Реклама / Ads
4| 4852 |06.03.2020 НОВИНИ

Таско Ерменков: Не от хубав живот Бойка е излязла на прозореца

.
Таско Ерменков
Дадени са едни обещания, които не са изпълнени. Нали не си представяте че хората протестират защото животът им е добър. Силно се притеснявам. Въпросът с коронавируса е важен, но може да се изпрати правителствения самолет за министъра. Щом го няма министъра, има зам.-министър. Вие виждате, че никой не отива там. Това каза Таско Ерменков по бТВ.
 

Аз призовавам Бойка да се прибере в сградата. Момчетата, които са там изпълняват задълженията си по устав. Хубаво е да се прибере. Решенията може да се вземат и от премиер. Мисля да отида там и да помоля Бойка да се прибере. Не от хубав живот жената е излязла на прозореца. Най-накрая преживяхме управляващите да кажат, че болниците се управляват на търговски принцип.  

 

Валентин Николов от ГЕРБ каза:  Докато има камери трудно ще се реши проблема. Пред камери човек се опитва да стане герой. Застрашава се и живота на НСО. Не виждам пребит протестиращ от НСО.  И вие като медия се възползвате сега. Това е гражданско неподчинение. Това застрашава живота на хората и най-вече техния. Нека колегите от опозицията да бъдат там и да бъдат гарант. Проблемът е, че всички болници са търговски дружества.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 350 |14.12.2025 Сестри Стоеви с титла в Индия . 16| 1253 |14.12.2025 „Това е обявяване на война“: Орбан остро за конфискацията на руски активи . 0| 1066 |14.12.2025 Среброто е удвоило стойността си. Какво е темпото на златото? . 1| 1302 |14.12.2025 В Германия е разработено ново поколение безлитиеви батерии

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads