 11, 39, 18, 26, 8, 44, 16, 5, 42, 6, 32, 15, 34, 29, 35, 46, 22, 30, 41, 36, 25, 10, 9, Панталей Григоров 26, 28, 15, 16, 11, 19, 24, 22, 13, Петър Лазаров 39, 4, 37, 28, 30, 41, Хан Аспарух 4, 2, 10, 8, 6, Хан Крум 11, 1, 7, 5, Хан Омуртаг 8, 10, 1, 6, Цар Калоян 5, 4, 1, Цар Самуил 2, 4, 6, 1
На 31.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Габровница, Общ. Монтана: Александър Стамболийски 13, Асен Беломелски 6, Васил Априлов 18, 16, 8, 14, 10, Васил Коларов 12, Георги Димитров 9, Тп-4 Улично Осветеление, 22, 3, 1, Гробарска 7, 1, 6, 9, Иван Беломелски 4, 15, 23, 7, 9, 33, 12, 25, 8, 31, 29, 27, 11, 13, 21, 1, 10, Китката 1, 6, 2, 4, Мильо Мильов 3, 4, 1, 25, 12, 19, 15, 17, 6, 11, 8, 33, 21, 37, 31, 27, 39, 7, 10, 29, 5, 23, 18, 16, 9, 13, Петър Лазаров 35, 15, 14, 21, 33, 27, 25, 19, 31, 12, 26, 18, 22, 24, 29, 23, 13, 17, 16, 20, 1, Стоян Ненков 8, Училищна 2, 6, 8, 1, 5, 9, 11, 4, Христо Смирненски 5, 1, 2, 4, 12, 8, 6, 10
На 31.10.2019 г. /11:30 - 13:30 ч./ - Габровница, Общ. Монтана: Асен Беломелски 9, 1, 7, 4, 2, 8, Гарата 2, 6, 4, 5, 3, 1, Георги Димитров 5, Георги Цаков 4, Димитър Янкин 11, 14, 1, 3, 9, 10, 8, 12, 4, Иван Беломелски 45, 39, 49, 12, 51, 47, 53, 55, 22, 16, 35, 18, 57, 20, 37, Индустриална 5, Китката 11, 5, 18, 19, 32, 6, 39, 14, 15, 33, 16, 12, 37, 17, 10, 8, 13, 27, 30, 34, 31, 35, 21, 20, 9, 7, 24, 28, 23, 29, 25, 22, Никола Гмурски 4, 3, 6, 1, 6 А, 2, Петър Лазаров Тп-5 Улично Осветеление, 6, 1, Сава Стоянов 3, 16, 7, 5, 4, 8, 9, 11, 14, 2, 12, 10, 13, 6, 15, Стоян Ненков 2, 6, 4, 5, 3, 1, Христо Ботев 3, 14, 2, 6, 7, 1, 8, 10, 5, Христо Михайлов 6, 2, 1, 4, 3, Цеко Видлишки 1, 4
На 01.11.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Габровница, Общ. Монтана: Георги Бенковски 2, Иван Калиманишки 2, 3, 1, 6, 4, 5, Иван Михайлов 2, Пею Яворов 1, Христо Ботев 39, 46, Тп-6 Улично Осветление, 12, 14, 40, 56, 24, 16, 37, 31, 22, 48, 26, 29, 30, 20, 9, 42, 52, 33, 44, 36, 39 8, 18, 28, 34, 38, 54, 39 9, 58, 50, 11, 32
На 01.11.2019 г. /11:30 - 13:30 ч./ - Габровница, Общ. Монтана: Александър Стамболийски 4, 18, Георги Бенковски 6, 7, 8, 3, Иван Беломелски 63, Индустриална 3, 1, Никола Гмурски 19, 23, 5, 13, 12, 7, 4, 15, 8, 14, 11, 10, Пею Яворов 8, 11, 15, 5, 7, 3, 9, Сава Стоянов 25, 27, 19, 22, 28, 21, 20, 31, 34, 30, Стефан Караджа 7, 5, 2, Хаджи Димитър 2, 7, 25, Христо Ботев 39 8, Христо Михайлов 7

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ
Община Априлци
На 29.10.2019 г. /09:00 - 17:00 ч./ - Априлци, Общ. Априлци: Видима/Видима/ 1, Кв. Видима, Хижа, Ски- Влек
Община Ловеч
На 29.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 30.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Ловеч: Александър Стамболийски 42, 30 Спартак 3, Генерал Скобелев 28, 26, 35, 37, 26 Скобелев, 28 Гурко, Здравец До Блок 213, 213, Бл 213, 201, Кантон 11 12 1 Жк. Здравец Бл. 213, Мизия 11, 201, УО Касета ТП 112, УО Касета Бл. 213, Неофит Рилски 41, 58, 52, 37, 39, 56, 45, 35, 48, 50, 43, Свети Свети Кирил и Методи 34, 33, 35, 32, 33, 36
На 29.10.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Ловеч: Кооперативен Пазар Офис-Склад, Склад Бира и Базалкохолно, Пчеларски Магазин, Осъмска 43, 36, Тодор Каблешков 1, Търговска 70
На 29.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Брестово, Общ. Ловеч: Вежен 2, Дойран 6, 4, 1, Канаджийска 15, 13, Крайхристовска 4, 2, 6, 3, 1, Могилска 4, 24, 17, 14, 10, 8, 1, 7, 9, 16, 3, 22, 11, 15, 13, Оборище 3, 10, 5, 9, 18, 2, 8, Отец Паисий 6, Пряспа 4, Селище 3, 6, Хаджи Димитър 10, 20, Чурковска 2, 4
На 29.10.2019 г. /09:45 - 11:15 ч./ - Казачево: Местн Елия
На 29.10.2019 г. /09:45 - 11:15 ч./ - Сливек: Вежен 2, 3, 1, 4, Иван Вазов 7 А, 7, 1, 3, 5, 9, Любен Каравелов 7, 5, 1, 3, 11, 1 А, Марин Георгиев 3, Минерален Извор 15, 3, 2, 17, 5, 7, 9, 13, 1, Петър Граматик 2, 6, Стара Планина 2 А, 6, 8, 5, 6б, 4, 2, Тодор Кирков 8, Трети Март 6, 12, 8, 13, 30, 10, 38, 36, 9, 32, 14, 28, 17, Христо Ботев 1, 10, 7, 3, 2, 5, 4, ТП 3
На 29.10.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Дойренци: Търговска 52
На 29.10.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Тепава: Александър Стамболийски 3, 2, 1, Атанас Илиев 2, Бяло Море 1, 2, 3, Васил Левски 4, 5, 6, Вихрен 5, 2, 11, 7, 9, 12, 6, 8, Георги Бенковски 3, 6, 8, 2, 1, 4, Георги Трайков 4, 1, 3, Дунав 2, 4, Зорница 16, 9, 13, 14, 7, 11, Иван Вазов 8, 2, 5, 1, Искър 13, №8, 2, 6, 11, 9, 5, Кокиче 21, 25, 2, 20, 16, 6, 23, 28, 29, 4, 10, 11, 1, 15, 14, 17, 22, 5, 13, 12, 26, Оборище 9, 25, 10, 26 Ресторант, 21, 13, 22, 29, 27, 17, 16, 37, 4, 30, 36, 19, 35, 44, 3, 32, 17 Пивница, 1, 40, 17 Канцелария, 33, 34, 15, УО ТП 1, 46, 23, 7, 31, 14, 5, 11, 20, 48, 6, 8, Осоговска Планина 6, 2, Осъм 3, 4, 2, 1, Петко Р. Славейков 3, 1, Стара Планина 3, 6, 4, Христо Ботев 1, 5, 2, 9, Черно Море 3, 5, 1, 2, Юрий А. Гагарин 1
На 29.10.2019 г. /12:00 - 13:00 ч./ - Къкрина: Антим I-ви 4, 9, 17, 1, 6, 15, 8, Васил Левски 17, 6, Ресторант, 5, 1, 7, 12, 13, 20, 15, 9, УО ТП 1, 19, 18, 22, 3, 8, 2, 10, 16, 11, Георги С. Раковски 2, 3, 12, Доктор Никола Сяров 2, 4, 3, Дружба 5, 9, 7, 12, 6, 11, 3, 2, 10, 8, Еделвайс 2, 8, 4, 14, 12, 1, 10, Кирил и Методий 2, Мария Сиракова 1, 2, Николчо Цвятков 1, 5, 7, Панайот Волов 8, 10, 20, 12, 1, 11, 2, 1 Музей, 3, 7, 5, 14, 6, 4, 18, 9, Патриарх Ефтимий 1, Петко Генчев Петков 1, 9, 11, 2, 4, 7, 5, 3, Тодор Кирков 11, 10, 2, 3, 4, 1, 6, 8, 7, Трети Март 2, 1, Христо Иванов-Големия 5, 13, 11, 3, 1, 7, 2, 9, Цачо Сяров 2, 8
На 29.10.2019 г. /12:30 - 14:00 ч./ - Стефаново, Общ. Ловеч: Априлци 7, 16, 10, 12, 2, 4, 6, 14, местност Бекерска Кория Пс, Растът 1, Хаджийска 5, 3
На 29.10.2019 г. /13:00 - 14:30 ч./ - Горан: Ловчанска 2а, Тп2 Стопански Двор
На 30.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Ловеч: Акад. Анастас Иширков 41, 33, 42, 48, 37, 43, 39, 50, 46, 44, Александър Стамболийски 42, 30 Спартак 3, 23 Бълг Гъба, 19, 54, 50, 25, 21, 52, 17, 15, Амбарица 2, 1, Безименна УО на ТП Восток, България УО ТП Църква, Гарата До Гарата, Скара Бира - 2, Зеленчуков Магазин, Павилион, Кафе Аперитив Мескалеро, Ловешки Кебап, Ген. Паренсов 2, 15, 19, 7, 3, 10, 1, 11, 8, 4, 17, 6, 9, 13, 5, Ген. Столетов 16, 13, 9, 7, 12, 18, 11, 20, 14, 10, 6, 5, 8, 3, 2, Генерал Скобелев 28, 26, 35, 37, 26 Скобелев, 28 Гурко, 27, Инж. Петър Иванчев 17, 14, 15, 9, 16, 12, 5, 13, 18, 8, 2, 10, 6, 4, 7, 11, Княз Имеретински 59, 61, 58, 65, 56, 63, 67, 47, 53, 48 Звезда, 48, 34, 55, 35, 45, 49, 51, 57, 44, 40, 41, 19, 37 Свежест, 36, 37, Неофит Рилски 41, 58, 52, 37, 39, 56, 45, 35, 48, 50, 43, 40, 17, 44, 34, 32, 31, 25, 29, 21, 38, 19, 36, 42, 27, 23, Перущица 3, 7, 1, 8, 5, 2, 4, 6, Пирот 3, 1, 5, Подп. Александър Кусев 9, 6, 21, 4, 4, 6, Свети Свети Кирил и Методи 50, 56, 41, 40, 47, 54, 42, 50, 52, 45, 48, 46, 43, 34, 33, 35, 32, 33, 36, Сливница УО ТП Гарата, 18, 11 Любен Каравелов, 9, 16, 11, 3, 4, 10, 11 Л Каравелов, 13 Сливница, 5, 6, 12, 1, 8, 22, 7, 20, 14, 13, Трети Март 2, 11, 4, 9, 13, Хан Крум 35, 50, 60, 52, 37, 58, 54, 39, 41, 56, 31, 48, 29, 36, 42, 32, 25, 40, 34, 46, 23, 21, 38, 44, 27, Харманска 3, 5, 2, 7, 10, 1 Заря, 4, 5-А, 16, 9, 12, 13, 11, 14, 33, 24, 22, 27, 31, 21, 23, 25, 29, 15, 17 Строител, 19 Строител, Цар Асен Първи 6, 10, 3, 7, 2, 8, 1, 4, 17, 18, 20, 19, 22, 30, 32, 26, 11, 10, 12, 9, 14, 13, 25, 38, 42, 36, 40, 27, 34, 29, 31, Цачо Шишков 66, 63, 68, 77, 73, 65, 75, 61, 71, 60, 75, 66, 52а, 51 Таван, 51, 52 Восток 3, 153, 52 Павилион Вестници, 57, 52 Восток, 53, 55, 59, 26, 50 Радост, 45, 41 43, 39, 42, 43, 50, 46, 41 Восток 2, 40, 43, 40, 41, Черковна 12, 12, 13, 11, 10, 15, 9, 14, 7, 4, 2, 3, 5, 1, Шипка 3, 2, 5, 1, 4, 6
На 30.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Ловеч: Велики Преслав 10, 9, 5, 8, 15, 7, 11, Димитър Пъшков 29, Доктор Съйко Съев 5, Никола Петков 18 Устрем, 14, 12, 20 Устрем, 1, 17, 24, Патриарх Евтимий 26, 21, 18, 24б, 31, 29, 25, 20, 23, 22, 16, 41, 27, 39, 24 Б, 37, 33, 35, 24, Хан Крум 5
На 30.10.2019 г. /09:45 - 11:15 ч./ - Ловеч: Бяло Море 19 Мон-2, 20, 18 Монтажи 1, 18, 11, 18 Монтажи 1, 19 Мон-2, 18 Мон-1, 18 Мон-1, 18 УО ТП 139 Бл. Монтажи 1, Северна Индустриална Зона 7 Упи-XхII- Кв. 272
На 30.10.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Гостиня: Алеко Константинов 9, 4, 7, 6, 1, 3, 5, Александър Стамболийски 3, 12, 6, 10, 8, 20, 1, 2, 5, Васил Левски 12, 7, 8, 4, 9, 2, 14, 3, 6, 10, 1, Георги Бенковски 1, 2, 5, Георги Иванов 8, 7, 1, 6, Иван Вазов 7, 6, 8, 11, 4, 5, 3, 10, 9, Иван Генов 5, 2, 3, 1, 4, Илия Симеонов 10, 12, 22, 6, 24, 18, 10, 16, 20, 8, 2, 26, 14, Кирил и Методий 2, 1, 3, Княз Борис 1 1, 3, 2, 4, Любен Каравелов 2, 1, 11, 3, Михо Нечев 7, 3, 6, 4, Никола Вапцаров 2, 1, 4, 3, Панайот Волов 2, Стефан Караджа 2, 3, 4, 1, 5, Тодор Каблешков 6, 4, Хаджи Димитър 2, 4, Хан Аспарух 37, 11, 8, 21, 6, 22, 35, 24, 16, 90, 41, 17, 19, 13, 28, 18, 33, 20, 23, 9, 1, 26, 2, 29, 4, УО ТП 1, 39, 15, 7, 27, УО ТП 3, 43, 34, 47, 40, 45, 30, 38, Христо Ботев 12, 15, 16, 17, 14, 11, 10, 8, 2, 6, 3, 9, 5, 4, 7, 1, Христо Смирненски 3, 2, 13, 7, 11, 9, 1, 17, 15, 5, Яким Груев 4, 5, 6, 10, 1, 3, 2
На 30.10.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Дойренци: Гарова Бивш Склад на Балкан
На 30.10.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Йоглав: Александър Стамболийски 2, 10, 4, 16, 8, 7, 1, 5, 6, 18, 12, 3, 14, Гъскокланица, Бенковски 1, 4, 3, Васил Левски 16, 17, 25, 8, 20, 3, 1, 2, 12, 4, 14, 6, 10, 8, Захари Стоянов 7, 5, 1, 6, 8, 3, 4, 2, Иван Вазов 1, 6, 3, 15, 9, 13, 4, 17, 11, 7, Кокиче 10, 2, 6, 7, 8, 1, 3, 5, 4, 9, 11, УО МТП, 12, Латинка 10, 8, 18, 16, 1, 14, 13, 5, 3, 2, Мелнишка 16, 33, 27, 45, 46, 14, 49, 21, 26, 40, 18, 29, 28, 47, 44, 31, 12, 13, 15, 17, 30, 36, 24, 37, 20, 32, УО ТП 1, 53, 19, 3, 6, 8, 11, 10, 1, 7, 2, 4, 5, 31, 43, Мусала 5, 1, 3, 2, Никола Василев 1, 2, 3, Опълченска 2, 11, 8, 4, 10, 1, 6, Осъм 10, 1, 4, 5, 3, 6, 2, 12, 3, 7, 11, 9, 18, 20, 21, 15, 19, 22, 17, 23, 13, Отец Паисий 6, 10, 7, 4, 3, 5, 2, Пирин 3, УО ТП 2, 5, 7, 1, 21, 15, 17, 11, 19, 13, 9, Рила 1, 3, Соргоня 42, 5, Стара Планина 2, 1, 8, 6, 4, 12, 13, 5, 10, 7, 9, 18, 16, 14, 11, 3, Странджа 2, 3, 1, 4, 7, 5, Съединение 13, 17, 22, 18, 16, 21, Мелница, 20, 12, 13, 4, 6, 1, 5, 7, 11, 9, 3, 2, 10, Трети Март 48, 2, 40, 25, Здравна Служба, 33, 5, 45, 11, 19, 47, 10, 6, Павилион, 25, 1, 31, 27, 8, 3, 49, 29, 13, 16, 43, 38, 41, 14, УО ТП 3, 36, 7, 12, 4, 9, 26, 24, 37, 35, 32, 21, 15, 34, 39, 22, 17, Хан Аспарух 18, 7, 24, 31, 22, 8, 2а, 35, 16, 12, 24, 15, 21, 23, 22, 14, 9, 34, 2а, 28, 30, 32, 18, УО ТП 4, 19, 26, 10, Хемус 6, 4, 1, 14, Христо Ботев 11, 17, 23, 11, 21, 13, 25, 19, 15, 4, 25, 11, 3, 1, 2, 5, 27, 6, Местн Долно Ливаде
На 30.10.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Ловеч: местност Липака Ново Сметище, местност Синан Тепе Вили Синан Тепе Линия 1, Вили Синан Тепе Линия 3, Стрелбище
На 30.10.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Пресяка: Александър Стамболийски 2, 21, 15, 26, 28, 7, 8, 2, 19, 4, 9, 15, 29, 20, 16, 23, 32, 11, 18, 17, 10, 6, 14, 13, 1, 12, 12, 53, 49, 32, 56, 47, 44, 45, 66, 33, 54, 43, 40, 57, 34, 59, 52, 70, 38, 55, 50, 37, 60, 41, 31, 51, 39, 68, Васил Левски 16, 4, 3, 14, 2, 8, 22, 1, 7, 10, 9, 12, 5, Възрожденска 7, 6, 11, 2, 4, 17, 8, 13, 19, 5, 3, Габрака 10, 9, 1, 11, 7, 31, 6, 17, 15, 2, 13, 4, 11, Георги Бенковски 1, 21, 29, 13, 39, 23, 27, 35, 41, 19, 12, Улично Осветление ТП 5, 14, 25, 17, 37, 31, 8, 4, 2, 11, 5, 10, 6, 7, 3, 1, 15, 14, Дунав 18, 22, 10, 31, 14, 20, 25, 11, 33, 8, ТП 8, 29, 27, 12, 16, 15, 2 Тп9, 5, 7, 4, 3, 1, 6, 13, 11, 9, 6а, Иван Вазов 8, 3, 6, 4, 5, 10, 1, 6, 20, 5, 2, Калето 16, 18, 22, 14, 10, Улично Осветление Тп6, 17, 6, 12, 31, 20, 12, 6, 5, 7, 13, 17, 16, Климент Охридски 6, 10, 3, 9, 7, 1, 8, 5, 4, Любен Каравелов 5, 10, 2 Тп1, 11, 4, 27, 15, 3, 8, 9, 13, 6, 24, 7, 25, 29, 26, 16, местност Стравиц Пс, местност Ялията Пс, Потока 2, 8, 1, 5, 24, 26, 32, 18, 28, 40, 9, Райко Даскалов 22, 3, 30, 18, 19, 3, 6, 14, 24, 9, 4, 17, 12, 8, 2, 16, 11, 26, 10, 20, 28, Свети Кирил и Методи 19, 13, 32, 21, 30, 9, 3, 7, 11, 28, 1, 15, 16, 5, 14, 17, 2, 9, 4, 5, 2, Стара Планина 40, 8, 22, 9, 5, 7, 20, 34а, 28, 12, 11, 26, 34, 38, 50, 6, 47, 2, 4, 12, 3, 42, 45, 2, Стефан Караджа 7, 12, 14, 7, 31, 28, 3, 19, 11, 2, 29, 5, 35, 13, 21, 15, 8, 1, 33, 37, 6, 23, 5, Съби Даскалов 29, 27, 48, 10, 3, 1, 17, 5, 7, 16, 25, 31, Тодор Каблешков 24, 10, 12, 6, 1, 8, 2, 3, Христо Смирненски 13, 36, 15, 8, 2, 1, 6, 9, 3, 7, 5, 11, 8, 4, 20, 29, 1, 15, 35, 14, 33, 26, 31, УО Мачтов ТП 12
На 30.10.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Смочан: Албанска 6, 1, 2, 4, Александър Стамболийски 2, 8, 7, 13, 4, 11, 9, Васил Левски 14, 9, ТП 4, 4, 10, 14, 12, 12а, 6, 8, 2, 3, Георги Бенковски 3, 5, Дунав 3, 1, 7, 15, 9, Иван Вазов 6, 4, 3, 2, 1, 2, Кирил и Методий 4, 11, 2, 6, 5, 15, 8, 19, 13, ТП 3, 7, 17, Любен Каравелов 3, 2, 1, местност Ялията Пс, Осъмска 3, 1, 5, Отец Паисий 8, 11, 13, 9, 10, 7, 15, 3, 4, 1, 7, 6, 5, 2, Панайот Волов 1, 5, 9, 13, 3, 2, 11, Рила 5, 3, 32, 24, 23, 31, 11, 7, 12, 4, 19, 25, 1, 10, 8, 17, 16, 14, 26, 22, 3, 9, 15, 2, Стара Планина 73, 53, 48, 36, 32, 42, 65, 55, 71, 54, 63, 38, 52, 44, 34, 61, 30, 46, 69, 57, 17, 5, 20, 25, 9, 12, 10, 24, 19, 11, 37, 13, 6, 22, 2, 21, 18, 15, 33, 4, 14, 29, 50, 7, 8, 16, 31, 15 А, 27, 23, Стефан Караджа 3, 1, 5, 1, 3, Странджа 1, Тодор Каблешков 6, 1, 6 Тп1, 4, 2, Трети Март 6, 14, 24, 18, 8, 10, 20, 13, 9, 7, 12, 22, 16, 4, 2, Ресторант С. Смочан, Детска Градина Смочан, Хаджи Димитър 1, Христо Ботев 16, 23, 9, 6, 2, 14, 8, 17, 13, 5, 19, 4, 7, 10
На 30.10.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Умаревци: Александър Македонски 2, 1, 4, 6, Балатон 10, 9, 7, 5, 1, 2, 3, 4, 8, 6, 13, 10, 14, Балкан 1, 4, 8, 6, 10, 2, 3, Васил Левски 16, 5, 7, 9, 3, 10, 4, 1, 2, 6, 22, 8, 12, 24, УО Тп1, 18, 20, Вежен 2, 6, 1, 4, Генерал Скобелев 1, 2, Георги С. Раковски 3, 7, 5, 9, 11, 15, 13, Десислава 11, 3, 9, 4, Драгоман 5, 9, 11, 3, 1, Дунав 11, 13, 8, 6, 7, 3, 15, 5, 4, 1, 12, 9, 2, 10, Искра 2, Кокиче 4, 2, 6, 8, 1, Кракра 5, 11, 9, 2, 8, 7, 1, 4, 3, УО Тп5, Липа 1, 5, 4, 3, 6, 2, 8, Люлин 2, 1, 13, 14, 8, 10, Люляк 2, 12, 4, 6, 14, местност Чоловски Баир Пс, Никола Помов-Комитата 11, 15, 13, 9, 12, 7, 6, Здравна Служба, Канцелария, 8, 3, Произв Тестени Изделия, 4, 5, 10, 12, Пощенска Станция, Опълченска Жп Прелез, 5, 6, 8, 7, 2, Осъмска 2, 9, 11, 5, 3, 4, 12, 6, 10, 1, 8, 7, 14, 15, 17, 32, 20, 11, 24, 28, 13, 30, 22, 26, Преспа Кафене, 8, 7, 1, 12, 3, 9, 20, 2, 10, 4, 16, 15, 6, 18, 11, 8, Проф. Асен Златаров 2, УО Тп2, 4, 3, Рила 1, 6, 9, 3, 2, 7, 5, Росица 11, 9, 4, 2, 15, 3, 10, 13, 1, 12, Свети Кирил и Методий 10, Магазин За Хранителни Стоки, 9, 21, 4, 19, 13, 11, Училище, 1, 2, 5, Стара Планина 2, 7, 19, 5, 24, 14, 4, 6, 17, 12, 10, 22, 21, 9, 18, 20, 15, 16, 1, Трети Март 12, 14, 11, 12, 4, 13, 15, 6, 5, 2, 1, 9, 10, 7, Христо Ботев 4, 6, 1, 3, 2, Черно Море 9, 7, 5, 3, 9, 1, Чукалска 2, 4, Шипка 22, 24, 26, 18, 13, 28, 3, 10, 1, 5, 9, 4, 7, 8, 2, 15, 12, 11, 14, 16, 24, 8, До Река Осъм
На 30.10.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Йоглав: Васил Левски 16, 17, 25, 8, 20, 3, 1, 2, 12, 4, 14, 6, Кокиче 11, УО МТП, 12, Латинка 2, Мелнишка 16, 33, 27, 45, 46, 14, 49, 21, 26, 40, 18, 29, 28, 47, 44, 31, 12, 13, 15, 17, 30, 36, 24, 37, 20, 32, УО ТП 1, 53, 19, 3, 6, 8, 11, 10, 1, 7, 2, 4, 5, Мусала 1, 3, 2, Осъм 10, 1, 4, 5, 3, 6, 2, 12, 3, 7, 11, 9, 18, 20, Соргоня 42, 5, Стара Планина 2, 1, 8, 6, 4, Съединение 13, 17, 22, 18, 16, 21, Мелница, 20, Трети Март 48, 2, 40, Христо Ботев 11
На 30.10.2019 г. /12:30 - 14:00 ч./ - Ловеч: Вардар 11, 16, 14, Ген. Доброволски 13, 4, 9, 7, 6, 14, 3, 11, 2, 12, 1, 10, 5, 16, 18, 17, 8, Ген. Столетов 15, Илинден 14, 13, 11, 16, Инж. Петър Иванчев 20, Княз Имеретински 97, 89, 95, 93 Единство, 93, Панайот Хитов 8, Тодор Каблешков 37, 31, 33, 29, 35, Трети Март 24, 47, 10, 32, 30, 44, 34, 23, 14, 12, 39, 26, 37, 16, 38, 17, 19, 36, 27, 41, 33, 29, 22, 28, 42, 45, 46, 49, 25, 31, 21, 18, 20, 6, 35, Смесен Магазин, 1, 8, 40, 43, 53, УО на Тп55, 51, Харманска 67, 35, 73, 32, 69, 28, 51, 65, 26, 61, 55, 47, 43, 39, 37, 34, 59, 53, 57, 30, 45, 63, 41, 75, 36, 71, 49
На 30.10.2019 г. /13:00 - 14:30 ч./ - Ловеч: Бяло Море 16, Велико Търново 271 Хранителен Магазин, 3, Осъмска 39 231, 40 271, Христо Ботев УО Кв. 271
На 31.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Ловеч: Велики Преслав 2, 6, Дикисанска 14, 11, УО ТП Дикисан, 4, 6, 13, 8, 2, 9, 10, Иларион Ловчански 32, 15, 14, 13, 34, 26, 21, 18, 28, 16, 30, 10, 11, 9, 17, 18а, 8, 19, 5, 7, 5 Хризантема, 2а, 4, 2, 1 Октомври, Княгиня Невинна 7, 12, 13, 8, 14, 19, 11, 17, 10, 9, 4, 2, Никола Петков 19а Кв. Дикисана, 23, 21, 19, 25, 26, 15, 17, 27, Осъмски Юнак 3, 2, 4, Отец Паисий 9, 4, 20, 27, 17, 25, 19, 3а, 13, 11, 16, 3, 6, 5, 18, 10, 15, 3 160, 14, 12, 21, 23, 8, Тракийска 8, 13, 4 Ст Едрев, 9, 11, 15, 4 Стоян Едрев, 17, 5, 2 Балкан, 3, Цар Иван Шишман 24, 23, 22, 26, 27, 25, 17, 19, 21, 20, 9, 6, 8, 5, 7, 4, 10, Чаталджа 7, 2, 1, 3, 5, 9
На 31.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Ловеч: Георги С. Раковски 5, 7, 3, 2, 13, 9, Осъмска 20, 23, 21, 16б, 25, 17, 18, 24, 22, 19, Търговска 85, 81а Свобода, 83 Тракия, 79, 83, Тракия Тото Пункт, 83а Тракия, 81, 81 Свобода, 85 Тракия, Цар Освободител 58, 33, 64, 66, 68
На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Деветаки: местност Мутьова Поляна Помпена Станция
На 31.10.2019 г. /11:00 - 12:30 ч./ - Ловеч: Стара Планина 41, 14, 44, 16, 35, 17, УО Подлез Ул. Стара Планина, 46, 18, 37, Склад Въглища, 12, 20, 10, 28, 52, 50
На 31.10.2019 г. /13:30 - 15:00 ч./ - Ловеч: местност Липака 103, 278, 270, Вили Липака Лагера, Пс, Пчелин, 272, Вили Пламен Тотев, 319, 276, 307, 274, 330, 312, 331, 275, 285, 288, Вили Липака Запад, Вили Липака, Вили Лагера - Пчелина, Почивен Лагер, Лагер
На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Александрово, Общ. Ловеч: XV-108, Кв. 48, Бенковски 7, 5, 3, Борис Данков 2, Братя Миладинови 4, 3, 5, 7, 2, Братя Павлови 4, 20, 22, 9, 7, 27, 19, 15, 3, 23, 29, 17, 2, 25, 6, 21, 8, 13, 18, 5, 12, Бузлуджа 5, 9, 7а, 1, 11, Васил Априлов 4, 9, 12, 11, 17, 8, 6, 1, 2, 7, 5, 10, 3, 15, Витоша 12, 3, 8, 9, 1, 2, 5, 1а, 11, 7, 6, 4, Габровска 1, 6, 12, 10, 8, 5, 11, 9, 3, 4, 17, 14 УО ТП 11 Ново, Гено Димов 1, Гео Милев 1а, 2, 4а, 8, 7, 4, 1, 6, 3, 24, 5, 15, 14, 17, 7, 18 УО ТП 12, 12, 13, 19, 20, 22, 9, 16, 26, 22а, 18, 11, 10, Ивайло 7, 2, 4, 1, 10, 6, 5, 12, 3, 8, Кирил Павлов 7, 17, 12, 10, 16, 4, 5, 18, 13, 8, 14, 6, 1, 15, 2, 19, 3, 11, 9, Крайна 8, 29, 25, 9, 18, 31, 12, 10, 27, 21, 1, 4, 13, 8, 1а, 5, 11, Леге 2, 4, Лъга 11, 15, 12, 18, 13, 4, 7, 20, 5, 2, 22, 6, 3, 10, 8, 16, 1, Любен Каравелов 1, 3, 7, 4, 2, 6, 8, 5, местност Стопански Двор Пс, Нейко Найденов 8, Оборище 18, 13, 26, 24, 28, 10, 6, 19, 14, 21, 7, 16, 19, 15, 2, 3, 1, 4, 5, 12, 30, 8, 20, 22, 11, Опълченска 8, 7, 19, 5, 12, 26, 16, 6, 17, 3, 2, 11, 20, 28, 24, 14, 15, 22, 21, 4, 9, 13, 18, 1, Осъм 9, 11, 5, 7, 1, 17, 19, 15, 13, Павел Баев 11, 10, 7, 5, 3, 15, 6, 15 УО ТП 26, 9, 13, 8, 2, 3, 1, Пиринска 2, 1, 4, 6, 7, 8, 5, 3, Преслав 4, 3, 7, 6, 8, 5, 2, 10, Преспа 3, 2, 12, 1, 5, 8, 4, 10, 9, 7, 6, Райко Даскалов 10, 9, 6, 1, 2, 3, 4, 8, 11, 5, 13, Райна Княгиня 1, 4, 27, Раковска 2, 8, 15, 13, 3, 4, 5, 7, Родопа 5, 6, 3, 2, 1, 7, 4, 1, 12, 8, 10, 9, 11, 8, Свети Кирил и Методий 19, 18, 17, 10, 7, 3, 8 Ур ТП 1, 1, 9, 16, 8, 14, 24, 11, 13, 20, 5, 4, 8, 2, 6, Свобода 6, 8, 13, 11, 4, Средна Гора 12, 9, 6, 4, 1, 8, 7, 5, 10, 3, 2, Стара Планина 1, 6, 4, 2, 3, 5, Страцин 4, 5, 15, 4, 7, 9, 8, 2, 12, 11, 3, 6, 13, 1, 10, Съединение 1, 13, 15, 5, 3, 11, 9, 17, Клоново Стопанство, 6, 21, 20, 12, 8, 4, 17, 10, 2, 25, Трети Март 11, 6, 17, 15, 13, 2, 8, 9, 5, 4, 3, 7, 1, Хемус 1, Христо Смирненски 11, 2, 1, 5, 9, 4, 6, 7, 17, 21, 19, 10, 12, 13, 8, 16, 14, 15, Цар Калоян 16, 20, 18, 1 УО ТП 21 Касета, 4, 5, 8, 16 УО ТП 21, 6, 2, 12, 3, 14, 10, 1, Цар Освободител 1, 27, Явор 3, 4, 6, 1, 2, 5, 7, 4
На 01.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Ловеч: Александър Стамболийски 42, 30 Спартак 3, Генерал Скобелев 28, 26, 35, 37, 26 Скобелев, 28 Гурко, Неофит Рилски 41, 58, 52, 37, 39, 56, 45, 35, 48, 50, 43, Свети Свети Кирил и Методи 34, 33, 35, 32, 33, 36
На 01.11.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Ловеч: Младост УО ТП 236, 325, Младост 3 Упи, 43, 323, Стара Планина 47
На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Малиново, Общ. Ловеч: Васил Коларов 3, 4, 16, 17, 40, 20, 12, 8, 30, 38, 24, ТП 10 Мачтов, 36, 26, 32, 42, 22, 7, Георги Бенковски 16, 24, 5, 10, 2, 26, 28, 14, 9, 18, 8, 11, 7, 12, 4, 22, 6, Георги Мамарчев 36, 34, 28, 24, 16, 30, 10, 4, 32, 20, 3, 2, 5, 8, 22, 6, 14, 1, Панайот Волов 13, Патриарх Евтимий 67, 63, Плиска 4, 2, 5, 3
Община Луковит
На 29.10.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Беленци: Батак 2, 6, 3, 14, 5, 1, Беласица 6, 1, 4, 2, Боровец 4, 6, 2, Бузлуджа 12, 2, 10, 9, 11, 8, 6, 17, 1, 4, 15, 3, 13, Васил Левски 22, 23, 27, 20, 3, Втори Юни 4, 2, Георги Бенковски 6а, 9, 11, 6, 1, 2, 5, 4, 3, 7, 26, 15, 12, 14, 10, 16, 20, 17, 23, 13, 24, 18, 21, Главна 12, 36, 9, 23, 28, 21, 13, 8, 11, 7, 17, 25, 32, 22, 10, 19, 14, 20, 1, 34, 24, 5, 26, 62, 83, 50, 31, 27, 75, 59, 41, 65, 49, 79, 82, 40, 44, 57, 53, 63, 78, 42, 37, 56, 52, 5, 70, 51, 76, 38, 45, 80, 48, 68, 84, 43, 73, 39, 54, 46, 29, 33, 4, 79а, Деница 3, 2, 1, 4, 5, Изгрев 1, 3, 2, 4, Каноското 14, 20, 19, 21, 22, 10, 13, 29, 15, 9, Кошута 4, 8, 2, 6, местност Селския Връх Пс, Могилата 6, 8, 10, 12, 5, Обзор 11, 10, 7, 13, 12, 8, 3, 6, 2, 1, Оборище 8, 11, 5, 1, 2, 6, 3, Пазара 5, 7, 3, Първи Май 2, 1, Ратица 1, 3, 7, 5, 2, Рила 2, 4, 1, 3, Свети Илия 4, Синчец 8, 3, 6, Стара Планина 8, 32, 4, 6, 14, 12, 7, Тодоришка 10, 3, 8, 6, 7, 4, 14, 5, 2, 13, 9, 11, Христо Ботев 3, 1, 2, 4, Чавдар 8, 16, 15, 10, 21, 12, 4, 11, 18, 9, 13, 14, 1, 19, Чуканска 8, 6, 1, 4, 3, 5, Шипка 5, 7, 3
На 29.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 30.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 01.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Луковит: Бор 1, 2, Кокиче 42, 25, 35, 21, 46, 19, 47, 39, 27а, 37, 22, 34, 41а, 17, 41, 24, 20, 48, 43а, 27, 29, 36а, 30, 28а, 18, 40, 16, 23, 26, 36, 32, 44, 28, 31, 33, 38, 50, Лале 39, 24, 33, 35, 43, 37, 47, 31, 25, 28, 26, 17, 8, 27, 22, 13, 19, 41, 30, 20, 38, 21, 11, 16, 24а, 14, 29, 10, 12, 15, 18, Лилия 2, 1, Лозарска 27, 35, 15, 25, 10, 4а, 22, 21, 14, 20, 28, 33, 31, 12, 36, 20а, 39, 8, 45, 23, 50, 19, 46, 6, 20б, 18, 42, 16, Мак 3а, 4, 6, 3, 2, 1, 59, местност Голия Връх, Начална 10, 43, 18, 37, 23, 42, 22, 17, 19, 32, 36, 30, 27, 28, 33, 24, 21, 38, 31, 16, 20, 41, 14, 26, 25, 35, 12, 29, Пролет 27, 25, 17, 15, 46, 38, 28, 36, 40, 21, 19, 13, 26, 42, 30, 44а, 23, 34, 32, Теменуга 23а, 29, 25, 10, 57, 18, 22, 41, 19, 4, 33, 8, 45, 14, 27, 23, 35, 6, 31, 16, 21, Тп57
На 29.10.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Горник: Делницата 096005
На 29.10.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Карлуково: 119044, 36511, 44327, Александър Стамболийски 1, 37, 16, 2, 11, 9, 18, 25, 5, 41, 29, 8, 21, 13, 4, 3, 6, 1, 12, 23, 15, Ален Мак 2, 5, 7, Ангел Кънчев 4, 3, 6, 5, Баба Тонка 2, 4, Байкал 8, 6, 3, 12, 10, 1, 2, Бачището 2, 6, 4, 1, Бачо Киро 11, 5, 3, 12, 14, 4, 7, 2, 6, Бор 6, 4, 7, 3, 5а, 1, 5, Бузлуджа 13, 6 /Ул. Хаджи Димитър1, 4, 7, 3, 2, 8, Васил Левски 18, 13, 7, 15, 14, 17а, 5, 2, 11, 17, 12, 21, 6, 16, 19, 3, Вежен 8, 1, 6, 3, 3а, 5, 1а, 6а, Георги Бенковски 2, 3, 6, 5, 1, 4, 7, Георги Иванов 13, 5, 9, 6, 1а, 2, 3, 7, 12, 16 къща, 14, 10, Георги Раковски 5, 12, 2, 10, 6, 4, 3, 14, 16, 1, Градище 5, 2, 17, 8, 3, 15, 9, 4, 13, 6, 10, Девети Май 2, 5, 3, 10, 8, 4, 1, Детска Песен 3, 6, 1, 4а, 4, Дико Илиев 5, 10, 4, 9, 8, 7, 13, 2а, 3, 1, 20, 21, 14, 24, 18, 15, 2, 17, Дунав 5, 3, Железничарска 8, 6, 10, 14, 1, Желю Войвода 3, 6, 2, 4, Здравец 24а, 24, 21, 23, 28, 27, 26, 17, 4, 13, 22, 14, 20а, 7, 10, 6, 16, 5, 11, 15, 8, 9, 12, 18, 3, 1, Иван Ангелов 10, 6, 3, 8, 5, 16, 14, 18, 19, 11, 21, 20, 24, 22, 28, 15, 13, 26, 17, Изгрев 1, 3, 5, 7, Искър 2, 1, 5, 7, 3, 8, 12, 17, Искъра-Сладината 64, Кап Петко Войвода 9, 1, 5, 2, 3, 13, 17, 15, Кирил и Методий 1, 3, 5, Кокиче 5, 4, 8, 6, 10, 3, Лале 2, 5, 12, 10, 1, 6, Латко Лилов 5, 2, 1, 3, 10, 7, 6, местност Григора Пс, Пс, Младост 10, 26, 11, 20, 23, 16, 24, 18, 21, 14, 12, 8, 1, 5, 2, 7, 4, 9, 6, 3, Оборище 6, 1, 4, Орляк 4, 21, 11, 13, 1, 15, 2, 19, 3, 6, 10, 14, 12, 17, Отец Паисий 2, 23, 3, 1, Петко Петков 5, 2, Петър Берон 1, 2, Петър Трантеев 2, 3, 11, 6, 5, 8, 1, 4, 9, 13, 7, Пи-018035, Пролет 24, 22а, 18, 8, 1, 12, 22, Проходна 1, 4, 2, 3, 5, 1а, Първи Май 2, 4, 13, 6, 11, 1, Работническа 13, 11, 7, 1, 2, 3, 5, 4, Райна Княгиня 3, 5, 7, 4, 2, Сергей Румянцев 10, 4, 15, 13, 1, 3, 8, 12, 6, 2, 7, Софроний Врачански 4, 1, 6, 2, Стара Планина 16, 9, 7, 5, 11, 1, 2, 12, 14, 17, 15, 10, 3, 8, 20, 13, 18, Стефан Караджа 6, 9, 1, 4, 5, Трети Март 1, 4, Хаджи Димитър 7, Христо Андреев 7, 3, 5, Христо Ботев 1, 2, 7, 9, 7а, 6, 12, 16, 2а, 3, 10, 18, 14, 4, 5, 8, Юрий А. Гагарин 2, 4, 1, 5, 3, 8, 10, 6, Хижа, УО ТП 6, къща местност Садината
На 29.10.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Луковит: Бяло Поле, Възраждане 1, 139, местност Бяло Поле Стрелбище, местност Искъра Свинарник, Пчелин, Вила, Овощ. Градина, Помпа, Хижа, Стопански Двор
На 29.10.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Петревене: 045009, Александър Стамболийски 11, 6, 3, 12, 8а, 17, 5, 16, 1, 13, 21, 4, 2, 15, 8, 20, 25, 23, 24, 22, 39, 24а, 33, 26, 35, 2а, 31, 27, Бор 1, 2, Бреза 3, 5, 1, Васил Левски 5, 2, 1, Витиня 6, 8, 5, 4, 7, 1, 3, Ген. Гурко 21, 27, 10, 18, 15, 13, 20, 9, 29, 22, 25, 19, 17, 8, 5, 3, Георги Иванов 5, 1, 2, 7, 4, 6, 3, Георги Сава Раковски 7, 54, 52, 4, 18, 6, 8, 3, 30, 20, 15, 10, 46, 12, 1а, 22, 24, 28, 1, 5, 16, 36, 48, 2, 40, 14, 44, 58, 26, 13, 50, 70, 68, 76, 72, 64, 60, 84, 62, Здравец 1, 7, 3, 10, 2, Златна Панега 1, 2, Иван Вазов 10, 7, 3, 6, 1, 10, Иван Стефанов 2, 1, Изгрев 7, 3, 1, 10, 5, 2, 6, 6 А, 8, 4, местност Жп Спирка Катодна Станция, Пс, местност При Панега 034042, Опълченец Стоев 2, Отец Паисий 11, 3, 6, 1, 9, 4, 5, 7, 2, Радецки 4, 1, 8, 2, Райна Княгиня 9, 2, 5, Рила 7, 10, 15, 20, 6, 2, 14, 3, 8, Розова Долина 17, 11, 25, 27, 15, 29, 8, 5, 1, 31, 7, 6, 19, 9, 21, 13, 39, 36, 37, 20, 28, 35а, 22, 41, 35, 26, 16, 37а, 38, 34, 24, 33, Сергей Румянцев 5, 1, 3, 2, Синчец 1, Софроний Врачански 22, 24, 11, 15, 18, 10, 4, 17, 2, 13, Стара Планина 8, 1, 7, 2, 6, 9, 10, 4, 5, 11, 3, Хаджи Димитър 67, 56, 57, 48а, 66а, 68, 70, 71, 65, 64, 54, 63, 62, 60, 69, 52, 50, 98, 74, 83, 90, 94, 95, 110, 99, 76, 79, 77, 78, 89, 92, 88, 82, 114, 97, 105, 100, 91, 103, 87, 116, 75, 84, 80, 84а, 102, 108, 106, 81, 73, 96, 86, 14, 33, 38, 51, 27, 42, 46, 17, 8, 55, 19, 2, 44, 48, 12, 20, 9, 31, 24, 37, 53, 41, 5, 13, 49, 23, 29, 15, 47, 16, 22, 7, 21, 3, 35, 40, 1, 43, 4, 39, 28, 36, 6, Хан Аспарух 7, 14, 10, 26, 12, 5, 4, 3, 24, 18, 28, 16, 6 А, 6, 30, 34, Христо Ботев 8, 18, 6, 14, 13, 1, 32, 16, 21, 10, 11, 4, 19, 5, 3, 17, 2, 9, 15, Цар Освободител 15, 2, 14, 1, 4, 12, 3, 16, 8, 13, 6, 11, Шипка 3, 8, 5, 11, 4, 2, Юрий А. Гагарин 2, 4, 5, 7, 1, Явор 1, 3, Обор
На 29.10.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Румянцево: 069012 М. Лъките, 088074, Бела Лъка 8, 1а, 6, 4, 8а, 3, 2, 1, 1, Божур 4, Бузлуджа 2, 3, 1, Веслец 2, 9, 5, 10, 4, 1, 8, 6, 7, 3, Гергана 9, 10, 8, 1, 7, 12, 5, 3, 2, 6, 4, Гробарска 8а, 6, 2, 4, Дунав 1, Златинска 13, 7, 17, 16, 12, 25, 10, 5, 20, 4, 18, 19, 14, 21, 24, 1, 6, Златна Панега 24, 36, 26, 16, 1 Павилион, 14, 44, 10, 8, 18, 32, 1, 8а, 4, 28, 2, 2а, 30, 40, 22, 6, 20, 12, 3, 38, Искър 2, 11, 9, 3, 1, 5, 7, Йоловска 7, 1, 3, 5, 11, Йорговска 1, Капитан Стефан Павлов 44, 26, 54, 51, 35, 20, 34, 19, 47, 23, 18, 30, 33, 41, 60, 17, 36, 29, 49, 25 A, 13, 56, 31, 50, 43, 45, 39, 21, 27, 25, 37, 42, 38, 15, 28, 48, 40, 53, 4а, 14, 2, 9, 16, 4, 7, 6, 8, 11, 5, Карлуковска 14, 12, 5, 3а, 13, 1, 7, 17, 18, 16, 5а, 20, 10, 9, 15, 2, Кокиче 3, 4, 5, 2, 9, 6, 7, Коларска 3, 6, 5, 7, 2, 4, Крайще 12, 7, 4, 1, 10, 2, Кракра 5, 10, 9, 8, 2, 4, Лозарска 2, 5, 4, 10, 7, Люлин 2, 1, Маркони 14, 22, 8, 38, 1а, 26, 28, 12, 2, 36, 1б, 34, 32, 18, 24, 2а, 10, 4, Милин Камък 3, 2, 1, Момин Проход 2, 1, 8, Петър Берон 4, 5, 3, 19, 8, 17, 15, 7, 13, 16, 5а, 29, 2, 12, 21, 14, 10, 31, Пирот 1, 11, 15, 17, 6, 2, 19, 7, 5, 9, 21, 8, Предел 14, 2, 4, 8, 1, 10, Разделна 6, 8, 1, 2, 10, 7, 11, 3, Рила 1, Родина 5, 8, 1, 10, 4, 12, Родопа 5, 7, 1, Росица 2, Сергей Румянцев 6, 5, 1, 4, 2, 7, 3, 8, 19, 56, 38, 23, 30, 9, 70, 40, 16, 60, 76, 59, 55 А, 27, 44, 36, 32, 52, 42, 46, 15, 43, 51, 48, 11, 53, 21, 10, 28, 41, 58, 24, 17, 12а, 47, 20, 74, 26, 54, 29, 63, 45, 14, 57, 33, 18, 31, 78, 22, 37, Сливница 4, 2, 3а, 18, 4а, 10, 11, 25, 13а, 1, 23, 6, 16, 21а, 5, 15а, 7, 15, 17, 8, Стара Планина 6, 25, 3, 12, 9, 20, 5, 2, 8, Странджа 1, 9, 2, 4, 6, 8, 3, 5, Страцин 48, 43, 72, 1, 70, 30, 78, 34, 24, 45, 5, 4, 13, 19, 15, 28, 22, 60, 32, 58, 46, 20, 40, 38, 49, 41, 26, 23, 21, 62, 36, 11, 84, 16, 3, 52, 18, 17, 68, 56, 50, 50, Съединение 1, 5, 7, 11, 3, 12, 13, Тутракан 2, 15, 13, 4, 1, 7, Цачевска 4, 6, 11, 3, 9, 8, 7, Централна 3, 1 A, 7, 3 А, 1, 1в, 1б, 25, 15, 20, 23, 7, 37, 35, 11, 45, 21, 51, 12, 14, 19, 16, 39, 10, 18, 53, 9, 4, 2, 31, 33, 6, 43, 25а, 49, 27, 17, 61, 73, 38, 57, 32, 65, 50, 67, 63, 109, 79, 95, 113, 72, 115, 36, 59, 30, 62, 89, 69, 53, 97, 26, 40, 28, 81, 71, 22, 68, 91, 24, 105, 52, 87, 58, 42, 64, 101, 60, 34, 44, 75, Чукара 4, Шипка 2, 5, 1, 3, 11, 9, 1 М. Кичера ПИ № 2010034, М-Т Зад Камъка
На 29.10.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Тодоричене: 116009, Бачо Киро 9, 6, 21, 16, 10, 4, 3, 12, 27, 33, 25, 35, 17, 23, 5, 1, 37, 29, 15, 7, 13, 19, 8, 11, Васил Левски 7, 8, 10, 3, 1, 6, 4, 5, 13, Добри Войников 3, 7, 9, 1, 2, 11, 5, Капитан Петко Войвода 6, 2, 4, 1, 7, 5а, 12, 8, 3, 10, 5, 18, 13, 20, 14, Кочо Честименски 14, 12, 4, 15, 10, 1, 2, Никола Обретенов 4, 10, 2, 7, 1, Панайот Хитов 8, 5, 3, 1, 4, 6, 2, Петко Р. Славейков 2, 6, 7, 12, 10, 13, 51, 1, 5, 11, Райна Княгиня 13, 11, 9, 19, 21, 2, 1, 12, 3, 5, 15, Старо Шосе 2, 4, 3, Тодор Каблешков 31, 2, 24, 17, 37, 36, 43, 4, 11, 12, 41, 9, 32, 16, 28, 10, 13, 15, 7, 5, 33, 34, Филип Тотю 15, 17, Хаджи Димитър 69, 66, 61, 53, 64, 71, 67, 57, 63, 29, 74, 27, 56, 65, 48, 46, 52, 44, 54, 72, 60, 68, 23, 58, 35, 18, 15, 19, 8, 36, 33, 37, 38, 42, 1, 12, 26, 20, 47, 30, 11, 22, 4, 2, 34, 49, 9, 14, 16, 6, 41, 5, 45, 31, 7, 24, 1а, Христо Ботев 31, 36, 76, 68, 42, 72, 60, 44, 90, 70, 80, 74, 88, 86, 82, 40, 52, 30, 38, 84, УПИ -Іх-174, Кв. 12
На 30.10.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Тодоричене: Баба Тонка 14, 10, 23, 5, 11, 7, Георги Бенковски 3, 7, 11, 4, 6, 16, 18, 1, 9, 5, 14, 12, Добри Войников 27, 19, 21, 4, 13, 8, 17, 5, 14, 10, 23, 6, 25, Иван Вазов 16, 5, 6, 9, 26, 18, 19, 10, 1, 20, 7, 4, 8, 2, Мочура 23, 5, 32, 34, 18, 17, 20, 10, 1, 6, 12, 3, 9, 36, 2, 16, 21, 8, 4, 11, 15, 19, Петко Р. Славейков 15, 17, Райна Княгиня 25, 13, 14, Старо Шосе 19, 7, 30, 5, 14, 17, 32, 11, 18, 8, 13, 16, 22, 6, 9, 26, 21, 20, 28, 27, 10, 15, Стефан Караджа 2, 8, 3, 7, 6, 5, 4, 94, Филип Тотю 5, 11, 6, 9, 2, 8, 27
На 31.10.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./ - Златна Панега: Долене 2, 3, 7, 5, 13, 6, 16, 4
На 31.10.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./ - Луковит
Община Тетевен
На 01.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Васильово: Георги Бенковски 1, 12, 10, 22, 16, 3, 7, 4, 14, 9, 24, 20, 5, 23, 15, 11, 27, 18, 29, Георги Димитров 241, 217, 237, 235, 251, 223, 207, 209, 229, 225, 98, 239, 215, 249, 213, 199, 205, 232, УО на Тп3, 247, 104, 231, 102, 255, 221, 219, 26, 90, 100, 211, 253, Христо Андреев 17, 15, 25, 21, 23, 27, Юрий А. Гагарин 2, 4, 10, 16, 8
На 01.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Тетевен: Васил Петров 3, 5, 1, Гаванците 3, Дочо Мръвков 8, 7, 2, 6, 1, 5, 4, 3, 11, 9, Иван Туйков 6, 24, 35, 19, 2, 27, 1, 12, 28, 9, 38, 21, 3, 5, 34, 7, 30, 29, 16, 20, 11a, 23, 25, 31, 36, 8, 14, 26, 33, 15, 17, 13, 10, 32, 18, 22, Пенка Михайлова 44, 20, 60, 47, 58, 63, 59, 57, 43, 48, 52, 38, 49, 33, 55, 45, 39, 41, 61, 51, 53, 65, 50, 46, 32, 36, 56, 30, 67, 54, Равни Камък 16, 18, 6, 14, 2, 16а, 12, 8, 16 УО на Тп28, Станьо Петков 3, 2, 5
На 29.10.2019 г. /08:15 - 12:00 ч./ - Тетевен: Георги Кирков 12, 3, 5, 7, 10, 14, Иван Томов 10, 5, 11, 13, 18, 17, 12, 9, 15, 7, 14, 16, 19, 8, Лалка Павлова 15, 17, 12, 18, 20, 9, 16, 10, 7, 13, 22, 11, 14, Петрахиля 19, 21, 5, УО на Тп42 Здравен Пункт, 1, 2, 17, 3, 9, 11, 15, 13, 7, Трети Март 33, 21
На 29.10.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Тетевен: Балинци, Козница 49, 15, 57, 26, 3, 16, 58, 55, 39, 9, 27, 6, 43, 17, 53, 12, 14, 29, 47, 35, 41, 45, 11, 1, 61, 19, 4, 64, 7, 51, 34, 32, 33, 31, 25, 28, 18, 2, 37, 10, 20, 23, 13, 22, 21, 59, Лечо Гайдаря 34, Мария Михайлова 10, 6, 12, 4, 8, махала Козница УО на Тп54, 1, местност Балинци, Петрахиля 49, 31, 55, 39, 61, 53, 43, 59, 57, Вила, 41, 69, 47, 4, 71, 65, 51, 45, 63, 33, 35, 37
На 29.10.2019 г. /12:00 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Тетевен: Вършец 55, 30, 32
На 29.10.2019 г. /13:15 - 16:00 ч./ - Тетевен: Васил Петров 2, Георги Кирков 6, 4, 8, 2, Лалка Павлова 3, 1, 4, Пенка Михайлова 67, 69, 71, 79, 73 Албена, 75, 81, 73, 83, 77, Петко Страшния 11, 33, 23, 13, 15, 17, 31, 29, 19, 27, 21, 25, Петрахиля 1, Първи Ноември 21, 11, 15, 19, 3, 25, 17, 23, 5, 13, 7, 9, Станьо Петков 1, Трети Март 52, 40, 29, 25, 46, 23, 36, 50, 27, 48, 54, 44, 38, 30, 42, 53, 31, 32
На 30.10.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Тетевен: Атанас Некович 2, 1, Безименна УО на Тп1 Манастирски Дол, Кардан 14, 8, 12, Крачун Иванов 6, махала Равнище къща Михал, 9, 3, Вила, къща Андрей, 1, Прокоп 7, 1, 5, Симеон Куманов 32, 34, 20, Стефан Павлов 3, 11, 4, 2, 13, 12, 17, 31, 27, 23, 8, 29, 9, 16, 19, 14, 15, 10, 21, 1, 5, 33, 7, 25, 6, Христо и К. Цакови 6, 1, 2, 4, Чаира 7, 3, ПИ 72373. 500. 1769, 5
На 30.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Тетевен: Христо Габровчето 15, 19, 21, 15а, 23, 3, 11, 1, 5
На 30.10.2019 г. /12:00 - 12:30 ч./ - Тетевен: 72343 500 5090, 72343. 30. 105, 72343. 30. 197, 72343. 30. 198, 72343. 30. 87, I Кв. 135, Алеко Константинов 8, 4, 2, 6, 10, Александър Стамболийски 27 УО на Тп12 Срещу №44, 42, 27 УО на Тп12, 31, 36, 30, 44, 40, 34, 48, 54, 29, 27, 38, 46, 32, 50, 52, Баньо Маринов 64, 5, 23, 29, 2, 51, 21, 59, 19, 17, 34, 28, 41, 47, 8, 22, 10, 60, 40, 35, 45, 4, 58, 20, 53, 78, 68, 36, 6, 1, 38a, 39, 30, 62, 88, 32, 42, 56, 27, 80, 25, 46, 57а, 31, 12, 14, 76, 18, 49, 74, 55, Бели Вит 105, 70, 9, 11, 13, 29, 35, 14, 33, 28, 8, 1, 30, 24, 17, 21, 3, 26, 4, 2, 5, 6, 19, 34, 37, 25, 7, 10, 23, 16, 15, 22, 31, 27, 18, 32, 12, 1а, 20, Васил Левски 76 УО на Тп36, Вършец 79, Гачо Василков 3, 5, 1, Гечовото 2, Двадесет и Трети Септември 1, 2, 3, 10, 7, 8, 4, 5, 6, 12, Димитър Благоев 60, 62, 58, 39, 41, Димитър П. Ковач 6, 3, 8, 10, 9, 7, 11, 13, 4, 1, 5, Емил Марков 4, 2, 35, 80, 74, 82, 78, 72, 76, 41, 37, 39, 40, 32, 36, 25, 66, 23, 21, 60, 72, 29, 30, 31, 54, 68, 58, 38, 44, 56, 34, 33, 70, 62, Захари Стоянов 2, 4, Здравец 11, 19, 11 Ретранслатор, 28, 32, 34, 30, 24, 16, 20, 12, 25, 6а, 18, 10, 22, 23, 13, 21, 26, 9, 14, 15, 17, Иван Вазов 120, 127, 123, 167, 160, 132, 141, 121, 131, 129, 99, 207, 97, 161, 103, 183, 143, 175, 209, 155, 142, 153, 165, 93, 181, 137, 104, 193, 113, 106, 114, 185, 146, 101, 95, 117, 170, 211, 151, 156, 173, 139, 168, 148, 174, 138, 126, 195, 140, 205, 199, 162, 191, 124, 116, 159, 133, 111, 157, 110, 150, 105, 115, 125, 164, 102, 112, 172, 197, 187, 171, 108, 177, 119, 135, 179, 107, 163, 169, 189, 144, 152, 134, 149, 201, 130, 122, 109, 154, 166, 136, 147, 100, 176, 203, 145, 158, 100, 40 Центъра Данъчна Служба, 40 Сладкарница на Центъра, 53, 51, 42, 55, 40, 40 Бивше Управление на Ткзс, 46, 47, 38, 49, 44, 58, 48, 54, 59, 57, 67, 52, 56, 55, 65, 63, УО на Тп61, 50, 73, 94, 85, 62, 91, 74, 96, 88, 64, 9 Касета УО на Тп36, 60, 79, 81, 72, 66, 90, 87, 86, 92, 98, 68, 70, 83, 84, 77, 82, 69, 58, 89, Иван Фурнаджиев 4, 1, 2, Калена Плоча 33, 27, 35, 19, 15, 37, 41, 11, 21, 17, 43, 23, 29, 1, 5, 13, 3, 45, 31, 7, 47, 25, 39, 49, 9, Ключ 2, 2а, 1, Козница, Костина 3, 11, 7, 6, 5, 4, 1, 2, 9, 13, Лальо Пеев 2, 4, Лечо Гайдаря 36, 44, 34, 40, 1, 42, 37, 35, 45, 35 УО на Тп6, Марин Мръвков 2, 6, 4, Марин Урманов 47, 32, 28, 51, 49, 30, 38, 36, 41, 45, 43, 1, Мария Михайлова 2, Марко Йончев 3, 4, 2, 5, махала Гечовото 2, 1, 3, Михал Казначея 1, Никола Вапцаров 6, 10, 4, 8, 3, 2, 1, Паца Нейкова 3, 4, 1, Пеновото Бунгало, Фургон, Павилион, 7, Между Бл 1 и 2, УО на Тп43, Магазин, 6, 14, В Бл. 4, 9, 1 на Тп2, 11, 2, Гараж, 13, 13, 10, 11, 5, 2, 6, 4, 4 4, 8, Пладнището 4, В Стопанския Двор, Полк. Орлов 24, 22, 9, 13, 2, 11, 14, 5, 1, 3, 26, 6, 16, 4, 8, 10, 12, 7, 18, Първи Май 1, 2, 3 Пс, 3, 6, 2, 4, 5, Романов Дол 5, 8, 7, 10, 1, 3, 9, 6, 2, Сава Младенов 9 Ос Тетевен Центъра, 1 Пл. Възраждане, 9, 5 Киното, 9 Музея В Центъра, 5, 1, 1 Касета Площада Тп25, 3, Симеон Куманов 44, 6, 20а, 20, 7, 48, 36, 40, 10, 38, 14, 26, 30, 22, 16, 24, 28, 5, 6 Здравец, 9, 18, 4, 11, 15, 10 Ул. Дойковец, 42, 12, 13, 3, 15 Часовникова Кула, 1, 2, 4, Станьо Врабевски 3, 1, Стефан Павлов 5, Тодор Михайлов 9, 5, 1, 7, 4, 3, 6, Трескавец 14, 9, 10, 12, Усин Керим 111, Хаджи Димитър 5, 3, 1, Христо Ботев 12, 75, 87, 95, 85, 97, 105, 6, 81, 89, 103, 77, 10, 101, 93, 79, 8 УО на Тп26, 67, 53, 55, 65, 63, 49, 51, 45, 71, 57, 69, 73, 61, 59, 47, 17, 17 Касета УО на Тп61, 33, 45, 31, 17, 37, 23, 39, 25, 21, 41, 19, 43, 27, 35, 29
На 30.10.2019 г. /13:15 - 16:00 ч./ - Тетевен: Васил Левски 6, 4, 2, Георги Бенковски 8, 7, 1, 4, 9 Килийно Училище, 5, 6, 2, 9, 4 УО на Тп16, 11, Иван Вазов 30, 33, 43, 35, 12, 1, 8, 32, 28, 4, 31, 24, 2, 41, 16 Центъра УО Касета До Цкб, 39, 47, 36, 45, 26, 10, 16, 37, 18, 22, 29, 45 УО на Тп16, 20, 6, 34, 14, Първи Ноември УПИ I-1138, 1139, 1140 Кв. 58, Сава Младенов 1, ПИ 72343. 500. 7097, Хиляда Осемстотин и Първа 3, 2, Христо Ботев 9, 1, 3, 7, 11, 5
На 31.10.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Гложене, Общ. Тетевен: местност Рупци Вила, къща Костадин, къща Николай, 8 Вила, къща Валери, Фургон, къща Радослав, къща Румяна, къща Цачо, къща Васил, къща Дица, М. Рупци
На 31.10.2019 г. /09:45 - 15:30 ч./ - Тетевен: местност Года къща Цоко, къща Илия, къща Георги, къща Цана, къща Цочо, къща Йонка, къща Тодор, къща Стоян, къща Христо, къща Михал, къща Лальо, къща Пейо, къща Марин, къща Найден, къща Пешо, къща Марко, къща Анка, къща Лазар
На 31.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Гложене, Общ. Тетевен: Вит 52, 40, 50, 26, 34, 16, 44, 38, 10, 6, 12, 28, 18, 22, 36, 42, 54, 30, 24, 48, 2, Георги Глож 1, Зорница 22, 19, 17, 11, 2 Вила, 7, 20, 5, 24, 12, 6, 1, 3, 26, Кокиче 6, 23, 2, 19, 7, 13, 8, 17, 18, 9, 14, 3, 25, 5, Кулата 14, 2, 10, 7, 3, 6, 11, 12, 5, 4, местност Касълека 6, 1а, 3, 7, местност Левица, местност Рупци Вила, База За Отдих, Найден Стоянов Найденов 39, Петко Найденов 1, Цачо Ненов 8
На 01.11.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Дивчовото: Георги Бенковски 16, 38, 42, 56, 52, 10, 30, 21, 32, 2, 46, 3, 5, 36, 1, 40, 27, 44, 11, 19, 58, 20, 22, 6, 18, 3а, 24, 26, 48, Йото Генков 5, 11, 50
Община Троян
На 29.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 01.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Врабево: Антон Иванов 2, 3, 5, 1, 4, Арх. Борис Боев 6, 5, 15, 3, 2, 4, 7, 20, 13, 12, 10, 17, 8, Вилна Зона, Георги Димитров 28, 41, 24, 46, 31, 42, 29, 43, 56, 19, 51, 48, 37, 21, 17, 47, 39, 36, 67, 53, 32, 49, 52, 35, 55, 27, 34, 25, 40, 54, 44, 23, 33, 26, 30, Девети Септември 28, 36, 30, 13, 14, 20, 26, 29, 15, 23, 9, 33, 21, 1, 10, 19, 17, 44, 25, 7, 41, 11, 34, 27, 8, 12, 16, 3, 2, 37, 18, 6, 38, 32, 35, 31, 4, 24, Ленин 7, 8, 1, 6, 3, 5, 9, Минко Генков 1, Минко Карата 53, 36, 51, Москва 7, 9, 5, 1, 2, 4, Нено Даракчиев 1, 3, Никола Й. Вапцаров 2, 3, 1, 4, 5, 7, Св. Св. Кирил и Методий 5, Стамен Радев 6, 5, 1, 8, 4, Стара Планина 3, 1, Христо Ботев 14, 21, 22, 20, 18, 27, 23, 19, 25, 16, Цар Калоян 18, 4, 8, 16, 12, 2, 1, 6, 3, 5, 14, 20, 10, Шипка 2, Юрий А. Гагарин 5, 3
На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Калейца: Васил Ватев 86, 2, 74, 92, 90, 82, 79, 76, 14, 97, 84, 78, 138, 22, 12, 72, местност Калейшко Ханче 72, Вила
На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Вежен 71 къща-Пеньо, Кв. Балкан 9, къща-радка, къща-Даниел, къща-минчо, къща-Станислав, 19, Вила, къща-Пенко, къща-Бранимир, къща-Христина, къща-Цена, къща-Анчо, къща-Пенка, къща-Данко, къща-Банко, къща-Георги, Помпена Станция, къща-Цветомир, къща-Борис, къща-маргарита, къща-вачо, къща-марияна, къща -Иван, къща-Недко, Строеж, къща-Надка, къща-мария, къща-Бойко, къща -Георгица, къща-мичо, къща-Ивелина, къща-Илия, къща-милко, къща-Стефана, къща-Дона, къща-Цветанка, къща-Дочо, къща-Пена, къща-Начо, Тп83, къща-Колю, къща-Богомил, къща-Павли, къща-мита, къща-Красимира, къща-Пенчо, къща-Тодорина, къща-Спаска, къща-Иван, къща-Боро, 21, къща -Власи, къща-Пламен, 22, къща-Добринка, къща-Власи
На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Орешак, Общ. Троян: Балкан 8, 12, 18, 20, 39, 27, 34, 22, 13, 15, 32, 30, 25, 2, 6, 19, 29, 14, 26, 33, 10, 11, 35, 41, 43, 31, 36, 17, Данчо Василешки 1, 5, Иван Павлов 128, 139, 165, 118, 129, 106, 94, 157, 122, 141, 126, 143, 104, 174, 169, 150, 115, 101, 91, 171, 93, 163, 102, 103, 127, 147, 144, 82б, 99, 123, 82, 162, 125, 173, 107, 86, 124, 168, 159, 96, 146, 155, 161, 109, 136, 164, 105, 130, 151, 156, 95, 112, 3, 121, 97, 138, 140, 134, 153, 152, 148, 142, Неофит Калчев 8
На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Троян, Общ. Троян: Ген. Карцов 79, 96, 90, 77, 94, 88, 75, 92, Димитър Гимиджийски 22, 35, 37, 24, 33, 29, 31, Дъскотина 14, 12, 3, 10, 6, 5, 9, 2, 7, Кокиче 12, Криволак 3, 45, 41, 33, 35, 34, 27, Павилион, 44, 40, 28, 31, 38, 21, 4, 1, 20, 22, 19, 39, 26, 7, 24, 18, 2, 37, 9, 23, 10, 29, 8, 43, 6, 30, 25, 32, 42, 36, 5, Расташка, Стенето 6, 2, 4, Христо Ботев 290
На 29.10.2019 г. /10:15 - 12:30 ч./ - Чифлик, Общ. Троян: Вилна Зона 44, 8
На 29.10.2019 г. /11:30 - 12:30 ч./ - Троян, Общ. Троян: Буковец 9, 1, 7, 5, 3, 12, 19, 17, Васил Левски 259, 265, 310, 310а, 275, 279, 314, 269, 263, 257, 316, 312, 271, 267, 261, 277, 273, 247, 229, 296, 254, 252, 304, 250, 276, 292, 302, 249, 223, 280, 235, 278, 264, 308, 294, 274, 262, 253, 268, 237, 258, 310, 288, 243, 233, 260, 227, 241, 266, 231, 272, 286, 284, 249 Рш Санаториум, 245, 207, 290, 256, 239, 270, 248, 281, 281 О, Крайречна 1 Разпределителна Шахта, Младост Бл. 4, 4, 1, 4, 3, 6, 5, 2, 3, 3 А, Бл. 3, 1, Бл. 1
На 29.10.2019 г. /12:45 - 15:30 ч./ - Чифлик, Общ. Троян: Вилна Зона 1, 37
На 30.10.2019 г. /10:15 - 12:30 ч./ - Троян, Общ. Троян: Хан Аспарух 30, 23, 26, 16, 24, 28, 18, 22, 20, 14, 10, 12
На 30.10.2019 г. /12:15 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Вежен 71 къща-Пеньо, Кв. Балкан къща-Бранимир, Кафене, 130, Ел. Пещ, 54, Помпа, Тп48, къща -Асен, Помпена Станция, 9, къща-радка, къща-Даниел, къща-минчо, къща-Станислав, Вила, 19, къща-Пенко, къща-Бранимир, къща-Христина, къща-Цена, къща-Анчо, къща-Пенка, къща-Данко, къща-Банко, къща-Георги, Помпена Станция, къща-Цветомир, къща-Борис, къща-маргарита, къща-вачо, къща-марияна, къща -Иван, къща-Недко, Строеж, къща-Надка, къща-мария, къща-Бойко, къща -Георгица, къща-мичо, къща-Ивелина, къща-Илия, къща-милко, къща-Стефана, къща-Дона, къща-Цветанка, къща-Дочо, къща-Пена, къща-Начо, Тп83, къща-Колю, къща-Богомил, къща-Павли, къща-мита, къща-Красимира, къща-Пенчо, къща-Тодорина, къща-Спаска, къща-Иван, 21, къща-Боро, къща -Власи, къща-Пламен, 22, къща-Добринка, къща-Власи, Македония 2, 46, махала Средно Трапе къща-Кино, къща-Дона, къща-милко, къща-васил, къща-минко, къща-Пламен, къща-Стефана, Стоп-Постройка, къща-Христо, къща-Тодор, къща-Младен, къща-Ангел, къща-Гена, къща-Койно, къща-Пена, къща-Пеньо, къща-Стефко, Паркинг, къща-Георги, къща-Петър, къща-Дочо, къща-Найден, къща-Димо, къща-Пенка, къща-Иван, къща-Дилян, Работилница, къща-Николай, къща-Цона, къща-Боро, 42 къща-Йонета, къща-Цанко, къща -Въло, къща-Иванка, къща-Коста, къща-Цочо, 90, къща-Пенчо, Общ. Сграда, къща-Веселин, къща-Дина, къща-Калю, къща-Теодосий, къща-Красимир
На 30.10.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ - Черни Осъм: Васил Радев 2, М. Миленча 67, М. Стругът 67
На 31.10.2019 г. /10:00 - 12:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Байкал 10, Балатон 1, 3, Васил Левски 27, Георги С. Раковски 87, 73, 75, 41, 27, 73, Димитър Икономов-Димитрика 3, 20, 27, 34, 29, 39, 41, 40, 22, 31, 26, 42, 14, 16, 36, 28, 32, 24, 30, 37, 1, 23, 35, 42, 43, 38, 18, 25, 12, 33, Захари Стоянов 8, 7, 5, 10, 16, 3, 6, 9, 3, 4, 14, 12, 12, 14, Опълченска 7, 20, 18, 7, 6, 3, 14, 1, 16, 8, 12, 22, Тодор Петков 1, 2, 4, Христо Гадевски 2
Община Угърчин
На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Угърчин: Бачо Киро 2, Бели Камък 4, 1, 2, 5, 3, 6, 7, Витоша 2, 1, Георги С. Раковски 12, 13, 14, 11, Димчо Дебелянов 8, 19, 12, 9, 17, 13, 15, 11, 6, 14, 7, 16, 1, 4, 5, 10, Ивайло 1, 7, 2, 3, 4, Каменка 2, 14, 6, 8, 4, 5, 12, 10, 3, Климент Охридски 19, 5, 13, 14а, 9, 25, 30, 1, 11, 4, 16, 17, 14, 28, 24, 22, 6, 10, 12, 21, 29, 15, 7, 8, 27, 20, 3, 31, 23, Марица 4, 8а, 5, 8, 6, 2, 7, 1, Оборище 4, 1, 6, 2, 5, Околчица 8, 7, 1, 2, 18, 12, 16, 5, 2а, 4, 22, 6, 20, 24, Панайот Хитов 2, 1, 6, 4, Свобода 7, 5, 6, Христо Ботев 22, 14, 21, 33, 27, 10, 30, 25, 24, 35, 28, 15а, 17, 12, 31, 29, 26, 20, 39, 15, 32, 18, 016
Община Ябланица
На 31.10.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Ябланица, Общ. Ябланица: Ангел Кънчев 7, Вежен 2, 4, 1, Възраждане 3 Касета, До Площада, 3, 5, 2, 1, 2 А, Ген. Гурко 9, 24, 10, 21, 31, 12, 19, 34, 6, 28, 3, 30, 7, 32, 36, 14, 29, 5, 4, 27, 8, 1, 23, 22, 22 А, 20, Георги Бенковски 1, 5, 2, 3, Георги Раковски 5, Дунав 12, 1, 4, 14, 6, 1б, Здравец 14, Искър 1, Кв. 54 Пл. Възраждане, Лисец 2, 4, Мико Петков 21, 5, 13, 9, 17, 19, 26, 18, 2, 8, 15, 4, 1, 14, 10, 11, 22, 16, 1-3, 7, 6, 24, 12, Оборище 4, 14, Рила 2, Скобелев 2, 6, Средна Гора 6, 2, 4, 1, Хан Аспарух 3, 11, 7, 4, 15, 5, 13, 9, 15б, Христо Ботев 3

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ
Община Бобов дол
На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Коркина: Коркина къща, ТП Разлона, Коркина ТП Селото, Магазин, къща, Поща, Хранит. Магазин, Хранит. Стоки, Съвет, Фурна-Осв, Черква, Х-21, Кв. 2, Фурна
На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Долистово: I-89, Кв. 25, ХII-257, Кв. 19, къща
На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Мала Фуча: 44, УПИ V-231 Кв. 16, Съвет
На 29.10.2019 г. /11:45 - 12:15 ч.; 11:45 - 15:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Долистово: I-89, Кв. 25, ХII-257, Кв. 19, Стопански Двор, къща
На 29.10.2019 г. /11:45 - 12:15 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Баланово: XII - 429, Кв. 80, Стопански Двор, Упи-1 За Сонс, Кв. 30, Хііі - 329, Кв. 16, къща
На 29.10.2019 г. /11:45 - 12:15 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Блато: махала Хановете, местност Турските Ниви
На 29.10.2019 г. /11:45 - 12:15 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Големо Село: VI, Кв. 10, VI-55, Кв, 28, ПИ 361, Кв. 37, ПИ 452, Кв. 3, УПИ - II-444, Кв. 9, Вила
На 29.10.2019 г. /11:45 - 12:15 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Локвата
На 29.10.2019 г. /11:45 - 12:15 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Мали Върбовник: УПИ - 1-9, УПИ X-199, Кв. 18, Вила, къща
На 29.10.2019 г. /11:45 - 12:15 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Мало Село: IV-17, Кв. 3, Станке Димитров, УПИ III -226, УПИ Vі-3, Кв. 1, УПИ XVII-215, Вила, 67, къща
На 29.10.2019 г. /11:45 - 12:15 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Мламолово: 371, VI-618, Кв. 19, VII-389, Кв. 30, Бор къща, 5, Бузлуджа 4, 15, 11, 5, 21, 9, 39, 13, 7, Вихър 4, 1, Вила, 2, 6, Горещица 12, 74, 2, 12а, 4, 52, 22, 4а, 8, 10, 14, 16, 56, Еделвайс 8, 6, 7, 3, 1, 5, 4, Елин Пелин 1, 5, 13, 17, 3, Здравец 2, Иглика 5, Колош 16, 10, 20, 18, 6, 14, 4, 12, 3, 2, Крайречека 16, 10, 24, 2, Люляк 2, 8, 3, Марица 2, 4, местност Асара 3 къща, къща, Миньорска Вила, 7, 3, 8, 2, 6, 4, 5, 25, 29, 13, 11, Мусала 10, 6, 8, 2, 3, 4, Никола Вапцаров 9, 33, 39, Вила, 19, 25, 23, 5, 37, 45, 11, 13, 31, 1, 21, 9, 49, 17, 15, 47, 43, 7, 41, 35, Осогово 2, 4, 3, 1, Пионер 6, 1, 3, 5, Пирин 6, 1, 4, Първи Май 36, 16, 22, 2, 16, 15, 14, 6, 5, 20, 8, 34, 24, 10, 3, 32, 18, 4, 1, Рила 5, 19, 11, 7, Родопи 20, 17, 18, 9, 24, 22, 41, 28, 25, 16, 35, 21, 15, 23, 6, 2, 12, 8, 13, 43, 10, 29, 11, 14, 75, Роза 6, 4, 1, 5, 3, Росица 19, 25, 1, 15, 17, Руен 2, 10, 3, 8, 12, 9, 1, 11, 5, 7, Спартак 7, 1, 2, 3, 4, Станке Димитров 17, 96, 2, 6, 3, 12, 77, 108, 41, 5, 16, 109, 23, 11а, 35, 15, 14, 66, 29, 10, 33, 18, 39, 8, 24, 7, 4, 13, 19, 11, 77, 81, 79, 57, 68, 85, 83, 58, 56, 88, 98, 55б, 54, 62, 86, 76, 96, 49, 52, 66, 70, 100, 80, 64, 90, 51, 84, 72, 78, 60, 94, 74, 75, 61, 106, 73, 63, 89, 48, 104, 91, 53, 71, 92, 59, Стопански Двор Стоп. Сграда, Сълзица 13, 10, 4, 5, 9а, 3, 15, 8, 5а, 2, 9, 16а, Теменуга 5, 4, 1, 9, 7, Тинтява 6, 8, 2, Яворов 12, 17, 19, 4, 21, 13, 9, 6, Ягода 10, 12, 8, 2, 6, 1а, 14, 1, 4, Янтра 5, 4, 25, 1
На 29.10.2019 г. /11:45 - 12:15 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Мърводол: УПИ VII-23, Кв. 5, Местонст Белана
На 29.10.2019 г. /11:45 - 12:15 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Палатово: 083002, VIII-120, Кв. 20, къща
На 29.10.2019 г. /11:45 - 12:15 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Паничарево: IV, Кв. 1, Упи-Vі-102, Кв. 16, Осветление, Тп-Селото, къща, Кметство, Скара-Бира, Складове, Плодосушилня, Потреб. Кооп, Дърв. Цех
На 29.10.2019 г. /11:45 - 12:15 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Пастух: местност Падина Бунгало
На 29.10.2019 г. /11:45 - 12:15 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Циклово
На 29.10.2019 г. /11:45 - 12:15 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Голям Върбовник: 011066, 262, УПИ VIII-277, Кв. 23, УПИ III 247, Кв. 25, къща
На 29.10.2019 г. /11:45 - 15:00 ч./ - Баланово: XII - 429, Кв. 80, ХІІІ - 329, Кв. 16
На 29.10.2019 г. /11:45 - 15:00 ч./ - Паничарево: Упи-Vі-102, Кв. 16, Осветление, Тп-Селото, къща, Кметство, Потреб. Кооп, Дърв. Цех
На 29.10.2019 г. /11:45 - 15:00 ч.; 11:45 - 12:15 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Шатрово: 067016, Vі-255, Кв. 27, УПИ VII-111, къща, Черква
На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бабино: Съвет, Училище, Училище-Стол, Поща
На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Мали Върбовник: УПИ - 1-9, УПИ X-199, Кв. 18, Вила, къща
Община Бобошево
На 31.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Бобошево: местност Кощанево Гатер, Дървод. Цех
Община Дупница
На 29.10.2019 г. /08:45 - 09:15 ч./ На 30.10.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Дупница: 324+460 До 324+840, 68789. 162. 69, 68789. 164. 15, 68789. 551. 8, 68789. 552. 38, 68789. 603. 401. 1, 68789. 605. 153, Баба Тонка 25, 29, 10, 27, 35, 11, 23, 8, 7, 15, 6, 33, 9, 31, 19, 21, 20, 13, 4, 16, 14, 17, 12, 3, 2, 1, 5, Бабуна Планина 26, 32, 6, 51, 18, 33, 10, 14, 30, 21, 18а, 23, 29, 22а, 53, 50, 28, 39, 12, 27, 8, 22, 49, 43, 31, 45, 14а, 55, 37, 57, 20, 16, 25, 34, 35, 24, 41, 3, 2, 1, 19, 11, 13, 15, 17, 4, 11а, 5, 9, 20, 5а, Балкан 6, 11, 3, 16, 14, 18, 22, 24, 5, 8, 20, 2 А, 13, 17, 9, 7, 10, 26, 4, 12, 15, 2, Бенковски 2, Благодарност 27, 14, 10, 9, 22, 21, 10а, 17, 19, 8, 20, 5, 25, 7, 18, 4, 15, 3, 24, 16, 9а, 1, 11, 12, 13, 7а, 6, 23, 13а, 16, 29, Брегалница 6, 5, 4, 1, 2, 8, 7, 3, Бричи Бор 28, 27, 23, 21, 16, 18, 31, 20, 36, 38, 29, 17 А, 34, 24, 32, 22, 17, 25, 33, 31, Вардар 3, 4, 1, 5 А, 7, 7а, 3, Васил Друмев 3, 2, 4, 5, 1, Васил Разсолков 4, 2, 1, Верила 2, 9, 15, 3, 6, 8, 10, 5, 3 А, 18, 2, 1, 7, 17, 13, 11, 4, 14, 12, 1, Възраждане 2, 11, 4, 6, Генерал Георги Тодоров 31, 20, 29, 23а, 21, 23, 15, 17, 21 А, 25, 19, Горица 3, 10, 7, 5, 1, 9, 8, 2, 6, 4, 4, 22, 4 4, Гоце Делчев 6, 6а, 4, 2, Дамка 14, 10, 6, 5, 9, 12, 2, 4, 1, 3, 11, 7, 8, 1, Джерман 2, 1, 5, 11, 3, 1, 9, 7б, 7, 92, 105, 8, 76, 36, 44, 19, 31, 80, 88, 62, 32, 64, 78, 52, 32, 12, 20, 62, 48, 38, 24, 84, 26, 54, 26, 22, 18, 35, 25, 22, 10, 30, 29, 12, 24, 90, 19, 42, 52, 56, 34, 50, 13, 20, 82, 33, 46, 16, 34а, 68, 34, 25, 30, 14, 40, 70, 58, 3, 22, 30а, 86, 27, 78, 112, 43, 70а, 74, 36, 94, 1, 46, 74, 25 А, Драгой Болярин 3, 42, 32, 30, 34, 28, 40, 38, 36, 31, 4, 41, 8, 18, 37, 33, 6, 10, 43, 21, 25, 26, 35, 23, 39, 20, 22, 23а, 29, 24, 12, 14, 27, 16, 8 А, 2, 13, 5, 7, 1, 2, 3, 11, Дренски Рид 19, 10, 13, 23, 8, 15, 43, 45, 12, 6, 11, 7, 47, 37, 41, 31, 17, 29, 27, 21, 25, Вила, 39, 16, 14, 35, 4, 1, 3, 5, 2, Дупките 3, 2, 5, 7, 8, 4, 6, 1, Дупница 3, 18, 6, 2, 1, 12, 16, 8, 14, 4, Дъб 2, 4, 1, 5, 6, 3, Еделвайс 20, 13, 18, Ерусалим 4, 3, 5, 7, 11, 2, 3а, Захари Стоянов 1, 5, 8, 3, 4, 6, 2, Здравец 14, 12, 16, 20, 18, Ивайло 3, 1, 5, 7, 11, 2, 9, 7, Изгрев 1, 4, 9, 1, 16, 7 7, 10, 11, 8, 10, 15, 5 5, 33, 4 4, 20, 29, 6 6, 27, 13, 21, 37, 19, 6, 18, 22, 3, 4, 5, 7, 1, 24, 5, 31, 23, 2, 25, 2, 7, 17, 3, 35, 4, 14, 1, 2, Каваклия 86, 60, 79, 98, 75, 26, 43, 80, 54, 9, 48, 111, 4, 22, 103, 41, 24, 72, 40, 38, 93, 11, 63, 76, Вила, 46, 29, 16, 39, 19, 35, 36, 54, 59, 82, 68, 20, 110, 7, 78, 61, 25, 32, 5, 67, 88, 65, къща, 50, 72, 109, 107, 3, 106, 70, 75, 64, 36, 10, 65, 34, 27, 40, 62, 13, 16, 34, 90, 91, 90, 71, 94, 4, 45, 25, 89, 48, 50, 1, къща, 58, 49, 105, 14, 66, 30, 56, 56, 1, 15, 10, 32, 8, 14, 46, 13, 12, 21, 33, 22, Китка 3, 1, Клисура 2, 8, 9, 1, 4, 7, 13, 3, 8, 5, 6, 15, 10, 11, Клокотница 44-А, 28, 31, 18, 19, 36, 16, 25, 1, 38, 17, 37, 43, 44, 34, 21, 22, 1, 35, 27, 40, 45, 23, 24, 33, 30, 29, 45 2, 47, 26, 41, 39, 32, 20, 15, 9, 12, 2, 10, 7, 11, 6, 8, 13, 3, 4, 5, 14, Кракра Пернишки 2, 5, 10, 6, 8, 4, Криволак 32, 21, 23, 17, 20, 42, 22, 30, 18, 12, 13, 34, 40, 14, 15, 26, 28, 36, 16, 38, 24, 19, 27, Кулата 22, 15, 8, 17, 21, 26, 9, 10, 28, 20, 19, 12, 24, 7, 18, 6, 11, 16, 1, 39, 23, 47, 53, 53 А, 31, 38, 36, 32, 44, 35, 20, 49, 45, 40, 57, 42, 48, 37, 29, 59, 33, 51, 41, 25, 43, 34, 27, 14, Лакатица 2, 5, 8, 3, 6, 1, 4, Мадара 10, 8, 4, 9, 6, 3, 7, 1, 11, 5, Марица 3, 1, 6, 4, 7, 2, 9, 5, Марков Камък 3, 2, 5, 1, 9, 7, 6, 6а, 4, Места 2, 5, 1, 9, 7, местност Барактарица Автокъща, местност Бели Янко, местност Дренски Рид Механа, местност Лъката Магазин, местност Подридна 3, 1, Метоха 6, 2, 1, 6 А, 1, Момина Сълза 15, Мусала 2, 4, 2, Начо Величков 6, 14, 15, 4, 10, 9, 8, 20, 1, 7, 12, 5, 2, 11, 13, 18, 16, 11а, 6а, 3, Невена Коканова 15, 17, 24, 22, Неофит Бозвели 6, 1, 3, 4, 2, Николаевска 23, 21, 27, 27 А, 98, 96, 76, 86, 45, 80, 56, 58, 78, 74, 88, 70, 92, 82, 90, 59, 84, 94, 52, 66, 68, 59 34, 34, 59, 72, 46, 64, 34, 22, 9, 23, 29, 31, 34 1, 34, 25, 35, 17, 21 А, 21, 27, 19, 24, 72, 26, 13, 15, 43, 42, 55, 50, 45, 46, 55 А, 44, 40, 49, 36, 53, 48, 38, 44, 51, 46, 52, 54, 41, 39, 35, 33, Орлинска 56, 33, Тото Пункт, 39, 37, 51, 45, 58, 47, 41, 43, 72, 7, къща, 1 1, 3, 4, 64, 29, 48, 54, 60, 62 3, 62 Марек, 62 А, 50, 62, 1, 52, 22, 35, 44, 40, 34, 40, 32, 31 А, 31, 5, 15, 12, 8, 19, 29, 27, 36, 10, 16, 7, 44, 1, 24, 21, 10 35, 20, 25, 9, 42, 17, 10, 2, 30, 3, 26, 4, 46, 38, 36а, 11, 6, 34 А, 14, 87, 86, 85, 83, 81, 60, 79, 57, 78, 76, 80, 69, 77, 71, 55, 66, Павилион, 67, 65, 68, 82, 59, 63, 72, 61, 60, 75, 74, 73, 55, Отец Атанасий Чолаков 2, 3, 5, 1, Отовица 1, 16, 14, 2, 10, 12, 18, 6, 72, 77, 89, 80, 82, 76, 67, 91, 65, 73, 74, 88, 65а, 86, 69, 72б, 81, 76а, 84, 75, 70, 77а, 87, 79, 71, 85, 93, 78, 83, 70, 61, 37, 53, 47, 54, 38, 68, 34, 60, 41, 62, 46, 63, 56а, 29, 60а, 45, 68а, 55, 59, 27, 48, 66, 52, 44, 57, 25, 49, 40, 33, 50, 29а, 35, 45а, 43, 39, 31, 38 А, 36, 56, 47а, 42, 58, 1, 51, 64, 28, 17, 7, 30, 22 Хфк, 9, 89, 21, 5, 22, 13, 26, 15, 3, 11, 24, 19, 21а, 1, Охрид 4, 2, 6, 5, 8, 9,
На 29.10.2019 г. /08:45 - 09:15 ч./ На 30.10.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Яхиново: 87727. 20. 25, местност Полето Ограда, Яхинско Шосе 3, 1
На 29.10.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Блатино: 000195, 000212 М-Ст Реката, 005026, 005053 М-Ст Вейнико, VIII-91, Кв. 7, Екатте 04354, ПИ 000241, УПИ XVII-34, Кв. 4, Реката, Реката
На 29.10.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Дяково: 16, 23, VI, Кв. 2, Дяково, махала Бучала, махала Крич, УПИ I-138, Кв. 10, УПИ III-204, 205, 206, Кв. 20, УПИ ХіV, къща, Каравана
На 29.10.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Кременик: XxII-98, Кв. 10, ХххVI-171, Кв. 5, Вила, Вила, 143
На 29.10.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Мламолово: Ix-25, Кв. 9, Iх-179, Кв. 11, Бистрица 1, 2а, 2, Бор 1, 3, 14, 11, 8, 12, 6, 16, 9, 7, 5, Бузлуджа 6, Вихър 2, Горещица 22, 32а, 44а, 20, 36, 40, 26, 68, 66, 28, 58, 48, 18, 24, 60, 46, 42, 30, 56, 34, 44, 18а, 54, 32б, Ела 4, 8, 2, Калина 4, 2а, 6, Кокиче 4, 2, 10, Малина 1, 5, 6, 10, 3, 2, местност Трапчине Конеферма, Миньорска 9, 37, 17, 21, 10, 11, 30, 12, 24, 35, 22, 10а, 19, 15, 29, 18, 2, 14, 39, 27, 32, 20, 13, 33, 26, 23, Никола Вапцаров 37, Рила 53, 23, 27, 49, 22, 25, 41, 15, Руднината 12, 10, 4, Станке Димитров 106, 78, Старата Линия 14, 16, 8, 11, 20, 9, 4, 70, 10, 2, 13, 12, 18, 17, 22, Теменуга 2, УПИ XxI-38, Кв. 8, УПИ Xxx, Кв. 9
На 29.10.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Пиперево: 56349. 0. 159, 56349. 4. 4, 56349. 6. 37, 68789. 250. 87, 68789. 252. 15. 1, 68789. 252. 19, 68789. 252. 22. 1, Дупнишка Комуна 1, 56, 63, 60, 48, 15, 64, местност Стопански Двор Автосервиз, къща, МТП Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница, ХХVIII, Кв. 39
На 29.10.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Дупница
На 29.10.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Пиперево
На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дупница: Бел Кладенец 2а, 3, 1, 5, 4, 8, 7, 9, 14, 1а, 10, 2, 6, 12, Булаир 76, 65, 74, 64, 67, 69, 68, 66, 73, 70, 72, 71, 81, 79, Витоша 6, 4, 10, 2, Влахина Планина 1, 10, 16, 8, 3, 2, 6, 5, Гергана 8, 3, 10, 1, 4, 6, 2, 5, 7, 9, Добруджа 5, 11, 6, 3, 7, 2, 12, 4, 10, 1, 8, 14, 13, 9, Искър 1, 9, 5, 11, 7, 3, Неофит Рилски 15, Патриарх Евтимий 18, 21, 44, 25, 23, 29, 22, 36, 46, 26, 42, 19, 38, 20, 24, 28, 48, 16, 30, 35, 33, 40, 32, 34, 27, Седма Рилска Дивизия 41, 36, 42, 29, 14, 38, 43, 13, 22, 28, 40, 24 А, 31, 37, 34, 45, 30, 24, 24а, 32, 26, Фенерка 11, 31, 3, 17 А, 21, 34, 5, 25, 36, 9 А, 7, 19, 9, 32, 22, 13, 16, 38, 27, 18, 20, 17, 23, 29, 24, 15, Цар Симеон Велики 27, 21, 25а, Яне Сандански 7, 1
На 29.10.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Червен Брег: местност Рибарници Вила, Хале
На 29.10.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ - Дупница: извън регулация, Каваклия 88, местност Барактарица Автокъща, местност Драгоина Могила къща, Орлинска 104, Самоковско Шосе 4, 14, 30, 2, 2, 20, Софийско Шосе 2
На 29.10.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ - Самораново: Митко Палаузов
На 29.10.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ - Яхиново: 87724. 10. 5, 87727. 13. 10, 87727. 13. 18. 2, 87727. 14. 69, 87727. 17. 1, 87727. 20. 2, 87727. 203. 284, Алеко Константинов 26, 3а, 4, 8, 6, 9, 12, 2, 7, 13а, 20, 1, 5а, 14, 5, 18, 8а, 13, 3, 11а, 24, 16, 22, 11, 35, 28, 31, 30, 17, 46, 23, 15, 38, 30а, 40а, 29, 36, 33, 37, 25, 42, 32, 21, 44, 34, 40, 11, 27а, Ангел Кънчев 13, 5, 7, 11, 15, 17, 6, 9, 4а, 4, 2, Бузлуджа 30, 8, 13, 14, 12, 1, 15, 10, 7, 18, 5, 16а, 6, 9, 7а, 3, 16, 4, 11, Васил Априлов 4, 6а, 5, 10, 1, 3, 2, 8, 6, Васил Демиревски 11, 17, 5, 3а, 4, 18, 10, 1, 19, 13, 3, 7, 6, 2а, 14, 2, 9, 21, 8, 12, 15, Васил Левски 4а, 30, 11, 4, 18, 2а, 24, 21, 22, 8, 16, 2, 6, 1, 26, 12, 16а, 28, 10, 48, 31, 72, 21, 37, 62, 35, 29, 66, 50, 23, 19, 17, 54, 15, 74, 13, 58, 64, 52, 13а, 25, 25а, 27, 33, 56, 26, 56, 38, 3, 34, 5, 36, 48, 46, 7, 9а, 11, 40, 34а, 31, Генерал Гурко 41, 43, 19а, 5, 29, 27, 35, 29а, 33, 19, 13, 37, 11, 1, 9, 25, 21, 33а, 3, 23, 7, 81, 99, 91а, 93, 107, 103, 71, 109, 105, 97, 75, 113, 67, 65, 2, 61, 87, 79, 63, 85, 95, 89, 111, 101, 71, 2, 49, 49а, 47, 73, 53, 57, 51, 59, Генерал Скобелев 23, 1, 7, 15а, 16, 4а, 19, 12, 6а, 10, 4, 14, 2а, 3, 21, 13, 6, 11, 2, 9, 8, 5, 17, 22, 20, Генерал Столетов 22, 4а, 9а, 1, 2а, 14, 16, 16а, 22а, 6, 3, 20, 5, 8, 7, 14а, 11, 26, 10, 24, Георги Раковски 7а, 1, 11, 8а, 18, 12, 14, 9, 7 А, 4, 2, 13, 20, 15, 13а, 16, 3, 6, 7, 3а, 6а, 10, 21, 28, 32, 36, 24, 30, 26, 34, Девети Септември 5, 15, 32, 13, 11, 26, 22, 24, 16, 14, 22а, 30, 17, 19, 8, 20, 12, 28а, 9, 21, 18, 23, 7, 28, 10, 9, 2, 4, 6, 1, Димчо Дебелянов 5, 4, 3, 2, 1, 7, Доктор Петър Берон 1, 8а, 3, 4, 6а, 42а, 10, 12, 8, 2, 6, Иван Вазов 4, 12, 14, 8, 6, 7, 1, 15, 24, 13, 16, 22, 8а, 5, 12а, 10, 11, 18а, 22а, 18, 20, 16а, 38, 35, 23, 52, 50, 25, 29, 30, 47, 54, 30а, 17, 31, 34, 33, 28, 42а, 27, 45, 54а, 21, 19, 41, 37, 46, 43, 39, 49, 42, 44, 36, 38а, 48, 32, Иглика 7, 1, 5а, 15, 13, 5, 3, 11а, 11, 9а, 9, Йордан Йовков 2, 12, 4, 1а, 8, 6, 1, Йорданка Николова 2, 1а, 3, 5, 6, 1, 4, 8, Кокиче 4 А, 3, 4, 2, 1, Коста Петров 30а, 25, 28, 25а, 21, 24, 23, 26, 27, 30, 6, 22, 2, 7, 11а, 19, 20, 13, 16, 4, 18, 12, 11, 24, 8а, 5, 17, 9, 14, 1, Любен Каравелов 11, 16, 14, 12, 13, 9, 13а, 15, 12а, 5, 4, 8, 10, 2, 1, 7, 6, Марин Дринов 1 А, 6, 7, 5, 2, 4, 10, 6, 8, 11, 13, Марсилия 3, 1, 5, 2, местност Полето, Опълченска 15, 7, 19а, 12, 14, 8, 9, 17, 11, 13, 16, 17а, 6, 18, 2, 4, 3, 16а, 9а, 50, П Р Славейков 18а, 1, 16, 11, 4, 14, 17, 19, 6, 21, 5, 13, 3, 7, 12, 10, 2, 15, 25, 18, 8, 9, 20, 11, 25, 29, 22, 27, 23, Патриарх Евтимий 7, 11, 13, 5, 3, 9, 12, 6, 2, 1, 15, 8а, 15а, 17, Пейо Яворов 3, 6, 6а, 17, 10, 2, 7, 9, 4, 12, 13, 11, 8, Река Джубрена 16, 2, 9, 4 А, 12, 10, 8, 4, 6, 32, 32а, 18, 22, 24, 30, 38, 18а, 20, 28, 30а, 34, 26, 40, 42, Стефан Караджа 1, 7, 1, 4, 3, 9, 2, 5, 13, 12, 6, 11, 11а, 6а, 8, Стопански Двор Склад, Трети Март 4, 1, 2, Христо Ботев 1, 7, 6, 8, 1, 3, 1а, 2, 5, 7а, 60, 5, 26, 19, 25, 27, 29а, 22 А, 22, 13, 11, 12, 10, 15, 31, 29, 16, 17, 24, 22а, 21, 40, 15, 50, 57, 36, 41, 51, 35, 55, 56, 41а, 37, 39, 1, 49, 48, 28, 42, 34, 62, 59, 11, 30, 60, 32, 62а, 58, 52, 53, 33, 44, Черква, 43, 80а, 108а, 69, 90, 102, 91 Б, 104, 73, 89, 86, 61, 98, 72, 71, 91а, 89а, 70, 82, 92, 79, 95, 108, 91, 88, 87, 93, 78, 96, 76, 63, 67, 85, 100, 64, 97, 80, 65, 106, 75, 74, 66, Яхинско Шосе 53
На 29.10.2019 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Гюргево: 2
На 29.10.2019 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Крайници: 39339. 117. 68, 39339. 142. 19, I-1, 2, 3, VI-8, 9, Александър Димитров 21, 23, 13, 6, 1, 4, 19, 2, 10, 11, 17, Александър Стамболийски 1, 1, 5, 2, 3, 4, 11, 9, 7, Андрей Жданов 7, 8, 2, 4, 3, 6, 9, 5, 18, 14, 11, 17, 20, 15, 1, 16, 12, 13, Априлско Въстание 3, 8, 2, 4, 1, 6, Арда 8, 17, 5, 6, 12, 4, 1, 2, 13, 7, 11, 9, 15, Асен Златаров 1, 4, 9, 3, 5, 6, 11, Баба Е Механджийска 43, 34, 21, 44, 18, 13, 32, 33, 39, 27, 30, 24, 46, 36, 31, 42, 38, 58, 11, 50, 48, 29, 26, 25, 35, 12, 41, 52, 23, 22, 37, 7, 6, 5, 4, 7, 2, 6, 10, Баба Тонка 2, 4, 1, 5, 3, 1, Батак 2, 3, Бончук 1, 1, 2, 1, 11, 10, Бузлуджа 2, 4, 7, 5, 1, Васил Демиревски 4, 12, 8, 16, 7, 11, 4, 14, 10, 12, 3, 1, 6, 5, 2, 9, Васил Коларов 8, 4, 11, 5, 20, 18, 7, 6, 1, 2, 9, 12, Васил Левски 2 Магазин, 2 Магазин, 2 Магазин, 11, 7, 3, 1, 2, 36, 9, 2 Магазин, 26, 15, 17, 13, 19, 18, 22, 28, 14, 30, 32, 38, 23, 36, 34, 26, 40, 48, 46, 42, 44, Васко Манолов 4, 2, 3, 5, 15, 8, 17, 9, 13, 12, 11, 10, 7, 6, Верила 20, №63, 9, 7, 20, 1, 2, 3, 22, 52, 44, 25, 1, 30, 45, 29, 46, 24, 20, 13, 16, 27, 12, 33, 41, 55, 42, 31, 32, 34, 28, 11, 38, 37, 23, 53, 21, 48, 22, 3а, 26, 40, 10, 36, 14, 19, 57, Волга 3, 4, 2, 1, Възраждане 6, 10, 4, 5, 13, 9, 6, 8, 1, 2, 3, 7, 15, Генерал Заимов 8, 9, 10, 9, 8, 5, 1, 2, 3, 4, 6, 11, 7, Гео Милев 1, 5, 2, 3, 9, 4, 8, 6, 7, Георги Бенковски 1, 5, 6, 8, 10, 4, 2, 3, Георги Раковски 4, 7, 5, 4, 34, 10, 6, 32, 12, 4, 17, 20, 3а, 11а, 9, 11, 26, 2, 12а, 15, 8, 1, 10, Гергана 5, 3, 7, 9, 4, Джубрена 18, 17, 21, 1, 13, 5, 15, 2, 6, 56, 3, 9, 24, 20, 16, 14, 7, 12, 22, 10, 4, Димчо Дебелянов 15, 48, 50, 23, 1, 42, 18, 21, 11, 30, 14, 26, 22, 24, 20, 16, 5, 8, 3, 9, 4, 10, 6, 7, 11, 2, 1, Добри Чинтулов 4, 6, 5, 12, 2, 3, Дунав 15, 13, 6, 2, 4, 8, Дупнишка Комуна 5, 12, 3, 2, 7, 16, 9, 14, 20, 15, 13, 4, 18, 8, 1, 6, 11, 10, 37, 24, 42, 17, 33, 45, 19, 49, 34, 52, 21, 31, 43, 35, 28, 38, 39, 53, 26, 40, 27, 48, 44, 46, 41, 25, 22, 29, 36, 30, 51, 20, 23, 33, Еделвайс 10, 22, 15, 18 А, 11, 18, 28, 12, 16, 26, 13, 5, 10, 7, 8, 11, 6, 2, 1, Жабокрек 1, 10, 5, 1, 2, 16, 7, 4, 8, 10, 14, 6, 3, 12, 1, Захари Стоянов 10, 13, 39, 1, 6, 12, 5, 2, 4, 9, 18, 19, 7, 8, 23, 54, 59а, 31а, 35, 45а, 49, 57, 49, 61а, 45, 29, 33, 71, 39, къща, 51, 12, 31, 37, 63, 61, 12а, 53а, 65, 55, 43, 59, 9, Здравец 18, 20, 1, 16, 12, 22, 10, 2, 14, 6, 28, 4, 26, 8, Ивайло 14, 8, 12, 7, 3, 11, 4, 6, 5, 10, 9, 2, 19, 10, Иван Вазов 7, 42, 40, 37, 46, 38, 43, 41, 45, 39, 36, 13, 11, 18, 15, 8, 29, 1, 21, 4, 3, 25, 9, 28, 17, 22, 26, 19, 12, 7, 34, 10, 35, 33, 6, 20, 23, 16, 30, 32, 31, 5, Йордан Долдуров 14, 9, 6, 9, 7, 5, 1, 11, 10, 17, 3, 4, 8, 6, 13, 2, 12, 14, Йорданка Николова 7, 2, 8, 12, 11, 1, 10, 5, 9, 3, 4, 6, Кирил и Методий 2, 8, 11, 4, 12, 1, 3, 6, 7, 10, Кирил Овчарченски 17, Автоработилница, 14, 15, 18, 13, 10, 3, 9, 11, 1, Климент Охридски 1, 6, 10, 12, 2, Кокиче 7, 5, 7, 4, 1, 8, 6, 2, 4, Костадин Чорбаджийски 3, 14, 9, 16, 6, 10, 8, 2, 1, 23, 11, 13, 21, 19, 15, 12, 5, 7, 4, 17, Крайречна 28, къща, 16, 1, 20, 8, 18, Любен Каравелов 4, 10, 7, 10, 5, 2, 11, 8, 9, 4, 6, 3, Максим Горки 1, 2, Малчика 10, 4, 21, 23, 8, 2, 9, Мара Петлякова 19, 15, 17, 4, 5, 5, 1, 6, 7, 3, 4, 9, 21, 20, 11, 14, местност Гугугица Бунгало, Младост 5, 12, 11, 21, 9, 23, 13, 5, 15, 10, 25, 3, 6, 4, 29, 19, 27, 7, 12, 14, 1, 2, 17, 8, Неофит Рилски 2, 2, 1, Одрин 6, 2, Осми Март 2, 15, 9, 10, 6, 12, 1, 17, 8, 16, 5, 14, 18, 3, 13, Отец Паисий 2, 1, 6, 4, 5, 7, Паисий Хилендарски 1, 12, 3, 2, 8, 6, 10, 4, 20, 12, 17, 28, 21, 30, 22, 16, 3, 15, 23, 26, 32, 19, 9, 11, 24, 14, Панайот Волов 6, 3, 16, Пейо Яворов 11, 13, 3, 15, 9, Петко Славейков 4, 12, 9, 8, 3, 11, 2, 6, 1, 10, 14, 26, 15, 17, 28, 20, 13, Пролетарска 13, 1, 9, 17, 6, 7, 3, 19, 5, 15, 11, Райко Даскалов 2, 8, 1, 6, 12, 5, 10, 4, Рила 10, 5, 11, 1, 4, №9, 8, 7, 2, 3, 12, 6, Самуил 4, 3, 1, 10, Солун 4, 15, 2, 8, 6, Ст. Димитров 16, 6, 10, 14, 7, 9, 8, 4, 2, 1, 13, 11, 12, Стопански Двор Скз Крайници, Автоработилница, Работилница, Склад, Работилница, Автосервиз, Сграда, Свинеферма, Фуражно Кухня, Склад, Стоян Лудев 14, 10, 5, 3, 16, 12, 8, 4, 1, 6, Трети Гв. Полк 38, 3, 9, 99, 101, 85, 72, 91, 93, 79, 80, 64, 86, 95, 89, 76, 70, 90, 66, 81, 77, 82, 83, 74, 88, 62, 87, 84, 97, 68, 22, 34, 52, 43, 40, 35, 39, 49, 37, 36, 29, 41, 18, 45, 33, 31, 42, 25, 6, 13, 16, 2, 12, 7, 28, 15, 30, 5, 40, 22, 21, 26, 19, 17, 8, 27, 10, 3, 11, 24, 20, 14, 18, 9, 57, 56, 61, 75, 44, 54, 36, 65, 59, 73, 53, 49, 40, 11, 55, 69, 1, 58, 48, 63, 38, 47, 51, 67, 43, 71, 97, УПИ II-302, Кв. 79, Хаджи Димитър 1, 7, 2, 1, 4, 6, Хан Аспарух 2, 3, 5, 4, 6, Христо Ботев 1, 3, 2, 12, 9, 11, 3, 33, Христо Механджийски 1, 2, 4, 7, 10, 8, 6, 9, 13, 11, 12, 3, 15, 21, 19, 22, 20, 16, 17, 5, Чаталджа 69, 5, 16, 9, 6, 14, 12, 67, 7, 4, 10, 1, 3, 18, 11, 4а, Черно Море 9, 6, 5, 1, 2, 8, 4, 3, 7, Яне Сандански 3, 5, 11, 15, 10, 8, 6, 7, 2, 4, 13, 1, 11, 15, 6, УПИ 393
На 29.10.2019 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Сапарева Баня: 65365. 46. 10, 65365. 602. 106, Lxx-462, Кв. 74, XV-2268, Кв. 44, Албена 1, Александър Стамболийски 24, 21, 15, 20, 22, 18, 12, 17, 16, 28, 25, 18, Болярица 11, 2, 3, 11, 10, 8, 4, 5, 6, 7, Бор 2, Валявица 8, 16, Верила ПИ ХхIII-685 Кв. 53, 11, 7, 1а, 1, 5, 14, 2, 4, 10, 8, 9, Веслец 26, Вихрен 13, 42, 44, 24, 20, 28, 22, 32, 23, 30, 532, 17, 532, 5, 6, 10а, 1, 9, 2, 13, 7, 8, 10, 4, 20, 14, Волов 1, Гатер, Германея 1, 16, 14, 1, 1, 1, Джерман 43, 35, 39, 28, 27, 33, 44, 41, 47, 32, 40, 24, 26, 18, 30, 45, 36, 63, 65, 52, Джуганица 10, 1, 9, Иван Вазов 77, 23, 57, 48, 65, 49, 81, 46, 47, 32, 44, 52, 73, 69, 79, 53, 61, 45, 28, 59, 36, 34, 40, 75, 85, 30, 51, 30а, 71, 63, 55, 77, 61а, 67, 33, 29, 20, 22, 41, 25, 27, 43, Иван Рилски 5, Йордан Михайлов 5, 3, Йордан Попмихайлов 12, Кирил и Методи 2, 5, 8, 9, 6, 10, 11, 3, 12, 1, 4, Коста Петров 3, Лакатница 12, 7, 23, 19, 9, 17, 6, 15, 4, 1, 3, 7, 2, 6, 1, Лоза 7, Любен Каравелов 3, 1, 2, 9, 15, 1, 13, 11, местност Бончук Бензиностанция, местност Под Селото Дървод. Цех, Момина Сълза 11, Никола Вапцаров 7, 9, 11, 14, 18, 13, 12, 5, 8, 16, Отец Паисий 36, 42, 34, 23, 14, 43, 37, 2, 33, 26, 36, 55, 29, 27, 13, 21, 56, 44, 16, 12, 17, 51, 40, 14б, 59, 14в, 47, 30, 31, 39, 14а, 20, 49, Плиска 46, 30, 13, 29, 32, 7, 40, 17, 44, 56, 11, 15, 25, 48, 26, 42, 31, 21, 27, 28, 50, 19, 38, 60, 24, 54, 22, 23, 18, Победа 33, Пролет 5, 11, 8, 10, 20, 14, 9, 13, 16, 17, 7, 3, 1, 15, Раковски 12, 10, 7, 8, 18, 14, 16, 20, 2, 9, 26, 3, 5, 11, 22, 6, 4, Рила 6, 11, 2, 5, 16, 1, 4, 7, 14, 8, 9, 3, Св. Илия 2, 6, Серафим Йорданов 1, Синчец 9, Скобелев 7, 11, 1, 10, 21, 9, 17, 14, 20, 19, 16, 12, 18, 5, Славяни 10, Стефан Караджа 33, 20, 11, 23, 42, 2, 25, 3, 1, 12, 9, 16, 37, 14, 38, 22, 5, 34, 26, 7, 15, 21, Стоил Косовски 5, 15, 10, 13, 12, 4, 7, 1, 6, 2, 3, 11, Стопански Двор Фуражомелка, Шивашки Цех, УПИ 65365. 46. 56 Средна Вода, УПИ V-3092, Кв. 114, Фенерка 3, 4, 7, 5, Хан Аспарух 3, Христо Ботев 6, 44, 42, 10, 8а, 16, 2, 23, 21, 15, 8, 38, 36, 31, Бунгало, 39, 11, 46, 50, 19, Чавдар Войвода 1, Юри Гагарин 6, 8, 3, 4, 2, 5
На 29.10.2019 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Сапарево: 002002, 00455042, 045132, X-2698, І-2332, Кв. 66, Айдарска 4, 6, 3, 2, 5, 1, Бачо Киро 21, 11, 17, 4, 18, 14, 10, 12, 1, 16, 15, 9, 23а, 6, 2, 13, 19, 8, 1, Божур 32, 14, 20, 18, 28, 26, 1, 8, 27, 3, 16, 15, 25, 29, 13, 17, 19, 7, 10, 21, 5, Бузлуджа 1, 8, 13, 7, 19, 3, 12, 22, 11, 14, 17, 24, 26, 6, 1, 18, 10, 2, 9, 15, Васил Левски Тп, 10, 6, 1, 12, 7, 4, 5, 11, 9, 8, 2, 3, 18, 15, 14, 13, 3, Венелин 31, 44, 14, 24, 29, 21, 43, 33, 40, 27, 36, 37, 25, 23, 31, 34, 35, 30, 28, 42, 18, 16, 56, 45, 41, 32, 22, 38, 26, 20, 39, 6, 8, 17, 19, 12, 15, 4, 2, 11, 1, 7, 3, 5, 13, 9, 26, Верила 6, 3, 5, 2, 1, Витоша 16, 8, 10, 12, 19, 11, 23, 13, 17, 4, 15, 6, 14, 9, 7, 25, 1, 21, 3, 2, 5, Вражалец 1, 3, 2, Дамка 15, 6, 1, 10, Вила, 5а, 20, 5, 8, 21, 4, 13, 2, 9, 11, 3, 12, 7, 3, Иглика 6, 8, 4, 1, Извора 2, 5, 8, 6, 16, 7, 1, 14, 9, 10, 4, 3, 18, Искър 1, 7, 3, 5, Калоян 2, 1, 9, 5, 7, 11, 3, Киндо 34, 38, 21, 23, 36, 26, 40, 52, 46, 50, 25, 32, 19, 42, 31, 28, 14, 8, 3, 9, 18, 6, 1, 2, 7, 10, 11, 7, 13, 18, 15, 9, Лале 6, 2, 3, Бунгало, 5, 4, 7, Минзухар 2, 7, 5, 3, Могилата 5, 7, 8, 3, 1, 14, 10, 6, 2, Морава 4, 1, 15, 6, 13, 16, 12, 7, 5, 14, 11, 10, 18, 8, 9, 19, 38, 26, 22, 29, 30, 36, 27, 21, 25, 34, 28, Мусала 7, 1, 5, 6, 2, 4, 1а, Найден Дринов 3, 8, 12, 10, 2, 1, 14, 5, 6, Никлин Камък 14, 1, 8, 6, 12, 2, 10, 4, 3, Осми Март 1, Павел Бобеков 2, 1, 5, 8, 1, 15, 8, 7, 11, 13, 4, 2, 5, 12, 10, 6, 9, 3, 14, Паисий 35, 39, 32, 37, 41, 45, 30, 43, 47, 34, 42, 34, 4, 8, 2, 14, 12, 16, 9, 6, 10, 13, 3, 7, 11, 1, 5, 17, 15, 24, 25, 31, 23, 16, 29, 19, 28, Пейо Яворов 39, 38, 35, 51, 9, 15, 57, 43, 49, 23, 37, 30, 69, 13, 24, 8, 1, 5, 21, 19, 34, 33, 20, 32, 45, 51а, 25, 17, 7, 28, №39, 36, 53, 29, 47, 119, 105, 103, 121, 109, 107, 117, 113, 111, 83, 101, 28, 79, 81, 99, 89, 77, 93, 78, 87, 97, 95, 85а, 85, 63, 67, 69, 55, 65, Планинец 9, 1, 5, 15, 8, 4, 2, 3, 10, 20, 6, 14, 11, 13, 16, 18, 7, Райна Княгиня 2, Ридо 10, 1, 6, 3, 14, 12, 8, 2, 5, 4, Ръжана 2, 12, 6, 8, 7, 10, 3, 4, 1, Седемте Рилски Езера 28, 18, 9, 12, 7, 14, 6, 11, 1, 20, 19, 13, 3, 5, 16, 22, 24, 8, 17, 26, 18, Средна Гора 7, 8, 2, 3, 6, 4, 1, 11, 9, 5, Старио Камък 4, Каравана, 1, 2, 4, Стопански Двор Стопанска Постройка, Фуражомелка, Бензиностанция, Склад, Кооперация, Стопанска Постройка, Хале, Струма 19, 14, 15, 13, 16, 18, 12, 22, 20, 10, 17, 8, 6а, 3, 11, 1, 13, 5, 2, Теменужка 9, 6, 7, 4, 1, 11, 8, 5, Тодор Влайков 15, 13, 2, 3, 7, 5, 11, 13, 7, УПИ Ix-1914, Кв. 33, УПИ ХхV, Кв. 20, Х-2149, Кв. 11, Хаджи Димитър 6, 2, 1, 4, Хаджи Иван 38, 22, 42, 25, 28, 8, 13, 41, 19, 20, 10, 36, 12, 26, 4, 27, 37, 15, 30, 5, 18, 11, 16, 9, 33, 7, 3, 35, 14, 40, 24, 23, 1, 29, 2, 34, 6, 32, 17, Хан Аспарух 15, 19, 23, 29, 21, 27, 25, 31, 6, 20, 18, 3, 12, 14, 4, 23, 5, 11, 10, 2, 9, 16, Христо Ботев 19, 3, 15, 13, 4, 11, 18, 2, 11а, 1, 5, 6, 10, 51, 43, 34, 61, 58, 28, 52, 46, 42, 55, 65, 44, 38, 30, 54, 33, 56, 50, 37, 47, 49, 59, 35, 48, 63, 53, 45, 60, 41, 32, 19, 20, 5, 12, 29, 24, 22, 27, 16, 10, Цар Асен 9, 8, 3, 6, 4, Шипка 22, 29, 19, 17, 1, 8, 16, 5, 25, 12, 10, 6, 13, 22, 4, 33, 30, 26, 27, 9, 18, 2, 3, 14, 20, 28, 24, 11, 23, Ягода 1
На 29.10.2019 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Червен Брег: Александър Стамболийски 4, 2, 8, 6, 74, 36, 28, 78, 65, 58, 40, 53б, 63, 33, 53, 3, 60, 30, 25, 54, 12, 53а, 5, 34, 72, 44, 39, 45, 49, 16, 43, 13, 32, 20, 76, 26, 21, 48, 50, 57, 24, 17, 68, 7, 41, 62, 1, къща, 55, 22, 2, 56, 23, 10, 66, 38, 35, 51, 60а, 31, 1, къща, Баба Парашкева 7, 18, 6, 26, 4, 32, 29, 14, 19, 25, 11, 12, 9, 27, 10, 16, 1, 22, 5, 24, 20, 13, 21, 23, 8, 15, 30, 36а, 36, 34, 35, Баба Тонка 3, 1, 2, 9, 8, 5, 12, 7, 11, Бачо Киро 10, 8, 20, 17, 39, 35, 32, 22, 45, 2, 6, 26, 29, 43, 3, 19, 31, 7, 24, 27, 11, 18, 25, 41, 28, 4, 9, 30, 37, Бенковски 20, 14, 18, 16, 22, 19, 12, 5, Бончук 4, 1, 5, 6, 3, 8, 7, 2, 10, 20б, 16, 22, 18, 20а, 11, 9, 13, 10, 17, Бузлуджа 8, 3, 16, 10, 6, 2, 1, 4, Васил Демиревски 4, 7, 6, 2, 15, 13, 1, 11, 3, 5, 23, 17, 33, 29, 12, 39, 40, 19, 37, 35, 27, 41, 25, 16, 18, Васил Коларов 23, 8, 6, 21, 31а, 10, 24, 14, 22, 15, 4, 17, 11, 16, 18, 19, 5, 12, 28, 47, 78, 45, 62, 74, 72, 52, 66а, 70, 39, 68, 66, 64, 43, 82, 76, 80, 36, 25, 32, 46, 29, 38а, 27, 22, 31а, 48, 34, 31б, 40, 6, 50, 23, 42, 30, 38б, Васил Левски 4, 3, 5, 1, 2, Верила 1, 3, 7, 5, Гагарин 12, 6, 7, 1, 2, 5, 10, 14, 8, Георги Димитров 44, 28, 18, 7, 10, 8, 46, 56, 29, 20, 2, 14, 40, 48, 13, 19, 22, 1, 42, 5, 54, 22а, 12, 31, 32, 36а, 16, 30, 34, 62, 23, 50, 36б, 25, 9, 38, 12а, 58, 52, 21, 26, 24, 4, 15, 60, 3, 17, 74, 10, 88, 80, 84, 12, 82, Павилион, 78, 92, 86, 92, 53, 51, 47, 49, 55, 45, 43, 40, 39, 64, 37, 72, 76, 33, 70, 68, 66, 74, Гурко 1, 6, 3, 2, 5, 7, 10, 1, 9, 12, Джубрена 6, 18, 20, 22, 27, Димитър Благоев 13, 15, 54, 58, 56, 60, 22, 38, 32, 27, 2, 13, 12, 26, 9, 23, 15, 18, 28, 36, 7, 19, 17, 6, 21, 10, 5, 11, 14, 16, 30, 25, 8, 3, 4, 24, Иван Вазов 8, 4, 1, 2, 3, 6, Йорданка Николова 2, 8, 1, 22, 26, 7, 28, 20, 30, 18, 6а, 16, 4, 6б, Кирил и Методий 5, 2, 4, 3, 9, 7, Лиляна Димитрова 2, 4, 6, 1, 8, Любен Каравелов 5, 2, 9, 13, 3, 6, 1, 12, 7, 10, 4, 8, 11, Максим Горки 1, 20, 4, 7, 5, 3, 2, Малчика 1, 4, 6, 9, 7, 3, 5, 2, Маршал Толбухин 22, 16, 10, 24, 18, 14, 6, 1, 12, 20, местност Могилите Авторабот, местност Рибарници Вила, Хале, Митко Палаузов 19, 27, 31б, 33, 26, 22, 24, 31а, 84, 25, 20, 35, 16, 7, 4, 3, 2, 5, 1, 8, 8, 23а, 17, 11, 23, 21, 15, 9, 12, 14, 6, 16, 18, 13, 19, 10, Мусала 2, 5, 3, 4, 1, Никола Вапцаров 3, 9, 39, 37, 35, 25, 15, 27, 19, 23, 17, 21, 13, Оборище 5, 2, 3, 1, Общ. Дупница, Опълченска 4, 6, 2, 5, 3, Партизанска 2, 3, 6, 4, 1, Пионерска 2, 24, 28, 7, 12, 1, 43, 31, 45, 15, 18, 10, 39, 35, 37, 8, 29, 41, 25, 17, 23, 5, 3, 49, 13, 33, 30, 20, 9, 22, 27, 26, 21, 47, 16, 53а, 36, 30, 55, 59, 32, 44, 53, 57, 49, 38, Плиска 3, 5, 7, 1, 2, 4, 6, 3, Райна Княгиня 5, 4, 7, 2, 8, 6, 30, 1, 3, Раковски 15, 8, 14, 10, 17, 12, 2, 3, 1, 7, 4, 9, 5, 11, 6, Рила 14, 16, 12, 1, 3, 4, 10, 8, Станке Димитров 22, 28, 24, 23, 30, 21, 13, 17, 5, 7, 2, 19, 15, 11, 10, 14, 20, 6, 4, 8, 12, 16, Стопански Двор Пр. Кооп-Я, Пр. Кооп-Я, Трети Гвардейски Полк 8, 12, 1, 2, 4, 5, 3, 22, 7, 16, 9, 20, 10, 6, 14, Хаджи Димитър 2, 4, 10, 12, 13, 8, 11, 5, 6, 9, 3, Хан Аспарух 12, 1, 4, 14, 16, 10, 2, Христо Ботев 2, 15, 3, 17, 9, 14, 4, 1, 18, 12а, 11, 7, 16, 13, 6, 8, 12, 5а, 10, 5, Христо Смирненски 4, 3, 2, 1, Шипка 19, 3, 22, 8, 38, 1, 18, 2, 21, 29, 34, 12, 7, 35, 14, 27, 10, 23, 9, 20, 30, 6, 16, 24, 36, 25, 15, 28, 37, 26, 31, 13, 33, 40, 3, 1
На 29.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Дупница: Самоковско Шосе 2, 20
На 29.10.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ - Дупница: 324+460 До 324+840, 68789. 162. 69, 68789. 164. 15, 68789. 165. 22 Местн. Динките, 68789. 21. 19, 68789. 551. 8, 68789. 552. 38, 68789. 603. 401. 1, 68789. 605. 153, 87727, 16, 179, Баба Тонка 25, 29, 10, 27, 35, 11, 23, 8, 7, 15, 6, 33, 9, 31, 19, 21, 20, 13, 4, 16, 14, 17, 12, 3, 2, 1, 5, Бабуна Планина 26, 32, 6, 51, 18, 33, 10, 14, 30, 21, 18а, 23, 29, 22а, 53, 50, 28, 39, 12, 27, 8, 22, 49, 43, 31, 45, 14а, 55, 37, 57, 20, 16, 25, 34, 35, 24, 41, 3, 2, 1, 19, 11, 13, 15, 17, 4, 11а, 5, 9, 20, 5а, Балкан 6, 11, 3, 16, 14, 18, 22, 24, 5, 8, 20, 2 А, 13, 17, 9, 7, 10, 26, 4, 12, 15, 2, Бенковски 2, Благодарност 27, 14, 10, 9, 22, 21, 10а, 17, 19, 8, 20, 5, 25, 7, 18, 4, 15, 3, 24, 16, 9а, 1, 11, 12, 13, 7а, 6, 23, 13а, 16, 29, Брегалница 6, 5, 4, 1, 2, 8, 7, 3, Бричи Бор 28, 27, 23, 21, 16, 18, 31, 20, 36, 38, 29, 17 А, 34, 24, 32, 22, 17, 25, 33, 31, Вардар 3, 4, 1, 5 А, 7, 7а, 3, Васил Друмев 3, 2, 4, 5, 1, Васил Разсолков 4, 2, 1, Верила 2, 9, 15, 3, 6, 8, 10, 5, 3 А, 18, 2, 1, 7, 17, 13, 11, 4, 14, 12, 1, Възраждане 2, 11, 4, 6, Генерал Георги Тодоров 31, 20, 29, 23а, 21, 23, 15, 17, 21 А, 25, 19, Горица 3, 10, 7, 5, 1, 9, 8, 2, 6, 4, 4, 22, 4 4, Гоце Делчев 6, 6а, 4, 2, Дамка 14, 10, 6, 5, 9, 12, 2, 4, 1, 3, 11, 7, 8, 1, Джерман къща, Джерман 2, 1, 5, 11, 3, 1, 9, 7б, 7, 92, 105, 8, 76, 36, 44, 19, 31, 80, 88, 62, 32, 64, 78, 52, 32, 12, 20, 62, 48, 38, 24, 84, 26, 54, 26, 22, 18, 35, 25, 22, 10, 30, 29, 12, 24, 90, 19, 42, 52, 56, 34, 50, 13, 20, 82, 33, 46, 16, 34а, 68, 34, 25, 30, 14, 40, 70, 58, 3, 22, 30а, 86, 27, 78, 112, 43, 70а, 74, 36, 94, 1, 46, 74, 25 А, Драгой Болярин 3, 42, 32, 30, 34, 28, 40, 38, 36, 31, 4, 41, 8, 18, 37, 33, 6, 10, 43, 21, 25, 26, 35, 23, 39, 20, 22, 23а, 29, 24, 12, 14, 27, 16, 8 А, 2, 13, 5, 7, 1, 2, 3, 11, Дренски Рид Вила, Дренски Рид 19, 10, 13, 23, 8, 15, 43, 45, 12, 6, 11, 7, 47, 37, 41, 31, 17, 29, 27, 21, 25, Вила, 39, 16, 14, 35, 4, 1, 3, 5, 2, Дупките 3, 2, 5, 7, 8, 4, 6, 1, Дупница 3, 18, 6, 2, 1, 12, 16, 8, 14, 4, Дъб 2, 4, 1, 5, 6, 3, Еделвайс 20, 13, 18, Ерусалим 4, 3, 5, 7, 11, 2, 3а, Захари Стоянов 1, 5, 8, 3, 4, 6, 2, Здравец 14, 12, 16, 20, 18, Ивайло 3, 1, 5, 7, 11, 2, 9, 7, извън регулация, Изгрев 5, Изгрев 1, 4, 9, 1, 16, 7 7, 10, 11, 8, 10, 15, 5 5, 33, 4 4, 20, 29, 6 6, 27, 13, 21, 37, 19, 6, 18, 22, 3, 4, 5, 7, 1, 24, 5, 31, 23, 2, 25, 2, 7, 17, 3, 35, 4, 14, 1, 2, Каваклия 88, Каваклия 86, 60, 79, 98, 75, 26, 43, 80, 54, 9, 48, 111, 4, 22, 103, 41, 24, 72, 40, 38, 93, 11, 63, 76, Вила, 46, 29, 16, 39, 19, 35, 36, 54, 59, 82, 68, 20, 110, 7, 78, 61, 25, 32, 5, 67, 88, 65, къща, 50, 72, 109, 107, 3, 106, 70, 75, 64, 36, 10, 65, 34, 27, 40, 62, 13, 16, 34, 90, 91, 90, 71, 94, 4, 45, 25, 89, 48, 50, 1, къща, 58, 49, 105, 14, 66, 30, 56, 56, 1, 15, 10, 32, 8, 14, 46, 13, 12, 21, 33, 22, Китка 3, 1, Клисура 2, 8, 9, 1, 4, 7, 13, 3, 8, 5, 6, 15, 10, 11, Клокотница 44-А, 28, 31, 18, 19, 36, 16, 25, 1, 38, 17, 37, 43, 44, 34, 21, 22, 1, 35, 27, 40, 45, 23, 24, 33, 30, 29, 45 2, 47, 26, 41, 39, 32, 20, 15, 9, 12, 2, 10, 7, 11, 6, 8, 13, 3, 4, 5, 14, Кракра Пернишки 2, 5, 10, 6, 8, 4, Криволак 32, 21, 23, 17, 20, 42, 22, 30, 18, 12, 13, 34, 40, 14, 15, 26, 28, 36, 16, 38, 24, 19, 27, Кулата 22, 15, 8, 17, 21, 26, 9, 10, 28, 20, 19, 12, 24, 7, 18, 6, 11, 16, 1, 39, 23, 47, 53, 53 А, 31, 38, 36, 32, 44, 35, 20, 49, 45, 40, 57, 42, 48, 37, 29, 59, 33, 51, 41, 25, 43, 34, 27, 14, Лакатица 2, 5, 8, 3, 6, 1, 4, М. Динката, Мадара 10, 8, 4, 9, 6, 3, 7, 1, 11, 5, Марица 3, 1, 6, 4, 7, 2, 9, 5, Марков Камък 3, 2, 5, 1, 9, 7, 6, 6а, 4, Места 2, 5, 1, 9, 7, местност Барактарица Автокъща, местност Барактарица Автокъща, местност Бели Янко, местност Драгоина Могила къща, местност Дренски Рид Вила, местност Дренски Рид Механа, местност Лъката Магазин, местност Подридна 3, 1, Метоха 6, 2, 1, 6 А, 1, Момина Сълза 15, Мусала 2, 4, 2, Начо Величков 6, 14, 15, 4, 10, 9, 8, 20, 1, 7, 12, 5, 2, 11, 13, 18, 16, 11а, 6а, 3, Невена Коканова 15, 17, 24, 22, Неофит Бозвели 6, 1, 3, 4, 2, Николаевска 23, 21, 27, 27 А, 98, 96, 76, 86, 45, 80, 56, 58, 78, 74, 88, 70, 92, 82, 90, 59, 84, 94, 52, 66, 68, 59 34, 34, 59, 72, 46, 64, 34, 22, 9, 23, 29, 31, 34 1, 34, 25, 35, 17, 21 А, 21, 27, 19, 24, 72, 26, 13, 15, 43, 42, 55, 50, 45, 46, 55 А, 44, 40, 49, 36, 53, 48, 38, 44, 51, 46, 52, 54, 41, 39, 35, 33, Орлинска 104, Орлинска 56, 33, Тото Пункт, 39, 37, 51, 45, 58, 47, 41, 43, 72, 7, къща, 1 1, 3, 4, 64, 29, 48, 54, 60, 62 3, 62 Марек, 62 А, 50, 62, 1, 52, 22, 35, 44, 40, 34, 40, 32, 31 А, 31, 5, 15, 12, 8, 19, 29, 27, 36, 10, 16, 7, 44, 1, 24, 21, 10 35, 20, 25, 9, 42, 17, 10, 2, 30, 3, 26, 4, 46, 38, 36а, 11, 6, 34 А, 14, 87, 86, 85, 83, 81, 60, 79, 57, 78, 76, 80, 69, 77, 71, 55, 66, Павилион, 67, 65, 68, 82, 59, 63, 72, 61, 60, 75, 74, 73, 55, Отец Атанасий Чолаков 4, Отец Атанасий Чолаков 2, 3, 5, 1, Отовица 83, Отовица 1, 16, 14, 2, 10, 12, 18, 6, 72, 77, 89, 80, 82, 76
На 29.10.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ - Самораново: Митко Палаузов, Саморанска 80
На 29.10.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ - Яхиново: 87724. 10. 5, 87727. 13. 10, 87727. 13. 18. 2, 87727. 14. 69, 87727. 17. 1, 87727. 20. 2, 87727. 20. 25, 87727. 203. 284, Алеко Константинов 26, 3а, 4, 8, 6, 9, 12, 2, 7, 13а, 20, 1, 5а, 14, 5, 18, 8а, 13, 3, 11а, 24, 16, 22, 11, 35, 28, 31, 30, 17, 46, 23, 15, 38, 30а, 40а, 29, 36, 33, 37, 25, 42, 32, 21, 44, 34, 40, 11, 27а, Ангел Кънчев 13, 5, 7, 11, 15, 17, 6, 9, 4а, 4, 2, Бузлуджа 30, 8, 13, 14, 12, 1, 15, 10, 7, 18, 5, 16а, 6, 9, 7а, 3, 16, 4, 11, Васил Априлов 4, 6а, 5, 10, 1, 3, 2, 8, 6, Васил Демиревски 11, 17, 5, 3а, 4, 18, 10, 1, 19, 13, 3, 7, 6, 2а, 14, 2, 9, 21, 8, 12, 15, Васил Левски 4а, 30, 11, 4, 18, 2а, 24, 21, 22, 8, 16, 2, 6, 1, 26, 12, 16а, 28, 10, 48, 31, 72, 21, 37, 62, 35, 29, 66, 50, 23, 19, 17, 54, 15, 74, 13, 58, 64, 52, 13а, 25, 25а, 27, 33, 56, 26, 56, 38, 3, 34, 5, 36, 48, 46, 7, 9а, 11, 40, 34а, 31, Генерал Гурко 41, 43, 19а, 5, 29, 27, 35, 29а, 33, 19, 13, 37, 11, 1, 9, 25, 21, 33а, 3, 23, 7, 81, 99, 91а, 93, 107, 103, 71, 109, 105, 97, 75, 113, 67, 65, 2, 61, 87, 79, 63, 85, 95, 89, 111, 101, 71, 2, 49, 49а, 47, 73, 53, 57, 51, 59, Генерал Скобелев 23, 1, 7, 15а, 16, 4а, 19, 12, 6а, 10, 4, 14, 2а, 3, 21, 13, 6, 11, 2, 9, 8, 5, 17, 22, 20, Генерал Столетов 22, 4а, 9а, 1, 2а, 14, 16, 16а, 22а, 6, 3, 20, 5, 8, 7, 14а, 11, 26, 10, 24, Георги Раковски 7а, 1, 11, 8а, 18, 12, 14, 9, 7 А, 4, 2, 13, 20, 15, 13а, 16, 3, 6, 7, 3а, 6а, 10, 21, 28, 32, 36, 24, 30, 26, 34, Девети Септември 5, 15, 32, 13, 11, 26, 22, 24, 16, 14, 22а, 30, 17, 19, 8, 20, 12, 28а, 9, 21, 18, 23, 7, 28, 10, 9, 2, 4, 6, 1, Димчо Дебелянов 5, 4, 3, 2, 1, 7, Доктор Петър Берон 1, 8а, 3, 4, 6а, 42а, 10, 12, 8, 2, 6, Иван Вазов 4, 12, 14, 8, 6, 7, 1, 15, 24, 13, 16, 22, 8а, 5, 12а, 10, 11, 18а, 22а, 18, 20, 16а, 38, 35, 23, 52, 50, 25, 29, 30, 47, 54, 30а, 17, 31, 34, 33, 28, 42а, 27, 45, 54а, 21, 19, 41, 37, 46, 43, 39, 49, 42, 44, 36, 38а, 48, 32, Иглика 7, 1, 5а, 15, 13, 5, 3, 11а, 11, 9а, 9, Йордан Йовков 2, 12, 4, 1а, 8, 6, 1, Йорданка Николова 2, 1а, 3, 5, 6, 1, 4, 8, Кокиче 4 А, 3, 4, 2, 1, Коста Петров 30а, 25, 28, 25а, 21, 24, 23, 26, 27, 30, 6, 22, 2, 7, 11а, 19, 20, 13, 16, 4, 18, 12, 11, 24, 8а, 5, 17, 9, 14, 1, Любен Каравелов 11, 16, 14, 12, 13, 9, 13а, 15, 12а, 5, 4, 8, 10, 2, 1, 7, 6, Марин Дринов 1 А, 6, 7, 5, 2, 4, 10, 6, 8, 11, 13, Марсилия 3, 1, 5, 2, местност Полето, местност Полето Ограда, Опълченска 15, 7, 19а, 12, 14, 8, 9, 17, 11, 13, 16, 17а, 6, 18, 2, 4, 3, 16а, 9а, 50, П Р Славейков 18а, 1, 16, 11, 4, 14, 17, 19, 6, 21, 5, 13, 3, 7, 12, 10, 2, 15, 25, 18, 8, 9, 20, 11, 25, 29, 22, 27, 23, Патриарх Евтимий 7, 11, 13, 5, 3, 9, 12, 6, 2, 1, 15, 8а, 15а, 17, Пейо Яворов 3, 6, 6а, 17, 10, 2, 7, 9, 4, 12, 13, 11, 8, Река Джубрена 16, 2, 9, 4 А, 12, 10, 8, 4, 6, 32, 32а, 18, 22, 24, 30, 38, 18а, 20, 28, 30а, 34, 26, 40, 42, Стефан Караджа 1, 7, 1, 4, 3, 9, 2, 5, 13, 12, 6, 11, 11а, 6а, 8, Стопански Двор Склад, Трети Март 4, 1, 2, Христо Ботев 69, 7, 6, 8, 1, 3, 1а, 2, 5, 7а, 60, 5, 26, 19, 25, 27, 29а, 22 А, 22, 13, 11, 12, 10, 15, 31, 29, 16, 17, 24, 22а, 21, 40, 15, 50, 57, 36, 41, 51, 35, 55, 56, 41а, 37, 39, 1, 49, 48, 28, 42, 34, 62, 59, 11, 30, 60, 32, 62а, 58, 52, 53, 33, 44, Черква, 43, 80а, 108а, 69, 90, 102, 91 Б, 104, 73, 89, 86, 61, 98, 72, 71, 91а, 89а, 70, 82, 92, 79, 95, 108, 91, 88, 87, 93, 78, 96, 76, 63, 67, 85, 100, 64, 97, 80, 65, 106, 75, 74, 66, 1, Яхинско Шосе 53, Яхинско Шосе 3, 1
На 30.10.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Джерман: Георги Димитров 6, местност Еминица Ресторант, Каравана
На 30.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Дупница: местност Злево Вила, Прогона Вила
На 31.10.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ - Джерман: Калдръмо Бензиностанция
На 31.10.2019 г. /12:00 - 14:30 ч./ - Дупница: Прогона Вилна Зона, 32а
На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дяково: VI, Кв. 2, УПИ I-138, Кв. 10, УПИ III-204, 205, 206, Кв. 20, УПИ ХіV, къща
Община Кюстендил
На 28.10.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Кюстендил: Склад
На 29.10.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Берсин: Александър Стамболийски 2, 6, 4, 3, 5, Асен Златаров 7а, 2, 7, 6, 5, 3, 11, 9, 4, Бузлуджа 6, 1, 7, 5, 3, 2, Васил Коларов 4, 2, 1, 8, Васил Левски 11, 5, 7, 9, 1, 8, 10, 6, 2, Вола 2, 5, 7, 1, 3, Възраждане 6, Георги Димитров 22, 70, 49, 38, 8, 47, 34, 10, 7, 27, 16, 3, 50, 63, 65, 51, 24, 28, 31, 23, 44, 59, 52, 4, 58, 42, 30, 53, 72, 1, 36, 64, 20, 21, 41, 62, 18, 54, 33, 17, 13, 11, 39, 9, 43, 45, 15, Георги Зарев 5, 3а, 4, 2, Георги Раковски 2, 3, 4, 1, 39, Гоце Делчев 8, 6, 2, 4, Димитър Благоев 20, 12, 16, 8, 14, 13, 5, 10, 17, 15, 7, 2, 1, 6, 4, 9, 3, Димитър Каляшки 9, 7, 1, 2, 3а, 6, 3, Иван Вазов 1, 2, 3, 5, извън регулация къща, Козлодуй 5, 7, 10, 6, 4, 12, 13, 15, 8, Комунизъм 3, махала Стубела, Полет 2, 1, Първи Май 4, 3, 2, Свобода 42, 13, 9, 5, 20, 26, 16, 17, 48, 7, 11, 3, 8, 15, 24, 2, 38, 1, 32, 44, 46, 28, 36, 14, 4, 42, 40, София 5, 14, 9, 6, 12, 1, 6а, 7, 2, 4, Хаджи Димитър 5, 14, 18, 6, 8, 1, 2, 9, 12, 11, 15, 20, 3, 16, Христо Смирненски 2, 1, 9, 12, 10, 8, 4, Чавдар 6, 8, 5, 4, 9, 2, 1, 10, Магазин, къща, Хранителни Стоки, Стоп. Двор, Поща, Магазин и Работилница, База
На 29.10.2019 г. /08:00 - 10:30 ч.; 08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 15:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 30.10.2019 г. /08:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 31.10.2019 г. /08:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ - Цървена Ябълка: Таскова Плевня
На 29.10.2019 г. /08:00 - 10:30 ч.; 13:00 - 15:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 30.10.2019 г. /08:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /08:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ - Търсино
На 29.10.2019 г. /08:00 - 10:30 ч.; 13:00 - 15:00 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 30.10.2019 г. /08:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 31.10.2019 г. /08:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ - Богослов: 037149, махала Топилата, местност Саманли Баир, Попова Ливада
На 29.10.2019 г. /08:00 - 10:30 ч.; 13:00 - 15:00 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 30.10.2019 г. /08:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 31.10.2019 г. /08:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ - Ветрен, Общ. Невестино: махала Агушка, махала Дамянска, махала Капралска, махала Ковачевска, махала Новаковска Помпа, махала Ризовци, махала Смиленска
На 29.10.2019 г. /08:00 - 10:30 ч.; 13:00 - 15:00 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 30.10.2019 г. /08:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 31.10.2019 г. /08:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ - Илия: ПИ 080002
На 29.10.2019 г. /08:00 - 10:30 ч.; 13:00 - 15:00 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 30.10.2019 г. /08:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 31.10.2019 г. /08:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ - Кюстендил: Абоба Осоговска Планина, Белият Камък 32, местност Планина Осогово Лагер, Лифт/ Хижа Осогово, местност Ръжеве Вила, Вила, местност Самали Баир 384, 103, 90, Вила, 147, 134, 182, 72, 105, 106, 109, 153, 464, 73, 147, 137, 133, В148, 130, 123, 122, 128, 163, 175, 156, Вила 152, 238, 124, местност Хисарлъка 45, 11, 6, 5, 67, 87, 29, В-41, 10, 40, 36 Вила, 13, 184, 4, 176, 100, 75, Барака, 28, 21а, 44, 26, 101, Вила, В-17, 35, 24, 12, 15, Резиденция, Вила, 178, В-33, 22, 144, 120, 8, 155, 14, 151, 20а, 126, 10, 91, 139, 118, 35, Бунгало
На 29.10.2019 г. /08:00 - 10:30 ч.; 13:00 - 15:00 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 30.10.2019 г. /08:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 31.10.2019 г. /08:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ - Ново Село, Общ. Кюстендил: махала Двете Реки
На 29.10.2019 г. /08:00 - 10:30 ч.; 13:00 - 15:00 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 30.10.2019 г. /08:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 31.10.2019 г. /08:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ - Раково, Общ. Невестино: махала Бурнаавска, махала Зидинци, махала Ковачка, махала Озранци, махала Рахталинска, махала Реката, махала Решанска, махала Чеканец
На 29.10.2019 г. /08:00 - 10:30 ч.; 13:00 - 15:00 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 30.10.2019 г. /08:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 31.10.2019 г. /08:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ - Савойски: махала Бреза, махала Пелтечка, местност Предела
На 29.10.2019 г. /08:00 - 10:30 ч.; 13:00 - 15:00 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 30.10.2019 г. /08:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 31.10.2019 г. /08:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ - Слокощица: 247, № 021067 местност Дупката, Александър Димитров 1, 18, 22, 12в, 19, 17, 16, 20, 6, 9, 12б, 15, Вила, 12, 3, 12а, 11, 14, 7, 5, 21, 8, 24, 1, 4, 12, Вила, 10, 2, Васил Левски 7, 3, Георги Кръстев 112, 108, 116, 87, 114, 85, 106, 110, 22, 25, 10, 27, 13, 15, 51, 16, 24, 33, 4, 28, 20, 18, 14, 32, 5, 1, 3, 42, 43, 47, 11, 9, 40, 23, 30, 45, 38, 21, 19, 41, 29, 26, 36, 6, 12, 7, 37, 31, 70, 71, 67, 76, 96а, 74, 75, 59, 94, 72, 57, 79, 84, 80, 81, 48, 60, 104, 64, 82, 96, 61, 65, 66, 92, 100, 78, 73, 88, 63, 62, 58, 102, 53, 86, 77, 50, 98, 69, 83, 90, 52, 68, 55, Георги С. Раковски 2, Димитър Канин 22, 28, 27, 4, 15, 2, 11, 20, 3, 23, 31, 37, 19, 21, 7, 16, 10, 9, 18, 2 Магазин, 25, 33, 35, 1, 6, 17, 26, 30, 14, 5, 24, 12, Ивайло 11, 15, 13, 6, 17, 9, 5, 4, 8, 3, 1, 19, 7, 2, Иглика 1, 5, 4, Вила, 2, 7, 3, Калоян 6, 5, 2, 3, 4, 8, 1, Кирил и Методий 1, 2, 4, 6, 8, Кубрат 2, махала Диновска, махала Маркова, махала Рошковци, местност Галеница, местност Змиярника 41, 25, 42, 37, местност Реката, местност Саманли Баир, местност Чадъра, Мичурин 2, 1, 4, Мусала 2, Опълченска 4, 13, 3, 2, 6, 9, 15, 10, Осоговска 6, 8, 3, 10, 7, 5, Пролет 7, 4, 10, 1, 8, 9, 5, 12, 6, 2, 16, 3, Радецки 1, 2, Руен 2, 6, 4, Синчец 6, 13, 14, 15, 6, 2, 4, 3, 11, 7, 9, 1, Стефан Караджа 1, 2, 3, 6, Теменужка 14, 18, Вила, 7, 16, 15, 1, 20, 3, 17, 5, 10, 4, 13, 9, 11, 8, 23, 12, Хайдушка Ливада, Шипка 11, 26, 7, 12, 3, 22, 24, 13, 2, 16, 40, 5, 28, 18, 10, 20, 30, 8, 32, 1, 14, Хале, Работилница, Метален Цех, Сушилна, Уч. Стол, Стом. К-Т, Аптека, Детска Градина, Кафе, Черква, Поща, Училище, Бет. Възел
На 29.10.2019 г. /08:00 - 17:00 ч./ На 30.10.2019 г. /08:00 - 17:00 ч./ На 31.10.2019 г. /08:00 - 17:00 ч./ - Слокощица: махала Маркова, махала Рошковци, Хайдушка Ливада
На 29.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 30.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Цървена Ябълка
На 29.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ На 30.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Сажденик: махала Златанска
На 29.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч./ - Кюстендил: Абоба Осоговска Планина, местност Планина Осогово Лагер, Лифт/ Хижа Осогово, Бунгало
На 29.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч./ - Слокощица: махала Рошковци
На 29.10.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./ - Кюстендил: Абоба Осоговска Планина, местност Планина Осогово Лагер, Лифт/ Хижа Осогово
На 29.10.2019 г. /08:30 - 15:00 ч.; 08:30 - 10:00 ч./ - Богослов: 037149
На 29.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ На 31.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч./ - Ваксево: махала Бантовска Вила, махала Горчовска Вила, махала Гошевска 4, Вила, махала Грънчарска Вила, махала Гъскарска Вила, махала Заячка Вила, махала Камберска 14, Вила, махала Ковачка Вила, махала Котаранска Вила, махала Лапевска Вила, 4, 5, 8, махала Парлапанска Вила, махала Пупулска Вила, махала Рановска Вила, махала Сапунджийска Вила, махала Соколовска Вила, махала Тасковска Вила, махала Треновска Вила, махала Чорбаджийска Вила, махала Чукарлийска Вила, махала Юзунска 11, 6, Вила, 15, 7, 20, 12, Вила
На 29.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 15:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Илия: махала Груйовска, махала Делийска, махала Карадачка, махала Кацарска, махала Левковци, махала Миленска, махала Мишовска, махала Ралинска, махала Рекалийска, махала Тузлучка, махала Чукарска
На 29.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Тишаново: махала Божковци, махала Воденица, махала Гълъбовска, махала Ивановска, махала Качанска, махала Колевска, махала Митковска, махала Найденци, махала Новковска, махала Реката, махала Тутковска, махала Хайдушка, махала Цървилото, махала Янчовска, местност Соборището
На 29.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Църварица: махала Гракалска, махала Карадачка, махала Копривен, махала Реката, махала Укалска
На 29.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Киселица: махала Богданинци, махала Буцалевци, махала Вучковци, махала Гелчинци, махала Кадинци, махала Търница
На 29.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Метохия: Долна махала, махала Баздрике, махала Бургяре, махала Владимировци, махала Матеина, махала Осояре, махала Пауновци
На 29.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Побит Камък, Общ. Трекляно: махала Возчукар, махала Джокинци, махала Село
На 29.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Бъзовица: махала Врътина, махала Георгина, махала Говедарници, махала Димина, махала Дънкова, махала Кюлина, махала Реката
На 29.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Брест, Общ. Трекляно: махала Беловци, махала Знеполци, махала Казаците, махала Песяк, махала Селото Магазин, махала Янкова
На 29.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Горановци, Общ. Кюстендил: Лъката, махала Оспротива, къща, 1 ПИ 001005
На 29.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Горни Коритен: махала Богдановци, махала Григоринци, махала Джуркинци, махала Лиярска, махала Лозановци, махала Любенова, махала Мъзгарска, махала Пауновци, махала Петкова, махала Попова, махала Ралоква, махала Расова, махала Спасановци, махала Цонева
На 29.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Горно Кобиле: махала Бучлинци, махала Пешина, махала Селото
На 29.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Горно Уйно: махала Амиджина, махала Брестов Дол, махала Джалевица, махала Дръндевци, махала Дудевска, махала Момчилова, махала Панагонова, махала Цървеличка
На 29.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Добри Дол, Общ. Трекляно: махала Ашковци, махала Вучковци, махала Герасимци, махала Горчовци, махала Гълъбовци, махала Джуровци, махала Дръндевци, махала Дълбоки Дол, махала Зеленковци, махала Златковци, махала Мутевци, махала Наковци, махала Ората, махала Пращенци, махала Сръбиновци, махала Татарци, махала Центъра, махала Шуме
На 29.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Долни Коритен: махала Витанова, махала Витановци, махала Гелева, махала Деянова, махала Джонева, махала Димова, махала Дроньова, махала Китанова, махала Клубарска, махала Кьосакова, махала Манчова, махала Петкова, махала Портарска, махала Хановете, махала Чомарска
На 29.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Долно Кобиле: махала Аврамци, махала Диневци, махала Ковачевци, махала Козарник, махала Кошарци, махала Момчиловци, махала Пладнище, махала Станчевци, махала Станчовци, махала Училището
На 29.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Долно Уйно: махала Дедо Ненова, махала Корнец, махала Моралийска, махала Никова, махала Олтоманци, махала Райкова, махала Славкова, махала Чурица, махала Янковска
На 29.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Драговищица, Общ. Кюстендил: Акация 1, 2, 5, 3, Априлско Въстание 7, 1, 15, 30, 14, 2, 8, 10, 12, 17, 4, 19, 11, 3, Асен Златаров 1, 5, 3, 7, Атанас Достин 26, 11, 38, 15, 5, 8, 47, 34, 19, 63, 57, 17, 33, 31, 41, 4, 32, 21, 30, 28, 35, 39, 48, 9, 7, 49, 12, 45, 1, 29, 27, 59, 42, 20, 37, 10, 6, 40, 61, 44, 2, 51, 18, 65, 53, 46, 24, 22, 13, 36, Бреза 1, 2, Брест 1, 2а, 1а, Генерал Савойски 5, 9, 8, 12, 13, 10, 11, 7, 6, Георги Григоров Фарадей 6, 12, 10, 24, 9, 5, 1, 4, 14, 8, 16, 13, 22, 28, 21, 18, 17, 20, 3, 7, 11, Девети Септември 32, 77, 54, 61, 77а, 71, 41, 43, 60, 49, 47, 56, 64, 73, 66, 55, 68, 52, 72, 44, 67, 34, 50, 51, 59, 39, 40, 37, 76, 38, 36, 62, 75, 48, 65, 53, 69, 57, 45, 42, 54а, 79, Димитър Каляшки 1а, 8, 17, 11, 6, 19, 10, 13, 9, 15, 2, 3, 4, 7, 5, Земен 28, Искра 2, 4, 1, Кирил и Методий 3, 2а, 1, 2, 5, Лале 8, 2, 4, 6, 1, Липа 6, Места 3, 6, 2, 1, 4, 8, 5, местност Перивол, местност Ямборано Кафе Аперитив, Селкооп, Младост 12, 14, 6, 18, 4, 22, 20, 8, 16, 10, 2, Опълченска 1, 3, Охрид 2, 1, 4, 3, Преслав 12, 15, 11, 10, Рила 3, Руен 1, 4, 5, 6, 7, Славчо Темкин 29, Спартак 4, 1, 6, Спортист 2, 5, 8, 4, 3, 6, Стоян Лудев 1, 7, 6, 4, 9, 3, 2, 5, Черница 4, 2, 6, 5, Бензиностанция, Кафе
На 29.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Злогош: Долна махала . , махала Гергиновци, махала Горни Шушнярци, махала Долни Шушнярци, махала Клен къща, махала Кориярци, махала Лазина, махала Лалина Падина, махала Мушикарци, махала Плава Круша, махала Селото Вила, махала Чиринци
На 29.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Полетинци: 41
На 29.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Средорек, Общ. Трекляно: 020019, махала Бекярска, махала Джониловци, махала Драгльовци, махала Дренярска, махала Клинчарци, махала Неделкьова, махала Павлева къща, махала Пашина, махала Петрева, махала Центъра, махала Явор, махала Янина, местностдупни Камък, ПИ 024025
На 29.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Сушица, Общ. Трекляно: махала Варни Дол, махала Камберска, махала Прогона, махала Раздолци, махала Реката, махала Старо Село, махала Ханове, махала Чешмата, махала Чифлика, махала Шавар
На 29.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Трекляно: махала Центъра
На 29.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Уши: 030001 М. Под Пътя, махала Вучарник, махала Горно Велковци, махала Долно Велковци, махала Златанова, махала Знеполци, махала Калеинци, махала Кошарци, махала Николина, махала Николинци, махала Самарджийска, махала Спасевска
На 29.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Чешлянци: махала Бара, махала Вишурци, махала Милчаци, махала Орница, махала Реката Бунг, махала Стопански Двор, махала Ябуковица, махала Ясикаре
На 29.10.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Горно Кобиле: махала Бучлинци
На 29.10.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Долно Кобиле: махала Аврамци, махала Пладнище
На 29.10.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Уши: махала Знеполци, махала Самарджийска
На 29.10.2019 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Драгойчинци: махала Богданова, махала Бозкина, махала Гигина, махала Гигинци, махала Градско Ливаде, махала Дайчова, махала Деяница, махала Джикаре, махала Дълги Лом, махала Дърнелци, махала Зеинци, махала Злондон, махала Корита, махала Куркина, махала Малка Падина, махала Митарци, махала Пейчинова, махала Село, махала Средно Осое, махала Чорбаджийска, махала Ширилова
На 29.10.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Лелинци: Васил Левски 34, махала Горна
На 29.10.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Ваксево: №024084, Александър Стамболийски 87, 73, 101, 17, 37, 43, 24, 20, 22, 34, 83, 26, 69, 97, 59, 89, 53, 36, 61а, 67, 32, 75, 49, 77, 44, 30, 41, 79, 91, 95, 42, 40, 46, 57, 48, 61, 52, 93, 47, 38, 35, 85, 50, 39, 63, 81, 65, 41а, 71, 28, 15, 12, 1, 5, 29, 18, 6, 17, 21, 19, 23, 33, 31, 11, 14, 25, 13, 16, 9, 7, 27, Васил Коларов 11, 10, Васил Левски 3, 1, Георги Димитров 17, 16, 23, 19, 26, 3, 25, 21, 5, 12, 1, 2, 11, 7, 10, 6, 35, 18а, 18, 15, 8, 24, 33, 29, 24, 28, 26, 23, 27, 24а, 35, 31, Деветнадесета 3, 5, 2, 1, 8, 4, Деветнадесети Февруари 20, 18, 8, 22, 12, 16, 14, Димитър Благоев 1, 10, 2, Димитър Евтимов 1, 2, 6, 5, 3, Димитър Каляшки 9а, 6, 4, 9, 2, 3, 1, 5, 4, Елешница 40, 56, 34, 39, 54, 13, 44, 64, 60, 15, 11а, 46, 1, 26, 17, 21, 74, 66, 24, 58, 37, 76, 68, 70, 42, 23, 48, 16, 100, 52, 41, 20, 36, 28, 62, 50, 3, 38, 30, 27, 72, 32, 5, 29, 11, 14, 43, 56, Зафир Николов 2, 3, 4, Кирил и Методий 6, 8, 4, 1, 2, 3, Койно 1, 11, 9, 3, 13, 29, 53, 19, 17, 21, 31, 51, 23, 41, 34, 37, 33, 19а, 47, 27, 15, 25, 9, 43, 39, 45, Ленин 22, 24, 14, 13, 26, 21, 8, 15, 18, 27, 4, 6, 20, 9, 17, 28, 10, 16, 42, 46, 47, 62, 59, 57, 65, 41, 50, 69, 64, 31, 37, 63, 26, 43, 49, 67, 48, 30, 58, 39, 53, 33, 60, 29, 51, 34, 45, махала Адамска 7, Вила, махала Албания, махала Баздарска Вила, махала Бантовска Вила, махала Бела Вода Вила, махала Воденичарска 5, 10, 3, Вила, 6, 2, махала Горна Йовчовска, махала Горчовска Вила, махала Гошевска 4, Вила, махала Грънчарска Вила, махала Гърличка 1, махала Гъскарска Вила, махала Гюрова Вила, махала Димовска, махала Долна Дралевска, махала Долна Йовчовска Вила, 6, махала Дралевска 12, Вила, Помпа, махала Дърманска Вила, махала Занева 1, 2, 3, махала Заячка Вила, махала Испорска Вила, махала Йовкинска 8, махала Кадрамска, махала Камберска 9, Вила, 6, 1, 5, 3, 14, Вила, махала Каменичка Вила, махала Карамфиленска, махала Ковачка Вила, Вила, Вила, махала Котаранска Вила, махала Кузумска Вила, махала Кумбазка Вила, Вила, махала Лазарска Вила, махала Лапевска 9, Вила, 4, 5, 8, махала Лесичкова, махала Маджирска Вила, 6, 3, 7, махала Маринкова Вила, махала Михтарска Вила, махала Моравска Вила, махала Мулова Вила, махала Падинарска Вила, махала Парлапанска Вила, махала Песокарска 1, Вила, 5, 8, махала Петачка Вила, махала Пупулска Вила, махала Рановска Вила, махала Русулска Вила, 4, махала Сапунджийска Вила, махала Селишка Вила, махала Семенска 15, Вила, 16, Вила, Вила, махала Симонска, махала Соколовска Вила, махала Соколчева, махала Средна махала 5, махала Станковска Вила, Вила, 4, 1, махала Стойчовска, махала Тасковска Вила, махала Текемска Вила, махала Треновска Вила, Вила, махала Хаджийска, махала Цанкина Вила, 4, махала Чорбаджийска Вила, махала Чукарлийска Вила, махала Шаренкова 17, 3, 3, Вила, 22, 24, 15, 19, 12, 9, 6, 8, 14, 18, махала Шукалска Вила, Вила, 9, махала Юзунска 11, 6, Вила, 15, 7, 20, 12, Никола Важаров 1, 3, 2, Никола Камбера 6, 3, Никола Мирчев 2, Славчо Павлов 5, 6, 16, 22, 14, 8, 10, 38, 18, 9, 34, 32, 24, 13, 20, 3, 23, 1, 7, 36, 28, 15, 4, 12, 17, 26, Сотир Васев 4, 3, 9, 4, 7, Стоядин Иванов 4, 2, 3, 1, Хаджи Димитър 1, Христо Ботев 2, 3, 5, 1, 4, Юри Гагарин 4, 1, 4, 1, Вила, Вила, Ветеринарна Лечебница, Вила, Дърводелски и Гатерен Цех, Пункт Горско, Кафе Аперитив, Фурна, Вила, Магазин, Работилница, Скара Бира, Вила, Ресторант, Дърводелски и Гатерен Цех, Селкооп, Мандра, Поща
На 29.10.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Граница: Антим Първи 3, 1, 7, 9, 5, 13, 11, Арда 5, 9, 7, 6, 8, 3, 1, Бачо Киро 9, 15, 5, 7, 13, 4, 3, 2, 11, 6, Беласица 3, 1, 2, 4, Вела Пеева 9, 5, 7, 6, 4, 2, 1, Вола 5, 4, 1, 3, 6, Дъбо, Искър 3, 10, 2, 6, 4, 14, 12, 5, 8, 7, 1, Йорданка Николова 3, 1, Кирил Самоволски 12, 28, 16, 2, 4, 5, 30, 32, 40, 27, 44, 46, 29, 22, 34, 48, 19а, 3, 18, 25, 19, 13, 23, 52, 7, 24, 1, 15, 14, 42, 21, 38, 6, 11, 9, 36, Лиляна Димитрова 2, 1, Любен Каравелов 2, 4, 8, 10, Манастир Света Лука, Места 10, 6, 2, 8, местност Манастира, местност Ридо, местност Шамака, Мусала 6, 10, 2, 8, Неофит Рилски 22, 15, 20, 18, 26, 7, Нов Живот 7, 1, 2, 5, 3, Осми Март 12, 4, 7, 10, 6, 2, 8, Осоговска 32, 2, 16, 12, 11, 10, 26, 19, 20, 3, 5, 15, 9, 6, 34, 24, 18, 1, 28, 4, 17, 22, Панайот Волов 7, 12, 10, 26, 8, 16, 30, 9, 11, 2, 1, 6, 18, 5, 24, 20, 22, 14, 4, Партизанска 8, 29, 31, 13, 37, 18, 19, 6, 14, 9, 26, 17, 33, 39, 22, 10, 16, 12, 4, 5, 27, 35, 15, 20, 34, 21, 2, 28, 1, 3, Пенчо Славейков 19, 51, 32, 42, 46, 47, 45, 30, 34, 55, 36, 53, 49, 38, 44, 27, 24, 9, 26, 1, 31, 15, 65, 23, 28, 11, 20, 13, 8, 41, 37, 5, 22, 4, 6, 43, 3, 19, 17, 33, 14, 25, 29, 10, 21, 7, Пионерска 30, 32, 6, 47, 7, 11, 36, 24, 13, 38, 18, 52, 42, 17, 1, 16, 62, 10, 56, 29, 50, 25, 3, 28, 35, 22, 12, 58, 46, 68, 60, 66, 40, 2, 44, 64, 54, 15, 51, 43, 49, 53, 57, 72, 66, 59, 70, 68, Пирин 3, 2, 1, Пролет 22а, 2, 20, 18, Първи Май 4, 1, 3, 6, 5, Рила 1, 4, 2, 3, Руен 5, 1, Славянска 3, 7, 2, 15, 1, 13, 4, Стефан Караджа 9, Стопански Двор, Струма 3, 2, 4, 1, 5, Филип Тотю 6, 2, 4, 20, 1, Хаджи Димитър 9, 6, 1, 4, 2, 7, 3, 11а, 10, Харалампи Аничкин 31, 69, 92, 76, 80, 82, 74, 88, 70, 79, 71, 78, 85, 83, 81, 94, 77, 73, 61, 60, 58, 55, 56, 68, 1, 54, 49, 27, 33, 22, 14, 25, 45, 36, 19, 48, 6, 13, 18, 26, 44, 51, 68, 9, 34, 32, 11, 52, 15, 31, 7, 23, 40, 8, 43, 37, 30, 20, 24, 46, 21а, 28, 38, 4, 39, 41, 53, 47, 2, 35, 50, Христо Ботев 9, 3, 5, 1, 13, Цех, Складова База, Здравна Служба, Склад, Магазин, Училище, Цех, Работилница
На 29.10.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Длъхчево-Сабляр: махала Милчовска, местност Орехчето
На 29.10.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Друмохар: 010015, 013004, 500274, махала Ангеловци, махала Джоганска, махала Табачка, махала Таушанска, местност Сврътките
На 29.10.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Еремия: М-Ст Разкръстницата, махала Брезалийска, махала Бумбарска, махала Влашка, махала Геровска, махала Гугушанска, махала Златковска, махала Ивановска, махала Керелска, махала Ковачка, махала Костовска, махала Лесовска, махала Манчовци, махала Марковска, махала Мурджовска, махала Мухтийска, махала Пенковска, махала Рекалска, махала Сарамандовци, махала Секалска, махала Стаменковци, махала Стойковска, махала Тинтилиговска, махала Тотевска, махала Фудулска, махала Цинцовска, махала Цоцоманска, махала Чифличка, махала Чукардова, махала Шопска, махала Щърбевци, махала Якимовска, махала Яновска
На 29.10.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Згурово: Вила
На 29.10.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Кадровица: Кролевци, махала Постолска, махала Станкова
На 29.10.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Кюстендил: 41112. 503. 4233 Ул. Дупнишко Шосе, Белият Камък 3, 5, 11, 23, 10, 9, Павилион За Охрана, 2, 15, 13, 31, 22, 27, 9 А, 24, 6, 1, 8, 7, 30, 14, 12, 4, Дупнишко Шосе 6, местност Самали Баир 31, 32а, местност Хисарлъка 29, Станкевско Шосе 5, 6 Работилница, 6, Цар Освободител 115, Уо
На 29.10.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Неделкова Гращица: 145, 142, къща
На 29.10.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Пелатиково: махала Брусарска, махала Бумбарска, махала Горовска, махала Дръчките, махала Карпуска, махала Кацарска, махала Леската, махала Лодарска, махала Манчовска, махала Орешарска, махала Очипалска, махала Попанска, махала Раковска, махала Селишка, махала Суровичка, махала Сърнатичка, махала Траянци, махала Тръстеник, махала Харизанска, махала Чифлико, махала Шеовци, махала Шишовска, махала Шопска, махала Янкуловци
На 29.10.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Пиперков Чифлик: Васил Коларов 1, 7, 11, 13, 3, 9, 5, Васил Левски 42, 21, 37, 35, 45, 29, 60, 52, 33, 27, 48, 58, 30, 40, 36, Работилница- Зеленчуци, 43, 54, 25, 38, 47, 46, 23, 34, 41, 50, 32, 31, 56, 25, 19, 13, 50, 9, 16, 12, 15, 18, 11, 24, 28, 86, 17, 48, 10, 20, 30, 22, 8, 1, 10, 12, 2, 11, 4, 3, 6, Владимир Заимов 1, 2, 4, Гео Милев 2, 10, 4, 7, Георги Димитров 32, 24, 43, 28, 35, 26, 39, 22, 37, 41, 1, 27, 14, 7, 15, 29, 12, 10, 4, 25, 16, 28, 8, 18, 33, 2, 6, 9, 31, 19, 23, 21, 20, 13, 49, 65, 75, 73, 44, 54, 56, 58, 40, 50, 38, 42, 63, 67, 46, 62, 32, 47, 61, 53, 48, 59, 34, 52, 51, 36, 45, Димитър Каляшки 11, 5, 6, 3, 12, 1, 8, 10, 2, 16, 18, 4, 14, 24, 18, 26, 20, Работилница, Зинови Григоров 4, 2, Иван Вазов 7, 1, 3, 10, 9, 4, 2, 8, 6, 12, Ильо Войвода 6, 11, 5, 9, 3, 7, 4, 2, Йорданка Николова 2, 3, 1, Кирил и Методий 4, 10, 8, 6, 12, 2, Крум Стоянов 2, 17, 6, 10, 9, 5, 15, 7, 13, 8, 12, Ленин 22, 11, 18, 9, 38, 15, 25, 35, 12, 24, 5, 30, 27, 36, 10, 31, 62, 40, 14, 33, 16, 19, 17, 21, 20, 7, 44, 29, 42, Лиляна Димитрова 16, 8, 9, 3, 14, 10, 5, 7, 4, 18, махала Дядо Манова 3, 1, Бунгало, 5, местност Друмарката, местност Капинката, местност Кьошко, Митко Палаузов 6, 6, 4, 1, 2, , 5, 3, 8, Нов Живот 5, 3, 9, 1, 11, Отец Паисий 8, 1, 7, 4, 2, 5, 3, 6, Пенчо Славейков 1, 4, 2, ПИ 56378. 6. 10, М-Ст Друмарката, Руен 3, Хаджи Димитър 3, 4, 8, 5, 6, 2, 8а, 3, 8, Харалампи Аничкин 1, 2, 4, Христо Ботев 51, 23, 21, 39, 51, 11, 17, 29, 19, 2, 6, 45, 47, 18, 25, 33, 14, 41, 22, 53, 13, 49, 12, 1, 16, 9, 7, 31, 35, 8, 15, 27, 43, 4, Христо Смирненски 2, 9, 3, 1, Юри Гагарин 2, 12, 7, 16, 4, 6, 3, 10, 1, 8, 5, 9, Склад, Поща, Детска Градина, Храм
На 29.10.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Рашка Гращица: Александър Стамболийски 3, 1, 5, 7, Асен Китанов 89, къща, 61, 48, 42, 29, 81, 19, 3, 8, 10, 45, 23, 12, 2, 54, 11, 57, 49, 56, 22, 7, 16, 34, 47, 9, 4, 24, 27, 53, 13, 5, 36, 85, 63, 37, 3а, 18, 20, 52, 15, 43, 44, 32, 39, 46, 6, 23а, 87, 51, 35, 55, Васил Коларов 8, 10, 2, 4, 6, Васил Левски 16, 21, Георги Бенковски 22, 10, Георги Димитров 6, 10, 3, 12, 8, 4, 2, Георги Раковски 4, 1, 3, 2, Девети Септември 38, 26, 25, 47, 54, 15, 24, 12, 46, 44, 67, 13, 28, 34, 56, 29, 43, 45, 32, 55, 51, 31, 49, 63, 42, 23, 17, 40, 1, 37, 8, 19, 27, 57, 65, 18, Зора 30, махала Гьошевска, махала Каменичка, махала Лазовска, махала Начковска Вила, махала Ненкова, махала Сухар, Никола Вапцаров 7, 5, 9, 17, 11, 25, 3, 15, Пролет 60, 58, Стоян Заимов 66, 64, 62, Христо Ботев 1, 5, 3, 6, 2, 4а, 4, къща, Фурна, къща, 1, Кафе, Псих. Педагог. Център, Магазин, Здравна Служба
На 29.10.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Слокощица: XII-394, Кв. 31, Александър Димитров 41, 37, 38, 36, 39, 55, 53, 49, 43, 40, 31, 33, 25, 51, 32, 57, 30, 34, 44, 59, 46, 29, 47, 42, 26, Ален Мак 6, 5, 4, 2, 7, 8, 3, 1, Бачо Киро 5, 6, 2, 1, 3, 4, Васил Коларов 14, 7а, 2, 16, 8, 10, 12, 5, 3, 4, 6, Васил Левски 22, 8, 52, 36, 4, 5, 11, 42, 54, 24, 1а, 30, 32, 50, 3, 21, 9, 16, 28, 38, 14, 48, 34, 12, 19, 13, 40, 25, 44, 23, 17, Генерал Заимов 4, 1, 5, 6, 3, Гео Милев 2, Георги Бенковски 15, 10, 13, 4, 11, 3, 14, 1, 12, 9, 2, Георги Димитров 12, 15, 13, Георги Кръстев 2, Георги С. Раковски 13, 8, 1, 5, 3, 9, 7, 2, 10, 6, Димитър Канин 40, 30, 36, 47, 51, 38, 34, 32, 22, 45, 42, 41, 44, 39, 48, 46, Добри Чинтулов 10, 11, 3, 2, 15, 9, 7, 8, 4, 12, 14, 17, 13, 5, 6, Елин Пелин 7, 6, 1, 11, 4, 9, 5, 8, 3, 12, 3, Ефендиското, Зинови Григоров 18, 22, 10, 14, 24, 20, 12, 16, Иван Вазов 36, 26, 13, 1, 40, 38, 10, 28, 10а, 12, 9, 8, 18, 20, 30, 7, 15, 11, 5, 4, 16, 24, 6, 32, 42, 34, 22, Иван Шишман 2, 6, 4, Искър 13, 9, 11, Кокиче 3, 1, 5, Кубрат 2, 4, Любен Каравелов 2, 3, 6, 12, 8, 2а, 1а, 20, 14, 7, 18, 5, 4, 9, 10, 1, М-Ст Чадъра ПИ 67461. 24. 17, Марин Дринов 8, 1, 4, 10, 6, 3, махала Селото, местност Змиярника Бунгало, местност Кръста, местност Мичевица, местност Ридо, местност Саманли Баир Вила, Мусала 8, 4, 6, 10, Никола Въжаров 8, 3, 2, 6, 1, 5, 4, Орлица 12, 4, 3, 5, 6, 10, Кафе, 8, Пробуда 1, 2, Пролет 22, 28, 9, 36, 62, 50, 35, 32, 47, 57, 52, 7, 26, 48, 23, 14, 64, 39, 18, 33, 42, 46, 11, 43, 24, 37, 29, 20, 45, 19, 34, 16, 56, 58, 60, 17, 41, 40, 54, 27, 13, 21, 66, 38, 30, 25, Пролетарска 1, 4, 3, 2, Спортист 5, 7, 6, 2, 3, 10, 1, 4, Стоян Лудев 4, 7, 24, 16, 22, 2, 18, 12, 1, 8, 9, 11, 6, 3, 10, 13, 5, 21, 20, 19, 17, Христо Ботев 19, 1, 23, 4, 2, 9, 8, 6, 7, 11, 3, 5, Христо Смирненски 13, 5, 11, 4, 9, 3, 1, 2, 7, Мичевица, Черква, Плаж, Кафе
На 29.10.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Смоличано: махала Бачовска, махала Беловинска, махала Габерлийска, махала Гьоревци, махала Каргалий, махала Мангелска, махала Миринска, махала Райков Рид, махала Реката, махала Св. Ана, махала Сделище, махала Хаджийска, махала Чифлико, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Юговци
На 29.10.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Страдалово: махала Борачичка, махала Геберо, махала Дъбовска, махала Заячка, махала Иванковци, махала Кьосевци, махала Лингурска, махала Логодашка, махала Нечемска, махала Орничарска, махала Пешовска, махала Реката, махала Рудишка, махала Рудище, махала Стамболийска, махала Шаинска, махала Ширилийска, махала Шияне, махала Шиячка
На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Берсин: махала Стубела
На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кадровица: махала Постолска, махала Станкова
На 30.10.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Средорек, Общ. Трекляно: махала Бекярска, махала Джониловци, махала Дренярска, махала Клинчарци, махала Явор, местностдупни Камък, ПИ 024025
Община Невестино
На 29.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Ваксево: Георги Димитров 33, 29, 24, 28, 26, 23, 27, 24а, 35, 31, Димитър Благоев 1, 10, 2, Димитър Каляшки 2, 3, 1, 5, 4, Зафир Николов 2, 3, 4, Койно 1, 11, 9, 3, 13, Ленин 22, 24, 14, 13, 26, 21, 8, 15, 18, 27, 4, 6, 20, 9, 17, 28, 10, 16, махала Шаренкова 3, Сотир Васев 4, Стоядин Иванов 4, 2, 3, 1, Юри Гагарин 4, 1, Кафе Аперитив, Фурна, Вила, Магазин, Работилница, Скара Бира
На 29.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Мърводол: УПИ VII-23, Кв. 5, Местонст Белана
На 29.10.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Ваксево: Александър Стамболийски 15, 12, 1, 5, 29, 18, 6, 17, 21, 19, 23, 33, 31, 11, 14, 25, 13, 16, 9, 7, 27, Васил Коларов 11, 10, Георги Димитров 17, 16, 23, 19, 26, 3, 25, 21, 5, 12, 1, 2, 11, 7, 10, 6, 35, 18а, 18, 15, 8, Димитър Каляшки 9а, 6, 4, 9, махала Воденичарска 5, 10, 3, Вила, 6, 2, махала Каменичка Вила, махала Русулска, махала Семенска Вила, махала Станковска Вила, 4, 1, махала Треновска Вила, махала Шаренкова 3, Вила, 22, 24, 15, 19, 12, 9, 6, 8, 14, 18, махала Шукалска Вила, Никола Мирчев 2, Христо Ботев 2, 3, 5, 1, 4, Вила, Ресторант, Дърводелски и Гатерен Цех, Селкооп, Мандра, Поща
На 30.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Друмохар
На 30.10.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Друмохар: 010015, 013004, 500274, местност Сврътките
На 31.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Четирци: УПИ VI-127 Кв. 15, къща
На 31.10.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Друмохар: махала Брашненица
На 01.11.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Ветрен, Общ. Невестино: махала Агушка, махала Дамянска, махала Капралска, махала Ковачевска, махала Новаковска Помпа, махала Ризовци, махала Смиленска
На 01.11.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Ваксево: махала Албания, махала Горна Йовчовска, махала Гърличка 1, махала Димовска, махала Долна Дралевска, махала Долна Йовчовска Вила, 6, махала Дралевска 12, Вила, Помпа, махала Занева 1, 2, 3, махала Йовкинска 8, махала Кадрамска, махала Карамфиленска, махала Кузумска Вила, махала Лесичкова, махала Маджирска Вила, 6, 3, 7, махала Маринкова Вила, махала Мулова, махала Симонска, махала Соколчева, махала Стойчовска, махала Текемска Вила, махала Хаджийска, Вила
Община Рила
На 29.10.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ - Рилски Манастир: местност Горско Стопанство
На 30.10.2019 г. /09:45 - 15:00 ч./ - Пастра: 55539. 100. 132, 55539. 100. 316, местност Туфано, Пастра 1, ПИ №55539. 100. 207, Стопански Двор, къща, 2
На 30.10.2019 г. /09:45 - 15:00 ч./ - Рила: местност Горхим, местност Елешница Вила
На 30.10.2019 г. /09:45 - 15:00 ч./ - Рилски Манастир: местност Бачкова Чешма Вила, местност Владичина Поляна, местност Горско Стопанство, местност Горхим, местност Елешница Хижа Ломница, местност Илийна Река, местност Кирилова Поляна, местност Пчелина
На 30.10.2019 г. /10:00 - 13:30 ч./ - Рилски Манастир: местност Елешница, местност Пчелина
На 30.10.2019 г. /10:15 - 15:00 ч./ - Мламолово: 1 ПИ №029020
На 30.10.2019 г. /10:15 - 15:00 ч./ - Падала: 55083. 91. 18, ПИ 55083. 90. 60
На 30.10.2019 г. /10:15 - 15:00 ч./ - Пастра
На 30.10.2019 г. /10:15 - 15:00 ч./ - Рила: Аверки Попстоянов 1, местност Жабокрек Ресторант, Вила, Каравана, Почивна База, Подгорица 18
На 30.10.2019 г. /10:30 - 14:00 ч./ - Рилски Манастир: местност Елешница

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД
Община Банско
За периода 29-30.10.2019 г. /08:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Банско: България 2, Неуточнен Адрес Зср
На 29.10.2019 г. /08:00 - 09:00 ч./ - Банско: 24-ти Май, 3-ти Март 1, 5-ти Октомври 7, 9, 6, 13, 8, 10, 3, 11, 4, 5, 1, 12, 17, 24, 10, 22, 23, 16, 25, 18, 21, 29, 20, 15, 27, 31, Акад. Йордан Иванов 16, 14, 1, 12, 2, 3, 10, 1, 5, Александър Буйнов 9, 7, 3, 11, 1, 2, 5, Ангел Балев 2а, 12, 2, 15, 18, 19, 9, 5, 6, 10, 11, 8, 3, 17, 13, Ангел Балев 1, Баньо Маринов 4, 2, 19, 21, 2а, Братя Миладинови 15, 3, 9, 13, 1, 6, 4, 11, 7, 19, 17, 23, 8, 10, 21, Братя Молерови 4, 2, 1, 9, 5, 13, 15, 7, 3, 11, България 31, 9, Църква, 4, 25, 18, 3, 23, 8, 29, 2, 1 1, 27, 16, 10, ТП Бензиностанция, 14, 12, 37, 54, 56, 58, 49 1, 59, 52, 48, 61, 44, 53, 50, 51, 57, България 22, 33, 24, 35, 22, 35, Бяло Море 12, 8, 10, 7, 4, 12, 2, 3, 6, 9, 1, Васил Левски 7, Велян Огнев 1, 4, 5, 8, 1, 2, 13, 9, 6, 7, 10, 14, 12, 3, Виктор Юго 5, 13, 1, 11, 7, 9, Витоша 6, 4, 5, 2, 1, 3, 8, 1, Възраждане 11, 1, 2, Ген. Стилян Ковачев 10, 16, 12, 14, 22, Ген. Стилян Ковачев 2, 50, 1, 8, 4, Глазне 9, 7, 23, 31, 35, 21, 13, 33, 29, 11, 27, 25, 15, 4 1, Димитър Талев 5, 14, 3, 8, 16, Драма 3, 3, 3 В6, 3 В7, 3, Дунав 1, 19, 23, 3, 16, 17, 20, 5, 4, 8, 6, 25, 18, 2, 15, 14, 27, 21, 13, 10, 12, Иван Джолев 1, 3, Иван Михайлов 2, 6, 4, 10, 12, 8, 12а, 12, извън регулация, Искър 4, 2, 1, 5, 3, Искър 1, 1а, Йеромонах Лаврентий 8, 1, 3, 6, 2, 4, 13, 5, Княз Борис I, Любен Каравелов 6, 8, 10, 9, 7, 4, 14, 5, 1, 16, 12, Любен Каравелов 8, 5, Македония 1, 3, 2, 4, 2, Марко Теодорович 2, 4, 1, Места 21, местност Забиница Отоплителна Централа, местност Малка Ливада 2, местност Рупчовец, местност Свети Иван Проби, Н. Й. Вапцаров 1, Н. Й. Вапцаров 3, 5, 4, 2, Найден Геров 11 А, 11, Неофит Рилски 17, 23, 36, 17, 38, 15, 31, 34, 27, 21, 24, 19, 26, 30, 28, 22, 31, Неофит Рилски 15, 12, 6, 7, 9, 16, 11, 8, 14, 5, 20, 18, Никола Вапцаров 1, Никола Вапцаров 30, 5, 4, 6, 7, 11, 1, 6а, 9, Опълченска 7, 5, Опълченска 2, 1, 3, Охрид, Охрид 1, 4, 10, 5, 14, 12, 6, 8, 2, Панайот Волов 8, 2, 6, 3, 7, 1, 5, 4, Патриарх Евтимий 2, 25, 25 В, ТП Автогара, Подлез, 1, 5, 6, 3, 21, 7, 11, 23, 15, 19, 4, 21, 17, 13, Петко Р. Славейков, Пи№01676. 501. 501, УПИ V-501, Кв. 156, Победа 1, 6, 4, 3, 5, 7, 2, 10, Победа 5, Св. Климент Охридски 17, 23, 6, 4, 5, Магазин Хранителен, 3, 21, 8, 11, 9, 19, 7, 2, 13, 14, 25, 10, 16, 29, Св. Димитър Солунски 4, 8, 2, 3, 7, 6, 16, 9, 14, 13, 12, 11, 1, Синчец 1, Стефан Караджа 3, 48, 15, Стефан Стамболов 1, 5, 4, 3, 60, Струма 3, 1, 4, 2, 6, Тевно Езеро 2 1, 8, 2, 3, Тодор Александров 15, 13, 19, 13, 11, 12, 26, 17, 34, 29, 25, 23, 27, 21, 17, 32, До Подлеза, 34, 16, 2, 30, 12, 20, 24, 28, 10, 6, 13, 8, 17, 4, 11, 22, 14, 18, Тодорин Връх 30, 35, 25, 23, 19, 38, 28, 34, 29, 36, 32, 27, 21, 24, 16, 8, 7, 22, 18, 3, 11, 17, 9, 13, 10, 24, 15, 12, 4, 1, 6, 14, 2, 20, Тома Вишанов 2 А, 4, 2, 12, 6, 3, 8, 1, 9, Тома Вишанов 5, Обществена Тоалетна, Търново 7, УПИ II, УПИ III-2658, Кв. 200, Хан Крум 2, 7, 4, 1, 5, 3, 9, Христо Ботев 2, Христо Г. Данов 1, 1, А, 12, 1, Христо Г. Данов 7 Невина, 7, 7 А, Христо Матов 11а, Христо Силянов 6, Цар Борис III 39, 13, 43 1, 21, 43, 31, 17, 19, 9, 37, 11, 29, 42 1, 23, 7, 3, 33, 41, 5, 35, 27, 1, 4, 4 Апартамент, 3 4, 3, Цар Самуил 24, 18, 2, 20, 30, 22, 10, 4, 6, 14, 8, 16, 28, 26, 12, 29, Цар Симеон 82 Б1, 82 Б1, 82 Б2, 82 Б4, 82 Б3, 82 А, 82 Б5, 82 Б6, 82, Цар Симеон 54, 48, 4, 67, 5, 6, 63, 61, 54, 1, 52, 56, 54 1, 58 Кафе Диана-7, 56, 57, Цар Симеон 33-35, 33, 39, 45, 37, 31, 28, 18, Лавка, 4, 80, 76, 78, 74, Шипка 18, 12, 7, 4, 10, 6, 1, 11, 8, 5, 9, 3, 2, Яне Сандански 1, 10, 9, 11, 2, 8, 6, 5, 12, 4, 3, 14, Янтра 7, 5, 6, 1, 2, 4, Център, ТП Гроше, Жп Гара, ТП Център, Банков Офис, С/У Дамяница, ТП Рилски
На 29.10.2019 г. /08:00 - 09:00 ч./ На 30.10.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Добринище: 9ти Септември 1, 15, 8, 9, 6, 3, 99, 7, 11, 10, 2, 5, 15, 13, Адам Трънка 32, Адам Трънка 31, 24, 30, 32, 26, 27, 21, 28, 29, 17, 25, 2, 16, 12, 23, 9, 30, 22, 42, 20, 13, 6, 7, 19, 5, 10, 11, 99, 4, 1, 15, 21, Алеко Константинов 6, 4, Александър Стамболийски 3, 2, 1, 9, 10, 18, 14, 17, 53, 8, 16, 9, 13, 15, 7, 11, 12, 6, 33, 38, 34, 51, 23, 31, 21, 36, 28, 50, 42, 49, 18, 55, 19, 27, 2, 53, 35, 45, 37, 52, 39, 41, 24, 43, 20, 30, 26, 40, Атанас Попадийн 40, 34, 5, 30, 19, 3, 100, 13, 15, 18, 32, 20, 25, 12, 28, 11, 9, 18, 24, 6, 23, 4, 14, 21, 1, 2, 7, 8, Благийница Имот С Идентификатор 21498. 157. 2, Бъндерица 4, 1, 10, 8, 9, 5, 3, 7, 11, 6, Ванюша Валчук 10, 5, 9, 6, 2, 8, 4, 16, Васил Априлов 5, 7, 9, Васил Коларов 8, 3, 1, 7, 14, 4, 99, 5, 6, Васил Левски 10, 23, 12, 99, 21, 11, 6, 14, 13, 17, 8, 5, 2, 3, 1, 15, Вела Пеева 4, 5, 2, 7, 1, 3, Гарата, Георги Димитров 99, 7, 20, 13, 39, 21, 99, 21, 39, 22, 31, 3, 30, 17, 7, 11, 5, 33, 19, 6, 4, 20, 28, 13, 9, 14, 12, 27, 26, 32, 23, 10, 29, 21, 34, 42, 21, 4, 24, 6, 56, 60, 55, 40, 46, 5, 50, 99, 58, 54, 9, 52, Георги Темелков 6а, 27, 33, 51, 41, 23, 25, 35, 53, 36, 39, 45, 55, 49, 21, 31, 47, 5, 43, 37, 9, 8, 5, 12, 1, 4, 17, 15, 13, 11, 3, Георги. С. Раковски 1, Гоце Делчев 9, 5, 1, 99, 3, 8, 17, 14, 12, 13, 11, 10, 20, 24, 22, 16, 18, 7, 15, Григор Мацин 1, 3, 5, Григор Пърличев 99, 8, 18, 16, 4, 14, 6, 1, 3, 10, 2, 9 А, 12, 99, 5, Даме Груев 18, 5, 99, 14, 9, 3, 8, 2, 4, 16, 6, 7, 12, Десилица 16, 26, 24, 16, 99, 20, 18, 14, 3, 12, 10, 14, 3, 2, 8, 20, 6, 21, Димитър Благоев 17, 24, 20, 19, 30, 15, 14, 1, 8, 6, 18, 11, 22, 26, 13, 2, 4, 5, 10, 28, 3, 21, 23, 7, 16, 12, Еделвайс 1, 3, 7, 5, 2, Елин Пелин 6, 23, 1, 18, 2, 14, 5, 3, 15, 12, 10, 60, 8, 27, 7, 13, 4, Иван Вазов 1, 19, 23, 3, 13, 25, 7, 12, 8, 11, 9, 2, 17, 10, 21, 14, 15, 9, Иван Галчев 15, 27, 35, 12, 10, 14, 16, 18, 31, 33, 25, 29, 23, 21, 10, 17, 5, 11, 21, 13, 1, 6, 4, 99, 3, 15, 7, Иван Козарев 4, Иван Козарев 17, 15, 7, 10, 11, 4, 1, 13, 5, 12, 99, 3, 14, 8, 6, Иван Попов Деницин 4, 9, 99, 2, 10, 1, 6, 8, Кирил и Методи 10, 4, 12, 7, 5, 8, 14, 11, 7, 3, 3, 13, 1, Крушево 21, 2, 27, 19, 17, 9, 11, 7, 13, 25, 15, 5, Ленин 4, Лиляна Димитрова 3, 5, 6, 2, 4, 1, Любен Каравелов 2, 1, 4, 8, 3, 7, 99, 6, 1, 11, 9, 5, Македония 1, 2, Места 5, 99, 1, 3, 2, 4, 6, 5, 10, 8, местност Гоце Делчев Лагер-Мучарата, Хижа Гоце Делчев, Жилище-Бунгала, Лифт Хижа Гоце Делчев, Жилище, Бунгало, Лифт, местност Лаговете Вила, Каравана, 79, Жилище, Вила, Хижа Гоце Делчев, Клуб, Митко Палаузов 1, 3, 8, 2, 20, 10, 16, 18, 6, 4, 12, 99, Москва 9, 5, 3, 2, 1, 7, 99, Незнаен Воин 99, Неофит Рилски 6, 20, 1, 10, 12, 13, 3, 14, 11, 8, 16, 5, 9, Неуточнен Адрес Хижа Безбог, Неуточнен Адрес Поща, 1, Никола Вапцаров 3, 10, 5, 2, 8, 6, Никола Парапунов 1, 4, 11, 6, 7, 15, 9, 3, 5, Опълченска 1, 3, 5, Освобождение 21, 26, 99, 16, 22, 19, 9, 3, 28, 24, 11, 15, 17, 20, 13, 27, 23, 8, 6, 1, 10, 5, 3, 2, 18, 7, 12, 4, Охрид 2, 12, 10, 2, 99, 14, 8, 6, Паисий Хилендарски 13, 12, 16, 9, 22, 26, 15, 7, 20, 10, 18, 6, 14, 11, 5, 99, 4, 3, 26, 10, 2, 1, Петко Р. Славейков 7, 10, 16, 2, 13, 19, 3, 11, 17, 15, 4, 18, 14, 12, 23, 5, Петър Галчев 13а, 10, Пирин 4, 1, 5, 7, 9, 2, 15, 8, 6, 11, 10, 3, Попово Езеро 22, 13, 17, 16, 4, 9, 10, 23, 12, 24, 1, 3, 2, 27, 29, 15, 25, 14, 6, 11, 9, Първи Май 10, 6, 8, 4, 11, 9, 7, 5, 2, 1, Софроний 1, 4, 5, 2, Тодор Каблешков 99, Тодор Каблешков 99, 26, Търговска 6, 5, 17, 1, Хан Аспарух 27, Хан Аспарух 2, 4, 8, 3, 6, 7, 2, 1, 9, 5, 10, Христо Ботев 13, 4, 9, 4, 6, 5, 12, 3, 8, 2, 11, 17, 15, 1, 7, 19, 13, 14, 10, Христо Смирненски 16, 8, 28, 2, 14, 11, 26, 24, 99, 22, 20, 23, 19, 1, 4, 17, 7, 3, 15, 13, 18, 30, 9, 5, Читалище, Чобан Бойчо 8, Шипка 2, 8, 4, 6, 3, 1, Юрий Гагарин 12, 7, 1, 4, 11, 7, 12, 15, 9, 13, Яне Сандански 32, 36, 33, 5, 23, 20, 4, 10, 3, 16, 6, 1, 99, 17, 8, 19, Бунгало, ТП Бензиностанция, 10, ТП Хотела, ТП Авариен Пункт, ТП Горско Стопанство, Работилница, Работелница, местност Свети Илия, Цех, Пл. Независимост №1, ТП Читалище, Тото Пункт, ТП Валевица, Работилница
На 30.10.2019 г. /10:30 - 13:30 ч./ - Добринище: Адам Трънка 32, Иван Козарев 4, местност Гоце Делчев Хижа Гоце Делчев, Жилище-Бунгала, Лифт Хижа Гоце Делчев, Жилище, Бунгало, местност Лаговете Каравана, 79, Жилище, Вила, Хижа Гоце Делчев, Клуб, Тодор Каблешков 99, Хан Аспарух 27, Бунгало
На 30.10.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Банско: 24-ти Май, 3-ти Март 1, 5-ти Октомври 7, 9, 6, 13, 8, 10, 3, 11, 4, 5, 1, 12, 17, 24, 10, 22, 23, 16, 25, 18, 21, 29, 20, 15, 27, 31, Акад. Йордан Иванов 16, 14, 1, 12, 2, 3, 10, 1, 5, Александър Буйнов 9, 7, 3, 11, 1, 2, 5, Ангел Балев 2а, 12, 2, 15, 18, 19, 9, 5, 6, 10, 11, 8, 3, 17, 13, Ангел Балев 1, Баньо Маринов 4, 2, 19, 21, 2а, Братя Миладинови 15, 3, 9, 13, 1, 6, 4, 11, 7, 19, 17, 23, 8, 10, 21, Братя Молерови 4, 2, 1, 9, 5, 13, 15, 7, 3, 11, България 31, 9, Църква, 4, 25, 18, 3, 23, 8, 29, 2, 1 1, 27, 16, 10, ТП Бензиностанция, 14, 12, 37, 54, 56, 58, 49 1, 59, 52, 48, 61, 44, 53, 50, 51, 57, България 22, 33, 24, 35, 22, 35, Бяло Море 12, 8, 10, 7, 4, 12, 2, 3, 6, 9, 1, Васил Левски 7, Велян Огнев 1, 4, 5, 8, 1, 2, 13, 9, 6, 7, 10, 14, 12, 3, Виктор Юго 5, 13, 1, 11, 7, 9, Витоша 6, 4, 5, 2, 1, 3, 8, 1, Възраждане 11, 1, 2, Ген. Стилян Ковачев 10, 16, 12, 14, 22, Ген. Стилян Ковачев 2, 50, 1, 8, 4, Глазне 9, 7, 23, 31, 35, 21, 13, 33, 29, 11, 27, 25, 15, 4 1, Димитър Талев 5, 14, 3, 8, 16, Драма 3, 3, 3 В6, 3 В7, 3, Дунав 1, 19, 23, 3, 16, 17, 20, 5, 4, 8, 6, 25, 18, 2, 15, 14, 27, 21, 13, 10, 12, Иван Джолев 1, 3, Иван Михайлов 2, 6, 4, 10, 12, 8, 12а, 12, извън регулация, Искър 4, 2, 1, 5, 3, Искър 1, 1а, Йеромонах Лаврентий 8, 1, 3, 6, 2, 4, 13, 5, Княз Борис I, Любен Каравелов 6, 8, 10, 9, 7, 4, 14, 5, 1, 16, 12, Любен Каравелов 8, 5, Македония 1, 3, 2, 4, 2, Марко Теодорович 2, 4, 1, Места 21, местност Забиница Отоплителна Централа, местност Малка Ливада 2, местност Рупчовец, местност Свети Иван Проби, Н. Й. Вапцаров 1, Н. Й. Вапцаров 3, 5, 4, 2, Найден Геров 11 А, 11, Неофит Рилски 17, 23, 36, 17, 38, 15, 31, 34, 27, 21, 24, 19, 26, 30, 28, 22, 31, Неофит Рилски 15, 12, 6, 7, 9, 16, 11, 8, 14, 5, 20, 18, Никола Вапцаров 1, Никола Вапцаров 30, 5, 4, 6, 7, 11, 1, 6а, 9, Опълченска 7, 5, Опълченска 2, 1, 3, Охрид, Охрид 1, 4, 10, 5, 14, 12, 6, 8, 2, Панайот Волов 8, 2, 6, 3, 7, 1, 5, 4, Патриарх Евтимий 2, 25, 25 В, ТП Автогара, Подлез, 1, 5, 6, 3, 21, 7, 11, 23, 15, 19, 4, 21, 17, 13, Петко Р. Славейков, Пи№01676. 501. 501, УПИ V-501, Кв. 156, Победа 1, 6, 4, 3, 5, 7, 2, 10, Победа 5, Св. Климент Охридски 17, 23, 6, 4, 5, Магазин Хранителен, 3, 21, 8, 11, 9, 19, 7, 2, 13, 14, 25, 10, 16, 29, Св. Димитър Солунски 4, 8, 2, 3, 7, 6, 16, 9, 14, 13, 12, 11, 1, Синчец 1, Стефан Караджа 3, 48, 15, Стефан Стамболов 1, 5, 4, 3, 60, Струма 3, 1, 4, 2, 6, Тевно Езеро 2 1, 8, 2, 3, Тодор Александров 15, 13, 19, 13, 11, 12, 26, 17, 34, 29, 25, 23, 27, 21, 17, 32, До Подлеза, 34, 16, 2, 30, 12, 20, 24, 28, 10, 6, 13, 8, 17, 4, 11, 22, 14, 18, Тодорин Връх 30, 35, 25, 23, 19, 38, 28, 34, 29, 36, 32, 27, 21, 24, 16, 8, 7, 22, 18, 3, 11, 17, 9, 13, 10, 24, 15, 12, 4, 1, 6, 14, 2, 20, Тома Вишанов 2 А, 4, 2, 12, 6, 3, 8, 1, 9, Тома Вишанов 5, Обществена Тоалетна, Търново 7, УПИ II, УПИ III-2658, Кв. 200, Хан Крум 2, 7, 4, 1, 5, 3, 9, Христо Ботев 2, Христо Г. Данов 7 Невина, 7, 7 А, Христо Г. Данов 1, 1, А, 12, 1, Христо Матов 11а, Христо Силянов 6, Цар Борис III 39, 13, 43 1, 21, 43, 31, 17, 19, 9, 37, 11, 29, 42 1, 23, 7, 3, 33, 41, 5, 35, 27, 1, 4, 4 Апартамент, 3 4, 3, Цар Самуил 24, 18, 2, 20, 30, 22, 10, 4, 6, 14, 8, 16, 28, 26, 12, 29, Цар Симеон 33-35, 33, 39, 45, 37, 31, 28, 18, Лавка, 4, 80, 76, 78, 74, Цар Симеон 82 Б1, 82 Б1, 82 Б2, 82 Б4, 82 Б3, 82 А, 82 Б5, 82 Б6, 82, Цар Симеон 54, 48, 4, 67, 5, 6, 63, 61, 54, 1, 52, 56, 54 1, 58 Кафе Диана-7, 56, 57, Шипка 18, 12, 7, 4, 10, 6, 1, 11, 8, 5, 9, 3, 2, Яне Сандански 1, 10, 9, 11, 2, 8, 6, 5, 12, 4, 3, 14, Янтра 7, 5, 6, 1, 2, 4, Център, ТП Гроше, Жп Гара, ТП Център, Банков Офис, С/У Дамяница, ТП Рилски
Община Благоевград
На 29.10.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 30.10.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 01.11.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Дъбрава, Общ. Благоевград: Долна Дъбрава, Имот 000143, махала Веляци, извън регулация, местност Атанасова Падина, местност Бобови Ниви, Стамовица, Юрто, Яновски Рид
На 29.10.2019 г. /08:30 - 12:30 ч./ - Благоевград: Крали Марко 1, 4, Тодор Александров 45, 47, 44, Цар Иван Шишман 22
На 29.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 30.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 01.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: 04279. 108. 9 М. Под Черквата, 04279. 139. 54 Мест. Под Черквата, 04279. 140. 65, 04279. 603. 192, 04279. 603. 195, 04279. 628. 234, 04279. 628. 416, VII - 5799, Кв. 11, Алеко Константинов 12, 5, 7, 9, Армутлука, Баба Тонка 2, 9, 8, 4, 1, 6, 10, 13, 7, 11, 5, 14, 15, 12, Бачо Киро 7, 7, Братя Миладинови Кръстовище С Ул. Митр. Борис, 8, 4, 12, 16, 14, 8а, 19, 6, 10, Васил Априлов 2, 8, 15, 10, 2, 3, 12, 17, 11, 13, 1, 9, 6, 4, 5, 14, 7, Васил Левски 3, 3, Влахина Планина 2а, 17, 5, 1, 3, 7, 13, 4, 15, 2, 6, 9, 11, Възраждане 1, 3, 6, 2, 1, 2, Възрожденска 8, Гемеджиите 2, 13, 8, 24, 15, 26, 23, 9, 17, 27, 18, 21, 16, 10, 11, 7, 12, 19, 1, 25, 20, 14, 6, 9, 4, Георги С. Раковски 5, 17, 19, 20, 21, 9, 15, 13, 18, 3, 7, 16, 14, 12, 1, 14 Жилищно Студио, 16а, 11, Григор Пърличев 13, 20, 32, 24, 26, 36, 18, 32, 17, 11, 30, 16, 34, 34, 22, 9, 38, Даме Груев 20, Джеймс Баучер 6, 13, 1а, 19, 11, 1, 7, 12, 5, 2, 8, 15, 4, 3, 17, 9, Димитър Димов 18, 13, Еленово 213, 208, Заря 8, 7, 5, 14, 9, 20, 3, 1, 10, 6, 16, 4, къща- Временно Ст-Во, 2, Жилищна Сграда-Вр. Ст-Во, 12, 18, Кв. Струмско, Идн. №04279. 628. 167, Кв. Струмско, Инд. №04279. 628. 454, Кресна 8, 13, В Бившия Стопански Двор, 7, 2, 4, 12, 8, 2, 32, 3, 11, 30б, 30, 9, 5, 6, Крушево 18, 16, 16, Кръстьо Асенов 6, 2, 4, Любен Каравелов 14, 16, 6, 19, 21, 13, 5, 10, 11, 3, Чжс- Вр. Стр, 1, 8, 9, 18, 19, 17, 15, 12, Малешевска 5, 7, 3, 1, 4, местност Армутлука, местност Папльо, местност Пенков Чифлик Пом. С-Во, Жилище, местност Песока-Оранжерии, местност Песоко Помпа, местност Под Черквата, местност Чуката, Николай Петрини 6, 8, Освобождение 5, 93, 68, 44, 29, 54, 72, 31, 25, 1, 102, 27, 70, 9, 56, 6, 106, 81, 60, 41, 40, 82, 15, 101, 21, Жилище, 46, 52, 30, 7, 50, 45, 64, 23, 74, 52, 39, 108, 85, 84, 76, 25, 42, 15, 48, 66, 35, 54, 100, 37, 9, 32, 52, 98, 58, 62, Панайот Волов 16, 8, 5, 2, 9, 5, 17, 20, 19, 18, 13, 12, 4, 24, 7, 8, 2, 18, 9, 26, 20, 3, 16, 11, 1, 12, 12, 22, Панорамен Път 32а, Патриарх Евтимий 12, 7, 5, 10, 8, 3, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев 2, 1, 4, 5, 6, 3, ПИ №04279. 628. 459. 1, Пи№04279. 628. 394, Кв. 12, Питу Гули 4, 3, 7, 5, 1, 11, 9, Под Черквата, Полковник Димов 3, 21, 4, Прогрес 13, 8, 9, 1, 19, 17, 2, 10, 10, 6, 6, 18, 5, 14, 16, 12, 3, 14, 4, 12, Р-Н Стопански Двор 22, 21, 3, Радецки 1, 4, 5, 3, Райко Жинзифов 10а, 10, 18, 8, 22, 20, 12, 16, 14, 6, 24, 4, 2, 26, Славянска 15, 33, 48, 44, 42, 19, 27, 44 Зж 1, 21, 37, 35, 29, 50, 23, 31, 24, 25, 56, Солунските Атентатори 1, 8, 4, 8, 3, 12, 5, 7, 10, 2, Старо Струмско 12, 2, 4, Стефан Стамболов 13, Стопански Двор 13, Струмско Център Помпа За Напояване, Сграда, Кафе, Читалище, Жилище, Павилион, Жилище, Тодор Александров 47, 49, 56, 49, Тодор Каблешков 8, 3, 4, 6, 1, 7, Трифон Кунев 3, 3, Ул. Кресна и Ул. Освобождение, УПИ XII-4838, Кв. 8, Христо Ботев Фурна, Помпа За Напояване
На 29.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 30.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 01.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: Александър Стамболийски 39, Брегалница 1, 3, 3, 2, Калиманци 4, 8, 2, Коста Босилков 6, 9а, 11, 4, 1, 2, 8, 3, 5, 5а, 7, 3, 9, 5а, Кукуш 4, 1, 3, 1, 7, 2, 5, Никола Вапцаров 14, 31, 27, 29, 10, 18, 16, 45, 35, 16, 37, 12, 33, 41, Панайот Хитов 4, 3, 2, 5, 2, 1, Прилеп 7, 13, 2, 6, 17, 5, 9, 4, 15, 11, 1, 21, 3, Струмско Център 12а, Хаджи Димитър 5, 3, 4
На 29.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч./ - Благоевград: 04279. 618. 10, Александър Стамболийски 29, 29, Андрей Ляпчев 1, 1, Антон Чехов 1, Антон Чехов 1, 20, 1, 5, 20, 12, 10, 8, 6, 14, 4, 6а, 16, 2, Аптека, Канцеларии, 5, 14б, 18, Бодрост 5, 2, 9, 7, 1, 3, 2, 8, Жилище, Стоматологичен Кабинет, 10, 4, 6, 1, 11, 13, 12, 2, 5, 11, Стоматологичен Кабинет, 10, 13, 3, 7, 6, 1, 2, 8, 1, 12, 4, 9, Жилище, Босилек 2, 8, 3, 6, 4, 5, 7, 8, 4, 2, 3, 5, 6, 7, Братя Иванови 8, 7, 9, 9, 8, 7, Братя Миладинови 3, 1, 5а, 5, 5, 5а, Бул. Св. Кирил и Методий и Ул. Илинден, Ванюша Валчук 7, 1, 5, 3, 10, Васил Левски 25, 53, 38, 51, 38 Админинстр. Сгр, 32, 53, 18, 32, 16, 20, 26, 3, 7, 14, Владо Черноземски 6, 8, 10, Билборд, 14, 12, 12, 12, 14, 12, Владо Черноземски Училище, Генерал Тодоров 3, 3, 1, Георги Попов Магазин, 4, 10, 12, 6, 31, Врем. С-Во, 14, 4а, 20, 37, 8, 22, 18, 16, Георги Попов 44, Грамада Канцеларии, Сервиз, Помпа, Гьорче Петров 2, 8, Д-Р Борис Проевски 7, 7, Д-Р Христо Татарчев 33 А, Даме Груев 9, 20, 15, 13, 20, 21, 9, 26, 3, 5, 19, 22, 1, 1, 28, 40, 38, 4 Завод, 16, 12, 10, 1, 4, Магазин, 5, 3, Джеймс Баучер 4, 2, 6, 3, 4, 3, Дойран 3, Дружба 1, 1, 10, Дунав 1, 5, 3, Евтим Драганов 7, 4, 5, 6, 3, 7, 9, 2, 1, Еленово 6, Еленово 169, Илинден 17, 19, 16, 16, Тото Пункт, 21, 29, 21, 23, 21 Б, 25, 27, 21, 19, 17, Тото Пункт, 16, 16, 27, 21, 21, 23, 25, 21 Б, 21, 29, Илинден 14, 13, 6, Магазин, 12, 13, Климент Охридски 36, 61, 57, 65, 38, 55, 46, 67, 34, 63, 51, 69, 53, 48, 49, 40, 34б, 44, 59, 1е, 8, 11, 6, 2, 5, 9, 1-В, 1, 3, 4, 7, 16, 14, 47, 10, 23, 39, 37, 26, 15, 25, 31, 43, 35, 28, 32, 19, 45, 33, 27, 24, 17, 30, 21, 49, 22, 13, 41, 29, 18, 12, Крали Марко 2, Крушево 9, 7, 24, 28, 22, 26, 11, 13, 5а, 20, 24а, 17, 15, Крушево 5 Рила, 5, 10, 8, 2, 4, 6, 12, 18, 3, 14, 3, Кузман Шапкарев Казан, 1, 8, 2, 4, 3, 6, 10, Люляк 18, 19, 12, 3, 17, 15, 9, 5, 4, 6, 1, 14, 10, 2, 11, 16, 7, 13, 8, Малешево 10, 4, 5, 8, 1, 13, 12, 2, 14, 6, 16, 3, 15, 17, 11, Мара Бунева 9, 11, 12, 2, 5, 1, 14, 10, 8, 3, 6, 7, 4, 1, 2, 10, 5, 8, 3, 4, 6, 7, 12, 14, Марица 20, 37, 18, 39, 33, 35, 31, 35, 31, 37, 20, 39, 33, 18, Менча Кърничева 14, 2, 10, 12, 16, 4, 18, 6, 8, Менча Кърничева 37, 58, 44, 38, 29, 52, 48, 30, 36, 50, 31, 23, 25, 21, 40, 27, 31, 32, 35, 34, 54, 42, 46, 33, Менча Кърничева 56, 58, 58, 32, 28, 56, 58, 58, 13, 26, 17, 22, 20, 15, 11, 19, 26б, 24, 32, 28, Места 9, 3, 5, 2, 7, 11, 13, 4, 14, 6, 15, 1, 12, местност Международно Шосе Канцеларии, 10, Работилница, Магазин, местност Под Грамадите-Ш13, Митрополит Борис 16, 2, 8, 12, 14, 19, Никола Вапцаров, Петър Зографски 13, ПИ №04279. 612. 101, ПИ №04279. 615. 264, Победа 5, 7, 1, 2, 5а, 9, 3, 6, 4, Полковник Димов 3, 1, Полковник Дрангов 59, Промишлена Зона Вто, Промишлена Зона, Радовиш 2, Св. Димитър Солунски 12, 18, Ж. П. Район, 149, 16, 17, 26, Св. Димитър Солунски 9, 9, 1, Авточасти, 79, 32, 36, 1, 30, Газостанция, 1 на Гарата, 30, 9, Врем. С-Во, 30, 15, 12, 10, Св. Св. Кирил и Методий 11, 9, 11, 5, 5, 6, 4, 7, 7а, 1, 9, 3, 7, 11, 1, 5, 3, 6, 7а, 9, 4, 5, Св. Св. Кирил и Методий Жп Гара, 24, 28, 30, 26, 28, 28, 26, 24, 28, Жп Гара, 30, 31, 29, 29, 21, Св. Св. Кирил и Методий 27, 25, 30, 25, 24г, 15, 19, 14, 20, 21, 16, 17, 21, 18, 18, 23, 23, 20, 22, 18, 24, 25, 24г, 27, 25, 30, 3, 13, 21, 16, 20, 18, 15, 19, 17, 21, 14, 18, 23, 23, 20, 24, 18, 22, Скаптопара 47, 47, Спартак 2, 7, 8, 10а, 10, 1, 3, 6, 9, 4, 5, 2, 1, 2, 4, 7, 6, 10а, 3, 5, 9, 2, 10, 8, Стефан Стамболов 25, 13, 30, 29, 21, 33, 31, 27, 15, 23, 11, 13, Стефан Стамболов 13, Стефан Стамболов 13, 13, Страцин 20, 11, 10, 18, 9, Тодор Александров 56, 58, Тодор Александров 102, 101, 83, 85, 100, 95, 110, 71, 96, 93, 98, 89, 103, 97, 91, 106, 108а, 108, 99, 104, 87, 55, 53, 71, 92а, 75, 57, 51, 81, 61, 77, 67, 92, 65, 59, 73, 90, 69, 63, 78, 62, 74, 70, 76, 90, 68, 56, 84, 76, 72, 70а, 88, 56а, 86, 64, 60, 66, Ул. Даме Груев, Кв. 216, Упи-XII, Пи04279. 617. 14 и 04279. 617, УПИ IV-537, Кв. 124, УПИ V-7152, Кв. 216в, УПИ Xx616. 112, Кв. 204, УПИ Іі-427, Кв. 30а, Цар Самуил 108, Цар Симеон 11, 13, 11, 13, Цар Симеон 8, 7, 1, 10, 9, 4, 5, 2, 6, 3, 5, 149, Офис, Администрация, Бар, 151
На 29.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Благоевград: Илинден 17, 19, 19, 17, Менча Кърничева 56, 58, 58, 56, 58, 58, Св. Св. Кирил и Методий 27, 25, 30, 25, 24г, 25, 24г, 27, 25, 30
На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Падеш: Джалевци, местност Джалеви Бахчи, местност Стопански Двор, Падеш Работилница, Офис, Обор, Цех, Лечебница, Фуражомелка, Жилище, Фурна, Падеш Ресторант, Фуражомелка, Офис, Магазин, Жилище, УПИ V-74, Кв. 5
На 29.10.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: 04279. 618. 10, Александър Стамболийски 29, 29, Андрей Ляпчев 1, 1, Антон Чехов 1, Антон Чехов 1, 20, 1, 5, 20, 12, 10, 8, 6, 14, 4, 6а, 16, 2, Аптека, Канцеларии, 5, 14б, 18, Бодрост 5, 2, 9, 7, 1, 3, 2, 8, Жилище, Стоматологичен Кабинет, 10, 4, 6, 1, 11, 13, 12, 2, 5, 11, Стоматологичен Кабинет, 10, 13, 3, 7, 6, 1, 2, 8, 1, 12, 4, 9, Жилище, Босилек 2, 8, 3, 6, 4, 5, 7, 8, 4, 2, 3, 5, 6, 7, Братя Иванови 8, 7, 9, 9, 8, 7, Братя Миладинови 3, 1, 5а, 5, 5, 5а, Бул. Св. Кирил и Методий и Ул. Илинден, Ванюша Валчук 7, 1, 5, 3, 10, Васил Левски 25, 53, 38, 51, 38 Админинстр. Сгр, 32, 53, 18, 32, 16, 20, 26, 3, 7, 14, Владо Черноземски 6, 8, 10, Билборд, 14, 12, 12, 12, 14, 12, Владо Черноземски Училище, Генерал Тодоров 3, 3, 1, Георги Попов 44, Георги Попов Магазин, 4, 10, 12, 6, 31, Врем. С-Во, 14, 4а, 20, 37, 8, 22, 18, 16, Грамада Канцеларии, Сервиз, Помпа, Гьорче Петров 2, 8, Д-Р Борис Проевски 7, 7, Д-Р Христо Татарчев 33 А, Даме Груев 9, 20, 15, 13, 20, 21, 9, 26, 3, 5, 19, 22, 1, 1, 28, 40, 38, 4 Завод, 16, 12, 10, 1, 4, Магазин, 5, 3, Джеймс Баучер 4, 2, 6, 3, 4, 3, Дойран 3, Дружба 1, 1, 10, Дунав 1, 5, 3, Евтим Драганов 7, 4, 5, 6, 3, 7, 9, 2, 1, Еленово 6, Еленово 169, Илинден 14, 13, 6, Магазин, 12, 13, Илинден 17, 19, 16, 16, Тото Пункт, 21, 29, 21, 23, 21 Б, 25, 27, 21, 19, 17, Тото Пункт, 16, 16, 27, 21, 21, 23, 25, 21 Б, 21, 29, Климент Охридски 36, 61, 57, 65, 38, 55, 46, 67, 34, 63, 51, 69, 53, 48, 49, 40, 34б, 44, 59, 1е, 8, 11, 6, 2, 5, 9, 1-В, 1, 3, 4, 7, 16, 14, 47, 10, 23, 39, 37, 26, 15, 25, 31, 43, 35, 28, 32, 19, 45, 33, 27, 24, 17, 30, 21, 49, 22, 13, 41, 29, 18, 12, Крали Марко 2, Крушево 5 Рила, 5, 10, 8, 2, 4, 6, 12, 18, 3, 14, 3, Крушево 9, 7, 24, 28, 22, 26, 11, 13, 5а, 20, 24а, 17, 15, Кузман Шапкарев Казан, 1, 8, 2, 4, 3, 6, 10, Люляк 18, 19, 12, 3, 17, 15, 9, 5, 4, 6, 1, 14, 10, 2, 11, 16, 7, 13, 8, Малешево 10, 4, 5, 8, 1, 13, 12, 2, 14, 6, 16, 3, 15, 17, 11, Мара Бунева 9, 11, 12, 2, 5, 1, 14, 10, 8, 3, 6, 7, 4, 1, 2, 10, 5, 8, 3, 4, 6, 7, 12, 14, Марица 20, 37, 18, 39, 33, 35, 31, 35, 31, 37, 20, 39, 33, 18, Менча Кърничева 14, 2, 10, 12, 16, 4, 18, 6, 8, Менча Кърничева 56, 58, 58, 32, 28, 56, 58, 58, 13, 26, 17, 22, 20, 15, 11, 19, 26б, 24, 32, 28, Менча Кърничева 37, 58, 44, 38, 29, 52, 48, 30, 36, 50, 31, 23, 25, 21, 40, 27, 31, 32, 35, 34, 54, 42, 46, 33, Места 9, 3, 5, 2, 7, 11, 13, 4, 14, 6, 15, 1, 12, местност Международно Шосе Канцеларии, 10, Работилница, Магазин, местност Под Грамадите-Ш13, Митрополит Борис 16, 2, 8, 12, 14, 19, Никола Вапцаров, Петър Зографски 13, ПИ №04279. 612. 101, ПИ №04279. 615. 264, Победа 5, 7, 1, 2, 5а, 9, 3, 6, 4, Полковник Димов 3, 1, Полковник Дрангов 59, Промишлена Зона, Промишлена Зона Вто, Радовиш 2, Св. Димитър Солунски 9, 9, 1, Авточасти, 79, 32, 36, 1, 30, Газостанция, 1 на Гарата, 30, 9, Врем. С-Во, 30, 15, 12, 10, Св. Димитър Солунски 12, 18, Ж. П. Район, 149, 16, 17, 26, Св. Св. Кирил и Методий 11, 9, 11, 5, 5, 6, 4, 7, 7а, 1, 9, 3, 7, 11, 1, 5, 3, 6, 7а, 9, 4, 5, Св. Св. Кирил и Методий 27, 25, 30, 25, 24г, 15, 19, 14, 20, 21, 16, 17, 21, 18, 18, 23, 23, 20, 22, 18, 24, 25, 24г, 27, 25, 30, 3, 13, 21, 16, 20, 18, 15, 19, 17, 21, 14, 18, 23, 23, 20, 24, 18, 22, Св. Св. Кирил и Методий Жп Гара, 24, 28, 30, 26, 28, 28, 26, 24, 28, Жп Гара, 30, 31, 29, 29, 21, Скаптопара 47, 47, Спартак 2, 7, 8, 10а, 10, 1, 3, 6, 9, 4, 5, 2, 1, 2, 4, 7, 6, 10а, 3, 5, 9, 2, 10, 8, Стефан Стамболов 25, 13, 30, 29, 21, 33, 31, 27, 15, 23, 11, 13, Стефан Стамболов 13, 13, Стефан Стамболов 13, Страцин 20, 11, 10, 18, 9, Тодор Александров 102, 101, 83, 85, 100, 95, 110, 71, 96, 93, 98, 89, 103, 97, 91, 106, 108а, 108, 99, 104, 87, 55, 53, 71, 92а, 75, 57, 51, 81, 61, 77, 67, 92, 65, 59, 73, 90, 69, 63, 78, 62, 74, 70, 76, 90, 68, 56, 84, 76, 72, 70а, 88, 56а, 86, 64, 60, 66, Тодор Александров 56, 58, Ул. Даме Груев, Кв. 216, Упи-XII, Пи04279. 617. 14 и 04279. 617, УПИ IV-537, Кв. 124, УПИ V-7152, Кв. 216в, УПИ Xx616. 112, Кв. 204, УПИ Іі-427, Кв. 30а, Цар Самуил 108, Цар Симеон 8, 7, 1, 10, 9, 4, 5, 2, 6, 3, 5, Цар Симеон 11, 13, 11, 13, Офис, Администрация, Бар, 151, 149
На 30.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: 04279. 36. 89, Александър Стамболийски, Ален Мак 13, 8, Жилище, Антон Чехов 1, Армутлука, Асен Итов 9, Бистрица Жилище, Жилище, Братя Иванови Жилище, 1, Броди 2, 36, 32, 16, Васил Левски 42, 65, Владо Черноземски 3, Гемеджиите 12, Георги Попов 30, Даме Груев 36, Еленово Жилище, 173, Зеленка 5, Иван Гарванов 1б, Илинден 23, 14, Искър 13, Карамихайлов Бунар, Кв. Струмско Стопански Двор, Коста Босилков 3, Липа 2, Любен Каравелов 6, Люляк 21, местност Авганцов Чифлик Ш. 72, местност Горски Разсадник, местност Пенков Чифлик Жилищна Сграда-Временно Ст-Во, Помпа, Пом. С-Во, Помпа За Напояване, местност Под Черквата Помпа За Напояване, Помпа За Напояване, Жилище, 1, къща, местност Промишлена Зона, местност Река Бистрица Помощно Стопанство, местност Река Струма Помощно Ст-Во, Имот №108032, местност Реката, Неуточнен Адрес ТП Горско Стопанство, Николай Петрини 42, Обел 4, Огражден Жилище, 8, Освобождение 94, 98, 16, 96, Панайот Хитов 14, 25, Пенков Чифлик Ш. 39, Пенков Чифлик-Ш. 39, Пирин Жилище, Покровнишко Шосе 14, Производствена База-Бетонов Въ, 61, Мотел С Търговска База, Офиси, Магазин За Мебели и Офиси, Помпа За Напояване, 22, Полковник Дрангов 100, Река Бистрица, Старата Гара-Ш-14, Стопански Двор Струмско, Струма 17, Жилище, 15, 9, Струмско Център 21, 2, Гараж, Стопанство, 16, 17, Жилище, Автосервиз-Временно Ст-Во, Жилище, Пом. С-Во, Рибарник, Христо Чернопеев 2, Яне Сандански 15, Склад, Помощно Стопанстово
На 30.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Габрово, Общ. Благоевград: 14204. 501. 10, махала Хамбарджийска, местност Синаница/Реката, Синаница / Реката, Тугулска, Жилище, къща
На 30.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Железница, Общ. Симитли: местност Ръждавец, Поповска
На 30.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Лешко: 163, М. Реката-Тополата, Велковци, Горно Лешко Жилище, Жилище, Жилище, Жилище, Долно Лешко Жилище, Помпа За Напояване, Офис, Жилище, Офис, Жилище, Ресторант, Офис, къща, Омчорник, Жилище, махала Корянска, местност Реката-Чуката, местност Селището, ПИ №149, С. Горно Лешко, Община Благоевград, Жилище
На 30.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Мощанец: XVI-122, 123, Кв. 14, извън регулация 1, махала Поповска, махала Кантурска Помпа За Напояване, къща, ПИ №110, Кв. 13, ПИ №69, Кв. 12, УПИ XI-75, Кв. 6, Упи-16-104, Кв. 13, Четирка, къща, 2, къща, 1
На 30.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Падеш: II-240, Бреза 7, Поща, Будишка Жилище, Джалевци, махала Ушите, Месност Миджевци Помпа За Напояване, местност Джабирци, местност Джалеви Бахчи, местност Златовръх, местност Пушовица, местност Ридината, местност Стопански Двор, местност Ушите, местност Чокарци, Падеш Жилище, Овчарник, Жилище, Обор, Жилище, Ресторант, Фуражомелка, Офис, Магазин, Жилище, Жилище, Сладкарница, Фурна, Аптека, Жилищна Сграда, Офис, Магазин, Помпа За Напояване, Здр. Служба, Жилище, Офис, Жилище, Работилница, Офис, Обор, Цех, Лечебница, Фуражомелка, Жилище, Фурна, Жилище, Жилище, УПИ I-219, Кв. 17, УПИ II-207, Кв. 13, УПИ V-74, Кв. 5, Гараж
На 30.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Покровник: 3-ти Март 6, Валого, Веселинци, Ленището, местност Гладно Поле Жилищна Сграда- Вр. Стр, местност Ленището, местност Реката, местност Цветковици, Минковци, Покровнишко Шосе 1, 14, 15, Скз Покровник, Агрс Благоевград, Фирма, Поповка 5, При Цветковски Воденици, Равначка, Тодор Александров 7, 11, УПИ I-432, Кв. 28, УПИ I-546, Кв. 13, Упи-9-369, Кв. 17, Упи-XxI-238, 239, Кв. 30, Хан Аспарух 1, Христо Смирненски 17, 8, Четирка, Помпа, Жилище, 1, къща
На 30.10.2019 г. /09:30 - 16:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Дебочица: Вила
Община Гоце Делчев
На 29.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: Kурортен Kомплекс Попови Ливади Вила, Почивна База
На 29.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч./ - Скребатно
На 29.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Ковачевица: Кв. 23, УПИ ІV
На 29.10.2019 г. /09:00 - 13:30 ч./ - Буково, Общ. Гоце Делчев: Упи- ХVіі-164, Кв. 11, ХVі-246, Кв. 19
На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Лъжница: 029005 М. Голака , Ал. Стамболийски 10, 9, 8, 5, 11, 1, 7, 3, 13, 2, 12, 18297, 18, Атанас Тешовски 12, 15, 3, 7, Горна Бара, Лъжница Поща, местност Дъбето Стопанска Постройка, Никола Вапцаров 29, Опълченска 36, 13, 31, 28, 23, 12, 4, 11, 42, 10, 19, 16, 6, 26, 17, 15, 38, 24, 30, 40, 27, 22, 8, 20, 35, 18, 25, 14, Ореляк 13, 4, 17, 1, 6, 11, 21, 3, 8, 10, 2, 15, 7, 9, Партизани 13, 23, 19, 14, 17, 33, 15, 29, Прогрес 7, 6, Родопи 1, 3, 9, 5, Сергей Румянцев 21, 10, 31, 8, 27, 29, 33, 23, 32, 17, Стоян Войвода 15, Христо Ботев 20, 12, 3, 5, 16, 15, 4, 10, 8, 1, 7, 9, 2, 11, 13, 6, 18, 17, 14, Юрий Гагарин 3
На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Осиково, Общ. Гърмен: 1
На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Рибново: 000317, Землището на С. Рибново, 048031, III-966, Кв. 56, Втора 8, 11, 1, 7, 9, 13, 3, Върбиците, Двадесет и Втора 4, 5а, 2, 10, 1, 8, 12, 14а, 14, 1а, 5, 7, 6, 7а, Двадесет и Девета 1, 2, 5, 7, 4, 6, 8, 3, 12, 9, Двадесет и Осем 6, 5, 9, 12, 7, Двадесет и Пета 2, 4, 7, 6, 5, 8, 1, 4, Двадесет и Първа 6, 1, 3, 10, 5, 2, 4, 14, 12, 14а, 8, Двадесет и Седем 4, 8, 9, 15, 17, 11, 1, 10, 13, 5, 3, 2, 6, 7, 4, 14, Двадесет и Трета 2, 1, 4, 8, 6, 9, 7, 3, 6, 6, Двадесет и Четвърта 2, 3, 5, 1, Двадесет и Шеста 1, 23, 15, 14, 16, 4, 27, 26, 20, 12, 13, 21, 29, 17, 25, Двадесета 5, 1, 2, 8а, 6, 8, 3, 4, Дванадесета 10, 17, 1, 3, 13, 15, 2, 9, 4, 12, 8, 10, 17, 14, 6, 7, 24, 19, 11, Девета 1, 6, 3a, 5, 7a, 4, 3, 7, 8, 9, Деветнадесета 2, 8, 5, 7, 3, 6, 1, 4, Десета 6, 12a, 2, 5, 12, 6а, 8, 4, 10, 20, 14, 7, 30, 26, 5, 28, 9, 11, 13, 18a, 17, 1, 16, Единадесета 11, 12, 5, 8, 16, 1, 3, 2, 4, Ливаде, М. Бърдо 3, 5, 4, 12, 14, 11, 8, 7, 9, М. Плевнето 13, 3, 14, 21а, 27, 15, 9, 12, 22, 26, 8а, 6, 4, 1, 21, 28, 19, 2, 8, 17, 11, 5, 23, 20, 30, 18, 16, М. Селища 2, 10, 3, 2, 7, 1, 11, М. Снесеното 6, 8, 4, 5, 1, М. Тръне 1, 2, 4, 3, 5, местност Бърдо 5, Неуточнен Адрес Центъра, Поща, В Началото на Селото В Ляво, Осемнадесета 9, 2, 5, 1, 3, 6, 4, 7, 11а, 13а, 11, 9а, 13, 10, 8, 20, 17а, 14, 29, 12, 25а, 16а, 27, 21, 24, 15, 33, 17, 25, 18, 31, 23, 16а, Осма 11, 9, 16, 15, 10, 4, 6, 8, 17, 18, 2a, 2, 13, 7, 14, 12, 1a, 5, 11a, Пета 5, 6, 11, 23, 19, 16, 3, 20, 21, 4, 1, 8, 17, 9, 18, 2, 15, 7, 10, Петнадесета 5, 21, 4, 3, 18, 17, 5, 7, 29, 15, 37, 30, 16, 1, 8, 10, 9, 27, 19, 12, 38, 31, 36, 47, 2, 6, 26, 33, 13, Първа 35a, 27, 64, 48а, 39, 41, 54, 46, 47a, 43a, 58, 28, 45, 40, 50, 37, 33 А, 48, 52, 35, 37a, 31, 62, 29, 29а, 46б, 42, 39a, 33, 49, 43, 46а, 60, 31а, 44, 58a, 50а, 92, 100, 83, 73, 59, 104, 97, 99, 98, 72, 82, 74, 55, 53, 45, 75, 68а, 86, 101, 67, 63, 1, 51, 58, 80, 108, 69, 71, 45a, 64, 70, 65, 61, 76, 14, 1, 17, 8а, 35, 38, 7, 1 А, 2, 13, 22, 36, 30, 6, 18, 12, 34, 11, 14, 28, 4, 3, 5, 16, 26, 8, 10, 1а, 32, 9, 19, Седемнадесета 9, 16, 20, 18, 12, 15, 2, 3, 8, 11, 9, 19, 5, 6, 4, 17, 14, 22, 13, 17а, Седма 1, 7, 8, 32, 12, 26, 6, 17, 9, 36, 22, 16, 11, 21, 34, 3, 25, 19, 4, 38, 30, 28, 29, 5, 2, 13, 7, 1, 2, 28, Трета 4, 17, 9, 2, 6, 7, 3, Тридесет и Първа 6, Тридесета 12, 5, 13, 7, 27, 1, 3, 24, Тринадесета 23, 11, 10, 36, 20, 18, 15, 1, 16, 9, 38, 7, 26, 22, 21, 30, 34, 17, 6, 2, 13, 19, 5a, 24, 12, 5, 8, 28, 4, 15а, 14, 27, 3, 32, 25, Четвърта 12, 4, 4, 6, 12, 8, 3, 1, 2, Четиринадесета 2, 1, 10, 2а, 13, 4, 5, 6, 8, 6a, 17, 3, Шеста 6, 15, 10, 9, 11, 4, 2, 5, 13, 1, 3, 8, Шестнадесета 23, 1, 12, 19, 9, 15, 25, 11а, 3, 8, 5, 7, 6, 10, 13, 11, 21, 4, 2, 4, 9, 10, 6, 6б, 3, 2, 6а
На 29.10.2019 г. /11:30 - 16:30 ч./ - Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, Хі-99, 131, Кв. 22, Старото Село
На 29.10.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ - Горно Дряново: 029032 - М. Дяново
На 29.10.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: Kурортен Kомплекс Попови Ливади Вила, Почивна База, Гоце Делчев 73, местност Мочура Свинарник, Сграда, Цех, МТП, местност Сушица Разсадник, Офис, Рибарник, Фургон, Помпа, Пенковото, Пенчо Славейков 21, Преспа 3, 3, Серес 2, Симеон Радев 6, Сушица
На 29.10.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ - Гърмен: Вальовица, Втора 21, 1, 24, 26, 27, 9, 30, 7, 35, 20, 10, 24, 14, 43, 36, 6, 4, 12, 1, 39, 3, 40, 42, 5, 8, 41, 15, 29, 2, 38, 13, 16, 26, 31, Двадесет и Втора 4, 9, 6, Двадесет и Девета 3, 2, 15, 27, 16, 18, 13, 12, 33, 11, 21, 5, 19, 7, 8, 35, 6, 9, 31, 1, 29, 14, 5, Двадесет и Осма 7, 14, 16, 20, 18, 10а, 2, 10, 12, 4, Двадесет и Пета 16, 5, 25, 14, 17, 7, 15, 13, 9, 11, 10, 4, 1, 3, Двадесет и Първа 43, 35, 22, 21, 4, 18, 45, 39, 23, 16, 33, 29, 1, 21, 4, 11, 1, 6, 23, 9, 2, 10, 19, 5, 12, 15, 6, 3, 4, Двадесет и Седма 2, 4, 1, 3, 24, 7, 6, 15, 4, 12, 13, 10, 19, 17, 5, Двадесет и Трета 8, 1, 9, 7, 2, 6, 3, 7, 4, Двадесет и Четвърта 3, 6, 3, 9, 7, 2, 16, 6, Двадесет и Шеста 18, 4, 3, 17, 2, 5, 1, 6, Двадесета 9, 15, 3, 13, 20, 11, 1, 17, 5, Дванадесета 8, 2, 3, 13, 1, 4, Девета 9, 3, 1, 5, 2, 7, 36, 25, 12, 18, 21, 20, 16, 34, 6, 26, 8, 17, 4, 11, 15, 10, 6, Деветнадесета 12, 7, 5, 18, 4, 3, 8, 12, 9, 1, 20, 6, Десета 33, 6, 11, 8, 17, 9, 3, 16, 12, 7, 18, 14, 2, 5, 47, 20, 49, 68, 78, 46, 50, 51, 66, 44, 29, 34, 72, 37, 22, 41, 32, 58, 43, 39, 60, 40, 23, 56, 62, 64, 52, 6, 36, 54, 38, 21, 19, 26, 45, 30, Единадесета 9, 3, 4, 15, 7, 1, 5, 16, 13, 10, 14, 1а, 19, 23, 11, 21, 6, извън регулацията 26, 2, Овчарник, М. Маноле, Пи-000490, Неуточнен Адрес ТП1, Археологически Резерват, Осемнадесета 6, 13, 34, 9, 8, 5, 17, 20, 3, 14, 1, 7, 4, 2, 6, 9, Осма 29, 15, 11, 17, 1, 13, 20, 25, 10, 21, 7, 16, 3, 18, 14, 5, 13, 21, 6, 8, 27, Пета 13, 17, 2, 12, 5, 11, 19, 51, Петнадесета 4, 2, 11, 16, 15, 6, 1, 7, 13, 9, 12, 56, Площада Поща, Първа 7, 67, 22, 31, 20, 16, 13, 24, 5, 14, 8, 18, 6, 15, 28, 3, 26, 9, 32, 23, 38, 21, 40, 19, 1, 44, 32, 34, 22, 36, 81, 85, 56, 73, 62, 76, 65, 83, 64, 77, 60, 74, 66, 67, Павилион-магазин, 70, 71, 35, 75, 1, 72, 61, 69, 78, 51, 19, 52, 33, 55, 29, 39, 47, 27, 10, 50, 43, 57, 61, 49, 63, 59, 37, 1, 25, 46, 35, 41, Седемнадесета 7, 5, 3, 4, 10, Седма 18, 30, 13, 32, 9, 11, 8, 24, 1, 5, 3, 12, 6, 4, 28, 16, 26, 28, 31, 13, Ст 1 Кл Б ТП Гърмен 6, Ст 17 Кл А ТП Гърмен 2, Суадживица, Тальова Върба, Трета 55, 43, 35, 45, 26, 34, 51, 37, 44, 76, 38, 47, 30, 33, 48, 52, 39, 32, 40, 53, 5, 3, 61, 59, 57, 55, 56, 48, 21, 19, 5, 10, 1, 7, 17, 29, 8, 15, 6, 12, 22, 11, 27, 9, 13, 2, Тридесет и Втора 2, Тридесет и Пета 2, 4, 8, 6, Тридесет и Първа 3, 8, 6, 2, 4, Тридесет и Трета 14, 4, 2, 10, 5, 7, 33, 6, 7, 5, Тридесет и Четвърта 6, 20, 4, 109, 8, 3, 7, 1, 2, Тридесет и Шеста 1, Тридесета 1, 4, 3, 6, Тринадесета 21, 9, 7, 5, 11, 20, 13, 2, 9, Ценьов Тумба, Четвърта 6, 5, 9, 1, 9, Четиринадесета 32, 4, 3, 9, Шеста 2, 7, 8, 10, 9, 4, 5, 6, 8, 8, 4, 2, Шестнадесета 4, 3, 6, 2, 4, 9, Шопарланка, 29, 33
На 29.10.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ - Дебрен: 033002, 19076-М. Шопарланка, ІV-517, Вакльовица, Втора 1, 5, 8, 1а, 7, 11, 2, 10, 3, 18, 12, 1, 16, 6, 22, 9, 14, 4, 5, 21, 27a, 19, 35, 15, 25, 13, 33, 2, 23, 41, 17, 16, 31, 20, 29, Двадесет и Втора 12, 5, 6, 9, Двадесет и Осма 3, Двадесет и Пета 9, 8, Двадесет и Първа 5, Двадесет и Седма 1, 12, 6, Двадесет и Трета 15, 32, 7, 1, 44, 29, Двадесет и Четвърта 3, 24, 6, 7, Двадесета 35, 20, 6, 30, 1, 26, 14, 12, 24, 4, 28, 22, 16, 10, 2, 18, 3, 8, 7, 9, 36, 5, Дванадесета 4, 13, 1, 16, 18, 1, 20, 27, 6, 15, 5, 3, 14, 10, 2, 7, 12, 9, 11, Девета 15, 1, 5, Деветнадесета 3, 1, 5, 7, 5, 15, 9, 3, 11, 1, 7, 13, Десета 45, 31, 29, 25, 7, 35, 41, 27, 3, 23, 22, 2, 37, 17, 1, 11, 14, 39, 12, 24, 16, 5, 18, 19, 9, 15, 21, 13, 33, Драча, Единадесета 23, 20, 1, 14, 15, 6, 24, 2, 19, 11, 4, 26, 16, 21, 8, 17, 10, извън регулация ПИ 038014, Корилово, М. Решманица, местност Рашманица, Неуточнен Адрес, Осемнадесета 17, 13, 7, 9, 6, 14, 15, 4, 11, 10, 12, 5, 10, 3, 1, 4, Осма 5, 18, 5, 13, 6, 4, 21, 12, 8, 20, 15, 24, 11, 19, 10, 2, 16, 9, 3, 17, 7, Пета 33, 39, 8, 11, 15, 7, 25, 24, 20, 31, 29, 4, 14, 3, 30, 2, 22, 21, 19, 23, 5, 43, 6, 17, 1, 27, 16, 26, 13, 28, 18, 12, 10, 41, 37, 9, Петнадесета 21, 16, 13, 15, 4, 17, 6, 1, 3, 18, 22, 9, 20, 7, 8, 11, 12, 2, 5, 26, 14, 24, 19, 10, 5, Първа 67, 17, Автоработилница, 63, 33, 30, 61, 39, 55, 27, 48, 18а, 24, 43, 45, 41, 50, 1, 59, 49, 29, 46, 35, 44, 28, 37, 23, 34, 40, 52, 57, 53, 32, 36, 47, 51, 621, 25, 31, 26, 56, 38, 42, 22, 54, 20, 40, 19, 21, 8, 11, 7, 13, 18, 2, 14, 5, 17, 9, 10, 12, 15, 3, 6, 32, 1, 16, 4, Решманица, Седемнадесета 12, 3, 14, 6, 2, 10, 4, 8, Седма 6, 1, 3, 5, 4, 8, 2, Ст 18 Кл Б ТП Дебрен 2, Ст 22 Кл В ТП Дебрен 2, Ст 31 Кл А ТП Дебрен 2, Ст 5 Кл Б ТП Дебрен 1, Трета 31, 15, 1, 5, 21, 10, 18, 9, 2, 4, 27, 23, 14, 3, 12, 7, 19, 13, 8, 6, 11, 29, 18, 37, 49, 35, 10, 43, 45, 41, 31, 51, 33, 47, Тринадесета 1, 26, 2, 3, УПИ 5, Чавдаров Кавак, Четвърта 27, 1, 6, 4, 8, 2, 16, 31, 25, 40, 44, 5, 21, 39, 32, 33, 36, 35, 17, 3, 19, 30, 20, 22, 1, 37, 18, 38, 42, 13, 14, 34, 15, 11, 9, 12, 10, 16, 24, 29, 26, 28, 23, Четиринадесета 32, 17, 15, 6, 14, 18, 7, 13, 2, 10, 30, 24, 3, 5, 4, 8, 26, 22, 20, 11, 16, 28, 19, 9, 12, 1, 6, Чорбаджика, Шеста 42, 46, 17, 40, 50, 44, 48, 38, 52, 22, 26, 15, 24, 34, 13, 18, 16, 2, 28, 36, 4, 3, 30, 6, 12, 20, 32, 14, 10, 8, 58, 56, 54, Шестнадесета 9, 13, 14, 26, 10, 16, 4, 20, 34, 6, 17, 5, 19, 18, 22, 8, 24, 12, 2, 11, 21, 28, 15, 7, 3, 1, 23, 3, 1, Шопарланката, 51, 1, Тп2, 3
На 29.10.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ - Дъбница: 055001, Втора 4, 28, 32, 5, 30, 17, 9, 8, 24, 6, 20, 14, 22, 15, 2, 13, 1, 12, 7, 10, 16а, 26, 40, 16, 18, 3, Двадесет и Пета 20, 19, 29, 12, 33, 23, 35, 5, 11, 2, 17, 21, 7, 16, 15, 18, 8, 14, 22, 37, 9, 25, Двадесет и Седма 21, 13, 17, 3, 23, 11, 15, 9, 1, 5, Двадесет и Четвърта 3, 7, 5, Двадесет и Шеста 4, 6, Двадесета 11, Дванадесета 10, Девета 19, Десета 11, Неуточнен Адрес Тп1 Дъбница, Пета 1, Петнадесета 1, 10, 12, 13, 8, Първа 1, 15, 19, 8, 11, 14, 17, 10, 12, 4, 6, 5, 3, 2, Седемнадесета 10, 17, 15, Стопански Двор Свинарник, Склад и Работилница, Автоработилница, Склад, Офис, Работилница, Времянка, Трета 1, Тринадесета 5, 3, 7, Четвърта 3, 13, Четиринадесета 54, 5, 52, 50, 32, 39, 2, 6, 46, 20, 38, 16, 40, 1, 35, 79, 44, 31, 30, 48, 36, 17, 8, 29, 42, 43, 58, 4, 37, 34, 10, 3, 28, 18, Шеста 14, 12, 1, 2, 6, 10, 9, 15, 11, 7, 17, 16, 4, Шестнадесета 1, 2, 7, 3, 1, 5, 4, Площад, 2, 1
На 29.10.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ - Копривлен: Неуточнен Адрес Овчарник
На 29.10.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ - Лещен: УПИ II - 273, УПИ II, ПИ №271, Кв. 19, УПИ VI, ПИ №269, Кв. 19, Временно Строително Табло
На 29.10.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ - Марчево: 042004, 042005 - М. Самуилска Поляна, 047096 По Квс на С. Марчево М. Пъдарка, Голек, Канина, Курорт Огняновски Минерални Бани, Ст 19 ТП Марчево 2
На 29.10.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ - Огняново, Общ. Гърмен: 034075, ||-42, Кв. 3 М. Банята, Благой Матеров 1, 5, 2, 10, 15, 16, 11, 6, 12, 18, 13, 22, 17, 20, 7, 8, 21, Втора 1a, 1, 2, Горни Бани Сграда, 9, 1, 10, Преди База Апк, Почивна Станция, 1, Хотел, Времянка, Двадесет и Втора 3, 1, 4, 4, 16, Двадесет и Девета 11, 7, 9, 29, 5, 6, 21, 17, 3, 13, Двадесет и Осма 5, 28, 2, 4, 9, 3, Двадесет и Пета 3, 4, 7, 6, 2, 8, 3, 12, 4, 10, Двадесет и Първа 18, 17, 216, 8, 1, 19, 9, 4, 3, 13, 6, 44, Двадесет и Седма 15, 14, 7, 13, 12, 9, 4, 5, 1, 2, 6, 8, Двадесет и Трета 1, 3, Двадесет и Четвърта 3, 7, 1, 8, 6, Двадесет и Шеста 7, 4, 5, 27, 6, 21, 15, 9, 11, 12, 4, 18, 1, 20, 13, 14, 16, Двадесета 6, 7, 8, 9, 12, 22, 3, 19, 4, 1, 10, 2, 18, Дванадесета 6, Деветнадесета 4, 5, 2, 8, 7, 6, 3, 11, 16, 13, 15, 17, Димитър Кемалов 45, 49, 35, 12, 6, 8, 37, 10, 41, 43, 47, 39, 33, 31, 41, Долни Бани Ресторант, Времянка, Иван Вазов 1, 28, 57, 29, 40, 5, 49, 45, 25, 10, 4, 13, 2, 19, 53 Кметство, 55, 17, 7, 41, 24, 11, 12, 26, 33, 21, 8, 14, 38, 9, 43, 3, 15, 42, 51, 31, 75, 1, 6, 63, 44, 46, 18, 50, 16, 27а, 27, 53, 32, 47, 48, Кирил и Методий 10, 9, 2, 33, 17, 11, 21, 16, 35, 19, 28, Каравана, 7, 24, 30, 22, 37, 8, 12, 3, 27, 26, 18, 25, Курбаня 1, 15, Неуточнен Адрес Градски Бани, Поща, Площад, Стълб №23, Кл. В, Тп3, Осемнадесета 1, 8, 2, 3, 6, 7, Отец Пайсий 26, 28, 24, 2, 3, 11, 10, 12, 14, 1, 15, 13, 9, 6, 7, 5, 19, 4, Пета 2, Петдесет А, Петнадесета 5, 3, Първа 2, 8, 4, 14, 17, 13, 6, 11, 3, 19, 21, 15, 1, Ст 2 Кл. В ТП Огняново 1, Ст 23 Кл Б ТП Огняново 3, Трета 5, 6, 7, Тридесета 24, 1, 13, 2, 6, 4, 12, 15, 9, 3, 10, 20, 7, 11, Четвърта 12, 14, 3, 8, 10, Четиридесет и Първа 9, 2, 5, 1, 7, 3, Шестнадесета 1
На 29.10.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ - Скребатно: Над Селото- Оградите
На 30.10.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Господинци: Упи-Хі, Кв. 1, Старото Село
На 30.10.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Балдево: УПИ VII-97, Кв. 9, УПИ III Кв. 14, Традиционен Събор
На 30.10.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Баничан: Бахчите, местност Поле, Пръдлището, УПИ III, Кв. 31, Упи-ІV-270, Кв. 28, В Сградата на Кметството, Читалище
На 30.10.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Борово, Общ. Гоце Делчев: Балтовици, Капсии, местност Капсии, местност Пенковото, Пи-18021, М. Мантара, С. Борово, Село Борово, Упи-V-183, Кв. 30, Стопански Двор, Стопански Двор, Стопански Двор
На 30.10.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Брезница: 29-ти Декември 9, 7, 31002, Vііі, Антон Иванов 11, 1, 3, 9, 7, 6, 15, 10, 4, 11, 17, Балийца 3, 7, 17, 9, 11, 1, 33, 4, 14, 2, 18, 16, 15, 13, 12, 6, 5, 3, 26, 24, 33, 41, 47, 43, 30, 29, 26, 25, 28, 42, 35, 37 А, 24, 37, 10, Барата 7, 8, 18, 9, 7, 4, 3, 8, 6, 1, 8, Бели Брег 5, 9, 7, 1, 14, 10, 3, 4, 6, 1, Бело Море 3, 16, 4, 8, 9, 7, 4, 12, 5, Бърда 14, 11, 24, 5, 3, 4, 7, 26, 35, 10, 16, 12, 18, 8, 14, Васил Левски 3, 8, 2, 26, 27, Васил Петлешков 7, 7, 5, 4, 9, 10, 3, Воденицата 2, 5, 1, Генерал Ковачев 7, 1, 5, 2, 4, Гео Милев 3, 11, 1, 17, 15, 8, 12, 7, 6, 5, 6, 6, Георги С. Раковски 10, 12, 5, 3, 4, 6, Гоце Делчев 7, 10, 26, 1, 3, 9, 1, 13, 21, 6, 23, 15, 19, 11, 8, 17, Дунав 12, 4, 2, 9, 10, 13, 5, 8, Иван Вазов 1, 21, 7, 1, 20, 31, 12, 23, 10, 35, 5, 8, 33, 19, 21, 17, 27, 4, 9, Исмаил Кальор 7, 2, 9, 6, Каменица 8, 6, 6, Кв. 84, Керанека 20, 7, 11, 1, 12, 15, 6, 2, 4, 9, Киркалица, Крали Марко 7, 9, 4, 6, 3, 7, 2, 5, Кушията 7, 4, 8, 2, 7, 5, 1, Лозята 3, 7, 11, 21, 48, 4, 18, 2, 14, 12, 6, 3, 17, 5, 10, 3, Македония 8, 1, 6, 10, 4, Масърли 1, 3, 10, местност Чарка Вила, Неврокоп 8, 28, 2, 37, 50, 7, 46, 19, 48, 30, 5, 33, 12, 4, 25, 32, 28, 11, 14, 26, 16, 17, 34, 1, 2, 9, 24, 8, 10, 15, 29, 37, 18, 13, 35, 27, 39, 36, 6, 7, 12, 11, Неуточнен Адрес Поща, Стопански Двор, Отец Паисий 7, 2, 1, 14, 6, 4, 3, 10, 8, 5, 10, 4, 8, Охрид 10, 18, 7, 4, 9, 5, 2, Падарката 6, 14, 3, 14, 19, 15, 17, 14, 10, 13, 6, 28, 17, 11, 15, 12, 7, 4, 3, 16, 2, Панайот Хитов 2, 4, 4, Папратница, Пейо К. Яворов 13, 2, 17, 11, 6, 21, 7, 31, 12, 19, 23, 5, 4, 24, 18, 1, 14, 16, 12, Пирин 2, 14, 8, 1, 8, 18, 22, 7, 13, 15, 5, 14, 2, 6, 16, 9, 3, Промишлена, Речище 17, 9, 18, 14, 7, 5, 3, 1, 17, 2, 32, 1, 35, 29, 25, 17, 32, 24, 27, 10, 20, 31, 11, 40, 26, 13, 9, 22, Тп-2, 23, 33, 5, 15, 31, 13, Ридът 1, 13, 27, 25, 22, 21, 23, 9, 8, 19, 18, 7, 21, 16, 12, 17, 10, Свобода 10, 2, 7, 1, 6, 5, 3, 5, Синища 10, 9, 15, 13, 2, Тп-1, 11, 1, 7, 17, 11, Ситницата 3, 5, 1, Сливница 12, 1, 13, 8, 4, 6, 10, 5, 3, Софата 13, 2, 1, 12, 6, 4, 10, 8, 9, 23, 28, 19, 14, 31, 17, 33, 21, 25, 2, 7, 13, Спас Белухов-Пането 14, 12, 11, 2, 12, 10, 4, 1, 9, 5, 14, Стара Планина 6, 11, 9, 10, 1, 7, 13, 4, 5, 28, Стефан Караджа 4, 5, 13, 1, 2, 3, Стопански Двор, Суда 9, 11, 6, 12, 2, 31, 15, 3, 10, 1, 36, 27, 19, 30, 15, 20, 33, 24, 23, 31, 13, 21, 25, 28, 40, 32, 14, 34, 35, Татарка 7, 1, 14, 2, 23, 1, 15, 9, 19, 13, 10, 7, 6, 43, 42, 5, 11, 3, 8, 4, 41, 39, 28, 50, 38, 26, 43, 16, 42, 37, 35, 24, 29, 49, 21, 34, 53, 51, 19, 4, 44, 43, 25, 18, 48, 44, 47, 41, 36, Теофик Хаджи 6, 4, 2, 7, 5, 6, Туфча 14, 16, 24, 28, 20, 18, 12, 10, 28, 2, 6, 2, 24, 3, УПИ II-682, Кв. 49, Упи-ІV, Кв. 82, Упи-ХVііі-72138, Кв. 58, Ушите, Хан Аспарух 10, 12, 21, 12, 11, 18, 2, 5, 14, 8, 13, 4, 17, 21, 9, 7, 3, 6, 16, Ходжова Поляна 20, 13, 2, 16, Павилион-магазин, 1, 18, 14, 8, 6, 7, 5, 24, 28, 6, 27, 20, 36, 40, 32, 30, 8, 15, 42, 29, Хр. Смирненски 15, 16, 19, 12, 13, 9, 4, 10, 20, 16, 20, 18, 22, Христо Ботев 2, 1, 3, 15, 16, 16, 7, 9, 11, Цар Калоян 13, 3, 11, 5, 6, 2, Чала 21, 10, 18, 2, 6, 4, Чарга, Чарка 9, 6, 14, 4, 5, 2, 20, 15, 17, 18, 7, 11, 8, 19, 10, 1, 1, 28, 24, 22, 30, Чифлика 4, 4, 5, 17, 2, 6, Юрий Гагарин 4, 1, 12, 8, 5, 9, 4, 3, 2, 10, 7, Яне Сандански 1, 5, 3, 5, 3, 4
На 30.10.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, Упи- ХVіі-164, Кв. 11, ХVі-246, Кв. 19, Хі-99, 131, Кв. 22, Старото Село, Входа на Селото В Ляво
На 30.10.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: Драмски Път, местност Мочура, местност Сушица Стопанска Постройка, Офис, Времянка-Стопанска Постройка, Панаирски Ливади 80, 126, Пенковото
На 30.10.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Корница: Ал. Стамболийски 10, 12, 5, 9, 4, 3, 11, 6, 2, 8, Анещи Узунов 10, 2, 1, 12, 11, 19, 7, 21, 15, 4, 17, 11, Асен Лагадинов 5, 3, 1, 2, Бузлуджа 5, Вардар 5, 1, Васил Левски 11, 7, 3, 9, Владимир Поптомов 2, 3, 5, 1, 3, Гео Милев 1, 20, 12, 18, 16, 3, 14, 5, 2, 4, 9, 10, 11, Георги Бенковски 18, 21, 24, 27, 26, 23, 25, 36, 33, 18, 29, 31, 47, 44, 24, 30, 42, 46, 2, 29, 14, 27, 8, 17, 10, 44, 17а, Гоце Делчев 44, 40, 25, 23, 31, 46, 39, 54, 21, 35, 49, 48, 22, 26, 37, 6, 45, 33, 19, 44, 52, 24, 47, 3а, 30, 28, 3, 33, 1, 44, 15, 48, 50, 13, 54, 3а, 46, 6, 52, Димитър Талев 11, 1, 3, Добри Чинтулов 16, 3, 15, 22, 13, Драгоман 18, 6, 14, 5, 3, 2, 4, 22, 20, 20а, Дунав 2, 3, 4, Еделвайс 3, 16, 33, 16, 14а, 17, 6, 14, 1, 27, 20, 11, 24, 7, 21, 31, 12, 3, 28, 13, 2, 23, 18, 32, 22, 5, 9, 30, 10, Здравец 3, 15, 11, 14, 7, 4, 3, 17, 9, 5, 2, 12, 13, Ивайло 8, 15, 25, 18, 9, 16, 5, 14, 11, 24, 22, 10, Иван Вазов 17, 14, 30, 13а, 29, 9, 20, 19, 22, 24, 21, 12, 15, 25, 27, 13, 23, 4, 2, 12, 7, 6, 11, 25, 8, 17, 15, 26, 5, 14, 9, 3, Иван Козарев 5, 2, 7, 3, 1, 6, 11, 10, 12, 9, 19, 1, Иглика 5, 3, 1, Ильо Воивода 2, 1, Капитан Петко Войвода 4, 38, 1, Климент Охридски 13, 4, 5, 11, 6, 7, 9, 2, 8, 4, 9, 5, 14, 23, 21, 19, 15, 16, Кръста, местност Кръста Стопанска Постройка, Михаил Антонов 16, 5, 18, 10, 6, 7, 2, 14, 12, 15, 1, Неуточнен Адрес Поща, Кметство, Октомврийска 10, 19, 1, 14, 5, 4, 16, 27, 3, 12, 15, 8, 6, 8, Орляк 3, Отец Паисий 5, Парка - Упи-V, Кв. 30, Петър Берон 9, 10, 2, 7, 11, 8, 1, 6, 9, Пирин 4, 10а, 6, 14, 11, 1 Трикотажен Цех, 7, 16, 5, 17, 12, 3, 2, 41, 39, 58, 62, 25, 54, 48, 3, 38, 47, 56, 46, 60, 37, 13, 45, 32, 40, 26, 31, 22, 34, 5, 12, 19, 30, 20, 36, 23, 48, 38, 25, 21, Рила 11, 18, 1, 10, 4, 24, 32, 12, 20, 9, 14, 21, 19, 17, 11, Родопи 3, 8, 4, 9, 21, 6, 10, Стопански Двор Сграда, Офис, Работилница, Хаджи Димитър 5, 3, 14, 2, 9, 3, 7, 4, 1, 5, 6, 8, Христо Ботев 5, 7, 3, 9, 6, 2, Христо Смирненски 6, 9, 17, 4, 11, 7, 6, Цар Самуил 5, 3, 1, 4, Черно Море 2, 10, 9, 7, Шипка 12, 3, 2, 1
На 30.10.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Кремен, Общ. Банско
На 30.10.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Лъжница: 029005 М. Голака , Ал. Стамболийски 11, 5, 10, 9, 8, 5, 11, 1, 7, 3, 13, 2, 12, 18297, 18, Атанас Тешовски 1, 2а, 5, 3, 2, 6, 8, 12, 15, 3, 7, Васил Левски 10, 1, 12, 14, 16, 6, 8, 11, 4, 5, 7, 9, 15, 3, 13, 1, Горна Бара, Граматиковица, Драва 40, 44, 37, 31, 7, 27, 17, 5, 23, 25, 30, 13, 33, 1, 36, 21, Елена Лефтерова 3, 1, 4, 10, 12, 1, 6, 7, 9, 7а, 8, 5, Здравец 14, 8, 1, 12, 5, 3, 20, 18, 16, Ивайло 12, 2, 10, 11, 4, 6, 8, 3, 9, 7, 12а, Каменика, Лъжница Поща, местност Дъбето Стопанска Постройка, Неуточнен Адрес на Центъра, Никола Вапцаров 37, 42, 36, 31, 26, 44, 21 А, 25, 23, 30, 27, 32 А, 28, 33, 32, 38, 21, 39, 7, 40, 41, 43, 21а, 46, 59, 3, 2, 12, 50, 57, 9, 6, 17, 22 А, 56, 36, 58, 51, 11 А, 52, 55, 69, 4, 63, 62, 46, 13, 16, 7, 60, 61, 11, 64, 54, 8, 22 Б, 20, 20 А, 10, 29, Никола Калъпчиев 41, 33, 8, 10, 39, 28, 33 А, 48, 27, 22, 16, 21, 19, 49, 12а, 34, 1, 18, 26, 15а, 43, 30, 20, 42, 40, 12, 29, 31, 30 А, 32, 11, 23, 50, 45, 2, 15, 31 А, 17, 7, 39 А, 16 А, 24, 5, 35 А, Никола Парапунов 4, 13, 7, 3, 1, 7 А, 9, 2, 15, Опълченска 7, 2, 3, 5, 20, 36, 13, 31, 28, 23, 12, 4, 11, 42, 10, 19, 16, 6, 26, 17, 15, 38, 24, 30, 40, 27, 22, 8, 20, 35, 18, 25, 14, Ореляк 13, 4, 17, 1, 6, 11, 21, 3, 8, 10, 2, 15, 7, 9, 8, Партизани 13, 23, 19, 14, 17, 33, 15, 29, Патриарх Евтимий 5, 1, 2, Пирин 3, Прогрес 2, 22, 16, 20, 12, 14, 5, 10, 7, 8, 6, 9, 13, 4, 10, 1, 6, 7, 6, Родопи 1, 3, 9, 5, Сергей Румянцев 21, 10, 31, 8, 27, 29, 33, 23, 32, 17, Стопански Двор Фуражомелка, Сграда, Стоян Войвода 15, 17, 15, 30, Христо Ботев 19, 20, 12, 3, 5, 16, 15, 4, 10, 8, 1, 7, 9, 2, 11, 13, 6, 18, 17, 14, Юрий Гагарин 9, 5, 3, 7, 1, 11, 3
На 30.10.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Огняново, Общ. Гърмен: В Началото От Ляво След Моста
На 30.10.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Самоков: Тинтява 7
На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Господинци: Старото Село
На 31.10.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Борово, Общ. Гоце Делчев: Балтовици, Капсии, местност Капсии, местност Пенковото, Стопански Двор
На 31.10.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: местност Мочура, местност Сушица Стопанска Постройка, Офис, Времянка-Стопанска Постройка, Панаирски Ливади 80, 126, Пенковото
На 01.11.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Лъжница: Ал. Стамболийски 11, Атанас Тешовски 1, 2а, 5, 3, 2, 6, 8, Васил Левски 10, 1, 12, 14, 16, 6, 8, 11, 4, 5, 7, 9, 15, 3, 13, Елена Лефтерова 3, 1, Ивайло 12, Неуточнен Адрес на Центъра, Никола Вапцаров 37, 42, 36, 31, 26, 44, 21 А, 25, 23, 30, 27, 32 А, 28, 33, 32, 38, 21, 39, 7, 40, 41, 43, 21а, 46, Опълченска 7, 2, 3, 5, Прогрес 2, 22, 16, 20, 12, 14, 5, 10, 7, 8, 6, 9, 13, 4, 10, 1, Стопански Двор Фуражомелка, Сграда, Христо Ботев 19, Юрий Гагарин 9, 5, 3, 7, 1, 11
Община Гърмен
На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Дъбница: Втора 4, 28, 32, 5, 30, 17, 9, 8, 24, 6, 20, 14, 22, 15, 2, 13, 1, 12, 7, 10, 16а, 26, 40, 16, 18, 3, Двадесет и Пета 20, 19, 29, 12, 33, 23, 35, 5, 11, 2, 17, 21, 7, 16, 15, 18, 8, 14, 22, 37, 9, 25, Двадесет и Седма 21, 13, 17, 3, 23, 11, 15, 9, 1, 5, Двадесет и Четвърта 3, 7, 5, Двадесет и Шеста 4, 6, Двадесета 11, Дванадесета 10, Девета 19, Неуточнен Адрес Тп1 Дъбница, Пета 1, Петнадесета 1, 10, 12, 13, 8, Първа 1, 15, 19, 8, 11, 14, 17, 10, 12, 4, 6, 5, 3, 2, Седемнадесета 10, 17, 15, Трета 1, Тринадесета 5, 3, 7, Четвърта 3, 13, Четиринадесета 54, 5, 52, 50, 32, 39, 2, 6, 46, 20, 38, 16, 40, 1, 35, 79, 44, 31, 30, 48, 36, 17, 8, 29, 42, 43, 58, 4, 37, 34, 10, 3, 28, 18, Шеста 14, 12, 1, 2, 6, 10, 9, 15, 11, 7, 17, 16, 4, Шестнадесета 2, 7, 3, 1, 5, 4, Площад, 2, 1
На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч./ На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч./ - Ковачевица: Кв. 23, УПИ ІV
На 01.11.2019 г. /09:00 - 14:30 ч./ - Дъбница: 055001, Десета 11, Стопански Двор Свинарник, Склад и Работилница, Автоработилница, Склад, Офис, Работилница, Времянка, Шестнадесета 1
Община Петрич
На 29.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 30.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Беласица: Акация 10, 11, 31, 5, 25, 33, 9, 27, 44, 21, 19, 7, 24, 22, 13, 12, 23, 17, 20, 14, 2, 1, 8, 6, Александър Стамболийски 14, Беласица 90, 92, 77, 94, 100, 104, 89, 83, 96, 85, 69, 31, 93, 67, 91, 84, 102, 88, 65, 86, 45, 71, 49, 47, 58, 55, 80, 61, 59, 62, 64, 74, 76, 43, 63, 78, 60, 57, 68, 38, 50, Поща, 33, 54, 36, 46, 27, 44, 26, 42, 25, 34, 48, 23, 31, 22, 28, 26, 24, 10, 13, 15, 107, 108, Братя Миладинови 8, 2, 6, Васил Левски 2, 1, 4, 8, 7, 6, 3, 6, Георги Бенковски 14, 7, 12, 3, 11, 8, 6, 10, 5, 9, 4, 1, 2, Гоце Делчев 6, 4, 7, 8, 3, 16, 14, 2, 18, 1, 12, 11, Григор Пърличев 8, 10, 12, 6, 1, Девети Май 15, 31, 25, 23, 20, 27, 30, 29, 21, 16, 22, 33, 17, 14, 19, 4, 15, 9, 8, 10, 11, 7, Дермено 8, 5, 3, 6, Динк Махле, До МТП Беласица, Кестен 2, 1, Кокиче 7, 9, 10, 12, 8, 3, Крали Марко 1, 2, Марковица 3, 10, 4, 6, 8, 12, местност Горни Парници Жилище, Митко Палаузов 4, 15, 10, 8, 2, 1, 11, 9, 20, 13, 22, 3, 7, Мраморница 6, 4, 8, 11, 12, 7, 3, 2, 5, 9, 1, Никола Некрасов 5, 3, 8, 6, 1, 4, Осми Март 8, 4, 6, 2, 5, 9, 11, 7, 10, 3, Паисий Хилендарски 7, 4, 6, 2, 1, 3, 5, 11, 9, 18, 51, 16, 33, 49, 53, 35, 21, 37, 47, 39, 14, 45, 23, 41, 31, 25, Плиска 1, 4, 11, 2, 3, 8, 12, 7, 9, 6, 10, Поляните, Раславица 3, 4, Стефан Караджа 3, 1, 4, Струмешница 6, 9, 10, 4, 5, 15, 8, Стълб От Вмрнн на ТП Беласица - 3, Стълб При Обекта, Упи-1, Кв. 27, Хаджи Димитър 2, 35, 2, 4, Хан Аспарух 14, 3, 5, 4, 6, 1, 9, Христо Ботев 36, 8, 24, 25, 6, 4, 38, 29, 34, 32, 28, 30, Цар Самуил 5, 2, 6, 3, Цар Симеон 4, Чавдар Войвода 4, 2, 1, Чифлико, Яне Сандански 1, 3, 5
На 29.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 30.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Габрене: Аджийца, Акация 10, 8, 1, 12, 5, 11, 7, 3, 6, 6, Александър Матрасов 5, 1, 6, 3, Буко, Граничар 11, 9, 5, 7, 9, 3, 1, Здравец 12, 20, 6, 4, 10, 11, 15, 14, 8, 16, 5, 2, Иван Вазов 7, 14, 9, 11, 13, извън регулацията 47, 53, 52, 44, 45, 36, 49, 8, 48, 50, 51, 34, 27, 33, 16, 12, 9, 30, 19, 24, 8, 29, 21, 23, 34, 7, 57, 10, 26, 15, 14, 40, 13, 41, 42, 36, 37, 35, 39, 53, 54, 55, 51, Кокиче 7, 1, 2, 3, 5, Комсомолска 13, 11, 12, 1, 5, 3, 8, 7, 9, 10, 6, 20, 22, 24, Марена, местност Марена Сушилня, местност Буко Помпа За Поливане, Помпа, местност Златарево Магазин, Служба, Мотел, Каравана, Помпа, Кафе, Мир 1, 4, 3, 2, Митко Палаузов 14, 12, Неуточнен Адрес Поща, Октомври 7, 11, 6, 10, 12, 8, Освобождение 30, 32, 20, 18, 14, 29, 27, 23, 22, 25, 15, 19, 17, 28, 31, 16, 31, 4, 1, 12, 4, 8, 9, 3, 11, 10, 5, 7, 2, 13, Отец Паисий 11, 15, 13, 12, 9, 14, 17, 12, Прогрес 5, 6, 2, 3, 10, 4, 8, 7, 3, Радецки 26, 28, 23, 24, 27, 14, 2, 11, 1, 9, 13, 6, 5, 8, 16, 15, 3, 23, 18, Родина 25, 17, 18, 16, 7, 30, 14, 26, 24, 13, 15, 28, 4, 5, 12, 7, 8, 10, 3, 6, 9, 5, 2, С. Габрене, Общ. Петрич, ПИ 000486, М. Осено, Стопански Двор Сграда, Струмешница 4, 6, 10, 5, Теменуга 3, Тумба 22, 19, 20, 15, 13, 12, 11, 6, 7, 5, 18, 4, 16, 8, 3, 10, 9, 14, 20, 2, УПИ 4 Кв 32, УПИ ХII-19, Кв. 5
На 29.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 30.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Генерал Тодоров: 1
На 29.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 30.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Долна Крушица: Каръчкото, местност Златарево Помп. Станция, местност Лъката Бензиностанция
На 29.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 30.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Камена: Воденицата, Динко, местност Нишанка
На 29.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 30.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Ключ: Ал. Стамболийски 29, 31, 27, 1, 26, 4, 21, 10, 24, Альоша 4, 6, 30, 2, 9, 3, 33, 1, 31, 18, 10, Антон Попов 4, 3, 1, 2, Атанас Бубакяров 13, 6, 5, 12, 14, 24, 22, 23, 20, 14, 13, 17, 26, 30, 9, 7, 22, 27, Беласица 18, 3, 19, 20, 8, 4, 7, 14, 1, 3, 9, Ген. Скобелев 3, 1, 5, 2, 10, 8, 6, Гергевче 5, 2, 3, 1, Драмчов Кайнак 1, Дружба 9, 12, 10, 16, 3, 11, 6, 7, 1, 8, Иван Козарев 5, 5, 3, 6, 4, 2, 11, 9, 12, 15, 8, 7, 13, 1, Иглика 1, 3, 2, извън регулацията 2, 1, 4, 7, 43, 11, 6, 9, 4, 22, 25, 27, 24, 38, 17, 21, 20, 37, 41, 36, 43, 31, 42, 13, 35, 39, 14, 44, 18, 36, 43, 25, Ил. Макариоплски 4, 10, 12, 6, 11, 1, 7, 3, 13, 5, Илинден 18, 23, 21, 11, 5, 7, 16, 2, 8, 13, 19, 9, 6, 12, 6, 3, 2, 10, 1, 8, 13, 6, Квартал 50 Заведение, Кирил и Методий Поща, 4, 5, 7, 6, 1, Китка 23, 22, 15, 13, 11, 9, 20, 7, 9, 8, 10, 3, 6, 2, 12, Климент Охридски 8, 5, 9, 5, 3, 6, 1, Лозен 1, 5, 13, Малчика 11, 3, 8, 10, 7, 13, 2, 9, 4, 1, 14, 8, местност Джаловец Цех, местност Кайнако Работилница, Млада Гвардия 5, 16, 3, 2, 1, 7, 6, 6, Наум Охридски 5, Никола Вапцаров 1, Подгорие 7, 5, 15, 22, 2, 23, 9, 5, 26, 2, Равни Ниви, Самуилова Крепост 5, 2, 4, 3, 5, 5, Струмешница 2, 1, Христо Смирненски 2, 3, 1, 12, 13, 10, 1, Цар Самуил 16, 17, 5, 21, 2, 1, 3, 15, 6, 19, 8, 9, 39, 23, 18, 41, 20, 16, Цех, 37, 35, 42, 21, 22, 34, 23, 36, 45, 33, 47, 43, 35, Черно Море 3, 7, 6, 8, 5, 1, 10, 12, 7, 10, 9, 14, 3, къща
На 29.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 30.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Коларово, Общ. Петрич: Антон Попов 15, 17, 13, 5, 3, 1, 30, 7, 18, 14, 24, 22, 10, 4, 20, 28, 8, 26, 2, 6, Асен Златаров 9, 3, 11, 19, 21, 15, 6, 7, 13, 1, 8, 2, 4, 14, Баларе, Башчите, Беласица 74, 69, 77, 92, 104, 89, 91, 80, 86, 32, 78, 106, 96, 98, 73, 102, 94, 75, 84, 72, 112, 100, 82, 63, 90, 76, 95, 47, 110, 70, 71, 59, 57, 65, 39, 58, 29, 32, 52, 42, 40, 56, 31, 38, 46, 44, 26, 33, 54, 48, 36, 51, 34, 35, 22, 30, 43, 41, 50, 45, 62, 37, 64, 14, 27, 12, 19, 21, 17, 2, 23, 5, 4, 7, 16, 11, 15, 8, 10, 1, 25, 3, 13, 9, 20, 6, 68, 53, 55, 66, 51, 57, Брегалница 9, 8, 7, 1, 4, 3, 2, 5, Бяло Море 15, 1, 18, 12, Вела Пеева 28, 11, 30, 26, 22, 13, 34, 18, 3, 5, 1, 2, 10, 22, 9, 20, 7, 4, 6, Високи Явори, Владимир Заимов 19, 27, 8, 11, 25, 15, 9, 13, 23, 12, 21, 17, 14, 6, 10, 16, 3, 5, 4, 1, 2, 7, Възраждане 7, 8, 6, 10, 3, 1, 2, Гоце Делчев 4, 20, 11, 9, 14, 21, 3, 22, 19, 5, 17, 24, 2, 12, 16, 10, 7, 8, 13, 15, 1, Гранит 4, Двадесет и Трети Септември 4, 6, 10, 2, Драва 2, 12, 13, 7, 8, 11, 6, 3, 4, Еделвайс 2, 5, Жданов 11, 8, 5, 3, 6, 7, 12, 4, 9, 14, 10, Иван Вазов 5, 2, 6, 7, 3, 8, 13, 4, Ильо Войвода 1, 6, 5, 3, 7, 2, Калоян 5, 7, 1, Кокиче 2, 4, 6, Крайречна 3, 1, 4, 5, 2, 6, Липите 20, 24, 19, 22, 18, 3, 11, 32, 30, 34, 31, 17, 25, 6, 10, 14, 4, 2, 16, Любен Каравелов 8, 6, 10, 5, 2, 3, 2, 4, 1, 7, Македония 7, 9, 3, Малчика 2, 6, 14, 3, 15, 1, 10, 7, 12, 8, 9, 4, 13, 16, 11, Марин Дол, местност Бахчите Временно Строителство, Местост Марковица В Началото на Селото, Митко Палаузов 4, 2, Неуточнен Адрес Усилвател Бац, Усилвател Бац, Никола Вапцаров 14, 4, 8, 7, 16, 10, 15, 1, 13, 9, 5, 11, 3, 12, 6, 2, Никола Парапунов 2, 11, 4, 9, 5, 3, 10, 7, 6, 1, Огражден 9, 3, 6, 4, 1, 5, 8, 2, 5, Одрин 1, 7, 2, 3, 5, Октомври 33, 29, 42, 37, 48, 44, 40, 35, 38, 31, 36, 27, 18, 5, 9, 23, 26, 10, 2, 16, 11, 15, 7, 13, 22, 3, 24, 1, 12, 14, 8, 28, 21, 17, 30, Отец Паисий 8, 21, 13, 27, 10, 9, 14, 2, 31, 23, 25, 11, 15, 33, 4, 6, 17, 29, 12, 1, 5, 3, 7, Партизанска 6, 4, 2, 1, Пейо Яворов 11, 3, 5, 14, 1, 8, 6, 10, 4, 9, 16, 11, 2, 12, 7, Песоко, Петър Берон 14, 17, 7, 8, 15, 1, 11, 2, 5, 18, 4, 6, 10, 12, 16, 3, 19, 9, 13, Пирин 2, 8, 3, 10, 6, 9, 1, 5, 4, 7, 12, Победа 10, 9, 14, 5, 16, 6, 7, 11, 4, 12, 17, 18, 2, 13, 19, 1, 3, 8, 1, Подгорие 16, 14, 8, 1, 2, 9, 5, 12, 6, 3, 7, 10, Просвета 12, 10, 1, 8, 2, 3, 9, 13, 4, 5, 11, 15, 6, 12, 7, Първи Май 8, 3, 2, 6, 1, 4, Радомир 5, 2, 1, 3, Раковски 19, 17, 18, 15, 21, 16, 13, 12, 1, 21, 2, 10, 8, 6, 7, 4, 13, 19, 14, С. Коларово, М. Песоко, Салют 6, 2, Самуилова Кпепост 11, 2, 7, 9, 4, 3, 1, Симеон Кавракиров 1, 4, 8, 6, 2, 14, 12, 10, 22, 16, 22, Странджа 1, 7, 10, 8, 6, 11, 5, 2, 3, 9, 4, Струмешница 2, 5, 6, 4, 1, 3, Тодор Божиков 6, 4, 5, 10, 9, 14, 16, 7, 3, 1, 8, 2, УПИ I Ul 4, Христо Смирненски 16, 10, 8, 4, 16, Поща, 4, 10, 6, 1, 2, Цар Борис 1-ви 11, 8, 1, 2, 4, 9, 5, 3, 12, 7, Цар Самуил 13, 20, 1, 5, 2, 10, 4, 22, 11, 6, 9, 8, 18, 3, 7, 16, 14, Чавдарка 1, 2
На 29.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 30.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Айдарски Даб, Айдарски Даб Иловица ПИ 56126. 149. 27, Атанас Лютвиев 23, България 108, 153, 83, 60, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Княз Борис I 31, Любен Каравелов 3, Ляшница, Места 22, местност Айран Бунар Помпа, местност Бухото Жилище, Помпа, Помпа За Напояване, местност Бяла Черква Помпа За Напояване, Помпа, местност Джевезлъка Жилище, Помпа, Помпа За Напояване, Цех, местност Зиче Жилище, Жилище, местност Златарево Бюро, Митница, местност Иваник Свинарник, Сграда, Ханче, Помпа, Автобаза, местност Иваник Каринска Чешм, местност Иловица Помпа, местност Конгоро Сграда, местност Ляшница Помпа, местност Омондрос, местност Пильови Орехи Жилище, местност Тръстен Жилище, Полковник Дрангов 1, Свети Георги 2а, Хижа Беласица Хижа
На 29.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 30.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Първомай, Общ. Петрич: Гоце Делчев 37, местност Чалтията Автоработилница
На 29.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 30.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Самуилово, Общ. Петрич: Васил Левски 10, Самуилово, УПИ 1 Кв. 31, УПИ ІV-57, Кв. 18 (
На 29.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 30.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Скрът: 9-ти Септември 11, 1, 2, 4, 8, 10, 7, 3, 6, 13, 5, 9, Александър Стамболийски 2, 1, 3, 12, 10, 5, 8, 9, 7, 11, Антон Попов 2, 4, 6, 7, 3, 5, 30, 31, 41, 38, 42, 39, 40, 36, 37, 45, 33, 35, 44, 30, 26, 32, 43, 20, 10, 11, 14, 27, 19, 29, 25, 18, 15, 5, 17, 26, 24, 23, 9, 22, 12, 1, Бахчите, Беласица 11, 13, 6, 4, 15, 13, 2, 4, Бруч 22, 25, 23, 24, Васил Левски 3, 4, 8, 14, 6, 7, 12, 10, 5, 13, 16, 31, Воденицата 7, 2, 6, 5, 4, 1, Георги Димитров 17, 35, 28, 55, 30, 52, 56, 24, 22, 37, 40, 31, 23, 48, 33, 46, 41, 39, 25, 44, 47, 54, 36, 42, 50, 26, 45, 38, 29, 43, 1, 7, 15, 11, 6, 10, 18, 3, 20, 5, 8, Поща, 13, 12, 16, 2, 14, 9, Гоце Делчев 9, 10, 8, 1, 3, 6, 5, 2, 7, 4, Димитър Ацев 2, 5, 1, 7, 2, 9, 5, 8, 13, 15, 6, 4, 17, 12, 19, Доксаница, Ефтим Дойчев 1, 8, 2, 13, 12, 7, 10, 9, 11, 19, 21, 17, 14, Лозен 6, 8, 9, 1, 5, 3, 12, 10, 7, 16, 11, 13, 14, 15, 18, 20, 12, Младост 1, 2, 11, 9, 10, 4, 5, 6, 18, 14, 16, Никола Й Вапцаров 3, 2, 3, 16, 1, 7, 5, 14, 4, 12, 6, 10, Орището 23, 16, 19, 12, 17, 11, 21, 15, Пейо К Яворов 2, 7, 8, 4, 4, Площицата, Първи Май 6, 4, 2, 8, 7, Свобода 8, 3, 2, 14, 6, 12, 10, 7, 5, Скрът, Скрътска Комуна 1, 4, 3, 5, 6, Струма 2, 3, 4, 1, Тодор Божиков 4, 6, 10, 3, 8, 5, 1, Тумба 8, 3, 2, 1, 6, 10, 18, 11, 16, 5, 7, 9, 9, 24, 15, 17, Хан Крум 1, 9, 1, 8, 2, 7, 5, 10, Христо Ботев 4, 6, 3, 7, 11, 2, Христо Велев 2, 3, 11, 1, 19, 14, 5, 7, 13, 15, 12, 8, 16, 4, 17, 6, Цар Самуил 4, 2, 5, 7, 12, 8, 6, 14, 3, 10, 4, 1, Червена Звезда 2, 5
На 29.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 30.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Яворница: 8-309 Кв 31, Адалберт Антонов 13, 8, 15, 10, 11, 6, 3, Васил Кънчев 2, Васил Левски 2, 1, 4, 8, 3, 6, 14, 10, 13, 9, 17, 14, 15, Георги Измирлиев 6, 5, 2, 1, 4, 8, 5, 20, 19, 15, 17, 18, 7, 13, 21, извън регулацията 22, 43, 26, 13, 3, 35, 20, 12, 5, 25, 17, 21, 23, 11, 29, 26, 8, 24, 15, 9, 10, 7, 33, 6, 32, 19, 28, 32, 13, 36, 4, 7, 30, 42, 24, 31, 3, 33, 1, 29, Изгрев 10, 3, 13, 12, 9, 17, 16, 8, 18, 4, 7, 14, 11, 6, 1, 1, Комсомолска 7, 28, 26, 51, 49, 6, 12, 31, 24, 23, 16, 37, 49, 9, 27, 17, 5, 3, 41, 57, 43, 55, 39, 29, 42, 35, 15, 20, 11, 34, 25, 18, 53, 10, Кузман Шапкаров 1, 6, 5, 3, 11, 12, 13, 18, 21, 17, 12, 26, 14, 19, 27, 25, 10, 22, 28, 31, 29, 15, 23, 33, 8, 18, Любен Каравелов 12, 8, 15, 2, 1, 5, 10, 7, 3, местност Прогон Цех, местност Самълък Помпа, местност Сушилнята Сушилня, Освобождение 1, 5, 4, 1, 3, 11, 9, Осогово 3, 7, 2, 9, 13, 11, 13, 16, 4, 15, Панайот Волов 2, 8, 3, 1, 20, 13, 14, 15, 12, 16, 18, 11, Пейо Яворов 5, 1, 3, Победа 17, 30, 19, 38, 5, 39, 40, 37, 18, 28, 9, 41, 1, 3, 2, 7, 8, 23, 17, 11, 10, 12, 13, 1, 9, 16, 19, 20, 18, 6, Прогон, Саманлък, Христо Ботев 15, 7, 6, 9, 5, 3, 10, Христо Смирненски 6, 16, 4, 5, 2, 15, 13, 14, 12, 7, 1, Имот №000418
На 29.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Беласица: Беласица 45, 71, 49, 47, 58, 55, 80, 61, 59, 62, 64, 74, 76, 43, 63, 78, 60, 57, 68, Васил Левски 6, Девети Май 4, 15, 9, 8, 10, 11, 7, Мраморница 1, Паисий Хилендарски 18, 51, 16, 33, 49, 53, 35, 21, 37, 47, 39, 14, 45, 23, 41, 31, 25, Плиска 1, 4, 11, 2, 3, 8, 12, 7, 9, 6, 10, Стефан Караджа 3, 1, 4, Хаджи Димитър 35, 2, 4, Хан Аспарух 14, 3, 5, 4, 6, 1, 9
На 29.10.2019 г. /08:30 - 12:00 ч./ - Митино: Шеремет
На 29.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 30.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 01.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Ал. Стамболийски 38, 36, Александър Буйнов 11, 3, 7, 6, 1, 4, 5, 2, 9, Баучер 2, 3, 4, 6, 8, 1, 12, 10, 5, Битоля 8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3, България 24, Бяло Море 6, 2, 4, 8, 5, 1, 3, Васил Кънчев 29, 15, 19, 21, 31, 37, 27, 8, 23, 17, 35, 33, 25, 6, Гоце Делчев 26, 34, 30, 16, 28, 14, 39, 22, 36, 41, 20, 32, 24, 38, 18, Д-Р Асен Златаров 8, Искър 4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1, Капитан Никола Парапанов 3, 24, 30, 24, Тото Пункт, Княз Александър Батемберг 30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21, Лазар Маджаров 40, 34, 38, 36, Места 14, 11, 8, Мусала 10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12, Полковник Дрангов 1, 1, Полковник Дрангов 1, Родопи 4, 2, 1, Рокфелер 52, Св. Св. Кирил и Методи 1, 15, 12, 13, 18, Свобода 12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16, Серска 2, Скопие 9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13, Хан Аспарух 9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15, Христо Ботев 10, 4, 12, 6, Цар Борис III, Цар Иван Шишман 11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7, Яне Сандански 29, 21, 19, 23, 25, 17
На 29.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ На 30.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ На 01.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Марикостиново: Бяло Море 2, Вела Пеева 32, 15, 11, 24, 21, 22, 40, 42, 9, 28, 1, 38, 34, 44, 46, 23, 30, 7, 17, 5, 36, 13, 19, Георги Раковски 8, 6, 5, 9, 7, 10 Вила, 4, 3, 10, Димитър Благоев 8, 13, местност Високия Рид Склад, Струма 1, 24, 13, 6, 2, 3, 8, 9, 7, 16, 12, 5
На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Марикостиново: Димо Хаджидимов 7, 11, 9, 10, Иван Вазов 10, 21, Марица 45, 43, 61, 73, 49, 36, 63, 44, 47, 24, 55, 41, 22, 28, 32, 67, 30, 65, 46, 59, 69, 53, 40, 75, 38, 39, 20, 42, 26, 57, 34, Пирин 4, 2, 5, 6, 14
На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Михнево: Гоце Делчев 5, Гоце Дивлев 9, 15, 7, 19, 6, 13, 4, 8, 10, 12, 3, 14, 17, 5, 2, 1, Ел-Тепе 4, 2, 1, 6, 5, 7, 3, Искър 2, 11, 9, 6, 5, 7, 3, 1, Калабак 6, 10, 2, 3, 5, 11, 8, 9, 7, 4, 14, Лазар Данаилов 11, 15, 34, 30, 32, 9, 16, 28, 7, 26, 36, 13, Лазар Маджаров 1, 2, 5, 4, 3, Максим Горки 12, 4, 7, 1, 6, 5, 2, Никола Вапцаров 8, Пирин 8, 1, 9, 13, 6, 4, 2, 7, 5, 3, Шипка 26, 20
На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: 22-Ри Октомври 1, 28-ми Октомври 1, Димитър Гощанов, Иван Вазов 1, 3, 2, Княз Борис I 7, Полковник Дрангов 1, Сграда на Тк Гум, Славянска 4, Христо Ботев 2, Цар Борис III 11 Супермаркет, 11а, 9, 9, 16, 20, 15, Яне Сандански 1, 10, 5, 3, 18, 9, 9, 2, 11, 12, 18, 4, 1, 20, 6, 14, 7, 20, 2, 13, 6, 5
На 29.10.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Митино: местност Порой
На 30.10.2019 г. /08:30 - 12:00 ч./ - Ръждак: 56126. 453. 3, УПИ V-86, Кв. 20
На 30.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Габрене: Акация 6, Граничар 5, 7, 9, 3, 1, Иван Вазов 14, 9, 11, 13, извън регулацията 41, 42, 36, 37, 35, 39, Кокиче 7, 1, 2, 3, 5, Комсомолска 20, 22, 24, Мир 1, 4, 3, 2, Митко Палаузов 12, Отец Паисий 14, 17, 12, Прогрес 3, Родина 5, 2, Тумба 13, 12, 11, 6, 7, 5, 18, 4, 16, 8, 3, 10, 9, 14
На 30.10.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Ръждак: Белата Чешма, Жилище
На 31.10.2019 г. /08:30 - 12:00 ч./ - Дрангово, Общ. Петрич
На 31.10.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Дрангово, Общ. Петрич: местност Болницата, Над Селото 23563, Старо Село, М. Върбите УПИ 000498
Община Разлог
На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Баня, Общ. Разлог: III, Кв. 49, IV-57020 III-57020, Ангел Даракчиев 1, Баненска Буна 47, 31, 3, Втора 8, 52, 14, 29, 32, 6, 30, 5, 31, 27, 28, 20, 35, 1, 48, 18, 7, 26, 4, 15, 24, 17, 9, 13, 36, 46, 21, 10, 44, Девета 2, Деветнадесета 1, Неофит Рилски 99, 46, 11, Осма 9, Пета 54, 34, 48, 46, 32, 38, 52, 58, 42, 50, Петнадесета 3, 4, 2, ПИ №02693. 501. 1044, Първа 18, 2, 6, 20, 21, 13, 1, 31, 16а, 12, 27, 8, 11, 15, 22, 10, 16, Седемнадесета 3, 1, Тринадесета 7, 9, 16, УПИ XIx-610 Кв 44, Четвърта 19, 17, 15, 13, 21, 9, 4, 11, 2, 39, Четиринадесета 2, 1, Шеста 43, 23, 41, 44, 31, 21, 17, 20, 22, 45, 29, 18, 39, 37, 16, 24, 33, 25, 32, 27, 12, 30, 35, Шестнадесета 19, 17, 4, 6, 1, 3, 13, 9, 15, 7, 8
На 30.10.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Разлог: Бельов Баир, местност Бельов Баир, местност Пети Километър Цех, местност Раплево 1, 1, местност Скалата
На 31.10.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Разлог: 61813. 456. 22, Изворите Б, Проф. Иван Кипров 51 А, 51 Б
Община Сандански
На 29.10.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Вълково
На 29.10.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Ново Ходжово
На 29.10.2019 г. /12:45 - 16:00 ч./ - Сандански: Р-Н Главен Път Е-79 Офис
На 30.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Поленица: Бангеица 042023, Бангийца, местност Целипут, Целипут
На 30.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Сандански: Панайот Волов 10, 8, 12, 7, 11, 9, Свобода 14, Стефан Стамболов 58, 47, 14, 49, 37, 39, 41, Целипут
На 30.10.2019 г. /11:00 - 16:30 ч./ - Лиляново: Мвец Арнут Дере
Община Сатовча
На 29.10.2019 г. /09:00 - 13:30 ч./ - Туховища: Тп2
На 29.10.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Туховища: 382, Здравна Служба, Тп1, Кметство
На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Слащен: Вергил Ваклинов 31, Георги Бенковски 26, 14, 17, 33, 28, 38, 12, 3, 23, 20, 29, 40, 24, 22, Георги С. Раковски 22, Гоце Делчев 39, 17, 16, 13, 3, 14, 19, 41, 12, 10, 15, 23, 21, 2, 5, 4, 1, 29, 31, 27, 20, 22, 7, 11, 25, 28, 9, Демокрация 56, 106, 45, 47, Димчо Дебелянов 5, 24, 3, 19, 4, 16, 25, 6, 10, 15, 8, 13, 18, 7, 11, 2, 1, 17, Еделвайс 20, 28, 18, 17, 14, 15, 21, 4, 3, 16, 6, 23, Ивайло 7, 15, 11, 3, 4, 12, 8, 5, 13, 1, 2, 10, 16, М. Развана, местност Папалев Дол Цех, Стан, Неуточнен Адрес Тп1, Помпа За Питейна Вода, Освобождение 12, 8, 1, 10, Пейо Яворов 6, 4, 2, Родина 16, 6, 15, 20, 31, 8, 18, 10, 2, 9, 3, 14, 84, 11, Родопи 3, 5, 2, 7, 6, 4, 1, Свобода 8, 6, 10, 11, 2, 5, 3, 12, Христо Ботев 1, 8, 3, 20, 15, 6, 2, 14, 17, 18, 22, 13, 12, 11, Цар Симеон 27, 17, 29, 28, 15, 21, 19, Шипка 5, 4, 1, 2, 3
Община Симитли
На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Брежани: ІV-36, Горна махала Жилище, Гоце Делчев 17, 1, 19, 20, 2, 9, 13, 11, 4, Еделвайс 11, 5, 2, 3, 9, 8, 12, местност Кръстьова 2, Жилище, 1, Пирин 3, 5, 1, 2, 4, Рангел Димитров 8, 17, 10, 12, 11, 3, 20, 6, 19, 16, 18, 4, Христо Апостолов Жилище, Христо Смирненски 2, Център Тотопункт, Фургон, Магазин, Яне Сандански 8, 1, 6, 7, 11, 3, 9
На 29.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 30.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 01.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Полена: Вела Пеева 20, 18, 7, 5, 9, Георги Димитров 49, 29, 45, 30, 28, 34, 46, 15, 18, 27, 40, 11, 20, 31, 24, 41, 33, 19, 38, 23, 47, 48, 58, 50, 26, 60, 56, 25, 43, 32, 21, 13, 37, 54, 44, 39, 35, 22, 17, Димитър Благоев 43, 41, 39, 37, 32, Кокиче 13 къща, Ленин 23, 29, 16, 9, 28, 6, 17, 21, 37, 18, 1, 27, 22, 10, 4, 15, 33, 25, 31, 12, 20, 8, 3, 5, 13, 14, 26, 19, 11, махала Ширината 1, Победа 1, 6, 5, 3, 2, 4, Роза 2, 4, 6, Упи-V-18, Кв. 18, Христо Ботев 7, 9, Чайка 14, 2, 4, 10, 6, 12, 7, 5, 3, 1, 1
На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Крупник: 000024 местност Реката, Беглико Пресевна, местност Виро
На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Симитли: Свобода 2
На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Черниче: 9-ти Септември 1, 11, 7, 4, 8, 5, 9, Бреза 1, 4, 3, 2, Васил Левски 44, 36, 37, 38, 32, Вихрен 5, 3, Георги Димитров 10, 53, 60, 63, 56, 29, 43, 44, 51, 41, 50, 49, 58, 48, 54, 46, 55, 45, 61, 57, 52, 40, Гоце Делчев 4, 2, 8, Илинден 3, 2, Ленин 13, М. Сухата Река Кафе, 2, Дет. Градина, Бензиностанция, Магазин, Неуточнен Адрес Помпа, Рила 16, 28, 15, 12, 30, Струма 3, Христо Ботев 29, 42, 36, 37, 32, 34, 41, 42а, 40, 35, 31, Христо Смирненски 2, 5, 4, 6, 10, 1, 9, 7, 3, 11, Шипка 2
Община Хаджидимово
На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Хаджидимово: Васил Левски 11, 16, 13, 24, Георги Бенковски 3, 17, 7, 9, 13, 11, 1, 14, 15, 4, 10, 5, Гоце Делчев 30, 26, 28, 19, 21, Димо Хаджидимов 40, 46, Илинденци 48, 24, 37, 36, 5, 1, 19, 31, 20, 18, 28, 12, 88, 16, 8, 14, 22, 10, 38, 29, 32, 26, 17, 23, 2, 3, 39, Климент Охридски 52, 73, 48, 98, 9, 59, 37, 47, 60, 35, 77, 30, 54, 32, 43, 46, 67, 24, 51, 57, 42, 53, 41, 84, 28, 66, 72, 69, 50, 75, 65, 26, Македония 21, 42, 33, 23, 30, Места 18, 21, 32, 16, 28, 17, 10, 7, 33 Камера, 1, 14, 24, 15, 22, 25, 13, 35, 12, 27, 36, 45, 34, 37, 31, 26, 23, местност Тумбата 8, Младост 52, 17, 4, 25, 48, 38, 30, 1, 32, 23, 40, 19, 3, 43, 7, 50, 33, 39, 11, 28, 31, 34, 8, 35, Опълченска 7, Ореляк 18, Св. Димитър 34-36, Свети Георги 8, 1, Спартак 27, 29, 45, 26, 28, Средни Ливади, Теменуга 1, 3, 5, 2, Трети 14, 83, Овчарник, 44, 71, 21, 39, 121, 49, 69, 36, 70, 7, 41, 114, 56, 92, 33, 40, 49a, 32, 57, 104, 108, 42, 47, 27, 112, 52, 37, 3, 74, 12, 9, 78, 22, 130, 73, 20, 34, 105, 62, 50, 54, 72, ТП3, от ТП3
Община Якоруда
На 30.10.2019 г. /08:30 - 11:30 ч./ - Якоруда: Белмекен 20, Васил Априлов 2, 4, 1, 6, 8, 10, 7, 5, Васил Левски 2, Витоша 10, 27, 29, 45, 25, 61, 48, 18, 47, 21, 32, 44, 51, 52, 23, 57, 46, 33, 31, 28, 59, 24, 34, 43, 12, 39, 65, 26, 40, 36, 37, 50, 22, 14, 20, Гоце Делчев 33, 29, 99, 21, 5, 6, 27, 17, 12, 16, 9, 18, 23, 32, 4, 13, 25, 8, 31, 10, 19, 20, 14, Дванадесета 5, 2, Джебре/Иван Ботушанов/ 42, Кожух 23, Лазарец 14, местност Буковец, Мусала 1, Неуточнен Адрес, Освобождение 3, 98, 1, 5, Петко Р. Славейков 12, Първа/Илия Колев/ 5, 1, 3, 6, 2, 4, Софроний 33, 25, 31, 37, 16, 40, 18, 24, 43, 23, 27, 36, 1, 34, 29, 99, 20, 35, 41, 39, 22, Стефан Караджа/Никола Карад 27, Трещеник 2, Тринадесета, Цар Борис III/Георги Димитр 204, 199, 210, 173, 188, 222, 165, 161, 151, 229, 182, 183, 232, 1, 228, 213, 179, 227, 9, 217, 223, 159, 178, 186, 219, 99, 225, 221, 218, 138, 167, 215, 201, 163, 39, 89, 235, 155, 194, 226, 205, 236, 189, 208, 175, 27, 206, 193, 180, 209, 224, 3, 190, 192, 184, 196, 195, 197, 169, 211, 157, 181, 230, 237, 216, 6, 153, 187, 234, 177, 137, Черковна/9 Септември/ 7, Яворов 1
На 30.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч./ - Якоруда: Васил Левски 17, 10, 9, 16, 6, 35, 20, 25, 12, 14, 2, 3, 11, 19, 7, 80, 8, 24, 22, 99, 15, 18, 4, 26, 13, 28, Витоша 6, Гоце Делчев 1, Даме Груев/Никола Вапцаров/ 2, Екзарх Йосиф 20, 8, 14, 7, 13, 16, 9, 18, 11, 3, 12, 10, 6, 5, Иван Вазов 4, Кирил и Методи 58, 56, 62, 35, 52, 46, 45, 55, 47, 37, 21, 59, 53, 48, 22, 50, 39, 49, 44, 99, 60, 57, Македония 23, 1, 12, 5, 8, 4, 7, 6, 2, 11, 16, 3, Никифор Филипов 12, 1, 11, 15, 4, 16, 5, 13, 9, 3, 6, 14, 7, Родопи 9, Солун/Мустафа Кьоров/ 11, Стара Планина 1, 5, 3, Стефан Караджа/Никола Карад 13, 7, 23, 10, 1, 21, 17, 9, 11, 12, 5, 4, 3, 2, 15, 6, Стойко Маджере 14, Стокевица 16, 12, 2, 9, 17, 5, 1, 4, 13, 98, 21, 11, 23, 25, 6, 10, 7, 8, 9а, Хаджи Никола Вардев 14, 18, 6, 1, 3, 17, 9, 2, 37, 35, 11, 22, 19, 24, 33, 39, 4, 5, 15, 16, 10, 21, 31, 12, 20, Христо Ботев 62, 2, 5, 3, 1, Цар Борис III/Георги Димитр 97, 123, 101, 83, 76, 87, 89, 105, 106, 81, 71, 2, 118, 144, 112, 91, 69, 93, 99, 128, 116, 78, 84, 9, 1, 124, 74, 102, 90, 111, 107, 88, 3, 79, 85, 92, 98, 75, 120, 77, 52, 109, 126, 86, 73, 122, 50, 80, 108, 67, 159, 103, 100, 82, 96, 95, 110, 63, Черковна/9 Септември/ 6, 10, 1, 2, 8, 3, 5, 4, Яне Сандански 6, 14, 18, 3, 13, 8, 12, 5, 16, 4, 11, 15, 2, 10, 9, 99, 7, 1

ОБЛАСТ ВРАЦА
Община Бяла Слатина
На 29.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 30.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 01.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Търнак: І-529, Кв. 43а местност Кметство С. Търнак, Айра 17, Байкал 4, 6, 2, Батак 1, Васил Кънчев 10, Васил Кънчев 2, 11, 22, 20, 13, 7, 6, 18, 15, 14, 34, 8, 10, 1, 16, 3, 12, Васил Нинов 13, 6, 8, 15, 3, 17, 2, 11, 10, 4, 5, 19, 1, 9, 5а, Вит 2, 1, Георги Димитров 5, Граф Игнатиев 26, 4, 2, 8, 24, 22, 10, 18, 9, 14, 1, 3, 12, 11, 5, 6, 20, 7, 15, 13, Д-Р Петър Берон 4, 5, 11, 9, 2, 8, 7, 1, 3, 6, Дако Даковски 2, 8, 4, Иван Вазов 1, 2, Ком 5, 2, 1, 3, Крайна 48а, 5, 62, 44, 3, 9, 2, Ленин 3, 4, 6, Марин Стоянов 30, 26, 35, 15, 23, 28, 13, 11, 36, 21, 52, 17, 31, 19, 34, 22, 20, 24, Марин Стоянов 12, 10, 4, 6, 16, 9, 7, 3, 2, ТП 11, 5, 18, 1, 8, 14, Мир 9, 1, 7, 11, 5, 3, 2, Обнова Тп№10 Уо, Обнова 4, Плиска 3, 6, 5, 1, 4, Септемврийци 25, 27, 26, 2, 40, 13, 29, 36, 17, 19, 44, 46, 32, 9, 34, 62, 7, 48, 54, 56, 28, 52, 3, 15, 11, 30, 23, Христо Ботев 5, 18, 2, 32, 28, 1, 38, 16, 9, 14, 7, 12, 4, 26, 24, 6, 10, 30, 36, 20, 8, 22, 3, Цар Асен 17
На 29.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 30.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Търнак: Ален Мак 2, 5, 4, 6, 8, 3, Васил Тодоров 1, 5, 4, Владая 1, Гено Петров 6, 4 УПИ II-811, Кв. 10, 7, 3, 4, 5, 1, 17, 11, 15, 14, 13, 9, 8, 2, Гео Милев 12, 8, 6, 4, 1, 2, 10, Георги С. Раковски 28, 24, 13, 9, 30, Иван Вазов 36, 34, 43, 39, Иван Ненов 13, 8, 3, 16, 7, 6, 4, 17, 11, 10, 15, 12, Илия Станев 4, 19, 7, 18, 12, 3, 14, 6, 17, 10, 5, 9, 8, 11, 1, 13, 16, 20, Крайбрежна 12, 10, 8, Крайна 8, 6, 10, 76, 4, 27, 74, 31, 72, 33, Кръстовище Ив. Ненов Г. Петров, Ленин 14, 20, 11, 24, 9, 13, 12, Оборище 1, 5а, 5, Опълченска 10, 4, 3, Сан Стефано 17, 32, 8, 21, 19, 6, 13, 15, 29, 16, Тп13 Уо, 37, 25, 14, Септемврийци 66, 37, 80, 25, 31, 29, 33, 70, 62, 86, 74, 21, 64, 27, 76, 35, 82, 84, Тодор Каблешков 5, 2, 3, 7, 4, Христо Смирненски 40, Цар Калоян 17, 15, 13, Цар Симеон I-ви 10, 6, 7, 4, 1, Шипка 16, 13, 2, 11, 14, Юрий Гагарин 47, 6, 4, 5, 2, 10, 1, 3, 13, 7
На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бяла Слатина: Гимназиална 16, 12, 9, 18, 15, 20, 13, 11, 14, 7, Любен Каравелов 34, 21, 19, 25, 24, 27, 40, 23, 32, 36, 13, 20, 38, 30, 28, 15, 29, 26, 22, 11, Цар Асен 73, 85, 80, 60, 81, 82, 83, 71, 68, 86, 75, 89, 69, 72, 78, 76, 74, 66, 67, 93, 62, 77, 91, 64, 84, 70, 65, 87, Цар Симеон I-ви 36, 45, 67, 74, 77, 48, 63, 71, 57, 60, 61а, 30, 65, 55, 56, 38, 54, 53, 32, 44, 35, 59, 69, 58, 70, 43, 42, 68, 79, 68а, 40, 64, 81, 73, 49, 41, 52, 37, 62, 66а, 76, 33, 65а, 75, 66, 61, 72, 46, 39, 50
На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бяла Слатина: Васил Левски 49, 36, 50, 43, 52, 33, 42, 55а, 37, 48, 34а, 40 Строител№3, 36 Строител, 51, 45, 39, 55, 53, 58, 44, 53-Б, 34, 36 Строител№3, 35, 41, 47, 36 Строител 3, 46, Кръстов. Х. Димитър Зад Бл. Младост 3, Кръстовище Х. Димитър и Любомир, Кръстовище Хр. Ботев и Цар Асен, Хаджи Димитър 108, Христо Ботев 40, 46, 37, 42, 41, 38, 29, 43, 50, 31, 39, 35, 33, 27, 48, Цар Асен 59, 54, 63, 46, 44, 58, 49, 56, 40, 44а, 51, 50, 61а, 61, 50а, 57, 53, 52, 42, Цар Симеон I-ви 80а, 85, 82, 78, 89, 91, 87, 80
На 01.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Търнак: Георги С. Раковски 28, 24, 13, 9, 30, Иван Вазов 36, 34, 43, 39, Ленин 14, 20, 11, 24, 9, 13, 12, Сан Стефано 17, 32, 8, 21, 19, 6, 13, 15, 29, 16, Тп13 Уо, 37, 25, 14, Тодор Каблешков 5, 2, 3, 7, 4, Цар Калоян 17, 15, 13, Цар Симеон I-ви 10, 6, 7, 4, 1, Шипка 16, 13, 2, 11, 14, Юрий Гагарин 47, 6, 4, 5, 2, 10, 1, 3, 13, 7
На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бяла Слатина: Д-Р Петър Берон 2а, 11, 2, Дунав 20, 22, 17, 18, 24, 19, 21, 26, 21а, Княз Дондуков 97, 100, 105, 103, 107, 104, 101, 99, 95, 102, 89, 93, 98, 91, Кръстовище Цар Асен и Хан Аспарух, Любомир 20а, 50, 48, 53, 55, 59, 45, 46, 34, 28, 42, 57, 44, 40, 47, 30, 26, 36, 38, 32, местност Край Града Стопанска Сграда Метален Навес, Тодор Каблешков 150, Хан Аспарух 31, 36, 33, 27, 32, 23а, 29, 28, 23, 38а, 30, 38, 34, Цар Асен 32, 5, 25, 26, 36, 4, 47, 19, 11, 15, 6, 29, 43, 8, 14, 23, 7, 1, 18, 45, 16, 30 А, 10, 31, 12, 27, 38, 28, 37, 13, 22, 39, 41, 24, 3, 34, 17, 35, 1а, 30, Цар Симеон I-ви 139, 147, 127, 129, 124, 145, 120, 125, 133, 135, 143, 122, 141, 126, 131, 118, 137, 149, 2
Община Враца
На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Враца: Любен Каравелов 10, 8, 6, 13, 3, 12, 4, 11, 9, 7, 5, Мито Орозов 4, 2, 3, 7, 5, 6, 1, 9, 6, 11, Св. Св. Кирил и Методий 13, 11, 6, 10, 7, 1, 8, 14, 9, 15, 4, 3, 12, 2, 16, Стоян Калъчев 4, 2, 1, ТП Пазарище, 3, Трайко Китанчев 28, 24, 26, 17, 22, 15, 30, 13, 11, Христо Ботев 72, 67, 74, 1, 68, 70, 69, 65, 66, 76, Цар Борис I-ви 2, 5, 4, 1, 3, 6, 8, Цар Калоян 1
На 29.10.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ - Враца: Христо Ботев 145
На 30.10.2019 г. /08:30 - 11:00 ч./ - Враца: Пл Суми
На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Враца: Борис Коцев 12, 6, 18, 10, 8, 16, 14, 2, 4, Васил Кънчов 4, 6, Дъбника 3, Панега 10, 12, 11, 8, 9, Русалка 5, 4, 3, 2, 9, 1, 6, 11, 13, Страхил Войвода 2, 7, 4, 5, 3, Христо Ботев 150 3, 150 2, 138, 148, 150 4, 150, 150 Ртс-2
На 30.10.2019 г. /11:30 - 14:00 ч./ - Враца: Демокрация 8, Иванчо Цветков 9, 2, 5, 11, 7, 3, 2, 13, Кръстьо Българията 13, 18, 15, Морава 5, Никола Войводов 7, Панайот Волов 1
На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бели Извор: 9-ти Септември 31, 2, 27, Александър Стамболийски 20, 9, 8, 6, 18, 4а, 1, 4, 11, 2а ТП Бубарска Станция, 24, 3, 14, Вратица 3, 7, 1, 5, Георги Димитров 6, 9, 7, 20, 10, 16, 34, 2, 4, 28, 32, 24, 8, 13, 11, 14, Драва 11, 13, 14, 1, 3, 7, 17, 15, 12, Дунав 44, 20, 12, 8, 28, 22, 32, 2, 14, 16, 46, 34, 26, 1, Лазар Белорешки 11, 16, 4, 4а, 3, 23, 2, 10, 14, 5, 9, 12, 21, 2а, 7, Леденика 2, Мир 6, 8, 4, 10, 1, Никола Марков-Колката 5, 1, 9, 7, Юрий Гагарин 13, 1, 8, 3, 2, 11, Блок 2, 3
На 30.10.2019 г. /14:30 - 16:30 ч./ - Враца: Бистрец Пс, Бориките 4, 5, Маджар 2, 4, 1, 6, Манастирска 7, 3, 5, 6, 9, 19, 17, 13, 15, 11, 8, 4, 2, Сливница 2, 8, 4, 6, 1, Стоян Орловски 1, 4, 10, 2, 8, 3, 9, 5, 7, 11
На 31.10.2019 г. /08:30 - 11:00 ч./ - Враца: Арда 10, Морава 18а, 18, 18 А, 9, 7, 12, 17, 11, 14, 24, 16, 10, 22, Никола Войводов 19
На 31.10.2019 г. /11:30 - 14:00 ч./ - Враца: Антим I-ви 2, 2 Кула на Мешчийте, Петропавловска, Христо Ботев 1, Музей и Картинна Галерия
На 31.10.2019 г. /14:30 - 16:30 ч./ - Враца: Алеко Константинов 7, 2, Александър Стамболийски 8, 13, 7, 3, 9, 1, 15, 10, 6, 4, 5, Арда 5, 4, 7, 9, 3, 13, 1, 6, Демокрация, Иванчо Цветков 16, 18, 23, 21, 22, 19, 20, 24, Морава 20, 18, 13, Св. Софроний Врачански, Софроний Врачански Павилион За Тролейбусни Билети, Цвета Кръстенякова 14, 12, 8, 16, 19, 6, 15, 20, 10, 13, 11, 22, 18, 9, 23, 17, 21
Община Козлодуй
На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Козлодуй: 52-Ри Полк 14, 12, 7, 17, 20, 13, 4, 16, 2, 26, 9, 11, 18, 21, 5, 19, 15, 6, 8, Безименна 2, 1, 5, 3, 9, 11, 4, Добруджа 13, 9, 2, 3, 6, 12, 1, 4, 10, 5, 7, 8, 11, Орлин Василев 18, Победа 15, 10, 12, 1, 3, 11, 4, 4, 16, 5, 13, 7, 9, 17, 14, 8, 19, Преслав 13, 7, 10, 6, 8, 9, 11, Цар Симеон Велики 11
Община Криводол
На 29.10.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ - Големо Бабино: Александър Стамболийски 16, 4, 12, 10, 5, 14, 2, 3, 2, 12, 10, Борис Станчев 15, 15, 5, 3, 1, 7, 2, 7, 3, Ботуня . 2, 2, 1, Волга . 18, 20, 22а, 12, 16, 6, 5, 25, 6, 25, 8, 1, 3, 8, 1, Георги Димитров 17, 19, 19, 13, 29, 31, 16, 31, 21, 17, 18, 23, 1, 3, 13, 1, 7, 12, 9, 4, 13, 2, 11, 5, Д-Р Антон К. Тодоров 13, 15, 21, 21, 5, 8, 19, 7, 1, 4, 6, 17, 11, 19, 3, 9, 2, 4, Дунав 9, 13, 18, 16, 3, 22, 22, 24, 17, 4, 12, 6, 2, 26, 4, 8, 20, 11, 16 Б, 15, 16а, 14, 1, 7, 17, 18, Дъб . 5, 3, 1, 1, 3, 2, Еделвайс . 3, 1, 2, 6, 4, 4, 6, 3, Здравец 8, 10, Оборище 6а, 2, 7, 1, 5, 6, 8, 6, 3, 4, 7, 11, Плиска 6, 8, Поп Петър Тунчов 23, 17, 9, 1, 7, 25, 5, 4, 4, 15, 2, 6, 5, 2, 13, Радецки . 2, 4, 1, 6. Б, 6, Речка . 8, 7, 2, 6, 4, Рила . 3, 1, 3, Роза 1, 1, Руен 3, 2, 1, Средна Гора 12, 1, 11, 6, 3, Стара Планина 1 А, Струма . 1, 2, Тимок 6, 11, 4, 8, 3, 13, 10, 5, 9, Христо Ботев 4, 5, 25, 3, 19, 11, 6, 18, 20, 17, 9, 13а, 23, 9, 15, 7, 23, 6, Чапаев . 8, 4, 6, 7, 12, 6, 1, 16, 2, 3, Шипка 5, 8, 7, 10, 7, 3, 4, 6, 2, 2, 4, Янтра 2, 5, 5, 7, 1, Ясен 7, 5, 10, 14, 5 А, 2, 3, 12, 6, 16, 8, 9.
Община Мездра
На 29.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Боженица: Толовско Ливаде, Тополовско Ливаде
На 29.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Елов Дол: къща, Вила, махала Лисовци, махала Кьорколовци
На 29.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Липница, Общ. Ботевград: Пекинци, къща, Вила, къща, къща, къща, къща, махала
На 29.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Лютидол: Александър Стамболийски 10, 6, 2, 4, 6, 4, 5, 10, Георги Димитров 27, 10, 63, 37, 56, 14, 26, 73, 36, 47, 75, 41, 59, 11, 33, 32, 74, 27, 15, 23, 13, 28, 46, 33, 49, 76, 7, 21, 55, 40, 68, 78, 1 А, 45, 70, 65, 71, 21, 31, 8, 24, 73 А, 66, 25, 12, 61, 58, 60, 79, 57, 71, 60, 9, 1, 32, 67, 72, 38, 68, 27, 58, 3, 51, 5, 18, 6, Искър 21, 7, 11, 12, 19, 8, 2, 6, 1, 12, 3, 13, 8, 15, 4, Кирил и Методий 7, Любен Каравелов 19, 7, 11, 29, 4, 15, 1, 5 Б, 28, 23, 25, 12, 27, 21, 22, 3, 26, 6, 7, 5 Д, 22, 24, 5 В, 5, Малчика 5, 2, 6, 4, махала Брусника 17, 15, 41, 42, 43, 3, 10, 50, 28, 14, 11, 21, 7, 2, 47, 6, 40, 39, 4, 46, 28, 13, 1, 12, 44, 5, 16, 23, 25, махала Кацарска 1, 14, 11, 14, 3, 5, 13, 3, 4, 10, 12, 3 А, 5, 15, махала Тишовци 15, 11, 16, 9, 3, 10, 21, 2, 17, 4, 20, 18, 14, 8, 19, махала Търнев Рът 27, 6, 3, 26, 12, 7, 2, 12, 1, 1, 16, 18, 14, Мургаш 43, 39, 13, 31 А, 2, 21, 27, 16, 5, 7, 25, 6, 5, 14, 33, 17, 9, 1, 41, 19, 29, 37, 35, 10, 8, 15, 12, Оборище 21, 19, 3, 6, 15, 27, 13, 9, 25, 23, 2, 17, 17, 11, 4, 5, 13, 1, 29, 2, Цар Калоян 1, 1, 4, Шипка 3, 8, 10, 10, 8, 9, 3, 4, 1, 16, М. Търнев Хрът, Мала Река
На 29.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Ребърково: 9-ти Септември 45, 43, 56, 54, 21, 58, 18, 7, 2, 9, 14, 4, 7 А, 3, 20 А, 7, 8, 16, 22 А, 10, 22, 20, 6, 1, 13, 15, 52, 44, 38, 28, 21, 30, 37, 50, 29, 17, 40, 11, 27, 34, 26, 35 А, 24, 41, 41, 33, 58, 28а, 42, 35, 36, 19, 48, 39, Александър Стамболийски 10, 11, 16, 8, 13, 9, 5, 15, 12, 7, 2, 14, 3, 6, 1, Антония Костадинов 24, 17, 28, 32, 5, 8, 1, 36, 7, 1 А, 34, 22, 2, 12, 26, 18, 30, 10, 14, 16, 4, Апп №2028, Бераново 5 А, 11, 3, 5, 2 А, 4, 13, 2, 9, 1, 7, Бор . 2, Ботулиновска 9, 3, 14, 13, 7, 1, 6, 4, 8, 5, 11, 12, 15, 10, Братя Бояджиеви 1, 11, 6, 12, 9, 1, 5, 3, 4, 14, 16, 7, 15, 12а, 10, 17 А, 2, Васил Левски 1, 3, 5, 2, 7, 9, Иван Григоров 7, 12, 21, 3, 5, 10, 9, 15, 14, 19, 13, 8, 1, 1 А, 4, 16, 11, 17, 6, Камен Вачков 7, 4, 3, 8, 10, 5, 6, 1, 2, Копринка 1, 2, Милин Камък 16, 4, 5, 6, 20, 9, 14, 10, 18, 3, 12, 2, 8, 1, Синчец . 12, 6, 8, 10, 2, 4, Слънчев Бряг, Тодор Алексов 1, 3, 5, 2, 4, Христо Ботев 1, 3, 8, 7, 6, 4, 2, Янко Николов 4, 6, 11, 8, 5, 12, 2, 1, 3, 9, 7, 13, 10, Бензиностанция
На 29.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Типченица: 7-ми Септември 27, 30, 34, 31, 31а, 33, 29а, 37, 35, 25, 38а, 40, 29, 49, 51, 59, 56, 67, 66, 60, 47, 42, 68, 52, 57, 63, 44, 58, 37, 64, 46, 59, 50, 45, 61, 70, 43, 48, 41, 53, 39, 8, 18, 28, 19, 13, 7, 17, 6, 2, 20, 16, 22, 5, 12, 3, 26, 21, 15, 24, Бачо Киро . 4, 8, 6, 1, 3, 7, 5, Безименна 1, Богомил Кръстев 1, 1а, 3, 11, 5, 7, 11, 10, 6, 13, 12, 14, 4, 8, Боримечката 1, 2, 3, Гаврил Генов 4, 3, 17, 5, 23, 2, 20, 9, 1, 11, 14, 27, 10, 19, 7, 13, 12, Д-Р Иван Георгиев 2, 1, 12, 4, 3, 26, 8, 5, 24, 9, 11, 7, 14, 13, 6, 11, 18, 15, 9, Данте Павлов 33, 19, 5, 9, 37, 6, 7, 8, 35, 31, 4, 3, 15, 13, 41, 29, 11, 21, 41, 23, 27, Динко Петров 1, 2, 11, 14, 8, 17, 19, 7, 6, 5, 12, 15, 11, 25, 23, 3, 10, Здравец 3, 4, 1, 2, Иван Вазов 11, 10, 13, 17, 1, 2, 8, 5, 12, 4, 3, 14, 9, 6, Иван Йончев 5, 27, 3, 15, 31, 8, 20, 13, 7, 2, 23, 22, 6, 28, 14, 9, 12, 10, 26, 17, 4, 16, 12а, 25, 21, 24, 18, 7, 11, 1, 33, Иван Кожухаров 6, 9, 11, 7, 1, 1а, 5, 3, 2, 1, 4, Иван Кръстев 10, 2, 4, 6, 1, 20, 18, 22, 16, 1, Йордан Юнчев 20, 5, 9, 13 А, 11, 13, 16, 18, 12, 7, 22, 14, 34, 8, 36, 3, 38, 15, 40, 1, 4, 2, Кирил и Методий 3, 2, 1, 5, 6, 7, 10, 9, Кокиче 2, 6, 3, 1, 4, Любен Каравелов 7, 4, 6, 3а, 21, 9, 3, 1, 17, 19, 13, 5, 10, 7, 8, 15, 23, 11, Марин Георгиев 15, 16, 25, 4, 1, 7, 13, 17, 2а, 6, 5, 18, 12, 14, 19, 21, 8, 7а, 23, 2, 10, 3, 15, махала Креща къща, къща, махала Реката, махала Шумир, местност Поповица Пс, Младост 8, 6, 2, 4, 1, 3, Муров Дол 2, 5, 4, 10, 12, 1, 8, Незабравка 21, 4, 2, 2, Петър Калчев 2, 7, 5, Пролет . 2, Рила 1, 5, 2, 3, Синчец 5, 3, 1, Славчо Д. Йончев 16, 1, 14, 24, 22, 19, 30, 25, 21, 26, 23, 28, Славчо Евтимов 10, 11, 14, 20, 5, 18, 2, 6, 22, 7, 3, 13, 9, 9, 1, Смильовец 1, Хаджи Димитър 5, 3, 4, Христо Ботев 1, 8, 16, 14, 6, 1, 18, 22, 2, 4, 3, Чаира 3, 1, Ягода 1, 3, 2, ПИ 017152
На 29.10.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Мездра: Бузлуджа 5, 9, 8, 6, 15, 3, 1, 11, 4, 16, 13, 2, 12, Васил Априлов 13, 12, 22, 16, 18, 11, 10, 7, 21, 8, 20, 14, 19, 9, Веслец 15, 17, Ген. Владимир Заимов 11, 16, 19, 23, 17, 21, 18, 13, 14, 15, 8, 12, 7, 10, Георги Димитров 21, Димитър Благоев, Любен Каравелов 51, 45, 49, 53, Сердика 1, 4, 2а, 5, 16, 7, Средец 7, 3, 5, 1, 9, Стара Планина 1, 3, 5, 4, 12, 2, 10, 13, 9, 15, 8, 6, 14, 7, 11
На 29.10.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Боденец: Александър Стамболийски 4, 5, 10, 16, 18, 3, 8, 24, 1, 22, 2, Антон Иванов 4, 14, 26, 28, 2, 21, 24, 12, 1, 5, 2а, 3, 20, 18, 8, 6, 10, Арда . 1, Боденски Дол 1, Веслец 1, 2, 3, Вит 1, 2, 9, 3, Витоша . 8, 6, 4, 5, 3, Волга 1, 2, 3, Георги Димитров 52, 36, 9, 10, 39, 42, 1, 21, 22, 54, 37, 13, 50, 30, 26, 29, 23, 58, 11, 25, 38, 68, 14, 24, 15, 16, 28, 44, 18, 37, 27, 46, 12, 4, 33, 19, 17, 20, 8, 34, 2, 40, 6, 32, 31, 48, Дунав 5, 4, 12, 18, 14, 8, 1, 2, 6, 3, 24, 16, 10, Дъб 1, Здравец 3, 6, 1, 5, Иван Вазов 13, 8, 17, 14, 7, 15, 1, 18, 19, 5, 16, 10, 20, 6, 2, Никола Вапцаров 19, 12, 11, 6, 4, 3, 15, 7, 16, 5, 13, 14, 9, 3 А, 2, 10, 1, 8, Оборище 14, 12, 9, 6, 4, 11, 10, Пирин 1, 7, 4, 12, 3, 5, 8, 6, Плиска 8, 1, 5, 6, Рила . 1, 9, Родопи 2, 3, Христо Ботев 18, 10, 34, 6, 22, 26, 9, 7, 20, 4, 5, 3, 15, 17, 16, 19, 11, 12, 24, 14, 2, 1, 8, Шипка . 1, 3, Янтра 2, 1
На 29.10.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Мездра: Витоша 4, Георги Кирков 20, Жп Район, Любен Каравелов 38, местност Боденец ПС, местност Садината 323, Св. Патриарх Евтимий 31, Христо Смирненски 15, Цанко Церковски 13
На 29.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Ребърково: Ален Мак 6, 10, 1, 7, 5, 4, 10, 8, Бераново 9, Божур 4, 3, Гаврил Генов 34, 2, 2, 1, 22, 12, 18, 24, 26, 16, 36, 4, 32, 3, 30, 36, 28, 14, 20, Здравец . 6, 8, 1, 3, 10, 2, Кокиче 2, 3, 10, 6, 8, 8, 12, Незабравка . 29, 40, 23, 38, 41, 47, 27, 22, 18, 6, 4, 25, 17, 10, 2, 21, 13, 16, 25, Синчец, Слънчев Бряг 25, 15, 8, 35, 37, 12, 5, 37, 7, 41, 23, 17, 1, 10, 33, 39, Юрий Гагарин 9, 6, 5, 4, 7, 3, 6, М. Лещака
На 30.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Мездра: Александър Стамболийски 115, Г. Дамянов 23б 2, Дунав 4, 3, 11 Електрон, 10, 11, Пейо Яворов, Св. Патриарх Евтимий 29, 29б, 31 2, 31, 31 Десислава 2
На 30.10.2019 г. /09:15 - 13:15 ч./ - Брусен, Общ. Мездра: Зад Могилата
На 30.10.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Мездра: Витоша 31, 24, 28, 29, 16, 19, 15, 23, 32, 14, 33, 21, 22, 36, 17, 18, 34, 27, 37, 30, 20, 13, 25, 26, 35, Георги Кирков 2, Дружба 11, 24, 18, 3, 30, 28, 9, 20, 5, 7, 1, 22, 26, Жп Район, Захари Стоянов 4, 6, 8, 8, местност Садината Резервоар, Резервоар, Никола Вапцаров 17, 4, 11, 10, 13, 15, 19, 10, 13, 19, 15, Стефан Стамболов 8, 14, 19, 3, 31, 25, 6, 27, 11, 1, 15, 9, 16, 29, 23, 18, 13, 17, 26, 24, 4, 21, 10, 22, 20, Странджа 19, 8, 5, 15, 9, 16, 17, 11, 4, 13, 14, 18, 24, 6, 3, 20, 1, 10, 2, 26, 12, 7, 22, 4, 2, 6, 15, 13, 1, 26, 20, 11, 8, 17, 5, 18, 3, 10, 24, 9, 14, 22, 12, 16, 7, Янко Сакъзов 33
На 31.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Ребърково: 9-ти Септември 45, 43, 56, 54, 21, 58, Александър Стамболийски 10, 11, 16, 8, 13, 9, 5, 15, 12, 7, 2, 14, 3, 6, Апп №2028, Братя Бояджиеви 1, 11, 6, 12, 9, 1, 5, 3, 4, 14, 16, 7, 15, 12а, 10, Васил Левски 1, 3, 5, 2, 7, 9, Иван Григоров 7, 12, 21, 3, 5, 10, 9, 15, 14, 19, 13, 8, 1, 1 А, 4, 16, 11, 17, 6, Камен Вачков 7, 4, 3, 8, 10, 5, 6, Христо Ботев 1, 3, 8, 7, 6, 4, 2, Янко Николов 4, 6, 11, 8, 5, 12, 2, 1, 3, 9, 7, 13, 10, Бензиностанция
На 01.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Оселна, Общ. Мездра: Васил Левски 3, 11, Витоша 13, 14, 16, 1 Б, 21, 19, 83 А, 15, Георги Димитров 106, 128, 61, 87, 69, 108 А, 79 Б, 95, 126, 15, 101 А, 65, 130 А, 110, 61, 81, 94, 97, 96, 99, 81 А, 94а, 73, 67, 98 А, 105 А, 130, 106 , 91, 79, 85, 103, 102, 107, 79 Б, 106 А, 57 А, 83 Б, 83 Б, 85, 75, 93, 102 А, 77, 105, 99 А, 100, 98, 107 А, 83, 112 А, 57, 81 А, 130, 90, 95, 91, 104, 90, 94 Б, 127, 83, 101, Малчика 34, 4 Б, 30 А, 40, 10, 44, 28 А, 16, 36, 32, 18, 4 А, 2, 38 А, 22, 14, 22, 26, 2 Б, 8, 48, 4, 42, 2, 2 А, 16, 30, Христо Ботев 3, 1, 11, 15, 7, 13.
Община Оряхово
На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Оряхово: Асен Златаров 20, 4, 6, 18, 16, 3, 5, 12, 1, 2, Беласица 3, 4, 1, Васил Коларов 2, Веслец 8, 6, Георги С. Раковски 13, Добри Войников 12, 4, 16, 5, 18, 14, 2, 10, 3, 9, 7, 1, 8, 2, 2 Дат, 11, Захари Стоянов 2, 8, 6, 1, 12, 3, Йордан Йонов 4, 8, 3, 11, 24, 12, 9, 13, 1, 10, 22, 5, 7, 14, 26, 6, Кирил и Методий 36, 34, 16, 26, 13, 28, 15, 11, 7, 40, 22, Летнишка 18, 48, 29, 14, 10, 23, 21, 42, 59, 26, 12, 61, 33, 15, 16, 43, 28, 55, 27, 11, 30, 20, 45, 35, 38, 46, 9, 51, 34, 57, 41, 37, 31, 17, 24, 25, 47, 49, Паисий Хилендарски 21, 6, 24, 32, 13, 5, 28, 16, 17, 10, 8, 12, 18, 22, 26, 54, 30, 4, 20, 14, Проф. Цеко Торбов 10, 5, 8, 4, Рт Нн ТП №20

ОБЛАСТ ВИДИН
Община Видин
На 29.10.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 13:15 - 14:00 ч./ - Видин: 1
На 29.10.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 13:15 - 14:00 ч./ - Винарово, Общ. Ново Село: 156023, Втора 33, 29, 41, 31, 34, 64, 13, 22, Двадесет и Втора 2, 1, Двадесет и Девета 2, 1, Двадесет и Осма 1, 3, 5, Двадесет и Пета 20, 5, 1, 3, 4, Двадесет и Първа 2, 1, 6, 4, Двадесет и Седма 8, 1, 2, Двадесет и Трета 4, 6, 1, 8, 2, Двадесет и Четвърта 2, 4, 1, 6, Двадесет и Шеста 5, 2, Двадесета 8, 10, 2, Дванадесета 6, 1, 15, 7, 13, 10, 43, Девета 1, 14, 16, 8, 3, 12, 10, 9, Деветнадесета 9, 5, 8, 4, 6, 2, 3, 1, 7, Десета 19, 24, 26, 13, 17, 10, 22, 18, 6, 9, 12, 13, 5, 7, 3, 8, 4, 11, 14, 16, Единадесета 4, 1, 6, 13, 10, 2, 8, Осемнадесета 4, 5, 6, 7, къща, 12, 3, Осма 14, 1, 16, 8, 2, Пета 57, 28, 25, 38, 30, 53, 17, 26, 47, 69, 67, 8, 51, 63, 21, 40, 22, 61, 18, 36, 65, 34, 55, 29, 43, 49, 32, 24, 6, 73, 1, 9, 91, 83а, 85, 83, Петнадесета 12, 10, 6, Първа 52, 104, 46, 99, 54, 21, 28, 16, 18, 19, 20, 27, 6, 15, 9, 4, 10, 8, 30, 23, 26, 25, 5, 17, 7, 104, 107, 99, 14, 124, 96, 134, 11, 101, 105, 122, 80, 97, 100, 87, 118, 115, 103, 81, 29, 3, 32, 5, 70, 50, 37, 64, 69, 44, 72, 77, 66, 40, 47, 43, 39, 53, 55, 33, 36, 34, 76, 12, 74, 58, 38, 79, 75, 41, 49, 35, 48, 42, 68, 56, 63, 65, Седемнадесета 10, Седма 3, 1, 13, 4, Трета 17, 4, 1, 11, 2, 5, 33, 17, 19, 29, 21, Тридесет и Втора 3, Тридесет и Първа 5, Тринадесета 10, 14, 40, 17, 9, 1, 15, 7, 26, 24, 32, 4, 8, 11, 6, 19, 30, 9, 50, 44, 48, Четвърта 3, Четиринадесета 7, 11, Шеста 4, 2, 8, 6, 3, 5, 1, Шестнадесета 3, 1, 2
На 29.10.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 13:15 - 14:00 ч./ - Неговановци: 210061, Втора 1, 7, 5, 3, 1, Двадесет и Втора 1, Двадесет и Девета 9, 8, Двадесет и Осма 5, 16, 14, 12, 10, Двадесет и Пета 6, 4, Двадесет и Първа 2, 21, 23, 11, 3, 14, 2, 8, 7, 6, 12, 5, 10, 15, 1, 4, 17, 9, Двадесет и Седма 2, Двадесет и Трета 2, Двадесет и Четвърта 12, 6, 5, 14, 7, 1, 9, 11, 4, 3, Двадесет и Шеста 3, 4, 1, 5, 10, Двадесета 4, 15, 5, 9, 7, 8, 3, 4, 2, 38, 1, Дванадесета 10, 2, 6, 8, 4, Девета 13, 11, 2, 2, 5, 13, 3, 1, Деветнадесета 3, 2, 1, 13, 5, до училище, Единадесета 8, 6, Осемнадесета 4, 3, 8, 2, 1, Осма 2, 4, 3, 5, 1, Пета 4, 15, 8, 5, 1, 19, 2, 23, 11, 7, 31, 37, 18, 20, 29, 28, 35, 30, 39, 26, 41, 34, 91, 36, Петнадесета 5, 7, 1, 6, 4, 3, Първа 33 УПИ VІ-487, Кв. 7, 11, 42, 44, 6, 20, 3, 46, 34, 2, 9, 29, 27, 13, 35, 50, 8, 33, 40, 12, 25, 54, 5, 15, 24, 21, 30, 26, 36, 4, 22, 48, 7, 23, 1, 34, 2, Седемнадесета 3, 4, 1, Седма 4, 5, 7, 16, 2, 1, 14, 11, 6, 8, 12, 20, 4, 23, 13, 21, 50, 36, 40, 11, 15, 48, 46, 27, 20, 33, 22, 25, 52, 26, 38, Трета 6, 4, 2, 20, Тридесет и Първа 2, Тридесета 2, Тринадесета 1, 4, 2, 26, 3, УПИ 3 - 451 Кв 35, Четвърта 33, 47, 19, 39, 2, 5, 21, 20, 16, 35, 26, 41, 32, 7, 14, 22, 3, 9, 28, 30, 39 Б, 17, 8, 36, 37, 25, 6, 27, 29, 12, 55, 45, 47, 77, 48, 71, 59, 62, 58, 44, 60, 66, 40, 50, 70, 74, 75, 68, 56, 14, 65, 38, 78, 57, 49, 69, 73, 42, 46, 54, 67, 52, Четиринадесета 10, 5, 6, 1, 8, 2, 7, Шеста 3, 1, 2, 9, 6, 8, 10, 16, 36, 17, 38, 26, 34, 15, 25, 27, 24, 19, 14, 18, 11, 30, 13, 28, Шестнадесета 8, 4
На 29.10.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 13:15 - 14:00 ч./ - Ясен, Общ. Ново Село: 008 До Плажната Ивица, 4 - 180 Кв 14, IV - 171 Кв. 18, Втора 1, 9, 3, 5, 4, 1а, 19, 15, Двадесет и Втора 46, 37, 73, 23, 36, 50, 29, 25, 36 А, 11, 23, 2, 5, 3, Двадесет и Пета 7, Двадесет и Първа 55, 4, 7, 2, 9, Двадесет и Седма 5, Двадесета 14, 3, 1, Дванадесета 8, 5, 9, 12, 15, 21, 39, 11, 2, 6, 1, 10, 20, 34, 22, 14, 17, 23, 13, 7, 4, 60, 46, 47, 59, 38, 2, 57, 4, 42, 55, 54, 56, 36, 50, 45, Девета 2, 17, 10, 6, 9, 11, 4, 23, 21, Деветнадесета 12, 25, 33, 27, 23, 9, 10, 5, Десета 7, 5, 9, 5, 15, Пета 6, 2, 18, 12, 4, 20, 8, 16, 10, Петнадесета 13, 23, 15, 10, ПИ 000007, Първа 2а, 12, 2, 10, 34, 86, 18, 14, 6, 16, 15, 20, 8, 54, 52, 6, 23, Седемнадесета 19, 1, 36, 6, 13, Седма 9, 5, 22, 12, 1, 24, 19, 15, Трета 1, 8, 12, 5, 4, 10, 3, 2, Тридесет и Втора 19, Тридесет и Четвърта 28, 26, 1, Тридесет и Шеста 1, Тринадесета 6, 10, 11, 3, 2, 15, 4, 12, 13, Четвърта 7, 1, 5, 6, Шеста 10, 21, 8, 19, 25, 6, 5, 20, 14, Шестнадесета 10
На 29.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Градец, Общ. Видин: 290, Втора 12, 55, 13, 35, 59, 25, Двадесет и Втора 3, Двадесет и Осма 3, Дванадесета 1, 2, Девета 10, 13, Деветнадесета 1, 4, 8, 20, Десета 13, 17, 8, 21, Единадесета 21, 26, 28, 14, 18, 23, 24, 8, 12, Осемнадесета 3, 12, 10, Осма 4, 3, 5, 2, Пета 60, 46, 74, 68, 72, 64, 52, Петнадесета 23, 25, 21, 18, 24, Първа 171, 1, 10, 34, Тп-6 Градец, Тринадесета 7, 15, 14, 17, 27, 11, 3, 9, 6, 10, 19, Шеста 14, 6, 11, 13, 2, 10, Шестнадесета 21, 11, 1
На 29.10.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Ясен, Общ. Ново Село: 008 До Плажната Ивица, Втора 1а, 19, 15, Двадесет и Втора 11, 23, 2, 5, 3, Двадесет и Първа 4, 7, 2, 9, Двадесета 3, 1, Дванадесета 60, 46, 47, 59, 38, 2, 57, 4, 42, 55, 54, 56, 36, 50, 45, Девета, Деветнадесета 5, Десета 5, 15, Петнадесета 13, 23, 15, 10, ПИ 000007, Първа 6, 23, Седма 19, 15, Трета 2, Тридесет и Четвърта 28, 26, 1, Тринадесета 6, 10, 11, 3, 2, 15, 4, 12, 13
На 29.10.2019 г. /09:00 - 14:00 ч.; 09:00 - 09:45 ч.; 13:15 - 14:00 ч./ - Флорентин: I-062032, Втора 15, 4, 9, 3, 11, 2, 1, 19, 7, 5, Дванадесета 21, 13, 14, 35, 22, 11, 1, 19, 16, 37, 7, 31, 2, 6, 4, 28, 3, 18, 12, 15, 20, 26, 24, 5, 10, 9, 39, Девета 3, 5, 1, 2, Десета 17, 6, 2, 5, 12, 18, 15, 16, 9, 4, 10, 7, 1, Единадесета 33, 17, 4, 15, 2, 9, 11, 5, 6, 7, Осма 9, 16, 17, 8, 3, 5, 2, 1, 13, 6, 12, 10, 15, 7, Пета 4, 11, 8, 1, 5, 2, 12, 3, 10, 9, 7, Първа 91, 98, 106, 129, 78, 113, 115, 50, 125, 103, 61, 63, 34, 83, 116, 54, 112, 105, 66, 109, 117, 127, 64, 59, 97, 99, 108, 42, 58, 102, 110, 119, 3, 60, 75, 104, 87, 70, 48, 111, 56, 101, 143, 72, 52, 86, 120, 81, 65, 79, 89, 90, 76, 123, 107, 121, 84, 74, 100, 85, 94, 73, 95, 118, 88, 62, 77, извън регулация, 305, 21, 18, 43, 16, 23, 44, 35, 39, 22, 8, 30, 5, 20, 45, 37, 36, 29, 6, 41, 14, 32, 11, 38, 55, 3, 7, 33, 49, 47, 40, 46, 27, 42, 24, 31, 4, Седемнадесета 2, 1, Седма 27, 3, 9, 25, Стопански Двор Вишка, Тринадесета 12, 10, 3, 7, 2, 1, 5, 4, 14, УПИ-I-000032 Кв 62, Четвърта 15, 6, 25, 1, 4, 11, 5, 17, 13, 2, 19, 3, 8, 9, Четиринадесета 1, 6, Шестнадесета 5, 2, 1, 7, 4, 3
На 29.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Градец, Общ. Видин: Двадесет и Осма 3, 11, 7, 8, 21, 29, 1, 16, 12, 4, 27, Двадесет и Пета 10, Двадесет и Първа 15, Двадесет и Седма 24, 22, 20, Двадесет и Шеста 21, 4, 26, 3, 27, 11, 13, 28, 18, 24, 22, 16, 14, Първа 101, 108, 110, 109, 118, 44, 117, 92, Тп-7 Градец, 111, 145, 122, Тридесет и Втора 4, 2, 3, 5, Тридесет и Пета 4, 17, 1, 2, 12, 9, 8, Тридесет и Първа 4, 1, Тридесет и Трета 4, 3, Тридесет и Четвърта 3, 10, 1, 6, 4, 2, Тридесет и Шеста 6, Тридесета 6, 1, Четиридесет и Шеста 3, Четиридесета 15, 25
На 31.10.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Видин: Безименна Тп-84 Чавдар, Княз Александър Батенберг 1, Пейо Яворов 8, 9, 1 Бл. Камелия, 3 Яворов, 6, 1, 6, 1, 1 Камелия, Съединение 8, 7, 9, 8 Партер, 8, 9, Химик Администр. Сграда, Цар Александър II 9, 6, 8, 7, 8, Яворов
На 01.11.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Видин: Безименна ТП-93 Турист, Дунавска 18, 16 2/60, 18, 16, 26, 16, 14, Княз Александър Батенберг 11, Ул Ал Батемберк С Дунавска, Химик, Цар Александър II 47, 25, 49, 45, 27, 37
Община Димово
На 29.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Медовница: Втора 1, 15, 7, 6, 23, 3, 9, 19, 13, 4, 17, 29, 31, 21, Дванадесета 28, Девета 6, 2, 5, Десета 16, Осемнадесета 4, 6, 14, Пета 14, 2, 10, 6, 20, 3, 8, 18, 16, 7, 5, Петнадесета 4, Първа 29, 15, 23, 16, 51, 32, 17, 34, 30, 38, 33, 22, 43, 35, 12, 48, 27, 3, 41, 26, 46, 24, 42, 8, 19, 21, 10, 52, 39, 40, 54, 19а, 49, Седемнадесета 6, 2, Седма 4, 14, 8, 2, 7, 10, Трета 41, 31, 45, 22, 27, 20, 25, 37, 29, 30, 12, 53, 9, 24, Шеста 4, 1, 5
На 29.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Медовница: Двадесет и Втора 2, Двадесет и Първа 6, 1, 8, 12, Двадесет и Трета 4, 6, 8, Двадесета 7, 8, Дванадесета 23, 27, 29, 25, Десета 5, Осемнадесета 12, 13, 20, 1, 3, 5, Първа 91, 89, 81, 87, 85, 84, 64, 78, 82, 76, 38, Седма 19, Трета 7, 12, Четиринадесета 3, 2, Шеста 5, Шестнадесета 1, 5, 4, 2
Община Кула
На 30.10.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 12:15 - 13:00 ч./ - Кула
На 30.10.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 09:00 - 13:00 ч.; 12:15 - 13:00 ч./ - Цар Петрово: Втора 29, 12, 20, 18, 39, 25, 11, 1, 16, 35, 8, 21, 9, 10, 19, 39, 13, 33, 5, 14, 7, 15, 17, 18, Двадесет и Втора 21, 26, 31, 22, 14, 27, 12, 30, 19, 5, 23, 17, 37, 15, 3, 18, Двадесет и Девета 2, Двадесет и Пета 1, 6, 4, 8, 15, Двадесет и Седма 4, 2, Двадесет и Трета 7, 9, 1, 3, 5, 14, 2, Двадесет и Четвърта 7, 9, Двадесет и Шеста 3, 4, 6, 8, 3а, Дванадесета 2, 4, 6, 2, 1, Девета 13, 15, Деветнадесета 14, 20, 16, 18, 10, 8, Единадесета 1, 6, Осемнадесета 1, 5, 4, 2, 3, Осма 4, 2, Пета 6, 1, 4, 2, Петнадесета 18, 29, 23, 14, 16, 1, 12, 31, 5, 6, 21, 25, 27, 1, Първа 15, 1а, 35, 2, 14, 8, 25, 30, 13, 5, 57, 29, 23, 17, 1, извън регулация, 28, 32, 4, 11, 26, 55, 6, 19, 15, 27, 24, 33, 22, 16, 21, 7, Седемнадесета 16, 2, 9, 1, 11, 12, 24, 20, 18, 16, 3, 6, 14, Седма 1, 2, 9, Трета 14, 1, 12, 13, 6, 8, 21, 7, 23, 11, 16, 2, 5, 17, 19, 31, 27, 23, 22, 28, 24, 33, 25, 9, 29, 26, 39, Тридесет и Втора 7, 1, 2, 6, Тридесет и Девета 13, 8, 6, 2, 14, 18, 16, 11, 22, 4, 20, Тридесет и Осма 3, Тридесет и Пета 58, 54, 48, 26, 29, 25, 31, 27, 44, 2, 64, 5, 3, 22, 7, 62, 34, 20, 15, 13, 42, 10, 15а, 58, 60, 50, 52, 36, 24, 56, 40, 16, 46, Тридесет и Седма 7, 3, 30, Тридесет и Трета 4, Тридесет и Четвърта 5, 1, 3, Тридесет и Шеста 3, 4, 18, 2, 34, 24, 10, 26, 20, Тридесета 46, 41, 24, 55, 36, 16, 60, 42, 48, 7, 4, 28, 22, 43, 26, 35, 27, 56, 30, 15, 54, 74, 44, 37, 10, 2, 3, 50, 38, 31, 46, 58, 66, 40, 52, 39, 14, 34, 68, 21, 72, 62, 32, 6, 25, 12, Тринадесета 1, 6, 3, 5, Четвърта 7, 1, 9, 5, 3, Четиридесет и Втора 1, 5, Четиридесет и Пета 2, 3, Четиридесет и Първа 3, 7, 5, 2, 6, 3, Четиридесет и Трета 5, 8, 10, 2, Четиридесет и Четвърта 47, 3, Четиридесета 1, 3, 4, 2, Четиринадесета 8, 6, 1, 5, 11, 2, 13, 3, Шеста 15, 1, 16, 12, 9, 14, 7, 18, 6, 8, 10, Шестнадесета 8а, 15, 14, 7, 5, 3, 22, 9, 26, 8, 17, 20, 10, 50, 54, 9, 32, 38, 30, 21, 19, 34, 25, 3, 33, 52, 44, 28
Община Ружинци
На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дреновец: Асен Балкански 15 А, 9, 23, 11, 17, 15, 7, 2, Васил Левски 1, 9, 7, 4, 2, 6, 5, Вела Пеева 7, Георги Димитров 3, 9, 12, 15, 8, 6, 5, Георги Кирков 16, 17, 23, 12, 18, 6, 1, 29, 15, 4, 9, 2, 14, 25, 19, 11, 3, 31, 5, 10, Девети Септември 19, 32, 17, 21, 30, 15, Камен Петров 16, 9, 20, 5, 10, 7, 14, Любен Каравелов 9, 7, Марин Дринов 5, 10, 7, Минзухар 9, Нарцис 6, Никола Парапунов 20, 36, 18, 6, 38, 9, 17, 12, 26, 33, 13, 10, 3, 2, 7, 1, 19, 5, 16, 23, 32, 22, Перчо Йорданов 7, 4, 2, 3, 5, Роза 2, 4, 6, Славянска 3, 6, 13, 9, 7, 2, 12, 1, 5, 11, 4, 8, Стела Благоева 1, 2, 5, 3, Строител 1, 1 А, Тодор Петров 6, 3, 40, 8, 30, 38, 28, 46, 113, 11, 28 А, 50, 24, 27, 17, 25, 29, 7, 22, 33, 16, 12, 42, 21, 48, 4, 31, 15, УПИ-691, Христо Ботев 14, 27, 20, 18, 29, 16, Христо Смирненски 61, 34, 38, 15, 36, Юрий Гагарин 2
На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ружинци: Вихрен 8, 1, 10, Георги Бенковски 4, 7, 3, 5, 1, 2, Живко Мончев 9, 2, 5, 6, 7, 1, Коста Йорданов 21, 29, 38, 27, 51, 43, 57, 44, 41, 42, 40, 19, 49, 35, 23, 54, 30, 58, 28, 53, 46, 33, 39, 27 А, 56, Отдих 1, Панайот Волов 2, 3, 4, Петър Глухчев 2, Стефан Караджа 2, 1, 7, 5, Христо Ботев 13, 16, 20, 30, 11, 22, 6, 21, 10, 7, 12, 34, 8, 27, 28, 31, 29, 15, 1, 14, 5, 24, 2, 23, Христо Смирненски 5, Имот 044006 М. Полето

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му. Освен посочените по-горе срокове, с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности, се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозахранването, чиято продължителност е под 5 минути

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.




Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay Donate now
Реклама / Ads

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. ЧЕЗ повишава сигурността на електрозахранването по време на изборите 0| 2834 |25.10.2019 . Планирани прекъсвания на електрозахранването за Западна България за периода 21-25.10.2019 0| 3406 |18.10.2019 . Планирани прекъсвания за периода14-18.10.2019 г. за цяла Западна България 0| 3181 |11.10.2019 . Планирани прекъсвания на електрозахранването от ЧЕЗ за периода 7 - 11 октомври 0| 2932 |04.10.2019

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads
Реклама / Ads

НАЙ-ЧЕТЕНИ

    Реклама / Ads

    БЛОГОВЕ