Реклама / Ads
12| 7009 |22.06.2010 НОВИНИ

Полезен ли е хомосексуализмът, спорят в ефир

.
гейовете нямат права у нас, жалват се те Източник: http://quizilla.teennick.com
Полюсни мнения се сблъскаха по повод гей-парада в София.
 

За мен всички хора са равни, но сме против гей-парада, защото исканията на гейовете непрекъснато нараствата и ескалират, каза по НТВ Петър Вълков, клиничен психолог, председател на Граджанско общество за защита на детето и семейството по повод предстоящия в София гей-парад. 25 организации се обявиха срещу него.

Гей-движението било декриминализирано, а сега гейовете искали да узаконят гей-браковете и гей-семействата. Хомосексуализмът уврежда здравето и е антиобществено движение, прибави той. Рискът гейовете да се заразят със СПИН и други болести, предавани по полов път, е огромен, напомни Вълков.

Тези данни са неверни, контрира Радослав Стоянов, студент и привърженик на гей-движение. Не можело да се правят такива обобщения.

Всички сме насадени в една и съща кал в България и сме еднакво онеправдани, каза музикантът Венци Мицов.
f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 28| 3638 |16.08.2024 ООН: Дълбоко сме обезпокоени от забраната за обсъждане на сексуалната ориентация в българските училища . 31| 4224 |15.08.2024 Протест ще иска вето върху забраната на ЛГБТ теми в училище . 1| 4180 |09.08.2024 Радан Кънев: В Закона за предучилищното и училищно образование имат сериозни недъзи, отговорността е на ГЕРБ . 2| 3923 |13.06.2024 Влияе ли хомофобията върху икономиката у нас

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads