Реклама / Ads
18| 6378 |21.03.2013 НОВИНИ

Софийски апелативен съд: Николай Цонев е оправдан

.
Николай Цонев
Софийски апелативен съд постанови оправдателна присъда на ексминистъра на отбраната от кабинета на тройната коалиция Николай Цонев,
 

Той беше оправдан по делото за злоупотреба със служебно положение, във връзка със закупуване на машина за изграждане на метални конструкции, съобщиха от пресцентъра на съда.
 

Тричленен състав на Софийския апелативен съд с председател Мария Митева и членове Валя Рушанова и Алексей Трифонов потвърди оправдателната присъда.
 

Оправдателната присъда на Цонев беше произнесена от Софийски градски съд през 2011 година. Той беше обвинен в това, че е нанесъл сериозни финансови вреди на армията.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 3| 3490 |19.11.2024 Разследването срещу бившия апелативен прокурор на Варна е прекратено . 0| 2632 |15.07.2024 Съдът разреши издаването на Европейска заповед за арест на Николай Николов-Паскал . 0| 4254 |30.05.2024 Осъдиха „Българския вълк от Уолстрийт“ да плати над 93 хил. лева на свой бивш клиент . 2| 8983 |12.07.2017 Съдът реши: Петър Сантиров ще получи 300 000 лева от прокуратурата заради незаконно обвинение

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads