Четвъртък, 17 Август 2017, 11:02
Frognews
0| 4238 |04.08.2017

Вижте къде ЧЕЗ ще спира тока

.
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ,  за периода 07 – 11 август 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни  превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани  дейности.

 

Област

Дата/период    Времетраене   Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

 

София - град

Община БАНКЯ  

На 08.08.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: 11-та, Александър Стамболийски, Габър, Горски път, Гоце Делчев, Даме Груев, Детелина, Зорница, Излет, Йордан Йовков, Местност Селище, Никола Йонков Вапцаров, Огражден, Ручей, Селище, Топлика

На 08.08.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София: Никола Й. Вапцаров

Община ВИТОША  

На 08.08.2017 г. /09:45 - 12:30 ч./ -  Владая: 22-ра, Пернишко шосе, Превалски езера, Приплат

На 08.08.2017 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Владая: Асанова Чешма, Горелица, Еделвайс, Калдъръмче, Местност Герена, Местност кладенеца, Местност Св. Петка, Пернишко шосе, Приплат, УПИ XIII - 1882 Кв 4 М-ст Приплат, УПИ XXV-26, Кв. 3, УПИ II-1992 Кв. 1А, Чехълче

На 10.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: 1-ва, 10-та /Кв. Симеоново/, 11-та /Кв. Симеоново/, 13-та /Кв. Симеоново/, 14-та /Кв. Симеоново/, 16-та /Кв. Симеоново/, 17-та /Кв. Симеоново/, 20-та /Кв. Симеоново/, 21-ва /Кв. Симеоново/, 22/Кв. Симеоново/, 4-та, 6-та /Кв. Симеоново/, 7-ма /Кв. Симеоново/, 729-та/Витоша/, 8 - Ма, 9-та /Кв. Симеоново/, Асен Георгиев/730/, Белия кладенец, Боянска Китка/Кв. Бояна/, Боянска Легенда/610/, Брезите, в. з. Симеоново - Драгалевци, в. з. Бояна, УПИ VII-53, Кв. 8, Витошки Турист/Кв. Бояна/, Георги Войтех/734-та Витоша, Драгалевци, Дядо Йоцо, Жасмин, Златен Век, Каменно Здание, Миле Попйорданов/Бр. огън/, Никола Пиколо, Симеоново, Симеоновска, Симеоновско шосе/Вол. шосе/, Шишманова Конница/620/

На 09.08.2017 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  София: 1-ва /Драгалевци/, 304-та /Драгалевци/, 305-та /Драгалевци/, 308-ма, 308-ма /Драгалевци/, 322-ра /Драгалевци/, 323-та /Драгалевци/, 323-та/Красна поляна/, 324-та /Драгалевци/, 325-та /Драгалевци/, 326-та /Драгалевци/, Андрей Бачковски, Драгалевци, Крайречна, Лешникова гора, Мащерка, Местност Киноцентъра, планина Витоша, Поп Тодор Врачански, Проф. Боньо Ангелов, ул. Мати Болгария

За периода 09-11.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 406-та, Ваклинец, Вера Недкова, Герена/Драгалевци/, Горски Синчец, Захари Зограф, Калето, Панайот Пипков, Св. Наум /Драгалевци, Св. Наум/Трайчо Костов/, ул. Крушова градина

На 09.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: 608-ма, Багра, Беловодски път, Богова Стъпка, Витошки Бор/712-та/, Георги Рилски, Горска теменуга/Ник. Петрини, Жеравна, Калинка, Марта, Секвоя, УПИXXIII-638 Кв 31, Учителят

На 08.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: 722-ра, 774/в. з. Беловодски път/, I-649, 650, Кв. 7в. з. Белов. път, XXXI-1203, Кв. 2, Акация/Бояна/, Беловодски път, Владимир Дим. Майстора, Владимир Дим. - Майстора/772-, Георги Рилски, Къси дол/в. з. Беловодски път/, Меча поляна, планинарска Песен, Стамен Панчев/771/

На 07.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: 732, Бъкстон, Кумата, Лескова гора, Панорамен път, Радецки /733/, Розариум

На 11.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Боянски възход, Буря, Бяла ружа/728-ма/, Върба/704-та/, Гербер/708-ма/, Горска поляна, Дъбрава/706 и 707/, Живописна/702-ра/, Иван Сусанин, Княжевска/Валентин Андреев/, Мур, Никола Петков/П. Напетов/, Омая/703-та/, Панайот Пипков, Полк. Стойно Бачийски/Филип, Родопски Извор, София, Кв. Драгалевци УПИхII-234 Кв. 101

На 12.08.2017 г. /08:30 - 11:00 ч./ -  София: България

На 08.08.2017 г. /09:45 - 12:30 ч./ -  София: Войнишко въстание

За периода 07-08.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Герена/Драгалевци/, Захари Зограф, ул. Крушова градина

На 07.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Казбек, Пирин

На 10.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Каменица, планина Витоша

На 08.08.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  София: Кумата

На 07.08.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./; на 08.08.2017 г. /09:45 - 16:30 ч./; на 09.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: планина Витоша

На 10.08.2017 г. /09:30 - 12:30 ч./; на 11.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София

Община ВРЪБНИЦА  

На 07.08.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София: Владимир Зограф, Връбница

Община ИЗГРЕВ  

На 07.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: XXV-1049, 2225, 2226, Кв. 2В, Пимен Зографски/Ал. Пеев/, ХХIV-1050, 1051, 1603

Община ИЛИНДЕН  

На 10.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Захарна фабрика

На 10.08.2017 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  София: Света Троица/Вълчо Иванов/

Община ИСКЪР  

На 09.08.2017 г. /10:15 - 12:15 ч./ -  Бусманци: Ген. Гурко(27 и 10)

На 09.08.2017 г. /10:15 - 12:15 ч./ -  Казичене: 35239. 6109. 2258, Александър Стамболийски, Белица, Васил Левски, Васил Левски/Черв. армия/, Видните, Видрица, Вп 52150, Георги Бенковски, Дружба, Изгрев, Индустриална, Индустриална зона, Кв. 4 УПИ VIII М. НПЗ Казичене -Запад, Кръстю Пастухов/Владо Благо, Липите, М. НПЗ-Казичене Запад УПИ VIII-4 Кв. 1, Мито Войнишки, Момин кладенец, Общ. Димитър Благоев, Общ. Млада Гвардия, Общ. Стела Благоева, Околовръстен път, Освобождение, Отец Паисий/Победа/, Пв Качиене, ПИ Ид 35239. 6106. 2205 М. Валого и Балевица, Прогрес, С Ид. 35239. 6102. 36, XXV-36, Кв. 79, Серафим Стоев, Спас Андреев, Стария Искър, Троянов път, УПИ Х-1369, Кв. 6, Фармапарк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух/Кооперативна/, Хан Крум/Дружба/, Христо Попбожилов, Цар Борис III/Дим. Благоев/, Яворов

На 09.08.2017 г. /10:15 - 12:15 ч./ -  Кривина, Общ. Столична: XVIII-98, Балабана/Серафим Стойков/, Божур/Атанас Варадинов/, Витоша/Трайко Тасев/, Градина/3-та/, Демокрация/П. Йосифов/, Дъга/Мило Говедарски/, Зад село/24-та/, Искър/Кр. Раковски/, Йосиф Обербауер, Лазар Пешев/11/, Латинка/Никола Митев/, Люляк/Янко Кръстев/, Местн. Лъката, Минзухар/Филип Тасев/, Околовръстен път, Просвета/Христо Мачков/, Равнополски път/Симеон Нико, Рибарника/Симеон Малинов/, Рила/Станой Тодоров/, Римска Ракла/Ремсова Среща/, Розова градина/Георги Димит, Ружа/7-ма/, Свети Спас/26-та/, Станцията, Стара планина/Никола Тасев/, Старата река/Методи Филипов, Стопански двор, Странджа/Спас Орехарски/, Тихата/4-та/, ул. Демокрация ПИ 475 Кв. 48, УПИ XII-756 П. И. № 576, М Ливадето

На 09.08.2017 г. /10:15 - 12:15 ч./ -  София: 1-ва, Кривина, Латинка, Минзухар, Надежда, Околовръстен път, ул. Васил Левски и ул. Кр. Пастухов, Цар Борис III/Девети септ.

Община КРАСНА ПОЛЯНА  

На 09.08.2017 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  София: Александър Стамболийски, Булина ливада/Р. Петков/, Западен парк/Христо Михайло, Суходолска

На 11.08.2017 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  София: Вардар, Западен парк/Христо Михайло, Красна поляна III Част, Разсадника, Рибен буквар, Св. Тома/Марко Фридман/

На 11.08.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София: ж. к. Разсадника

На 08.08.2017 г. /09:00 - 13:15 ч.; 12:00 - 16:15 ч./; на 09.08.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София: Западен парк/Христо Михайло

На 08.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Западен парк/Христо Михайло, Суходолска, Христо Михайлов

На 10.08.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София: Илинден, Найчо Цанов

Община КРАСНО СЕЛО  

На 10.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Акад. Иван Евстратиев Гешов, Алабин И. Вл. , Ами Буе, Ами Буе, Ами Буе, Владайска, Владайска/Димо Хаджидимов/, Ген. Тотлебен, Ген. Тотлебен, Дамян Груев/Ген. Христо Миха, Добруджански Край/Атанас Ро, Ивайло, Йоаким Кърчовски, Лайош Кошут, Македония, Македония/Димитър Благоев/, Пл. Македония, Предел, Сотир Андонов, Софийски Герой, Феликс Каниц, Феликс Каниц, Христо Ботев, Цар Борис III/Девети септ. , Цар Борис III/Девети септ.

На 08.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Балканджи Йово, Балканджи Йово, Балчик, Гебедже, Житница, Кюстенджа, Кюстендил, Пенчо Славейков, Плиска/Д-р Петър Вичев/, Свети Иван Рилски, Съвет на Европа, Съвет на Европа/Черна Вода/, Хайдушка поляна, Хайдушка поляна, Хризантема, Хризантема, Цар Борис III/Девети септ.

На 09.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Бъкстон, Славия/Девети септември/, Цар Борис III/Девети септ.

На 07.08.2017 г. /10:30 - 16:00 ч./ -  София: Видлич

На 07.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Владайска/Димо Хаджидимов/, Ген. Скобелев, Дамян Груев/Ген. Христо Миха, Доспат, Дукатска планина, Лайош Кошут, Скобелев, Тунджа, Христо Ботев

На 11.08.2017 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  София: Гоце Делчев/Емил Марков/, Кюстендил/Атанас Ненов/, Хубча

На 07.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Красно село

На 08.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 09.08.2017 г. /08:45 - 11:00 ч./ -  София: Македония

На 11.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Македония, Македония

Община КРЕМИКОВЦИ  

На 08.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  София: 1-ва, Ботунец 1, Враждебна, Кокиче /Челопечене/, Кремиковско шосе, Кремиковци, Отец Паисий, Сеславци, Челопечене, Челопеченско шосе, Челопешко шосе, Чепинско шосе

На 08.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Челопечене: Извън регулацията

Община ЛОЗЕНЕЦ  

На 08.08.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София: Бигла, Джеймс Баучер/Антон Иванов, ж. к. Лозенец, Свети Св. Седмочисленици, Якубица

На 07.08.2017 г. /11:30 - 13:30 ч./ -  София: Борова гора, Вишнева, Елин Пелин, Орлово гнездо, Христо Смирненски

На 08.08.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  София: Галичица, Минзухар, Плачковица

На 11.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Горски пътник, Червена стена

На 07.08.2017 г. /08:45 - 11:00 ч./ -  София: Елин Пелин, Митрополит Кирил Видински, Орлово гнездо

На 09.08.2017 г. /08:45 - 11:00 ч./ -  София: Златовръх/Лука Кунин/, Кричим/Петко Енев/, Пейо К. Яворов

На 07.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Козяк

На 07.08.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  София: Кокиче, Крум Попов, Милин Камък, Орфей, Синчец

За периода 07-08.08.2017 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  София: Кричим/Петко Енев/, Трепетлика

На 07.08.2017 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  София: Кръстю Сарафов, Миджур, Света гора, Стрелча

На 08.08.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: Персенк

Община ЛЮЛИН  

На 08.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Люлин 3

На 08.08.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София

Община МЛАДОСТ  

На 08.08.2017 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: 12-ти Април / Горубляне, Васил Пешев /Кв. Горубляне/, Витоша / Горубляне, Горубляне, Младен Карадашев, Прогледец, Урвишка Крепост

На 10.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Драган Цанков, Младост 2

За периода 07-11.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 1А

На 10.08.2017 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  София: Младост 4

Община НОВИ ИСКЪР  

За периода 07-11.08.2017 г. /09:30 - 15:15 ч./ - Нови Искър

Община ОБОРИЩЕ  

На 09.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Бачо Киро, Г. С. Раковски, Екзарх Йосиф, Проф. Милко Бичев

На 07.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Буда Пеща, Сливница

На 09.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Искър

На 10.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Росица

На 08.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Сливница

Община ОВЧА КУПЕЛ  

На 07.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Подлозище

Община ПАНЧАРЕВО  

За периода 07-09.08.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Панчарево: Вз Косанин дол, Вилна зона Градище, Деница/в. з. Градище/, Зорница/в. з. Градище/, Младежка/в. з. Градище/, Ружа/в. з. Градище/, Сълзица/в. з. Градище/, Тинтява/в. з. Градище/, Явор/6-та/

Община СЕРДИКА  

На 09.08.2017 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Ген. Столетов, Майор Г. Векилски

На 10.08.2017 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  София: Заводска

На 10.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Овчарска, Свобода

На 09.08.2017 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  София: ул. Ген Столетов 21

Община СЛАТИНА  

На 09.08.2017 г. /12:30 - 16:15 ч./ -  София: Александър Жендов, Александър Фон Хумболт, Алфред Нобел, Гео Милев, Цветан Радославов/Лазар Ста, Шипченски проход

На 09.08.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: Александър Фон Хумболт, Алфред Нобел, Галилео Галилей, Гео Милев, Николай Коперник, Цветан Радославов/Лазар Ста, Шипченски проход

На 10.08.2017 г. /12:30 - 16:15 ч./ -  София: Александър Фон Хумболт, Алфред Нобел, Галилео Галилей, Елисавета Багряна/Кал. Веско, Коста Лулчев/Асен Велчев/, Лидице, Николай Коперник, Цариградско шосе/Тракия/

На 10.08.2017 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  София: Гео Милев, Светлоструй/Васил Мулетаров, Хемус

Община СРЕДЕЦ  

На 09.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Ген. Гурко

На 12.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Леге, Цар Калоян

На 10.08.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София: ул. Гурко

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  

На 09.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Пъстър Свят, Студентски град

Община ТРИАДИЦА  

На 08.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Адриана Будевска, Витоша, Милосърдна, Никола Славков, Никола Славков, Порто Лагос, Родосто

На 09.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Балша/Д-р Минчо Нейчев/, Бурел, Витоша, Д-р Стефан Сарафов, Димитър Манов, Емил Берзински, Стрелбище, Янко Забунов/Петър Топалов, Ярослав Вешин

На 07.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Бузлуджа, България, Витоша,Ген. Скобелев, Доспат, Доспат, Петър Парчевич, Прага, Тунджа, Удово, Цар Петър, Шандор Петьофи

На 10.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Емилиян Станев

На 10.08.2017 г. /08:45 - 11:00 ч./ -  София: Ивайло, Уйлям Гладстон/Вл. Поптомов/, ул. Кн. Борис I-ви, Христо Ботев, Цар Самуил

На 09.08.2017 г. /11:30 - 13:30 ч./ -  София: Иван Денкоглу, Княз Борис I, Княз Борис I, Кърниградска/Гочо Гопин/, Солунска/Васил Коларов/, Солунска/Васил Коларов/

На 09.08.2017 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  София: Княз Борис I, Три Уши/Адалберт Антонов/, Цар Самуил

На 11.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Местност Кръстова Вада, Проф. Марин Големинов/485/, Стрелбище, Стрелбище, УПИ VI-849, Кв. 110, Черни връх

За периода 09-10.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: ул. „Цар Самуил.“

 

Софийска област

Община Божурище  

На 11.08.2017 г. /15:15 - 16:15 ч./ -  Божурище: ул. „Акация“, Европа, Землище с. Пролеша / Божурище, Максим Горки, СТП Максим Горки, Хан Кардам, Цар Иван Асен Втори, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Черна бара

На 11.08.2017 г. /15:15 - 16:15 ч./ -  Гълъбовци: 1 Ва, 18 Та, 22-ра, XVII-418, Кв. 51, Деянова воденица, Махала Димитрашков Слог, Строеж, Студен кладенец, УПИ 240 Кв. 38, УПИ III-219 Кв. 34, УПИ І--410 Кв. 50, ХVII-244

На 11.08.2017 г. /15:15 - 16:15 ч./ -  Пролеша: 70, I-040225, IV-Училище, IX-108, Кв. 16, Васил Левски, Иван Вазов, Лале, ПИ 043001, ул. Кокиче, УПИ V-29 Кв. 11, УПИ VI-040021 Кв. 65 Общ. Божурище, УПИ VI-045140, УПИ VIі-108, Кв. 16, УПИ ||-259, Кв. 75, УПИ ІV-296, УПИ ХVIі - 014034 Кв. 8 М. Лазар, УПИхі-102 Кв. 15, Христо Ботев, Христо Ботев/бивш Стопански двор, Цар Калоян УПИ IV-040022 Кв. 71

На 07.08.2017 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Хераково: III-694, Кв. 48, Мбобен, УПИ I-694, Кв. 48

На 11.08.2017 г. /15:15 - 16:15 ч./ -  Хераково: II-024019, III-028096, Кв. 1, IV-028096, Кв. 1, V-028096, Кв. 1, V-130086, М. Савина Водиеница 75, VI-028096, Кв. 1, VII-028073, Кв. 1, XII-396 и XII-397, Кв. 39, III-694, Кв. 48, Мбобен, №3 Стопански двор, Александър Стамболийски (Мах. Бобен), М. Балин дол, М. Скала, УПИ III-176111, Кв. 2, Махала Белица, УПИ 024020, Кв. 4, УПИ I-694, Кв. 48, УПИ V-024020 Кв. 4, УПИ V-166, Кв. 1, УПИ VIII-126, Кв. 4, УПИ XII-029062, УПИ XXI-342, Кв. 37, УПИ ХV-545, Кв. 70, М. Кантон, Хан Кубрат, Хераково Ханче

На 11.08.2017 г. /15:15 - 16:15 ч./ -  Храбърско: I-075017 Кв. 54, II-044016, IV-278 Кв. 42, Махала Старо село, Махала Черен Пешо, Местн. Расул, Микроязовир Храбърско, Нарцис, УПИ -2-Кв. 20, УПИ 3-076020 Кв. 57, УПИ I-076022, Кв. 57, УПИ III-1981, УПИ-V-18, Кв. 3, Черковна

Община Ботевград  

На 08.08.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Боженица: 319004, Долапището, Махала Барбушовци, Махала Брусен, Махала Върха, Махала Ганинци, Махала Павловци, Махала Пейчовци, Махала Пелиница, Махала Плоча, Махала Томовци, Махала Урвич, Махала Усойната, Стопански двор, Х-38, Кв. 41

На 07.08.2017 г. /09:15 - 14:15 ч./ -  Ботевград: АМ Хемус

На 08.08.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Ботевград: Витиня, до сграда ТКЗС, Зелин-Д-р Асен Златаров, Курорт Зелин, Литаковско шосе, Пик, Саранск, Цар Освободител

За периода 07-11.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: Зелинград, Преслав, Хан Аспарух

За периода 07-11.08.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Ботевград: Саранск, ТП

На 08.08.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Ботевград: Стефан Караджа

На 08.08.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Врачеш: Александър Стамболийски, Ален мак, Баба Вида, Баба Тонка, Бела, Бор, Будиовград, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Горски пътник, Гурко, Дунав, Еделвайс, Захари Стоянов (Петър Янков, Зеленград, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Извор, Извън регулация до с. Врачеш, Калето, Кирил и Методий, Кокиче, Кольо Видин, Люляк, Майстор Вуно Марков, Малчика, Манастирска, Мургаш, Оборище, Околчица, Опълченска (Яташка), Орлово гнездо, Освобождение (9-ти септември, Отец Пайсий, Патриарх Евтимий (Д. Гълъбов, Плиска, Победа, Преслав, Първенец, Първи май, Радовец, Райна Княгиня (Вела Пеева), Розова Долина, Севаст Огнян (Партизанска), Синчец, Славейков (Васил Коларов), Софрони Врачански, Стара планина, Страншки рът, Съединение (Рада Докова), Съединение (Радка Докова), Теменуга, Трети март (Иван Гълъбов), Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Иван Шишман (М. Найденов, Цар Освободител( 17 Ятаци), Цар Самуил (М. Найденова), Чешкоград, Шипка, Явор, Ягода, Ясен

На 08.08.2017 г. /08:45 - 14:00 ч./ -  Врачеш: Георги Бенковски, Ивайло, Кирил и Методий, Манастирска, Оборище, Околчица, Орлово гнездо, Освобождение (9-ти септември, Райна Княгиня (Вела Пеева), Розова Долина, Синчец, Съединение (Рада Докова), Съединение (Радка Докова), Теменуга, Трети март (Иван Гълъбов), Хан Аспарух, Цар Иван Шишман (М. Найденов, Цар Освободител( 17 Ятаци), Шипка, Явор, Ясен

На 08.08.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Гурково, Общ. Ботевград: ПИ №027070

На 07.08.2017 г. /09:15 - 14:15 ч./ -  Етрополе: Георги Антонов

На 08.08.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Краево: Махала Маринков рът, Махала Славополе, УПИ III-25 Кв. 4

На 08.08.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград: За Провеждане на 72-Часови Изпитания, Махала Големо Усое, Махала горановци, Махала Мановци, Махала Ръждавец

На 08.08.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Литаково: 3Ти март, Антон Младенов, Архангела (Петко Буковански, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Бойчо Огнянов, Брезовица, Бузлуджа, Васил Левски, Велчова завера (Илия Шопов), Воденицата, Вуто Койчев, Възраждане, Възход, Вълчи град, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Гено Люташки (Вацо Люташки), Георги Бенковски (Г. Димитро, Георги Раковски (Д. Терзийск, Димитър Икономов, Дядо Иван (Ванюша), Една Българка (М. Найденова, Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Калето (Сашка), Кап. Тодор Тодоров, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Коцо Докуленски, Кочо Честименски (М. Найдено, Любен Каравелов, Люто Войвода, Майор Томпсън, Малина, Младен Пеьов, Мургаш, Наум Янев, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Оборище, Опълченска, Павел Бързашки, Парцел V-41, Кв. 9 Къща, Петко Войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Победа, Поп Христо Дойчев, Пречеста, Просвета, Светлина, Свобода, Спас Соколов, Станковска Курия, Стара планина (Кам. Първенс, Столетов, Страцин (Кост. Буковански), Тодор Каблешков (Н. Маринов), Христо Ботев, Шести септември (9-ти Iх), Шипка, Юри Гагарин

На 08.08.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград: III-709, Кв. 38, Ангел Кънчев, Аспарух, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р. Доков, Гурко, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, Извън регулацията, Искър, Кирил и Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Московска, Никола Й. Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петко Войвода (Иван Гешков), Петър Берон, Първа, Рударка, с. Новачене, Общ. Ботевград път№1, Сан Стефано, Свобода, Седма, Стара планина, Съединение (Ленин), Трети март (Георги Димитров, Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта, Шипка

На 08.08.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Осеновлаг: Зимнишки дол, Махала Зимнишки дол

На 07.08.2017 г. /09:15 - 14:15 ч./ -  Правец: IV, Кв. 9, VI, Кв. 2, VI-179, Кв. 104, VII, Кв. 2, От 514-От. 424, Бор, Борова гора, Бърдо, В. Пенчов, Васил Драгнев, Васил Левски, Витомерица, Владин рът, Възраждане, Вълко Цолов, Генерал Гурко, Генерал Раух, Градешница, Градище, Димитър Грънчаров, Драган Йотов, Езерото, Елаша, Здравец, Иван Пеев Маруша, Извън регулация, до Гр. Правец, Лесковец, Липа, Маняков Камък, Махала Живковска, Махала Поповска, Махала Пушкарско, Махала Симидарско, Махала Скърнава, Месност Елаша, Местност Дългата Орница, Местност Топилата, Местност Христовото, Младост, Моновец, Никола Иванов Янин, Никола Комита, Никола Проданов, Опълченска, Осма, Острома, Пета, Полска, Поп Марко, Първа, Работническа, Радушиновец, Роза, Свети Анастасий, Свети Теодор Тирон, Свобода, Север, Седма, Серпухов, Стара планина, Стара река, Страшка Могила, Тодор Живков, Трета, Трети март, УПИ III-862 В. 50, УПИ Х Кв. 57, УПИ ХI-Кв. 2, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветко Вълков, Чавдар Войвода, Червената Вода, Четвърта, Шеста, Ясен

На 08.08.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Радотина: Местност Дръстила, ПИ №055008

На 07.08.2017 г. /09:15 - 14:15 ч./ -  Разлив: 13022 Махала Щапалска, №061016 М. Каменяка, Махала Багелейска, Махала Боновска, Махала Влъчковска, Махала Груевска, Махала Куевска, Махала Маргинска, Махала Милинско, Махала Сираковско, Махала Стопански двор, Махала Чорбанско, Фелиов рът

На 08.08.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Рашково: Махала Белчово, Махала Габровница

На 08.08.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Скравена: 000230, 11-та, 13-та, 15-та, 3-та, 8-ма, Александър Стамболийски, Алипи Първанов, Ангел Кънчев, Атанас Събков, Бебреш, Бенковски, Васил Априлов, Васил Вунчев, Васил Левски, Вилна зона Лозята, Врачанска, Гео Милев, Георги Апостолов, Георги Канзов, Георги Раковски, Георги Стаменов, Герго Ценов, Грамаде, Здравец, Иван Вазов, Иван Йотов, Изгрев, Кап. Димитров, Койдановец, Кокиче, Комитска, Крушарска (К. Муканска), Лазар Георгиев, Лазар Стоянов, Латинка, Любен Каравелов, Мах. Диловска и Драганчовска, Махала Гледжовица, Махала Паланката, Медвен, Мико Комитски, Муканска, Мургаш, Никола Й. Вапцаров, Ноновска, Околовръсна, Осми март, Паисий, Петко Студенков, Петър Берон, ПИ №000141, Поп Банчо, Поручик Георгиев, с. Скравена, Общ. Ботевград път №1, Свещ. Георги Поп Димитров, Свобода, сграда на Читалището, Синчец, Стара планина (Ил. Миков), Стефан Караджа, Танчо Гайдарски, Тодор Попов, Ушите, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис I, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Крум, Цар Симеон, Цено Кьонтов, Чифлика

На 07.08.2017 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  с. Трудовец: Оранжерия Трудовец

На 07.08.2017 г. /09:15 - 14:15 ч./ -  Трудовец: 563032 М-ст Пазарника, Александър Стамболийски, Беласица, Бистрица, Вардар, Васил Левски, Вилна зона, Д-р Димитър Василев, Зелин, Местност Пейовица, Никола Иванов (Н. Драганов), Никола Ракитин, Панчовска (Панчо Геровски), Ракитин, Стубелска, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Борис, Цар Иван Шишман, Цар Освободител, Черниш, Шипка

Община Годеч  

На 08.08.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Гинци

Община Горна Малина  

На 08.08.2017 г. /09:45 - 10:15 ч./ -  Горна Малина: Втора, Двадесет и Първа

Община Долна баня  

На 11.08.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Долна баня: VII-95, Кв. 17, Вилна зона, Курорт Долна баня, Явор

За периода 07-11.08.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ - Долна баня: Бистришка, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дружба, Кокиче, Малиново Поле, Никола Вапцаров, Райна Княгина, Рилско шосе, Роза, Трепетлика, Търговска, Хвойна

Община Драгоман  

На 09.08.2017 г. /08:15 - 10:30 ч./; на 11.08.2017 г. /15:45 - 16:30 ч./ -  Беренде Извор, Беренде, Общ. Драгоман, Букоровци: УПИ V 130Кв. 13; Връбница; Годеч: Нишава, Драгоил, Драгоман: Акация, Международно шосе, Патриарх Евтимий; Каленовци: XI-83, Кв. 22, УПИ-Хі-257, Кв. 12; Калотина: Втора, Първа, Калотина, Първа; Летница, Общ. Драгоман; Липинци; Мургаш: УПИ ХII-17, Кв2; Ново Бърдо; Прекръсте; Разбоище: Мест. Стойков връх; Туден: 015065, Кв. Мрамор, М. Марков дол, Мах. Панинци, Мрамор Кв. 22 УПИ XVI- 150, Труден; Чепърлинци

Община Елин Пелин  

На 07.08.2017 г. /10:00 - 15:15 ч./; на 08.08.2017 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Петково, Общ. Елин Пелин: Площада, с. Петково ул. Н. Рилски 10, ул. В. Левски №7, УПИ XV-26 Кв. 4

За периода 09-11.08.2017 г. /10:00 - 15:30 ч./ - Петково, Общ. Елин Пелин: с. Петково ТП входа на ТКЗС, с. Петково ул. Кирил и Методий, УПИ II-127, Кв. 38, УПИ ІV-232, Кв 36

За периода 08-11.08.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Равно Поле: Верила

Община Етрополе  

За периода 07-11.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ Брусен, Общ. Етрополе: Кладевски дол

На 10.08.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Видраре: 157, Кв. 13, сграда Кметство, II Кв. , Лъга, Махала Джамбазите, Махала Семкова, Пи-083145 М. Мариновото

На 10.08.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Джурово: Васил Левски, Волга, Вутьо Миков, Генерал Гурко, Генерал Елис, Георги Димитров, Гошо Воденичаров, Девети септември, Димитър Грънчаров, Иван Мицев, Иван Яковенко, Камилче, Капитан П. Стайков, М. Беляновец Кв. 9 УПИ VIII, Малък Искър, Матю Воденичаров, Махала Беляновец, Махала Герановица, Махала Камилче, Махала Мечи Трън, Махала Отявец, Мико Лаков, Млада Гвардия, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин, Петър Томов, Първи май, септемврийци, Стара планина, Тодор Христов, Чавдарци, Червена армия, Юрий Гагарин

На 10.08.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Етрополе: Равнището

На 10.08.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Лопян: 005034, в. з. Лопян, Кв. 6, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Георги Михайлов, Девети май, Девети септември, Йончо Ботев, Калина Вескова, Кв. 6, УПИ 6-22, Вилна зона, Ленин, Махала Черешовица, Местност Растака, Местност Черешова, Никола Михайлов, Никола П. Цановски, Пета, Планинско Цвете, Първа, Свещи Плаз, Седма, Трета, УПИ І-211, Кв. 29, Христо Ботев, Цвятко Янков, Четвъра

На 10.08.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Лъга

На 10.08.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Малки Искър

На 10.08.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Манаселска река: Махала Буджов дол, Махала Вила Манаселски Мост, Махала Гараж, Махала Гола Могила, Махала Долна Липа, Махала Драгоица, Махала Липа, Махала Печор, Махала Смолевица, Махала Череша, Махала Чульовци, Укопете

На 10.08.2017 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Манаселска река: Махала Гола Могила, Махала Драгоица, Махала Череша

На 10.08.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Осиковица: Махала 57 Км АМ Хемус, Махала Балинска, Махала Баренска, Махала Вельовци, Махала Витьовци, Махала Владовци, Махала Войновци, Махала Вълчиновци, Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Господарска, Махала Дачовци, Махала Дрена, Махала Кратунете, Махала Манастира, Махала Манговци, Махала Робовица, Махала Стойковци, Махала Цековци, Махала Чифлика, Махала Ямата

На 10.08.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки дол, М. Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, Общ. Правец, АМ &Quot; Хемус&Quot; П-Л VI-61, Кв. 5

На 10.08.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Равнище: I Кв. 29, XVII-290, Кв. 46, Мах. Грозьов дол, Махала Големанско, УПИ II-196 Кв. 8

За периода 07-11.08.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ - Рибарица, Общ. Етрополе: ХVIII, Кв. 19

Община Златица  

На 11.08.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Златица: Вежен, Владислав Варненчик, Генерал Брок, Гео Милев, Георги Раковски, Гергана, Ивайло, Извън регулация, Козница, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Опълченска, Патриарх Евтимий, Тополница, Цар Калоян

На 08.08.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Златица: Извън регулация, Местност Медет

Община Ихтиман  

На 07.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Боерица: Пи640030, 640027, УПИ VI-111, Кв. 16, УПИ II-124, Кв. 13

На 07.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Венковец: УПИ III-28 Кв. 4

На 07.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Веринско

На 11.08.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:30 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Голема Раковица

На 09.08.2017 г. /08:00 - 09:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Горна Василица

На 07.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман: УПИ IV-103 Кв 27, 036055, М. Каратопрак, 093360, М. Шабан Дере, П-Л Хі-39, Кв. 4

На 08.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 08:30 - 09:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./; на 09.08.2017 г. /08:00 - 09:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман

На 09.08.2017 г. /08:00 - 09:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Ихтиман: 064007-М. Добрева ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Генерал Гурко, Дунав, Здравец, Иглика, Извън регулация, Извън регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М. Добрева ливада, Малина, Местност Шиндар, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Пчелин, Рила, Роса, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра

На 09.08.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Ихтиман: 064007-М. Добрева ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Дунав, Иглика, Извън регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М. Добрева ливада, Мизия, Плиска, Рила, Роса, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Явор, Янтра

На 08.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 08:30 - 09:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Ихтиман: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Антим Първи, Арх. Генадий Ихтимански, Васил Левски, Вражебъра, Ген. Столетов, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горски Разсадник, Гьончо Белев, Димитър Попов, Димитър Ралов, Димчо Дебелянов, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Захари Стоянов, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, Извън регулация, Йордан Цонев, Калето, Кирил и Методи, Кочиово, Крали Марко, Кръста, Любен Каравелов, Македония, Малчика, Марин Дринов, Местност Чикийца, Околовръстна, Опълченска, Оташлия, Отец Паисий, Панайот Волов, Парчевич, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Петко Михов, Петър Берон, Полковник Борис Дрангов, Предгарова, Преслав, Сан Стефано, Свети Климент Охридски, Свети Патриарх Евтимий, Свети Софроний Врачански, Сергей Румянцев, Средна гора, Станоя Балабанов, Стефан Стамболов, Стипон, Тракия, Траянова Врата, Трети март, Хан Крум, Хан Кубрат, Хан Тервел, Хелице, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил, Царчино, Шести септември, Шипка

На 07.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ихтиман: Местност Ушите

На 10.08.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Костадинкино: Махала Яздирастовци, Яздирастовци

На 09.08.2017 г. /08:00 - 09:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Мирово, Общ. Ихтиман

На 07.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Полянци

На 11.08.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Селянин: П-Л II, Кв. 11, УПИ VIII-255, Кв. 27, УПИ ХIII-116, Кв. 31

На 09.08.2017 г. /08:00 - 09:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Стамболово, Общ. Ихтиман

На 07.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Черньово: V-68, Кв. 24, УПИ IV-146 Кв 17, УПИ ХVI-6, Кв. 1, УПИ ХіV-105, Кв. 16

Община Костенец  

На 09.08.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Горна Василица: Махала Пердова, Пердова

На 08.08.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Белмекен, Бор, Васил Левски, Георги С. Раковски, Езерище, Захари Стоянов, Иван Вазов, Константин Костенечки, Люляк, Отец Паисий, Охрид, Патриарх Евтимий, Свети Св. Кирил и Методий, Съединение, Теменуга, Хан Аспарух

На 07.08.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Белмекен, Васил Левски, Веслец, Иван Вазов, Кирил и Методий, Кокиче, Ком, Константин Костенечки, Родопи, Роза, Свобода, Странджа, Цар Симеон I

Община Костинброд  

На 07.08.2017 г. /10:15 - 10:45 ч./; на 08.08.2017 г. /15:45 - 16:20 ч./ -  Божурище: Акация, Европа, Землище с. Пролеша / Божурище, Максим Горки, СТП Максим Горки, Хан Кардам, Цар Иван Асен Втори, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Черна бара

На 07.08.2017 г. /11:30 - 12:30 ч./ -  Голяновци: 401001, XVI-131, М. Червиляк, М. Червиляк, УПИ 403045, М. Червиляк, УПИ 403047, ПИ 403046, М. Червилак, УПИ III-298, Кв. 4

На 07.08.2017 г. /12:30 - 15:00 ч./ -  Голяновци

На 08.08.2017 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Градец, Общ. Костинброд: 11, Кв 152, М. Пояке, Местност Пояке, Поляке, с. Градец, УПИ II-323, Кв. 20

За периода 08-11.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: УПИ VI-225 Кв. 30

На 07.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Градец, Общ. Костинброд: УПИ VI-225 Кв. 30, УПИ VI-225 Кв. 30

На 07.08.2017 г. /10:15 - 10:45 ч./; на 08.08.2017 г. /15:45 - 16:20 ч./ -  Гълъбовци: 1 Ва, 18 Та, 22-ра, XVII-418, Кв. 51, Деянова воденица, Махала Димитрашков Слог, Строеж, Студен кладенец, УПИ 240 Кв. 38, УПИ III-219 Кв. 34, УПИ І--410 Кв. 50, ХVII-244

На 07.08.2017 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Драговищица, Общ. Костинброд: Дванадесета, Девета, Осма, Първа

На 07.08.2017 г. /12:30 - 15:00 ч./ -  Драговищица, Общ. Костинброд: Стожера, УПИ 508113, М. Стожера

На 09.08.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Дръмша: Гаго ПИ 87, 181, М Самовилски връх, П-Л 81. 44, М. Самовилски връх, Местност Самовилски връх, Самовилски връх ПИ 82, 9

На 09.08.2017 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Костинброд: IV-3944Кв 63-А, Витошко Лале, Еделвайс, Местност Бачийте, Св. Георги Победоносец, Спортист, ХV-1642, Шияковци

На 07.08.2017 г. /09:45 - 11:30 ч./ -  Костинброд: Акация, Белица, Бреза, Варна, Георги С. Раковски, Дунав, Иван Вазов, Иглика, Калиакра, Ломско шосе, Мусала, път 81, Ропотамо, Славянска, Спартак, Умни брег, УПИ XVIII-2309 Кв. 148, Филип Тотю

На 09.08.2017 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Костинброд: Витоша, Гео Милев, Жп Мост, Острова, Петровден, Райна Княгиня, Средец, УПИ ХII-3254 Кв 116

На 07.08.2017 г. /10:15 - 10:45 ч./; на 08.08.2017 г. /15:45 - 16:20 ч./ -  Костинброд: Обединена

На 09.08.2017 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Петърч: Ален мак, Добруджа, Дравски Бой, Липа, Мах. Хаджия, Осъм, Ракита, Рожен, Спортист, Средна гора, Тракия, УПИXXі-211, 207 Кв. 72, Хаджия, Хаджията, Хан Крум

На 07.08.2017 г. /10:15 - 10:45 ч./; на 08.08.2017 г. /15:45 - 16:20 ч./ -  Пролеша: 70, I-040225, IV-Училище, IX-108, Кв. 16, Васил Левски, Иван Вазов, Лале, ПИ 043001, ул. Кокиче, УПИ V-29 Кв. 11, УПИ VI-040021 Кв. 65 Общ. Божурище, УПИ VI-045140, УПИ VIі-108, Кв. 16, УПИ ||-259, Кв. 75, УПИ ІV-296, УПИ ХVIі - 014034 Кв. 8 М. Лазар, УПИхі-102 Кв. 15, Христо Ботев, Христо Ботев/бивш Стопански двор, Цар Калоян УПИ IV-040022 Кв. 71

На 07.08.2017 г. /10:15 - 10:45 ч./; на 08.08.2017 г. /15:45 - 16:20 ч./ -  Хераково: II-024019, III-028096, Кв. 1, IV-028096, Кв. 1, V-028096, Кв. 1, V-130086, М. Савина Водиеница 75, VI-028096, Кв. 1, VII-028073, Кв. 1, XII-396 и XII-397, Кв. 39, III-694, Кв. 48, Мбобен, №3 Стопански двор, Александър Стамболийски (Мах. Бобен), М. Балин дол, М. Скала, УПИ III-176111, Кв. 2, Махала Белица, УПИ 024020, Кв. 4, УПИ I-694, Кв. 48, УПИ V-024020 Кв. 4, УПИ V-166, Кв. 1, УПИ VIII-126, Кв. 4, УПИ XII-029062, УПИ XXI-342, Кв. 37, УПИ ХV-545, Кв. 70, М. Кантон, Хан Кубрат, Хераково Ханче

На 07.08.2017 г. /10:15 - 10:45 ч./; на 08.08.2017 г. /15:45 - 16:20 ч./ -  Храбърско: I-075017 Кв. 54, II-044016, IV-278 Кв. 42, Махала Старо село, Махала Черен Пешо, Местн. Расул, Микроязовир Храбърско, Нарцис, УПИ -2-Кв. 20, УПИ 3-076020 Кв. 57, УПИ I-076022, Кв. 57, УПИ III-1981, УПИ-V-18, Кв. 3, Черковна

Община Мирково  

На 07.08.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Петрич, Общ. Златица: П-Л III-124, Кв. 12, Х-97, Кв. 24

Община Самоков  

На 08.08.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 10:00 - 15:30 ч./ -  Алино: П-Л II, Пл. №160, Кв. 48, УПИ I-345, Кв. 18

На 08.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 09.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Бели Искър: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, П-Л V, УПИ IV Кв. 20

На 08.08.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч./ -  Белчин: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 286, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, VI. Кв. 5, Витоша, Георги Димитров, Иван Вазов, с. Белчин, Пл. XI, Кв. 57, Община Самоков, УПИ 100592 и УПИ100606 до Крепост Цари Мали град, УПИ І-470, 471 Кв. 38А, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 08.08.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч./ -  Белчински Бани: П-Л V Кв, 21

На 10.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./; на 11.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Говедарци: 15285. 11. 41, 15285. 4. 374, 15285. 9. 539, Александър Стамболийски, Байкал, Бисер, Бори Мечо, Борис Хаджисотиров, Братя Чакрини, Бреза, Буря, Васил Коларов, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Девети септември, Деветнадесета, Десета, Димитър Милушев, Доспей Махала, Дружба, Единадесета, Здравец, Златибор, Иглика, Искър, Канарче, Кирил и Методий, Кокиче, Крум Шуманов, Лакатица, Любчо Баръмов, М. Костова, Мальовица, Мечит, Мир, Октомври, Орловец, Осемнадесета, Осма, Отец Паисий, П-Л ХII-486, Кв. 11, Петнадесета, ПИ 15285. 10. 114, Пионерска, Победа, Почивни Домове, Преспа, Първа, Първи май, Ракета, Рилска Малина, Роза, Свобода, Седемнадесета, Славянска, Снежанка, Спортна, Стк Мальовица, Сълзица, Тринадесета, Труд, Христо Ботев, Четринадесета, Шеста, Шестнадесета, Юрий Гагарин, Ягода

На 10.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./; на 11.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Говедарци: Александър Стамболийски, Братя Чакрини, Бреза, Буря, Васил Коларов, Георги Димитров, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Доспей Махала, Дружба, Единадесета, Златибор, Искър, Кокиче, Любчо Баръмов, Мир, Осемнадесета, Отец Паисий, П-Л ХII-486, Кв. 11, Петнадесета, Пионерска, Победа, Преспа, Роза, Седемнадесета, Славянска, Спортна, Сълзица, Труд, Христо Ботев, Четринадесета, Шеста, Шестнадесета, Юрий Гагарин, Ягода

На 09.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Горни Окол: 128, Кв. 16, IX-302, Kw. 41, XXIII, Кв. 2, М. Щъркелово гнездо, Парцел VI--43 Кв. 5

На 09.08.2017 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Горни Окол: М. Щъркелово гнездо

На 09.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Долни Окол: П-Л 150 Кв. 19, УПИ VI-162, Кв. 20

На 07.08.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Долни Пасарел: 22472. 7449. 174

На 07.08.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 09.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Драгушиново

На 09.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Злокучене, Общ. Самоков: М-ст Лавандула, Общ. Самоков

На 08.08.2017 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч./ -  Клисура, Общ. Самоков: Извън Регурация

За периода 07-11.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ковачевци, Общ. Самоков: 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 3-та, 30-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 5-та, 52-ра, 53-та, 55-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Бктп Градина - Ковачевци

На 08.08.2017 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 10:00 - 15:30 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 5-та, 50-та, 51-ва, 52-ра, 53-та, 54-та, 55-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, XVIII, Бктп Градина - Ковачевци, Пп II, Кв. 58

На 10.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./; на 11.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Маджаре: УПИ XI Кв. 16

За периода 07-11.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Мала Църква: с. Мала Църква, Община Самоков

На 10.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./; на 11.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Мала Църква: с. Мала Църква, Община Самоков, УПИ VI, Кв. 30 /Пи 46276. 5. 429/

На 08.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:00 - 15:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 09.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 10:15 - 15:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Мала Църква

На 10.08.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Марица: 1-ва, 2-ра, 3-та, 4-та, 9-та, Георги Димитров, Илия Захов, Никола Тотев, Сотир Иванов, Стоимен Захов

На 07.08.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ново село, Общ. Самоков

На 09.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Панчарево: Пи000733, Яз. Искър, М. Коеджик

На 07.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 08.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 10:00 - 15:30 ч./; За периода 09-11.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ Поповяне: ПИ 000368

На 08.08.2017 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч./ -  Рельово: №000527, Извън регулация, УПИ -I Кв. 65, УПИ VII- 82, Кв. 5

За периода 07-11.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Авксенти Велешки, България, Васил Стоин, Дим. Смрикаров, Захари Хаджигюров, Иван Шишман, Крали Марко, Любен Каравелов, Отец Паисий, Преслав, Станислав Доспевски, Стефан Караджа, ул. Софийско шосе 15, УПИ 65231. 911. 36

На 09.08.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Самоков: Арда, Асен Карастоянов, Бор, Бреза, Велико Търново, Генади Шигорин, Генерал Гурко, Генерал Раздишевски, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Граф Игнатиев, Грънчар, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Зорница, Иван Доспевски, Иречек, Искър, Ихтиманско шосе, Княз Дондуков, Кокиче, Латинка, Леон Крудов, Люляк, Македония, Марица, Мечит, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Неофит Бозвели, Никола Корчев, Николай Николаевич, Опълченска, Освобождение, Осогово, Плана планина, Проф. Васил Захариев, Рилски Скиор, Ружа, Софийско шосе, Странджа, Тинтява, Тракия, Хан Омуртаг, Христо Зографски, Христо Йовевич, Христо Максимов, Христо Семерджиев, Шипка, Явор

На 09.08.2017 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Самоков: Грънчар, Македония

На 08.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:45 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 09.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Курорт Боровец

На 07.08.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: М. Катранджията, Имот 65231. 915. 100, Местност Шишманово, Местност Язовир Искър, Софийско шосе

На 09.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Самоков: Местност Дългата поляна, Местност Калковско Манастирче, Местност Лавандула, Местност Мало Равнище, Местност Мечката, Местност Пашо, Местност Ренов дол, Местност Татарски Брод, Местност Циментово Кладенче, Местност Червената Земя, Местност Щъркелово гнездо, Местност Язовир Искър

На 09.08.2017 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Самоков: Местност Дългата поляна, Местност Мало Равнище, Местност Татарски Брод, Местност Щъркелово гнездо

За периода 07-11.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Местност Дългата поляна, Местност Мечката, Местност Татарски Брод

На 07.08.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Самоков: Местност Язовир Искър

На 07.08.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Шипочане

На 09.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Широки дол: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 9-та, Местност Татарски Брод

На 08.08.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 10:00 - 15:30 ч./ -  Ярлово: УПИ ХII-562, Кв. 55, 002159, Екатте 87552, 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 42-ра, 43-та, 45-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Борова гора, М. Грамаге, ПИ 013001 Местност Св. Петка, ПИ №578, Стоп. Двор, УПИ XVI Пл. 260 Кв. 16

Община Своге  

На 08.08.2017 г. /10:15 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./; на 09.08.2017 г. /09:45 - 14:15 ч./ -  Бов, Общ. Своге: Бовска Габровница, Луково

На 08.08.2017 г. /10:15 - 10:30 ч.; 10:30 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./; на 09.08.2017 г. /09:45 - 14:15 ч./ -  Губислав

На 08.08.2017 г. /10:15 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./; на 09.08.2017 г. /09:45 - 14:15 ч./ -  Дружево

На 08.08.2017 г. /12:30 - 15:00 ч./ -  Искрец: Божица, Бреза, Габер, Иван Вазов, Искра, Калоян, Махала Божица, Морава, Тепавицата, Христо Ботев

На 08.08.2017 г. /10:15 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./; на 09.08.2017 г. /09:45 - 14:15 ч./ -  Лакатник, Общ. Своге: Васил Левски, Венец, Георги Бенковски, Градище, Иван Вазов, Извора, Искър, Ковайски дол, Кокиче, Кръстат Камък, Куленица, Мах. Радеж ТП Равна Нива, Махала Държанчова Нива, Пробойница, Първи май, Роза, Стара планина, УПИ V-68, Кв. 19

На 08.08.2017 г. /10:30 - 16:00 ч./ -  Лакатник, Общ. Своге: Пробойница

На 08.08.2017 г. /10:15 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./; на 09.08.2017 г. /09:45 - 14:15 ч./ -  Левище

На 08.08.2017 г. /10:15 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./; на 09.08.2017 г. /09:45 - 14:15 ч./ -  Миланово, Общ. Своге: Васил Левски, Ком, Мах. Кат, Мах. Мъжев Дел, Мах. Ръжища, Мах. Свражен, Мъжев Дел, Ропотамо, Стара планина, УПИ-XV-46

На 08.08.2017 г. /10:15 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./; на 09.08.2017 г. /09:45 - 14:15 ч./ -  Оплетня: Парцел V-94, Кв. 3

На 08.08.2017 г. /10:00 - 14:30 ч./ -  Своге: Алилица, Възраждане, Градище, Грохотен, Махала Свиново, Слънце, Турист

На 08.08.2017 г. /10:15 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./; на 09.08.2017 г. /09:45 - 14:15 ч./ -  София: Костенски Водопад/Васил Дим

Община Сливница  

На 09.08.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./; на 10.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./; на 11.08.2017 г. /09:15 - 16:30 ч.; 09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Беренде, Общ. Драгоман

На 09.08.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./; на 10.08.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Бърля

На 09.08.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./; на 10.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./; на 11.08.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Врачеш: Александър Стамболийски

За периода 09-11.08.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 09:15 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Връдловци

На 09.08.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./; на 10.08.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Годеч: Академик Игнат Емануилов, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Баба Тонка, Бор, Борова гора, Брест, Васка Емануилова, Височка, Градина, Грамада, Елечанова, Заводска, Зли дол, Иван Вазов, Иглика, Игнат Емануилов, Йовкина, Ком, Липа, Люляк, М. Молак, Махала Елечанова, Махала Молак, Молак, Молашка, Нишава, Новодомска, Нягулова, Петров рид, Петрова бара, Пуалица, Ракета, Раковски, Свобода, Синчец, Слънчев бряг, Стойкина, Теменуга, УПИ 4-344, Кв. 45, Христо Смирненски, Царина, Шипка, Явор

За периода 09-11.08.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 09:15 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Голеш, Общ. Годеч: Парцел VIII-413, Кв. 26

На 09.08.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./; на 10.08.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Губеш: УПИ VII-125, Кв. 18

На 09.08.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./; на 10.08.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Комщица

На 09.08.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./; на 10.08.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Равна, Общ. Годеч

На 09.08.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./; на 10.08.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Ропот

На 07.08.2017 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Ангел Кънчев, Васил Левски, Вишая, Доктор Памукчиев, Захари Стоянов, Капитан Олимпи Панов, Освобождение, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Патриарх Евтимий, Тодор Каблешков, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цар Калоян, Шипка

За периода 07-11.08.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Васил Петлешков, Георги Бенковски, Иван Вазов, Капитан Атанас Узунов, Максим Горки, Нешо Бончев, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Сливница, Стефан Караджа, Цар Симеон Велики, Юрий Гагарин

На 09.08.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./; на 10.08.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Смолча

На 09.08.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 10:00 - 16:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./; на 10.08.2017 г. /09:30 - 16:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./; на 11.08.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Станинци

На 09.08.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./; на 10.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./; на 11.08.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Чепърлинци

Община Чавдар  

На 10.08.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Петрич, Общ. Златица: П-Л III-124, Кв. 12, Х-97, Кв. 24

Община Челопеч  

На 11.08.2017 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Златица: Бор, Васил Левски, Вилна зона Черешака, Гълъбец, Златишки проход, Извън регулация, Липа, Оборище, ул. „Синчец“.

 

Видинска област

Община Видин  

На 07.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./; на 08.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./; на 09.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./; на 10.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./; на 11.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Ивановци, Общ. Видин: ул. „Втора“, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Шеста, Шестнадесета

На 07.08.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./; на 08.08.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./; на 09.08.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Слана бара: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Осемнадесета, Осма, Парцел 2 Кв 4, Парцел 6 Кв 6, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 10.08.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./; на 11.08.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Слана бара: Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън регулация № на Имото 020054, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, УПИ 21 - 248 - Кв 35, Четиринадесета, Шестнадесета

Община Макреш  

На 11.08.2017 г. /09:45 - 15:15 ч./ -  Киреево: Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 07.08.2017 г. /09:45 - 15:15 ч./; на 08.08.2017 г. /09:45 - 15:15 ч./; на 09.08.2017 г. /09:45 - 15:15 ч./; на 10.08.2017 г. /09:45 - 15:15 ч./ -  Киреево: Втора, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Петнадесета, Първа, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

За периода 07-11.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Подгоре: Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Искър, Йоло Гергов, Йосиф В. Сталин, Ленин, Михаил Здравков, Пейо К. Яворов, Перчо Йорданов, Пирин, Стоян Милков, Тодор Петров, Черно Море, Юрий Гагарин

Община Ново село  

За периода 07-11.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Неговановци: Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, УПИ 3 - 451 Кв 35, Четвърта, Шеста

На 10.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 11.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Флорентин: Дванадесета, Единадесета, Първа, Седемнадесета, Тринадесета, Четиринадесета, ул. „Шестнадесета“.

 

Област Монтана

Община Берковица  

На 09.08.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Берковица: 086014 Землището на с. Бързия

За периода 07-09.08.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ Берковица: Акация, Александровска, Антим I, Ашиклар, Витоша, Георги Сава Раковски, Д-р Иван Панов, Д-р Иван Панов(9 септември), Даме Груев, Йордан Радичков, Ком, Митрополит Кирил, Оборище, Огоста, Петър Берковски, Площад Свобода, Площад Славейков, Сливница, Страцимировска, Тракия, Цар Крум, Чаталджа, Червена стена

На 09.08.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Бързия: Артец, Малина, Младост, Петроханска, ПИ 086028 и ПИ 086029, Пръшковица, Равнище

На 10.08.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Ягодово, Общ. Берковица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Вречна, Георги Димитров, Георги Трайков, Дълбоки дол, Еделвайс, Карян, Малка река, Марков кладенец, Разсланица, Синчец, Среченска бара, Христо Ботев, Ягода

Община Бойчиновци  

За периода 07-11.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Ерден: Втора, Двадесет и Осем, Извън регулацията, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Тридесет и Девет, Тринадесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Едно, Шеста

Община Вълчедръм  

На 10.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Бъзовец, Общ. Вълчедръм: Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Васил Воденичарски, Васил Левски, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Вазов, Игрище, Лиляна Димитрова, Ломска, Ломска, Любен Каравелов, Покрайна, септемврийска, септемврийска

На 11.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Златия, Общ. Вълчедръм: Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Поп Томов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гогол, Здравец, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Кубрат, Люляк, Мирон Тодоров, Мичурин, Млада Гвардия, Никола Кръстев, Пушкин, Стефан Караджа, Титов

Община Вършец  

На 10.08.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Вършец: 420. 127. 28, Васил Априлов, Васил Левски, Местност Милкина ливада, Никола Й. Вапцаров, Раковска, Трети март(Братя Леон), Хисаря, Цар Калоян(Г. Яничков), Червени Камък

На 11.08.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Вършец: Ботуня(9-ти септември), България(В. Коларов), Васил Левски, Георги Бенковски(11 септ), Република(Г. Димитров), Стефан Стамболов(Г. Моцов), Четвърта, Шести септември(Заводска), Шипка

На 09.08.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Горна Бела Речка: Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

Община Георги Дамяново  

На 11.08.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Георги Дамяново: Двадесет и Девета, Двадесет и Пет, Двадесет и Седма, Двадесет и Три, Двадесет и Шест, Десета, Единадесета, Първа, Трета, Тринадесет, УПИ 8 Кв. 3, Четвърта, Четиринадесет

На 09.08.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./; на 11.08.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Георги Дамяново: Извън регулацията, Местност Помеждинска бара, Местност При Манастира, Четвърта

Община Лом  

На 09.08.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Ковачица: Двадесет и Седем, Двадесет и Шест, Дванадесет, Единадесет, Извън регулацията, Местност Втори Стопански двор, Местност Читалище, Тридесет и Две, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Първа

За периода 07-11.08.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом: Асен Разцветников, Бено Първанов(Синчец-Мл. ), Бойка Войвода, Бреза, Горанова Чешма, Гредовете, Детелина(Ален мак), Димитър Ралчев(Черв. Знаме, Елин Пелин, Иван Петков(Т. Никодимов), Йолова Чешма, Калинка, Митко Александров, Младеново/Пейо Яворов, Петър Попнинов, Сергей Румянцев, Славянска(Г. Димитров), Софийска, Страхил Войвода, Трифон Панов(Марин Цеков), Училищна, Христо Ясенов, Шиновец, Ясен

На 09.08.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Лом: Бозвели, Васил Априлов, Пирот, Пристанищна(Лом. Комуна), Славянска(Г. Димитров), Трети март, Търлис(Русин Костов), Цветко Павлов(Ал. Караст)

На 07.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сливата: Васил Коларов, Видинско шосе, Кошута, Томова, Юрий Гагарин

На 08.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Трайково: 1-49, Батак, Васил Коларов, Виолета Рангелова, Витоша, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Благоев, Ком, Комсомолска, Левски, Младен Йорданов, Неофит Ломски, Родопа, Средна гора, Стара планина, Таси Никодимов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

Община Монтана  

На 08.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Габровница, Общ. Монтана: Асен Беломелски, Гарата, Георги Димитров, Георги Цаков, Димитър Янкин, Иван Беломелски, Индустриална, Китката, Никола Гмурски, Петър Лазаров, Сава Стоянов, Стоян Ненков, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цеко Видлишки

На 07.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Горна Вереница: Връбовчец, Главна, Гробарска, Индустриална, Копривска, Мърфи, Панорама, Паньовска, Пета, Петнадесета, Седемнадесета, Трета, Цолинска, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 07.08.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Долна Вереница: 329200, Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Седма, Двадесет и Шеста, Двадесета, Извън регулацията, Трета, Тридесет и Девета, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Шеста, Тридесета, Четиридесета, Четиринадесета

На 08.08.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Монтана: Арда, Беласица, Витоша, Димитър Талев(Ц. Тодоров), Извора(Б. Бистрица), Камчия, Клокотница(Г. Михайлов), Кошарhик, Мальовица, Мусала, Нов Живот, Оборище, Одрин(Миладин Кунчев), Одрин/Миладин Кунчев/, Охрид, Парта, Петко Каравелов, Петър Богдан, Тинтява, Хан Кубрат, Цар Борис III-ти(З. Попов), Черковна(Иван Бобанов), Чучулига

На 08.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Монтана: Васил Друмев, Веренишка(М. Веренишки), Генерал Столетов(А. Греков, Димитър Талев(Ц. Тодоров), Кокиче, Хан Тервел(Н. Алексиев), Цар Борис III-ти(З. Попов)

За периода 09-11.08.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Монтана: Васил Левски, Гладстон, Граф Игнатиев(В. Коларов), Любен Каравелов, Отец Паисий, Хаджи Димитър, Христо Ботев

За периода 10-11.08.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Монтана: Георги Пеячевич, Илия Маринов, Неофит Бозвели, Петър Парчевич

За периода 07-10.08.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Монтана: Димитър Ерийски(Ст. Алов), Добри Войников, Захари Янчев, Ивайло, Извън регулацията, Константин Фотинов, Нов Живот, Одрин(Миладин Кунчев), П. А. Славков(Г. Николов), Петър Богдан, Петър Делян, Хан Омуртаг, Хан Пресиян, Черноризец Храбър

Община Чипровци  

На 07.08.2017 г. /08:45 - 09:30 ч./; на 09.08.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 17:30 - 18:00 ч./; на 10.08.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 17:30 - 18:00 ч./; на 11.08.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 17:30 - 18:00 ч./ -  Белимел: Местност Ливагето

На 07.08.2017 г. /08:45 - 09:30 ч./; на 09.08.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 17:30 - 18:00 ч./; на 10.08.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 17:30 - 18:00 ч./; на 11.08.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 17:30 - 18:00 ч./ -  Железна

На 09.08.2017 г. /09:00 - 18:00 ч./; на 10.08.2017 г. /08:30 - 18:00 ч./; на 11.08.2017 г. /08:30 - 18:00 ч./ -  Мартиново: Вец Мартиново

На 07.08.2017 г. /08:45 - 09:30 ч./; на 09.08.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 17:30 - 18:00 ч./; на 10.08.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 17:30 - 18:00 ч./; на 11.08.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 17:30 - 18:00 ч./ -  Мартиново: Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста

На 09.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Превала: Адмирал Нахидов, Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Заводска, Замфир Попов, Иван Бобанов, Иван Вазов, Извън регулацията, Кирил и Методи, Ленин, Лика Рачин, Младост, Морава, Огоста, Пеньо Пенев, Петър Калафатов, Родопи, септемврийци, Тунджа, Христо Ботев, Христо Михайлов, Широка планина, Янтра

На 10.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Превала: Гаврил Генов, Георги Дамянов, Иван Бобанов, Местност Ширина, Огоста, Орешак, Петър Калафатов, Стара планина, Стопанска, Христо Ботев

На 07.08.2017 г. /08:45 - 09:30 ч./; на 09.08.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 17:30 - 18:00 ч./; на 10.08.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 17:30 - 18:00 ч./; на 11.08.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 17:30 - 18:00 ч./ -  Чипровци: 23-ти септември, 81390. 128. 663 Мангесина ливада, Александър Костов, Александър Стамболийски, Балканска, Бенковски, Богдан Маринов, Васил Левски, Витоша, Волга, Гагарин, Георги Димитров, Георги Пеячевич, Д-р Тако Андреев, Даскал Живко, Даскал Стамен, Деяна Войвода, Димитър Благоев, Димитър Филипов, Дядо Лилчо, Ехо, Жельо Войвода, Иван Станиславов, Извън регулацията, Калето, Ком, Лука Андреин, Люляк, Минзухар, Михайл Шипков, Никола Й. Вапцаров, Огоста, Осми март, Павлето (В. Коларов), Петър Богдан, Петър Парчевич, Рила, Ропотамо, Семко Войвода, септемврийци, Смит Войвода, Стара планина, Стефан Дуньов, Точо Войвода, Три Чуки, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Чипровска Комуна, Шипка, Яко Войвода

Община Якимово  

На 11.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дългоделци: 23-ти септември, Александър Стамболийски, Ангел Йотов, Бдинска, Благой Иванов, Гео Милев, Георги Димитров, Дамян Найденов, Димитър Благоев, Евгени Дамянов, Кирил и Методи, Лика Рачин, Ломска, Мерата, Милко Василев, Райко Даскалов, Раковска, Ценко Попов, Чайка, Червената стена.

 

Област Враца

Община Бяла Слатина  

За периода 07-11.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Бяла Слатина: ул. „Арда“, Бачо Киро, Георги С. Раковски, Елин Пелин, Здравец, Златия, Искър, Кръстовище Златия и Г. Раковски, Ломска, Любен Каравелов, Марица, Места, Мизия, Мир, Никола Вапцаров, Николай Хрелков, Пирин, Родопи, Родопи, Росица, Сердика, Солунска, Средец, Тодор Каблешков, Тунджа, Цар Иван Шишман

Община Враца  

На 07.08.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./; на 08.08.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./; на 09.08.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./; на 10.08.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./; на 11.08.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Враца: Братя Миладинови, Демокрация, Димчо Дебелянов, Иван Ангелов, Кирил Буюклийски, Металург, Мито Орозов, Поп Тодор Врачански, Сестри Хаджикръстеви

На 11.08.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Враца: Екзарх Йосиф

На 09.08.2017 г. /10:30 - 13:00 ч./ -  Враца: Мито Орозов

Общини Мизия, Оряхово, Козлодуй, Хайредин

На 07.08.2017 г. /12:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бутан: 1-ви май, 23-ти септември, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Асен Костов, Батак, Бачо Киро, Безименна, Беласица, Благой Иванов, Босилеградска, Вардар, Васил Априлов, Васил Воденичарски, Вела Пеева, Вела Пискова, Вихрен, Владимир Цветков, Враца, Връшка чука, Ген. Гурко, Ген. Копчев, Ген. Николаев, Ген. Петър Панчевски, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Димитров, Граф Игнатиев, Гроздан Пешов, Даниел Баи, Димитър Благоев, Димитър Борисов, Драгоман, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Иван Кордов, Иван Тодоров Ангелов, Извор, Извън регулацията, Искър, Йорданка Чанкова, Калиманица, Камчия, Кирил и Методий, Климент Охридски, Лазар Драйчев, Ленин, Лозенград, Ломска Комуна, Любен Каравелов, Места, Местност Лъката, Милин Камък, Мир, Младен Първанов, Надежда, Никола Вапцаров, Никола Димитров Тодоров, Никола Петранин, Огоста, Околоселска, Осогово, Охрид, Панагюрище, Петър Костов, Петър Костов, Пирин, Плиска, Преслав, Проф. Методи Балевски, Радецки, Радойково, Райко Даскалов, Речка, Рила, Руен, София, Софроний Врачански, Стефан Ликов, Стоянка Копчева, Стоянка Копчева, Струма, Тимок, Тракия, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Калоян, Цар Самуил, Черна, Шипка, Юрий Гагарин, Янтра; Гложене, Общ. Козлодуй: Акация, Александър I-ви, Александър Стамболийски, Братя Миладинови, Васил Друмев, Васил Коларов, Вела Пеева, Гео Милев, Дунав, Извън регулацията, Искър, Йонко Милев, Йордан Лютибродски, Йордан Юнчев, Кирил и Методий, Ленин, Маршал Бирюзов, Местност Падината, Мур, Оборище, Огоста, Паисий Хилендарски, Петко Р. Славейков, Рила, Скът, Стара планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Юрий Гагарин, Яким Деспотов;  Козлодуй: Радецки; Крива бара, Общ. Козлодуй: 23-ти септември, 9-ти септември, 9-ти септември, Антон Иванов, Багджийска, Благой Иванов, Бригадирска, Бузлуджа, Васил Воденичарски, Васил Левски, Васил Левски, Владимир Цветков, Владимир Цветков, Гаврил Генов, Ген. Владимир Заимов, Ген. Гурко, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дафинка Чергарска, Дерето, Дунав, Йорданка Чанкова, Ком, Крайна, Кубадин, Лиляна Димитрова, Малчика, Марица, Мир, Огоста, Пейо Яворов, Петър Костов, Радецки, Рила, Стара планина, Христо Ботев, Черковна; Манастирище, Общ. Хайредин: 9-ти септември, Александър Стамболийски, Ангел Василев Костов, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги Цв. Пълов, Дафинка Чергарска, Дунав, Ивайло, Иван Михайлов, Индира Ганди, Лазар Драйчев, Лиляна Димитрова, Местност Макавееца, Опълченска, Петър Ненков, Пчелина, Станке Димитров, Стара планина, Тодор Каблешков, Хан Крум, Цар Самуил, Чавдар, Червена армия; Мизия;  Михайлово, Общ. Хайредин: 23-ти септември, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Априлско въстание, Батак, Безименна, Беласица, Бистрица, Васил Воденичарски, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Видин, Витоша, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Горан Червеняшки, Дафинка Чергарска, Димитър Благоев, Драва, Дунав, Замфир Попов, Иван Вазов, Йордан Лютибродски, Кирил и Методий, Ломска, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Мусала, Огоста, Панайот Хитов, Пеньо Пенев, Петко Р. Славейков, Плиска, Райко Даскалов, Родопи, Росица, Сергей Румянцев, София, Станке Димитров, Страхил Войвода, Томин Мост, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цвятко Радойнов; Хайредин: Ален мак, Ален мак, Ангел Боков, Ангел Боков, Асен Златаров, Баба Тонка, Баба Тонка, Бачо Киро, Борис Гавазки, Васил Воденичарски, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Гръмнатото, Дафинка Чергарска, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Добрич, Драгоман, Драгоман, Дунав, Елин Пелин, Здравец, Иван Козарев, Иван Нивянин, Иглика, Иглика, Клементина, Крум Аврамов, Кръстьо Боков, Лазар Драйчев, Латинка, Лиляна Димитрова, Лъката, Любен Каравелов, Македония, Малчика, Малчика, Местност Влашко - Селска Падина, Местност Ливадето, Местност Минзухар, Митко Палаузов, Младен Машов, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Оборище, Огоста, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пирин, Плиска, Площад на Героите, Поройна, Рила, Росица, Савчо Дишов, Стралджа, Тетевенска, Тодор Бушев, Търговска, Търнето, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Самуил, Цветан Томов, Юрий Гагарин, Яне Сандански, Янкова Падина, Ястребино, Яташка, На 07.08.2017 г. /08:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Войводово, Общ. Мизия: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Иван Вазов, Кюстендилска, Никола Вапцаров, Пенчо Славейков, Христо Ботев; Крушовица, Общ. Мизия: 213031, М. &Quot; Гладно Поле&Quot; Аврам Стоянов, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Бачо Киро, Безименна, Битуля, Братя Миладинови, Васил Воденичарски, Васил Левски, Васил Петлешков, Гаврил Генов, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Кирков, Д-р Петър Берон, Дафинка Чергарска, Димитър Василев Станкулов, Димитър Тошков Петров, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Йончо Стайков, Лазар Драйчев, Ленин, Люлин, М. Шировица, Местност Турски дол, Местност Червено Кладенче, Минко Костадинов, Неофит Бозвели, Никола Стефанов, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петър Цветков, Пирин, Проф. Иван Митев, Райко Даскалов, Скът, Спас Гергов Дицов, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Стаменов Гергов, Хаджи Димитър, Христо Ангелов Панов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цветко Найденов Тачов, Цоло Николов;  Липница, Общ. Мизия: 28-ми Април, 9-ти септември, Александър Стамболийски, Вардар, Васил Воденичарски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Горан Буджански, Драва, Дунав, Иван Вазов, Местност Ливадето, Никола Вапцаров, Осъм, Райко Даскалов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Пудрийски, Цоло Върбанов, Юрий Гагарин, Янтра;  Мизия: Врачанско шосе;  Софрониево: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Антим I-ви, Асен Златаров, Беласица, Бор, Боровец, Бузлуджа, Васил Воденичарски, Васил Левски, Веслец, Въртопа, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Михайлов, Георги С. Раковски, Гладно Поле, Гъмза, Дафинка Чергарска, Дълбока Падина, Еделвайс, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Звезда, Ивайло, Иглика, Камчия, Кирил и Методий, Коста Нинов, Лазар Драйчев, Лъката, Малчика, Местност Селскостопански двор, Митко Палаузов, Морава, Мусала, Оборище, Огоста, Одрин, Околчица, Оряховска, Павлова Могила, Пеньо Пенев, Петко Р. Славейков, Пирин, Плиска, Позитано, Преслав, Радецки, Рашово Бърдо, Рила, Родопи, Роза, Роза Димитрова, Русалка, Светлина, Софроний Врачански, Средна гора, Стара планина, Странджа, Стубел, Сърбеница, Трудовец, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Калоян, Цола Драгойчева, Чучулига, Шипка, Янтра

На 07.08.2017 г. /14:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гложене, Общ. Козлодуй: 8-ми март, Александър I-ви, Александър Стамболийски, Безименна, Бели брег, Братя Миладинови, Васил Друмев, Видин, Вит, Витоша, Георги С. Раковски, Драва, Дунав, Иван Вазов, Иван Димитров, Извън регулацията, Йонко Милев, Йордан Юнчев, Ленин, Марица, Маршал Бирюзов, Минзухар, Мир, Никола Вапцаров, Оборище, Огоста, Петко Р. Славейков, Погранична, Роза, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Яким Деспотов;  Мизия: 3-ти март, 655 и 656, 9-ти септември, Александър Якимов, Александър Якимов, Баба Тонка, Бачо Киро, Блокове на Апк, Бузлуджа, Васил Воденичарски, Васил Левски, Вела Пискова, Вела Пискова, Веслец, Витоша, Врачанско шосе, Гаврил Генов, Гаврил Генов, Гаврил Георгиев, Гаврил Георгиев, Ген. Гурко, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Кирков, Дафинка Чергарска, Дафинка Чергарска, Дафинка Чергарска, Дико Илиев, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Драган Цанков, Елин Пелин, Жил. Комплекс Кцх, Здравец, Ивайло, Илия Байрамов, Йордан Йовков, Ком, Кузман Янкулов, Кузман Янкулов, Лазар Драйчев, Лазар Кунчев, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Люлин, Местност Герена, Милин Камък, Митко Палаузов, Младежко Общежитие на Кцх, Мургаш, Общежитие, Осогово, Панайот Волов, Пейо Яворов, Перущица, Петко Банков, Петко Банков, Петко Йотов, Петко Йотов, Петко Йотов, Петър Атанасов, Петър Атанасов, Петър Атанасов, Пирин, Преслав, Преспа, Сергей Румянцев, Сергей Румянцев, Сергей Румянцев, Скът, Сливница, Софроний Врачански, Средна гора, Страцин, Струма, Тодор Каблешков, Тодор Каблешков, Тоно Петров, Тоно Петров, Училищна, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Якимов, Цанко Церковски, Цар Освободител, Цветко Палибачийски, Шипка, Шипка, Юрий Венелин, Юрий Венелин, Юрий Венелин, Яне Сандански, Яница, Янтра;  Оряхово: Йордан Йонов; Сараево: Бачо Киро, Безименна, Васил Левски, Елин Пелин, Иван Вазов, Хаджи Димитър, Христо Ботев;  Хърлец: 9-ти септември, 9-ти септември, Августа, Александър Стамболийски, Антим I-ви, Безименна, Благой Иванов, Васил Воденичарски, Васил Левски, Васил Петлешков, Вела Пеева, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Георги С. Раковски, Дафинка Чергарска, Димитър Благоев, Добруджа, Драва, Елин Пелин, Иван Вазов, Иван Нивянин, Искър, Йорданка Чанкова, Калето, Калето, Кап. Петко Войвода, Кап. Петко Войвода, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Кольо Фичето, Л. Живкова, Любен Каравелов, Марица, Местност Селскостопански двор, Мизия, Минзухар, Мир, Митко Палаузов, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Оборище, Огоста, Одрин, Осоговска, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Пейо Яворов, път 11, Рила, Скът, Тодор Каблешков, Трапезица, Трепетлика, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Освободител, Цар Самуил, Червена Роза, Шипка, Юрий Гагарин, Явор, Яне Сандански, Янтра

Община Оряхово  

За периода 07-11.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч/ -  Оряхово: Алея на мира и дружбата, Бачо Киро, Васил Петлешков, Добруджа, Иван Вазов, Момчил войвода, Райня княгиня, Родопи, Силистра, Странджата, ул. „Цар Калоян“.

 

Ловешка област

Община Априлци  

На 09.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./; на 10.08.2017 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Велчево, Общ. Априлци: ул. „Васил Левски“, Местн. Джокари, Местн. Мачковци

 Гумощник: Вилна зона 1, Клиновци, Лакарево, Мах. Лакарево, Мах. Реката, Мах. Селце, УПИ I Кв. 35, Цанко Влаховски, Чакърска

 Дебнево: 20300. 161. 87, Балкан, Боровец, Буковец, Васил Драганов, Видима, Възраждане, Девети септември, Доктор Казаков, Дружба, Здравец, Златешка, Зънтаров, Илия Матев, Калето, Калчо Консулов, Клокотница, Крайбрежна, Липака, Лъгът, Люлякова, Мах. Беров Мост, Мир, Оборище, Осми март, Петко Колев, Преспа, Първомайска, Радецки, Стара планина, Троян, Христо Ботев, Христо Чулев, Червено Знаме, Червещица, Явор

На 10.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч./ -  Дебнево: 20300. 161. 87, Балкан, Боровец, Буковец, Васил Драганов, Видима, Възраждане, Девети септември, Доктор Казаков, Дружба, Здравец, Златешка, Зънтаров, Илия Матев, Калето, Калчо Консулов, Клокотница, Крайбрежна, Липака, Лъгът, Люлякова, Мир, Оборище, Осми март, Петко Колев, Преспа, Първомайска, Радецки, Стара планина, Троян, Христо Ботев, Христо Чулев, Червено Знаме, Червещица, Явор

Община Ловеч  

На 08.08.2017 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Александрово, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бенковски, Борис Данков, Борислав, Братя Миладинови, Братя Павлови, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Владайска, Габровска, Генерал Скобелев, Гено Димов, Гео Милев, Денчо Влайчев, Димитър Рашков, Дунав, Ивайло, Иван Вазов, Кирил Павлов, Козлодуй, Крайна, Леге, Лъга, Любен Каравелов, Мадара, Местност Стопански двор, Местност Ямата, Нейко Найденов, Оборище, Одринска, Опълченска, Осъм, Павел Баев, Пиринска, Покой, Поляна, Преслав, Преспа, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Район Ж. П. Гара, Раковска, Рачо Радев, Рила, Родопа, Свети Кирил и Методий, Свобода, Сергей Румянцев, Средна гора, Стара планина, Стефан Караджа, Страцин, Съединение, Трети март, Хаджи Димитър, Хемус, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цариград, Цоньо Василев, Чайка, Шипка, Явор

На 12.08.2017 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Александрово, Общ. Ловеч: Бузлуджа, Витоша, Лъга, Павел Баев, Родопа

На 09.08.2017 г. /08:30 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гостиня: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Иванов, Иван Вазов, Иван Генов, Илия Симеонов, Кирил и Методий, Княз Борис 1, Любен Каравелов, Михо Нечев, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Яким Груев

На 08.08.2017 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Деветаки: Беласица, Беляновец, Буздлужа, Васил Левски, Витоша, Волов, Ганчева, Георги Бенковски, Деветашка Пещера, Иван Вазов, Инж. Павел Петров, Искър, Крайполе, Липовец, Люлин, Марица, Местност Мутьова поляна, Московска, Осъм, Отец Паисий, Охрид, Пирин, Проф. Асен Златаров, Рила, Римна, Росица, Свети Кирил и Методий, Стара планина, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Червен бряг, Черковна, Черна река, Чурковец, Янтра

 Дойренци: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Барата, Бачо Киро, Васил Данков, Васил Левски, Весела поляна, Върбан Пешев, Гарова, Генерал Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Ганев, Димитър Аджарски, Димо Панев, Добри Цвятков, Дойчо Минков, Доктор Г. М. Димитров, Дунав, Иван Вазов, Любен Каравелов, Местност Ваганска бара, Местност Прелеза, Младост, Недялко Русинов, Неофит Рилски, Никола Й. Вапцаров, Оборище, Овчарска, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Р. Славейков, Петър Стефанов, Поляната, Свети Свети Кирил и Методи, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Киров, Тотю Стоянов, Търговска, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Цанко Начков, Цар Иван Шишман

На 09.08.2017 г. /08:30 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дойренци: Гарова

На 08.08.2017 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дренов: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Атанас Ангелов, Баба Тонка, Бадьовец, Баира, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Левски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Ген. Тотлебен, Георги Кирков, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Калето, Крачун Атанасов Конов, Любен Каравелов, Люляци, Марин Дринов, Митю Христов, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Пипков, Патриарх Евтимий, Петър Петров Шантропов, Плиска, Райна Княгиня, Сан Стефано, Стефан Караджа, Тинтява, Трети март, Хаджи Димитър, Хаинбоаз, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Цонев

На 08.08.2017 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Дъбрава, Общ. Ловеч: Васил Левски, Горски пътник, Илинден, Местност Каптажа, Трети март, Чер Недялко, Шести септември

На 09.08.2017 г. /08:30 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Йоглав: Александър Стамболийски, Бенковски, Васил Левски, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кокиче, Латинка, Мелнишка, Мусала, Никола Василев, Опълченска, Осъм, Отец Паисий, Пирин, Рила, Соргоня, Стара планина, Странджа, Съединение, Трети март, Хан Аспарух, Хемус, Христо Ботев

На 08.08.2017 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Йоглав

На 08.08.2017 г. /08:30 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ловеч: 34-ти Пехотен Полк, Бяло Море, Източна Индустриална зона, Осъмска, Филип Тотю, Хан Кубрат

На 07.08.2017 г. /11:45 - 12:55 ч./ -  Ловеч: 34-ти Пехотен Полк, Васил Левски, Велико Търново, Гарата, Жп Спирка, Източна Индустриална зона, Мадара, Местност Велур, Местност Липака, Местност Печковец, Местност Синан Тепе, Местност Стратеш, Митропол. Дионисий Ловчански, Мостова, Никола Цвятков, Осъмска, Сирко Станчев, Тодор Кирков, Хан Кубрат

На 09.08.2017 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ловеч: I Кв. 2А, Васил Левски, Жп Спирка, Източна Индустриална зона, Местност Печковец, Местност Синан Тепе, Митропол. Дионисий Ловчански, Мостова, Никола Цвятков, Сирко Станчев, Тодор Кирков, Филип Тотю, Хан Кубрат

На 07.08.2017 г. /12:00 - 12:45 ч./ -  Ловеч: I Кв. 2А, Източна Индустриална зона, Местност Синан Тепе, Филип Тотю, Хан Кубрат

На 09.08.2017 г. /12:00 - 12:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:45 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ловеч: Баховско шосе, Гарата, Местност Полето, Плевенско шосе, Подп. Александър Кусев, Северна Индустриална зона, Северна Индустриална зона

На 08.08.2017 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Ловеч: Доктор Съйко Съев

На 09.08.2017 г. /08:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:30 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ловеч: Местност Липака, Местност Синан Тепе

На 08.08.2017 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ловеч: Северна Индустриална зона

На 09.08.2017 г. /08:30 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Пресяка: Александър Стамболийски, Васил Левски, Възрожденска, Габрака, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Калето, Климент Охридски, Любен Каравелов, Местност Стравиц, Местност Ялията, Потока, Райко Даскалов, Свети Кирил и Методи, Стара планина, Стефан Караджа, Съби Даскалов, Тодор Каблешков, Христо Смирненски

На 09.08.2017 г. /08:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Пресяка: Местност Стравиц

На 09.08.2017 г. /08:30 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Смочан: Албанска, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Местност Ялията, Осъмска, Отец Паисий, Панайот Волов, Рила, Стара планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Каблешков, Трети март, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 08.08.2017 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Тепава: Александър Стамболийски, Атанас Илиев, Бяло Море, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Георги Трайков, Дунав, Зорница, Иван Вазов, Искър, Княз Борис, Княз Имеритински, Кокиче, Местност Извора, Местност Каптажа, Оборище, Осоговска планина, Осъм, Отец Паисий, Петко Р. Славейков, Синчец, Стара планина, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Черно Море, Юрий А. Гагарин

На 09.08.2017 г. /08:30 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Умаревци: Александър Македонски, Балатон, Балкан, Васил Левски, Вежен, Генерал Скобелев, Георги С. Раковски, Десислава, Драгоман, Дунав, Искра, Кокиче, Кракра, Липа, Люлин, Люляк, Местност Чоловски Баир, Никола Помов-Комитата, Опълченска, Осъмска, Преспа, Проф. Асен Златаров, Рила, Росица, Свети Кирил и Методий, Стара планина, Трети март, Христо Ботев, Черно Море, Чукалска, Шипка

На 09.08.2017 г. /12:00 - 12:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:45 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Умаревци

Община Луковит  

За периода 07-11.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Карлуково: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Иванов, Градище, Дико Илиев, Дунав, Здравец, Иван Ангелов, Искър, Кокиче, Петър Трантеев, Работническа, Юрий А. Гагарин

На 07.08.2017 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  Луковит: Момчилец

За периода 07-11.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Торос: Александър Стамболийски, Априлци, Бузлуджа, Валето, Вишиндол, Възраждане, Върбан Йотов Теслов, Гатил, Градинска, Дило Йотов, Дило Йотов, Дойчин Димитров, Кирил и Методий, Кичера, Лозарска, Люляк, Марин Табаков, Мелнична, Младост, Незабравка, Никола Вапцаров, Оборище, Пейо К. Яворов, Потока, Райна Княгиня, Стоян Георгиев, Хан Аспарух, Цар Симеон, Ягода

Община Тетевен  

За периода 07-11.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Глогово: 020009, 2204, Водна, Георги Бенковски, Еделвайс, Иван Вазов, Къдрева, Люляк, Мах. Водна, Местн. Три Могили, Местност Мастяк, Местност Ратлака, Христо Ботев

На 10.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен: 0503083, Махала Зоренишки дол, Махала Топилище

На 08.08.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен: Вит, Георги Глож, Зорница, Кокиче, Кулата, Местност Касълека, Местност Левица, Местност Рупци, Петко Найденов, Цачо Ненов

На 09.08.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Тетевен: 72343. 30. 160, Алеко Константинов, Безименна, Здравец, Калена Плоча, Махала Равнище

На 11.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Тетевен: Лечо Гайдаря

На 08.08.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Тетевен: Първи май, Христо Ботев

Община Троян  

На 07.08.2017 г. /08:15 - 10:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Балканец: Ангел Русков, Василево, Ген. Карцов, Жална, Идент. 73198. 268. 24, М. &Quot; Бельово&Quot; Краю Колев, М. Жална, Мах. Жална, Мах. Караниколти, Пенчо Тодоров, път № 35, Христо Петков, Чучул, Янко Войвода

На 07.08.2017 г. /08:15 - 10:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Бели Осъм: Балкан, Дочо Чакъров, Еделвайс, Заря, Зеленика, Козя Стена, Кокиче, Колю Бояджиев, Мах. Гунешка, Мах. Доновска, Мах. Калчевска, Мах. Катилска, Мах. Църовска, Сава Пенев, Стоян Българенчето

На 10.08.2017 г. /08:15 - 08:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Белиш: VIII-45 Кв 16, Гадевска, Гадю Иванов, Доктор Райко Радевски, Иван Ковачев, Къню и Додю Докови, Марин Лазаров, Мах. Маргатина, Мах. Минковска, Микренска, Милевска, Нено Даракчиев, Никола Панамски, Пенчо Чавдаров, Стара планина, Стойчо Илевски, Тодор Радевски, Христо Герганов, Цанко Иванов, Чакърска

 Врабево: Антон Иванов, Арх. Борис Боев, Васил Левски, Вилна зона, Втора, Георги Димитров, Девети септември, Димитър Благоев, Иван Вазов, Каля-Черква, Ленин, Ленинград, Любен Каравелов, М. Держика, Маршал Толбухин, Минко Генков, Минко Карата, Младост, Москва, Нено Даракчиев, Никола Й. Вапцаров, Никола Пънков, Първи май, Раздоле, Св. Св. Кирил и Методий, Стамен Радев, Стара планина, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Царевец, Цветан Спасов, Черно Море, Четвърта, Шипка, Юрий А. Гагарин

 Добродан: Братя Пацекови, Гара Добродан, Девети септември, Димитър Рупов, Иван Данчев, Иван Марковски, Капитан Шаров, Кирил и Методий, Колю Петров, Комсомолска, Марин Семерджиев, Местн. Доброданското, Минко Гадев, Минко Троански, Мир, Опълченска, Пенко Маринов, Раковска, Станю Минков, Стара планина, Стефан Тонков, Стопански двор, Стоян Семерджиев, Тинко Симов, Цанко Патарински, Цочо Пенков

 Калейца: Анска, Васил Ватев, Дамян Банчев, Дочо Чакъров, Керимска, Ламар, Местност Калейшко Ханче, Селски дол, Терзийска, Христо Ботев

 Ломец: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Джура, Кастроне Состра

На 08.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Терзийско, Общ. Троян: Баба Тонка, Балкан, Васил Левски, Грънчар, Девети септември, Захари Стоянов, Иван Дочев Дочковски, Изгрев, Караулна Четворка, Кирил и Методий, Ковачовец, Коман, Първомайска, Стойко Л. Донковски, Стойко Хр. Дулевски, Терзийска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цвятко Цвятковски

На 11.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян: 73198. 144. 25, 73198. 158. 104. 1, 73198. 158. 124, Ген. Карцов, Изгрев, Кв. Попишка, Лисичи Дупки, Лъгът, Мах. Малка Рибна, Нейчо Войвода, Поч. Дом Капина, Тиха, Христо Смирненски, Шести септември

На 10.08.2017 г. /08:15 - 08:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Акад. Ангел Балевски, Безименна, Васил Левски, Васил Спасов, Дунав, Разклон Калейца, Троянско Поле

На 07.08.2017 г. /08:15 - 10:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Амбарица, Ген. Карцов, Мах. Голяма Рибна, Мах. Камен Мост, Местност Беклемето, Стою Комитата

 Чифлик, Общ. Троян: Алашка, Бончевска, Вилна зона, Зюмбюл, Калчевска, Кокиче, Кьосовска, Мах. Троянска, Мах. Цанковска, Местност Лъжето, Никола Войновски, Тодор Каблешков, Хаджийска, Цановска

Община Угърчин  

На 07.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин: 68076. 291. 106, Аврамовска, Мах. Съевска

Община Ябланица  

На 09.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: 089104, Ангел Кънчев, Местност Братевец, Местност Шумака, Местност Шумнене, Мико Петков, Рила

На 08.08.2017 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: III-10 Кв. 13, Александър Стамболийски, Местност Гераня, Местност Ламбовци, Местност Шумака, Местност Шумнене, Пеловска ливада, Ширевец.

 

Плевенска област

Община Гулянци  

На 07.08.2017 г. /12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гулянци: ул. „Ал. Стамболийски“, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Баба Неделя, Батак, Бачо Киро, Бирюзов, Бузлуджа, В. Левски, В. Петлешков, Васил Априлов, Вит, Витоша, Вола, Възраждане, Г. С. Раковски, Ген Гурко, Ген Скобелев, Георги Бенковски, Гецов Геран, Гоце Делчев, Д-р Александър Войников, Демокрация, Добруджа, Драва, Дунав, Зора, Иван Асен II, Иван Вазов, Йордан Йовков, К-Н Г. Мамарчев, Камчия, Кап. Петко Воевода, Карабоаз, Кирил и Методий, Климент Охридски, Крайречна, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марица, Махмудица, Местност Беглика, Мизия, Милин Камък, Московска, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Никола Ракитин, Николай Хрелков, Оборище, Опълченска, Осми март, Отец Паисий, П. К. Яворов, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патр. Евтимй, Пеньо Пенев, Перущица, Петко Каравелов, Петър Берон, Пирин, Плевен, Преслав Каменов, Радецки, Рила, Родопи, Роза, Свобода, Симеон Йоргов, Славейков, Сливница, Софроний Врачански, Средна гора, Стара планина, Стефан Караджа, Страцин, Струма, Тодор Каблешков, Трети март, Тунджа, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Кубрат, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Симеон, Чайковска, Шести септември, Шипка, Юмрукчал, Яне Сандански

На 07.08.2017 г. /12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ленково: Гео Милев, Жасмин, Иглика, Ленко Нанков Мишев, Москва, Ю. А. Гагарин

Община Долна Митрополия  

На 08.08.2017 г. /09:15 - 13:15 ч./ -  Буковлък: Край село

На 08.08.2017 г. /09:15 - 13:15 ч./ -  Долна Митрополия: 057013, Арда, Батак, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Топалски, Вит, Г. С. Раковски, Дунав, Заводите, Заводска, Ивайло, Илю Войвода, Индустриална зона, Искър, Кирил и Методий, Климент Охридски, Куба, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Москва, Оборище, Огоста, Отец Паисий, Охрид, Панайот Волов, Парижка Комуна, Плевен, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Росица, Св. Св. Кирил и Методий, София, Средна гора, Стефан Караджа, Странджа, Тимок, Трети март, Хаджи Димитър, Хан. Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цоню Матев, Ю. А. Гагарин

На 08.08.2017 г. /09:15 - 13:15 ч./ -  Опанец, Общ. Плевен: 076008 М. Витска елия

На 08.08.2017 г. /09:15 - 13:15 ч./ -  Плевен: Витска Ялия

На 07.08.2017 г. /10:00 - 11:15 ч./ -  Тръстеник, Общ. Долна Митрополия: Освобождение, Пасището, Стопански двор

Община Долни Дъбник  

На 08.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петърница: Велико Търново, Вит, Георги Кирков, Москва, Опълченска, Осъм, Плачковска, Плиска, Славия, Студентска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветан Спасов

Община Искър  

За периода 07-11.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Долни Луковит: Ангел Кънчев, Босилеградска, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Спасов, Кирил и Методий, Нов Квартал, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Цар Симеон

За периода 07-11.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Искър, Общ. Искър: Ал Димитров, Вапцаров, Въло Йончев, Искър, Кирил и Методий, Малчика, Мара Денчева, Петлешков, Пирин, Силистра, Слави Алексиев, Тулча, Тутракан, Христо Наумов, Цвятко Георгиев

Община Левски  

На 11.08.2017 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Аспарухово, Общ. Левски: Адалберт Антонов-малчика, Арда, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Г. С. Раковски, Георги Бенковски, Камчия, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Огоста, Осъм, Панайот Волов, Пирин, Родопи, Ропотамо, Средна гора, Стара планина, Стефан Караджа, Странджа, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Янтра

На 07.08.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бацова Махала: Аврора, Адалберт Антонов-малчика, Александър Стамболийски, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Д-р Петър Берон, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Карл Маркс, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Радецки, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Средец, Станке Димитров, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю. А. Гагарин

 Българене, Общ. Левски: Ангел Бонгалов, Беласица, В Априлов, В Левски, Веселин Кръстев, Витоша, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Кочев, Иван Вазов, Клисура, Крум Драголов, Любен Каравелов, Панайот Хитов, Петко Петков, Пирин, Полтава, Преслав, Рила, Родопи, Сливница, Спас Венков, Средец, Средна гора, Стара планина, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Съботин Генов, Христо Ботев, Шипка, Янтра

На 08.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Борислав: Васил Априлов, Васил Левски, Г. С. Раковски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димчо Дебелянов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Максим Горки, Н. Й. Вапцаров, Неофит Рилски, П. К. Яворов, П. Р. Славейков, Петър Берон, Пирин, Ракитин, Рила, Св. Св. Кирил и Методий, Средна гора, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Ю. А. Гагарин

На 07.08.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Варана: Александър Филипов, Витоша, Дунав, Елията, Иван Колев, Лом, Местност Дудина, Огоста, Острицата, Осъм, Рашко Колев, Рила, Родопи, Ропотамо, Росица, Странджа, Струма, Хемус, Чайка, Чуката

За периода 08-09.08.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. и 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Варана: Местност Дудина, Местност Дудина

На 08.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Вълчитрън: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Балкан, Бачо Киро, Бенковски, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Гео Милев, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Иван Рилски, Лачко Ангелов, Любен Каравелов, Македония, Мусала, Оборище, Огоста, Опълченска, П. К. Яворов, Паисий, Пенчо Славейков, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Ресен, Родопи, Росица, Св. Св. Кирил и Методий, Скопие, Стара планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Циригова Могила, Черно Море, Янтра

На 07.08.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Градище, Общ. Левски: 23-ти септември, Ален мак, Альоша, Априлско въстание, Атанас Пенев Косев, Батак, Бели Брези, Бузлуджа, Вит, Витоша, Воденицата, Възраждане, Генчо Хинчев, Девети май, Девети Юни, Днепър, Добруджа, Драва, Дунав, Еделвайс, Етър, Искър, Йордан Вачев, Камчия, Климент Борисов, Клокотница, Козлодуй, Комсомолска, Локомотив, Лом, Мургаш, Мусала, Незабравка, Оборище, Огоста, Околовръстна, Околчица, Опълченска, Осъм, Панагюрище, Паркова, Партизанска, Партизанска Среща, Пеню Колев, Пеню Пенев, Перущица, Пионерски път, Пирин, Република, Рила, Родопи, Ропотамо, Самоцвете, септември, Стара планина, Странджа, Тараклъка, Трети март, Цар Калоян, Чавдарци, Черно Море, Шипка, Юбилейна, Янтра, Ясна поляна

На 11.08.2017 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Деляновци: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 07.08.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Изгрев, Общ. Левски: Акация, Балкан, Вардар, Витоша, Възраждане, Георги Павлов, Дунав, Евлоги Христов, Еделвайс, Заря, Игнат Величков, Камчия, Коми, Лъки, Люлин, Марица, Осъм, Пирин, Поляна, Рила, Родопи, Свобода, Стадион, Стара планина, Странджа, Тинтява, Тополница, Явор

На 08.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Каменец, Общ. Пордим: Априлов, Атанас Митев, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Витоша, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Дунав, Ивайло, Иван Вазов, Индустриална, Искър, Кирил и Методий, Люлин, Неофит Рилски, Оборище, Опълченска, Освобождение, Осъм, Отец Паисий, П. К. Яворов, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пирин, Радецки, Рила, Ропотамо, Сергей Румянцев, Средна гора, Стара планина, Стефан Караджа, Странджа, Трети март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Черно Море, Шипка, Янтра;  Катерица: Беласица, Божин Чулев, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Лиляна Бърдарова, Любен Вешков, Рила, Стара планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цветан Спасов

На 08.08.2017 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/; на 09.08.2017 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Левски, Общ. Левски: Александър Стамболийски, Индустриална

На 08.08.2017 г. /16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/; на 09.08.2017 г. /16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Левски, Общ. Левски: Александър Стамболийски, Индустриална, Индустриална

На 11.08.2017 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Левски, Общ. Левски: Васил Априлов

На 08.08.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/; на 09.08.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Левски, Общ. Левски: Индустриална

На 07.08.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Левски, Общ. Левски: Индустриална, М-ст Шаварна

На 08.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Летница, Общ. Летница: Александър Димитров

На 07.08.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:00 - 12:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Летница, Общ. Летница: Александър Димитров, България, Васил Левски, Витоша, Ген. Скобелев, Георги Раковски, Димитър Талев, Дунав, Йордан Йовков, Марин Дринов, Мусала, Никола Петков, Пенчо Славейков, Петко Д. Петков, Пирин, Пишмана, Рила, Сергей Румянцев, Сливница, Стара планина, Стефан Стамболов, Странджа, Стрелча, Тодор Каблешков, Хан Аспарух, Цанко Бакалов, Цар Самуил, Шипка

На 11.08.2017 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Малчика

На 08.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Одърне: 9-ти септември, Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Али Шарифов, Безименна, Божин Чулев, Вапцаров, Васил Левски, Витоша, Владимир Ангелов, Възраждане, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Добри Чинтулов, Едно, Захари Стоянов, Любен Вешков, Н В Грамовски, Назъм Хикмет, Пенчо Славейков, Пирин, Райко Даскалов, Рила, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Стара планина, Тодор Каблешков, Трети март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цветан Спасов

На 08.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Пелишат: 17 Партизани

На 08.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Пордим: Алеко Константинов, Балкан, Братя Миладинови, В. Априлов, Васил Левски, Веслец, Витоша, Владимир Заимов, Гурко, Драва, Дунав, Иван Божинов, Иван Вазов, Кала Тепе, Крайречна, Одеса, Радецки, Раковски, Рила, Сергей Румянцев, Скобелев, Средец, Стара планина, Стефан Караджа, Трети март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Калоян, Цар Освободител, Централна

На 07.08.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Санадиново: № 280011, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Вит, Витоша, Георги Димитров, Георги Кирков, Гоце Делчев, Д-р Петър Берон, Димитър Благоев, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Марица, Москва, Осъмски, Панайот Волов, Рила, Свобода, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю. А. Гагарин, Янтра

На 07.08.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Трънчовица: Бачо Киро, Бистрица, Витоша, Волга, Григор Вачков, Дунав, Епископ Евгений Босилков, Искър, Камчия, Малчика, Марица, Места, Митко Палаузов, Мусала, П Р Славейков, Рила, Родопи, Росица, Странджа, Тунджа, Христо Ботев, Цанко Церковски, Шипка, Янтра

На 07.08.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Червена: Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

Община Плевен  

На 10.08.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./; на 11.08.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Бохот: 1-ви май, 192008 Над село, IV-860, Ал. Стамболийски, Бачо Киро, Бенковски, Борис Шаранков, Боровец, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Левски, Вит, Г. С. Раковски, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Дунав, Иван Вазов, Искър, Кацарска, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Марица, Местност Над село, Местност Стадиона, Мусала, Никола Петков, Осъм, Паисий, Петко Д. Петков, Пирин, Пирогов, Радецки, Рила, Средна гора, Стамболийски, Стара планина, Стефан Караджа, Стопански двор, Странджа, Струма, Трайчо Костов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ю. А. Гагарин

На 07.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бохот: 1-ви май, Борис Шаранков, Боровец, Бузлуджа, Васил Левски, Ген. Столетов, Мусала, Никола Петков, Пирин, Радецки, Рила, Стамболийски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ю. А. Гагарин

На 10.08.2017 г. /09:15 - 16:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./; на 11.08.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Брестовец: УПИ-III-171

За периода 07-11.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гривица: Букурещ, Валтер Мъръчиняну, Гео Милев, Георги Кирков, Георги Кочев, Димитър Благоев, Дунавия, Изгрев, Искър, Любен Каравелов, Майор Шонцу, Москва, Подполк Николае Нанкович, Редник Грегоре Йон, Христо Ботев

За периода 07-11.08.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Мечка, Общ. Плевен: Александър Стамболийски, Антим I, Г. С. Раковски, Данаил Попов, Максим Горки, Никола Петков, Пещера, Първи май, Рила, Стоян Заимов, Татар Махала, Тодор Александров, Ю. А. Гагарин

На 09.08.2017 г. /08:15 - 15:45 ч.; 08:15 - 08:30 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ -  Плевен: 999, Д-р Г. М. Димитров/Н. Гиг/, Местн. Табакова Чешма 1, Местн. Табакова Чешма IV, Стара Гара, Сторгозия, Цигански лозя

На 10.08.2017 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Плевен: Васил Априлов, Васил Друмев, Гренадирска, Данаил Попов /В. Ленин/, Иван Рилски, Митрополит Климент, П. Р. Славейков, Родопи

На 11.08.2017 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Плевен: Генерал Тотлебен, Железничар, Крали Марко/Мл. Гвардия/, Лъчезарна, Люляк, Мрамор, Мъглиж, Рудозем, Сторгозия

На 09.08.2017 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Плевен: Георги Кочев, Индустриална зона

На 07.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: Г. С. Раковски, Неофит Рилски

На 09.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: Д. Константинов/Ц. Спасо/, Неофит Рилски, Парашкев Цветков

На 07.08.2017 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Плевен: Местн. Западна Индустриална зона

На 11.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: Мусала, Шейново

На 08.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: П. Р. Славейков

На 07.08.2017 г. /08:15 - 10:15 ч./ -  Плевен: Сан Стефано

На 08.08.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Плевен: Сторгозия

На 10.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: Шипка

На 09.08.2017 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./; на 10.08.2017 г. /09:15 - 09:45 ч./ -  Радишево: I - 280, XIII- 89 Кв. 34, XIX-447 Кв. 15, Васил Априлов, Г. С. Раковски, Григор Пърличев, Драва, Знеполска, Ивайло, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Мадан, Марибор, Милин Камък, Мир, Митко Палаузов, Нестор Марков, Орлица, Пероника, Прилеп, Ралица, Република, Рила, Родопи

На 10.08.2017 г. /09:15 - 16:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./; на 11.08.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Радишево

На 08.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Славяново, Общ. Плевен: Белмекен, Д. Д. Баучър, Димитър Благоев, Лиляна Димитрова, Оборище, Пенчо Славейков, Черни връх

На 10.08.2017 г. /09:15 - 16:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./; на 11.08.2017 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Тученица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Ген. Вл. Заимов, Генерал Гурко, Генерал Колев, Георги Бенковски, Георги Кочев, Дамян Пешев, Кайлъка, Любен Вешков, Местност Пасището, Пирин, Радецки, Рила, Среброструй, Стара планина, Стефан Караджа, Страцин, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ю. А. Гагарин

Община Пордим  

На 07.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./; на 08.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./; на 10.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Одърне: Адил Дервишев, Али Шарифов, Витоша, Едно, Назъм Хикмет, Райко Даскалов, Рила

На 09.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./; на 11.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Одърне: Александър Стамболийски, Безименна, Витоша, Димитър Благоев, Пенчо Славейков, Пирин, Стара планина, Хаджи Димитър

На 07.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Пордим: Ал Стамболийски, Бачо Киро, Бенковски, Иван Божинов, Капитан Галпер, Кирил и Методий, Климент, Отец Паисий, Цар Освободител, Централна

Община Червен бряг  

На 07.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 08.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 09.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 10.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Койнаре: Милчо Симеонов, Охрид, Спартак

На 07.08.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./; на 08.08.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./; на 09.08.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./; на 10.08.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./; на 11.08.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Чомаковци: ул. „Г. С. Раковски“.

 

Пернишка област

Община Брезник  

На 07.08.2017 г. /08:30 - 16:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч./ -  Банище

На 08.08.2017 г. /08:45 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/; на 10.08.2017 г. /08:45 - 10:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:45 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Билинци

На 07.08.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Брезник: Фец Натурекс

На 08.08.2017 г. /08:45 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/; на 10.08.2017 г. /08:45 - 10:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:45 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Брезник; Бутроинци; Видрица: Видрица, Парцел VIі-94В, Кв. 17; Врабча: УПИ VIі-62, 61, Кв. 12; Гърло, Общ. Брезник;

На 09.08.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Долна Секирна

На 10.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Долни Романци;

На 08.08.2017 г. /08:45 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/; на 10.08.2017 г. /08:45 - 10:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:45 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ездимирци: УПИ III-179, Кв. 32; Конска: УПИ III-202, Кв. 6

На 07.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 08.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 09.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 10.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 11.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 12.08.2017 г. /08:00 - 14:30 ч./ -  Кошарево

На 07.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 09.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 11.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Красава

На 08.08.2017 г. /08:45 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/; на 10.08.2017 г. /08:45 - 10:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:45 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кривонос; Мракетинци; Муртинци; Неделково: Мах. Недялкови Ханове; Парамун: Мах. Парамунска чука, ТП Парамунска чука, УПИ-V, Кв. 15; Проданча; Ребро

На 08.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Режанци

На 08.08.2017 г. /08:45 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/; на 10.08.2017 г. /08:45 - 10:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:45 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Трън: 9Ти септември, Възраждане, Георги Димитров, Денчо Знеполски, Захари Иванов

На 08.08.2017 г. /08:45 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:45 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/; на 10.08.2017 г. /08:45 - 10:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:45 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Филиповци

Община Перник  

На 10.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 11.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Вискяр

За периода 07-11.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Витановци: Васил Левски, Кракра Пернишки, УПИ І-51 Кв. 14

На 09.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ -  Големо Бучино: Бачова Махала, Витоша, Даскала, Дъбрава, Кедър, Кокиче, Кракра, Люлин, Нарцис, Република, София, Струма, УПИ XXIV Кв. 39, Яланджийска, Ясен

На 10.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Горна Диканя: X-1583, Кв 195, Горна Диканя, Махала Джорговица, Парцел Хіх-1127, Кв. 116А, Пи203, УПИ І-1517 Кв. 211, УПИ Х-1306, Кв. 165

На 10.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Гълъбник: Кв. 25 УПИ XIII-353, УПИ VIі-112, Кв. 16, УПИ ХV-45, Кв. 6

На 10.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Долна Диканя: 884 Кв. 67А и 67Б, 926, XIII-755, Кв. 47, Гаджова Махала, Градините, Кв. 72, УПИ V-955, 954, УПИ IV-838, Кв. 62, УПИ IX=883 Кв 67А, УПИ VII- 852, 854 Кв. 65, УПИ XI-261, Кв. 40, УПИ XIII-990, УПИ ХIV-749, Кв. 48, Х-260 Кв 40

На 09.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ -  Драгичево: V-14, Кв. 83, VIі-555 Кв. 80, Александър Боянов, Александър Танев, Байкал, Бор, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Владайска, Възраждане, Върла Стрън, Горно Драгичево, Горно Драгичево/Гола Могила, Горно Драгичево/Копринено Орище, Гранит, Долно Драгичево, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Калиница, Каменица, Кокиче, Кракра, Лебед, Любен Каравелов, Люлин, М. Копринено Орище ПИ 324, Магистрала, Мария Луиза, Мах. Крушите, Местност Горно Драгичево, Местност Горно Драгичево/Ал Танев, Местност Горно Драгичево/Борова гора, Местност Горно Драгичево/Вилите, Местност Горно Драгичево/Гола Могила, Местност Горно Драгичево/Копринено Орище, Местност Горно Драгичево/Крушите, Местност Горно Драгичево/Селимите, Местност Горно Драгичево/Черешите, Минзухар, Миньор, Мрамор, Никола Вапцаров, Оборище, Панайот Волов, ПИ 020003, ПИ 1625, М. Серимеж, Пирин, Реката, Република, Рила, Ропотамо, Рударска, Сава Асенов, Серимеж, Средорек, Умище, УПИ VIII-1426, Физкултурна, Христо Ботев, Черни връх, Янтра

На 09.08.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Драгичево: V-14, Кв. 83, VIі-555 Кв. 80, Александър Боянов, Александър Танев, Бор, Владайска, Възраждане, Върла Стрън, Горно Драгичево, Горно Драгичево/Гола Могила, Горно Драгичево/Копринено Орище, Гранит, Здравец, Ивайло, Лебед, М. Копринено Орище ПИ 324, Мах. Крушите, Местност Горно Драгичево, Местност Горно Драгичево/Ал Танев, Местност Горно Драгичево/Борова гора, Местност Горно Драгичево/Вилите, Местност Горно Драгичево/Гола Могила, Местност Горно Драгичево/Копринено Орище, Местност Горно Драгичево/Крушите, Местност Горно Драгичево/Селимите, Местност Горно Драгичево/Черешите, Минзухар, Мрамор, Оборище, Панайот Волов, ПИ 020003, ПИ 1625, М. Серимеж, Реката, Република, Сава Асенов, Серимеж

На 08.08.2017 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Драгичево: Александър Боянов, Александър Танев, Владайска, Възраждане, Горно Драгичево, Горно Драгичево/Копринено Орище, Здравец, М. Копринено Орище ПИ 324, Местност Горно Драгичево, Местност Горно Драгичево/Копринено Орище, Оборище, ПИ 020003, Реката, Сава Асенов

На 10.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Дрен: V-420 Кв. 4, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветдесет и Девета, Деветдесет и Осма, Деветдесет и Седма, Деветдесет и Трета, Деветдесет и Четвърта, Деветнадесета, Десета, Единадесета, М. Попова Махала, Махала Мали Дрен, Махала Тареина, Осемдесет и Девета, Осемдесет и Осма, Осемдесет и Пета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Трета, Осемдесет и Четвърта, Осемдесет и Шеста, Осемдесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петнадесета, Първа, с. Дрен, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Девета, Седемдесет и Осма, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Седма, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесет и Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Сто, Сто и Втора, Сто и Девета, Сто и Единадесета, Сто и Осма, Сто и Пета, Сто и Петнадесета, Сто и Първа, Сто и Седма, Сто и Трета, Сто и Тринадесета, Сто и Четвърта, Сто и Шеста, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Хейзел Майнер, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесет и Шеста, Шестдесета, Шестнадесета

На 09.08.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 14:15 - 16:00 ч./ -  Друган: УПИ ХV-407 Кв. 49

На 08.08.2017 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Кладница: Хижа Селимица

На 09.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ -  Мало Бучино: Люлин/2-ра/

На 09.08.2017 г. /09:15 - 16:30 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ -  Мърчаево: 10-та

За периода 07-11.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Перник: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Рудничар

На 09.08.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 14:15 - 16:00 ч./ -  Перник: Арчар, Васил Левски, Горно Могиличе, Ела, Железни Заводи, Захари Зограф, Калина, Калкас, Караманица, Куциян, Липа, Могиличе, Незабравка, Резервоара, Чинар

На 09.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ -  Перник: Бучински път

На 07.08.2017 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Перник: Изток, Рашо Димитров, Юрий Гагарин

На 09.08.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 14:15 - 16:00 ч./ -  Радомир: Върба, Райко Даскалов

На 10.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Старо село, Общ. Радомир: VII-157 Кв. 17, XXVIі-XXVIII Кв. 12, Мах. Дукова

На 09.08.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 14:15 - 16:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Радомир: Мах. Егреците

На 10.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Студена, Общ. Перник: ПИ 000307, Находище Студена, Ален мак, Баба Тонка, Барбеш, Бистрица, Боровец, Вардар, Вършец, Голо Бърдо, Ерма, Землище Мктп Щрабаг, Иван Вазов, Каражинец, Мах. Кашова, Мах. Рулева, Местн. Каражинец/И. Р. /, Простор, Разсадника, Рила, Родопи, Ропотамо, Рулева, Сините Вълни, Стария Площад, Струма, Христо Ботев

На 10.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Чуковец, Общ. Радомир

Община Радомир  

На 09.08.2017 г. /08:15 - 09:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./; на 10.08.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Владимир: ПИ 149 Кв, 14; Долна Диканя; Долни Раковец: Кв. 22, УПИ Х-206, М-ст Банята, УПИ XI-306, П-Л Іх-428, Кв. 27, УПИ 1-167 Кв. 11, УПИ II-26, УПИ Хі-34, Кв. 1; Друган: VI-485, Кв. 45, Чачулова Махала; Кондофрей, Общ. Радомир; Радомир: Антим I, Априлско въстание, Божур, Васил Петлешков, Върба, Ген. Столетов, Детелина, Драва, Еделвайс, Здравец, Иван Георгиев, Иван Соколов, Иглика, Ильо Войвода, Климент Охридски, Кокиче, Коста Миланов, Мах. Гьорева, Опълченска, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Роза, Самарско Знаме, Соболч, Станко Косовски, Трети март, Хан Омуртаг; Стефаново, Общ. Радомир: Мах. Горни Раковец, Мах. Егреците, УПИ ІX-1083, 1084; Червена Могила

Община Трън  

На 09.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Бераинци; Бохова: УПИ-Х|-148; Главановци, Общ. Трън; Джиновци;

На 11.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Долна Мелна

На 10.08.2017 г. /09:00 - 20:00 ч./ -  Ездимирци: УПИ III-179, Кв. 32

На 09.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Забел

 Зелениград: Парцел III-253, Кв. 40

 Лешниковци

 Милославци: УПИ V-71, Кв. 18

На 09.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Насалевци

На 09.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Рани луг: П-Л XXI-235, Кв. 7

На 09.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Рани луг: П-Л XXI-235, Кв. 7, УПИ ІV-280, Кв. 3 Мах. Пещер

На 09.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Реяновци

На 09.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Слишовци

На 09.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Стрезимировци: 56

На 09.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Стрезимировци;  Трън: 8Ми март, Бор, Георги Бабичев, Граничар, Денчо Знеполски, Десета, Мурговица, Нов Живот, Руй, Света Троица, Стефан Рангелов;  Тураковци; Цегриловци: ПИ 197; Ярловци.

 

Кюстендилска област

Община Бобов дол  

На 07.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Бабино; Бабинска река: ІХ-59

На 07.08.2017 г. /13:00 - 13:15 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Бобов дол: 009065, Александър Костадинов, Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев, Дружба, Иван Вазов, Комсомолска, Люляк, Малчика, Местност Илчови Егреци, Никола Й. Вапцаров, Светлин Русев, Свилен Русев, Стефан Стамболов, Строител, Стубело, УПИ I, Кв. 51, Цар Симеон

На 07.08.2017 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Бобов дол: Георги Димитров, Никола Й. Вапцаров, Стефан Стамболов

На 07.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Голема Фуча

На 07.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Горна Козница: Местност Абрашица, П-Л ХіV-234, Кв. 23, УПИ Іх-252

На 11.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горна Козница: П-Л ХіV-234, Кв. 23

На 07.08.2017 г. /09:15 - 13:00 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Коркина: Коркина, Х-21, Кв. 2

На 07.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Мала Фуча: 44

На 07.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 13:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Новоселяне

На 07.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Шатрово: 067016, VI-255, Кв. 27

Община Бобошево  

На 07.08.2017 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Блажиево: Васил Левски, Демокрация, Залез, Изгрев, Китка, Минзухар, Пламък, Св. Иван Рилски, Стопански двор, Теменуга, УПИ - V-77, Кв. 11, ХII, Кв. 22, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис; Бобошево: 14532. 040. 017, XIII-591 Кв. 65, Ал. Константинов, Ал. Шиников, Александър Стамболийски, Алекси Величков, Батак, Божур, Бор, Братя Д. и К. Миладинови, Васил Левски, Върба, Гагарин, Георги Зограф Бобошевски, Георги С. Раковски, Герена, Д-р Стефан Волев, Детелина, Домокрайска, Еделвайс, Единство, Ела, Жп Гара, Заводска, Здравец, Зора, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Иглика, Изгрев, Кирил и Методий, Крайречна, Лале, Липа, Ловна Среща, Лоза, М. Турсуно ПИ №135017, Местност Галенковци, Местност Герена, Местност Друма, Местност Затона, Местност Кощанево, Местност Липовица, Местност Манастира, Местност Миладин, Местност Мърдище, Местност Секелица, Местност Тупузица, Момина Сълза, Морава, Никифор Бибин, Никола Вапцаров, Николай Поп Величков, Околище, Опълченска, Отец Паисий, Пейо Яворов, Пирин, Пламък, път 104, пътен Възел Бобошево, Роза, Руен, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Илия, Свобода, Силистра, Сотир Бранков, Софроний Врачански, Спартак, Спортист, Стефан Караджа, Струма, Сълза, Теменуга, Тиха Струма, Тодор Каблешков, Топола, Фильовица, Христо Бачев, Христо Ботев, Цар Борис, Череша, Явор; Висока Могила: Мильов рид;  Вуково: 087040, 12351. 153. 0030; Грамаде, Общ. Дупница: Іх - 136, Кв. 18; Доброво: VI-293, Кв. 20; Дупница: Местност Мело

На 07.08.2017 г. /10:00 - 11:00 ч./; на 10.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Каменик

На 07.08.2017 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Рила; Скрино: 116; Слатино, Общ. Бобошево: Лоза, Местност Слатинско Ханче, Цар Борис; Смочево: 048014, Асен Илиев, Бежбунар, Бор, Бреза, Васил Левски, Върба, Здравец, Иван Китанов, Иглика, Инженер Сотиров, Кокиче, Липа, Мали Полич, Махала Миндела, Милатково, Момина Сълза, Никола Дамянов, Отец Паисий, Рила планина, Свети Иван Рилски, Селище, Симеон Заров, УПИ-VIII-361, Кв. 15, Христо Ботев; Сопово

Община Дупница  

На 08.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Бадино: УПИ - II-113, Кв. 21

На 09.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница: 04220. 8. 70, Бригадирска, Бригадирска, Георги Димитров, Гергана, Гергана, Здравец, Зелен път, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Комсомолска, Комсомолска, Малчика, Местност Мантарлия, Мусала, Осми март, Осми март, Победа, Победа, Първи май, Първи май, Русалка, Самоковище, Теменуга, ХI-124, Кв. 17, Христо Ботев, Христо Ботев

На 08.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница: Александър Стамболийски, Ален мак, Бригадирска, Вапцаров, Васил Демиревски, Вела Пеева, Георги Димитров, Гергана, Горица, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иглика, Кв. 50, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Комсомолска, Крайречна, Ленин, Ленин, Лоза, Максим Горки, Малина, Осми март, Отец Паисий, Пионерска, Първи май, Първи май, Теменуга, Фенерка, Христо Ботев

На 08.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Бобошево: Струма

На 08.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Боровец: II-259, Кв. 14, XVIII-263 Кв. 14, УПИ-І

На 08.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Бураново: 023014, 267

На 10.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Гюргево

За периода 07-11.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Делян, Общ. Дупница: Хіх-164, Кв. 12

На 08.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Джерман: 017022, 059050, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Кирил и Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, Местност Кръсто, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Теменуга, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор

На 08.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Драгодан

На 11.08.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Дупница: №1624, Алеко, Аракчийски Мост, Балановска пътека, Местност Балановски рид, Скакавица, Труд

На 10.08.2017 г. /13:00 - 13:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Дупница: 68789. 16. 114, XXXIV-6620, Кв. 130А, Академик Петър Динеков, Алеко, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Баба Ната, Бачо Киро, Бистрица, Булаир, Велико Търново, Велчова завера, Венелин, Възход, Генерал Владимир Вазов, Гео Милев, Георги Икономов, Даскал Христо Тодоров, Двадесет и Втори март, Димчо Дебелянов, Драган Овчаров, Дружба, Дупница, Евтим Трайчев, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Захари Бобошевски, Иван Вазов, Игумен Йосиф, Илинден, Йордан Йовков, Калоян, Кирил и Методий, Княз Ал. Батенберг, Княз Борис I, Мальовица, Милин Камък, Мир, Морава, Оструган, Пазарна, Патриарх Евтимий, Прогона, Професор Александър Балан, Първи май, Рилски Манастир, Родопи, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Скопие, Софроний, Стара планина, Трети Гвардейски Полк, Тунджа, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Грънчаров, Христо Смирненски, Цар Иван Асен II, Цар Освободител, Цар Симеон Велики, Черни връх

На 10.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: 68789. 21. 19, 87727, 16, 179, Джерман, Дренски рид, Извън регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, Местност Барактарица, Местност Драгоина Могила, Местност Дренски рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско шосе, Самораново Пром. Зона, Саморанска, Софийско шосе, Стръмна

На 08.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Дупница: 68789. 25. 34, 68789. 28. 351, Аракчийски Мост, Ботьо Петков, Бузлуджа, Люляк, Отец Полихроний, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свобода

За периода 07-11.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дупница: Ана Малашевска, Аракчийски Мост, Иглика, Малина, Миньор, Разметаница, Труд

На 08.08.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: Балкан, Верила, Дамка, Китка, Клокотница, Марица, Орлинска, Отовица, Пиротска, Саморанска

На 11.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Дупница: Бачо Киро, Велчова завера, Иван Вазов, Княз Борис I, Морава, Свети Иван Рилски, Софроний, Хан Крум, Христо Грънчаров, Цар Освободител

На 08.08.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Дупница: Васил Друмев, Кулата, Неофит Бозвели, Цар Освободител, Черковна

На 08.08.2017 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Дупница: Местност Бунищерица

На 10.08.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: Прогона, Свети Иван Рилски, Цар Иван Асен II

На 08.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Крайни дол: ХIх-51

На 10.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Крайници: 39339. 117. 68, 39339. 142. 19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан долдуров, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, Местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст. Димитров, Стопански двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански

На 09.08.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Крайници: 39339. 142. 19, Арда, Васил Демиревски, Васил Левски, Възраждане, Георги Раковски, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Местност Гугугица, Младост, Одрин, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черно море

На 08.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Мурсалево: 200002, 244, Кв. 12, V-688 Кв. 66, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Главен път 79, Димитър Благоев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, септемврийска Слава, Струма, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански

На 08.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Радомир: Отец Паисий

На 10.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Самораново: Митко Палаузов, Саморанска

 Сапарева баня: 65365. 46. 10, XV-2268, Кв. 44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, Местност Бончук, Местност Под селото, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св. Илия, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански двор, Тинтява, УПИ 65365. 46. 56 Средна вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юри Гагарин

 Сапарево: 00455042, 045132, X-2698, І-2332, Кв. 66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин Камък, Осми март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна гора, Старио Камък, Стопански двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода

На 07.08.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  село Дяково - Махала Бучалата

На 08.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Слатино, Общ. Бобошево: XVI - 385, Кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Бузлуджа, Валивос, Вихрен, Демокрация, Детелина, Дупница, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Лоза, Минерални Води, Минзухар, Момина Сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Пирин, Рила, Роза, Руен, Студен кладенец, Съгласие, Сълза, Христо Смирненски, Цар Борис

 Усойка: Бор, Васил Левски, Гагарин, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, Пирин, Подем, Рила, Св. Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Тополите, Трети март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов

На 08.08.2017 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Усойка: Бор, Е79

На 08.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Цървище: Махала Ореевица

На 10.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Червен брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, Местност Могилите, Местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ. Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 09.08.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Червен брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Левски, Гагарин, Георги Димитров, Джубрена, Иван Вазов, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Оборище, Плиска, Раковски, Хан Аспарух

На 10.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Червен брег: Баба Парашкева, Верила, Георги Димитров, Гурко, Местност Могилите, Опълченска, Пионерска, Стопански двор, Трети Гвардейски Полк

На 10.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Яхиново: 87727. 13. 18. 2, 87727. 14. 69, 87727. 17. 1, 87727. 20. 2, 87727. 203. 284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, Местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански двор, Трети март, УПИ - II Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско шосе

Община Кочериново  

На 10.08.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Мурсалево: Бузлуджа, Волга, Георги Раковски, Главен път 79, Димитър Благоев, Калоян, Марек, Москва, Мусала, Плиска, Струма, Христо Ботев, Юри Гагарин

Община Кюстендил  

На 07.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./; на 08.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./; на 09.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./; на 10.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./; на 11.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Брест, Общ. Трекляно: Махала Беловци, Махала Знеполци, Махала Казаците, Махала Песяк, Махала селото, Махала Янкова

На 07.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./; на 08.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./; на 09.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./; на 10.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./; на 11.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Бъзовица: Махала Врътина, Махала Георгина, Махала Говедарници, Махала Димина, Махала Дънкова, Махала Кюлина, Махала реката

На 07.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./; на 08.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./; на 09.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./; на 10.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./; на 11.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Габрешевци: Мах. Богдановци, Мах. Бусарска, Мах. Гелевци, Мах. Зарковци, Мах. Клисурци, Мах. Костадиновци, Мах. Мутарска, Мах. Пешова, Мах. Полоканска, Мах. Равнище, Мах. Тихия Кът, Мах. Ущиринци

 Горановци, Общ. Кюстендил: Махала Оспротива

 Горни Коритен: Махала Богдановци, Махала Григоринци, Махала Джуркинци, Махала Лиярска, Махала Лозановци, Махала Любенова, Махала Мъзгарска, Махала Пауновци, Махала Петкова, Махала Попова, Махала Ралоква, Махала Расова, Махала Спасановци, Махала Цонева

 Горно Кобиле: Махала Бучлинци, Махала Пешина, Махала селото

 Горно Уйно: Махала Амиджина, Махала Брестов дол, Махала Джалевица, Махала Дръндевци, Махала Дудевска, Махала Момчилова, Махала Панагонова, Махала Цървеличка

На 11.08.2017 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Горно Уйно: Махала Дудевска

На 07.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./; на 08.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./; на 09.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./; на 10.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./; на 11.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Добри дол, Общ. Трекляно: Махала Ашковци, Махала Вучковци, Махала Герасимци, Махала Горна ливада, Махала Горчовци, Махала Гълъбовци, Махала Джуровци, Махала Добридолски Воденици, Махала Дръндевци, Махала Дълбоки дол, Махала Зеленковци, Махала Златковци, Махала Мутевци, Махала Наковци, Махала Ората, Махала Паргова, Махала Пращенци, Махала Савова, Махала Сръбиновци, Махала Татарци, Махала Центъра, Махала Шуме;  Долни Коритен: Махала Витанова, Махала Витановци, Махала Гелева, Махала Деянова, Махала Джонева, Махала Димова, Махала Дроньова, Махала Китанова, Махала Клубарска, Махала Кьосакова, Махала Манчова, Махала Петкова, Махала Портарска, Махала Хановете, Махала Чомарска; Долно Кобиле: Махала Аврамци, Махала Диневци, Махала Ковачевци, Махала Козарник, Махала Кошарци, Махала Момчиловци, Махала Пладнище, Махала Станчевци, Махала Станчовци, Махала Училището; Долно Уйно: Махала Дедо Ненова, Махала Корнец, Махала Моралийска, Махала Олтоманци, Махала Райкова, Махала Славкова, Махала Чурица, Махала Янковска

На 11.08.2017 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Долно Уйно: Махала Корнец

На 07.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./; на 08.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./; на 09.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./; на 10.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./; на 11.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Драговищица, Общ. Кюстендил: Акация, Априлско въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил и Методий, Лале, Липа, Места, Местност Перивол, Местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница;  Драгойчинци: Мах. Богданова, Мах. Бозкина, Мах. Гигина, Мах. Гигинци, Мах. Градско Ливаде, Мах. Дайчова, Мах. Деяница, Мах. Джикаре, Мах. Дълги Лом, Мах. Дърнелци, Мах. Зеинци, Мах. Злондон, Мах. Корита, Мах. Куркина, Мах. Малка Падина, Мах. Митарци, Мах. Пейчинова, Мах. село, Мах. Средно Осое, Мах. Чорбаджийска, Мах. Ширилова; Злогош: Долна Махала, Махала Гергиновци, Махала Горни Шушнярци, Махала Долни Шушнярци, Махала Клен, Махала Кориярци, Махала Лазина, Махала Лалина Падина, Махала Мушикарци, Махала Плава Круша, Махала селото, Махала Чиринци; Киселица: Махала Богданинци, Махала Буцалевци, Махала Вучковци, Махала Гелчинци, Махала Кадинци, Махала Търница; Косово, Общ. Трекляно: Махала Ангеловци, Махала Върбица, Махала Въргинци, Махала Дузинци, Махала Дурниловци, Махала Качаревци, Махала Лисичковци, Махала Пашинци, Махала Поповци, Махала селото, Махала Сировичинци, Махала Такламановци, Махала Широки дол

На 07.08.2017 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Кюстендил: Ангел Кънчев, Дондуков, Ивайло, Люле Бургас, Стефан Караджа, Узунов

На 08.08.2017 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Кюстендил: Батак, Герена, Кадин Мост, Местност Турски Гробища, Морава, Рила

На 08.08.2017 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Боровец, Здравец, Изгрев, Калосия, Колуша, Студен кладенец, Тинтява, Черешово Топче

На 09.08.2017 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Кюстендил: Герена

На 07.08.2017 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Димитър Беровски, Драгоман, Клокотница, Македония, Петър Берон, Шести септември

На 09.08.2017 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Запад, Йордан Захариев, Ракла

На 11.08.2017 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Кюстендил: Местност Николичевски път

На 07.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./; на 08.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./; на 09.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./; на 10.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./; на 11.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Ломница, Общ. Кюстендил: Махала Батина, Махала Богойна, Махала Милоорниче, Махала Попов дол, Махала Равно Буче, Махала Щърбец; Метохия: Долна Махала, Махала Баздрике, Махала Бургяре, Махала Владимировци, Махала Матеина, Махала Осояре, Махала Пауновци; Побит Камък, Общ. Трекляно: Махала Возчукар, Махала Джокинци, Махала село; Полетинци; Средорек, Общ. Трекляно: Махала Бекярска, Махала Джониловци, Махала Драгльовци, Махала Дренярска, Махала Клинчарци, Махала Неделкьова, Махала Павлева, Махала Пашина, Махала Петрева, Махала Центъра, Махала Явор, Махала Янина, Местност Дупни камък

На 08.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./; на 09.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./; на 10.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Средорек, Общ. Трекляно: Махала Бекярска, Махала Джониловци, Махала Дренярска, Махала Клинчарци, Махала Явор, Местностдупни Камък

На 07.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./; на 08.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./; на 09.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./; на 10.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./; на 11.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Сушица, Общ. Трекляно: Махала Варни дол, Махала Камберска, Махала Прогона, Махала Раздолци, Махала реката, Махала Старо село, Махала Ханове, Махала Чешмата, Махала Чифлика, Махала Шавар

На 07.08.2017 г. /09:30 - 14:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Сушица, Общ. Трекляно: Махала реката, Махала Старо село, Махала Шаварц Трекляно: Махала Антовци, Махала Аплатовци, Махала Бакъмска, Махала Божуринци, Махала Бойкинци, Махала Бръзина, Махала Връшинци, Махала Гебовци, Махала Горни Балабановци, Махала Димитрина, Махала Долни Балабановци, Махала Долно Гъжинци, Махала Дъбът, Махала Караджинца, Махала Караджинци, Махала Корубинци, Махала Кръстинци, Махала Кьосинци, Махала Лисичковци, Махала Марикинци, Махала Младост, Махала Павлевци, Махала Поповци, Махала Стойковци, Махала Сукинци, Махала Табаци, Махала Тодоровци, Махала Тошинци, Махала Трънярци, Махала Тупарци, Махала Цалакина, Махала Центъра, Махала Чавдаровци, Махала Шавудинци, Махала Шумановци, Махала Щроклинци;  Уши: 030001 М. Под пътя, Махала Вучарник, Махала Горно Велковци, Махала Долно Велковци, Махала Златанова, Махала Знеполци, Махала Калеинци, Махала Кошарци, Махала Николина, Махала Николинци, Махала Самарджийска, Махала Спасевска; Чешлянци: Махала бара, Махала Вишурци, Махала Милчаци, Махала Орница, Махала реката, Махала Стопански двор, Махала Ябуковица, Махала Ясикаре; Чудинци

Община Рила  

На 07.08.2017 г. /10:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бараково: Александър Стамболийски, Баба Гена, Беласица, В. Везенков, Васил Коларов, Вела Пеева, Дружба, К. Лазаров, Клемент Готвалд, Климент Готвалд, Кокиче, Костадин Лазаров, Крайречна, Лазар Везенков, Люлин, М. Полето, Местност до Кантона, Местност Кални Валог, Методи Попгеоргиев, Митко Палаузов, Никола Парапунов, Парцел ІV, Рила, септемврийска, Струма, УПИ - VIII-157, УПИ-VI-27, Кв. 100, Христо Ботев;  Блажиево: Васил Левски, Демокрация, Залез, Изгрев, Китка, Минзухар, Пламък, Св. Иван Рилски, Стопански двор, Теменуга, УПИ - V-77, Кв. 11, ХII, Кв. 22, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис; Бобошево: 14532. 040. 017, XIII-591 Кв. 65, Ал. Константинов, Ал. Шиников, Александър Стамболийски, Алекси Величков, Батак, Божур, Бор, Братя Д. и К. Миладинови, Васил Левски, Върба, Гагарин, Георги Зограф Бобошевски, Георги С. Раковски, Герена, Д-р Стефан Волев, Детелина, Домокрайска, Еделвайс, Единство, Ела, Жп Гара, Заводска, Здравец, Зора, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Иглика, Изгрев, Кирил и Методий, Крайречна, Лале, Липа, Ловна Среща, Лоза, М. Турсуно ПИ №135017, Местност Галенковци, Местност Герена, Местност Друма, Местност Затона, Местност Кощанево, Местност Липовица, Местност Манастира, Местност Миладин, Местност Мърдище, Местност Секелица, Местност Тупузица, Момина Сълза, Морава, Никифор Бибин, Никола Вапцаров, Николай Поп Величков, Околище, Опълченска, Отец Паисий, Пейо Яворов, Пирин, Пламък, път 104, пътен Възел Бобошево, Роза, Руен, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Илия, Свобода, Силистра, Сотир Бранков, Софроний Врачански, Спартак, Спортист, Стефан Караджа, Струма, Сълза, Теменуга, Тиха Струма, Тодор Каблешков, Топола, Фильовица, Христо Бачев, Христо Ботев, Цар Борис, Череша, Явор;  Висока Могила: Мильов рид; Вуково: 087040, 12351. 153. 0030; Грамаде, Общ. Дупница: Іх - 136, Кв. 18; Доброво: VI-293, Кв. 20; Дупница: Местност Мело; Каменик; Кочериново: 408 По Плана на Гр. Кочериново, VII-372, Кв. 4, XVI-1390, Аврора, Антон Иванов, Асен Рашков, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В. Везенков, В. Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дом За Стари Хора, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, Кв. 38, УПИ XXII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Лот 2, Любен Каравелов, М. Бангоев, М. Преображенски, Малчика, Места, Местност Джанговица, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, път 107, пътен Възел, Родопи, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна гора, Стопански двор, Странджа, Струма, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети март, УПИ - VII, Кв. 40, УПИ 14, Кв. 38, УПИ IV 1397, УПИ Х-1386, Кв. 94, УПИ ХVI-1390, Кв. 94, УПИ ХVIII-1396, Кв. 88, УПИ-III-1397 Кв. 89, УПИ-ХіV-1395, Кв. 88, Фридрих Енгелс, Х-301, Кв. 31, ХII-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак;  Падала: 55083. 91. 18; Пастра: 55539. 100. 132, Местност Туфано, Пастра, ПИ №55539. 100. 207, Стопански двор; Пороминово: 000182, 017013, 0311025, 26073, I, Кв. 8А, II-376, Кв. 9, IX - 40, Кв. 5, І-379, Кв. 36, Адалберт Антонов Малчика, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Благоева, Вела Пеева, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Жельо Демиревски, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кокиче, Лиляна Димитрова, Местност Бачо, Местност Буката, Местност Лаго, Митко Палаузов, Опълченска, ПИ 027010, Райна Княгиня, Тодор Каблешков, УПИ I142, УПИ II-26073, УПИ III-26073, УПИ-Іх-32, УПИ-ХII-18 Кв2, Христо Ботев, Цар Борис, Цар Крум, Цар Симеон, Шипка, Юри Гагарин; Рила: 62671. 500. 2, Аверки Попстоянов, Аврам Стоянов, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бор, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Начев, Васил Христов, Възрожденска, Георги Бенковски, Георги Кирков, Даскал Димитрий, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Доктор Стойчев, Еделвайс, Ела, Здравец, Иван Вазов, Иван Димитров, Иван Ризов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Княз Борис I, Кокиче, Крайречна, Любен Каравелов, Майстор Алекси, Макаренко, Манастирска, Медник, Местност Горхим, Местност Елешница, Местност Жабокрек, Методи Македонски, Мусала, Начо Величков, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Опълченска, Орлица, Отец Паисий, Петко Войвода, Петко Д. Петков, Планинска, Погар, Подгорица, Подгорица, Първи май, Райна Княгиня, Раковска, Рилица, Рилска Долина, Рилски Езера, Роза, Света Варвара, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, септемврийска, Симеон Пандурски, Спортела, Спротива, Стопански двор, Страхил Войвода, Тинтява, Трети Гвардейски Полк, УПИ II-1506, Кв. 111, Хаджи Агапи, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Жлябинков, Христо Смирненски, Христо Сокола, Цар Асен и Петър, Цар Иван Асен II, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон, Царев връх, Чавдар Войвода, Черковна, Шипка, Щерю Войвода, Щиплията, Юри Гагарин, Яворов; Рилски Манастир: 028005, Местност Бачкова Чешма, Местност Биволарника, Местност Владичина поляна, Местност Горско Стопанство, Местност Горхим, Местност Елешница, Местност Илийна река, Местност Кирилова поляна, Местност Пчелина, Местност Турското Парче; Скрино: 116; Слатино, Общ. Бобошево: Лоза, Местност Слатинско Ханче, Цар Борис; Смочево: 048014, Асен Илиев, Бежбунар, Бор, Бреза, Васил Левски, Върба, Здравец, Иван Китанов, Иглика, Инженер Сотиров, Кокиче, Липа, Мали Полич, Махала Миндела, Милатково, Момина Сълза, Никола Дамянов, Отец Паисий, Рила планина, Свети Иван Рилски, Селище, Симеон Заров, УПИ-VIII-361, Кв. 15, Христо Ботев; Сопово; Стоб: 69261. 501. 13, 69261. 501. 5, VII 640, Ален мак, Асен Васев Хаджията, Асен Златаров, Асен Рашков, Божана и Васил Котеви, Бор, Бреза, Витоша, Георги Бачков, Гладно Поле, Гоце Делчев, Доктор Петър Берон, Дунав, Еделвайс, Здравец, Зорница, Иван Козарев, Иван Лапев, Иглика, Иречек, Йордан Клинчарски, Кокиче, Комсомолска, Крайречна, Крали Марко, Лале, Лоза, Люляк, Марек, Местност Драките, Местност Турските Бахчи, Мир, Младост, Мусала, Никола Вапцаров, Партизанска, Плиска, Първи май, Родопи, Ропотамо, Свобода, Сибирска, Спасуна Накова, Стобски Пирамиди, Стоян Котев, Струма, Тома Райчов, Три Могили, УПИ-Хі-72, Кв. 60, Хороигрище, Христо Сокола, ул. „Яне Сандански“.

 

Благоевградска област

Община Белица  

На 08.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Горно Краище

Община Благоевград  

За периода 07-11.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ Бело Поле, Общ. Благоевград: Ванчо Богданов, Васил Левски, Имот 04279. 818. 47, УПИ III-63, Кв. 5

За периода 07-11.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ Бучино: Махала Каракачанка

За периода 07-11.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ Логодаж: УПИ-ІV-195 Кв. 14, Голяма Нива

Община Гоце Делчев  

На 07.08.2017 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Балдево: УПИ VII-97, Кв. 9, УПИ III Кв. 14; Баничан: Бахчите, Местност Поле, Пръдлището, УПИ III, Кв. 31, УПИ-ІV-270, Кв. 28; Борово, Общ. Гоце Делчев: Местност Капсии, Местност Пенковото, Пи-18021, М. Мантара, с. Борово, село Борово, УПИ-V-183, Кв. 30;  Брезница: 29-ти Декември, 31002, VI, VIII, Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели брег, Бело Море, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Керанека, Киркалица, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Масърли, Местност Чарка, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Охрид, Падарката, Панайот Хитов, Папратница, Пейо К. Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стара планина, Стефан Караджа, Стопански двор, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, УПИ-ІV, Кв. 82, УПИ-ХVIII-72138, Кв. 58, Ушите, Хан Аспарух, Ходжова поляна, Хр. Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чала, Чарга, Чарка, Чифлика, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 09.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 10.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 11.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Брезница: 29-ти Декември, VI, VIII, Антон Иванов, Балийца, Васил Петлешков, Воденицата, Гео Милев, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Масърли, Неврокоп, Отец Паисий, Падарката, Пейо К. Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Софата, Спас Белухов-Пането, Татарка, Туфча, УПИ-ІV, Кв. 82, Хан Аспарух, Ходжова поляна, Хр. Смирненски, Христо Ботев, Чала, Юрий Гагарин

На 07.08.2017 г. /09:00 - 14:30 ч./; на 08.08.2017 г. /09:00 - 14:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Брезница: Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели брег, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Керанека, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Неврокоп, Отец Паисий, Падарката, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стефан Караджа, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, УПИ-ХVIII-72138, Кв. 58, Хан Аспарух, Хр. Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чифлика

На 09.08.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Брезница: Балийца, Барата, Бели брег, Бърда, Васил Петлешков, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Каменица, Лозята, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Падарката, Панайот Хитов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Синища, Софата, Спас Белухов-Пането, Стара планина, Суда, Теофик Хаджи, Туфча, Ходжова поляна, Хр. Смирненски, Цар Калоян, Чарка, Чифлика, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 07.08.2017 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, УПИ- ХVIі-164, Кв. 11, ХVI-246, Кв. 19, Хі-99, 131, Кв. 22; Господинци: УПИ-Хі, Кв. 1

На 07.08.2017 г. /09:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гоце Делчев: Гоце Делчев, Местност Мочура

На 07.08.2017 г. /09:00 - 14:30 ч./; на 08.08.2017 г. /09:00 - 14:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Драмски път

На 07.08.2017 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гоце Делчев: Драмски път, Местност Мочура, Местност Сушица, Панаирски ливади, Пенковото

На 07.08.2017 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Сервиз Ячков и Района Захранен От Негов Тп

На 08.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Гоце Делчев: Фирма Галвани

На 07.08.2017 г. /09:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Копривлен: 024015, 585 Кв. 3, Александър Стаболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Левски, Георги Бенковски, Драва, Драма, Драма, Илинден, Кирил и Методи, Мрамора, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Освобождение, Петър Берон, Петър Берон, Първи май, Славянска, Стопански двор, Тодор Паница, Тодор Паница, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 07.08.2017 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Корница: Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Лагадинов, Вардар, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Талев, Добри Чинтулов, Драгоман, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Ильо Воивода, Капитан Петко Войвода, Климент Охридски, Местност Кръста, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Октомврийска, Орляк, Отец Паисий, Парка - УПИ-V, Кв. 30, Петър Берон, Пирин, Рила, Родопи, Стопански двор, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море, Шипка

На 09.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Корница: Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Васил Левски, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Добри Чинтулов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Климент Охридски, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Октомврийска, Орляк, Парка - УПИ-V, Кв. 30, Пирин, Рила, Родопи, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Шипка

На 09.08.2017 г. /12:30 - 16:15 ч./ -  Корница: Ал. Стамболийски, Асен Лагадинов, Вардар, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Талев, Еделвайс, Климент Охридски, Петър Берон, Пирин, Христо Ботев, Черно Море

На 07.08.2017 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кремен, Общ. Банско

 Лъжница: 029005, Ал. Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Горна бара, Граматиковица, Драва, Елена Лефтерова, Здравец, Ивайло, Каменика, Лъжница, Местност Дъбето, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Опълченска, Ореляк, Партизани, Патриарх Евтимий, Пирин, Прогрес, Родопи, Сергей Румянцев, Стопански двор, Стоян Войвода, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 07.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Лъжница: Ал. Стамболийски, Васил Левски, Граматиковица, Драва, Елена Лефтерова, Здравец, Ивайло, Каменика, Никола Вапцаров, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Опълченска, Патриарх Евтимий, Пирин, Прогрес, Стоян Войвода

На 07.08.2017 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Огняново, Общ. Гърмен

 Самоков: Тинтява

На 07.08.2017 г. /09:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Хаджидимово: VIII, І-319, Кв. 81, Акация, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Иван Вазов, Илинденци, Кирил и Методий, Климент Охридски, Македония, Места, Местност Савака, Местност Свети Димитър, Местност Тумбата, Младост, Неуточнен Адрес, Опълченска, Ореляк, Отец Паисий, Пейо Яворов, Св. Димитър, Свети Георги, Свети Димитър, Спартак, Средни ливади, Стопански двор, Теменуга, Тодор Каблешков, Трети

Община Гърмен  

На 11.08.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Гърмен: Втора, Горско Стопанство Гърмен, Двадесет и Втора, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън регулацията, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Пета, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Шеста

На 09.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Гърмен: Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Първа, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Девета, Десета, Неуточнен Адрес, Общинска Администрация Гърмен, Осма, Пета, Петнадесета, Площада, Първа, Трета, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 10.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Гърмен: Втора, Двадесет и Първа, Девета, Десета, Неуточнен Адрес, Площада, Суадживица, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 11.08.2017 г. /09:00 - 12:00 ч.; 12:00 - 16:30 ч./ -  Гърмен: Двадесет и Първа, Двадесета, Девета, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Първа, Седма, Ст 17 Кл А ТП Гърмен 2, Тальова Върба, Трета, Тридесет и Четвърта, Ценьов Тумба, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 08.08.2017 г. /09:15 - 10:30 ч./ -  Гърмен: Цех Релета

На 10.08.2017 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Дъбница: Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Кюприжик, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Стопански двор, Трета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 11.08.2017 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Лещен

На 10.08.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Хвостяне

Община Петрич  

На 07.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Габрене: Александър Матрасов, Здравец, Извън регулацията, Комсомолска, Марена, Местност Марена, Октомври, Освобождение, Радецки, Родина, Стопански двор

За периода 07-11.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кавракирово: Беласица, Богоево, Валого, връх Тумба, Димитър Благоев, зад Ридо, Иглика, Места, Местност Ризово Дере, Мургаш, Осогово, Пейо Яворов, Ризов Андък, Спартак, Яне Сандански

За периода 07-11.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кулата: Антон Попов, брегалница, Жп Кулата, Местност Гкпп-Кулата, Местност Кавако, Неуточнен Адрес, Петко Р. Славейков, Плевен, Хр. Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян

На 08.08.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Ново Кономлади

За периода 07-11.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Първомай, Общ. Петрич: Червен път

На 08.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Чуричени: 000248

Община Разлог  

На 08.08.2017 г. /14:15 - 16:00 ч./ -  Разлог: Арх. Александър Г. Баров, Бела река, Братя Каназиреви, Възраждане, Гоце Делчев, Иван Вазов, Македония, Мехомия, Опълченска, Пейо К. Яворов, Преображение, Св. Климент Охридски, Х|X Кв. 79, Шейново, Яне Сандански

На 08.08.2017 г. /12:45 - 14:00 ч./ -  Разлог: Вихрен, Дунав, Занаятчийска, Изгрев, Изток, Искър, Марица, Поп Богомил, Стара планина, Странджа, Трети март, Черна река, Юндола, Явор

Община Сандански  

На 09.08.2017 г. /08:30 - 10:30 ч./; на 10.08.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Вълково: с. Вълково, Община Сандански, УПИ V, Кв. I, УПИ І-127

На 11.08.2017 г. /09:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дамяница: 034018, Меснт. Кънлийца, Антон Иванов, Атанас Попадийн, Беласица, Вихрен, Волга, Гьорче Петров, Даме Груев, Иван Козарев, Ильо Войвода, Комсомолска, Кънлийца, Местност Мело, Местност Метлата, Местност Тухларна, Местност Чуката, Никола Вапцаров, П К Яворов, Пирин, Р-Н Жп Гара, Радецки, Склавска река, Струма, Черно Море, Шопов Гроб, Юрий Гагарин, Яне Сандански

За периода 07-11.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Джигурово: 10-79

На 09.08.2017 г. /08:30 - 10:30 ч./; на 10.08.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Игралище;  Крънджилица; Кръстилци

На 11.08.2017 г. /09:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Лебница

 Лешница, Общ. Сандански: Друма, Местност Божанковица, Местност Друма, Местност Струма, Синаница

На 09.08.2017 г. /08:30 - 10:30 ч./; на 10.08.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Махалата

На 09.08.2017 г. /08:30 - 10:30 ч./; на 10.08.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Никудин

На 11.08.2017 г. /09:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ново Делчево: 033007, М. Купеница, Антон Попов, Беласица, Боровец, Братя Миладинови, Валентина Терешкова, Вела Пеева, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Кирков, Главен път Е-79, Гоце Делчев, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Димчо Дебелянов, Здравец, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Местност Иловицата, Местност Кантона, Местност Кънлийца, Местност Шопов Гроб, Партизанска, Пейо Яворов, Погребите, Първи май, пътен Възел АМ Струма, Славянска, Студена Вода, Хаджи Димитър, Христо Смирненски

На 09.08.2017 г. /08:30 - 10:30 ч./; на 10.08.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Палат

На 11.08.2017 г. /09:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Поленица: Дабо, Мацкова градина, Местност Валога, Местност Друма, Местност Мацкова градина

На 11.08.2017 г. /09:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Сандански: Местност Друма, Местност Мацкова градина, Местност Хано, Неуточнен Адрес, Р-Н Главен път Е-79, Р-Н Индустриална зона, Р-Н Мацкова градина, Р-Н пътно Управление, Св. Св. Козма и Дамян, Свобода, Спас Харизанов, Стефан Стамболов

На 09.08.2017 г. /08:30 - 10:30 ч./; на 10.08.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Сандански: Промишлена зона

На 11.08.2017 г. /09:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Струма: Местност Полето, Песоците, Полето, Скалата

Община Сатовча  

За периода 07-11.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Сатовча: Васил Даракчиев, Г. С. Раковски, Дунав, Еделвайс, Иглика, Кокиче, Лазар Карабожиков, Майор Топалов, Неуточнен Адрес, Никола Карталов, Орфей, Освобождение, Родопи, Стопански двор, Тодор Шопов, Хаджи Димитър, Шипка

Община Симитли  

На 10.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Крупник: 000024 Местност Реката, Александър Стамболийски, Арсо Пандурски, Беглико, Божиница / Гроздовец, Васил Коларов, Васил Левски, Влахина, Георги Димитров, Георги Трайков, Гладстон, Гоце Делчев, Граф Игнатиев, Даме Груев, Дан Колов, Димитър Ацев, Димитър Благоев, Димитър Талев, Ернст Телман, Иван Вазов, Иван Козарев, Карл Маркс, Кирил и Методий, Кокиче, Кресненско въстание, Крупник, Лев Писарев, Ленин, М. Извор/Гроздовец, Малчика, Местност Виро, Местност Въчева, Местност Извор/Калуцик, Местност Стопански двор, Местност Текелев Шумак, Никола Парапунов, Пайсий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Промишлена зона, Средорек, Стефан Караджа, Стефка Филипова, Текелев Шумак, Трайчо Костов, Хан Аспарух, Христо Ботев, Яне Сандански

На 10.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Крупник: Александър Стамболийски, Арсо Пандурски, Божиница / Гроздовец, Васил Коларов, Васил Левски, Влахина, Георги Димитров, Гладстон, Гоце Делчев, Граф Игнатиев, Дан Колов, Димитър Ацев, Димитър Благоев, Ернст Телман, Иван Вазов, Иван Козарев, Карл Маркс, Кирил и Методий, Кокиче, Кресненско въстание, Крупник, Лев Писарев, Ленин, М. Извор/Гроздовец, Малчика, Местност Извор/Калуцик, Местност Текелев Шумак, Никола Парапунов, Пайсий Хилендарски, Пейо Яворов, Средорек, Стефан Караджа, Стефка Филипова, Текелев Шумак, Трайчо Костов, Хан Аспарух, Яне Сандански

За периода 07-11.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ Крупник: Васил Коларов, Васил Левски, Гладстон, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Кокиче, Кресненско въстание, Крупник, Ленин, Местност Текелев Шумак, Пайсий Хилендарски, Текелев Шумак, Хан Аспарух, Яне Сандански

На 10.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Полена: Вела Пеева, Георги Димитров, Димитър Благоев, Зеленка, Кокиче, Ленин, Махала Ширината, Местност Долна Сушица, Местност Епрец, Местност Мездрата-2, Местност Училището, Победа, Потока, Роза, Руен, УПИ-V-18, Кв. 18, УПИ-Хі-58 Кв. 11, Христо Ботев, Чайка, Ширините

За периода 07-11.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Симитли: Бор, Вихрен, Георги Петров, Георги Попов, Гьорче Петров, Изгрев, Илинден, Местност Лозенски Андък, Пазара, Първи май, Р-Н Нова Махала, Родопи, Сердика, Симитли, Славей, Трети март, УПИ IV-371, Кв. 90, Христо Смирненски, Ц. Махала

На 10.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Симитли: Свобода, Симитли

На 10.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Симитли: Симитли

На 07.08.2017 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Симитли: УПИ II-1437, Кв. 19

На 10.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Сушица, Общ. Симитли

На 10.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Черниче: 9-ти септември, Бреза, Васил Левски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Илинден, Кирил и Методи, Ленин, М. Сухата река, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, ПИ 156 Кв. 6, Пирин, Р-Н Под Гарата, Рила, Роза, Свобода, Струма, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Яне Сандански

Община Струмяни  

На 09.08.2017 г. /09:45 - 10:30 ч./; на 10.08.2017 г. /14:45 - 16:30 ч./ -  Вракуповица;  Гореме; Горна Рибница; Добри лаки; Каменица, Общ. Струмяни; Клепало; Колибите; Кърпелево

За периода 07-11.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Микрево: 81, Александър Стамболийски, Берово, Берово, Василево, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Дора Габе, Елин Пелин, Иван Вазов, Малешевска, Орфей, Палат, Петър Берон, Решково, Сирма Войвода, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Трети март, Чинара

На 09.08.2017 г. /09:45 - 10:30 ч./; на 10.08.2017 г. /14:45 - 16:30 ч./ -  Седелец: Валого

На 08.08.2017 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  с. Махалата; Седелец

На 09.08.2017 г. /09:45 - 10:30 ч./; на 10.08.2017 г. /14:45 - 16:30 ч./ -  Цапарево: VI-69, Кв. 69, Махала Глинджурци, Махала Дръно бърдо, Махала Седелски рид, Махала Чуките, УПИ ХХ, Кв. 12 бивш Стопански двор

Община Хаджидимово  

За периода 07-08.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ Садово, Общ. Хаджидимово.

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозахранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия  0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www.cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозахранването в района, който Ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на захранването.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Морето погълна млад мъж край Несебър 0| 257 |17.08.2017 . Дончева: Докато спите, Цацаров организира президента, управляващи и опозиция 0| 599 |17.08.2017 . „Софийска вода” временно ще прекъсне водоснабдяването в някои части на столицата 0| 352 |17.08.2017 . Дали сме статут на бежанци на 561 души 0| 498 |17.08.2017

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах