Срещата беше емоционална – бяха 4-5 човека от банката и двама квестори. Хората от банката имаха забележки, че техен колега е уволнен и че са се отнасяли грубо с тях. Това, разбира се, трябва да се заклейми, защото това са обикновени служители, които никакви решения не са вземали.

 

Поискахме среща с Надзора, насрочиха такава, но я отмениха в последния момент. Управителният съвет и неговите членове избягват да се появяват, заяви д-р Тренчев.

 

Хората твърдят, че квесторите в банката много големи хонорари получават, но аз не съм виждал документите за това. Вероятно е вярно, след като хората го твърдят.  

 

Всичко в тази държава е тревожно – ни правителство имаме, ни парламентът е свикан, ни в енергетиката нещата вървят. Може да ни спрат газта руснаците и украинците. Трябва да се стягаме за сериозни предизвикателства, предупреди д-р Тренчев.