Реклама / Ads
Frognews

НОВИНИ И АНАЛИЗИ

3| 5067 |01.11.2015 НОВИНИ

Полицията в Долни Чифлик работи за политическа партия, арестува опонентите й без причина

.
Полицията в Долни Чифлик работи в интерес на конкретна политическа партия. Ченгетата арестуваха по обяд болшинството й отявлени опоненти, така че да не влияят по никакъв начин на хората в региона, оплакаха се местни жители пред Фрог .
 

По думите им около 10 души, начело със застъпника Димитър Димитров са заключени в местното районно управление, като срещу тях няма заповед за арест. Твърди се, че са закопчани заради жалби на граждани, че външният им вид ги притеснявал. Конкретни данни, че вършат нещо нередно, обаче не са постъпили. Твърди се, че ченгетата умишлено ще ги задържат до края на изборния ден, за да дадат възможност на „приятелската“ партия да получи преднина на изборите. Въпреки данните, че въпросната партия купува гласове, униформените не са предприели нужните стъпки, за да спрат престъплението . Така в местните жители се създава усещането, че полицията изцяло е въвлечена в изборите и помага с всички сили на конкретна партия.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 4356 |16.10.2016 Арестуваха 16 души в Черна гора за тероризъм . 0| 9411 |26.07.2016 Само във Фрог: Оставиха на самотек оперативно-следствените групи в МВР . 0| 6023 |05.10.2014 Роми от клана Гольовците в ареста заради вота . 5| 6845 |27.09.2009 Столичните ченгета отсвириха протеста на колегите

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads