Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
6| 4589 | НОВИНИ

Радев: Институциите да намалят бюрокрацията върху малкия бизнес

Радев: Институциите да намалят бюрокрацията върху малкия бизнес
Президентът Румен Радев се ангажира с подкрепа за малките и средни производители и призова институциите да обединят усилията си за ограничаването на административната и бюрократична тежест пред тях, съобщиха от правителствената информационна служба.
 
„Малкият и средният бизнес са гръбнакът на нашата икономика, защото дават работа на повечето българи”, каза той.

Според него, за да развиваш бизнес в България се изискват не само качества като упоритост, всеотдайност и любов към това, което правиш, но и патриотизъм, за да се посветиш на мисията да налагаш българската марка на нашите и чужди пазари.

„Степента на цивилизованост на едно общество и неговият напредък се измерват с отношението му към малкия – малкия човек, малкия бизнес, малката фирма, малката ферма“, припомни той.  
f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Муравей Радев: Необходим е национален консенсус за смяна на лева с еврото 1| 4263 | Муравей Радев: Необходим е национален консенсус за смяна на лева с еврото Ген. Радев: Ученията на НАТО в Черно море нямат нищо общо с "Черноморската флотилия" 3| 4411 | Ген. Радев: Ученията на НАТО в Черно море нямат нищо общо с "Черноморската флотилия" Искат да намалят наполовина зелените карти за САЩ 5| 4581 | Искат да намалят наполовина зелените карти за САЩ Радев: Ние сме остров на стабилност в целия Балкански регион 3| 4435 | Радев: Ние сме остров на стабилност в целия Балкански регион

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads