Реклама / Ads
18| 5363 |11.06.2013 НОВИНИ

Прокуратурата: Няма данни за насилствена смърт на Мишо Бирата

.
Михаил Михов-Мишо Бирата Източник: Булфото
Прокуратурата отрече да има данни за насилствена смърт на Мишо Бирата.
 

"Няма данни за насилствена смърт по случая с Михаил Михов, известен като Мишо Бирата", заяви пред "Дневник" говорителят на Софийската окръжна прокуратура Нина Панчева.

Тя обяви, че разследването за смъртта му е прекратено още през 2011 г. поради липса на престъпление.

Тази сутрин лидерът на "Атака" Волен Сидеров заяви в ефира на ТВ 7, че при смъртта на Михов "са използвани хора - точно такива от криминалния контингент с поръчка да бъде убит, инжектирано му е вещество, което имитира инфаркт, такива са моите данни" и уточни, че "лично Цветанов е поръчвал това нещо".
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 350 |14.12.2025 Сестри Стоеви с титла в Индия . 16| 1241 |14.12.2025 „Това е обявяване на война“: Орбан остро за конфискацията на руски активи . 0| 1058 |14.12.2025 Среброто е удвоило стойността си. Какво е темпото на златото? . 1| 1303 |14.12.2025 В Германия е разработено ново поколение безлитиеви батерии

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads