Вторник, 26 Март 2019, 09:07
Реклама / Ads
Frognews
0| 3098 |15.03.2019

Планирани прекъсвания на ел.захранването заради профилактика в периода 18-22.03.2019 г.

.
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването на посочените дати и в рамките на указаните срокове, като е възможно периодът на прекъсванията да е по-малък от планирания.

Във връзка с осъществяване на посочените прекъсвания на електрозахранването за периода 18 - 22 март 2019 г., включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ

Дата/период   Времетраене    Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В текста по-долу са посочени датата, периода, максималното времетраене, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

ОБЛАСТ СОФИЯ ГРАД  

Община БАНКЯ  

На 18.03.2019 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: VI-584, Кв. 1, Бреза, Венера, Гео Милев, Искра, Кос, Кукувица, Цар Симеон

На 18.03.2019 г. /11:00 - 13:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: Гео Милев, Ропотамо, Руй, Сакар/Чевена Звезда/, Тинтява/Сърп и Чук/, Търнов Рид/Партизанска/, УПИ ХІ-519, Кв. 4, Цар Симеон

На 18.03.2019 г. /12:00 - 14:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: Варна, Витоша/М. Палаузов/, Гургулят, Петко Д. Петков, Теменуга I, Царибродска/Г. Димитров/

На 19.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./  На 21.03.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: Варна, махала Клисурска, ПИ 37280. 2133. 120

На 19.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./  На 21.03.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Златуша: Вилна Зона Витошица

На 19.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./  На 21.03.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Клисура, Общ. Столична: 2-ра, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, VI-264, Кв. 27, XXxVI-499 Ul=25, Балканска, М. Загряна, Манастирска, махала Витковица, махала Плоча, махала Радово, махала Щетница, Панорама, Парцел 010005 М. Лаловец, Радова Махала, Старо Село

На 19.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./  На 21.03.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Мала Раковица: 54. 277, местност Витошица

На 19.03.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: XXy-1772 Кв. 159, Александър Стамболийски, Витоша/М. Палаузов/, Георги Бенковски, Гергина, Захари Стоянов, Ивайло, Листопад/Пирин/, махала Клисурска, Преслав/Кр. Кюлявков/, Странджа, УПИ IV-1856, Кв. 15, Христо Смирненски, ХХІV-2265, Кв. 158, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Ягода, Янтра/Язовирка/

На 19.03.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  София: Ивайло

Община ВИТОША  

На 18.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Беловодски Път, Бояна, Буките, Бъкстон, България, Васил Чекаларов, Василашко Езеро, Герганица, Иваница Данчев, Илия Кутев/608/, Копитото, Копитото, Кумата, Околовръстен Път, Панорамен Път, Панорамен Път, Поетична/606/, Поп Евстати Витошки /Бр. Бък, Поп Евстати Витошки /Бр. Бък, Ралевица, Севастократор Калоян/Алекса, Стар Беловодски Път, Църковна

На 18.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Горска Поляна, Драгалевци, Крушова Градина, Хмел

На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 732-ра/Витоша/, 775-та/Витоша/, Ix 1339. 1378 Кв. 3 В. З. Панорамен Път-Спец. Нужди-Беловодси Път, XXxV-768 Кв. 18а, Бояна, Бояна, Боянска Песен/774/, Буките, Бъкстон, Бял Равнец/621-ва/, В. З. Бояна УПИ XXV-776, Кв. 20а, Васил Чекаларов, Василашко Езеро, Емануил Попдимитров/432-ра/, Калоянова Крепост/731/, Кв. 1 8 УПИ Ііі-75, Копитото, Копитото, Кумата, Кумата, Околовръстен Път, Панорамен Път, Петко Войвода, Подграмада, Поп Евстати Витошки /Бр. Бък, Поп Евстати Витошки /Бр. Бък, Пролет/Бояна/, Радецки/733/-Кв. Бояна, Ралевица, Розариум

На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./  На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./  На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Байкал, Герганица, Иваница Данчев, Орешарска, Севастократор Калоян/Алекса

На 19.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Боянец, Боянска Река, Десислава, Иваница Данчев, Карамфил, Марини Круши, Пантелей Николов/624/, Резньовете

На 20.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: местност Черния Кос

На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва, Александър Пушкин, Беловодски Път, Бояна, Буките, Бъкстон, Василашко Езеро, Велики Прелом, Карамфил, Копитото, Копитото, Кумата, Маринковица, Михаил Панталеев, Околовръстен Път, Поп Евстати Витошки /Бр. Бък, Поп Евстати Витошки /Бр. Бък, Ралевица, Секвоя, Цветна

На 20.03.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  София: Стар Беловодски Път

На 20.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Боянска Песен/774/, Боянска Река, Иваница Данчев, Карамфил, Маломир, местност Гърдова Глава, Панорамен Път, Пантелей Николов/624/, Панчерица, Резньовете, Резньовете/Денчо Минков/, Чукар

На 20.03.2019 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София: В. З. Симеоново - Драгалевци, Зелена Гора, Кв. Симеоново, Симеоново, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/, Студено Кладенче /Кв. Симеоново/

На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: Буйновско Ждрело

На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 2-ра /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/, Бояна, Буките, Бъкстон, Василашко Езеро, Еровете, Зелен Бор /Кв. Симеоново/, Карамфил, Копитото, Копитото, Кумата, Лунна Папрат/669/, Майска Роза, Маломир, местност Гърдова Глава, Найден Николов/607/, Околовръстен Път, Поп Евстати Витошки /Бр. Бък, Поп Евстати Витошки /Бр. Бък, Преки Път/Димитър Монов/, Прохлада, Ралевица, Резньовете, Симеоновско Шосе, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/, Стоил Слатински/622/, Чукар

На 21.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Байкал, Белите Брези, Бояна, Воденичница /Ал. Пушкин/, Орешарска, Сборище, Севастократор Калоян/Алекса, Скакавица, Три Кладенци

На 22.03.2019 г. /08:00 - 17:00 ч./ -  Владая: 22-ра, Еделвайс

На 22.03.2019 г. /08:00 - 17:00 ч./ -  Владая: 22-ра, Пернишко Шосе, Превалски Езера, Приплат

На 22.03.2019 г. /08:00 - 17:00 ч./ -  София: Войнишко Въстание

На 22.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва, Андезит, Беловодски Път, Бояна, Боянска /Драгалевци/, Буките, Бъкстон, Василашко Езеро, Голяма Могила, Детски Мир, Здравец, Копитото, Копитото, Кумата, Кумата, Околовръстен Път, Панорамен Път, Поп Евстати Витошки /Бр. Бък, Поп Евстати Витошки /Бр. Бък, Ралевица, Секвоя, Цветна

На 22.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Байкал, Брусенска, Бръшлян/620-та/, Ген. Кутузов, Герганица, Иваница Данчев, Копрен, Морени/Червена Искра/, Орешарска, Петко Войвода, Райска Градина/Аврора/, Севастократор Калоян/Алекса, Студен Кладенец, Цар Борис III/Девети Септ.

На 22.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: 732-ра/Витоша/, Боянска Китка/Кв. Бояна/, Калоянова Крепост/731/, Кумата, Оборище, Подграмада, Поп Евстати Витошки /Бр. Бък, Севастократор Калоян/Алекса

На 22.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Яна: Жп Блок-Гарата, Иглика, Янко Вельов

Община ВРЪБНИЦА  

На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мрамор, Общ. Столична: Алеко Константинов/Васил Го, Захари Стоянов, Ивайло, Иван Вазов, Любен Каравелов, Мичур, Момина Сълза/13/, Папрат, Пенчо Славейков, Росна Китка/31/, УПИ XXII-925, Кв. 9, Хайдутин/11/, Явор/12/

На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Захари Стоянов

На 19.03.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  София: Ул. Обелско Шосе №11

На 20.03.2019 г. /08:30 - 12:00 ч./ -  София: 357-ма/Връбница/, 359-та/Връбница/, 361-ва/Връбница/, 367-ма/Връбница/, 373-та/Връбница/, 374-та/Връбница/, 375-та/Връбница/, 376-та/Връбница/, 378-ма/Връбница/, Адам Мицкевич/Раб. Класа/, Иван Дим. Ненов, Модерно Предградие, Надежда, Светла, Справедливост/Червени Ескад, Стефан Дуньов/Седми Конгрес

На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мрамор, Общ. Столична: 3-ти Март/Септември/, Александър Стамболийски, Васил Левски/Мраморско Шосе, Захари Стоянов, Коста Спасов, Майски Ден/27/, Мичур, Пламък/25/, Св. Св. Кирил и Методий, Чичовци/26/

На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Св. Св. Кирил и Методий

На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 369-та/Връбница/, 377-ма/Връбница/, 378-ма/Връбница/, 379-та/Връбница/, Антон Кецкаров, Братя Станиславови, Модерно Предградие, Старата Църква/Йордан М. Пет

На 21.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Мрамор, Общ. Столична: 3-ти Март/Септември/, Александър Стамболийски, Блато/21/, Мичур, Нарцис/19/, Пламък/25/, Св. Св. Кирил и Методий, Чичовци/26/

На 22.03.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Мрамор, Общ. Столична: Васил Левски/Мраморско Шосе, М. Магараница, Пи 49206. 2667. 36, Руйни Води, УПИ VIII-655, 656

На 22.03.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  София

Община ВЪЗРАЖДАНЕ  

На 22.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Лъвов Мост, Св. Св. Кирил и Методий, Сливница, Стефан Стамболов/Георги Ки, Цар Самуил

Община ИЗГРЕВ  

На 22.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Ангел Кънчев, Васил Левски , Гладстоун, Евлоги Георгиев , Паренсов , Петър Берон , Раковски , Христо Белчев

Община ИЛИНДЕН  

На 18.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Захарна Фабрика, Света Троица/Вълчо Иванов/

На 18.03.2019 г. /08:45 - 15:00 ч./ -  София: Света Троица/Вълчо Иванов/

Община ИСКЪР  

На 18.03.2019 г. /08:30 - 12:00 ч./ -  София: Димитър Пешев, Дружба 2, Искърско Шосе, Пловдивско Шосе

На 18.03.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Казичене: Аличо/Траян Кардашки/, Витоша, Дружба, Илия Велинов, Кирил и Методи, Кокиче, Мито Войнишки, Никола Петков/Кирил Маджаро, Околовръстна, Път 18, Христо Ботев

На 18.03.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  София: Никола Петков/П. Напетов/, Ул. Витоша и Ул. Никола Петков

На 21.03.2019 г. /10:00 - 16:30 ч./ -  София: Дружба, Дружба 1, М. Южна Гр. Терит. I Част УПИ 1988 и ПИ 910 Кв 1а, Христофор Колумб

Община КРАСНО СЕЛО  

На 18.03.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  София: Белите Брези

На 18.03.2019 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  София: Патриарх Евтимий , Хан Аспарух , Цар Асен

На 18.03.2019 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  София: Даскал Манол, Крива Река, Пенчо Славейков

На 18.03.2019 г. /13:15 - 15:30 ч./ -  София: Бул. Гоце Делчев/Емил Марков/, Ворино/Ат. Дамянов/, Ж. К Бели Брези , Лерин , Хайдушка Гора

На 19.03.2019 г. /10:30 - 13:30 ч./ -  София: Ж. К. Лагера

На 20.03.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  София: Ул. Княгиня Клементина Ж. К. Красно Село

На 20.03.2019 г. /10:30 - 13:00 ч./ -  София: Лагера

На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 22.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Жк. ”Стрелбище

На 21.03.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  София: Бул. Гоце Делчев , Ж. К. Бели Брези

На 21.03.2019 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  София: Дойран , Хайдушка Гора

Община КРЕМИКОВЦИ  

На 18.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  София: Евлоги и Христо Георгиеви, Кремиковци, Сеславци, Цариградско Шосе/Тракия/

На 18.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Бухово: 1 Май

На 18.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Бреза, Бреза /Сеславци/, Гергана /Сеславци/, Кокиче /Сеславци/, Кокиче /Сеславци/, Липа /Сеславци/, Малина /Сеславци/, Митко Палаузов /Сеславци/, Мургаш /Кремиковци/, Мургаш /Сеславци/, Сеславци, Сеславци, Стара Планина, Стара Планина /Сеславци/, Стара Планина /Сеславци/, Стефан Караджа /Сеславци/, Стопански Двор, Тинтява /Сеславци/, Тодор Каблешков /Сеславци/, Цанко Церковски /Сеславци/, Чавдар /Сеславци/, Чавдар /Сеславци/, Явор /Сеславци/

На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Бреза, Бреза /Сеславци/, Кокиче /Сеславци/, Митко Палаузов /Сеславци/, Мургаш /Кремиковци/, Сеславци, Стара Планина /Сеславци/, Стефан Караджа /Сеславци/, Стопански Двор, Цанко Церковски /Сеславци/, Чавдар /Сеславци/, Явор /Сеславци/

На 19.03.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Гилица /Челопечене/, Доло /Челопечене/, Латинка /Челопечене/, Лесновска /Челопечене/, Спортист, Спортист /Челопечене/, Стопанска /Челопечене/, УПИ VI-670/Челопечене, Челопечене, Яне Стоянов /Челопечене/

На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Бреза, Бреза /Сеславци/, Еделвайс /Кремиковци/, Еделвайс/Общ. Надежда/, Княз Борис 1 /Кремиковци/, Кокиче /Сеславци/, Кремиковци, Люляк /Кремиковци/, Митко Палаузов /Сеславци/, Момина Сълза /Кремиковци/, Мургаш /Кремиковци/, Панайот Волов /Кремиковци/, Райна Княгиня /Кремиковци/, Св. Георги Победоносец /Кремиковци/, Св. Св. Кирил и Методий /Кремиковци/, Света Вода /Кремиковци/, Света Петка /Кремиковци/, Сеславци, Стара Планина /Сеславци/, Стефан Караджа /Сеславци/, Стефан Халачев /Кремиковци/, Стопански Двор, Странджа /Кремиковци/, Цанко Церковски /Сеславци/, Чавдар /Сеславци/, Явор /Сеславци/

На 22.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бухово: Янтра 40

На 22.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Ботевградско Шосе , Кв. Враждебна , Бреза, Бреза /Сеславци/, Кокиче /Сеславци/, Митко Палаузов /Сеславци/, Мургаш /Кремиковци/, Сеславци, Стара Планина /Сеславци/, Стефан Караджа /Сеславци/, Стопански Двор, Цанко Церковски /Сеславци/, Чавдар /Сеславци/, Явор /Сеславци/

Община ЛОЗЕНЕЦ  

На 18.03.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  София: Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/

На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Йордан Радичков

На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: бул. Черни връх 2 и 4, касетка Музей Земята и хората /Театър Движение/

На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Йордан Радичков, Проф. Станчо Ваклинов, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/

На 22.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Нилс Бор, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/, Стефан Гечев, Чавдар Мутафов/452-ра/

Община ЛЮЛИН  

На 18.03.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: Балатон, Бръшлянска Низина, Ветрен, Кап. Никола Божков/Кр. Самохо, Класова Борба, Крим, Люлин 9, Минск, Тодор Г. Влайков, Търново

На 18.03.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  София: Люлин 5

На 20.03.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София: Люлин 10

Община НАДЕЖДА  

На 18.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./  На 19.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Надежда 3

На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Чудомир/Народен Страж/

На 22.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Житен/Комбайна/

Община НОВИ ИСКЪР  

На 19.03.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Нови Искър: 00357. 5353. 227, 00357. 883, Бачо Киро/Спасена Милева/, В. З. Кореа, В. З. Кореа, М. Лозята, Имот № 011015, Вилна, Водопад, Вяра/Двепартизанки/, Гниляне, Здравец, Изгрев, Ливадите, Лозянски Дол, Минзухар, Надежда, Надежда/Веска Гълъбова/, Нарцис, Ракета, Спортна, УПИ ХlVі-16010, Кв117 Гниляне, Христо Ботев, Христо Ботев/23 Септември/, Чемшир, Шипка

На 19.03.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Подгумер: Спортист

На 19.03.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва

На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Доброславци: Бранище/Благой Тодоров/, Бял Камък, Габровница, Георги Велев, Градинарска, Грамадите, Детска Песен, Доброславско Шосе/Гергин Ил, Овощна Градина, Ракита, Средорек, Старото Училище/Бойчо Милев, УПИ Хііі-91, Кв. 45

На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Кремиковци

На 20.03.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Нови Искър: Бисер, Враня, Герой, Гниляне, Зора/Интербригадир/, Кв. Гниляне, Латинка, Местн. Шумака Кв. Гниляне, Обновление, Пенчо Славейков/Бодра Смяна, Студенец, Съгласие/Кооператив/, Тополите, Христо Ботев/23 Септември/, Черешите

На 20.03.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София: 681. 4357. 345

На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Нови Искър: Боровец, Детска Песен, Иван Вазов/Радка Танева/, Инд. 00357. 5176. 21, Искърско Дефиле, Кумарица, Летец, Липите, Ропотамо, Светлина, Снежанка, Стадион, Татарска, Царевец

На 21.03.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Нови Искър: Искърско Дефиле, Летец

На 22.03.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Доброславци: Бранище/Благой Тодоров/, Бърдо, Доброславско Шосе/Гергин Ил, Житенски Път, Мегдана, Отава, Паметника, Панчовица/Станислав Василев, Пешовица, Първанова Чешма, Стадион, Типченица, Уршак, Ширината

Община ОБОРИЩЕ  

На 18.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Султан Тепе

На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Бул. В. Левски

Община ОВЧА КУПЕЛ  

На 19.03.2019 г. /10:00 - 14:30 ч./ -  София: 696-та/Овча Купел/, Иван Радоев/Уляна Громова/, Народно Хоро, Проф. Михайло Парашчук/690-Т

На 18.03.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  София: 740-та/Овча Купел/, Белите Борове, Даскал Стефчо/Комун. Победа/, Маджарица, Равнище/Кънчо Стоилов/, Св. Крал/Кирковска Трибуна/, УПИ III-355, Кв. 53, УПИ XII-9450, Кв 48

На 19.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: Букет, Загребска/Атанас Мискетов/, Киевска/Баучер/, Любляна/Й. Вишевградски/, Народен Герой

На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Вейниците, Горна Баня, Градище, Дон, Каменица, Лотос, Перуника, Перуника/Ол. Кошевой/, Тихи Кът, Урал

На 19.03.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София: 740-та/Овча Купел/, Белите Борове, Биримирски Поляни/Кв. Горна Баня/, В. З. Горна Баня, В. З. Горна Баня УПИ I-920, В. З. Горна Баня, УПИ Xі-1055, Кв. 80, Вейниче, Горна Баня, Две Липи, М-Т Горна Баня, М. Стубело, Обзор, Олдашевец, Равнище/Кънчо Стоилов/, Св. Крал/Кирковска Трибуна/

На 22.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Вечерница, Каменица, Лилия, Никола Петков/П. Напетов/, Обзор, Ореховски Дол, Отдих, Равнище/Кънчо Стоилов/, Тихи Кът

На 23.03.2019 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  София: Овча Купел 2, Феникс

Община ПАНЧАРЕВО  

На 19.03.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Лозен, Общ. Столична: III-3030, Кв. 151, Азмаците, Велкова Воденица/93/, Вилна Зона Свети Димитър, Детелина/91/, Здравец, Иглика, Кайгана, Кв 151а УПИ V-3030, Китка, Невен, Незабравка/92/, ПИ 44063. 6221. 3406 М. Азмаците, ПИ 44063. 6221. 3990, Св. Св. Кирил и Методий/Кр. Гр, Студен Кладенец, Сукарица, УПИ VI-3030 Кв. 151 А

На 19.03.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  София: 1-ва/Студентска/, ІV-2534, Кв. 115а С. Лозен, Студен Кладенец

На 19.03.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Лозен, Общ. Столична: Акация/43/, Каси Дол/50/, Кория/49/, Липа/48/, Съединение/Георги Димитров/, Ул. Съединение/Ул. Явор, УПИ І-11040 Кв. 107а, УПИ Ііі-11040 Кв. 107а, Явор/44/

На 19.03.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Лозен, Общ. Столична: Бор/47/, Бръшлян/70/, Бузлуджа/69/, Извор/62/, Кокиче/67/, Кръсто, Лале/63/, Ридо/64/, Самоковски Път/78/, Стоян Йонков/66/, Съединение/Георги Димитров/, УПИ IV-4123, Кв. 52а, Янко Велинов/65/

На 19.03.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Лозен, Общ. Столична: X-1193, Кв. 8, Акация/43/, Горица/85/, Горник/79/, Гороцвет/84/, Градище, Искра/81/, Нарцис/76/, Простор/86/, Радилица/54/, Ралица/80/, Св. Св. Кирил и Методий/Кр. Гр, Шишивар/83/, Янко Панайотов/74/

На 19.03.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  София: Горица, Простор

На 19.03.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Лозен, Общ. Столична: Брождан/90/, Вилна, Вилна Зона Свети Димитър, Кайгана, М. Брождан ПИ 44063. 6221. 3033, М. Край Село ПИ 44063. 6214. 573, ПИ 2886 Г-10-8-Б, Синчец, Съединение/Георги Димитров/, УПИ Vіі-3139, 3193, Кв. 154, Шипка/59/

На 19.03.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  София: II-4898

Община ПОДУЯНЕ  

На 18.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Сухата Река Бл. 12 Вх. А , Б

На 18.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 22.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Григорий Цамблак, Д-Р Иван Селимински, Поп Грую, Саранци, Станислав Доспевски

На 19.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Сухата Река Бл. 12 Вх. В , Г

На 22.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Сухата Река Бл. 12 Вх. Д , Е

Община СЕРДИКА  

На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Малашевска

На 19.03.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: Бенковски, Биримирци, Бодра Смяна, Завой, Иван Кралича, Календерска, Лазар Михайлов/Хр. Манов/, Светлина, Тетевенска, Успех

На 20.03.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: Константин Преславски

На 21.03.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: Бенковски, Биримирци, Бодра Смяна, Завой, Иван Кралича, Календерска, Лазар Михайлов/Хр. Манов/, Локорска, Мара Бунева/Социалистическа, Светлина, Тетевенска, Успех

Община СЛАТИНА  

На 19.03.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  София: Гара Искър

На 20.03.2019 г. /08:45 - 14:15 ч./ -  София: 1-ва

На 20.03.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  София: Ул. Кутловица

На 21.03.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  София: Гео Милев, Николай Коперник

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  

На 18.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Бойчо Войвода , Васил Априлов, Виктор Юго , Евлоги Георгиев , Загоре , Климент Охридски , Огоста, Сан Стефано , Хаджи Димитър, Цар Иван Асен , Цариградско Шосе , Шипка

На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Бойчо Войвода, Васил Априлов , Виктор Юго, Евлоги Георгиев , Загоре , Климент Охридски , Огоста , Сан Стефано , Хаджи Димитър, Цар Иван Асен, Цариградско Шосе, Шипка

 

СОФИЙСКА ОБЛАСТ  

Община Божурище  

На 20.03.2019 г. /08:45 - 10:00 ч./ -  Божурище: Акация, Европа, Землище С. Пролеша / Божурище, Максим Горки, Стп Максим Горки, УПИ-IV-022264 Кв. 18, Хан Кардам, Цар Иван Асен Втори, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Черна Бара

На 20.03.2019 г. /08:45 - 10:00 ч./ -  Пролеша: 70, I-040225, IV-Училище, Ix-108, Кв. 16, VI-17, Кв. 69, VI-70, Кв. 7, VIII-042140, Кв. 45, Васил Левски, Иван Вазов, Лале, ПИ 043001, ПИ 58606. 22. 295, Строителен УПИ XIII-513, Ул. Кокиче, УПИ I-122, 123, УПИ I-32. 5, Кв. 2, М. Попърт, УПИ II-32. 5, 32. 6, Кв. 2, М. Попърт, УПИ III-040059, УПИ IV-040148, 040149, 40143, Кв 6, УПИ V-041067 Кв. 66, УПИ V-045062 Кв. 73, УПИ V-29 Кв. 11, УПИ VII-045106 Кв. 53, УПИ VІ-040021 Кв. 65 Общ. Божурище, УПИ Vі-045140, УПИ Vіі-108, Кв. 16, УПИ XIII-027035 Кв. 1, УПИ ||-259, Кв. 75, УПИ І-027035 М. Бъшина Падина, УПИ ІV-296, УПИ Х-244 Кв. 42, УПИ ХVІІ - 014034 Кв. 8 М. Лазар, УПИхі-102 Кв. 15, Христо Ботев, Христо Ботев/Бивш Стопански Двор, Цар Калоян УПИ IV-040022 Кв. 71

На 20.03.2019 г. /08:45 - 10:00 ч./ -  Хераково: XVII-162004 Кв. 21, 014148, 18-162004 Кв. 21, I-160006, Кв. 42, I-9, II-024019, III-028096, Кв. 1, IV-016104, Кв. 3, М. Кочияш, IV-028096, Кв. 1, V-028096, Кв. 1, V-130086, М. Савина Водиеница 75, VI-028096, Кв. 1, VII-028073, Кв. 1, VIII-024012, Кв. 3, XII-396 и XII-397, Кв. 39, ІІІ-694, Кв. 48, Мбобен, №3 Стопански Двор, Александър Стамболийски (Мах. Бобен), Имот 44, Стопански Двор, Кад. Ном. 14, М. Балин Дол, М. Скала, УПИ ІІІ-176111, Кв. 2, М. Белица, М. Бобен УПИ Х-029062 Кв. 1, махала Белица, УПИ 024020, Кв. 4, УПИ II-178 Кв. 21, УПИ III-393 Кв. 48, УПИ IV-179 Кв. 21, УПИ Ix-029062 Кв. 1, УПИ V-024020 Кв. 4, УПИ V-166, Кв. 1, УПИ VIII-126, Кв. 4, УПИ XII-029062, УПИ XV-162004, УПИ XVI-162004 Кв. 21, УПИ XVII-162004, Kb. 21, УПИ XXI-342, Кв. 37, УПИ XXIV-025093, Кв. 1, М. Герена, УПИ XXIX-510 Кв. 75, УПИ Х-029062 Кв. 1, УПИ ХV-545, Кв. 70, М. Кантон, Х-162002, Хан Кубрат, Хераково Ханче

На 20.03.2019 г. /08:45 - 10:00 ч./  На 22.03.2019 г. /09:45 - 11:00 ч./ -  Храбърско: II-044016, IV-278 Кв. 42, махала Старо Село, махала Черен Пешо, Местн. Расул, Микроязовир Храбърско, Нарцис, УПИ I- 174 Кв. 43, УПИ X-404 Кв. 45

На 21.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Божурище: Девети Септември

На 21.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Гурмазово: I-212, Кв. 20, Любен Каравелов, УПИ Ix-159, Кв. 14, УПИ VII-270, Кв. 24, УПИ XIV-157 Кв. 14, УПИ І-254 Кв. 25, УПИ Х-299 Кв. 29

На 22.03.2019 г. /09:45 - 11:00 ч.; 09:45 - 16:15 ч./ -  Божурище: Акация

На 22.03.2019 г. /09:45 - 16:15 ч./ -  Храбърско: II-044016, IV-278 Кв. 42, махала Старо Село, махала Старо Село, махала Черен Пешо, махала Черен Пешо, Местн. Расул, Микроязовир Храбърско, Микроязовир Храбърско, Нарцис, УПИ I- 174 Кв. 43, УПИ X-404 Кв. 45

На 22.03.2019 г. /09:45 - 16:15 ч.; 09:45 - 11:00 ч./ -  Хераково: XVII-162004 Кв. 21, 014148, 18-162004 Кв. 21, I-160006, Кв. 42, I-9, III-028096, Кв. 1, IV-028096, Кв. 1, V-028096, Кв. 1, V-130086, М. Савина Водиеница 75, VI-028096, Кв. 1, VII-028073, Кв. 1, VIII-024012, Кв. 3, №3 Стопански Двор, Александър Стамболийски (Мах. Бобен), Имот 44, Стопански Двор, Кад. Ном. 14, М. Балин Дол, М. Скала, УПИ Ііі-176111, Кв. 2, М. Белица, М. Бобен УПИ Х-029062 Кв. 1, махала Белица, УПИ II-178 Кв. 21, УПИ III-393 Кв. 48, УПИ IV-179 Кв. 21, УПИ Ix-029062 Кв. 1, УПИ V-166, Кв. 1, УПИ VIII-126, Кв. 4, УПИ XII-029062, УПИ XV-162004, УПИ XVI-162004 Кв. 21, УПИ XVII-162004, Kb. 21, УПИ XXI-342, Кв. 37, УПИ XXIX-510 Кв. 75, УПИ Х-029062 Кв. 1, УПИ ХV-545, Кв. 70, М. Кантон, Х-162002, Хан Кубрат, Хераково Ханче

Община Ботевград  

На 18.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград: В. З. Зелин, Ул. 4-та 1, Зелин, Зелин-10-А, Зелин-13-А, Зелин-13-А, Зелин-14-А, Зелин-15-А, Зелин-16-А, Зелин-16-А, Зелин-17-А, Зелин-18-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-36-А, Зелин-36-А, Зелин-37-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-4-та, Зелин-40-А, Зелин-42-А, Зелин-43-А, Зелин-5-та, Зелин-5-та, Зелин-6-та, Зелин-7-А, Зелин-7-А, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-9-А, Зелин-А, Зелин-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Комката, Зелин-Леската, Зелин-Средния Път, Зелин-Средния Път, Зелин-Тодор Петров, Зелин-Тодор Петров, Казармен, Курорт Зелин, Курорт Зелин, Курорт Зелин, Курорт Зелин, местност Пръдлювец, Павитта, Стубеля, УПИ IV-737. 75, Чеканица

На 18.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Скравена: Бебреш, Крушарска (К. Муканска), махала Паланката, Медвен, Мико Комитски, Муканска, Мургаш, Осми Март, Цено Кьонтов, Чифлика

На 18.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 19.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 20.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 21.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 22.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Рашково

На 18.03.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Александър Батенберг, Бузлуджа, Плиска, Преслав, Саранск, Стубеля

На 18.03.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./  На 19.03.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./  На 20.03.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./  На 21.03.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./  На 22.03.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./ -  Трудовец: 563032 М-Ст Пазарника, Вилна Зона, Лозята

На 18.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./  На 19.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./  На 20.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./  На 21.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./  На 22.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград: III-709, Кв. 38, Аспарух, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Дондуков, Дунав, Ивайло, Медвен, Опълченска, Рударка, Христо Ботев

На 18.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./  На 19.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./  На 20.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./  На 21.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./  На 22.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Скравена: Койдановец

На 18.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ботевград: Армеец, България, Витиня, До Сграда Ткзс, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Идентификатор 05815. 305. 1. 117, Индустриална Зона, Индустриална Зона Микроелектроника, Курорт Зелин, Литаковско Шосе, Парка, Павилион, Пик

На 18.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Врачеш: Александър Стамболийски, Ален Мак, Баба Вида, Баба Тонка, Бела, Бор, Будиовград, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Горски Пътник, Гурко, Дунав, Еделвайс, Захари Стоянов (Петър Янков, Зеленград, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Извор, Извън Регулация До С. Врачеш, Калето, Кирил и Методий, Кокиче, Кольо Видин, Люляк, Майстор Вуно Марков, Малчика, Манастирска, Мерощица, Мургаш, Оборище, Околчица, Опълченска (Яташка), Орлово Гнездо, Освобождение (9-ти Септемвр, Отец Пайсий, Патриарх Евтимий (Д. Гълъбов, Плиска, Победа, Преслав, Първенец, Първи Май, Радовец, Райна Княгиня (Вела Пеева), Розова Долина, Севаст Огнян (Партизанска), Синчец, Славейков (Васил Коларов), Софрони Врачански, Стара Планина, Страншки Рът, Съединение (Рада Докова), Съединение (Радка Докова), Теменуга, Трети Март (Иван Гълъбов), Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Иван Шишман (М. Найденов, Цар Освободител( 17 Ятаци), Цар Самуил (М. Найденова), Чешкоград, Шипка, Явор, Ягода, Ясен

На 18.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Литаково: 3ти Март, Антон Младенов, Архангела (Петко Буковански, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Бойчо Огнянов, Брезовица, Бузлуджа, Васил Левски, Велчова Завера (Илия Шопов), Воденицата, Вуто Койчев, Възраждане, Възход, Вълчи Град, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Гено Люташки (Вацо Люташки), Георги Бенковски (Г. Димитро, Георги Раковски (Д. Терзийск, Димитър Икономов, Дядо Иван (Ванюша), Една Българка (М. Найденова, Захари Стоянов, Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Калето (Сашка), Кап. Тодор Тодоров, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Коцо Докуленски, Кочо Честименски (М. Найдено, Любен Каравелов, Люто Войвода, Майор Томпсън, Малина, Младен Пеьов, Мургаш, Наум Янев, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Оборище, Опълченска, Павел Бързашки, Парцел V-41, Кв. 9 Къща, Петко Войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Победа, Поп Христо Дойчев, Пречеста, Просвета, Светлина, Свобода, Спас Соколов, Станковска Курия, Стара Планина (Кам. Първенс, Столетов, Страцин (Кост. Буковански), Тодор Каблешков (Н. Маринов), Христо Ботев, Шести Септември (9-ти Iх), Шипка, Юри Гагарин

На 18.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Осеновлаг

На 18.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград: Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Георги С. Раковски (Р. Доков, Добруджа, Дондуков, Дунав, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кирил и Методий, Козлодуй, Медвен, Новаченка (Филип Кръстев), Опълченска, Рударка, Сан Стефано, Съединение (Ленин), УПИ Ix-238 Кв. 12, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта

На 18.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Скравена: Любен Каравелов

На 18.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./  На 19.03.2019 г. /09:30 - 13:15 ч./ -  Гурково, Общ. Ботевград: ПИ №027070, УПИ ХіV-191, Кв. 48

На 18.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./  На 19.03.2019 г. /09:30 - 13:15 ч./ -  Краево: махала Маринков Рът, махала Славополе, УПИ III-25 Кв. 4

На 18.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./  На 19.03.2019 г. /09:30 - 13:15 ч./ -  Осеновлаг: Зимнишки Дол, махала Зимнишки Дол

На 18.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./  На 19.03.2019 г. /09:30 - 13:15 ч./ -  Радотина: местност Дръстила, ПИ №055008

На 18.03.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Ботевград: В. З. Зелин, Воденицата, Зелин-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Казармен, Курорт Зелин, М. Воденицата, Мухалница, Стара Планина, Трети Март, Широко Ливаде

На 18.03.2019 г. /13:15 - 14:30 ч./ -  Ботевград: Зад Зрч, Индустриална

На 19.03.2019 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград: 003036, В. З. Чеканица, В. З. Зелин, Зелин-11-А, Зелин-16-А, Зелин-20-А, Зелин-24-А, Зелин-25-А, Зелин-36-А, Зелин-4-та, Зелин-8-А, Зелин-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Средния Път, Казармен, Курорт Зелин, местност Чеканица, местност Широко Ливаде, УПИ XlV-1283, Кв. 1, В. З Зелин, Цанкинска Воденица, Чеканица

На 19.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград: В. З. Зелин, В. З. Зелин, Ул. 4-та 1, Воденицата, Зелин, Зелин-10-А, Зелин-13-А, Зелин-14-А, Зелин-16-А, Зелин-17-А, Зелин-18-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-36-А, Зелин-36-А, Зелин-37-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-4-та, Зелин-40-А, Зелин-42-А, Зелин-43-А, Зелин-5-та, Зелин-7-А, Зелин-7-А, Зелин-А, Зелин-А, Зелин-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Леската, Зелин-Средния Път, Зелин-Тодор Петров, Казармен, Казармен, Курорт Зелин, Курорт Зелин, Курорт Зелин, Курорт Зелин, М. Воденицата, Мухалница, Стара Планина, Стубеля, Трети Март, УПИ IV-737. 75, Чеканица, Широко Ливаде

На 19.03.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Саранск

На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ботевград: Витиня

На 19.03.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Плиска, Саранск

На 19.03.2019 г. /09:30 - 13:15 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград: III-709, Кв. 38, Аспарух, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Георги С. Раковски (Р. Доков, Добруджа, Дондуков, Дунав, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кирил и Методий, Козлодуй, Медвен, Новаченка (Филип Кръстев), Опълченска, Рударка, Сан Стефано, Съединение (Ленин), УПИ Ix-238 Кв. 12, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта

На 19.03.2019 г. /09:30 - 13:15 ч./ -  Скравена: Койдановец, Любен Каравелов

На 19.03.2019 г. /10:30 - 13:15 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград: III-709, Кв. 38, Аспарух, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Петлешков, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р. Доков, Гурко, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Извън Регулацията, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Московска, Никола Й. Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Пенчо Славейков, Петко Войвода (Иван Гешков), Петър Берон, Първа, Рударка, С. Новачене, Общ. Ботевград Път№1, Сан Стефано, Свобода, Съединение (Ленин), Трети Март (Георги Димитров, Филип Тотьо (Тодор Доков), Христо Ботев, Шипка

На 19.03.2019 г. /10:30 - 13:15 ч./ -  Скравена: Койдановец, Петър Берон

На 19.03.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Рашково: махала Белчово, махала Габровница

На 20.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 21.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 22.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград: В. З. Зелин, Ул. 4-та 1, Зелин, Зелин-10-А, Зелин-13-А, Зелин-14-А, Зелин-16-А, Зелин-17-А, Зелин-18-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-36-А, Зелин-36-А, Зелин-37-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-4-та, Зелин-40-А, Зелин-42-А, Зелин-43-А, Зелин-5-та, Зелин-7-А, Зелин-7-А, Зелин-А, Зелин-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Леската, Зелин-Средния Път, Зелин-Тодор Петров, Казармен, Курорт Зелин, Курорт Зелин, Курорт Зелин, Стубеля, УПИ IV-737. 75, Чеканица

На 20.03.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Ботевград: Ам Хемус

На 20.03.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Етрополе: Георги Антонов

На 20.03.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Правец: Бор, Васил Левски, Владин Рът, Езерото, Езерото УПИ Іі Кв. 117, Извън Регулация, До Гр. Правец, Кв. Езерото, Лесковец, махала Поповска, махала Пушкарско, махала Скърнава, Месност Орниче, местност Христовото, Нанин Дол, Орниче, Серпухов, Скърнава

На 20.03.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Разлив: 000134, 13022 махала Щапалска, №061016 М. Каменяка, махала Багелейска, махала Боновска, махала Влъчковска, махала Груевска, махала До Ресторанта, махала Куевска, махала Маргинска, махала Милинско, махала Сираковско, махала Стопански Двор, махала Чорбанско, Фелиов Рът

На 20.03.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Трудовец: 563032 М-Ст Пазарника, X-916, Беласица, Бистрица, Васил Левски, Вилна Зона, Зелин, Лозята, местност Пейовица, Никола Иванов (Н. Драганов), Никола Ракитин, Панчовска (Панчо Геровски), Ракитин, Стубелска, Хаджи Димитър, Цар Борис, Цар Освободител, Черниш, Шипка

На 20.03.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Ботевград: М. Калница, 036152, местност Бенчова Курия, местност Бенчовска Курия, Пи-037081, Пик

На 20.03.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Трудовец: Александър Стамболийски, Беласица, Бистрица, Бор, Бързашка (Партизанска), В. Зона Лозята, Васил Ангелов Цоцов, Васил Левски, Вилна Зона, Витоша, Влашко Поле, Георги Попиванов, Д-Р Димитър Василев, Девети Май, Драган Черния, Дунав, Еделвайс, Здравец, Зелин, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Извор, Извън Регулация До С. Трудовец, Кирил и Методи, Любен Каравелов, Марица, махала Манастирица, Мургаш, Никола Иванов (Н. Драганов), Огоста, Опълченска (Комсомолска), Отец Паисий, Панчовска (Панчо Геровски), Петко Златарски, Поп Михо (Поп Нако), Проф. Иван Василев (Първа), Райчин Комитина (В. Башев), Републиканска, Рибарниците, Сан Стефано, Славянска, Спортна Среща, Стара Планина, Стефан Караджа, Стубелска, Трети Март (Ал. Иков), Тунджа, Тутракан (Бузлуджа), УПИ IV-1671, Кв. 88, Урвич, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Крум, Цар Освободител, Цар Симеон I, Цеко Вълков (М. Палаузов), Черковна (Марин Димитров), Черниш, Шейново, Шипка, Янтра

На 21.03.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./  На 22.03.2019 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Боженица: 319004, Долапището, махала Барбушовци, махала Близнаковци, махала Брусен, махала Върха, махала Ганинци, махала Дончовци, махала Кръста, махала Мурта, махала Павловци, махала Пейчовци, махала Пелиница, махала Плоча, махала Томовци, махала Урвич, махала Усойната, Стопански Двор, УПИ XI-71, Кв. 7, Х-38, Кв. 41

На 21.03.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./  На 22.03.2019 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград: За Провеждане на 72-Часови Изпитания, махала Големо Усое, махала Горановци, махала Мановци, махала Ръждавец

На 21.03.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./  На 22.03.2019 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград: Васил Друмев, Георги С. Раковски (Р. Доков, Дунав, Ивайло, Извън Регулацията

На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ботевград: Тп Кулинарен

На 21.03.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Правец: IV, Кв. 9, IV-6393, VI, Кв. 2, VI-179, Кв. 104, VII, Кв. 2, От 514-От. 424, Бор, Борова Гора, Бърдо, В. Пенчов, Васил Драгнев, Васил Левски, Витомерица, Възраждане, Вълко Цолов, Генерал Гурко, Генерал Раух, Градешница, Градище, Григор Гошев, Димитър Грънчаров, Драган Йотов, Елаша, Епископ Генадий, Здравец, Иван Пеев Маруша, Кв. 9, УПИ VIII, Лесковец, Липа, Маняков Камък, махала Боянско, махала Дивчов Рът, махала Драганско, махала Живковска, махала Манастирица, махала Поповска, махала Правешки Ханове, махала Пушкарско, махала Симидарско, Месност Елаша, местност Дългата Орница, местност Стилковски Рът, местност Топилата, местност Тошински Рът, Младост, Моновец, Никола Иванов Янин, Никола Комита, Никола Проданов, Опълченска, Осма, Острома, Пета, Полска, Поп Марко, Първа, Работническа, Радушиновец, Роза, С О. Т. 211-О. Т. 202, №1, Свети Анастасий, Свети Теодор Тирон, Свобода, Север, Седма, Стара Планина, Стара Река, Страшка Могила, Тодор Живков, Трета, Трети Март, УПИ 225 Кв. 110, УПИ III-862 В. 50, УПИ Х Кв. 57, УПИ ХI-Кв. 2, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветко Вълков, Чавдар Войвода, Червената Вода, Четвърта, Шеста, Ясен

На 21.03.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Разлив: махала Маргинска

На 21.03.2019 г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Правец: Бор, Езерото, Езерото УПИ Іі Кв. 117, Кв. Езерото

На 21.03.2019 г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Разлив

На 21.03.2019 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Правец

На 22.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Академик Стоян Романски, Балканска, Саранск

На 22.03.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Академик Стоян Романски

На 22.03.2019 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ботевград: Академик Стоян Романски, Боженишки Урвич, Бузлуджа, България, Васил Петров, Витиня, Витоша, Гурко, До Сграда Ткзс, Кооперативен Пазар, Незнайният Войн, Нов Кооперативен Пазар, Освобождение, Пл. Форум УПИ І, Кв. 65, Свобода, Севаст Огнян, Седемнайсти Ноември, Тп Бетонов Център, Трети Март, Янтра

Община Годеч  

На 18.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./  На 19.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./  На 20.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./  На 21.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./  На 22.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Букоровци: УПИ V 130кв. 13

На 18.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./  На 19.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./  На 20.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./  На 21.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./  На 22.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Каленовци: XI-83, УПИ-Хі-257, Кв. 12

Община Горна Малина  

На 18.03.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Байлово: II-274 Кв. 31, III-366, Кв. 41, Пи048007, УПИ Ix-303, Кв. 39, УПИ VII-366, Kв. 41

На 18.03.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Иван Вазов

Община Долна баня  

На 18.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Долна Баня: Георги С. Раковски, Деница, Димитър Благоев, Екзар Йосиф, Ибър, Иван Вазов, Люляк, Малина, Момина Сълза, Оборище, Опълченска, Пейо Яворов, Райко Даскалов, Райко Даскалов, Септемврийци, Търговска, Търговска, Христо Ботев, Цанко Церковски, Ягода, Яне Сандански

На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Долна Баня: Ведрина, Маришка, Отец Паисий, Рилско Шосе, Търговска

На 21.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 22.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Долна Баня: Бистришка, Бистришка, Бреза, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дружба, Здравец, Кокиче, Малиново Поле, Никола Вапцаров, Райна Княгина, Рилско Шосе, Рилско Шосе, Роза, Сергей Румянцев, Трепетлика, Трепетлика, Търговска, Хвойна

Община Драгоман  

На 18.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Драгоман: Върбица, Генерал Гурко, Георги Бенковски, Дрян, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Иван Вазов, Калина, Козлодуй, Кондел, Липа, Международно Шосе, Миньор, Осми Март, Осогово, Поп Андрей, Свети Георги, Свети Иван Рилски, УПИ IV-1038 Кв. 78, УПИ XXI-392 Кв. 31, Филип Тотю, Явор

На 18.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Драгоман: Захари Стоянов, Здравец, Малина, Пейо К. Яворов, Рила, Свети Климент Охридски, Христо Смирненски

На 19.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Драгоман: Александър Стамболийски, Балкан, Ивайло, Кирил Богданов, Любен Каравелов, Оборище, Пета, Петър Берон, Първи Май, Септемвриец, Синчец, Три Уши, УПИ XII-828, Кв. 57, ХVII-366 Кв. 55, Христо Ботев

На 19.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Драгоман: Васил Левски, Граничар, Захари Стоянов, Здравец, Кирил и Методи, Патриарх Евтимий, Рила, Свети Стефан, Черноризец Храбър

На 20.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Драгоман: Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Граничар, Захари Стоянов, Пенчо Славейков, Рила, Свети Стефан, Шипка

На 20.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Драгоман: Акация, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Гео Милев, Граничар, Искър, Космонавт, Международно Шосе, Никола Й. Вапцаров, Пирин, Стара Планина, Стефан Стамболов, Цар Симеон Велики, Чепън

На 22.03.2019 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Беренде Извор: УПИ I-1 Кв. 1

На 22.03.2019 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Беренде, Общ. Драгоман

На 22.03.2019 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Букоровци: УПИ V 130кв. 13

На 22.03.2019 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Върбница

На 22.03.2019 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Драгоил

На 22.03.2019 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Драгоман: Акация, Владимир Поптомов, Врътковица, Върбица, Генерал Гурко, Георги Бенковски, Димитър Полянов, Дрян, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Иван Вазов, Калина, Козлодуй, Кондел, Липа, Люлин, Международно Шосе, Миньор, Мусала, Осми Март, Осогово, Патриарх Евтимий, Поп Андрей, Поток, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Струма, УПИ IV-1038 Кв. 78, УПИ XXI-392 Кв. 31, УПИ Х-966 Кв. 105, Филип Тотю, Шейново, Явор

На 22.03.2019 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Каленовци: XI-83, Кв. 22, УПИ XI-4 Кв. 2, УПИ-Хі-257, Кв. 12

На 22.03.2019 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Калотина: Втора, Калотина, Първа

На 22.03.2019 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Летница, Общ. Драгоман

На 22.03.2019 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Липинци

На 22.03.2019 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Мургаш: УПИ XIII- 96 Кв. 10, УПИ Хіі-17, Кв2

На 22.03.2019 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ново Бърдо

На 22.03.2019 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Прекръсте

На 22.03.2019 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Разбоище: Мес Стойков Връх

На 22.03.2019 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Туден: 015065, IV-86 Кв. 3, XXVII-280, Кв. Мрамор, М. Марков Дол, махала Панинци, Мрамор Кв. 22 УПИ XVі- 150, ПИ 73417. 7. 217, Труден, УПИ I Кв. 6

На 22.03.2019 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Чепърлинци

Община Елин Пелин  

На 18.03.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./  На 19.03.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./  На 20.03.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./  На 21.03.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./  На 22.03.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Доганово: УПИ IV-438, Кв. 38, УПИ V-438, Кв. 38, УПИ ХХІІ-357, 358, Кв. 8

На 18.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Равно Поле: . Ул. Равнополска Пролет №18, V-280, Кв. 31, VIII-196024, XVI-333, Кв. 46, XXIV-346 Кв. 39, XXVIII-346 Кв. 39, Акация, Акация, Акация, Бариовска, Бариовска, Благой Кръплев, Васил Левски, Васил Левски, Верила, Градинарска, Дереджик, Завоя, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Мишов, Изгрев, Киро Ст. Киров, Киро Ст. Киров, Кокиче, Лазар Добрич, Лазар Добрич, Лилия, Мак, Минзухар, Младост, Николай Сандов Велев, Пет Могили, Пет Могили, ПИ 025030, Равнополска Пролет, Равнополска Пролет, Славянска, Теменуга, Топола, УПИ I-196024 Кв. 51, УПИ II 196024, УПИ III-196024, Кв. 51б, УПИ IX - 151, Кв. 26, УПИ V-263 Кв. 22, УПИ VI-196024 Кв. 516, УПИ VII-196024, Кв. 51б, УПИ XXV-205 Кв 39, УПИ XXVI-205 Кв. 39, УПИ-Ix, Кв. 3, Урожай, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Чекалска, Черковна, Черковна

На 18.03.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Столник

На 21.03.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: УПИ XV 042023 133, XI-1764, София, УПИ I-15005, Кв. 164д

На 21.03.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ -  Мусачево, Общ. Елин Пелин: Витоша, местност Пазарски Път, Сердика, УПИ XIII-9, Кв. 4, УПИ Ііі-І, Кв. 58-Псд, Хан Аспарух

На 21.03.2019 г. /10:15 - 14:15 ч./ -  Мусачево, Общ. Елин Пелин: Iх-Общ, Кв. 57, VI, Кв. 55, VIII Кв. 55, VIII Кв. 57, XI-302, А. Благойчев, Александър Стамболийски, Водна Помпа Отпадни Води, Градина Кв. 40, 53, 51, 49, Иглика, Искър, Кв. 57 Парцел 5, местност Пазарски Път, Мусачево, Неофит Рилски, Пейо Яворов, Преслав, Радецки, Рила, УПИ II, Кв. 57, УПИ І-Общ Кв. 57, УПИ ІІІ-І, Кв. 58-Псд, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Чойна

На 21.03.2019 г. /15:00 - 15:15 ч./ -  Петково, Общ. Елин Пелин

На 22.03.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Нови Хан: Борова Гора, Ватия, Върба, Гранит, Детелина, Здравец, Калоян, Марица, Ул. Борова Гора №8, Юрий Гагарин

На 22.03.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  Нови Хан: VI - 640, Върба, Еледжик, Иглика, Марица, Мургаш, Николина Здравкова, Пловдивско Шосе, Рибарица, Трета, Търнава, УПИ Vі -647 Кв. 29, Шипка

Община Етрополе  

На 18.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Бойковец: УПИ-І-142

На 18.03.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./ -  Етрополе: 128, 27-ми Ноември, Акация, Александър Атанасов, Александър Михайлов, Александър Стамболийски, Асеновска, Богатирска, Братя Миладинови, Васил Левски, Васил Овчаров, Генерал Гурко, Георги Антонов, Георги Бакалов, Георги Димитров, Георги Цариградски, Григор Гошев, Григор Михайлов, Дандевил, Девети Септември, Дончо Тепавичаров, Екзарх Йосиф, Елаците, Елин Пелин, Зольовец, Иван Канджаков, Изгрев, Йордан Кесяков, Калина Вескова, Каменица, Кочо Честименски, Крушака, Лековец, Ленин, Максим Горки, Малина, Малка Баба, Малки Искър, Мария Мишева, Марко Проданов, Млада Гвардия, Младост, Московска, Никола Вапцаров, Партизански, Пейо Кринчев, Полковник Гридзевски, Преслав, Рудината, Руски, Сашка, Свобода, Сергей Румянцев, Славяни, Спортист, Сто Двадесет и Осми, Столетов, Тодор Доков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Ясенов, Чавдар, Часовникова Кула, Шиндарника, Ябланица

На 18.03.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./ -  Правец: Опълченска

На 18.03.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: Георги Бенковски

На 18.03.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./ -  София: 6-211, 212 Кв. 24

На 22.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 13:15 ч.; 12:30 - 13:15 ч./ -  Джурово: Генерал Елис, Георги Димитров, Гошо Воденичаров, Димитър Грънчаров, Матю Воденичаров, махала Герановица, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин, УПИ III. Кв. 2

На 22.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 13:15 ч.; 12:30 - 13:15 ч./ -  Лъга

На 22.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 13:15 ч.; 12:30 - 13:15 ч./ -  Осиковица: махала 57 Км Ам Хемус, махала Вельовци, махала Владовци, махала Вълчиновци, махала Кратунете

На 22.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 13:15 ч.; 12:30 - 13:15 ч./ -  Равнище: I Кв. 29, XVII-290, Кв. 46, махала Грозьов Дол, махала Големанско, УПИ II-196 Кв. 8, УПИ IV-327 Кв. 30, УПИ XII-85

На 22.03.2019 г. /09:15 - 13:15 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:15 ч./ -  Видраре: 157, Кв. 13, Сграда Кметство, Іі Кв. , Лъга, махала Джамбазите, махала Семкова, Пи-083145 М. Мариновото

На 22.03.2019 г. /09:15 - 13:15 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:15 ч./ -  Манаселска Река: М. Генчовци, махала Буджов Дол, махала Вила Манаселски Мост, махала Гараж, махала Гола Могила, махала Долна Липа, махала Драгоица, махала Липа, махала Печор, махала Смолевица, махала Череша, махала Чульовци, Укопете

Община Ихтиман  

На 18.03.2019 г. /08:00 - 09:15 ч.; 08:00 - 16:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  На 19.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 20.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 21.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 22.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч.; 09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Стамболово, Общ. Ихтиман

На 18.03.2019 г. /08:00 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  На 22.03.2019 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Горна Василица

На 18.03.2019 г. /08:00 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  На 22.03.2019 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман: VII-138, Стопанска Сграда

На 18.03.2019 г. /08:00 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  На 22.03.2019 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: 064007-М. Добрева Ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Генерал Гурко, Дунав, Здравец, Иглика, Извън Регулация, Извън Регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М. Добрева Ливада, Малина, местност Еледжик, местност Шиндар, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Предгарова, Пчелин, Рила, Роса, Ружа, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра

На 18.03.2019 г. /08:00 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  На 22.03.2019 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Мирово, Общ. Ихтиман

На 18.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 22.03.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: Извън Регулация

На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Костадинкино: махала Млечановци

На 20.03.2019 г. /11:15 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ихтиман: 2459 Кв. 996, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Антим Първи, Арх. Генадий Ихтимански, Баба Вида, Васил Левски, Вражебъра, Ген. Столетов, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горски Разсадник, Гьончо Белев, Димитър Попов, Димитър Ралов, Димчо Дебелянов, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Западна, Захари Стоянов, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, Извън Регулация, Йордан Цонев, Калето, Кирил и Методи, Кочиово, Крали Марко, Кръста, Любен Каравелов, Македония, Малчика, Марин Дринов, местност Чикийца, Околовръстна, Опълченска, Оташлия, Отец Паисий, Панайот Волов, Парчевич, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Петко Михов, Петър Берон, Полковник Борис Дрангов, Предгарова, Преслав, Сан Стефано, Свети Климент Охридски, Свети Патриарх Евтимий, Свети Софроний Врачански, Сергей Румянцев, Средна Гора, Станоя Балабанов, Стара Планина, Стефан Стамболов, Стипон, Тракия, Траянова Врата, Трети Март, Хан Крум, Хан Кубрат, Хан Тервел, Хелице, Цар Иван Асен II, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил, Царчино, Шести Септември, Шипка

На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Вакарел: 987 Парцел XII, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Асен Златарев, Васил Левски, Веслец, Витоша, Димитър Паунов, Еделвайс, Еделвайс, Еледжик, Еледжик, Елин Пелин, Елин Пелин, Железничарска, Железничарска, Искър, Костадинка Трайкова, Люлин, М. Дренов Ръд ПИ 298, Младост, Никола Петков, Оборище, Пейо Яворов, ПИ 121013 М. Гробищата, Пирин, Самуил, Свети Патриарх Евтимий, Свети Патриарх Евтимий, Средна Гора, УПИ V-391, Кв. 38, УПИ X-394 Кв. 34, УПИ-II-838, Кв. 62, ХV-260, Кв 58, Харамлиец, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Чешма Ангелина, Чинар, Янтра

На 20.03.2019 г. /11:15 - 15:45 ч./ -  Ихтиман: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ген. Столетов, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Димитър Попов, Елин Пелин, Иван Шишман, извън регулация, Кочиово, местност Чикийца, Пейо Яворов, Предгарова, Сергей Румянцев, Траянова Врата, Трети Март, Цар Освободител

На 21.03.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Вакарел: Дренов Ръд, Дренов Рът, Елин Пелин, махала Дренов Рът, С. Вакарел, Общ. Ихтиман, Ам Тракия, Чавдар Войвода, Чакър Войвода, Чешма Ангелина

На 21.03.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Веринско: X-36, Кв. 14, Ул. 13, УПИ IX-23, Кв. 13, УПИ ІІІ-124, Кв. 6, УПИ ХVІІ-131, Кв. 6

На 21.03.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман

На 21.03.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: Автомагистрала Тракия, Божур, Димитър Попов, Иглика, извън регулация, извън регулация/Ам Тракия/, Кокиче, Липа, Люляк, Марица, Мизия, ПИ 007083 М. Царчино, Пирин, Плиска, Предгарова, Рила, Руен, Странджа, Траянова Врата, УПИ III-2061, Кв. 145, Черни Връх, Шипка, Явор, Янтра

На 21.03.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: Автомагистрала Тракия, извън регулация/Ам Тракия/, ПИ 007083 М. Царчино

Община Костенец  

На 20.03.2019 г. /09:30 - 10:15 ч.; 09:30 - 16:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Гуцал: 134017, IV Вк. 3а

На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Белмекен, ПИ 1928, 1935 От УПИ XI, Кв. 90, Търговска, Цариградско Шосе

На 20.03.2019 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Долна Баня: X-125, Кв. 11, Александър Стамболийски, Бистришка, Божур, Бор, Бреза, Бук, Витан Витанов, Георги Бенковски, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дружба, Елин Пелин, Здравец, Ибър, Иглика, Йордан Йовков, Кокиче, Крали Марко, Летище Долна Баня, Малиново Поле, Младост, Мура, Никола Вапцаров, Оборище, Павел Вежинов, Патриарх Евтимий, Райна Княгина, Рилска Вода, Рилско Шосе, Роза, Сергей Румянцев, Синчец, Трепетлика, Търговска, Хвойна, Христо Смирненски

На 20.03.2019 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Долна Василица

На 20.03.2019 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Боровец

На 20.03.2019 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Марица

На 20.03.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Долна Баня

На 20.03.2019 г. /09:30 - 16:15 ч.; 09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Самоков: 3-та

На 22.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Белмекен, Боровец, Иван Вазов, Искра, Кирил и Методий, Китка, Малина, Петър Берон, Родопи

Община Костинброд  

На 18.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Костинброд: Фао

Община Правец  

На 18.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 19.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 20.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 21.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 22.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Джурово: М. Беляновец Кв. 9 УПИ Vііі, махала Беляновец

На 18.03.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./  На 19.03.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./  На 20.03.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./  На 21.03.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./  На 22.03.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./ -  Равнище: I Кв. 29, УПИ II-196 Кв. 8, УПИ IV-327 Кв. 30

Община Самоков  

На 18.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./  На 22.03.2019 г. /15:15 - 16:00 ч./ -  Алино: П-Л Іі, Пл. №160, Кв. 48, УПИ I-345, Кв. 18

На 18.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./  На 22.03.2019 г. /15:15 - 16:00 ч./ -  Белчин: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 286, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Витоша, Георги Димитров, Иван Вазов, Имот №15, В Р-Н 54 УПИ-XXIX, Имот №16, Имот №2, Р-Н 51, М. Радивец, М. Радивец , Пл. 1 Кв 1, С. Белчин, Пл. XI, Кв. 57, Община Самоков, УПИ 100592 и УПИ100606 До Крепост Цари Мали Град, УПИ І-470, 471 Кв. 38а, УПИ-IX Кв. 20, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 18.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./  На 22.03.2019 г. /15:15 - 16:00 ч./ -  Белчински Бани: П-Л V Кв, 21, УПИ XI-206, Кв. 13

На 18.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./  На 22.03.2019 г. /15:15 - 16:00 ч./ -  Клисура, Общ. Самоков: Извън Регурация

На 18.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./  На 22.03.2019 г. /15:15 - 16:00 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 5-та, 50-та, 51-ва, 52-ра, 53-та, 54-та, 55-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, XVIII, Бктп Градина - Ковачевци, Пп II, Кв. 58

На 18.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./  На 22.03.2019 г. /15:15 - 16:00 ч./ -  Поповяне: ПИ 000368, ПИ 57697. 13. 27

На 18.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./  На 22.03.2019 г. /15:15 - 16:00 ч./ -  Рельово: №000527, извън регулация, ПИ 68, Кв. 60, УПИ -I Кв. 65, УПИ IV-Общински, Кв. 35, УПИ V, Кв. 46, УПИ VII- 82, Кв. 5

На 18.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./  На 22.03.2019 г. /15:15 - 16:00 ч./ -  Ярлово: . УПИ Хіі-562, Кв. 55, 002159, Екатте 87552, 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 42-ра, 43-та, 45-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, X-710 Кв. 63, Борова Гора, В Парцел 1, Кв. 35, М. Грамаге, ПИ 013001 местност Св. Петка, ПИ 87552. 132. 17, ПИ 87552. 2. 109, Стоп. Двор, УПИ XIII 23 Кв. 1, УПИ XVI Пл. 260 Кв. 16

На 18.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 22.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горни Окол: М. Щъркелово Гнездо, ПИ 61, Щъркелово Гнездо

На 18.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 22.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Драгушиново

На 18.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 22.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Злокучене, Общ. Самоков

На 18.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 22.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: 65231. 901. 523, 65231. 908. 237 Кв. 132, II-1901 Кв. 140, Абаджийска, Абаджийска, Авксенти Велешки, Авксенти Велешки, Авксенти Велешки, Ангел Кънчев, Баба Неделя, Баба Фота, Белмекен, Бистрица, Бор, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Бреза, Булаир, Булаир, България, България, България, България, Бяла Поляна, Бяла Поляна, Васил Стоин, Верила, Връх Манчо, Възраждане, Възраждане, Генади Шигорин, Генерал Велиаминов, Генерал Велиаминов, Генерал Раздишевски, Генерал Раздишевски, Георги Бенковски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Граф Игнатиев, Граф Игнатиев, Грънчар, Дим. Смрикаров, Дим. Смрикаров, Димитър Димов, Димитър Талев, Димчо Дебелянов, Димчо Дебелянов, Дунав, Дунав, Елин Пелин, Елица, Житна Чаршия, Житна Чаршия, Захари Зограф, Захари Зограф, Захари Зограф, Захари Зограф, Захари Хаджигюров, Захари Хаджигюров, Здравец, Зорница, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Доспевски, Иван Доспевски, Иван Йончев, Иван Йончев, Иван Шишман, Иречек, Искър, Искър, Искър, Искър, Йордан Йовков, Калково, Кирил и Методи, Климент, Климент, Кокиче, Константин Фотинов, Коста Вальов, Латинка, Леон Крудов, Любен Каравелов, Люляк, Макгахан, Македония, Македония, Македония, Македония, Мальовица, Мальовица, Манастирска, Манастирска, Мано Филипов, местност Дългата Поляна, местност Мало Равнище, местност Татарски Брод, местност Червената Земя, местност Щъркелово Гнездо, Митрополитска, Мусала, Наум Хаджимладенов, Незабравка, Неофит Бозвели, Неофит Бозвели, Никола Драмалиев, Никола Корчев, Никола Образописов, Никола Образописов, Оборище, Опълченска, Освобождение, Отец Паисий, Отец Паисий, Отец Паисий, Отец Паисий, Отец Паисий, Пашеница, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Петър Попангелов, Петър Попангелов-Старши, Подридна, Преслав, Проф. Васил Захариев, Проф. Васил Захариев, Рила Планина, Рила Планина, Рилска Малина, Рилска Малина, Рилски Езера, Рилски Скиор, Розова Долина, Ружа, Сан Стефано, Сини Вир, Сини Вир, Синчец, Скакавец, Скакавец, Соколец, Софийско Шосе, Софроний Врачански, Станислав Доспевски, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Странджа, Струма, Струма, Тинтява, Тодор Пеев, Търговска, Търговска, Търговска, УПИ 65231. 906. 319, УПИ 65231. 911. 36, Хаджи Димитър, Хан Кубрат, Хр. Захариев, Хр. Захариев, Христо Ботев, Христо Йовевич, Христо Йончев, Христо Максимов, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Симеон, Цар Симеон, Чакър Войвода, Шейново, Шипка, Шумнатица, Явор, Ястребец

На 18.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 22.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: местност Татарски Брод, Татарски Брод

На 18.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 22.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Широки Дол: местност Татарски Брод

На 18.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч./  На 22.03.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Доспей: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Площада

На 18.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч./  На 22.03.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Продановци, Общ. Самоков: 040171, 040187

На 18.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч./  На 22.03.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Райово: 1-ви Май, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 4-та, 5-та, 6-та, 8-ма, 9-та, Краля, Лаго, Маро, П. Пейчинов, Площада, Подридна, Самоковско Шосе, УПИ V, Кв. 53, ХV Кв. 53

На 18.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч./  На 22.03.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Рельово: УПИ Vі-135, Кв. 10

На 18.03.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./  На 19.03.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./  На 20.03.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./  На 21.03.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./  На 22.03.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Самоков: България, Връх Вихрен, Константин Фотинов, Крали Марко, Македония, местност Ридо, Подридна, Слави Генев, Търговска, Черно Море

На 19.03.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Самоков: 65231. 908. 237 Кв. 132, Ангел Кънчев, Баба Фота, Белмекен, Булаир, Иван Вазов, Иван Йончев, Искър, Мано Филипов, Наум Хаджимладенов, Никола Драмалиев, Оборище, Пашеница, Петър Берон, Петър Попангелов, Петър Попангелов-Старши, ПИ 65231. 908. 409, Сини Вир, Софроний Врачански, Цар Борис III, Чакър Войвода

Община Своге  

На 18.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 22.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бов, Общ. Своге: Дружба, махала Криви Лаг

На 20.03.2019 г. /09:45 - 10:00 ч.; 10:00 - 13:45 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Своге: Домишлярете, махала Брестака, махала Свиново, Общ. Своге МТП Свиново, Слатина

На 20.03.2019 г. /09:45 - 10:00 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Бракьовци: местност Полеглица

На 20.03.2019 г. /09:45 - 10:00 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Брезе, Общ. Своге: 06272. 159. 9901, Келемеровци, УПИ І-55, Кв. 9, ХI-59, 60, Кв. 9

На 20.03.2019 г. /09:45 - 10:00 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Гинци: местност Петрохан, Парцел 255, УПИ II-466, 87, 88, УПИ Ix-485 Кв. 14

На 20.03.2019 г. /09:45 - 10:00 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Добравица

На 20.03.2019 г. /09:45 - 10:00 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Добърчин: М. Люшничец

На 20.03.2019 г. /09:45 - 10:00 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Завидовци

На 20.03.2019 г. /09:45 - 10:00 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Искрец: 048015, 055051м. Ливадите, I-133, Кв. 21, VII-630, Кв. 59, VІІІ-369, Кв. 16, Акация, Божица, Бор, Бреза, Брест, Васил Левски, Витоша, Възраждане, Габер, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Извирало, Искра, Искър, Калоян, Кв. Коньовци, Ком, Кукла, Латинка, Ливаге, махала Баломир, махала Божица, махала Букет, махала Джагаловци, махала Джуринци, махала Дупни Камък, махала Коньовци, махала Кукла, махала Кулинци, махала Сврачковци, махала Севкинци, махала Тонинци, махала Ценов Мост, махала Чуй Петел, Меча Поляна, Морава, Петрохан, Прекрутовци, Самоковска, Санаториума, Стара Планина, Тепавицата, УПИ I-436 Кв. 28, УПИ III-481 Кв. 29, УПИ III-481 Кв. 29, УПИ III-544 Кв 53, УПИ IV-Кв 72, Христо Ботев, ХхIх-608, Кв. 34, Църква, Чичер, Чуй Петел, Явор, Ясен

На 20.03.2019 г. /10:00 - 13:45 ч./ -  Искрец: I-133, Кв. 21, махала Букет, махала Коньовци

На 20.03.2019 г. /10:30 - 14:30 ч./ -  Свидня: , 3-ти Март, Ангел Кънчев, Балкан, Борова Гора, Васил Левски, Еверест, Еделвайс, Кокиче, Л. Каравелов, Мах Стоевци, Мах Шагерица, махала Гераковци, махала Дашовци, махала Стоевци, Оборище, Отец Паисий, Петко Войвода, Преслап, Първи Май, Христо Ботев (2-ра)

На 20.03.2019 г. /10:30 - 14:30 ч./ -  Своге: 23 Септември, Александър Вутимски, Борис I, Гео Милев, Горски Пътник, Ивайло, Изгрев (Ем. Марков), Малина, махала Домишлярете, Минзухар, Петър Делян, Радецки, Райна Княгиня, Република, Роза, Слатина, Староселска, Странджа, Тополите (Н. Парапунов), УПИ XII-17, 2231 Кв. 32, Чавдар

На 20.03.2019 г. /11:00 - 15:00 ч./ -  Своге: Минзухар, Република, Староселска, Чавдар

На 21.03.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Своге: 23 Септември, V-1577, Кв. 100, Балкан, Бранчовица, Гр. Своге, Дреновско Храсте, Дружба, Дунав, Искър, Кв107, Люлин, махала Осми Тунел, Миньорска, Мусала (Ал. Димитров), Осми Тунел, Петър Берон, Рединска Китка, Рила, Рудничар, Сердика, Средна Гора, Стефан Караджа, УПИ ХхI Кв. 139, Циолковский, Чайка, Черно Море, Юрий Гагарин

На 21.03.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Своге: Ангел Кънчев, Витоша, Вихрен, Дреновско Храсте, Дунав, Люлин, Мальовица, Мургаш, Неврелов Дол, Никола Йонков Вапцаров, Опълченска, Петър Берон, Райко Даскалов, Рединска Китка, УПИ Ix-2252 Кв. 164, Устрем

На 22.03.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Томпсън: Витоша, Димитър Полянов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Люлин, Мах Момчилов Лаг, махала Прокопаник, Никола Й. Вапцаров, Пирин, Средна Гора, Стара Планина, Странджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 22.03.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Томпсън: УПИ VI-267, Кв. 3, Франк Томпсън

Община Сливница  

На 18.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./  На 19.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./  На 20.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./  На 21.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./  На 22.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Гео Милев, Еделвайс, Искър, Хан Кубрат

На 19.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./  На 20.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Гълъбовци: 1 Ва, 18 Та, 22-ра, XVII-418, Кв. 51, махала Димитрашков Слог, Строеж, Студен Кладенец, УПИ 240 Кв. 38, УПИ III-219 Кв. 34, УПИ І--410 Кв. 50, ХVII-244

На 20.03.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Алдомировци: 242068, М. Слатина, 32-ра, 348, Кв. 62, 45-та, 46-та, V-364, Кв. 63, Алдомировска (Г. Димитров), Васил Левски, Вихър (Ант. Иванов), махала Слатина, махала Шишкова

На 20.03.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Братушково: V-263, VII-299 Кв. 19, УПИ XVI-300

На 20.03.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Гургулят: XVI-17 Кв. 9

На 20.03.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Гълъбовци: 1-ва, 10-та, 17-та, 18-та, 20-та, 22-ра, 3-та, 500179, 653, 7-ма, 8-ма, XI-1. 3 Кв 8, XVII-418, Кв. 51, Атанас Узунов, Васил Левски, Войводина Могила, Деянова Воденица, Драганица, махала Димитрашков Слог, местност До Село, Строеж, Студен Кладенец, УПИ 240 Кв. 38, УПИ III-219 Кв. 34, УПИ XIV-531 Кв. 26, УПИ XIV-90 Кв. 6, УПИ XVII-92 Кв. 6, УПИ І--410 Кв. 50, ХVII-244

На 20.03.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Радуловци: махала Рейна Река, ХІІІ-47, Кв. 19

На 20.03.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Ракита, Общ. Сливница: УПИ II-76

На 20.03.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница

На 20.03.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Храбърско: I-075017 Кв. 54, XIII-081046, Kв. 2, Алек Мак, Ален Мак, ПИ 77400. 91. 16, ПИ 77400. 91. 17, УПИ -2-Кв. 20, УПИ 3-076020 Кв. 57, УПИ I-076022, Кв. 57, УПИ III-1981, УПИ XVII-081047, Кв. 2, УПИ XXIII-337, УПИ-IV-76. 11 Кв. 57, УПИ-V-18, Кв. 3, Черковна

На 20.03.2019 г. /10:15 - 16:15 ч./ -  Бреница, Общ. Кнежа: Огоста

На 20.03.2019 г. /10:15 - 16:15 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Алеко Константинов, Баба Тонка, Васил Левски, Вишая, Доктор Памукчиев, Захари Стоянов, Капитан Коста Паница, Капитан Олимпи Панов, Княз Александър I-Батенберг, Лев Толстой, Мир, Паисий Хилендарски, Патриарх Евтимий, Сливнишки Герой, Съединение, УПИ Х-1749, Кв. 102, УПИ-VІ-721 Кв. 12, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон Велики

На 20.03.2019 г. /10:45 - 11:45 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Ангел Кънчев, Васил Левски, Вишая, Доктор Памукчиев, Захари Стоянов, Капитан Олимпи Панов, Освобождение, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Патриарх Евтимий, Тодор Каблешков, УПИ XII - 512, 513, Кв. 116, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цар Калоян, Шипка

На 21.03.2019 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Беренде, Общ. Драгоман

На 21.03.2019 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бърля

На 21.03.2019 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Връдловци

На 21.03.2019 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Годеч: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Баба Тонка, Бор, Борова Гора, Брест, Васка Емануилова, Височка, Градина, Грамада, Елечанова, Заводска, Иван Вазов, Иглика, Игнат Емануилов, Йовкина, Ком, Липа, Люляк, М. Молак, махала Елечанова, махала Молак, Молак, Молашка, Никола Й. Вапцаров, Нишава, Новодомска, Нягулова, Петров Рид, Петрова Бара, Пуалица, Ракета, Раковски, Свобода, Синчец, Слънчев Бряг, Стойкина, Теменуга, УПИ 4-344 , Кв. 45, Христо Смирненски, Царина, Шипка, Явор

На 21.03.2019 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Голеш, Общ. Годеч: Парцел Vііі-413, Кв. 26

На 21.03.2019 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Губеш: УПИ VII-125, Кв. 18

На 21.03.2019 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Комщица: УПИ-XII

На 21.03.2019 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Равна, Общ. Годеч

На 21.03.2019 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ропот

На 21.03.2019 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Смолча

На 21.03.2019 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Станинци

На 21.03.2019 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Чепърлинци

На 21.03.2019 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 22.03.2019 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Драгоман

На 21.03.2019 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Драготинци

На 21.03.2019 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Извор, Общ. Сливница: УПИ Ix-28, Кв. 17

На 21.03.2019 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Пищане: махала Пометковци

На 21.03.2019 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Повалиръж

На 21.03.2019 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Цацаровци, Общ. Драгоман

На 21.03.2019 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бърложница: П-Л XIII-61, Кв. 14, УПИ Іх-Общ, Кв. 2

На 21.03.2019 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Цацаровци, Общ. Драгоман: махала Под Камък, махала Под Камъка

На 22.03.2019 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Драгоил

На 22.03.2019 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Чорул

На 22.03.2019 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бърдо

На 22.03.2019 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Драгоил: М. Крива Бара / Кв. 12, Местн. Локва

На 22.03.2019 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Калотина: Втора, ГКПП Калотина, Калотина, Първа

На 22.03.2019 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Чорул: УПИ-ІХ-130, Кв. 18

 

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД

Община Банско  

На 18.03.2019 г. /08:30 - 10:30 ч./ -  Банско: 296, Ангел Кънчев, Вардар, Васил Друмев, Георги Настев, Лазар/Ланката/Тренчев, Найден Геров

На 18.03.2019 г. /08:30 - 11:30 ч./ -  Банско: Братя Миладинови, Ген. Стилян Ковачев, Георги Бенковски, Иван Вазов, Н. Й. Вапцаров, Никола Вапцаров, Ст. Л. Костов, Стефан Стамболов, Тодор Александров, Тодорин Връх, Хаджи Вълчо, Христо Ботев, Цар Иван Асен II, Цар Калоян, Цар Симеон

На 22.03.2019 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Банско: Захари Зограф, Захари Стоянов

На 22.03.2019 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Банско: Явор

Община Белица  

На 19.03.2019 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  Краище, Общ. Белица: Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Христо Ботев, Четирнадесета, Шеста, Шестнадесета

На 19.03.2019 г. /11:30 - 16:15 ч./ -  Краище, Общ. Белица: Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Петнадесета, Седемнадесета, Тринадесета, Четирнадесета, Шестнадесета

На 20.03.2019 г. /11:30 - 15:30 ч./ -  Белица, Общ. Белица: Алекса Сачков, Бор, Братя Миладинови, Владимир Поптомов, Георги Сачков, Гоце Делчев, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Места, Никола Банков, Никола Вапцаров, Радецки, Седма, Фараонска, Чавдар, Чаталджа, Яким Цоков

Община Благоевград  

На 20.03.2019 г. /08:45 - 10:10 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград: Тевнико

На 18.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 19.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 20.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 21.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 22.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Селище, Общ. Благоевград: УПИ Vі-297, Кв. 10, 382, Кв. 14, Андако, Градевски Рид, Гребовски Рид, Кв. 17, УПИ VIII-198, местност Гребовски Рид, местност Гуйначки Андък, местност Гьочковски Андък, Оралище

На 18.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./  На 19.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Александър Стамболийски, Антон Чехов, Бачо Киро, Бистрица, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Даме Груев, Еленово, Еленово, Зеленка, Илинден, Липа, Любен Каравелов, местност Авганцов Чифлик Ш. 72, местност Горски Разсадник, местност Пенков Чифлик, местност Под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Реката, Николай Петрини, Огражден, Панайот Хитов, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик-Ш. 39, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Струма, Струмско Център

На 18.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./  На 19.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./  На 20.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./  На 21.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./  На 22.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Дъбрава, Общ. Благоевград: Долна Дъбрава, Имот 000143, Кметство, махала Веляци, извън регулация, местност Атанасова Падина, местност Бобови Ниви, Стамовица, Юрто, Яновски Рид

На 18.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./  На 19.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./  На 20.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./  На 21.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./  На 22.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Покровник: Покровнишко Шосе

На 18.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./  На 19.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./  На 21.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./  На 22.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград: Имот 27231. 501. 203, местност Валтата, местност Гошевица, местност Чуката, Пи-125 Кв. 12, УПИ XV-117, Кв. 2, УПИ №Х, Кв. 1, УПИ Х-182, Кв. 5, УПИ-III-214, 212, 301

На 18.03.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Акациите, Делвинска, Еленово, Здравец, Орловица, Полковник Дрангов, Свобода

На 18.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: IV-601. 141. Кв. 46, IV Мрн, Антон Чехов, Братя Миладинови, Вардар, Ветрен, Владо Черноземски, Възрожденска, Д-Р Христо Татарчев, Дойран, Илинден, Крали Марко, Мара Бунева, Менча Кърничева, местност Баларбаши, Независимост, Освобождение, Роден Край, Руен, Св. Св. Кирил и Методий, Скаптопара, Стефан Стамболов, Стоимен Календерски, УПИ 04279. 601. 361, УПИ III-9076, 7184, Кв. 43

На 18.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./  На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./  На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./  На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./  На 22.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Бучино: Ахмедово, Лозята, махала Мичевци, местност Лозята, местност Текето, местност та Чукарски Рид, Община Благоевград, махала Тасковска, Текето

На 18.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./  На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./  На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./  На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./  На 22.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Зелен Дол: 293, Валого-Краварник, местност Валого-Краварник, Пи№ 0077026, УПИ IV-220, Кв. 8

На 18.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./  На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./  На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./  На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./  На 22.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Логодаж: местност Присоето, С. Логодаж извън регулация

На 18.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./  На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./  На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./  На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./  На 22.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Обел

На 18.03.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./  На 19.03.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./  На 20.03.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./  На 21.03.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./  На 22.03.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Дренково: местност Реката, С. Дренково, Община Благоевгр, Старите Къщи-Р

На 19.03.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Бреза, Делвинска, Околчица, Свобода, Синчец, Славово, Търново

На 19.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 20.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 21.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 22.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Антон Чехов, Братя Миладинови, Владо Черноземски, Д-Р Христо Татарчев, Илинден, Крали Марко, Мара Бунева, Менча Кърничева, Св. Св. Кирил и Методий, Скаптопара, Стефан Стамболов, Стоимен Календерски

На 19.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Атон, Еленово, Клокотница, Орион, Орфей, Пейо К. Яворов, Преслав, Хвойна

На 19.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград: 022039 М. Гошевица, местност Еленовско Дере, УПИ-2-91, Кв. 2

На 19.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград: местност Кури Дере

На 19.03.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Еленово-2 УПИ VIII, Пейо К. Яворов, Покровнишко Шосе

На 20.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Александър Стамболийски, Антон Чехов, Бистрица, Броди, Васил Левски, Велико Търново, Владо Черноземски, Даме Груев, Еленово, Еленово, Здравец, Зеленка, Иглика, Илинден, Липа, Любен Каравелов, местност Авганцов Чифлик Ш. 72, местност Горски Разсадник, местност Пенков Чифлик, местност Под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Реката, Николай Петрини, Огражден, Околчица, Панайот Хитов, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик-Ш. 39, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Свобода, Струма, Струмско Център

На 20.03.2019 г. /08:45 - 10:10 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Баларбаши, Еленово, Иван Михайлов, К. и Никола Хайдукови, местност Баларбаши, местност Бачиново, местност Медунски Андък, Р-Н Рибарника, Стефан Стамболов, Цар Борис I

На 20.03.2019 г. /08:45 - 10:10 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Дъбрава, Общ. Благоевград: извън регулация, До С. Дъбрава, местност Духче Баир

На 20.03.2019 г. /08:45 - 10:10 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград: 006009, 006010, 035028, Въчевица, Еленово, Изгрев, Имот 27231. 501. 203, местност Буковец, местност Валтата, местност Гошевица, местност Лесовица, местност Ушите, местност Чуката, ПИ №27231. 501. 268, Пи-125 Кв. 12, С. Еленово, М. Еминова Нива, , Смриковица, УПИ V-282, Кв. 5, УПИ XV-117, Кв. 2, УПИ XXI-280, Кв. 5, УПИ №Х, Кв. 1, УПИ Х-182, Кв. 5, УПИ-I-205, Кв. 8, УПИ-III-214, 212, 301, Ушите

На 20.03.2019 г. /08:45 - 10:10 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград: 005014, 005018, Айдаровско Дере, Васил Левски, местност Айдарово, местност Кури Дере, ПИ №000208, Ул. Предел, УПИ II-330, Кв. 27, УПИ VI-405, Кв. 26, УПИ XV-391, Кв. 6, УПИ-І-394, Кв. 13, УПИ-Х-159, Кв. 4

На 20.03.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград: Еленово, Имот 27231. 501. 203, местност Валтата, местност Гошевица, местност Лесовица, местност Чуката, ПИ №27231. 501. 268, Пи-125 Кв. 12, УПИ V-282, Кв. 5, УПИ XV-117, Кв. 2, УПИ XXI-280, Кв. 5, УПИ №Х, Кв. 1, УПИ Х-182, Кв. 5, УПИ-I-205, Кв. 8, УПИ-III-214, 212, 301

На 20.03.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград: Васил Левски

На 20.03.2019 г. /13:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Броди, ПИ №04279. 629. 114, Струмско Център, Яне Сандански

На 21.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Александър Стамболийски, Антон Чехов, Антон Чехов, Бистрица, Бреза, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Даме Груев, Еленово, Еленово, Зеленка, Илинден, Липа, Любен Каравелов, местност Авганцов Чифлик Ш. 72, местност Горски Разсадник, местност Пенков Чифлик, местност Под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Реката, Младост, Николай Петрини, Огражден, Околчица, Панайот Хитов, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик-Ш. 39, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Предел, Предела, Река Бистрица, Синчец, Славово, Струма, Струмско Център, Търново, Хърсовска

На 21.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Делвино, Общ. Благоевград: местност Стоянов Чукар

На 22.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Александър Стамболийски, Антон Чехов, Бистрица, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Даме Груев, Еленово, Еленово, Зеленка, Илинден, Липа, Любен Каравелов, местност Авганцов Чифлик Ш. 72, местност Горски Разсадник, местност Пенков Чифлик, местност Под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Реката, Николай Петрини, Огражден, Панайот Хитов, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик-Ш. 39, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Струма, Струмско Център

Община Гоце Делчев  

На 18.03.2019 г. /08:45 - 10:00 ч./ -  Гоце Делчев: Драмски Път, местност Мочура, местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото

На 18.03.2019 г. /08:45 - 10:00 ч./  На 19.03.2019 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Балдево

На 18.03.2019 г. /08:45 - 10:00 ч./  На 19.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Балдево: УПИ VII-97, Кв. 9, УПИ Ііі Кв. 14

На 18.03.2019 г. /08:45 - 10:00 ч./  На 19.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Баничан: Бахчите, местност Поле, Пръдлището, УПИ III, Кв. 31, УПИ-ІV-270, Кв. 28

На 18.03.2019 г. /08:45 - 10:00 ч./  На 19.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Брезница: 29-ти Декември, 31002, Vі, Vііі, Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели Брег, Бело Море, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Кв. 84, Керанека, Киркалица, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Масърли, местност Чарка, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Охрид, Падарката, Панайот Хитов, Папратница, Пейо К. Яворов, Пирин, Промишлена, Речище, Ридът, Свобода, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, УПИ II-682, Кв. 49, УПИ-ІV, Кв. 82, УПИ-ХVііі-72138, Кв. 58, Ушите, Хан Аспарух, Ходжова Поляна, Хр. Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чала, Чарга, Чарка, Чифлика, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 18.03.2019 г. /08:45 - 10:00 ч./  На 19.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, УПИ- ХVіі-164, Кв. 11, ХVі-246, Кв. 19, Хі-99, 131, Кв. 22

На 18.03.2019 г. /08:45 - 10:00 ч./  На 19.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Господинци: УПИ-Хі, Кв. 1

На 18.03.2019 г. /08:45 - 10:00 ч./  На 19.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Корница: Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Лагадинов, Бузлуджа, Вардар, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Талев, Добри Чинтулов, Драгоман, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Ильо Воивода, Капитан Петко Войвода, Климент Охридски, Кръста, местност Кръста, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Октомврийска, Орляк, Отец Паисий, Парка - УПИ-V, Кв. 30, Петър Берон, Пирин, Рила, Родопи, Стопански Двор, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море, Шипка

На 18.03.2019 г. /08:45 - 10:00 ч./  На 19.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Кремен, Общ. Банско

На 18.03.2019 г. /08:45 - 10:00 ч./  На 19.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Лъжница: 029005, Ал. Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Горна Бара, Граматиковица, Драва, Елена Лефтерова, Здравец, Ивайло, Каменика, Лъжница, местност Дъбето, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Опълченска, Ореляк, Партизани, Патриарх Евтимий, Пирин, Прогрес, Родопи, Сергей Румянцев, Стопански Двор, Стоян Войвода, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 18.03.2019 г. /08:45 - 10:00 ч./  На 19.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Самоков: Тинтява

На 18.03.2019 г. /08:45 - 10:00 ч./  На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Баничан

На 18.03.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Борово, Общ. Гоце Делчев: Балтовици, Капсии, местност Капсии, местност Пенковото, Пи-18021, М. Мантара, С. Борово, Село Борово, УПИ-V-183 , Кв. 30

На 18.03.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Огняново, Общ. Гърмен

На 18.03.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Борово, Общ. Гоце Делчев: Пи-18021, М. Мантара

На 18.03.2019 г. /10:00 - 16:30 ч./  На 19.03.2019 г. /10:00 - 16:30 ч./  На 20.03.2019 г. /10:00 - 16:30 ч./  На 21.03.2019 г. /10:00 - 16:30 ч./  На 22.03.2019 г. /10:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Драма, Искър, Людмил Стоянов, Славянска, Солун, Средна Гора, Тодор Александров, Юг

На 18.03.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: местност Мочура, местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото

На 19.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Драмски Път

На 19.03.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Гоце Делчев: Михаил Антонов, Отец Паисий, Христо Ботев

На 20.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Брезница: 29-ти Декември, Vі, Vііі, Антон Иванов, Балийца, Воденицата, Гео Милев, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Масърли, Неврокоп, Отец Паисий, Падарката, Пейо К. Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Софата, Спас Белухов-Пането, Татарка, Туфча, УПИ-ІV, Кв. 82, Хан Аспарух, Ходжова Поляна, Хр. Смирненски, Христо Ботев, Чала, Юрий Гагарин

На 21.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Господинци

На 22.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Димитър Димов, Драгоман, Кв. 157, 207, 216, 218, Кв. 158 УПИ І, Комсалко Лако, Лакото, Потока, Стара Планина, Янко Атанасов

Община Гърмен  

На 22.03.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Огняново, Общ. Гърмен: 034075, Благой Матеров, Втора, Горни Бани, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Шеста, Деветнадесета, Димитър Кемалов, Иван Вазов, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Отец Пайсий, Пета, Петдесет, Първа, Ст 2 Кл. В Тп Огняново 1, Трета, Тридесета, Четвърта, Четиридесет и Първа, Шестнадесета

На 22.03.2019 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Огняново, Общ. Гърмен: Горно Грамаде, Двадесет и Първа, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Димитър Кемалов, Единадесета, Еловица, Иван Вазов, Кьосе Баир, местност Стопански Двор, Неуточнен Адрес, Пета, Ст 46 Кл Б Тп Огняново 2, Трета, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Седма, Тринадесета, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста

Община Петрич  

За периода 19-22.03.2019 г. /13:30 - 14:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: 1, Кв. 355, Агапий Войнов, Атанас Маджаров, Георги Урумов, Дончо Лазаров, Европа, Марица, Места, местност Грамадите, Папульо, Параскева Филипова, Промишлена Зона, Рокфелер, Свети Климент Охридски, Свобода, Тодор Стоянов, Търговски Комлекс Биляна, УПИ III-6732, УПИ Vі-374, Кв. 351, Хіі-3719, Кв. 8, Цанко Церковски, Цар Самуил, Цар Симеон, Черно Море

На 18.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 19.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 20.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 21.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 22.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Айран Бунар, Алмалък Омондрос, България, Георги Урумов, Димитър Талев, Иваник Иловица, Карачали, М. Омондрос, местност Айран Бунар, местност Бела Мара, местност Джевезлъка, местност Иваник, местност Омондрос, местност Поляните, Полковник Дрангов, Първомайски Път, Първомайски Път 44, Рокфелер, Цар Борис III

На 18.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Битоля, Георги Урумов, Дунав, Ильо Войвода, местност Бухото, Огражден, Охрид, Пейо Яворов, Петър Берон, Полковник Дрангов, Свети Климент Охридски, Тодор Александров, Цар Борис III, Червена Скала

На 18.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./  На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./  На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./  На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./  На 22.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Беласица, Валандово, местност Яворите, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Славянска

На 18.03.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Генерал Тодоров

На 18.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Марикостиново: Бяло Море, Вела Пеева, Георги Раковски, Димитър Благоев, местност Високия Рид, Струма

На 18.03.2019 г. /12:45 - 16:00 ч./ -  Генерал Тодоров: Пътен Възел Ам Струма

На 19.03.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Ал. Стамболийски, Даме Груев, Кавала, Круша, Св. Св. Кирил и Методи, Стефан Караджа, Струмешница, Тракия

На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 22.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Битоля, Дунав, Цар Борис III, Червена Скала

На 19.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Камена: Воденицата, Динко

На 19.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Полковник Дрангов

На 19.03.2019 г. /10:15 - 13:00 ч./ -  Генерал Тодоров: Бащирите, Дебела Дръма

На 19.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Кавракирово: Беласица, Богоево, Валого, Връх Тумба, Димитър Благоев, Зад Ридо, Иглика, местност Ризово Дере, Мургаш, Осогово, Пейо Яворов, Ризов Андък, Спартак, Яне Сандански

На 19.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич: Червен Път

На 19.03.2019 г. /13:15 - 16:15 ч./ -  Марикостиново: 1-141, Асен Златаров, Братя Миладинови, Генерал Гурко, Екзарх Йосиф, Заводска, Москва, Петър Берон, Петър Стефанов, Свобода, Христо Смирненски, Черно Море, Янтра

На 19.03.2019 г. /13:30 - 14:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./  На 22.03.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Айдарски Дап-Иловица, Битоля, Капитан Никола Парапанов, Марица, Места, Полковник Дрангов, Промишлена Зона, Свобода, Свобода -Промишлена Зона, Тошо Цеков, Януш Стойчев

На 19.03.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Свобода

На 20.03.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Бабуна, Дунав, Полковник Дрангов, Солунска, Стопански Двор, Христо Чернопеев

На 20.03.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Кулата: Антон Попов, Арда, Неуточнен Адрес, Петко Р. Славейков, Плевен, Стефан Караджа, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра

На 20.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич: Вела Пеева, Ильо Войвода, Кокиче, Митко Палаузов, Одрин, Отец Паисий, Победа, Раковски, Самуилова Кпепост, Странджа, Христо Смирненски

На 20.03.2019 г. /12:45 - 16:00 ч./ -  Марикостиново: Асен Златаров, Братя Миладинови, Васил Коларов, Генерал Гурко, Георги Раковски, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Драва, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Карл Маркс, Марица, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Струма

На 20.03.2019 г. /13:30 - 14:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Дрангово, Общ. Петрич: местност Болницата, Старо Село

На 20.03.2019 г. /13:30 - 14:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Кулата: местност Гкпп-Кулата

На 20.03.2019 г. /13:30 - 14:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Марикостиново: Неуточнен Адрес

На 20.03.2019 г. /13:30 - 14:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Митино: Джаферица, местност Порой, Шеремет

На 20.03.2019 г. /13:30 - 14:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: 56126. 292. 4, местност Козлек, местност Мерата, Одрин, Полковник Дрангов, Рокфелер, Свобода

На 20.03.2019 г. /13:30 - 14:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Ръждак: 56126. 453. 3, Белата Чешма, УПИ V-86, Кв. 20

На 20.03.2019 г. /13:30 - 14:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Тополница, Общ. Петрич: Гробището

На 20.03.2019 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Дрангово, Общ. Петрич

На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 22.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кърналово: Ванюша Валчук, Вит, Г. Димитров, Георги Урумов, Ленин, местност Горни Бари, Септемврийска, Стопански Двор, Съблекалня на Стадион, С. Кърналово, Общ. Петрич, Хан Аспарух, Черноризец Храбър

На 21.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./  На 22.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич: Вардар, Маркови Кладенци, местност Алачевото, местност Стопански Двор, Младост, Огражден, Оджовица Чалията, Русия

На 22.03.2019 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Битоля, Места, Свобода

На 22.03.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Места

Община Разлог  

На 18.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Разлог: местност Извора

На 18.03.2019 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Разлог: Бела Река, Христо Ботев

На 18.03.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Разлог: Бела Река, Булаир, Даме Груев, Иларион Макариополски, Тодор Александров, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Самуил

На 18.03.2019 г. /13:00 - 16:15 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ -  Разлог: местност Бетоловото, Св. Климент Охридски

На 18.03.2019 г. /14:30 - 16:15 ч./ -  Разлог: Бела Река, Рила, Тодор Александров, Христо Смирненски, Шипка

На 19.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Разлог: местност Предел

На 19.03.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Добърско

На 19.03.2019 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Градево: Калугерица

На 19.03.2019 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Разлог: местност Баба Цвета, местност Кошольовото, местност Мразеница, местност Мразеницаа, местност Предел, Предел

На 20.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Разлог: Екзарх Йосиф, Саровица

На 20.03.2019 г. /12:30 - 16:15 ч./ -  Разлог: Васил Левски, Охрид, Поп Богомил, Св. Св. Кирил и Методий, Тодор Александров, Черна Река, Шипка

На 20.03.2019 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Разлог: местност Катарино

На 21.03.2019 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Разлог: местност Шипоко

Община Сандански  

На 18.03.2019 г. /08:30 - 10:45 ч./ -  Сандански: Малашевска, Първи Май, Свобода, Серес

На 18.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч./  На 22.03.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Велющец

На 18.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч./  На 22.03.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Вълково: Барата, Ормана, С. Вълково, Община Сандански, УПИ V, Кв. I, УПИ І-127

На 18.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч./  На 22.03.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Игралище: Околовръстен Полигон

На 18.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч./  На 22.03.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Кръстилци

На 18.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч./  На 22.03.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Никудин

На 18.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч./  На 22.03.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Палат

На 18.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч./  На 22.03.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Сандански: 65334, 104, 23, местност Речичка Река, местност Соколовец, Р-Н Главен Път Е-79, Р-Н Индустриална Зона, Р-Н Стара Гара, Р-Н Топливо, Соколовец ПИ 170036, Топорков Орман, Юрий Гагарин

На 18.03.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Сандански: Георги Бенковски, Георги Казепов, Княз Александър Батенберг, Лагадина, Любен Каравелов, Първи Май, Радецки, Свобода, Скопие, Станке Димитров, Теменуга, Трети Март

На 18.03.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Сандански: Георги Скрижовски, Ильо Войвода, Свобода, Стефан Караджа

На 19.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Склаве: 7-ми Конгрес, Асен Лагадинов, Веселин Бабалеев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Илинден, Лале, местност Стопански Двор, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Лазаров, Партизанска, Първи Май, Соколова Скала

На 19.03.2019 г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Сандански: IV - 1539, Връх Елен, Каменица, Кожух, Македония, Огражден, Пресиян, Свобода, Синаница, Сирма Войвода, Славянка, Хан Крум

На 19.03.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Джигурово: УПИ VII-381

На 19.03.2019 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Сандански: Асен Златаров, Княз Александър Батенберг, Кръстьо Хаджииванов, Любен Каравелов, Тодор Каблешков, Трети Март

На 19.03.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Сандански: Асен Златаров, Тодор Каблешков

На 20.03.2019 г. /08:30 - 11:00 ч./ -  Сандански: Башлийца, Воден, Македония, Мелник, Осми Март, Петър Сарафов, Свобода, Скопие, Хан Аспарух

На 20.03.2019 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Сандански: Гео Милев, Имот 813, УПИ II, Кв. 39, Македония, Мелник, Осми Март, Плиска, Свобода, Хан Аспарух, Христо Смирненски

На 20.03.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Сандански: Башлийца, Воден, Григор Пърличев, Коста Калимански, Марица, Пазара, Свобода, Серес

На 21.03.2019 г. /08:45 - 11:00 ч./ -  Сандански: Александър Буйнов, Беласица, местност Ушите, Пирин, Р-Н Ушите, Свобода

На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Сандански: Васил Левски, Георги Казепов, Даскал Козарев

На 21.03.2019 г. /12:00 - 14:30 ч./ -  Сандански: Арда, Борис Сарафов, Първи Май, Свобода, Тодор Каблешков, Цар Иван Шишман, Яне Сандански

На 22.03.2019 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Сандански: Васил Левски, Георги Казепов, Даскал Козарев, Спас Харизанов

На 22.03.2019 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Катунци: Асен Лагадинов, Бельовска Комуна, Бистрица, Васил Левски, Вела Пеева, Гьорче Петров, Димо Х. Димов, Еделвайс, Иван Вазов, Любен Каравелов, Митко Палаузов, Опълченска, Петър Димитров, Стадиона, Трети Март, Христо Ботев, Юри Гагарин, Яне Сандански

На 22.03.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Лиляново: Стожа

Община Сатовча  

На 21.03.2019 г. /11:30 - 16:30 ч./ -  Ваклиново: Неуточнен Адрес, Стефка Събчева, Стопански Двор

На 21.03.2019 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Кочан: Антон Иванов, Вергил Ваклинов, Георги Бенковски, Капитан Петко Войвода, Младост, Неуточнен Адрес, Осма, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пеньо Пенев, Седма, Септемврийска, Сергей Румянцев, Славянска, Тракия, Христо Смирненски, Шеста

Община Симитли  

На 19.03.2019 г. /10:30 - 16:30 ч./ -  Брежани: ІV-36, Васил Левски, Георги Димитров, Горна Махала, Гоце Делчев, Еделвайс, Здравец, Ленин, местност Вощинарци, местност Кръстьова, местност Света Петка, Миньор, Никола Вапцаров, Пейо Яворов, Пирин, Рангел Димитров, Станой Крекмански, Христо Апостолов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Чернопеев, Център, Яне Сандански

На 18.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./  На 19.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./  На 20.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./  На 21.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./  На 22.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Симитли: Аврора, Васил Левски, Гео Милев, Георги Димитров, Даме Груев, Марек, местност Лочката, местност Чифлико, Неуточнен Адрес, Ораново, Пазара, Предел, Свобода, Симитли, Чифлико, Шипка, Юрий Гагарин

На 19.03.2019 г. /09:45 - 11:00 ч./ -  Полена

На 19.03.2019 г. /10:30 - 16:30 ч./ -  Крупник: местност Ормана

На 19.03.2019 г. /10:30 - 16:30 ч./ -  Полето: Нивото

На 19.03.2019 г. /10:30 - 16:30 ч./ -  Симитли: М. Ливадите, местност Кантона, Неуточнен Адрес, Симитли

На 19.03.2019 г. /10:30 - 16:30 ч./ -  Черниче: Детелина, Зора, М. Сухата Река, местност Кантона, местност Орловец, Роза

На 19.03.2019 г. /10:45 - 16:30 ч./ -  Симитли: Симитли

Община Струмяни  

На 18.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч./  На 22.03.2019 г. /15:30 - 16:15 ч./ -  Горна Рибница

На 18.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч./  На 22.03.2019 г. /15:30 - 16:15 ч./ -  Добри Лаки

На 18.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч./  На 22.03.2019 г. /15:30 - 16:15 ч./ -  Клепало

На 18.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч./  На 22.03.2019 г. /15:30 - 16:15 ч./ -  Колибите

На 18.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч./  На 22.03.2019 г. /15:30 - 16:15 ч./ -  Раздол

На 18.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  На 19.03.2019 г. /07:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  На 20.03.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  На 21.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  На 22.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Вракуповица

На 18.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  На 19.03.2019 г. /07:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  На 20.03.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  На 21.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  На 22.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Гореме

На 18.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  На 19.03.2019 г. /07:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  На 20.03.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  На 21.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  На 22.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Каменица, Общ. Струмяни

На 18.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  На 19.03.2019 г. /07:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  На 20.03.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  На 21.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  На 22.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Кърпелево

На 18.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  На 19.03.2019 г. /07:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  На 20.03.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  На 21.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  На 22.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Седелец: Валого

На 18.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  На 19.03.2019 г. /07:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  На 20.03.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  На 21.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  На 22.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Цапарево: VI-69, Кв. 69, махала Глинджурци, махала Дръно Бърдо, махала Седелски Рид, махала Чуките, УПИ Хх, Кв. 12 Бивш Стопански Двор

На 18.03.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./  На 19.03.2019 г. /07:45 - 16:15 ч./  На 20.03.2019 г. /09:45 - 16:15 ч./  На 21.03.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./  На 22.03.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Цапарево: махала Глинджурци, махала Дръно Бърдо, махала Чуките

Община Якоруда  

На 20.03.2019 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  Юруково

 

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ  

Община Бобов дол  

На 18.03.2019 г. /09:00 - 10:15 ч./ -  Мламолово: Бор, Вихър, Горещица, Здравец, местност Асара, Миньорска, Никола Вапцаров, Първи Май, Росица, Спартак, Станке Димитров, Стопански Двор, Яворов, Янтра

На 18.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бобов Дол: Мина Бобов Дол

На 18.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./  На 19.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./  На 20.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./  На 21.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./  На 22.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Големо Село: ПИ 361, Кв. 37

На 18.03.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./ -  Баланово: XII - 429, Кв. 80, Стопански Двор, УПИ-1 За Сонс, Кв. 30, Хііі - 329, Кв. 16

На 18.03.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./ -  Блато: махала Хановете, местност Турските Ниви

На 18.03.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./ -  Големо Село: VI, Кв. 10, ПИ 361, Кв. 37, ПИ 452, Кв. 3, УПИ - II-444, Кв. 9

На 18.03.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./ -  Голям Върбовник: 011066, 262, УПИ VIII-277, Кв. 23, УПИ Ііі 247, Кв. 25

На 18.03.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./ -  Долистово: I-89, Кв. 25, ХII-257, Кв. 19

На 18.03.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./ -  Локвата

На 18.03.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./ -  Мали Върбовник: УПИ - 1-9, УПИ X-199, Кв. 18

На 18.03.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./ -  Мало Село: IV-17, Кв. 3, Станке Димитров, УПИ III -226, УПИ Vі-3, Кв. 1, УПИ XVII-215

На 18.03.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./ -  Мламолово: 371, VI-618, Кв. 19, VII-389, Кв. 30, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Еделвайс, Елин Пелин, Здравец, Иглика, Колош, Крайречека, Люляк, Марица, местност Асара, Миньорска, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Пионер, Пирин, Първи Май, Рила, Родопи, Роза, Росица, Руен, Спартак, Станке Димитров, Стопански Двор, Сълзица, Теменуга, Тинтява, Яворов, Ягода, Янтра

На 18.03.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./ -  Мърводол: УПИ VII-23, Кв. 5

На 18.03.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./ -  Палатово: 083002

На 18.03.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./ -  Паничарево: IV, Кв. 1, УПИ-Vі-102, Кв. 16

На 18.03.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./ -  Пастух: местност Падина

На 18.03.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./ -  Циклово

На 18.03.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./ -  Шатрово: 067016, Vі-255, Кв. 27

Община Бобошево  

На 18.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бобошево: XIII-591 Кв. 65, Ал. Константинов, Васил Левски, Георги С. Раковски, Георги С. Раковски, Д-Р Стефан Волев, Единство, Здравец, Иван Кепов, Иван Кепов, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Лоза, местност Тупузица, Момина Сълза, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Пейо Яворов, Роза, Самуил, Силистра, Спартак, Спортист, Стефан Караджа, Струма, Сълза

На 19.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Слатино, Общ. Бобошево: Александър Стамболийски, Божур, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Лоза, Никола Вапцаров, Стопански Двор, Цар Борис

На 20.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бобошево: Алекси Величков, Васил Левски, Върба, Гагарин, Георги Зограф Бобошевски, Георги С. Раковски, Георги С. Раковски, Домокрайска, Еделвайс, Единство, Ела, Здравец, Зора, Иван Кепов, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Иглика, Крайречна, Лале, Ловна Среща, М. Турсуно ПИ №135017, местност Мърдище, Момина Сълза, Морава, Никифор Бибин, Никола Вапцаров, Пирин, Пламък, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свобода, Сотир Бранков, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Струма, Тиха Струма, Тодор Каблешков, Топола, Фильовица, Христо Ботев, Явор

На 21.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бобошево: 04532. 142. 023 Света Богородица, Ал. Шиников, Алекси Величков, Алекси Величков, Божур, Братя Д. и К. Миладинови, Васил Левски, Васил Левски, Върба, Върба, Георги Зограф Бобошевски, Георги С. Раковски, Георги С. Раковски, Еделвайс, Еделвайс, Единство, Ела, Ела, Иван Кепов, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Иван Попмихайлов, Изгрев, Кирил и Методий, Крайречна, Лале, Лале, местност Галенковци, местност Миладин, местност Мърдище, Морава, Никифор Бибин, Пирин, Пламък, Роза, Руен, Свети Иван Рилски, Свобода, Сотир Бранков, Спартак, Струма, Струма, Сълза, Тиха Струма, Тодор Каблешков, Топола, Явор

На 20.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./  На 21.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бобов Дол: Васил Коларов

На 22.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бобошево: 04532. 142. 023 Света Богородица, Ал. Шиников, Александър Стамболийски, Алекси Величков, Алекси Величков, Батак, Божур, Бор, Братя Д. и К. Миладинови, Братя Д. и К. Миладинови, Васил Левски, Васил Левски, Върба, Георги С. Раковски, Еделвайс, Еделвайс, Ела, Иван Кепов, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Изгрев, Изгрев, Кирил и Методий, Лале, Липа, местност Галенковци, местност Миладин, Николай Поп Величков, Опълченска, Отец Паисий, Роза, Руен, Свети Иван Рилски, Свети Илия, Спартак, Струма, Сълза, Теменуга, Христо Бачев, Христо Ботев, Череша

Община Дупница  

На 18.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 22.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Брегалница, Верила, Верила, Дамка, Драгой Болярин, Дупница, Ивайло, Клисура, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, местност Дренски Рид, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Райна Княгина, Р УПИте, Русалка, Свети Иван Рилски, Свети Никола, Скопие, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, ХххVI - 2262, Цар Освободител

На 18.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./  На 19.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./  На 20.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./  На 21.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дупница: Балкан, Васил Разсолков, Верила, Дамка, Драгой Болярин, Изгрев, Китка, Клокотница, Марица, Орлинска, Орлинска, Отовица, Отовица, Паничище, Пиротска, Саморанска, Свобода, Химик

На 19.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бобов Дол: Младост

На 19.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Гюргево

На 19.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Крайници: 39339. 117. 68, 39339. 142. 19, I-1, 2, 3, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст. Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, УПИ II-302, Кв. 79, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански

На 19.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Самораново: Митко Палаузов, Саморанска

На 19.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Червен Брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, местност Могилите, местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ. Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 19.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Сапарева Баня: 65365. 210. 931, 65365. 46. 10, 65365. 602. 106, LXX-462, Кв. 74, XV-2268, Кв. 44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, местност Бончук, местност Под Селото, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св. Илия, Серафим Йорданов, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански Двор, УПИ 65365. 46. 56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юри Гагарин

На 19.03.2019 г. /13:00 - 14:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница: Комсомолска

На 19.03.2019 г. /13:00 - 14:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Сапарево: 002002, 00455042, 045132, X-2698, І-2332, Кв. 66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин Камък, Осми Март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна Гора, Старио Камък, Стопански Двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, УПИ ХхV, Кв. 20, Х-2149, Кв. 11, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода

На 19.03.2019 г. /13:00 - 14:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Яхиново: 87724. 10. 5, 87727. 13. 10, 87727. 13. 18. 2, 87727. 14. 69, 87727. 17. 1, 87727. 20. 2, 87727. 203. 284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, УПИ VI-185 Кв. 28, Христо Ботев, Яхинско Шосе

На 19.03.2019 г. /13:00 - 14:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дупница: 68789. 21. 19, 87727, 16, 179, Джерман, извън регулация, Каваклия, М. Динката, местност Барактарица, местност Драгоина Могила, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром. Зона, Саморанска, Софийско Шосе

На 19.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Сапарева Баня: Отец Паисий, Серафим Йорданов, Хан Аспарух

На 19.03.2019 г. /14:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Дупница: 68789. 21. 19, 87727, 16, 179, Джерман, Дренски Рид, извън регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, местност Барактарица, местност Драгоина Могила, местност Дренски Рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром. Зона, Саморанска, Софийско Шосе, Стръмна

На 19.03.2019 г. /14:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Сапарева Баня: 65365. 46. 10, 65365. 602. 106, LXX-462, Кв. 74, XV-2268, Кв. 44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, местност Бончук, местност Под Селото, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св. Илия, Серафим Йорданов, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански Двор, УПИ 65365. 46. 56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юри Гагарин

На 20.03.2019 г. /12:30 - 13:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Дупница: 68789. 16. 114, 68789. 20. 1484, Кв. 206, 68789. 20. 465, XXxIV-6620, Кв. 130а, Академик Петър Динеков, Алеко, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Баба Ната, Бистрица, Булаир, Велико Търново, Венелин, Генерал Владимир Вазов, Гео Милев, Георги Икономов, Даскал Христо Тодоров, Двадесет и Втори Март, Димчо Дебелянов, Драган Овчаров, Дружба, Дупница, Евтим Трайчев, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Захари Бобошевски, Игумен Йосиф, Илинден, Йордан Йовков, Калоян, Кирил и Методий, Княз Ал. Батенберг, Мальовица, Милин Камък, Мир, Оструган, Пазарна, Патриарх Евтимий, Прогона, Професор Александър Балан, Първи Май, Рилски Манастир, Родопи, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Скопие, Стара Планина, Трети Гвардейски Полк, Тунджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен II, Цар Симеон Велики, Черни Връх

На 20.03.2019 г. /12:30 - 15:00 ч./ -  Дупница: Булаир, Велико Търново, Венелин, Кирил и Методий, Свети Георги, Стара Планина, Трети Гвардейски Полк

На 21.03.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Дупница: Втори Януари, Доктор Сапунджиев, Свети Иван Рилски, Тракия, Хаджи Димитър, Шейново

На 22.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дупница: Балкан, Верила, Дамка, Китка, Клокотница, Марица, Орлинска, Отовица, Пиротска, Саморанска

Община Кочериново  

На 18.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./  На 19.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./  На 20.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./  На 21.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./  На 22.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Благоевград: УПИ XVIII -1365, Кв. 38

На 18.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./  На 19.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./  На 20.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./  На 21.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./  На 22.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Кочериново: VII-372, Кв. 4, Аврора, Баба Люба, Бачо Киро, Братя Костови, Братя Костови, Бреза, В. Вретенарски, Георги Бенковски, Иван Вазов, Иван Вазов, Искър, Калин, Кокиче, Комсомолска, Крашево, М. Бангоев, М. Бангоев, М. Преображенски, Места, Оборище, Оборище, Олга Стоянова, Път 107, Родопи, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Сотир Карпудски, Спартак, Средна Гора, Странджа, Трети Март, Трети Март, УПИ - VII , Кв. 40, УПИ 14, Кв. 38, Х-301, Кв. 31, Христо Сокола, Христо Сокола, Чайка, Шипка, Ятак

Община Кюстендил  

На 18.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./  На 19.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./  На 20.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./  На 21.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./  На 22.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Батак, Герена, Кадин Мост, местност Турски Гробища, Морава, Рила

На 21.03.2019 г. /08:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кюстендил: ТПК „Народна мебел“

Община Сапарева баня  

На 19.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Сапарево: Айдарска, Бачо Киро, Божур, Васил Левски, Венелин, Венелин, Верила, Дамка, Иглика, Киндо, Лале, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Павел Бобеков, Паисий, Паисий, Пейо Яворов, Пейо Яворов, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, УПИ ХхV, Кв. 20, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Ботев

 

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Община Априлци  

На 22.03.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Васил Левски/Ново Село/, Касалийска/Ново Село/, Росица/Ново Село/, Стояна Драгановска/Ново Село/

На 18.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 22.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: махала Маришница, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 19.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Велчевска/Зла Река/, Велчо Ночев/Зла Река/, Воденичарска/Зла Река/, Георги Бенковски/Зла Река/, Зла Река/Зла Река/, Злиевска/Зла Река/, Зора/Зла Река/, Иглика/Зла Река/, Кв Зла Река местност Стоилите, Кв. Зла Река, Липакът/Зла Река/, Лъгът/Зла Река/, Мала Река/Зла Река/, Марин Сяров/Зла Река/, Нанко Пачника/Зла Река/, Пастуханска/Зла Река/, Първомайска/Видима/, Радевска/Зла Река/, Роза/Зла Река/, Салапийска/Зла Река/, Св. Св. Кирил и Методий/Зла Река/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Пешев/Зла Река/, Теменуга/Зла Река/, Христо Ботев/Зла Река/

На 19.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Скандалото: Априлци, Главна, Еделвайс, За Моста, махала Врабците, махала Лъката, местност Кованджиите, местност Левището, местност Чернево, Павловото, Старото Скандало

На 19.03.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Велчево, Общ. Априлци: Алиевото, Васил Левски, Велчо Ночев, Местн. Бранево, Местн. Коевци, Местн. Мачковци, Тончо Стаевски, Тотка Съева, Христо Ботев

На 19.03.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян: Коевски Ливадки, махала Коевски Ливадки

На 19.03.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Скандалото: местност Чернево

На 19.03.2019 г. /15:00 - 15:30 ч.; 16:30 - 17:00 ч./ -  Дебнево: 20300. 161. 87, Балкан, Боровец, Буковец, Васил Драганов, Видима, Възраждане, Девети Септември, Доктор Казаков, Дружба, Здравец, Златешка, Зънтаров, Илия Матев, Калето, Калчо Консулов, Клокотница, Крайбрежна, Липака, Лъгът, Люлякова, Мир, Оборище, Осми Март, Петко Колев, Преспа, Първомайска, Радецки, Стара Планина, Троян, Христо Ботев, Христо Чулев, Червено Знаме, Червещица, Явор

На 19.03.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ -  Велчево, Общ. Априлци: Васил Левски, Местн. Джокари, Местн. Мачковци

На 19.03.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ -  Гумощник: Вилна Зона 1, Клиновци, Лакарево, махала Лакарево, махала Реката, махала Селце, УПИ I Кв. 35, Цанко Влаховски, Чакърска

На 19.03.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ -  Дебнево: махала Беров Мост

На 21.03.2019 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Чуклата/Ново Село/

На 22.03.2019 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Здраве/Ново Село/, Здравец/Видима/, Изгрев/Ново Село/, Йонко Карагьозов/Ново Село/, Мазалат/Острец/, Черни Връх/Ново Село/

На 22.03.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Васил Левски/Ново Село/, Касалийска/Ново Село/, Росица/Ново Село/, Стояна Драгановска/Ново Село/

Община Летница  

На 18.03.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Летница, Общ. Летница: Александър Димитров, България, Витоша, Никола Петков, Сергей Румянцев, Трапезица

На 20.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Летница, Общ. Летница: Бачо Киро, Васил Левски, Георги Бенковски, Доктор Г. М. Димитров, Никола Петков, Райна Княгина, Сергей Румянцев, Сергей Румянцев, Стефан Стамболов, Филип Тотю, Христо Смирненски, Цар Калоян

Община Ловеч  

На 18.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./  На 23.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Ловеч: I Кв. 2а, Източна Индустриална Зона, местност Велур, местност Синан Тепе, местност Стратеш, Филип Тотю, Хан Кубрат

На 18.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч./  На 21.03.2019 г. /14:30 - 15:45 ч./ -  Брестово, Общ. Ловеч: Александър Бойчев, Братойска, Братя Ватеви, Васил Левски, Вежен, Витоша, Влашка, Волов, Георги С. Раковски, Дойран, Доктор Найден Стефанов, Здравец, Каймазка, Канаджийска, Карапетровска, Кованджиевска, Коларска, Крайхристовска, Крайчанска, Лальо Винчев, Мазлевска, местност Горни Каменец, местност Райкова Стубла, Могилска, Оборище, Одрин, Орешковска, Осми Март, Отец Паисий, Перущица, Пиронковска, Пирот, Пряспа, Родопи, Селище, Славовска, Станчевска, Стара Планина, Стойчо Мазлев, Странджа, Топалска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Църковна, Чаталджа, Чурковска, Шейново, Шипка, Ялмовска

На 18.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч./  На 21.03.2019 г. /14:30 - 15:45 ч./ -  Горно Павликене: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Велко Баев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Иван Вътев, Йорданка Николова, Любен Каравелов, Малчика, местност Майренец, местност Чапаровец, Нейко Баев, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Петков, Подем, Поп Богомил, Професор Кънчо Цафаров, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Тодор Михов Христов, Тодор Табаков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Янко Забунов

На 18.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч./  На 21.03.2019 г. /14:30 - 15:45 ч./ -  Изворче: местност Горен Бабаковец

На 18.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч./  На 21.03.2019 г. /14:30 - 15:45 ч./ -  Къкрина: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Андрея Арабаджиев, Антим I-ви, Асен Златаров, Братя Миладинови, Васил Левски, Вяра, Георги С. Раковски, Денчо Цонев, Доктор Никола Сяров, Дружба, Еделвайс, Зарезанска, Илинден, Кирил и Методий, Ловджийска, Марин П. Луканов, Мария Сиракова, местност Кайнака, Неофит Рилски, Николчо Цвятков, Оборище, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Ефтимий, Петко Генчев Петков, Райна Княгиня, Родината, Розова Долина, Столетов, Сяро Глабиняков, Сяро Цонев, Тодор Кирков, Трети Март, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Христо Иванов-Големия, Христо Цонев-Латинеца, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цачо Сяров

На 18.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч./  На 21.03.2019 г. /14:30 - 15:45 ч./ -  Ловеч: Военно Поделение, местност Бабаковец, местност Клетища, местност Сливек, Южна Индустриална Зона

На 18.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч./  На 21.03.2019 г. /14:30 - 15:45 ч./ -  Сливек: Александър Стамболийски, Васил Левски, Марин Георгиев, Минерален Извор, Панайот Волов, Петър Граматик, Тодор Кирков, Трети Март, Хаджи Димитър, Хисарска, Христо Кърпачев

На 18.03.2019 г. /08:45 - 10:00 ч./  На 21.03.2019 г. /14:30 - 15:45 ч./ -  Напоителни системи, клон „Среден Дунав“ ЕАД

На 18.03.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 09:15 ч./ -  Прелом: Александър Стамболийски, България, Васил Левски, Георги С. Раковски, местност Хаджовото, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Р. Славейков, Христо Ботев

На 18.03.2019 г. /09:30 - 10:15 ч./ -  Прелом: България, Васил Левски, Иван Вазов, Пролет, Стадион, Трети Март

На 18.03.2019 г. /09:30 - 10:15 ч./  На 21.03.2019 г. /14:15 - 14:45 ч./ -  Българене, Общ. Ловеч: Ганчо Начев, Ганчо Павлов, Георги Тинков, Дядо Радоя Мариаша, Иванка Карагечева, Илко Ст. Ганков, Йордан Хубавенков, Кулата, Ловджийска, Марин Гърбов, Марин Пенков, Митю Комитата, Мичо Стоянов, Мочор, Неделки, Никола Комитата, Павел Станчев, Пенко Грозев, Пенко Христов, Присоето, Радой Минковски, Селище, Стоян Господински, Стоян Котански, Стоян Луканов, Тодор Цачев, Христо Ботев, Цачо Павлов, Цвятко Пеев, Цвятко Цачев

На 18.03.2019 г. /09:30 - 10:15 ч./  На 21.03.2019 г. /14:15 - 14:45 ч./ -  Дъбрава, Общ. Ловеч: Васил Левски, Горски Пътник, Илинден, местност Каптажа, Трети Март, Чер Недялко, Шести Септември

На 18.03.2019 г. /09:30 - 10:15 ч./  На 21.03.2019 г. /14:15 - 14:45 ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бреза, Васил Коларов, Васил Левски, Велковска, Гайдар Кольо, Георги Бенковски, Георги Мамарчев, Георги С. Раковски, Гребена, Даскал Спас, Димитър Талев, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Липа, Любен Каравелов, Люлин, местност Юртлука, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Пиперска, Пирин, Плиска, Под Усоито, Росица, Стара Планина, Стоян Заимов, Христо Ботев

На 18.03.2019 г. /09:30 - 10:15 ч./  На 21.03.2019 г. /14:15 - 14:45 ч./ -  Стефаново, Общ. Ловеч: Априлци, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Двата Бора, Иван Вазов, Иван Йонков Врацанлията, Магильов, Малиновска, местност Бекерска Кория, Пейо К. Яворов, Радой П. Цанков, Райна Княгиня, Растът, Резя, Селищен Дол, Средока, Хаджи Димитър, Хаджийска, Христо Ботев, Церът, Червен Бряг, Шарбанци, Шипка, Яница

На 18.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Осъмска, Стефан Караджа, Цар Освободител

На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Бачо Киро, Васил Героя, местност Бабаковец, Младост, Пано Рогозаров

На 19.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Владиня: Александър Стамболийски, Болнична, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Добруджа, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Кирил и Методий, Кокиче, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Мизия, Пирин, Първи Май, Райна Княгиня, Роза, Септември, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Тодор Каблешков, Тп №4, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Черно Море

На 19.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дренов: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Атанас Ангелов, Баба Тонка, Бадьовец, Баира, Бачо Киро, Бор, Васил Априлов, Васил Левски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Ген. Тотлебен, Георги Кирков, Добри Стоянов, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Калето, Кованлъка, Крачун Атанасов Конов, Любен Каравелов, Люляци, Марин Дринов, местност Извора, Митю Христов, Никола Вапцаров, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Пипков, Патриарх Евтимий, Петър Петров Шантропов, Плиска, Райна Княгиня, Сан Стефано, Стефан Караджа, Тинтява, Трети Март, Хаджи Димитър, Хаинбоаз, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Цонев

На 19.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Алексей Куропаткин, България, Панайот Волов, Петко Р. Славейков, Райна Княгиня

На 19.03.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Александър Стамболийски, Георги С. Раковски, Двадесет и Втори Август, Дунав, Търговска, Цар Освободител

На 20.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Баховица: Александър Стамболийски, Баба Тонка, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вълчо Петров, Георги Димитров, Георги Хаджидинчев, Девети Май, Дунав, Иван Вазов, Иван Драгов, Кокиче, Кътю Драсов, Липа, Македонска, Никола Й. Вапцаров, Панайот Волов, Петко Славейков, Пирин, Райна Княгиня, Раковска, Рила, Свети Кирил и Методий, Сердика, Славянска, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кацаров, Тодор Кирков, Трети Март, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цвятко Маринов, Шипка

На 20.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Лисец, Общ. Ловеч: Албания, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Баховски Път, Белия Път, Боцка Могила, Васил Левски, Врани Кладенец, Генко Дерибеев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гладен Рът, Димитър Димов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Кирил и Методий, Климент Охридски, Колю Фичето, Мерашки Път, Мир, Опълченска, Панайот Волов, Панайот Хитов, Раевец, Розова Долина, Росна Могила, Синчец, Стара Планина, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Централна, Шипка

На 20.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Баховско Шосе, Васил Джабарски, Витоша, Възрожденска, Върхът, Гозница, Иван Вазов, Лале, Марко Крачунов, Матея Кръстев, местност Полето, Михаил Петков, Момина Сълза, Ната Стоянова, Петър Граматик, Пол. Жребков, Продимчец, Рила, Свобода, Северна Индустриална Зона, Синчец, Стоян Цанков, Тодор Чернев, Христо Русков, Цар Иван Александър, Чешмата, Юрий Гагарин

На 20.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч: Любен Каравелов

На 20.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Скобелево, Общ. Ловеч: Васил Левски, Ген. Скобелев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Георги Филчев, Кирил и Методий, Нешо Рачев, Оборище, Осми Март, Стара Планина, Стефан Караджа, Тиха, Тихи Кът, Търговска, Хисар, Христо Ботев

На 20.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Славяни: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Капитан Мамарчев, Княз Александър I Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Оборище, Паисий, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Плиска, Райна Княгиня, Свети Иван Рилски, Свети Кирил и Методий, Свети Климент Охридски, Сливница, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Съединение, Тракия, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море, Шипка

На 20.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Слатина, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Васил Левски, Волга, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Клокотница, Крайна, Любен Каравелов, Марица, местност Кремъка, Огоста, Паисий, Петко Манев, Петко Р. Славейков, Петър Берон, Първи Май, Пясъка, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Янтра

На 20.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Ловеч: Освобождение

На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Лисец, Общ. Ловеч: Белия Път, Димитър Димов, Иван Вазов, Колю Фичето, Мерашки Път, Панайот Волов, Панайот Хитов, Хаджи Димитър, Централна

На 20.03.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Ловеч: Младост, Червен Бряг

На 21.03.2019 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Дойренци: Гарова

На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Деветаки: Беласица, Беляновец, Волов, Георги Бенковски, Деветашка Пещера, Инж. Павел Петров, Крайполе, Тодор Каблешков, Черна Река

На 21.03.2019 г. /14:15 - 14:45 ч./ -  Прелом: Александър Стамболийски, България, Васил Левски, Георги С. Раковски, Иван Вазов, местност Хаджовото, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Р. Славейков, Пролет, Стадион, Трети Март, Христо Ботев

На 22.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Брестово, Общ. Ловеч: Александър Бойчев, Братойска, Васил Левски, Волов, Каймазка, Канаджийска, Карапетровска, Кованджиевска, Коларска, Крайчанска, Лальо Винчев, Мазлевска, местност Горни Каменец, Орешковска, Осми Март, Пиронковска, Пирот, Родопи, Станчевска, Стара Планина, Стойчо Мазлев, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Църковна, Шейново, Шипка, Ялмовска

На 22.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: България, Дунав, Панайот Волов, Тодор Каблешков, Христо Ботев

На 22.03.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч: България, Васил Йонков-Гложенеца, Никола Петков, Патриарх Евтимий, Свобода, Търговска

Община Луковит  

На 18.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./  На 19.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./  На 20.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./  На 21.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./  На 22.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Румянцево: 069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка

На 18.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 19.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 20.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 21.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 22.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Бежаново, Общ. Луковит: Асен Златаров, Беласица, Васил Левски, Иван Иванов, Иван Роснев, Козлодуй, Кокиче, Плевен, Сергей Румянцев, Стублата

На 18.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Луковит: Vіі Кв. 182, Глоговец, Димитър Димов, Йосиф Йосифов, Кирил и Методий, Лоза, Македонска, Петко Д Петков, Пирот, Предел, Росица

На 18.03.2019 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  Петревене: 045009, Витиня, Ген. Гурко, Георги Иванов, местност Жп Спирка, Опълченец Стоев, Отец Паисий, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Освободител, Юрий А. Гагарин, Явор

На 20.03.2019 г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Луковит: 44327. 80. 25, Божур, Бор, Възраждане, Кирил и Методий, Козлодуй, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Лютиче, Мак, местност Голия Връх, Момина Сълза, Начална, Пролет, Роза, Синчец, Теменуга

Община Тетевен  

На 19.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен: Витко Лалев, Генерал Дандевил, Георги Стойков, Нивище, Опълченска, Първомайска

На 19.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Малка Желязна: Матей Петков, махала Байовене, махала Баевене

На 19.03.2019 г. /12:15 - 14:00 ч./ -  Тетевен: 72343. 30. 160, 72343. 500. 5372, Алеко Константинов, Безименна, Боровец, Васил Петров, Воловийте, Вършец, Гаванците, Дочо Мръвков, Здравец, Иван Туйков, Калена Плоча, Люляк, махала Равнище, Пенка Михайлова, Равни Камък, Станьо Петков, Христо Габровчето

На 19.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Малка Желязна: Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Девети Май, Додьо Маринов, Йото Влахов, Клокотница, Ком, Матей Петков, махала Байовене, Палич, Панайот Волов, Райко Даскалов, Сава Младенов, Сергей Румянцев, Софийска, Стойко Додев, Христо Рачев, Шипка

На 20.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Малка Желязна: Бузлуджа, Васил Левски, Двадесет и Трети Септември, Матей Петков, Христо Рачев, Шипка

На 20.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Галата: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бялка, Васил Левски, Димитър Благоев, Капитан Петко Войвода, Пеньо Пенев, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Христо Кърпачев, Цар Самуил, Цар Симеон

На 20.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Дивчовото: махала Зеленика

На 20.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Български Извор: махала Начови Воденици

На 20.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Малка Желязна: Витоша

На 22.03.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Васильово: Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Илия Кръстев, Суходолска

Община Троян  

На 18.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 22.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян: Атанас Хасъмски, Вилна Зона, махала Баба Стана, махала Радоевското, Първа, Трета, Четвърта

На 18.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Балабанско: Местн. Габърска

На 18.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: махала Длъжковска

На 18.03.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Младост

На 18.03.2019 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Буковец, Васил Левски, Крайречна, Младост

На 19.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Белиш: махала Маргатина, Микренска, Милевска, Стара Планина, Чакърска

На 19.03.2019 г. /09:45 - 12:30 ч./ -  Старо Село, Общ. Троян: Централна, Шарбан

На 19.03.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Драшкова Поляна: Драшковска, Липова Могила, Липовска, Местн. Балинцова, Местн. Липова Могила, Местн. Цветански, Христо Ботев

На 19.03.2019 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Старо Село, Общ. Троян: Калник, Мест. Стопански Двор, Ралчевска, Централна

На 20.03.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 17:30 ч./ -  Балабанско: Район Центъра

На 20.03.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 17:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Арх. Макари, Буковец, Здравец, Иван Памукчиев, Криволак, Минко Ив. Марковски, Пейо К. Яворов, Проф. Никола Шипковенски, Радецки, Симеон Велики, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черногор

На 20.03.2019 г. /08:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Балабанско: Зона Вилите, махала Магунска, махала Мутевска, махала Факирска, махала Шошковска, Местн. Габърска, Район Центъра

На 20.03.2019 г. /08:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горно Трапе: Дочо Гадев, махала Длъжковска, Мичо Димитров-Ганди, Мичо Райковски, Стара Планина

На 20.03.2019 г. /08:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дърманци: Васил Коларов

На 20.03.2019 г. /08:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Терзийско, Общ. Троян: Баба Тонка, Балкан, Васил Левски, Грънчар, Девети Септември, Дядо Герасим, Дядо Стайко, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Дочев Дочковски, Изгрев, Караулна Четворка, Кирил и Методий, Ковачовец, Коман, Местн. Коман, местност Пъпровци, Найден Минков Стоевски, Никола Даскалов, Първомайска, Стойко Л. Донковски, Стойко Хр. Дулевски, Терзийска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цвятко Цвятковски

На 20.03.2019 г. /08:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Троян, Общ. Троян: махала Длъжковска, местност Алдишки Рът

На 20.03.2019 г. /08:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Шипково: Александър Стамболийски, Ангел Дръндаров, Балкан, Бор, Васил Коларов, Васил Левски, Васильов, Вежен, Венеца, Вилна Зона, Георги Димитров, Димитър Илиев, Дунав, Еделвайс, Захари Стоянов, Капитан Никола Войновски, Кирил и Методий, Ковачевец, Комсомолска, Крушево, Мир, Първомайска, Ръждавец, Слънчев Бряг, Стадион, Стара Планина, Христо Ботев, Червено Знаме, Шипковски Бани

На 20.03.2019 г. /08:00 - 17:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Расташка

На 21.03.2019 г. /08:00 - 09:00 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Калейца: 35290. 17. 63, местност Калейшко Ханче

На 21.03.2019 г. /08:00 - 09:00 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Васил Левски, Общ. Макаравец, Разклон Калейца

На 22.03.2019 г. /08:00 - 09:00 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Дунав

На 22.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Шипково: Васильов, Вилна Зона, Георги Димитров, Крушево

Община Угърчин  

На 18.03.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Голец: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Васил Левски, Кирил и Методий, Кокиче, Лиляна Бърдарова, Никола Григоров, Свинево, Хан Крум, Христо Ботев, Цанко Фиденков

На 19.03.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Лесидрен: Александър Стамболийски, Възраждане, Георги Бенковски, Коман, местност Капин, местност Ношаря, Орницата, Раковска, Стоян Петков, Страцин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чаршията, Чуловдолска

На 21.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Лесидрен: местност Енча

На 21.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Лесидрен: местност Гаджов Дол, местност Ношаря, местност Площа, Стара Планина

На 22.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Славщица: Васил Левски, Рачовска

На 22.03.2019 г. /12:45 - 16:00 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин

Община Ябланица  

На 18.03.2019 г. /11:15 - 14:00 ч./ -  Брестница, Общ. Ябланица: Васил Левски, Вуто Даскала, Вутю Малков, Възраждане, Георги Бенковски, Глоговец, Дачевци, Девети Май, Джорковци, Долна Коритна, Дружба, Дъб, Единство, Заводска, Иван Данов, Кокиче, Коритна, Лало Йотов, Липа, Мильовци, Никола Петков, Оборище, Осми Март, Петър Василев, Печовци, Победа, Прогрес, Равнището, Серванска, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Цаков, Стоянковото, Съева Пещера, Теменуга, Трети Март, Тълкийското, Цоло Гетов, Шипка

На 18.03.2019 г. /11:15 - 14:00 ч./ -  Български Извор: махала Боаза, местност Боаза

На 18.03.2019 г. /11:15 - 14:00 ч./ -  Глогово: 020009, 2204, Водна, Георги Бенковски, Еделвайс, Елов Дол, Иван Вазов, Иван Туйков, Къдрева, Люляк, М. Езерото, махала Водна, махала Джебин Трап, махала Къдря, махала Равнището, махала Ръбя, Местн. Три Могили, Местн. Широки Трап, местност Мастяк, местност Ратлака, Пенка Михайлова, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Юрий А. Гагарин

На 18.03.2019 г. /11:15 - 14:00 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен: 101001

На 18.03.2019 г. /11:15 - 14:00 ч./ -  Градежница: Александър Стамболийски, Асен Стипцов, Бръшлян, Васил Априлов, Васил Левски, Вежен, Габъра, Георги Бенковски, Градинките, Двадесет и Втори Септември, Еделвайс, Здравец, Зольовото, Иван Вазов, К. Горна Ливада, Кирил и Методий, Косовец, Люляк, махала Лъма, Райна Княгиня, Сава Младенов, Синчец, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Юрий А. Гагарин

На 18.03.2019 г. /11:15 - 14:00 ч./ -  Тетевен: Иван Вазов

На 21.03.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Брестница, Общ. Ябланица: Васил Левски, Вуто Даскала, Глоговец, Долна Коритна, Дъб, Коритна, Стефан Цаков, Шипка

На 21.03.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: 085054, местност Девет Дола, местност Камен Дол, местност Шумнене

На 22.03.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: местност Братевец

 

ОБЛАСТ МОНТАНА  

Община Берковица  

На 18.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Котеновци: 000910, Втора, Пета, ПИ 301018, Първа, Трета, Четвърта

На 18.03.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Черешовица: 011002, Екатте 80635, Бучинов Рът, Втора, Главна, Извън Плана, местност Тършата, Осма, Пета, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

Община Бойчиновци  

На 18.03.2019 г. /08:20 - 08:40 ч./  На 22.03.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Бойчиновци: 216023, 23-ти Септември, 922004, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Димитров, Георги Кирков, извън регулацията, Кирил и Методи, Комсомолска, Лале, Марица, Пионерска, Поличката, Симеон Влахов, Спартак, Стадион, Стефан Влахов, Тодор Дечев, Христо Михайлов, Цанко Церковски, Юри Гагарин

На 18.03.2019 г. /08:20 - 08:40 ч./  На 22.03.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Ерден: 000010, 080068, 972014, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесет, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

Община Брусарци  

На 18.03.2019 г. /12:00 - 13:15 ч./ -  Василовци, Общ. Брусарци: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Левски, Витоша, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Горан Генов, Девети Септември, Димитър Благоев, Дора Габе, Дунав, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Иван Вазов, Извън Регулайията, Камен Евстатиев, Кирил и Методи, Клокотница, Криволак, Кръстьо Пишурка, Ленин, Любен Каравелов, Май, Милин Камък, Никола Й. Вапцаров, Опълченска, Орион, Отец Паисий, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Петко Р. Славейков, Петър Берон, Плиска, Площада, Раковски, Св. Харалампия, Септември, Сидер Воевода, Синчец, Славянска, Сливница, Столетов, Толбухин, Труд, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Крум, Цар Петър, Цар Самуил, Цар Симеон, Шейново, Шипка, Юндола

На 18.03.2019 г. /12:00 - 13:15 ч./ -  Дондуково: Александър Киров, Белоградчишка, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Девети Септември, Иван Вазов, Имот ПИ 102002, Кокиче, Ломска, Любен Каравелов, Неразделна, Опълченска, Раковски, Синчец, Странджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цано Рачкин, Чавдар Воевода, Юндола

На 18.03.2019 г. /12:00 - 13:15 ч./ -  Крива Бара, Общ. Брусарци: 000090, 23 Ти Септември, 9 Ти Септември, Александър Стамболийски, Бозвели, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Владимир Максимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гробарска, Гьолска, Димитър Благоев, Емил Марков, Заря, Иван Вазов, Иван Тодорин, Иглика, извън регулацията, Искър, Кирил Рунчев, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Людмила Живкова, Митко Палаузов, Младост, Никола Парапунов, Овчарска, Огоста, Панайот Волов, Партизанска Среща, Река Лом, Родопа, Сини Вир, Станке Димитров, Трайчо Костов, Физкултурна, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 19.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч./  На 22.03.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Белотинци: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, местност Бреста, местност Верлото, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиредесет и Девета, Четиредесет и Осма, Четиредесет и Седма, Четиредесет и Шеста, Четиридесет, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Шеста

На 19.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч./  На 22.03.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Долна Рикса: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 19.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч./  На 22.03.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Долно Церовене: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Бдин, Бор, Бул. Владимир Илич Ленин, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Вихрен, Владимир Заимов, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Сава Раковски, Детелина, Еделвайс, Ела, Замфир Попов, Здравец, Иван Вазов, извън регулацията, Йорданка Петкова, Кирил и Методи, Климент Охридски, Ком, Лиляна Димитрова, Малина, Марин Дринов, Найден Миков, Неофит Бозвели, Опълченска, Осогово, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пионерска, Пирин, Пирот, Поп Андрей, Радецки, Рила, Синчец, Славянска, Сливница, Стара Планина, Теменуга, Тинтява, Тодор Каблешков, Тополите, Тракия, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Цибрица, Чавдар, Шейново, Шипка, Шишман, Юрий Гагарин, Янтра

На 19.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч./  На 22.03.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Клисурица: 273007, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, местност Дола, местност Извора, местност Камика, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 19.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч./  На 22.03.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Славотин: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пета, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, извън регулация, местност Генова Воденица, Осемнадесет, Осма, Пета, Петдесет, Петдесет и Две, Петдесет и Едно, Петдесет и Пет, Петдесет и Три, Петдесет и Четири, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Девет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 19.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч./  На 22.03.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Сливовик: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Арсен Тончев, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Заимов, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Дамян Влъчков, Девети Септември, Димитър Благоев, Елин Пелин, Замфир Хаджийски, Иван Вазов, извън регулацията, Кирил и Методий, Ленин, Лилия Карастоянова, местност Гръков Припек, Митко Палаузов, Неофит Рилски, Опълченска, Павел Хаджийски, Пролет, Софрон Петров, Стойно Алексиев, Стоян Ангелов, Таси Никодимов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Шанко Петров, Юрий Гагарин, Яким Атанасов

На 19.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч./  На 22.03.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Търнава, Общ. Бяла Слатина: Петър Тъмнишки

На 19.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 22.03.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Смоляновци: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Аспарух, Байкал, Бильов Дол, Бор, Братя Миладинови, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Дара Николова, Двадесет Трети Септември, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Замфир Попов, Зоя Космодемянская, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Изгрев, Кирил и Методий, Китка, Крали Марко, Крум Ангелов, Лика Рачин, Лило Русинов, Лиляна Димитрова, Лоза, Любен Каравелов, Людмила Живкова, Люляк, Малина, Малчика, махала Блатото, Паисий, Петър Берон, Петър Иванов, Пионерска, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Розова Долина, Самуил, Скобелев, Славейко Горанов, Спартак, Стара Планина, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цибрица, Чайка, Шести Септември, Шипка, Юри Гагарин, Явор, Яворов

На 22.03.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Смоляновци: Георги Димитров

Община Вълчедръм  

За периода 18-22.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Разград, Общ. Вълчедръм: Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Деветнадесет, Петдесет, Петдесет и Две, Петдесет и Едно, Петдесет и Осем, Петдесет и Пет, Петдесет и Три, Петдесет и Четири, Петдесет и Шест, Петнадесет, Първа, Седемдесет и Пета, Тридесет и Три, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Шестдесет и Шест

На 19.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:00 ч./ -  Вълчедръм: 22-ти Септември /23-ти/, 919016, 922026, 922032, 922035, 922045, 922046, 922050, 922058, Адалберт Антонов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Страшимиров, Армалуй, Ахелой, Баба Тонка, Балатон, Бачо Киро, Бенковски /Д. Благоев/, Битоля, България /Г. Димитров/, Васил Левски, Васил Петлешков /Г. К-ва/, Верила, Витоша, Вихрен, Ген. Владимир Стойчев /Мб/, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Георги Попадийски, Граф Игнатиев /А. Жданов/, Евлоги Георгиев /Ален Мак, Златия, Извън Населеното Място, Изгрев /М. Гвардия/, Капитан Савойски, Кирил Марков, Климент Охридски, Клокотница, Лайош Кошут, Марица, Никола Обретенов /В. П-ва/, Освобождение /Ленин/, Отец Пайсий, Пенчо Славейков, Петко Славейков, Петър Парчевич, Пъстрина, Сан Стефано, Стадиона /Комсомолска/, Стефан Караджа, Стоян Заимов /С. Русев/, Струма, Съединение /В. Коларов/, Тимок, Тодор Каблешков /Х. М-Лов/, Хаджи Димитър, Хаимбоаз, Христо Ботев, Христо Давидов, Хъшове, Цар Самуил, Цар Симеон Велики /М-Л Т/, Цибрица, Черни Връх, Шейново, Шипка, Ъгълъ на Хр. Ботев и Ул. Отец Паисий, Янтра

На 19.03.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Вълчедръм: Извън Населеното Място, Цар Симеон Велики /М-Л Т/

На 21.03.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Мокреш, Общ. Вълчедръм: Втора, Втора А, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Първа, Шестдесета, Шестнадесета

Община Лом  

За периода 18-22.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом: Алекси Попангелов(К. Лазо), Белоградчишко Шосе(Г. Мос), Бунар Хисар, Васил Левски, Д-Р Петър Кърджиев(Ц. Рач), Иван Вазов, Каймакчелан, Кирил и Методи, Пирот, Ропотамо, Стоянка Акушерката, Хаджи Димитър, Чавдар Войвода, Чеган

На 18.03.2019 г. /12:15 - 13:00 ч./ -  Аспарухово, Общ. Медковец: извън регулацията

На 18.03.2019 г. /12:15 - 13:00 ч./ -  Лом: извън регулацията, Латинка, Мир, Поломие(Първан Генов), Х-309 Кв. 18 - М-Ст Момин Брод, Юрий Гагарин

На 18.03.2019 г. /12:15 - 13:00 ч./ -  Сталийска Махала: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Селото, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Шеста, Петдесет Трета, Петдесет Четвърта, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесета, Шестнадесета

На 18.03.2019 г. /12:15 - 13:00 ч./ -  Трайково: 064185, 1-49, Арда, Асен Балкански, Батак, Боно Николов, Борис Златанов, Васил Коларов, Веслец, Ветрен, Виолета Рангелова, Витоша, Гео Милев, Георги Димитров, Горан Илиев, Горан Никифоров, Димитър Благоев, Димитър Гаврилов, Дунав, Замфир Хаджийски, Иван Тодорин, извън регулацията, Искър, Камен Златанов, Ком, Комсомолска, Криводол, Левски, Лом, местност Сондите, Младен Йорданов, Мусала, Неофит Ломски, Петко Р. Славейков, Пирин, Първан Чолев, Раковска, Рила, Родопа, Славчо Борисов, Средна Гора, Стара Планина, Таси Никодимов, Трайко Попов, Трифон Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Шишман, Черно Море, Шейново, Шипка, Янтра

Община Монтана  

На 18.03.2019 г. /08:20 - 08:40 ч./  На 22.03.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Долно Белотинци: 460008, 800692, Александър Стамболийски, Арм. Ген. Иван Михайлов, Асен Греков, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Д-Р Стамен Илиев, Дамян Колов Оловански, Дара Михайлова, Емил Марков, Замфир Попов, Игнат Колов, извън регулацията, Илия Андрев, Кокиче, Коло Василев, Лика Рачин, Малчика, Младен Апостолов, Младен Кръстев, Ненка Илиева, Никола Йонков Вапцаров, Огоста, Петко Дошов, Петко Рачев Славейков, Победа, Пъстрина, Синчец, Стадиона, Х-242 Кв. 31, Христо Михайлов, Цеко Тодоров

На 18.03.2019 г. /08:20 - 08:40 ч./  На 22.03.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Ерден: извън регулацията

На 18.03.2019 г. /08:20 - 08:40 ч./  На 22.03.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Монтана: 1290029, 48489. 2. 534, 48489. 2. 643 местност Гламата, 48489. 4. 502, 48489. 4. 567 и 48489. 4. 495, Жеравица, извън регулацията, ПИ 48489. 2. 537

На 18.03.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Монтана: Веренишка(М. Веренишки), извън регулацията, Парта, Семчин Дол

На 18.03.2019 г. /09:00 - 14:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч./ -  Монтана: 48489. 22. 482, 48489. 6. 647, Агликина Поляна, Васил Априлов, Васил Друмев, Веренишка(М. Веренишки), Веренишка/М. Веренишки/, Генерал Столетов(А. Греков, Димитър Талев(Ц. Тодоров), Димчо Дебелянов(П. Гаврило, Жеравица, Захари Стоянов, Захари Стоянов(К. Трифонов, Извора(Б. Бистрица), извън регулация, До Гр. Монтана, извън регулацията, Калето, Клокотница(Г. Михайлов), Парта, Под Баира, Свети Патриарх Евтимий(П. , Семчин Дол, Хан Тервел(Н. Алексиев), Цар Борис III-ти(З. Попов), Цар Иван Александър(Т. Тр. , Черковна(Иван Бобанов)

На 18.03.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Николово, Общ. Монтана: Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, извън регулация, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тринадесета, УПИ I , Кв. 10, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Ъгъла на Ул. Първа и Втора

На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Смоляновци: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Байкал, Бор, Братя Миладинови, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Кирил и Методий, Лика Рачин, Лиляна Димитрова, Малина, Малчика, махала Блатото, Славейко Горанов, Стефан Караджа, Христо Ботев, Чайка

На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Смоляновци: Александър Стамболийски, Бильов Дол, Зоя Космодемянская, извън регулацията, Китка, Лоза, Любен Каравелов, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Розова Долина, Самуил, Хаджи Димитър, Цибрица

Община Якимово  

За периода 18-22.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Комощица: Бачо Киро, Братя Миладинови, Вела Пеева, Веслец, Генерал Гурко, Гео Милев, Граф Игнатиев, Девети Септември, Дончо Атанасов, Замфир Хаджийски, извън регулацията, Малчика, Симеон Ив. Бонев, Христо Ботев, Шипка, Яворов

 

ОБЛАСТ ПЕРНИК  

Община Брезник  

На 22.03.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Арзан: Рангелова Махала

На 18.03.2019 г. /08:45 - 12:30 ч.; 13:15 - 16:30 ч./ -  Кошарево

На 18.03.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Красава

На 19.03.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Слаковци

На 20.03.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./  На 22.03.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Горни Романци

На 21.03.2019 г. /08:30 - 10:25 ч.; 08:30 - 16:25 ч.; 15:30 - 16:25 ч./ -  Конска: IV-310, 311

На 21.03.2019 г. /08:30 - 10:25 ч.; 15:30 - 16:25 ч./ -  Глоговица

На 21.03.2019 г. /08:30 - 10:25 ч.; 15:30 - 16:25 ч./ -  Лялинци: I-259 Кв. 13, УПИ VII-115 Кв. 26

На 21.03.2019 г. /08:30 - 10:25 ч.; 15:30 - 16:25 ч./ -  Трън: 8ми Март, 9ти Септември, Александър Стамболийски, Атанас Ботев, Бор, Васил Левски, Вельо Стоянов, Владо Васев, Владо Тричков, Връх, Възраждане, Георги Димитров, Гочо Гопин, Денчо Знеполски, Десета, Ева Волицер, Еднофамилни Жилища, Здравец, Имот 000697 Стопански Двор, махала Ахчийски Кошари, махала Кошарите, махала Шиловец, Мир, Младост, Мосаловска, Народна Воля, Петко Д. Петков, Петър Асенов, Стадион, Стефан Караджа, Тако Пеев, Тенеси, Хаджи Димитър, Хараламби Стоянов, Христо Ботев, Чарчалат, Юрий Гагарин, Яким Тошков

На 22.03.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Гоз: махала Логатор, местност Янкулица

На 22.03.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 09:15 - 16:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Долни Романци

На 22.03.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Брезник: извън регулацията, Трън

На 22.03.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Брусник

На 22.03.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Завала

На 22.03.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Красава: М. Мали Друм

На 22.03.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Озърновци

На 22.03.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Ярославци

Община Земен  

На 18.03.2019 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Земен: Албена, Асен Златарев, Гео Милев, Димитър Благоев, Евтим Арсов, Никола Петков, Пейо Яворов, Петър Берон, Райко Даскалов, Хаджи Димитър, Яне Сандански

На 18.03.2019 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Земен: Княз Борис, махала Бакалска, Тичък

На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Земен: Албена, Александър Стамболийски, Гео Милев, Земенски Манастир, Земенско Кале, Кракра, Манастирска, махала Брънзова и Орлово Гнездо, махала Царева, Никола Вапцаров, Симеон, Струма, Хаджи Димитър

Община Ковачевци  

На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Лобош: III-154, 155, Кв. 39, УПИ Іx Кв. 305

На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Лобош

На 22.03.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Лобош: 020013 По Квс , М. Царски Рид, Павлов Дол, УПИ VII-292 Кв. 28, УПИ Ііі, Кв. 42, Царски Рид

Община Перник  

На 18.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Земен: Пещерско Шосе

На 18.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Кралев Дол: 3-ти Март, Божилец, Боян Витков, В. Левски, Васил Левски, Велико Търново, Волга, Голо Бърдо, Граничар, Драва, Дунав, Дъбрава, Еделвайс, Извора, Изгрев, Искър, Калофер, Калужерец, Лале, Люлин, Люляк, махала Айдарица, махала Орниче, Металург, Минзухар, Миньор, Орниче, Отец Паисий, Родопи, Светлина, Синчец, Славей, Струма

На 18.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Перник: Аврора, Айдарица, Александър Стоянов, Асен Търновски, Баба Парашкева, Балева Махала/Даскалово/, Белоградчик, Белоградчишки Скали, Бор, Боровец, Боян Чонос, Братя Кокарешкови, Ваклин Церковски, Валентина Терешкова, Вела Пеева, Волга, Грамаге, Димитър Благоев, Димитър Хранов, Добри Миланов, Драва, Дъбрава, Евгении Ачанов, Еднофамилни Къщи, Жива Вода, Ивайло, Йордан Лютибродски, Калофер, Кирил Тупанков, Климент Охридски, Ковачевци, Костенец, Кралевски Път, Крум Накев, Кръстина Михайлова, Кюстендил, Лазар Робев, Леденика, Ленин, Лиляна Димитрова, Мадарски Конник, Малчика, Маниш, Мануш Войвода, махала Захаринова, махала Чешкарова, Металург, Момин Проход, Никифор Панкев, Никола Вапцаров, Николай Островски, Огнян Ягодински, Огоста, Опълченска, Паисий Хилендарски, Пещера, Пушкин, Ракитовец, Рахила Ангелова, Рилски Езера, Родина, Свети Спас, Сините Вълни, Станке Димитров, Страцин, Тинтява, Тодор Йорданов, УПИ І Кв. 81, Училищна, Хан Крум, Христо Кърпачев, Христо Македонски, Христо Смирненски, Цветна Градина, Църква, Черни Връх, Черно Море, Чехов, Чуйпетлово, Явор

На 18.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник: Бор, Боровец, Волга, Кралевски Път, Райко Даскалов, Христо Ботев

На 18.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Перник: Аврора, Баба Парашкева, Белоградчишки Скали, Боровец, Димитър Благоев, Димитър Хранов, Жива Вода, Ивайло, Йордан Лютибродски, Костенец, Лазар Робев, Ленин, Момин Проход, Рилски Езера, Станке Димитров, УПИ І Кв. 81, Христо Македонски, Христо Смирненски, Църква

На 18.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Перник: Васил Левски, Калкас

На 18.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Люлин, Общ. Перник: С. Люлин, М. Чокладиновец

На 18.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Перник: Изток, Лев Толстой, Максим Горки, Младен Стоянов, Мошино, Сини Вир, Съединение, Тева, Урса, Чернишевски, Юрий Гагарин

На 18.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Перник: Асен Търновски, Белоградчик, Валентина Терешкова, Вела Пеева, Кирил Тупанков, Кюстендил, Мануш Войвода, Никифор Панкев, Хан Крум, Църква, Явор

На 19.03.2019 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 20.03.2019 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 10:15 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч./ -  Стефаново, Общ. Радомир: махала Егреците

На 19.03.2019 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 20.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Перник: Арчар, Васил Левски, Железни Заводи, Захари Зограф, Калкас, Караманица, Куциян

На 19.03.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Перник: Благой Гебрев, Изток, Ленински Проспект, Минск

На 20.03.2019 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Перник: Благой Гебрев, Изток, Клемент Готвалд, Младен Стоянов, Монтана, УПИ I 6451 Кв. 552, Юрий Гагарин

На 20.03.2019 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Перник: Благой Гебрев, Изток, Клемент Готвалд, Младен Стоянов, УПИ I 6451 Кв. 552, Юрий Гагарин

На 20.03.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Батановци: 3ти Март, Бела Вода, Бл Дцз Васил Коларов, Граово, махала Трънска и Кащерова, Св. Св. Кирил и Методий, Свети Спас

На 20.03.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Перник: Ангел Кънчев, Антим Първи, Ахелой, Бела Вода, Ботьо Петков, Иван Асен Втори, Иван Страцимир, Иларион Макариополски, Клокотница, Марин Дринов, Мария Луиза, Матей Преображенски, Мъглиж, Неофит Бозвели, Никола Обретенов, Света Гора, Филип Тотю, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Маламир, Хан Омуртаг, Хан Персиан, Хан Тервел, Цар Борис I, Цар Самуил, Цар Симеон

На 20.03.2019 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Радомир: Върба, Райко Даскалов

На 20.03.2019 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Перник: Арчар, Васил Левски, Железни Заводи, Захари Зограф, Калкас, Караманица, Куциян, Резервоара

На 20.03.2019 г. /09:00 - 10:15 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Друган: УПИ ХV-407 Кв. 49

На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 22.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Батановци: Александър Стамболийски, Батан Войвода, Васил Левски, Граово, Любен Каравелов, Никола Вапцаров, Св. Св. Кирил и Методий, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 20.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ -  Перник: 6-ти Май, Айтос, Асеновград, Ахтопол, Балчик, Банско, Битоля, Ботевград, Брайла, Брацигово, Брезник, Бургас, Бяла Слатина, Варна, Васил Левски, Велинград, Видин, Враца, Граово, Добруджа, Дряново, Епископ Киприян, Етрополе, Златица, Изток, Илия Бешков, Ихтиман, Казанлък, Карлово, Клепало, Котел, Кракра, Кракра Пернишки, Красно Село, Кърджали, Лясковец, Монте Карло, Нов Безистен, Нова Загора, Нови Пазар, Одрин, Омуртаг, Охрид, Павликени, Пирдоп, Пловдив, Първи Май, Радомир, Разлог, Раковска, Раковски, Русе, Самоков, Св. Св. Кирил и Методий, Свищов, Севлиево, Стара Загора, Стара Чешма, Струга, Твърди Ливади, Троян, Трявна, Търговище, УПИ 2, Кв. 202, Физкултурна, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Шумен

На 20.03.2019 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Перник: Брезник, Бяла Слатина, Златица, Ихтиман, Клепало, Красно Село, Нова Загора, Нови Пазар, Пирдоп, Радомир, Св. Св. Кирил и Методий, Търговище, УПИ 2, Кв. 202

На 21.03.2019 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кралев Дол: Боян Витков, Волга, Граничар, Искър, махала Айдарица, Минзухар, Орниче, Родопи

На 21.03.2019 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Перник: Аврора, Айдарица, Боровец, Волга, Димитър Благоев, Жива Вода, Калофер, Климент Охридски, Кралевски Път, Кюстендил, Ленин, махала Захаринова, Момин Проход, Огоста, Опълченска, Паисий Хилендарски, Рахила Ангелова, Родина, Станке Димитров, Църква, Чехов

На 21.03.2019 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник: Волга

На 21.03.2019 г. /08:00 - 09:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Перник: Аврора, Димитър Благоев, Калофер, Кюстендил, Огоста, Опълченска, Паисий Хилендарски, Рахила Ангелова, Родина, Станке Димитров, Църква

На 22.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  Перник: 1-ва, 103, 104, 105, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 3-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, Балканджи Йово, Батак, Бродо, Димова Махала, Елена, Кв. Радина Чешма, УПИ 110, Кад. Район 623, Козлодуи, Къкринско Ханче, Мадара, Парижка Комуна, Перущица, Пирдоп, Преслав, Радина Чешма, Радина Чешма Имот 611-406, Република, Рудничар, Св. Св. Кирил и Методий, Силистра, Стара Тева, Струма, Тева, Тева /Къщи/, Търново, Христо Смирненски, Чипровско Въстание

Община Радомир  

На 18.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 22.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кленовик

На 18.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 22.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Владимир: ПИ 149 Кв, 14

На 19.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 20.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Радомир: П/Ст Червена Могила

На 20.03.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Батановци: Помпи Темелково

На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Владимир: ПИ 149 Кв, 14, ПИ 149 Кв, 14

Община Трън  

На 18.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Ломница, Общ. Трън

На 19.03.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Реяновци

На 19.03.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Цегриловци: ПИ 197

На 19.03.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Бераинци

На 19.03.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Главановци, Общ. Трън

На 19.03.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Забел: II, Кв. 5

На 19.03.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Зелениград: Общ, Трън, Парцел Ііі-253, Кв. 40, УПИ XXxIII - 371кв 20

На 19.03.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Милославци: УПИ I-22 Кв 61, УПИ V-71, Кв. 18

На 19.03.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Насалевци: УПИ I - 210, Кв. 32

На 19.03.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Рани Луг: П-Л Ххі-235, Кв. 7, УПИ ІV-280, Кв. 3 махала Пещер

На 19.03.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Слишовци

На 19.03.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Стрезимировци: 56

На 19.03.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Трън: 8ми Март, Бор, Георги Бабичев, Граничар, Денчо Знеполски, Десета, махала Горно Баринци, махала Кошарите, махала Кошаре, Мурговица, Нов Живот, Руй, Света Троица, Стефан Рангелов

На 19.03.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Туроковци

На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Къшле

На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Бохова: УПИ-ХI-148

На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Джинчовци

На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Лешниковци: Имот 32, Кв. 5

На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Ярловци

 

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН  

Община Белене  

На 18.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Деков: Александър Стамболийски, Варна, Васил Левски, Владимир Попов, Димитър Благоев, Здравец, Малина, Милан Василев, Неделчо Георгиев, Свещеник Владимир Попов

На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Деков: Свещеник Владимир Попов, Христо Смирненски

На 19.03.2019 г. /13:30 - 14:30 ч./ -  Белене: България, Иван Вазов, Малчика, Междублоково Простронство, Фердинад Дечев

Община Гулянци  

На 19.03.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Милковица: Арда, Веслец, Витоша, Гурко, Изгрев, Одеса, Осогово, П. К. Яворов, Силистра

На 20.03.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Гулянци: В. Левски, Г. С. Раковски, Ген Гурко, Георги Бенковски, Добруджа, Плевен, Преслав Каменов, Роза, Свобода, Стефан Караджа

Община Долна Митрополия  

На 18.03.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Крушовене: 10-ти Конгрес, 9-ти Май, Александър Стамболийски, Вълчо Иванов, Ген Винаров, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Михайлов, Димитър Благоев, Иван Вазов, Искър, Оборище, Райко Даскалов, Свилен Русев, Цеко Нинов, Ю. А. Гагарин

На 18.03.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Подем: Арда, Божур, В. Левски, Витско Шосе, Еделвайс, Железничарска, Иван Винаров, Лиляна Бърдарова, Марица, Мъртвица, Октомври, Отец Паисий, Плевен, Руен, София, Софроний, Странджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черно Море

На 18.03.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./  На 20.03.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Крушовене: 10-ти Конгрес, 9-ти Септември, Асен Халачев, Васил Топалски, Георги Димитров, Елин Пелин, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Климент Охридски, Лиляна Димитрова, Люлин, Неофит Рилски, Панайот Волов, Христо Михайлов

На 18.03.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Крушовене: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Иван Вазов, Искър, Любен Каравелов, Оборище, Опълченска

На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Брегаре: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Кирил и Методий, Коста Златарев, Несебър, Отец Паисий, П. Волов, Рила

На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ставерци: VIII-000323, Беласица, Борис I, В Иванов, Гаврил Генов, Иван Вазов, Имот 000312, извън регулация, Калето, Кирил и Методий, Кочо Честименски, Лев Толстой, Максим Горки, Неофит Рилски, Отец Паисий, Славянска, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цветан Гевезовски

На 19.03.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Крушовене: 9-ти Септември, Априлов, Васил Левски, Георги Димитров, Елин Пелин, Климент Охридски, Любен Каравелов, Н. Й. Вапцаров, Оборище, Опълченска, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 19.03.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Долна Митрополия: Батак, Бузлуджа, Васил Друмев, Г. С. Раковски, Заводска, Огоста, Райко Даскалов, Странджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан. Аспарух

На 19.03.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Крушовене: 10-ти Конгрес, 23-ти Септември, I-345, Кв. 72, Асен Халачев, Васил Коларов, Владимир Заимов, Владимир Илич Ленин, Вълчо Иванов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Дунав, Лазар Станев, Мара Денчева, Свилен Русев, Слави Алексиев, Средец, Стара Планина, Цар Самуил, Ю. А. Гагарин

На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Брегаре: Георги Димитров, Искър, Пролетарска, Христо Ботев

На 20.03.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Крушовене: 9-ти Май, Бузлуджа, Вълчо Иванов, Георги Димитров, Георги Михайлов, Катя Попова, Маршал Толбухин, Райко Даскалов, Ростов на Дон, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цеко Нинов, Шипка, Янко Забунов

На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ставерци: Беласица, В Иванов, Гаврил Генов, Иван Вазов, Калето, Кирил и Методий, Кочо Честименски, Лев Толстой, Максим Горки, Неофит Рилски, Отец Паисий, Славянска, Хан Аспарух, Цветан Гевезовски

На 21.03.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Байкал: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Г Димитров, Гаврил Генов, Георги Кирков, Дунав, Лом, Росица

На 21.03.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Байкал: Александър Стамболийски, Бенковски, Г Димитров, Георги Михайлов, Градинарска, Дунав, Искър, Н Дъбовянов, Оборище, Пирин, Рила, Родопи, Сакар, Средна Гора, Стадиона, Стара Загора, Шипка

На 22.03.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Ореховица: И. Вазов

На 22.03.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Ореховица: Васил Друмев, Васил Левски, Карлово, Несебър, Оборище, Цар Самуил, Чавдар, Юндола

Община Кнежа  

На 18.03.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Бреница, Общ. Кнежа: 021113 С Екатте 06375

На 18.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кнежа: Кирил и Методий

На 18.03.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Долни Луковит: I-ви Стопански Двор, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Каралийчев, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бенковски, Босилеградска, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Левски, Веслец, Втори Стопански Двор, Гео Милев, Георги Димитров, Гоце Делчев, Демир Велиев, Димитър Спасов, Димчо Дебелянов, Дунав, Иван Вазов, Иван Рилски, извън регулация, Искър, Кирил и Методий, Климент Охридски, Клокотница, Козлодуй, Криволак, Любен Каравелов, Марин Дринов, Мусала, Нов Квартал, Одрин, Отец Паисий, П. К. Яворов, Петлешков, Петър Берон, Пирин, Радецки, Раковски, Сопот, Софроний Врачански, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор II, Тулча, Тунджа, Тутракан, Хаджи Димитър, Хайдушка Поляна, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Симеон, Шипка, Янтра

На 18.03.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Кнежа: 6610067, 6610100, Калиакра, Кресна, Лисичи Валог, местност Къмпинга, местност Лисичи Валог, Чайка

На 19.03.2019 г. /10:30 - 12:00 ч./ -  Кнежа: Марин Боев

Община Левски  

На 18.03.2019 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Малчика: Вапцаров, Васил Левски, Дружба, Ив. Вазов, Мир, Стара Планина, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 18.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:00 - 15:00 ч./  На 19.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:00 - 15:00 ч./ -  Обнова: Б. Анастасов

На 18.03.2019 г. /10:45 - 11:00 ч.; 10:45 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Бацова Махала: Аврора, Адалберт Антонов-малчика, Александър Стамболийски, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Д-Р Петър Берон, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Карл Маркс, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Радецки, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Средец, Станке Димитров, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю. А. Гагарин

На 18.03.2019 г. /10:45 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Българене, Общ. Левски: Ангел Бонгалов, Беласица, В Априлов, В Левски, Веселин Кръстев, Витоша, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Кочев, Иван Вазов, Клисура, Крум Драголов, Любен Каравелов, Панайот Хитов, Петко Петков, Пирин, Полтава, Преслав, Рила, Родопи, Сливница, Спас Венков, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Съботин Генов, Христо Ботев, Шипка, Янтра

На 18.03.2019 г. /10:45 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Изгрев, Общ. Левски: Акация, Балкан, Вардар, Витоша, Възраждане, Георги Павлов, Дунав, Евлоги Христов, Еделвайс, Заря, Игнат Величков, Камчия, Коми, Лъки, Люлин, Марица, Осъм, Пирин, Поляна, Рила, Родопи, Свобода, Стадион, Стара Планина, Странджа, Тинтява, Тополница, Явор

На 18.03.2019 г. /10:45 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Малчика: Васил Левски, Дружба, Ив. Вазов, Осъм, Панайот Хитов, Площад, Стара Планина, Столетов

На 18.03.2019 г. /10:45 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Трънчовица: Бачо Киро, Бистрица, Витоша, Волга, Григор Вачков, Дунав, Епископ Евгений Босилков, Искър, Камчия, Малчика, Марица, Места, Митко Палаузов, Мусала, П Р Славейков, Рила, Родопи, Росица, Странджа, Тунджа, Христо Ботев, Цанко Церковски, Шипка, Янтра

На 18.03.2019 г. /10:45 - 16:00 ч./ -  Изгрев, Общ. Левски: Игнат Величков

На 18.03.2019 г. /10:45 - 16:00 ч./ -  Трънчовица: Бистрица, Волга, Григор Вачков, Дунав, Епископ Евгений Босилков, Камчия, Марица, П Р Славейков, Рила, Родопи, Странджа, Тунджа, Христо Ботев, Цанко Церковски

На 18.03.2019 г. /10:45 - 16:00 ч.; 10:45 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Санадиново: № 280011, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Витоша, Георги Димитров, Георги Кирков, Гоце Делчев, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Марица, Москва, Осъмски, Панайот Волов, Рила, Свобода, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю. А. Гагарин, Янтра

На 18.03.2019 г. /12:15 - 15:00 ч./ -  Малчика: Вапцаров, Ив. Вазов, Мир, Хан Аспарух, Христо Смирненски

На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Козар Белене: Ал. Стамболийски, Ангел Кънчев, Васил Априлов, Гео Милев, Георги Кирков, Иван Вазов, Кирил и Методий, Осъм, П. К. Яворов, Петър Берон, Съединение, Хаджи Димитър

На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Малчика: Бачо Киро, Васил Левски, Васил Левски, Дружба, Ив. Вазов, Осъм, Осъм, Панайот Хитов, Панайот Хитов, Площад, Стара Планина, Столетов, Цветан Спасов

На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Трънчовица: Григор Вачков, Дунав, Марица, Рила, Странджа, Христо Ботев, Цанко Церковски

На 19.03.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Българене, Общ. Левски: Ангел Бонгалов, В Априлов, В Левски, Гео Милев, Иван Вазов, Панайот Хитов, Петко Петков, Сливница, Средна Гора, Христо Ботев, Шипка

На 20.03.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Стежерово: Антон Страшимиров, Асен Златаров, Вапцаров, Вела Пеева, Г. Бенковски, Гатю Коларов, Д. Грънчаров, Димо Хаджидимов, Райко Даскалов, Христо Кабакчиев

На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Обнова: 9-ти Септември, Б. Анастасов, Вежен, Вит, Дунав, Кирил и Методий, Козлодуй, Нов Живот, П. Р. Славейков, Радецки, Сакар, Христо Ботев, Янтра

На 20.03.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Малчика: Ал. Стамболийски, Бачо Киро, Вапцаров, Васил Левски, Дружба, Евгени Босилков, Заря, Ив. Вазов, Мир, Осъм, Панайот Хитов, Петър Берон, Площад, Стара Планина, Столетов, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Шипка, Ю. А. Гагарин

Община Никопол  

На 18.03.2019 г. /10:30 - 12:45 ч./ -  Въбел: Ал. Стамболийски, Г. Милев, Г. С. Раковски, Д. Благоев, Дунав, Ленин, Н. Вапцаров, Райко Даскалов, Христо Ботев, Цветан Спасов, Шипка, Ю. А. Гагарин

На 18.03.2019 г. /12:45 - 15:00 ч./ -  Въбел: Ал. Стамболийски, В. Коларов, В. Левски, В. Пеева, Г. Димитров, Г. Кирков, Д. Дебелянов, Ив. Вазов, Кирил и Методий, Пирин, Райко Даскалов, Христо Ботев

На 19.03.2019 г. /08:45 - 14:00 ч./ -  Муселиево: Арда, Ив Вазов, Марица, Радецки, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 22.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Новачене, Общ. Никопол: Ал Стамболийски, Вела Пеева, Витоша, Гео Милев, Елин Пелин, Кирил и Методий, Крайна, Люлин, П Волов, Раковска, Стара Планина, Фридрих Енгелс, Христо Ботев, Цветан Спасов, Чапаев

На 20.03.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Муселиево

На 20.03.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./  На 21.03.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./  На 22.03.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Новачене, Общ. Никопол: 23-ти Септември, 9-ти Септември, Асен Златаров, Връх Ком, Г Димитров, Д. Чинтулов, Евлоги Ангелов, Ив Вазов, Искър, Л Димитрова, Любен Дочев, Мусала, П Евтимий, Стефан Караджа, Хан Крум, Христо Ботев, Чавдарци, Шипка

Община Плевен  

На 18.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Брестовец: Александър Петров

На 18.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Буковлък: 11-ти Декември, Балкан, Бенковски, Вежен, Горталово, Димитровград, Люлин, Майор Горталов, Никопол, Рила, Родопи, Сан Стефано, Тодор Каблешков

На 18.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Николаево, Общ. Плевен: Алабин, Варна, Васил Левски, Иван Вазов, Латинка, Места, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Пирин, Полтава, Тимок, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чернялка, Шипка, Янтра

На 18.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Тученица: Ген. Вл. Заимов, Генерал Гурко, Георги Бенковски, Дамян Пешев, Радецки, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Ю. А. Гагарин

На 18.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: Сторгозия

На 18.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 22.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горталово: 078002, Александър Стамболийски, Бинка Парашкевова, Витоша, Райко Даскалов, Рила, Христо Ботев, Шипка

На 18.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 22.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гривица: Букурещ, Валтер Мъръчиняну, Гео Милев, Георги Кирков, Георги Кочев, Димитър Благоев, Дунавия, Изгрев, Искър, Любен Каравелов, Майор Шонцу, Москва, Подполк Николае Нанкович, Редник Грегоре Йон, Христо Ботев

На 18.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 22.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мечка, Общ. Плевен: Александър Стамболийски, Антим I, Г. С. Раковски, Данаил Попов, Максим Горки, Никола Петков, Пещера, Първи Май, Рила, Стоян Заимов, Татар Махала, Тодор Александров, Ю. А. Гагарин

На 18.03.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Плевен: Дойран/Толбухин К. Златарев/, Панега

На 18.03.2019 г. /09:45 - 15:00 ч./  На 22.03.2019 г. /08:30 - 17:00 ч./ -  Плевен

На 18.03.2019 г. /10:15 - 13:15 ч./ -  Плевен: Г. С. Раковски, Дедеагач, Преслав, Русе/Д-Р Бешев/, Уилиам Гладстон

На 18.03.2019 г. /12:00 - 12:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ -  Плевен: Гренадирска

На 19.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 12:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./  На 20.03.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Горталово: 071020- местност Сушица, 078002, VI-87 Кв. 3, Александър Стамболийски, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Витоша, Г. С. Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, местност Дългата Пътека, Осогово, Райко Даскалов, Рила, Христо Ботев, Шипка, Ю. А. Гагарин

На 19.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 12:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./  На 20.03.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Ралево: 028006, Бачо Киро, Бинка Парашкевова, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Драва, Кирил и Методий, Клисура, М-та Стойковец, Мадан, Одрин, Партизанска, Пирин, Плевен, Преслав, Рила, Родопи, София, Стара Планина, Тумба, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 19.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./  На 20.03.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Николаево, Общ. Плевен

На 19.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./  На 20.03.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Тодорово, Общ. Плевен: Ал. Стамболийски, Баба Тонка, Батак, Беласица, Васил Левски, Вит, Витоша, Ген. Скобелев, Георги Бенковски, Георги Бешков, Дунав, Иван Вазов, Камен Христов, Кирил и Методий, Крали Марко, Любен Каравелов, Марица, местност та Край Село, Могилата, Оборище, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Костов, Пирин, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Сторгозия, УПИ-I, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цоню Матев, Шар Планина, Шейново, Шипка, Юнско Въстание

На 19.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./  На 20.03.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Брестовец: Александър Петров, Александър Стамболийски, Априлов, Бенковски, Бинка Парашкевова, Ген Тотлебен, Георги Кочев, Елин Пелин, Кв 83 Пи-IV+673, Лазар Генов, Ловешка, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Младост, Освобождение, Петко Р Славейков, Пею Кр Яворов, Рила, Св. Св. Кирил и Методий, Скобелев, Стара Планина, Съединение, Тодор Първанов, Тученица, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Брестовец: Александър Петров, Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Георги Кочев, Елин Пелин, Иван Вазов, Никола Й Вапцаров, Пирин, Рила, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 19.03.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Плевен: Бяла Черква, Гевгели, Гълъбец, Кресна, Стефан Караджа, Стоян Заимов, Янко Сакъзов

На 19.03.2019 г. /13:00 - 15:00 ч.; 13:00 - 13:45 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Плевен: Местн. Кайлъка

На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бохот: 1-ви Май, Ал. Стамболийски, Васил Левски, Вит, Иван Вазов, Любен Каравелов, Мусала, Осъм, Рила, Средна Гора, Стамболийски, Струма, Трайчо Костов, Христо Ботев

На 20.03.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Плевен: Георги Кочев, Иван Миндиликов /Република/, Индустриална Зона, Местн. Западна Идустриална Зона, Сторгозия

На 20.03.2019 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  Плевен: Георги Кочев

На 21.03.2019 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  Плевен: Битоля/А. Дервишев/, Георги Кочев, Гренадирска, Неофит Рилски

На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бохот: 1-ви Май, Борис Шаранков, Боровец, Бузлуджа, Васил Левски, Ген. Столетов, Мусала, Никола Петков, Пирин, Радецки, Рила, Стамболийски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ю. А. Гагарин

На 22.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:30 - 17:00 ч./ -  Плевен: България, Българска Авиациа /Индустр. , Местн. Акчара

На 22.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бохот: IV-860, Бачо Киро, Бенковски, Бузлуджа, Васил Левски, Дунав, Никола Петков, Петко Д. Петков, Радецки, Стамболийски, Стара Планина, Странджа

На 22.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 13:15 - 14:15 ч./ -  Плевен: Българска Авиациа /Индустр. , Индустриална, Индустриална Зона, Кара Колю, Местн. Западна Идустриална Зона, Промишлена

На 22.03.2019 г. /09:15 - 14:15 ч./ -  Плевен: Българска Авиациа /Индустр. , Индустриална Зона, Местн. Западна Идустриална Зона

Община Пордим  

На 21.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Борислав: Васил Левски, Г. С. Раковски, Иван Вазов, Максим Горки, Н. Й. Вапцаров, П. К. Яворов, П. Р. Славейков, Петър Берон, Пирин, Ракитин, Средна Гора, Христо Кърпачев

На 21.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Вълчитрън: 001005, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Балкан, Васил Априлов, Витоша, Витоша, Гео Милев, Екатте 12601, Мусала, Опълченска, П. К. Яворов, Плиска, Раковски, Раковски, Скопие, Тодор Каблешков, Тунджа, Янтра

На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Вълчитрън: Гео Милев, Екзарх Йосиф, Иван Рилски, Лачко Ангелов, Мусала, Оборище, Плиска, Тодор Каблешков

Община Червен бряг  

На 18.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Червен Бряг: 23 Септември, Вихрен, Дойран, Дядо Вълко, Иван Вазов, Търговска, Цар Калоян

На 18.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./  На 19.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./  На 20.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./  На 21.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./  На 22.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Червен Бряг: 23 Септември, Антим, Антим, Антим, Антим, Вардар, Вардар, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Левски, Г Бенковски, Г Бенковски, Г. С. Раковски, Г. С. Раковски, Голеж, Голеж, Добрич, Дойран, Дунав, Дядо Вълко, Дядо Вълко, Ж. П. Фонд Жилища-Ж. П. Гара, Иво Попович, Искър, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Кубадин, Кубадин, Морава, П. Р. Славейков, П. Р. Славейков, П. Р. Славейков, П. Р. Славейков, Паисий, Паисий, Паисий, Панайот Волов, Перник, Пирин, Пирин, Победа, Рила, Софроний Врачански, Средна Гора, Средна Гора, Стара Планина, Стара Планина, Стоян Едрев, Струга, Струга, Струга, Тома Петков, Тулча, Тулча, Търговска, Търговска, Хан Аспарух, Християнска, Христо Ботев, Цар Асен Първи, Цар Асен Първи, Цар Асен Първи, Цар Калоян, Шейново, Шейново, Шейново, Шипка, Яна, Яне Сандански, Янтра, Янтра

На 18.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./  На 19.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./  На 20.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./  На 21.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Червен Бряг: 23 Септември, Бунджовица, Вежен, Велико Търново, Г. С. Раковски, Дойран, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Княз Борис I, Любен Каравелов, Мадара, Македония, Панайот Волов, Плиска, Победа, Победа, Силистра, Станке Димитров, Тодор Каблешков, Тома Петков, Търговска, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Християнска, Християнска, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Самуил, Яне Сандански

На 18.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 19.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 20.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 21.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 22.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Червен Бряг: 23 Септември, 510001, V 291 Кв 61, V Кв. , Ал Стамболийски, Ал Стамболийски, Антим, Антим, Барбарати, Бено Вълчев, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бузлуджа, Васил Априлов, Витоша, Вихрен, Вукашинов, Г. С. Раковски, Ген. Тошев, Ген. Колев, Гоце Делчев, Гурко, Дойран, Дядо Вълко, Ивайло, Илю Войвода, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Княз Борис I, Лазар Ръжанов, Лалка Батова, Любен Каравелов, Марица, Митко Палаузов, Охрид, П. Р. Славейков, Паисий, Панайот Волов, Панайот Волов, Сава Младенов, Сава Младенов, Стоян Едрев, Странджа, Струма, Струма, Тома Петков, Търговска, Търговска, Хан Аспарух, Християнска, Християнска, Цар Асен Първи, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Яворов Изток, Яне Сандански

На 18.03.2019 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  Червен Бряг: Васил Априлов, Княз Борис I, Любен Каравелов, Хаджи Димитър

На 19.03.2019 г. /08:15 - 16:00 ч./  На 20.03.2019 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Чомаковци: Отвъде

На 19.03.2019 г. /08:15 - 16:00 ч./  На 20.03.2019 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Девенци: 000246, 1-ви Май, Ал Стамболийски, Байкал, Бенковски, Бузлуджа, В Левски, Васил Петлешков, Волга, Г Димитров, Ген Скобелев, Д Благоев, Д Дебелянов, Девети Май, Добруджа, Драва, Дунав, Крайна-1, Крайна-2, Л Бенов, Л Каравелов, М Дринов, Мато Стефанов, местност Велчов Геран, Мур, Ниш, П Яворов, Пирот, С Киров, Сливница, Ст Караджа, Тодор Каблешков, Украйна, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 19.03.2019 г. /09:45 - 11:30 ч./ -  Червен Бряг: Антим, Васил Левски, Г Бенковски, Дядо Вълко, Здравец, Колю Фичето, Паисий, Перник, Стара Планина, Струга, Шейново, Янтра

На 20.03.2019 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  Койнаре: Милчо Симеонов, Охрид, Спартак, Христо Ботев

На 21.03.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Радомирци: 507017, Александър Македонски, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антим Първи, Антон Иванов, Антон Страшимиров, Асен Златаров, В Левски, В. Априлов, Васил Коларов, Веслец, Витоша, Втора, Г Бенковски, Г Димитров, Г С Раковски, Гурко, Д Благоев, Д Дебелянов, Дебелобръдска, Екзарх Йосиф, Ел Пелин, Еф Иванов, Захари Стоянов, Иван Бунданов, Иван Вазов, К Златарев, Кирил и Методий, Княз Александър Батенберг, Ком, Л Каравелов, Л Станев, Мусала, Н Вапцаров, Н Рилски, Н Тодоров, Н. Бозвели, П Берон, П Волов, П Доцов, П Каравелов, П Хитов, Пирин, Плиска, Първа, Радецки, Ракитска, Родопи, С Димитров, С Румянцев, Скобелев, Сл Алексиев, Славейков, Сливница, Ст Караджа, Стара Планина, Трета, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Асен Първи, Цар Калоян, Цветан Спасов, Четвърта, Шар Планина, Шипка

На 21.03.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Ракита, Общ. Червен Бряг: 140005, 141001, Ал Стамболийски, Баковска, Бошняшка, Бренишка, Васил Левски, Витановска, Вълевска, Г Бенковски, Г Димитров, Грозьовска, Дойновска, Дядо Цолак, Илия Илиев, Комитска, Ланджийска, Мариновска, Матинска, Мирчовска, Ненковска, Опълченска, Осем Опълченци, Палашовска, Пановска, Поповска, Радой Данчев, Радьовска, Рашитарска, Сираковска, Съпкарска, Топалска, Фильовска, Христо Ботев, Цаковска, Цано Недялков, Шипка, Щръковска, Янчовска

На 22.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Червен Бряг: 23 Септември, Бунджовица, Вежен, Велико Търново, Г. С. Раковски, Дойран, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Княз Борис I, Любен Каравелов, Мадара, Македония, Панайот Волов, Плиска, Победа, Силистра, Станке Димитров, Тодор Каблешков, Тома Петков, Търговска, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Християнска, Християнска, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Самуил, Яне Сандански

 

ОБЛАСТ ВИДИН  

Община Белоградчик  

На 22.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Белоградчик: Втора, Георги С. Раковски, Здравец, Карловица, Княз Борис I, Парцел 6 Кв 3, Съединение, Трета, Трети Март, Цоло Тодоров

На 22.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Крачимир: 41 , Кв. 14, Втора, Немия, Пета, Първа, Седма

На 22.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Праужда: Втора, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 22.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Пролазница: Втора, махала Среден Рът, махала Чуката, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета

На 22.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Стакевци: 000502, 2-117006 Кв 117, Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 22.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Чифлик, Общ. Белоградчик: XII-130, Кв. 3, Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извос, М-Ст Извос УПИ Vі-76 Кв. 17, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Тридесет и Първа, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Тринадесета, УПИ VIII-88 Кв. 10, УПИ-XV-150, ХIII-150 24, Шестнадесета

На 22.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Белоградчик: Алеко Константинов

На 22.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Граничак: Девета, Десета, махала Ангини, махала Джокини, махала Жикини, махала Николини, махала Първуловци, махала Спасови, Осма, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста

На 22.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дъбравка: Двадесет и Пета, Двадесет и Четвърта, Девета, Деветнадесета, Десета, Осма, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета

На 22.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Салаш: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, махала Куцаровци, махала Пешини, махала Стране, Осма, Парцел №1, Пета, Петнадесета, ПИ 000343, ПИ №037091, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Шеста, Шестнадесета

Община Видин  

На 18.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гомотарци: 168 Квартал VII, В Близост До Автобусната Спирка, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Десета, Единадесета, Имот №005015, Кръст. М/У Осма и Тридесет и Шеста, Осемнадесета, Осма, Парцел 49, Кв. 29, Пета, Петнадесета, ПИ 000153, ПИ 425, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Уния Маре, УПИ 99 Кв. 3, Четвърта, Четиридесет и Пета, Четиринадесета, Шеста

На 18.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Капитановци: 019071, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кв. 49 Парцел 704, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, ПИ 4/412/8100604, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета

На 18.03.2019 г. /08:30 - 13:00 ч./  На 19.03.2019 г. /08:30 - 13:00 ч./ -  Дунавци, Общ. Видин: I -248 , Кв. 24, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Видбол, Георги Димитров, Дунав, Иван Вазов, Маршал Толбухин, Мико Нинов, Мир, Осъм, Плиска, Седемнадесет Партизани, Смирнов, Стара Планина, УПИ 2-308 Кв. 29, Хайдут Велко, Христо Ботев, Ценко Александров, Чавдарци, Юрий Гагарин

На 18.03.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./  На 19.03.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./  На 20.03.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./  На 21.03.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./  На 22.03.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Видин: Ул. Славянска, Ул. Божур, Ул. Ружа, Ул. Чайка, Ул. Байкал От№45 До №95, Ул. Синчец, Ул. Детелина

На 18.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Акациево: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Първа, Селски Път, Четвърта, Шеста

На 18.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Видин: Дунавска, Път, Южна Пром. Зона

На 18.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Дунавци, Общ. Видин: 1 Кв 48, 23 Септември, Асен Балкански, Бдин, Васил Левски, Видбол, Връшка Чука, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С Раковски, Добри Чинтулов, Драва, Дунав, Зоя Космодамянска, Капитан Петко Войвода, Коста Йорданов, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Марин Киров, Маршал Толбухин, Мико Нинов, Никола Й. Вапцаров, Пирин, Първи Май, Райна Княгиня, Седемнадесет Партизани, Сирма Войвода, Смирнов, Средец, Средна Гора, Хана, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ценко Александров, Чавдарци, Шипка, Янтра

На 18.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Жеглица: 110011, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Път 1, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 18.03.2019 г. /10:30 - 16:00 ч./ -  Видин: Дунавска

На 18.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Капитановци: Дванадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, ПИ 857 Кв. 50, Първа, Трета, УПИ-IV-765 Кв. 51, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 18.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 19.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 20.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  ТП „ВиК1 Водочерпене“ и ТП „ВиК Водочерпене 2“

На 19.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Винарово, Общ. Ново Село: 156023, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 19.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Неговановци: 210061, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, До Училище, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, УПИ 3 - 451 Кв 35, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 19.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Флорентин: I-062032, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Тринадесета, УПИ-I-000032 Кв 62, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета

На 19.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ясен, Общ. Ново Село: 008 До Плажната Ивица, 4 - 180 Кв 14, IV - 171 Кв. 18, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Пета, Петнадесета, ПИ 000007, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 19.03.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Видин: Акад. Стефан Младенов, Безименна, Заводско Селище, Имот 10971. 157. 14 М. Шуговец, Парцел 10971. 502. 972, Цар Иван Асен II, Южна Пром. Зона, Южна Промишлена Зона

На 20.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Акациево: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Пи-27, Първа, С. Акациево, Седма, Селски Път, Трета, Четвърта, Шеста

На 20.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Новоселци: Видин Път 1, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Деветнадесета, Местн. Гено Тачевото, Осма, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, ПИ №101, Първа, Тридесет и Втора, Тринадесета

На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Акациево: Втора, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Пи-27, Първа, Първа, С. Акациево, Седма, Селски Път, Трета, Четвърта, Четвърта, Шеста, Шеста

На 20.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Видин: Имот № 024004 Екатте 14698

На 20.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Генерал Мариново: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 20.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Градец, Общ. Видин: Първа, УПИ I-7 Кв. 401

На 20.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Долни Бошняк: Втора, Девета, Осма, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Шеста

На 20.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дружба: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 20.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Каленик, Общ. Видин: Втора, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 20.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Новоселци: I - 37, Кв. 101, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Паземлен Имот 52283, 420, 38, Пета, Петдесета, Петнадесета, ПИ 338, Първа, Път 14, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, Ул Осма 52283, 510, 338, Ул. Първа До Площада, Четвърта, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 20.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Пешаково: Втора, Дванадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 20.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рупци, Общ. Видин: 020059, II-182, Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, С. Рупци, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 20.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Тополовец, Общ. Кула: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ-VI Кв. 27, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 22.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Акациево: Втора, Десета, Пета, Пи-27, Първа, С. Акациево, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

Община Грамада  

На 19.03.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 13:15 - 14:00 ч./ -  Бояново, Общ. Грамада: Втора, Пета, Първа, Трета, Четвърта

На 19.03.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 13:15 - 14:00 ч./ -  Грамада: Адалберт Антонов, Байчов Кладенец, Бачо Киро, Васил Друмев, Васил Стойков, Гаврил Генов, Генерал Столетов, Генерал Тотлебен, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Д-Р Петър Берон, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Иван Вазов, Коста Йорданов, Кочо Честименски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Мико Нинов, Паша Петко, Пейо К. Яворов, Перчо Йорданов, Петко Стоевски, Сергей Румянцев, Страшен Брег, Тодор Каблешков, Цар Калоян, Широка

На 19.03.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 13:15 - 14:00 ч./ -  Медешевци: Втора, Двадесет и Втора, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 19.03.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 13:15 - 14:00 ч./ -  Милчина Лъка: Втора, Девета, Единадесета, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 19.03.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Грамада: Георги Димитров, Петко Стоевски, Сергей Румянцев, Страшен Брег

Община Димово  

На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 22.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Арчар: Археологическа, Арчарица, Арчарица, Волга, Добрич, Дузлука, Елада, Захари Стоянов, Калето, Кирил и Методий, Кокиче, Марица, Отец Паисий, Панайот Волов, Пирин, Райна Княгиня, Рациария, Рибарска, Рила, Тодор Каблешков, Христо Смирненски, Цар Шишман, Черковна

На 18.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Арчар: Археологическа, Арчарица, Волга, Елада, Захари Стоянов, Калето, Марица, Пирин, Рациария, Рибарска, Рила

Община Кула  

На 18.03.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Подгоре: 56980. 47. 57, Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Бдин, Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Видин, Вит, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Иван Вазов, Искър, Йоло Гергов, Йосиф В. Сталин, Кв. 7, Ленин, Любен Каравелов, Марица, Михаил Здравков, Огоста, Осъм, Пейо К. Яворов, Перчо Йорданов, Пирин, Рила, Седемнадесет Партизани, Стара Планина, Стопански Двор, Стоян Милков, Тодор Петров, УПИ XXIV-643 Кв. 54, Христо Ботев, Царевец, Черно Море, Юрий Гагарин

На 18.03.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Толовица: Валентина Терешкова, Ленин, Първа, Трета, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 18.03.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Цар Шишманово: 070134, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Васил Коларов, Вела Пеева, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Ленин, Лиляна Димитрова, Малчика, Мико Нинов, Митко Палаузов, Петко Р. Славейков, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черни Връх

На 18.03.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Раковица: 236005, Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемдесет и Девета, Осемдесет и Осма, Осемдесет и Трета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Трета, Петдесет и Шеста, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Осма, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Шеста, Шестдесета, Шестнадесета

На 18.03.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Старопатица: 336002, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесета, УПИ, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 18.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Раковица: Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Деветнадесета, Осемнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Четвърта, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Шеста, Шестдесет и Трета, Шестдесета, Шестнадесета

На 18.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Шишманово

На 20.03.2019 г. /08:45 - 11:15 ч./  На 22.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Кула: Възраждане

Община Чупрене  

На 18.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч./  На 22.03.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Върбово, Общ. Чупрене: 154046, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 18.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч./  На 22.03.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Горни Лом: ТПК „23 септември“ кооперация

На 18.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч./  На 22.03.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Долни Лом: Лиляна Димитрова

На 18.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч./  На 22.03.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Репляна: VII, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 18.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч./  На 22.03.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Чупрене: Асен Балкански, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четири, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 18.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 19.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 20.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 21.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 22.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Протопопинци: Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 18.03.2019 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 19.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 20.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 21.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 22.03.2019 г. /09:15 - 16:30 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Търговище, Общ. Чупрене: Безименна

 

ОБЛАСТ ВРАЦА  

Община Бяла Слатина  

На 18.03.2019 г. /10:30 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Алтимир: Александър Стамболийски, Ален Мак, Ангел Кънчев, Антим I-ви, Баба Тонка, Божур, Васил Левски, Велчо М. Хумарски, Веслец, Вит, Витоша, Вихрен, Водотечна, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Захариев, Димитър Матрозов, Драва, Дъб, Иван Горанчовски, Извор, Кирил и Методий, Ком, Лозенец, Мак, Марин Ганински, местност Ибришима, местност Изварковец, местност Край Село, местност Селска Мера, Милчо Стефанов, Минко Т. Драгиевски, Мусала, Околчица, Октомври, Октомврийска, Охрид, Паисий Хилендарски, Петко Г. Симеонковски, Петко Канчев, Петър Т. Нинов, ПИ 2 От Масив 96 Имот №096002, Рила, Русалка, Савчо Бренишки, Скът, Солун, Спортна, Стара Планина, Стоян Войвода, Странджа, Тинтява, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Симеон I-ви, Шипка

На 18.03.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./  На 19.03.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Бяла Слатина: Гимназиална, Димитър Благоев, Климент Охридски, Кръст. Кл. Охридски и Л. Каравелов

На 18.03.2019 г. /10:30 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бяла Слатина: Герена Пи101036 Екатте07702

На 18.03.2019 г. /10:30 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Галиче: 1-ви Май, 23-ти Септември, 8-ми Март, Арда, Батак, Беласица, Биволарките, Бузлуджа, Вардар, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Витиня, Витоша, Водотечна, Войвода, Върбица, Ген. Владимир Заимов, Ген. Леонов, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гълъбец, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Дунавец, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Железна, Загоре, Звезда, Здравец, Златица, Златна Панега, Зорница, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, извън регулацията, Изгрев, Илинден, Искър, Квартал, Кирил и Методий, Княз Дондуков, Козлодуй, Кокиче, Коста Златарев, Ленин, Месност Горното Ливаде, Митко Палаузов, Морава, Москва, Мургаш, Мусала, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Оборище, Огоста, Освобождение, Павел Вежинов, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Партизанска, Пейо Яворов, Петко Р. Славейков, Пирин, Победа, Радецки, Рила, Сергей Румянцев, Скът, Солунска, София, Странджа, Струма, Теменуга, Тодор Каблешков, Тракия, Трънска, Търговска, УПИ Vііі 818 Кв. 55, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Чайка, Янко Забунов, Янко Сакъзов

На 18.03.2019 г. /10:30 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Търнава, Общ. Бяла Слатина: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Аспарух Симеонов, Благою Коминкьовски, Боян Ташовски, Васил Левски, Вълка Ташовска, Ген. Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Даскалов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Грезнишка, Димитър Благоев, Захари Стоянов, Иван Балев, Иван Вазов, Кирил и Методий, Край Село, Кръст. Ал. Стамбол. И Ив. Вазов, Лазар Станев, Любен Каравелов, Марин Пеков, местност Селска Мера, местност Средорек, местност Стублата, местност Туланеца, Никола Кръстевски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пейо Яворов, Петко Р. Славейков, Петър Тъмнишки, Победа, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Скът, Стадиона, Стара Планина, Ул. Г. Димитров и Ул. В. Левски, Ул. Панайот Волов и Ул. Скът, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Янко Сакъзов

На 20.03.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Бяла Слатина: Блок Пионер-Западна Страна, Захари Стоянов, Сребрена, Търнавска

На 21.03.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Бяла Слатина: Васил Левски, Герена, Димитър Благоев, Захари Стоянов, Иван Вазов, Крайбрежна, Пазарище, Сладница, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев

На 22.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч.; 10:00 - 15:00 ч./ -  Бяла Слатина: Васил Левски, Климент Охридски, Христо Ботев

Община Враца  

На 18.03.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Мало Пещене: Александър Стамболийски, Васил Левски, Иван Нивянин, Ком, Косматица, Лазар Петров, Околчица, Орешака, Трапезица, Шипка

На 18.03.2019 г. /12:30 - 14:00 ч./ -  Баница: Брацигово, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Вазов, Комсомолска, местност Селски Площад, Милин Камък, Скът, Христо Ботев

На 18.03.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Баница: Батак, Ботуня, Брацигово, Гео Милев, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иван Нивянин, Йордан Лютибродски, Комсомолска, Милин Камък, Никола Вапцаров, Одрин, Скът, Струма, Трапезица

На 18.03.2019 г. /15:15 - 16:00 ч./ -  Баница: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Батак, Ботуня, Брацигово, Бузлуджа, Васил Коларов, Вихрен, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Благоев, Димитър Георгиев, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Нивянин, Иглика, Йордан Лютибродски, Комсомолска, Лена, Лозенец, местност Банята, местност Край Село, местност Селски Площад, Милин Камък, Мир, Никола Вапцаров, Никола Марков-Колката, Нил, Одрин, Пети Конгрес, Петко Р. Славейков, Преслав, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Роза, Скът, Спортна, Струма, Тракия, Трапезица, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Калоян, Чапаев, Шипка

На 18.03.2019 г. /15:15 - 16:00 ч./ -  Враца: Амур, Ангел Грамчев, Имот №9440172, Индустриална

На 18.03.2019 г. /15:15 - 16:00 ч./ -  Голямо Пещене: Ален Мак, Арда, Баба Тонка, Байкал, Бузлуджа, България, Васил Коларов, Васил Левски, Вежен, Верила, Веслец, Витоша, Вихрен, Владая, Волга, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дружба, Еделвайс, Елин Пелин, Есперанто, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Калиакра, Камчия, Ком, Лазар Петров, Ленин, Любен Каравелов, местност Селскостопански Двор, Мир, Найден Геров, Никола Вапцаров, Нил, Орешака, Полето, Речка, Роза, Розова Долина, Ропотамо, Руен, Скът, Средна Гора, Страцин, Теменуга, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян

На 18.03.2019 г. /15:15 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев: Драма

На 18.03.2019 г. /15:15 - 16:00 ч./ -  Мало Пещене: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Димитров, Иван Вазов, Иван Нивянин, Ком, Косматица, Лазар Петров, местност Входа на Селото, Околчица, Орешака, Скът, Трапезица, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка

На 18.03.2019 г. /15:15 - 16:00 ч./ -  Мраморен: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Амур, Ангел Вешев, Антон Иванов, Баба Тонка, Байкал, Батак, Бачо Киро, Беласица, Бистрица, Божур, Бузлуджа, Бързия, Вешо Ангелов, Вит, Вихрен, Волга, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Драва, Дружба, Иван Стоянов, Казашка, Камчия, Клокотница, Кокиче, Ком, Кръст. Д. Благоев и Камчия, Люлин, Люляк, Мак, Марица, местност Голямо Пещене, Милин Камък, Мир, Младен Георгиев, Мраморчица, Мургаш, Найден Миков, Нено Георгиев, Одрин, Опълченска, Оряховска, Пирин, Рашко Гергов, Река Амур, Р УПИте, Тинтява, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Калоян, Чапаев, Юрий Венелин

На 18.03.2019 г. /15:15 - 16:00 ч./ -  Оходен: 20-ти Фефруари, 9-ти Септември, Балкан, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Георги Димитров, Гладно Поле, Детелина, Иван Нивянин, Искър, Йордан Лютибродски, Камен Дол, Комсомолска, Максим Горки, Малчика, местност Военните, Митко Палаузов, Никола Марков-Колката, Осогово, Петър Дилов, Ропотамо, Септември, Скът, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чапаев

На 19.03.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Баница: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Батак, Ботуня, Васил Коларов, Вихрен, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Благоев, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Лютибродски, Лозенец, местност Край Село, Никола Вапцаров, Никола Марков-Колката, Нил, Пети Конгрес, Преслав, Райко Даскалов, Роза, Скът, Скът, Трапезица, Христо Ботев, Шипка

На 19.03.2019 г. /12:30 - 14:00 ч./ -  Баница: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Васил Коларов, Георги Димитров, Георги Димитров, Димитър Георгиев, Еделвайс, Иглика, Лена, Лозенец, местност Банята, Мир, Пети Конгрес, Петко Р. Славейков, Петко Р. Славейков, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Скът, Скът, Спортна, Христо Ботев, Цар Калоян

На 19.03.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Баница: Раьона Около Дърводелната

На 19.03.2019 г. /14:00 - 16:15 ч./ -  Баница: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Иглика, Райко Даскалов, Скът, Тракия, Хан Аспарух, Цар Асен, Цар Калоян, Чапаев

На 22.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Враца: 12259. 444. 1 и 12259. 444. 9, Стоян Ц. Даскалов

На 22.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бели Извор: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ален Мак, Безименна, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Витиня, Вратица, Гаврил Генов, Ген. Столетов, Гео Милев, Георги Димитров, Драва, Дунав, Еверест, Здравец, Иван Вазов, Извор, извън регулация, Кокиче, Лазар Белорешки, Леденика, Мир, Никола Вапцаров, Никола Марков-Колката, Оборище, Път Е 79, Речка, Роза, Христо Ботев, Цар Калоян, Юрий Гагарин

На 22.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Власатица: Ален Мак, Байкал, Батак, Васил Левски, Волга, Гаврил Генов, Ген. Столетов, Георги Димитров, Драва, Дунав, Здравец, Искър, Кирил и Методий, Ленин, Люлин, Река Амур, Река Лева, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шипка

На 22.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Враца: 28-ми Октомври, Ален Мак, Безименна, Бистрец, Бистрица-Б, Ботева Поляна, Ботуня, Вишня, Гаврил Бистричанин, Герена, Джуджан, Дъб, Извор, Илинден, Индустриална, Камарата /Кв. Кулата/, Касината, Кокиче, Кокиче-К, Кулата, Купена, Лозарска, Лопушанска Дружина, Манастирска, Мир, Мътница, Орешака, Полков /Кв. Кулата/, Пълковица, Първа Улица, Ритлите, Роза, Сениче, Славов Дол, Стоян Орловски, Стоян Ц. Даскалов, Суходолска, Хранително-Вкусова Зона

На 22.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Нефела: Акад. Иван Ценов, Безименна, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Кольо Фичето, Люлин, Милко Ангелов, Мир, Околовръстен Път, Пролет, Речка, Студен Извор, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян

Община Козлодуй  

На 18.03.2019 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  Гложене, Общ. Козлодуй: Александър Стамболийски, Дунав, Йордан Лютибродски, Ленин, Паисий Хилендарски, Петко Р. Славейков

На 18.03.2019 г. /08:45 - 10:30 ч./  На 19.03.2019 г. /14:45 - 16:30 ч./ -  Козлодуй: Александър Стамболийски, Безименна, Булаир, Васил Априлов, Васил Левски, Георги Бенковски, Жилищен Комплекс 2, Зав. Строежи-раб. Селище, Княз Борис I, Крушов Баир, Лозенград, Ломска, Милин Камък, Митко Палаузов, Одрин, Прилеп, Рангел Панталеев, Стопански Сгради В III-ти Ст. Д, Стопански Сгради В IV-ти Ст. Дв, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Хан Тервел, Христо Ботев, Цар Иван Асен II, Цар Симеон Велики, Царибродска

На 18.03.2019 г. /08:45 - 10:30 ч./  На 19.03.2019 г. /14:45 - 16:30 ч./ -  Лютиброд: Никола Вапцаров

На 18.03.2019 г. /08:45 - 10:30 ч./  На 19.03.2019 г. /14:45 - 16:30 ч./ -  Мездра: Жп Район

На 18.03.2019 г. /08:45 - 10:30 ч./  На 19.03.2019 г. /14:45 - 16:30 ч./ -  Сталийска Махала: Извън Селото

На 18.03.2019 г. /10:45 - 11:00 ч./  На 19.03.2019 г. /15:00 - 15:15 ч./ -  Козлодуй: Жилищен Комплекс 1, Крайречна, Крушов Баир, Ломска, Милин Камък, Радецки, Хан Аспарух, Христо Ботев, Царибродска

На 21.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Хърлец: 9-ти Септември, Августа, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Йорданка Чанкова, Калето, Кап. Петко Войвода, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Мусала

Община Мездра  

На 18.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 19.03.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./  На 20.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Очиндол: Александър Стамболийски, Васил Левски, Иван Вазов, Искър, махала Реката, Оборище, Пършевица, Станке Димитров, Тракия, Хан Аспарух, Цар Асен, Чапаев, Шипка

На 18.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 19.03.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 09:00 - 12:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./  На 20.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Злидол: Ген. Иван Кинов, Димитър Илиев, Заводска, Искър, Комсомолска

На 18.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 19.03.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./  На 20.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Бов, Общ. Своге: Бовска Габровница

На 18.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 19.03.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./  На 20.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Габровница, Общ. Своге

На 18.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 19.03.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./  На 20.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Еленов Дол

На 18.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 19.03.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./  На 20.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Елисейна: Георги Марков, Димитър Бояджиев, Димитър Дацов, Заводска, Иван Костов, Йордан Куртев, Стефан Трифонов, Стоян Коцов, Тотьо Георгиев

На 18.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 19.03.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./  На 20.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Зверино: Vііі-671, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Беласица, Бор, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вола, Гаврил Генов, Ген. Иван Кинов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Динко Петров, Здравец, Златица, Искър, Канала, Кирил и Методий, Комсомолска, Косетрово Бърдо, Лиляна Димитрова, Люлин, местност Алиов Дол, Митко Палаузов, Младост, Никола Вапцаров, Никола Войновски, Никола Марков-Колката, Оборище, Оданат, Околчица, Опълченска, Пейо Яворов, Пирин, Поп Андрей, Преслав, Рила, Рътовете, Средец, Стадиона, Стара Планина, Струма, Съби Димитров, Тотка Илиева, Търговска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чавдар, Юрий Гагарин

На 18.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 19.03.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./  На 20.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Игнатица: 1-ви Май, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Иванов-Анко, Балкан, Бахчата, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Габровница, Георги Димитров, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, местност Игнашка Габровница, Мир, Младост, Опълченска, Преслъп, Райко Даскалов, Рила, Стара Планина, Трънски Рът, Христо Ботев

На 18.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 19.03.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./  На 20.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Лютиброд: 3-ти Юни, V 608, XI-531, Атанас Кинов, Баба Илиица, Безименна, Булата, Валеновица, Васил Левски, Гаврил Генов, Ген. Иван Кинов, Георги Апостолов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Герго Кьопчов, Димо Дичев, Здравченик, Иван Вазов, Иглика, Искър, Йордан Лютибродски, Кв16 УПИ-212, Комсомолска, Коритен, Лазар Станев, местност Парка, местност Тераса, Р. Искър, Никола Вапцаров, Никола Марков-Колката, Петко Цоловски, Рашов Дол, Ритлите, Роза, Селището, Софроний Врачански, Станке Димитров, Стара Планина, Черепиш

На 18.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 19.03.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./  На 20.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Лютидол

На 18.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 19.03.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./  На 20.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Мездра: Жп Район, Лещака, Принчовец, Св. Св. Кирил и Методий, Христо Ботев

На 18.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 19.03.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./  На 20.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Оселна, Общ. Мездра: Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Драндарска Падина, извън регулацията, Малчика, Стара Планина, Христо Ботев

На 18.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 19.03.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./  На 20.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Ребърково: Ален Мак, Бераново, Божур, Гаврил Генов, Здравец, Кокиче, Незабравка, Синчец, Слънчев Бряг, Юрий Гагарин

На 19.03.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Лютиброд: Черепиш

На 19.03.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Елисейна: Георги Марков, Заводска, Иван Костов, Йордан Куртев, Стефан Трифонов

На 20.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Очиндол: Александър Стамболийски, Васил Левски, Иван Вазов, Искър, Оборище, Пършевица, Станке Димитров, Тракия, Хан Аспарух, Цар Асен, Чапаев, Шипка

На 20.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Елисейна: Георги Марков, Димитър Бояджиев, Заводска, Йордан Куртев, Стефан Трифонов, Стоян Коцов, Тотьо Георгиев

На 20.03.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Оселна, Общ. Мездра: Васил Левски, Георги Димитров

На 21.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 22.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград

На 21.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 22.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Боженица: Толовско Ливаде, Тополовско Ливаде

На 21.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 22.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Елов Дол

На 21.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 22.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ребърково: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Антония Костадинов, Апп №2028, Бераново, Бор, Ботулиновска, Братя Бояджиеви, Васил Левски, Иван Григоров, Камен Вачков, Копринка, Милин Камък, Синчец, Слънчев Бряг, Тодор Алексов, Христо Ботев, Янко Николов

На 21.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 22.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Типченица: 7-ми Септември, Бачо Киро, Безименна, Богомил Кръстев, Боримечката, Гаврил Генов, Д-Р Иван Георгиев, Данте Павлов, Динко Петров, Здравец, Иван Вазов, Иван Йончев, Иван Кожухаров, Иван Кръстев, Йордан Юнчев, Кирил и Методий, Кокиче, Любен Каравелов, Марин Георгиев, махала Креща, махала Реката, махала Шумир, местност Поповица, Младост, Муров Дол, Незабравка, Петър Калчев, Пролет, Рила, Синчец, Славчо Д. Йончев, Славчо Евтимов, Смильовец, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чаира, Ягода

На 21.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Оселна, Общ. Мездра: Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Малчика, Христо Ботев

На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Типченица: местност Поповица

На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 22.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Лютидол: Александър Стамболийски, Георги Димитров, Искър, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Малчика, махала Брусника, махала Кацарска, махала Тишовци, махала Търнев Рът, Мургаш, Оборище, Цар Калоян, Шипка

На 21.03.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Оселна, Общ. Мездра: Георги Димитров, Драндарска Падина, извън регулацията, Малчика, Стара Планина

На 22.03.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Типченица: 7-ми Септември, Безименна, Динко Петров, Иван Йончев, Иван Кожухаров, Иван Кръстев, Йордан Юнчев, махала Креща, махала Реката, Незабравка, Славчо Д. Йончев, Христо Ботев

Община Оряхово  

На 18.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 19.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч.; 09:00 - 15:30 ч./  На 20.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 21.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Оряхово: 6-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арх. Цолов, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Хан Крум, Христо Смирненски, Чавдар Войвода

На 20.03.2019 г. /08:45 - 15:30 ч./ -  Оряхово: 22-ри Септември, 9-ти Ноември, Александър Стамболийски, Андрей Чапразов, Арх. Цолов, Бататовец, Георги Димитров, Д-Р Петър Берон, Коста Лулчев, Марин Дринов, Опълченска, Петър Спасич, Сливнишка, Стефан Караджа, Топ Баир, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Асен

 

Дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.
Реклама / Ads

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Вижте планираните от ЧЕЗ Разпределение прекъсвания на тока в Западна България, за периода 11-15.03.2019 г. 0| 3005 |08.03.2019 . Вижте планираните прекъсвания на електрозахранването в Западна България, за периода 05-08.03.2019 г. 0| 2966 |01.03.2019 . ЧЕЗ Разпределение информира за планирани профилактики 0| 3246 |11.01.2019 . ЧЕЗ продължава планираните дейности в Бояна, Драгалевци и Симеоново 0| 2562 |16.11.2018

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads
Реклама / Ads
Реклама / Ads

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах