Реклама / Ads
0| 6597 |21.03.2018 НОВИНИ

Русия: Отравянето на Скрипал е атентат или постановка

.
Отравянето на Сергей Скрипал е атентат или постановка на Великобритания. Това заяви Владимир Ермаков от руското външно министерство.
 

"Логиката подсказва единствено два възможни варианта - или британските власти не са способни да осигурят защита от терористичен акт на своя територия, или те сами, пряко или косвено, уточнявам не обвинявам никого, са режисирали нападението над Скрипал“, заяви Владимир Ермаков от МВнР на Русия по време на среща с чуждестранни посланици.

 

„Трети вариант просто не е възможен“, допълни той.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 5510 |04.04.2018 Лондон: Искането на Русия за съвместно разследване е „извратено“ . 5| 6724 |28.03.2018 МВнР на Русия не отстъпва, пак вини Лондон за Скрипал . 1| 5334 |13.03.2018 Лавров: Москва ще сътрудничи на Лондон за Скрипал . 2| 6408 |12.03.2018 Тереза Мей: Русия е разработила веществото, отровило Скрипал

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads