Реклама / Ads
0| 6375 |24.06.2015 НОВИНИ

Пускат автобус за велосипедисти от София до Витоша

.
От 27 юни Столична община пуска автобусна линия за велосипедисти с маршрут от „Хладилника” - първи курс от 7.30 часа през заслона „Бай Кръстьо” до хижа „Алеко”, съобщиха от пресцентъра на Столичен общински съвет.
 

 В най-скоро време ще стартира и още една специализирана линия за велосипедисти, която ще е с маршрут от Националния стадион „Васил Левски” до Златните мостове. Естествено, помислено е и за пешеходците, от 27 юни ще бъде удължено работното време и на автобус №63 – от 9.00 до 19.00 часа. Гражданите на София ще могат да ползват тези придобивки лятото. Нововъведенията са резултат от срещи с граждани, представители на НПО, активни спортисти, последната, от които беше дебат в „Червената къща” с председателя на Столичния общински съвет Елен Герджиков и общински съветници за политиките на столицата за развитието на спорта в контекста на „София – европейска столица на спорта 2018 година”.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 433 |14.12.2025 Кървав атентат с много убити евреи на плаж в Сидни . 0| 986 |14.12.2025 Сестри Стоеви с титла на турнир в Индия . 28| 1744 |14.12.2025 „Това е обявяване на война“: Орбан остро за конфискацията на руски активи . 0| 1248 |14.12.2025 Шефът на украинското разузнаване предупреди: Руснаците насочиха "Орешник" към Европа

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads