Неделя, 24 Септември 2017, 13:16
Frognews
0| 2412 |08.09.2017

Вижте къде ще спира токът

.
Източник: БГНЕС
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти.

Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ,  за периода 11-15 септември 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни  превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани  дейности.

 

Област

Дата/период    Времетраене   Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

 

София - град

Община ВИТОША  

На 11.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: 1-ва, 1-ва /Драгалевци/, 10-та/Драгалевци/, 101-ва, 101-ва/Драгалевци/, 102-ра, 102/Драгалевци/, 103/Драгалевци/, 104-та/в. з. Киноцентър/, 104-та/Драгалевци/, 105-та/Драгалевци/, 111-та/Драгалевци/, 2-ра /Драгалевци/, 3-та /Кв. Мал. Долина/Студентски град, 3-та /Кв. Обеля/, 3-та /Кв. Симеоново/, 4-та /Кв. Симеоново/, 4-та/Драгалевци/, 4-та/Драгалевци/, 5/Киноцентър//Драгалевци/, 6-та/Драгалевци/, 7-ма/Драгалевци/, 7-ма/Драгалевци/, 8-ма /Драгалевци/, 9-та, 9/Драгалевци/, 9/Драгалевци/, Димитър Кантакузин, Драгалевци, Екатерина Божилова, Екатерина Божилова, Емил Манолов, Местност Стария мост, Нарцис/Методи К. Димитров/, Проф. Боян Пенев, Проф. Александър Райчев/Кв. Витоша/, Проф. Любомир Пипков, Проф. Марин Големинов/485/, Чемшир /Драгалевци/

На 11.09.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./; на 12.09.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./; на 13.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 14.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Каменица, планина Витоша

На 11.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: 643-та/Витоша Овча купел/, 732 -ра, 775-та, Абанос /ж. к. Гърдова глава/, Букара, Грамос, Калоянова крепост, Кипарис, Копрен, Лунна папрат/669/, Петко войвода, Планинец, Подграмада, Пролет, Студен кладенец, ул. Подграмада

На 12.09.2017 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Владая: 1736, К. Л. В-8-7-А, Асанова чешма, блокови жилища Гарата, Горелица, Еделвайс, ЖП Гара Владая, Калдъръмче, Местност Герена, Местност кладенеца, Местност Св. Петка, Пернишко шосе, ПИ 1111394, 1797, 1743, ПИ 1741, К. Л. №В-8-7-А, Приплат, УПИ XIII - 1882 Кв 4 М-Ст Приплат, УПИ XXV-26, Кв. 3, УПИ ІІ-1992 Кв. 1А, Чехълче;  Мърчаево: 10-та, 11-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 7-ма, Бистра река, Бурновска, Втора, Дъбето, Зюмбюл, Кало, Касиопея, Касис, М. Бурновска, М. Бурновска, М. Казашка, М. Толумска, М. Шумето, ПИ 49597, 1718, 39, Маниш, Печище, Приморско, Приморско, Сините Вълни, Трендифил, Трендифил, Усойка, Цар Симеон I/Кост. Темелков/, Цар Симеон I/Кост. Темелков/, Церова поляна, Черешова градина, Черните Скали, Шипето;  София: Цар Борис III/Девети септ.

На 12.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: 51-ва, 54-та, 57-ма, 58-ма /Симеоново Север Витоша/, 713-та, 84-та, 88-ма, Босилек, Жеравна, Изгрев, Калинка, Люлински път, Матей Граматик, Папрат, Розариум, Света Магдалена, Симеоновсо шосе, Цар Борис III/Девети септ., Ябълкова градина

На 12.09.2017 г. /10:30 - 12:30 ч./ -  София: Тодор Каблешков

На 13.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Белмекен, Бъкстон, Вихрен/Петър Тонев/, Казбек, Мусала, Пирин

На 13.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: 689-та/Витоша/, 717-та/Витоша/, Мала кория, Местност Черния кос, Полк. Стойно Бачийски, Полско Цвете, Синята скала, Цар Борис III, Църквище

На 14.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: Акад. Петър Динеков/445-та/, Захари Зограф, Кимчовец, Крушова градина, Хмел

На 14.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Беловодски път, Аметица, Боянска песен /774-та/, Бял равнец /621-ва/, Егреците, Малкото копито, Панорамен път, Петко войвода, Планинарска песен, Секвоя, Стар Беловодски път, Студен кладенец

На 14.09.2017 г. /12:30 - 14:15 ч./ -  София: Отец Генадий, Христина Морфова, Ябълкова градина

На 15.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: парк Витоша

На 15.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: 729-та, 732-ра, Асен Георгиев /730/, Беловодски път, Боянска легенда, Брезите, Бялата чешма, Георги Войтех /734-та/, Калоянова крепост, Каменарче /631/, Кикиш, Панорамен път, Синята скала, Стар Беловодски път, Шишманова Конница /620/

Община ВРЪБНИЦА  

На 11.09.2017 г. /09:20 - 15:30 ч./ -  София: 1-ва, 1-ва/Студентска/, 2-ра /Толева махала/, 3-та /Толева махала/, 4-та /Толева махала/

На 14.09.2017 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  София: Европа/Баба Парашкева/

Община ИЗГРЕВ  

На 11.09.2017 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  София: Дианабад, Крум Кюлявков

Община ИСКЪР  

На 11.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 12.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 13.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Туше Делииванов/ Дружба 1/

На 11.09.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Гара Искър

На 11.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 12.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба

На 13.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 14.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 15.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба 1

На 14.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Бусманци: 10-та, Асен Игнатов(ул. 16-та), Милин камък(ул. 17-та), Перуника(ул. 11-та), Пчелина(ул. 20-та), Троянски път/18 и 19/, Чукура(ул. 29-та);  София: Бусманци

На 15.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Бусманци: 10-та, XXXIV-644 Кв. 11, Владимир Георгиев(ул. 4-та), Ген. Гурко(27 и 10), Крива ливада(ул. 3-та), Мома Ирина (ул. 5-та), Пробуда(ул. 6-та), Средно ливаде(ул. 31-ва), Циклама(ул. 7-ма);  Кривина, Общ. Столична: Градина/3-та/

Община КРАСНО СЕЛО  

На 11.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 493-та, Мичман Тодор Саев/496-та/, Никола Крушкин-Чолака/494-та/

На 12.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Деян Белишки;  София: Красно село, Красно село

На 13.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Георги Данчов Зографина, Гоце Делчев, Гоце Делчев/Емил Марков/, Гоце Делчев/Жк Емил Марков/, Костенски Водопад, Костенски Водопад/Васил Дим

На 14.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Ами Буе, Ген. Тотлебен, Ген. Тотлебен, Захари Круша, Кирил Пейчинович, Кирил Пейчинович, Св. Георги Софийски/Георги С, Софийски Герой, Цар Борис III/Девети септ., Цар Борис III/Девети септ., Яков Крайков/Макаренко/

На 15.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Красно село

Община КРЕМИКОВЦИ  

На 11.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 12.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 13.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Долни Богров: 1

На 14.09.2017 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./; на 15.09.2017 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Долни Богров: 1, 1-ва, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 2, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 40, 41, 5, 7, 8, 9, ІХ-356 Кв. 18, Стопански двор Чочая, УПИ IV-376 Кв. 28, УПИ ІХ, Кв. 24;  София: 1-ва, 12-та/Враждебна/, Ботевградско шосе/Мизия/, Ботунец 1, Враждебна, Долни Богров, Долни Богров, М. Герено, Кокиче /Челопечене/, Кремиковско шосе, Кремиковци, Отец Паисий, Сеславци, Челопечене, Челопеченско шосе, Челопешко шосе, Чепинско шосе;  Челопечене: Извън регулацията

Община ЛОЗЕНЕЦ  

На 11.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Димитър Хаджикоцев

На 15.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Емануил Попдимитров/432-ра/, Иван Пейчев/443-та/, Константин Петканов/437-ма/, Леа Иванова

Община ЛЮЛИН  

На 12.09.2017 г. /09:20 - 15:30 ч./ -  София: 1-ва, 1-ва/Студентска/, 4-та /Толева махала/, 8-ма /Толева махала/

На 14.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София: Димитровград, Добринова скала/11 Конгрес, Люлин, Люлин 10, Майски Ден

На 14.09.2017 г. /11:00 - 11:10 ч./ -  София: 400/380/Люлин/, Балатон, Бръшлянска Низина, Велико Търново/Г. Г. Деж/, Ветрен, Ген. Асен Николов/Ив. Ботев/, Джавахарлал Неру, Димитър Талев, Европа/Баба Парашкева/, Кап. Никола Божков/Кр. Самохо, Класова Борба, Красино, Крим, Люлин, Люлин 10, Люлин 8, Люлин 9, Минск, Р-Н Люлин-9, Тодор Влайков, Тодор Г. Влайков, Тома Давидов, Търново, Царица Йоанна, Юмрукчал

На 14.09.2017 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  София: Иван Бойчев, Люлин 9, Цветница/Димитър Г. Марче/

На 15.09.2017 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  София: Люлин

На 15.09.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  София: Люлин, Люлин 9

На 15.09.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София: Люлин 9

Община МЛАДОСТ  

На 12.09.2017 г. /09:15 - 16:00 ч.; 10:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 4

На 12.09.2017 г. /17:00 - 23:16 ч./ -  София: Младост 2

На 13.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 14.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 15.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 1А

Община НАДЕЖДА  

На 11.09.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София: Илиянско шосе

Община НОВИ ИСКЪР  

На 13.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Негован: Васил Левски/Атанас Алексан, Донкова, Емануил Александров, Искърска

На 14.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Негован: Васил Левски/Атанас Алексан, Донкова

На 15.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Негован: Васил Левски/Атанас Алексан

Община ОВЧА КУПЕЛ  

На 13.09.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Бул. Цар Борис III

Община ПАНЧАРЕВО  

На 11.09.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Герман: 979 /VІІ-123/, Брайново, в. з. Лозето М. Терасите Пл. 804, Вилна зона Лозето, М. Терасите, ПИ 3092, Старият път, УПИ VІІ-86А, 86Б Кв. 3 М. Лозето, УПИ Х-129 М. Лозето;  Панчарево: В, З, Лозето ПИ 14831, 6512, 1143

На 12.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Кокаляне: Александър Генков/Г. Панков/, Вилна зона Бяла нива, Грамада, Димитър Благоев, Държов дол, Зора, Иван Шишман, Изгрев, Искър, Латинка, Лъката, Малчика, Местн. Свлачището, Михово Блато, Орниче, Петров кладенец, Петър Берон, Родолюбие, Роза, Роса, Слатин дол, Тодорини Кукли, Тополите, Трудолюбие, УПИ IX-1173, 2011 Кв. 25, Урвич;  Панчарево: Кв. Кокаляне;  София: Ген. Паренсов, Искър

На 12.09.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Кокаляне: Бор, Буката, Валозите, Васил Левски/Лиляна Димитро, Ген. Кирил Ботев/Александър, Грамада, Димитър Благоев, Държов дол, Ела, Липова падина, Лъката, Петров кладенец, Симеон Халачев/Плажа/, Теменуга, Цар Иван Асен II/Петър Янев, Явор

На 14.09.2017 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Герман: 14831. 6507. 2468, 425, в. з. Терасите, Герман, М. Смреката, Месност Терасите, Местност Зимника, Местност Смреката, УПИ14831Л6506Л429, Хан Аспарух/29-та/, Явор/9-та/

Община ПОДУЯНЕ  

На 11.09.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  София: Константин Фотинов, Плакалница, Сухата река

Община СРЕДЕЦ  

На 11.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 12.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 13.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 6-ти септември;  София: Любен Каравелов

На 14.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 15.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 6-ти септември, Патриарх Евтимий

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  

На 12.09.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: Климент Охридски, Студентски град

Община ТРИАДИЦА  

На 11.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 488-ма, Никола Крушкин Чолака/494-та/

На 12.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Енос, Кестенова гора, Краище, Майор Първан Тошев

На 13.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Балша/Д-р Минчо Нейчев/, Нишава/Георги Аврамов/, Орехова гора/Борис Чолаев/, Пазар Иван Вазов, Петко Ю. Тодоров/Мл. проход/, Стефан Малинов, Стрелбище, Тодор Каблешков, Хайдушка гора, Червена роза, Червена роза

На 15.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: ул. „Борис Руменов“/482/, ул. „Сашо Николов – Сладура“/„483-та“.

 

Софийска област

Община Божурище  

На 11.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Росоман: Гранит, М. Падината, УПИ XIV-145, УПИ ХIII-144 Кв. 22, Черква

На 12.09.2017 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Пролеша: ПИ 043001, УПИ Vі-045140, УПИ ІV-296

На 13.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Храбърско

Община Ботевград  

На 11.09.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 12.09.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 13.09.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 14.09.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 15.09.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Ботевград: Саранск, Тп

На 11.09.2017 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  Ботевград: XIII, Кв. 175, Адрян Атанасов, Александър Стамболийски, Божко Божилов, Букорска, Васил Левски, Гробищен парк, Иван Вазов, Опълченска, УПИ IX, Кв. 175, Христо Ботев, Цар Иван Шишман

На 13.09.2017 г. /08:00 - 14:15 ч./ -  Ботевград: Околоо Стадиона.

На 13.09.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград: 16-ти Ловчански Полк, Оборище, Цар Иван Шишман;  Врачеш: Будиовград, Бузлуджа, Васил Левски, Еделвайс, Захари Стоянов (Петър Янков, Иван Вазов, Извор, Околчица, Освобождение (9-ти септемвр, Патриарх Евтимий (Д. Гълъбов, Победа, Първенец, Райна Княгиня (Вела Пеева), Синчец, Стара планина, Теменуга, Трети март (Иван Гълъбов), Явор

На 13.09.2017 г. /09:30 - 09:50 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Боженица: 319004, Долапището, Махала Барбушовци, Махала Брусен, Махала Върха, Махала Ганинци, Махала Павловци, Махала Пейчовци, Махала Пелиница, Махала Плоча, Махала Томовци, Махала Урвич, Махала Усойната, Стопански двор, Х-38, Кв. 41

На 13.09.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Ботевград: Витиня, до сграда ТКЗС, Зелин-Д-р Асен Златаров, Курорт Зелин, Литаковско шосе, ПИК, Саранск, Цар Освободител;  Врачеш: Александър Стамболийски, Ален мак, Баба Вида, Баба Тонка, Бела, Бор, Будиовград, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Горски пътник, Гурко, Дунав, Еделвайс, Захари Стоянов (Петър Янков, Зеленград, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Извор, Извън регулация до с. Врачеш, Калето, Кирил и Методий, Кокиче, Кольо Видин, Люляк, Майстор Вуно Марков, Малчика, Манастирска, Мургаш, Оборище, Околчица, Опълченска (Яташка), Орлово Гнездо, Освобождение (9-ти септемвр, Отец Пайсий, Патриарх Евтимий (Д. Гълъбов, Плиска, Победа, Преслав, Първенец, Първи май, Радовец, Райна Княгиня (Вела Пеева), Розова долина, Севаст Огнян (Партизанска), Синчец, Славейков (Васил Коларов), Софрони Врачански, Стара планина, Страншки Рът, Съединение (Рада Докова), Съединение (Радка Докова), Теменуга, Трети март (Иван Гълъбов), Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Иван Шишман (М. Найденов, Цар Освободител( 17 Ятаци), Цар Самуил (М. Найденова), Чешкоград, Шипка, Явор, Ягода, Ясен;  Литаково: Трети март, Антон Младенов, Архангела (Петко Буковански, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Бойчо Огнянов, Брезовица, Бузлуджа, Васил Левски, Велчова Завера (Илия Шопов), Воденицата, Вуто Койчев, Възраждане, Възход, Вълчи град, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Гено Люташки (Вацо Люташки), Георги Бенковски (Г. Димитро, Георги Раковски (Д. Терзийск, Димитър Икономов, Дядо Иван (Ванюша), Една Българка (М. Найденова, Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Калето (Сашка), Кап. Тодор Тодоров, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Коцо Докуленски, Кочо Честименски (М. Найдено, Любен Каравелов, Люто войвода, Майор Томпсън, Малина, Младен Пеьов, Мургаш, Наум Янев, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Оборище, Опълченска, Павел Бързашки, Парцел V-41, Кв. 9 Къща, Петко войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Победа, Поп Христо Дойчев, Пречеста, Просвета, Светлина, Свобода, Спас Соколов, Станковска кория, Стара планина (Кам. Първенс, Столетов, Страцин (Кост. Буковански), Тодор Каблешков (Н. Маринов), Христо Ботев, Шести септември (9-ти Iх), Шипка, Юри Гагарин

На 13.09.2017 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Врачеш: Георги Бенковски, Ивайло, Кирил и Методий, Манастирска, Оборище, Околчица, Орлово Гнездо, Освобождение (9-ти септемвр, Райна Княгиня (Вела Пеева), Розова долина, Синчец, Съединение (Рада Докова), Съединение (Радка Докова), Теменуга, Трети март (Иван Гълъбов), Хан Аспарух, Цар Иван Шишман (М. Найденов, Цар Освободител( 17 Ятаци), Шипка, Явор, Ясен

На 13.09.2017 г. /09:30 - 09:50 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Ботевград: Стефан Караджа;  Гурково, Общ. Ботевград: ПИ №027070;  Краево: Махала Маринков рът, Махала Славополе, УПИ III-25 Кв. 4;  Липница, Общ. Ботевград: за Провеждане на 72-Часови Изпитания, Махала Големо Усое, Махала горановци, Махала Мановци, Махала Ръждавец;  Новачене, Общ. Ботевград: III-709, Кв. 38, Ангел Кънчев, Аспарух, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р. Доков, Гурко, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, Извън регулацията, Искър, Кирил и Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Московска, Никола Й. Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петко войвода (Иван Гешков), Петър Берон, Първа, Рударка, с. Новачене, Общ. Ботевград път№1, Сан Стефано, Свобода, Седма, Стара планина, Съединение (Ленин), Трети март (Георги Димитров, Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта, Шипка;  Осеновлаг: Зимнишки дол, Махала Зимнишки дол;  Радотина: Местност Дръстила, ПИ №055008;  Рашково: Махала Белчово, Махала Габровница;  Скравена: 000230, 11-та, 13-та, 15-та, 3-та, 8-ма, Александър Стамболийски, Алипи Първанов, Ангел Кънчев, Атанас Събков, Бебреш, Бенковски, Васил Априлов, Васил Вунчев, Васил Левски, Вилна зона Лозята, Врачанска, Гео Милев, Георги Апостолов, Георги Канзов, Георги Раковски, Георги Стаменов, Герго Ценов, Грамаде, Здравец, Иван Вазов, Иван Йотов, Изгрев, Кап. Димитров, Койдановец, Кокиче, Комитска, Крушарска (К. Муканска), Лазар Георгиев, Лазар Стоянов, Латинка, Любен Каравелов, Мах. Диловска и Драганчовска, Махала Гледжовица, Махала Паланката, Медвен, Мико Комитски, Муканска, Мургаш, Никола Й. Вапцаров, Ноновска, Околовръсна, Осми март, Паисий, Петко Студенков, Петър Берон, ПИ №000141, Поп Банчо, Поручик Георгиев, с. Скравена, Общ. Ботевград път №1, Свещ. Георги Поп Димитров, Свобода, сграда на Читалището, Синчец, Стара планина (Ил. Миков), Стефан Караджа, Танчо Гайдарски, Тодор Попов, Ушите, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис I, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Крум, Цар Симеон, Цено Кьонтов, Чифлика

На 14.09.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Ботевград: 003036, 05815. 13. 34, АМ Хемус Кв. Зелин, в. з. Чеканица, в. з. Зелин, в. з. Зелин, ул. 4-та 1, Зелин-10-А, Зелин-11-А, Зелин-13-А, Зелин-14-А, Зелин-15-А, Зелин-16-А, Зелин-17-А, Зелин-18-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-24-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-37-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-40-А, Зелин-42-А, Зелин-43-А, Зелин-5-та, Зелин-6-та, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-9-А, Зелин-А, Зелин-Д-р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Леската, Зелин-Средния път, Зелин-тодор Петров, Йошовски Трап, Казармен, Кошарата, Курорт Зелин, Местност Пръдлювец, Местност Чеканица, Местност Широко ливаде, Плюскач, Стефан Стамболов, Стубеля, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Чеканица

На 14.09.2017 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Ботевград: Курорт Зелин, Стубеля

Община Горна Малина  

На 14.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 15.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Априлово, Общ. Горна Малина: V-26 Кв 34, Десета, Единадесета, Стопански двор, УПИ XXII-26, Кв. 34, Шеста;  Горна Малина: блокове, Осемнадесета, УПИ XIII-52 Кв. 3;  Макоцево: Местност Крушака, ПИ 093013

Община Елин Пелин  

На 11.09.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Равно Поле: М. Конска ливада

На 11.09.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./; на 12.09.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./; на 13.09.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./; на 14.09.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./; на 15.09.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Петково, Общ. Елин Пелин: с. Петково ТП Входа на ТКЗС, с. Петково ул. Кирил и Методий, УПИ II-127, Кв. 38, УПИ ІV-232, Кв 36;  Равно Поле: Верила

На 12.09.2017 г. /15:00 - 15:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Григорево: 017009, Георги Раковски, Никола Вапцаров, УПИ ІV-102 Кв. 11, УПИ VІІІ-25, Кв. 3, УПИ XI-319, Кв. 32, УПИ XV-128, Кв. 15, УПИ ХI-264 Кв. 18, УПИ ХІХ-262, Кв. 18, Черковна;  Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Лесновска, Липа, Топола;  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: 08832, Акация, Баба Тонка Обретенова, Бузлуджа, България, Васил Левски, Витоша, Вихрен, Върбето, Гео Милев, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иглика, Йоан Екзарх, Кирил и Методий, Кочо Честименски, Лесновска, М. Шеовица ПИ -031155, Мургаш, Независимост, Никола Петков, Новоселци, Патриарх Евтимий, Пейо К. Яворов, Петър Берон, Пирин, Плиска, Росица, София, Средец, Средна гора, Страцин, Тодор Каблешков, Топола, Уо Кв. Върбето, УПИ 1-За Ожс, Кв. 71, УПИ ХV -182 Кв. 65, Чавдар войвода, Шейново, Шиовица, Янтра

На 12.09.2017 г. /15:00 - 15:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./; на 15.09.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Столник

На 14.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 15.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Крушовица, Общ. Елин Пелин: УПИ VI-104, Кв. 13, УПИ VI-4, Кв. 1, УПИ ІХ-5, Кв. 1, УПИ ХХV-91, Кв. 9

На 15.09.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:15 - 14:45 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Осоица: 10, 33-та, III-271 Кв. 37, XI-400 Вилна зона, XXV-256, Общ. Горна Малина, П-Л III-276, Кв. 37, П-Л VI-137, Кв. 1, Парцел VIII От Кв. 53 в. з. Осоица, Парцел Vі-54, Кв. 28, УПИ IV-249, Кв. 22, УПИ XI-317, Кв. 39, УПИ Х-404 Кв 1, УПИ ХІІІ-373, Кв. 34

На 15.09.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Горна Малина;  Горно Камарци: . УПИ VI-61 Кв 11, УПИ VI-38, Кв. 7;  Долно Камарци: VIII-9 Кв. 7, Вилна зона, ЖП Гара, П-Л І-160, Кв. 8, Седма, ТП Център, Трета, ХІІІ-108 Кв. 14, Четвърта;  Негушево: УПИ 9 – 020019;  Саранци: 000020 по КВС;  Стъргел: Имот 024027, Парцел ІІ-269, Кв. 39, УПИ, УПИ I-390, Кв. 47, УПИ V-467, Кв. 30, УПИ VII-309, Кв. 52, УПИ Vі-275, Кв. 39

Община Етрополе  

На 11.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 12.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 13.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 14.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 15.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  с. Лъга

На 11.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 12.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./; на 13.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 14.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 15.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Лъга

На 12.09.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Брусен, Общ. Етрополе: 229001, II, Кв. 1, Кладевски дол, Махала Бобища, Махала Гарсовец, Махала Дупковец, Махала Нейков дол, Махала Радов дол;  Видраре: 157, Кв. 13, сграда Кметство, ІІ Кв., Лъга, Махала Джамбазите, Махала Семкова, ПИ-083145 М. Мариновото;  Джурово: Васил Левски, Волга, Вутьо Миков, Генерал Гурко, Генерал Елис, Георги Димитров, Гошо Воденичаров, Девети септември, Димитър Грънчаров, Иван Мицев, Иван Яковенко, Камилче, Капитан П. Стайков, М. Беляновец Кв. 9 УПИ VІІІ, Малък Искър, Матю Воденичаров, Махала Беляновец, Махала Герановица, Махала Камилче, Махала Мечи Трън, Махала Отявец, Мико Лаков, Млада Гвардия, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин, Петър Томов, Първи май, Септемврийци, Стара планина, Тодор Христов, Чавдарци, Червена Армия, Юрий Гагарин;  Етрополе: Равнището;  Лопян: 005034, в. з. Лопян, Кв. 6, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Георги Михайлов, Девети май, Девети септември, Йончо Ботев, Калина Вескова, Кв. 6, УПИ 6-22, Вилна зона, Ленин, Махала Черешовица, Местност Растака, Местност Черешова, Никола Михайлов, Никола П. Цановски, Пета, Планинско Цвете, Първа, Свещи Плаз, Седма, Трета, УПИ І-211, Кв. 29, Христо Ботев, Цвятко Янков, Четвъра;  Малки Искър;  Манаселска река: Махала Вила Манаселски мост, Махала Гараж, Махала Долна Липа, Махала Липа, Махала Печор, Махала Чульовци;  Осиковица: Махала 57 Км АМ Хемус, Махала Балинска, Махала Баренска, Махала Вельовци, Махала Витьовци, Махала Владовци, Махала Войновци, Махала Вълчиновци, Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Господарска, Махала Дачовци, Махала Дрена, Махала Кратунете, Махала Манастира, Махала Манговци, Махала Робовица, Махала Стойковци, Махала Цековци, Махала Чифлика, Махала Ямата;  Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки дол, М. Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, Общ. Правец, АМ &Quot; Хемус&Quot; , П-Л VI-61, Кв. 5;  Равнище: I Кв. 29, XVII-290, Кв. 46, Мах. Грозьов дол, Махала Големанско, УПИ II-196 Кв. 8

На 12.09.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Манаселска река: Махала Гола могила, Махала Драгоица, Махала Череша

Община Ихтиман  

На 11.09.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман

На 11.09.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Веринско;  Ихтиман: Божур, Братя Миладинови, Булаир, Васил Левски, Георги Раковски, Димитър Попов, Димитър Русинов, Егерика, Еледжик, Иван Вазов, Иглика, Извън регулация, Йордан Балчев, Кирил и Методи, Кокиче, Липа, Люле Бургас, Люляк, Марица, Мизия, Михаил Сестримски, Мъти Вир, Парчевич, Пирин, Плиска, Предгарова, Преслав, Рила, Руен, Свети Княз Борис 1, Свети Патриарх Евтимий, Свети Софроний Врачански, Стефан Караджа, Стипон, Странджа, Съединение, Топик, Траянова Врата, Три Уши, Търново, УПИ -VII 27090, УПИ III-2061, Кв. 145, УПИ IV - 2853, Кв. 191, Училищна, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Освободител, Черни Връх, Шести септември, Шипка, Юрий Гагарин, Явор, Янтра

На 11.09.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Горна Василица;  Ихтиман: 064007-М. Добрева ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Генерал Гурко, Дунав, Здравец, Иглика, Извън регулация, Извън регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М. Добрева ливада, Малина, Местност Шиндар, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Пчелин, Рила, Роса, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Цар Самуил, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра;  Мирово, Общ. Ихтиман;  Стамболово, Общ. Ихтиман

На 11.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 12.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 13.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 14.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 15.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Георги Бенковски, Димитър Попов, Димчо Дебелянов, Йордан Цонев, Кочиово, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Цар Освободител, Царчино

На 11.09.2017 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Ихтиман: Димитър Попов, Предгарова, УПИ III-2061, Кв. 145

На 11.09.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Ихтиман: Извън регулация

На 12.09.2017 г. /08:15 - 09:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:15 - 15:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:15 - 16:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ихтиман: Автомагистрала Тракия, Извън регулация/Ам Тракия/, ПИ 007083 М. Царчино

На 12.09.2017 г. /08:15 - 09:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:15 - 16:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Веринско: 000182, ул. 13, УПИ IX-23, Кв. 13, УПИ ІІІ-124, Кв. 6, УПИ ХVІІ-131, Кв. 6

На 12.09.2017 г. /09:15 - 15:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Веринско: 000182

На 14.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Белица, Общ. Ихтиман: Махала Барата, Махала Бойчиновци, Махала Горобий, Махала Градеж, Махала Гроздьовци, Махала Средищна, Махала Суевци, Махала Широки Рът, Махала Шуглеовци, УПИ VІІ Кв. 8;  Ботевград: Хан Крум;  Бузяковци: Заевица, Махала Поповци, УПИ III-186 Кв. 17А;  Бърдо: УПИ №113 Кв. №25А;  Вакарел: Махала Драгиовци, П-Л Х, Кв. 11 М. Бърдо;  Джамузовци;  Мечковци: УПИ VІІІ-89, Кв. 3;  Пановци: 22

Община Костенец  

На 11.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 12.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 13.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 14.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 15.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Горна Василица: 000147;  Момин проход: Ален мак, Еделвайс, Княз Борис, Княз Борис, Круша, Лоза, Луна, Мусала, Победа, Пчела, Радост, Радост, Ружа, Свежест, Славянска, Стара планина, Тодор Ненчев, Тодор Ненчев, Христо Ботев, Христо Ботев, Ягода

Община Костинброд  

На 11.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 12.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 13.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 14.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 15.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Градец, Общ. Костинброд: УПИ VI-225 Кв. 30

На 11.09.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Костинброд: 1-737, Кв. 33, Бачо Киро, Иван Асен II, Индже войвода, Княз Борис, Колю Фичето, Маслово, Обединена, ПИ 618159, Поп Богомил, Свобода, Сергей Румянцев, Стефан Стамболов, Цар Борис I, Цар Симеон, Шияковци

На 11.09.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Костинброд: 4200, 4267, до Кв. 20, Антим I, Братя Миладинови, Величко Величков, Генерал Столетов, Ивайло, Константин Величков, Македония, Марица, Маслово, Места, Обединена, Петко Енев, Радецки, Ручей, Тополница, Черноризец Храбър, Шияковци, Юрий Гагарин

На 14.09.2017 г. /08:45 - 14:30 ч./ -  Понор: . УПИ VI-26 Кв. 1, Понор, Стопански двор;  Цръклевци

На 14.09.2017 г. /12:30 - 16:15 ч./ -  Дреново, Общ. Костинброд: ПИ № 169

Община Правец  

На 13.09.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Правец: В. Пенчов, Васил Левски, Възраждане, Градешница, Градище, Здравец, Лесковец, Махала Пушкарско, Местност Топилата, Осма, Пета, Поп Марко, Първа, Свети Анастасий, Трета, УПИ III-862 В. 50, Чавдар войвода, Четвърта, Шеста, Ясен;  Разлив: Махала Маргинска

Община Самоков  

На 11.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бели Искър: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, УПИ IV Кв. 20;  Горни Окол: IX-302, Kw. 41, XXIII, Кв. 2, Парцел VI--43 Кв. 5

За периода 11-15.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков: 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 3-та, 30-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 5-та, 52-ра, 53-та, 55-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, БКТП Градина - Ковачевци;  Мала Църква: с. Мала Църква, Община Самоков;  Самоков: Авксенти Велешки, България, Васил Стоин, Дим. Смрикаров, Захари Хаджигюров, Иван Шишман, Крали Марко, Любен Каравелов, Отец Паисий, Преслав, Станислав Доспевски, Стефан Караджа, ул. Здравец, ул. Здравец, ул. Софийско шосе 15, УПИ 65231. 911. 36

На 11.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 12.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 13.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 14.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 15.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Поповяне: ПИ 000368

На 11.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 12.09.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Клисура, Общ. Самоков: Извън Регурация

На 12.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Александрова, Белмекен, Вардар, Двадесет и Девети Декември, Захари Хаджигюров, Искър, Митрополитска, Оборище, Овнарско, Охрид, Патриарх Евтимий, Преспа, Райна Княгина, Рила планина, Розова долина, УПИ 65231. 909. 365, Цар Борис III

На 12.09.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Алино: П-Л ІІ, Пл. №160, Кв. 48, УПИ I-345, Кв. 18;  Белчин: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 286, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, VI. Кв. 5, Витоша, Георги Димитров, Иван Вазов, с. Белчин, Пл. XI, Кв. 57, Община Самоков, УПИ 100592 и УПИ100606 до Крепост Цари Мали град, УПИ І-470, 471 Кв. 38А, Христо Ботев, Юрий Гагарин;  Белчински Бани: П-Л V Кв, 21;  Ковачевци, Общ. Самоков: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 5-та, 50-та, 51-ва, 52-ра, 53-та, 54-та, 55-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, XVIII, Бктп Градина - Ковачевци, Пп II, Кв. 58;  Рельово: №000527, Извън регулация, УПИ -I Кв. 65, УПИ VII- 82, Кв. 5;  Ярлово: . УПИ ХІІ-562, Кв. 55, 002159, Екатте 87552, 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 42-ра, 43-та, 45-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Борова гора, М. Грамаге, ПИ 013001 Местност Св. Петка, ПИ №578, Стоп. Двор, УПИ XVI Пл. 260 Кв. 16

На 12.09.2017 г. /10:30 - 15:00 ч./ -  Алино

На 13.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 14.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Горни Окол: 128, Кв. 16, IX-302, Kw. 41, XXIII, Кв. 2, М. Щъркелово Гнездо, Парцел VI--43 Кв. 5;  Долни Окол: П-Л 150 Кв. 19, УПИ Vі-162, Кв. 20;  Драгушиново;  Злокучене, Общ. Самоков: М-Ст Лавандула, Общ. Самоков;  Панчарево: Пи000733, Яз. Искър, М. Коеджик;  Самоков: Местност Дългата поляна, Местност Калковско Манастирче, Местност Лавандула, Местност Мало Равнище, Местност Мечката, Местност Пашо, Местност Ренов дол, Местност Татарски Брод, Местност Циментово Кладенче, Местност Червената Земя, Местност Щъркелово Гнездо, Местност Язовир Искър;  Широки дол: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 9-та, Местност Татарски брод

Община Сливница  

На 12.09.2017 г. /09:45 - 10:30 ч.; 13:00 - 15:15 ч./ -  Алдомировци: 11-та, 15-та, 16-та, 21-ва, 23-та, 36-та, 41-ва, III-288 Кв. 48, IV, 460, Кв. 42, VII-275Кв 50, Алдомировска (Г. Димитров), Главната, Детелина (Д. Благоев), Здравец (Бр. Станиславови), Иван Вазов, Парцел Три, Кв. 19, Седма, УПИ - ХІІ-138 Кв5, УПИ XIV-203, УПИ ХХVІІІ-188, Кв49, Четвърта

На 11.09.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./; на 12.09.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./; на 13.09.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./; на 14.09.2017 г. /07:00 - 19:00 ч.; 10:00 - 16:00 ч./; на 15.09.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Васил Петлешков, Георги Бенковски, Иван Вазов, Капитан Атанас Узунов, Максим Горки, Нешо Бончев, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Сливница, Стефан Караджа, Цар Симеон Велики, Юрий Гагарин

На 12.09.2017 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Батак, Бачо Киро, Княз Александър I-Батенберг, Хан Аспарух, Цар Симеон Велики, Щастие

На 12.09.2017 г. /09:45 - 10:30 ч.; 13:00 - 15:15 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: 000345, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Вишая, Владимир Димитров-майстора, Войнишка махала, Георги С. Раковски, Горна махала, Гургулят, Гълъбовци, Двора на АПК, Девети май, Дедо Пуне, Доктор Памукчиев, Елин Пелин, Захари Стоянов, Имот 189, УПИ XXVIII, Кв. 3, Капитан Олимпи Панов, Капитан Радко Димитриев, Кирил и Методий, Клисура, Клокотница, Княз Борис I, Кооператор, Кореняк, Кочо Честименски, Липите, Лозан Тончев, Любен Каравелов, Михаил Георгиев Кенин, Младост, Оборище, Освобождение, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Патриарх Евтимий, Петко Славейков, Работник, Райна Княгиня, Ракита, Ротм. Ат. Бендерев (Д. Бенд, Софроний Врачански, Спартак, Тодор Каблешков, Три Уши, Труд, УПИ ХХ-764, Кв 30, УПИ764, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христо Ботев, ХХхIII 1860, Цар Калоян, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин

На 12.09.2017 г. /09:45 - 15:15 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Ангел Кънчев, Васил Левски, Вишая, Доктор Памукчиев, Захари Стоянов, Капитан Олимпи Панов, Княз Борис I, Освобождение, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Патриарх Евтимий, Ротм. Ат. Бендерев (Д. Бенд, Тодор Каблешков, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цар Калоян, Шипка

На 12.09.2017 г. /11:00 - 12:00 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Опицвет: Под Костело Землище с. Опицвет;  Сливница, Общ. Сливница: 1300 години България, Алеко Константинов, Ален мак, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Д-р Димитър Китов, Доктор Памукчиев, Еделвайс, ЖП. Гара, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Германов, Искър, Капитан Атанас Узунов, Капитан Радко Димитриев, Кв. 107, Кирил и Методий, Княз Александър I-Батенберг, Константин Величков, Лев Толстой, Любен Каравелов, Люляк, Максим Горки, Мир, Неделище, Нешо Бончев, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пушкин, Първа, Сан Стефано, Свети Климент Охридски, Сливница, Стефан Караджа, Съединение, Тодор Влайков, УПИ Х-1749, Кв. 102, УПИ-Vі-721 Кв. 12, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон Велики, Чавдар войвода, Черни връх, Черно Море, Юрий Гагарин

На 12.09.2017 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  Опицвет

 Сливница, Общ. Сливница: Алеко Константинов, ЖП. Гара, Иван Вазов, Максим Горки, Паисий Хилендарски, Пушкин, Сан Стефано, Хан Крум

На 12.09.2017 г. /11:30 - 14:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Войнишка махала, Гълъбовци, Девети май, Капитан Радко Димитриев, Кооператор, Кореняк, Липите, Младост, Работник, Ракита, Труд

На 13.09.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./; на 14.09.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: 1300 години България, Иван Вазов, Иван Германов, Княз Александър I-Батенберг, Константин Величков, Лев Толстой, Неделище, Паисий Хилендарски, Тодор Влайков, Цар Симеон Велики

На 13.09.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Васил Левски, Кв. 107, Княз Александър I-Батенберг, Константин Величков, Любен Каравелов, Паисий Хилендарски, Патриарх Евтимий, Съединение, Хаджи Димитър

На 14.09.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Захари Стоянов, Капитан Олимпи Панов, Княз Борис I, Ротм. Ат. Бендерев (Д. Бенд, ул. „Шипка“.

 

Видинска област

Община Видин  

На 12.09.2017 г. /10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Видин: Дунавска, път, Южна Пром. зона

За периода 11-15.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Рупци, Общ. Видин: 020059, II-182, Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, с. Рупци, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 12.09.2017 г. /10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дунавци, Общ. Видин: 23 Септември, Асен Балкански, Бдин, Васил Левски, Видбол, Връшка Чука, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С Раковски, Добри Чинтулов, Драва, Дунав, Зоя Космодамянска, Капитан Петко войвода, Коста Йорданов, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Марин Киров, Маршал Толбухин, Мико Нинов, Никола Й. Вапцаров, Пирин, Първи май, Райна Княгиня, Седемнадесет Партизани, Сирма войвода, Смирнов, Средец, Средна гора, Хана, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ценко Александров, Чавдарци, Шипка, Янтра;  Жеглица: 110011, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, път 1, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; На 14.09.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Флорентин: I-062032

Община Кула  

На 11.09.2017 г. /09:10 - 13:20 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бойница: Ангел Кънчев, Асен Балкански, Боян Българанов, Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Владимир Заимов, Владимир Поптомов, Връшка Чука, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Генчо Косовски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Дунавска, Еделвайс, Иван Вазов, Искър, Йонка Маркова, Кирил и Методи, Ком, Коста Йорданов, Лайка, Марек, Марица, Мико Нинов, Михайлова, Мишо Мишев, Мусала, Несебър, Никола Й. Вапцаров, Оборище, Огоста, Опълченска, Палма, Пейо К. Яворов, Перчо Йорданов, Петко Р. Славейков, Пирин, поляна, Поповчец, Преспа, Пуйо войвода, Разлог, Рила, Симеонова, Славянска, Средна гора, Стара планина, Стефан Караджа, Толбухин, Тополовец, Трайчо Костов, Трапезица, Хаджи Димитър, Хайдук Чешма, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Урманов, Цанко Церковски, Цар Самуил, Царевец, Цибър, Цоко Кюртов, Черни Връх, Шипка, Юрий Гагарин

На 11.09.2017 г. /09:00 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бойница: Промишлена, Пуйо войвода;  Бориловец: Васил Коларов, Втора, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Ленин, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Градсковски Колиби: Първа;  Каниц: Втора, Първа, Трета, Четвърта;  Кула: 4 Кв 1, Александър Стамболийски, Батенберг, Баучер, Братя Миладинови, Васил Априлов, Възраждане, Генерал Гурко, Гено Цанов, Георги Димитров, Димчо Дебелянов, Иречек, Мусала, Стара планина, Толбухин, Христо Ботев, Шипка, Янтра;  Периловец: Втора, Осма, Пета, Първа, Седма, Четвърта, Шеста;  Полетковци: Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта;  Раброво: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Ракитница, Общ. Брегово: Тодор Петров;  Цар Петрово: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Шипикова махала: Първа;  Шишенци: Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Махала Драгичева, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 11.09.2017 г. /09:05 - 13:10 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Подгоре: Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Бдин, Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Видин, Вит, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Иван Вазов, Искър, Йоло Гергов, Йосиф В. Сталин, Кв. 7, Ленин, Любен Каравелов, Марица, Михаил Здравков, Огоста, Осъм, Пейо К. Яворов, Перчо Йорданов, Пирин, Рила, Седемнадесет Партизани, Стара планина, Стопански двор, Стоян Милков, Тодор Петров, Христо Ботев, Царевец, Черно Море, Юрий Гагарин

 Раковица: 236005, Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемдесет и Девета, Осемдесет и Осма, Осемдесет и Трета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Трета, Петдесет и Шеста, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Стопански двор, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Осма, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Шеста, Шестдесета, Шестнадесета;  Старопатица: Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Шеста, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тридесета, УПИ, Четвърта, Шеста;  Толовица: Валентина Терешкова, Ленин, Първа, Трета, Христо Ботев, Юрий Гагарин;  Цар Шишманово: 070134, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Васил Коларов, Вела Пеева, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Ленин, Лиляна Димитрова, Малчика, Мико Нинов, Митко Палаузов, Петко Р. Славейков, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черни връх;  Шишманово

На 11.09.2017 г. /09:05 - 13:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Големаново: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шестнадесета;  Извор Махала: 32439, 117, Втора, Главна, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Десета, Единадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета;  Киреево: 140203, Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Кула: 5, III, VI - 6. Кв. 140, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Безименна, Възраждане, Георги Бенковски, Георги градинаров, Майор Бухарин, Никола Петков, Родопи, Средна гора, Стопански двор, Толбухин, УПИ 2 - 22 Кв 132, УПИ III-За Панаира Кв. 45, Хаджи Димитър, Христо Ботев;  Раковица: Осемдесет и Втора, Осемдесет и Пета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Седма, Осемдесет и Трета, Осемдесет и Четвърта, Осемдесет и Шеста, Осемдесета, Петдесет и Втора, Петдесета, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Девета, Седемдесет и Осма, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Първа, Седемдесет и Седма, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесет и Шеста, Четвърта, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета

На 11.09.2017 г. /09:10 - 13:20 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кула: Възраждане, Георги градинаров, Извън регулация

Община Ружинци  

На 11.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 13.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 14.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дреновец: Божур, В Района на ЖП Гарата, Георги Димитров, Железничар, Иван Вазов, Кирил и Методий, Кокиче, Космос, Митко Палаузов, Пирин, Седемнадесет Партизани, Спортист, Толбухин, Хан Аспарух

На 12.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 15.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дреновец: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Витоша, Георги Димитров, Георги Кирков, Градище, Димчо Дебелянов, Добруджа, Железничар, Зоя Космодамянская, Лотос, Магура, Милин камък, Нарцис, Неофит Рилски, Никола Й. Вапцаров, Осъм, Палма, Спортист, Стара планина, Христо Смирненски, Чавдар, Чепино, Янтра, Ясен

На 12.09.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./; на 14.09.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бело поле, Общ. Ружинци: Боян Чонос, Витко Иванов, Генерал Заимов, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги Кирков, Дванадесетте, Девети септември, Димитър Благоев, Живко Кръчмарски, Живко Пуев, Йорданка Николова, Коста Йорданов, Лиляна Димитрова, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Витков, Патрис Лумумба, Перчо Йорданов, Славчо Петров, Стефан Караджа, Толбухин, ул. „Хаджи Димитър“.

 

Област Монтана

Община Берковица  

За периода 11-15.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Берковица: Акация, Александровска, Антим I, Ашиклар, Витоша, Георги Сава Раковски, Д-р Иван Панов, Д-р Иван Панов(9 Септември), Даме Груев, Йордан Радичков, Ком, Митрополит Кирил, Оборище, Огоста, Петър Берковски, Площад Свобода, Площад Славейков, Сливница, Страцимировска, Тракия, Цар Крум, Чаталджа, Червена Стена

Община Бойчиновци  

На 11.09.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Ерден: 000010, 972014, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Деветнадесет, Единадесет, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тринадесет, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Осем

Община Брусарци  

За периода 11-15.09.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Василовци, Общ. Брусарци: Георги Бенковски, Георги Димитров, Девети септември, Дора Габе, Елин Пелин, Извън регулайията, Камен Евстатиев, Кръстьо Пишурка, Май, Петко Р. Славейков, Септември, Сидер Воевода, Хаджи Димитър, Христо Смирненски

Община Вълчедръм  

На 11.09.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Вълчедръм: Ангел Кънчев, Ахелой, Балатон, България /Г. Димитров/, Верила, Витоша, Изгрев /М. Гвардия/, Капитан Савойски, Кирил Марков, Климент Охридски, Освобождение /Ленин/, Отец Пайсий, Христо Ботев, Христо Давидов, Шейново, Шипка, Ъгълъ на Хр. Ботев и ул. Отец Паисий

Община Лом  

За периода 11-15.09.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом: Акациева, Александър Ликов, Асен Разцветников, Бено Първанов(Синчец-Мл. ), Бойка войвода, Бреза, Възраждане(2-ма Партизани, Въстаническа, горанова чешма, Гредовете, Детелина(Ален мак), Димитър Ралчев(Черв. Знаме, Елин Пелин, Иван Петков(Т. Никодимов), Йолова чешма, Калинка, Клокотница(Ср. гора-Мл. ), Ковачишка, Лозарска, Митко Александров, Младеново/Пейо Яворов, Мусала, Петър Попнинов, Пчела, Сергей Румянцев, Славянска(Г. Димитров), Софийска, Спартак, Страхил войвода, Трифон Панов(Марин Цеков), Училищна, Христо Ясенов, Шиновец, Ясен, Ястреб

Община Монтана  

На 12.09.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Монтана: Веренишка(М. Веренишки), Райна Княгиня, Свети Патриарх Евтимий(П., Цар Иван Александър(Т. Тр.

На 13.09.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Монтана: 22-ри септември, Екзарх Йосиф, Неофит Рилски, Панайот Хитов, Свети Климент Охридски, Свети Климент Охридски(Г., Стоян Марков(Г. Бонков), Странджа, Тодор Каблешков, Трапезица, Юрий Венелин

На 13.09.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Монтана: Арда, Беласица, Витоша, Камчия, Кошарhик, Мальовица, Мусала, Нов живот, Оборище, Одрин(Миладин Кунчев), Одрин/Миладин Кунчев/, Охрид, Петко Каравелов, Петър Богдан, Тинтява, Хан Кубрат, Чучулига

На 14.09.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Монтана: 22-ри септември, Ангел Кънчев, Веренишка(М. Веренишки), Гоце Делчев(Лика Рачин), Жеравица, Никола Сапунджиев(П. Сред), Плиска, Свети Патриарх Евтимий(П.

На 15.09.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Монтана: Васил Друмев, Веренишка(М. Веренишки), Генерал Столетов(А. Греков, Димитър Талев(Ц. Тодоров), Кокиче, Хан Тервел(Н. Алексиев), Цар Борис III-ти(З. Попов)

Община Чипровци  

На 11.09.2017 г. /08:00 - 09:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч./; на 12.09.2017 г. /08:00 - 09:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч./; на 13.09.2017 г. /08:00 - 09:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч./; на 14.09.2017 г. /08:00 - 09:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ -  Белимел: Местност Ливагето;  Железна;  Мартиново: Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста

На 11.09.2017 г. /08:00 - 09:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч./; на 12.09.2017 г. /08:00 - 09:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч./; на 13.09.2017 г. /08:00 - 09:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч./; на 14.09.2017 г. /17:00 - 18:00 ч./ -  Чипровци: 23-ти септември, 81390. 128. 663 Мангесина ливада, Александър Костов, Александър Стамболийски, Балканска, Бенковски, Богдан Маринов, Васил Левски, Витоша, Волга, Гагарин, Георги Димитров, Георги Пеячевич, Д-р Тако Андреев, Даскал Живко, Даскал Стамен, Деяна войвода, Димитър Благоев, Димитър Филипов, Дядо Лилчо, Ехо, Жельо войвода, Иван Станиславов, Извън регулацията, Калето, Ком, Лука Андреин, Люляк, Минзухар, Михайл Шипков, Никола Й. Вапцаров, Огоста, Осми март, Павлето (В. Коларов), Петър Богдан, Петър Парчевич, Рила, Ропотамо, Семко войвода, Септемврийци, Смит войвода, Стара планина, Стефан Дуньов, Точо войвода, Три Чуки, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар войвода, Чипровска Комуна, Шипка, Яко войвода

За периода 11-15.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горна Ковачица: Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Пета, Петнадесет, ПИ 1, Кв. 35, Първа, Седма, Трета, УПИ 212, Кв. 17, Четвърта, Четиринадесет, Шеста

На 11.09.2017 г. /09:30 - 17:00 ч./; на 12.09.2017 г. /09:30 - 17:00 ч./; на 13.09.2017 г. /09:30 - 17:00 ч./; на 14.09.2017 г. /09:30 - 17:00 ч./ -  Чипровци: Александър Стамболийски, Бенковски, Богдан Маринов, Витоша, Волга, Гагарин, Георги Димитров, Д-р Тако Андреев, Даскал Стамен, Жельо войвода, Извън регулацията, Люляк, Минзухар, Огоста, Петър Парчевич, Смит войвода, Стефан Дуньов, Шипка

На 14.09.2017 г. /08:00 - 09:30 ч./ -  Чипровци: 23-ти септември, 81390. 128. 663 Мангесина ливада, Александър Костов, Александър Стамболийски, Балканска, Васил Левски, Витоша, Волга, Георги Димитров, Георги Пеячевич, Д-р Тако Андреев, Даскал Живко, Даскал Стамен, Деяна войвода, Димитър Благоев, Димитър Филипов, Дядо Лилчо, Ехо, Иван Станиславов, Извън регулацията, Калето, Ком, Лука Андреин, Люляк, Михайл Шипков, Никола Й. Вапцаров, Огоста, Осми март, Павлето (В. Коларов), Петър Богдан, Петър Парчевич, Рила, Ропотамо, Семко войвода, Септемврийци, Стара планина, Стефан Дуньов, Точо войвода, Три Чуки, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар войвода, Чипровска комуна, ул. „Яко войвода“.

 

Област Враца

Община Криводол  

На 14.09.2017 г. /09:00 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Галатин: 106028, Аврора, Байкал, Бор, Васил Левски, Вежен, Венче, Веслец, Вихрен, Волга, Георги Димитров, Дунав, Еверест, Здравец, Искър, Китен, Кокиче, Ком, Липа, Марица, Минзухар, Момина Сълза, Мургаш, Мусала, Невен, Петров дол, Рила, Ропотамо, Росица, Рубин, Ружа, Синчец, Топола, Христо Ботев, Чайка, Червена роза, Шипка, Юрий Гагарин;  Девене: Александър Стамболийски, Ангел Георгиев, Арда, Байкал, Бачо Киро, Безименна, Белчовец, Божур, Ботева поляна, Букара, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Витоша, Волга, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Елин Пелин, Здравец, Искър, Комуна, Ленин, Марица, Маршал Будьони, Маршал Толбухин, Местност Белчовец, Милин камък, Москва, Огоста, Одеса, Петрохан, Пирин, Райна Княгиня, Ракьовец, Рангел Петков, Рила, Родопи, Роза, Росица, Септември, Станке Димитров, Стефан Караджа, Тракия, Тунджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чапаев, Черно Море, Шейново, Шипка, Янтра;  Краводер: Димитър Благоев;  Криводол: 23-ти септември, Местност Андровото;  Лесура: Албена, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Арда, Байкал, Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Веслец, Ветрен, Витиня, Витоша, Вихрен, Владая, Вола, Волга, Ген. Гурко, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Драва, Дунав, Еделвайс, Замфир Попов, Захари Стоянов, Ивайло, Иван Вазов, Ильо войвода, Йордан Лютибродски, Кокиче, Мадара, Малчика, Неофит Рилски, Огоста, Околчица, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Парцел 7 Регулационен План, Плиска, Райко Даскалов, Речка, Рила, Ропотамо, Струма, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Самуил, Шейново, Шипка, Янтра;  Осен, Общ. Криводол: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Коларов, Вела Пеева, Витиня, Гаврил Генов, Ген. Гурко, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Кирков, Драва, Иванка Ботева, Иглика, Йордан Лютибродски, Кокиче, Ком, Лазар Станев, Лопушанска Дружина, Люлин, Малчика, Митко Палаузов, Мургаш, Околчица, Петко Д. Петков, Райко Даскалов, Сан Стефано, Спортна, Станке Димитров, Стара планина, Страцин, Тимок, Тодор Каблешков, Томин мост, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цар Калоян, Шипка;  Три кладенци: 1, 9-ти май, 9-ти септември, Александър Стамболийски, Ален мак, Балкан, Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Вестителя, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Детелина, Димитър Благоев, Драва, Иван Вазов, Кап. Петко войвода, Кирил и Методий, Кокиче, Комсомолска, Краище, Крайбрежна, Мир, Митко Палаузов, Младост, Момина Сълза, Неофит Рилски, Одрин, Опълченска, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Радецки, Радослав Цветков, Речка, Роза, Русалка, Синчец, Стоян Радулов, Студен Извор, Тодор Георгиев Киров, Хан Аспарух, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин;  Фурен: Аврора, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Кирков, Дафинка Чергарска, Димитър Благоев, Дружба, Дунав, Захари Стоянов, Комсомолска, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Люляк, Малчика, Марица, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Опълченска, Панайот Волов, Пирин, Пролет, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Слатина, Стефан Караджа, Суха Слатина, Тодор Каблешков, Тотка Илиева, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чукара

Община Оряхово  

На 11.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 12.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 13.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 14.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 15.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Оряхово: Алея на мира и дружбата, Бачо Киро, Васил Петлешков, Добруджа, Иван Вазов, Момчил войвода, Райна Княгиня, Родопи, Силистра, Странджата, ул. „Цар Калоян“.

 

Ловешка област

Община Априлци  

На 11.09.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./; на 12.09.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./; на 13.09.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./; на 14.09.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./; на 15.09.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Мядна/Острец/, Русалийски проход/Острец/

На 14.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Соколска/Острец/

Община Летница  

На 11.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Крушуна: Вихрен, Ганчо Дочев, Дочо Нейков, Йордан Станчев, Костадин Стойков, Люлин, Моню Ив. Минев, Опълченска, Осъм, Рила, Сава Попов, Сакар, Средна гора, Странджа

На 12.09.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Крушуна: Александър Ганчев, Георги Котев, Денчо Христов, Дечо Николов, Димитричка Чолакова, Димитър Попов, Крайбрежна, Марийка Мончева, Митко Пройнов, Моню Ив. Минев, Неделчо Котев, Цветан Петров

Община Ловеч  

На 15.09.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Чавдарци, Общ. Ловеч: Георги Сава Раковски, Дунав, Никола Д. Петков, Панайот Волов, Свети Кирил и Методий, Струма, Хан Аспарух

Община Луковит  

На 11.09.2017 г. /08:00 - 15:00 ч./; на 12.09.2017 г. /08:00 - 15:00 ч./ -  Петревене: Александър Стамболийски, Бор, Ген. Гурко, Георги Сава Раковски, Златна Панега, Иван Вазов, Иван Стефанов, Сергей Румянцев, Синчец, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Освободител

На 11.09.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./; на 12.09.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./ -  Петревене: Александър Стамболийски, Бреза, Васил Левски, Здравец, Местност При Панега, Радецки, Розова долина, Софроний Врачански, Хаджи Димитър

На 11.09.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 12.09.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 13.09.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 14.09.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 15.09.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Торос: Бузлуджа, Валето, Вишиндол, Дило Йотов, Кичера, Мелнична, Пейо К. Яворов, Стоян Георгиев, Цар Симеон

На 12.09.2017 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Луковит: Александър Стамболийски, Ардино, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Бяло поле, Варниците, Велчо Комитата, Велчо Комитата, Веригата, Веслец, Възраждане, Възраждане, Георги Бенковски, Деветнадесети Февруари, Завоя на Черна, Златна Панега, Ивайло, Иван Вазов, Княз Борис 1, Костен дол, Костен дол, Куклите, Любен Каравелов, Местност Бяло поле, Местност Момчилец, Никола Бонев, Панайот Волов, Петър Берон, Поника, Сан Стефано, Симов дол, Синдикатска, скала, Съединение, Съединение, Филичка, Хан Аспарух, Шейново

На 13.09.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./; на 14.09.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./; на 15.09.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./; на 16.09.2017 г. /08:00 - 15:00 ч./ -  Петревене: Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Бор, Бреза, Васил Левски, Ген. Гурко, Георги Сава Раковски, Здравец, Златна Панега, Иван Вазов, Иван Стефанов, Местност При Панега, Радецки, Розова долина, Сергей Румянцев, Синчец, Софроний Врачански, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Освободител

Община Тетевен  

На 12.09.2017 г. /09:30 - 11:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гложене, Общ. Тетевен: Местност Видрите, Местност Левица;  Тетевен: Дванадесети Конгрес, Дончовци, Махала Моновци, Отец Паисий, Павел Лалов

На 15.09.2017 г. /12:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дивчовото: 20996. 12. 27, 20996. 7. 50, Боровец, Георги Бенковски, Йото Генков, Капитан Никола Войновски, Мах. Зеленика, Мах. Косица, Местн. Боатин, Сава Младенов;  Тетевен: Козница, Махала Байовица, Махала Ванковци, Махала Недковци, Махала Свидово, Местност Банков дол, Местност Гурга, Местност Недковци, Полатен;  Черни Вит: 80902. 18. 151, Ангел Крачунов, Антийо Панчев, Боровец, Братойо Петков, Васил Левски, Дели Пало, Димитър Стойков, Дружба, Еловска, Здравец, Капитан Войновски, Лазар Ралчев, Махала Бръшленица, Махала Делиевци, Махала Елов дол, Махала Златевци, Махала Петровци, Махала Платуница, Местност Боатин, Местност Дъскот, Местност Остриля, Миковци, Момина поляна, Нейо Крачунов, Орлов камък, Остриля, Петко Милев Страшния, Райна Княгиня, Стоян Генков, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Явор

Община Троян  

На 11.09.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./; на 12.09.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./; на 13.09.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./; на 14.09.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./; на 15.09.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян: Мах. Баба Стана

За периода 11-16.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Мах. Голяма Рибна

На 11.09.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./; на 12.09.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./; на 13.09.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./; на 14.09.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./; на 15.09.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./; на 16.09.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Дълбок Дол: Бор, Васил Мочев, Васил Събчев, Иван Дончев, Пчелинът, Първи май, Теменуга, Чучура

Община Угърчин  

На 12.09.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Каленик, Общ. Угърчин: Ген. Скобелев, Ген. Радецки, Караджата, Пенчо Славейков, Рила, Христо Ботев

Община Ябланица  

На 11.09.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./; на 12.09.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./; на 13.09.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./; на 14.09.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./; на 15.09.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./; на 16.09.2017 г. /08:00 - 15:00 ч./ -  Орешене, Общ. Ябланица: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Априлско въстание, Васил Априлов, Васил Левски, Владайско Въстание, Здравец, Латинка, Панайот Волов, Панайот Хитов, Първи май, Трети март, ул. „Филип Тотю“.

 

Плевенска област

Община Белене  

На 11.09.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Белене: Г С Раковски, Любен Каравелов, Патриарх Евтимий, Петко Д. Петков, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Христо Ботев

На 12.09.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:45 - 15:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Божурлук: Албатрос, Албена, Виктория, Даскал Ников, Зорница, Йордан Миланов, Лом, Мургаш, Никола Петков Караников, Огоста, Осъм, Пирин, Прохлада, Рожен, Ропотамо, Сидер Юнак, Средна гора, Тунджа, Хвойна, Черни връх, Шипка; Петокладенци: 189004, Веселин Чунев, Витоша, Дунав, Евлоги Чунев, Крум Христов, Огоста, Осъм, Петко Блажев, Пирин, Първи Стоп Двор, Рила, Христо Генов, Шипка, Янтра;  Стежерово: Аксаков, Ал. Константинов, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Асен Халачев, Балкан, Беласица, Борко, Вапцаров, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Виктория, Вл. Заимов, Вл. Тричков, Г. Бенковски, Г. Кирков, Гатю Коларов, Гео Милев, Гоце Делчев, Д. Бендерски, Д. Грънчаров, Данко Великов, Димо Хаджидимов, Дунав, Жданов, Ив. Вазов, Йорданка Николова, Клокотница, Л. Каравелов, Л. Станев, Люляк, Малчика, Маршал Толбухин, Младен Блажев, Морава, Николай Корнев, Петко Денев, Петко Напетов, Пирин, Райко Даскалов, Рила, Ропотамо, Сенко, Стара планина, Стела Благоева, Христо Ботев, Христо Кабакчиев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Яне Сандански

На 12.09.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Татари: 177014, Алеко Константинов, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Г. С. Раковски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димчо Дебелянов, Дойран, Илинден, Кирил и Методий, Коста Шишманов, Крум Тончев, Любен Каравелов, Н. Й. Вапцаров, Отец Паисий Хилендарски, П. Р. Славейков, Панайот Волов, Първи Стоп Двор, Радецки, Рила, Слави Алексиев, Стефан Караджа, Странджа, Хаджи Димитър, Хр. Смирненски, Христо Кърпачев, Цветан Спасов, Шипка

На 12.09.2017 г. /09:45 - 15:45 ч./ -  Татари

Община Долни Дъбник  

На 11.09.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./; на 12.09.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./; на 13.09.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./; на 14.09.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./; на 15.09.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./; на 16.09.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Горни Дъбник: Ал Стамболийски, Вл и Ленин, Гоце Делчев, Гурко, Д Благоев, Ив Вазов, Кирил Методий, Опълченска, Христо Ботев, Черно Море, Яне Сандански

На 11.09.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 12.09.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 13.09.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 15.09.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Садовец: Ангел Кънчев, Арда, Бор, Карпати, Кремениш, Леска, Пирин, Роза, Стефан Караджа, Стоян Заимов

На 11.09.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Горни Дъбник: Ал Стамболийски, Баба Тонка, Васил Левски, Вела Пеева, Виктор Юго, Вл Заимов, Вл и Ленин, Г Бенковски, Г Г Деж, Г Димитров, П Пенев, П Р Славейков, Петър Берон, Ст Караджа, Христо Смирненски, Черковна

Община Левски  

На 11.09.2017 г. /08:30 - 08:40 ч.; 08:40 - 09:45 ч.; 09:45 - 10:30 ч./ -  Деляновци: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 11.09.2017 г. /08:30 - 08:40 ч.; 08:40 - 09:45 ч.; 09:45 - 10:30 ч./ -  Левски, Общ. Левски

На 13.09.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Борислав: Васил Априлов, Васил Левски, Г. С. Раковски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димчо Дебелянов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Максим Горки, Н. Й. Вапцаров, Неофит Рилски, П. К. Яворов, П. Р. Славейков, Петър Берон, Пирин, Ракитин, Рила, Св. Св. Кирил и Методий, Средна гора, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Ю. А. Гагарин;  Вълчитрън: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Балкан, Бачо Киро, Бенковски, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Гео Милев, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Иван Рилски, Лачко Ангелов, Любен Каравелов, Македония, Мусала, Оборище, Огоста, Опълченска, П. К. Яворов, Паисий, Пенчо Славейков, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Ресен, Родопи, Росица, Св. Св. Кирил и Методий, Скопие, Стара планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Циригова могила, Черно море, Янтра;  Каменец, Общ. Пордим: Априлов, Атанас Митев, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Витоша, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Дунав, Ивайло, Иван Вазов, Индустриална, Искър, Кирил и Методий, Люлин, Неофит Рилски, Оборище, Опълченска, Освобождение, Осъм, Отец Паисий, П. К. Яворов, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пирин, Радецки, Рила, Ропотамо, Сергей Румянцев, Средна гора, Стара планина, Стефан Караджа, Странджа, Трети март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Черно Море, Шипка, Янтра;  Катерица: Беласица, Божин Чулев, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Лиляна Бърдарова, Любен Вешков, Рила, Стара планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цветан Спасов;  Летница, Общ. Летница: Александър Димитров;  Одърне: 9-ти септември, Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Али Шарифов, Безименна, Божин Чулев, Вапцаров, Васил Левски, Витоша, Владимир Ангелов, Възраждане, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Добри Чинтулов, Едно, Захари Стоянов, Любен Вешков, Н В Грамовски, Назъм Хикмет, Пенчо Славейков, Пирин, Райко Даскалов, Рила, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Стара планина, Тодор Каблешков, Трети март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цветан Спасов;  Пелишат: 17 Партизани;  Пордим: Алеко Константинов, Балкан, Братя Миладинови, В. Априлов, Васил Левски, Веслец, Витоша, Владимир Заимов, Гурко, Драва, Дунав, Иван Божинов, Иван Вазов, Кала Тепе, Крайречна, Одеса, Радецки, Раковски, Рила, Сергей Румянцев, Скобелев, Средец, Стара планина, Стефан Караджа, Трети март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Калоян, Цар Освободител, Централна

На 13.09.2017 г. /08:45 - 15:30 ч./ -  Стежерово: Асен Златаров, Вапцаров, Вл. Тричков, Г. Бенковски, Жданов, Л. Станев, Маршал Толбухин, Морава, Петко Напетов, Райко Даскалов, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 13.09.2017 г. /09:00 - 15:45 ч./ -  Одърне: 9-ти септември, Божин Чулев, Васил Левски, Владимир Ангелов, Възраждане, Добри Чинтулов, Любен Вешков, Н В Грамовски, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Тодор Каблешков, Трети март, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цветан Спасов

На 14.09.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Малчика: Ал. Стамболийски, Бачо Киро, Вапцаров, Васил Левски, Дружба, Евгени Босилков, Заря, Ив. Вазов, Мир, Осъм, Панайот Хитов, Петър Берон, Площад, Стара планина, Столетов, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Шипка, Ю. А. Гагарин;  Обнова: 9-ти септември, XV-438, Kb. 125, Ал. Стамболийски, Арда, Б. Анастасов, Безименна, Ванчо Цачев, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Вела Пеева, Вит, Витоша, Волга, Възраждане, Г Бенковски, Гео Милев, Гробарска, Д. Дебелянов, Дунав, Еделвайс, Заря, Ив. Вазов, Кирил и Методий, Клисура, Козлодуй, Л. Каравелов, Люляк, Малчика, Марица, Мусала, Н. Й. Вапцаров, Н. Рилски, Нов живот, Осми март, Осъм, П. Р. Славейков, Пионерска, Плиска, Победа, Преслав, Първи май, Радецки, Ракета, Раковски, Рила, Родопи, с. Румянцев, Сакар, София, Ст. Караджа, Ст. планина, Странджа, Тодор Каблешков, Трети март, Тръпката, Тунджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Червенобрежка, Ю. А. Гагарин, Янтра

На 14.09.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Деляновци: Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Дванадесета, Единадесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тринадесета, Четиринадесета, Шестнадесета

На 14.09.2017 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Обнова: 9-ти септември, Ал. Стамболийски, Арда, Б. Анастасов, Безименна, Ванчо Цачев, Васил Левски, Васил Петлешков, Вела Пеева, Волга, Възраждане, Гео Милев, Гробарска, Дунав, Заря, Ив. Вазов, Кирил и Методий, Козлодуй, Л. Каравелов, Люляк, Малчика, Марица, Мусала, Н. Й. Вапцаров, Н. Рилски, Нов живот, Осми март, Осъм, Пионерска, Плиска, Победа, Първи май, Рила, Родопи, с. Румянцев, София, Ст. Караджа, Ст. планина, Странджа, Тодор Каблешков, Трети март, Тунджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Червенобрежка, Ю. А. Гагарин

Община Плевен  

На 12.09.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бохот: 1-ви май, 192008 Над село, IV-860, Ал. Стамболийски, Бачо Киро, Бенковски, Борис Шаранков, Боровец, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Левски, Вит, Г. С. Раковски, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Дунав, Иван Вазов, Искър, Кацарска, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Марица, Местност Над село, Местност Стадиона, Мусала, Никола Петков, Осъм, Паисий, Петко Д. Петков, Пирин, Пирогов, Радецки, Рила, Средна гора, Стамболийски, Стара планина, Стефан Караджа, Стопански двор, Странджа, Струма, Трайчо Костов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ю. А. Гагарин

За периода 11-16.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Славяново, Общ. Плевен: Асен Златаров, Гео Милев, Девети септември, Димитър Грънчаров, Димитър Дачев, Елин Пелин, Иван Вазов, Маршал Толбухин, П К Яворов, Петрини, Райко Даскалов, Христо Ясенов

За периода 11-15.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гривица: Букурещ, Валтер Мъръчиняну, Гео Милев, Георги Кирков, Георги Кочев, Димитър Благоев, Дунавия, Изгрев, Искър, Любен Каравелов, Майор Шонцу, Москва, Подполк Николае Нанкович, Редник Грегоре Йон, Христо Ботев

На 11.09.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./; на 14.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Буковлък: 11-ти Декември, 244, 670 Кв. 51, ІІ и ІІІ, Аврора, Балкан, Беласица, Белград, Белмекен, Бенковски, Богомил, Буря, Вежен, Демокрация, Димитровград, Дряново, Дунав, Заводска, Заря, Иглика, Изток, Илинден, Крайцер Аврора, Латинка, Люлин, Майор Горталов, Никопол, Оборище, Орлица, Патриарх Евтимий, Пирин, Плевен, Правда, Преслав, Прилеп, Район Апк, Раковски, Рила, Родопи, Русе, Сан Стефано, Силистра, Срещу Кат, Стара планина, Стопански двор, Страцин, Тимок, Тодор Каблешков, Трети март, Тутракан, УПИ 1, Хайнбоаз, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Център, Шипка

 Опанец, Общ. Плевен: 000259

На 11.09.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./; на 14.09.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Върбица, Общ. Плевен: ІV, Кв. 1, Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Арда, Асен Халачев, Бачо Киро, Братя Миладинови, В. И. Ленин, Васил Коларов, Васил Левски, Вит, Витоша, Г. С. Раковски, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дамян Груев, Димитър Благоев, Димка Пенчева, Дунав, Ивайло, Иван Вазов, Иван Тотев, Искър, Катя Попова, Кирил и Методий, Ком, Коста Златарев, Кракра Пернишки, Лиляна Бърдарова, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Н. Й. Вапцаров, Неофит Рилски, Оборище, Освободител, Осогово, П. К. Яворов, Пирин, Прилеп, Райко Даскалов, Рила, Родопи, Свобода, София, Софроний Врачански, Средна гора, Странджа, Суворов, Тодор Луканов, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Шипка;  Коиловци: 000412, 9-ти септември, № I- 143, Акалан, Ал Стамболийски, Балкан, Бенковски, Божин Гърков, Борис Бардушев, Боровец, Братя Гъркови, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Топалски, Витоша, Владимир Заимов, Г Димитров, Гео Милев, Георги С Раковски, Дунав, Здравко Бойчинов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Ламби Кръстев, Ленин, Ленко Мишев, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Маршал Толбухин, Местност Байнова могила, Местност Биширица, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Одрин, Опълченска, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Пирин, Плевен, Райко Даскалов, Ресен, Родопи, Сергей Румянцев, Скобелев, Слави Алексиев, София, Средна гора, Стара планина, Тинтява, Тича, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цветан Спасов, Чаталджа, Черно море, Шипка, Янко Сакъзов

На 11.09.2017 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 12.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Плевен

На 12.09.2017 г. /08:15 - 16:00 ч.; 08:15 - 08:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Плевен: Гривица, Източна Индустриална зона, Индустриална зона

На 14.09.2017 г. /08:30 - 16:00 ч.; 08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Плевен: Георги Кочев, Иван Миндиликов /Република/, Индустриална зона, Местн. Западна Идустриална зона, Сторгозия

На 14.09.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бръшляница

Община Червен бряг  

На 11.09.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./; на 12.09.2017 г. /08:00 - 08:15 ч.; 08:15 - 15:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Сухаче: В Левски, В Петлешков, Вешка Данова, Г Бенковски, Г Тошев, Девети септември, Ив Вазов, Маршал Толбухин, Н Вапцаров, Райко Даскалов, Ст Едрев, Стефан Караджа, Христо Ботев

На 12.09.2017 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Чомаковци: 10-та, 11-та, 12-та, 14-та, 15-та, 17-та, 18-та, 19-та, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 29-та, 30-та, 35-та, 39-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 44-та, 46-та, 47-ма, 50-та, 51-ва, 54-та, 55-та, 56-та, 58-ма, 59-та, 6-та, 62-ра, 63-та, 64-та, 65-та, 66-та, 67-ма, 68-ма, 69-та, 70-та, 71-ва, 72-ра, 74-та, 75-та, 77-ма, 78-ма, 8-ма, 80-та, 81-ва, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Васил Априлов, Васил Левски, Г С Раковски, Гео Милев, Георги Бенковски, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесета, Дружба, Иван Вазов, Калето, Кирил и Методий, Любен Каравелов, П Волов, П К Яворов, Петдесет и Втора, Плиска, Тридесет и Седма, Тринадесета, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ц. Кръстев, Четиридесет и Трета, Шипка, Ю. А. Гагарин

На 12.09.2017 г. /08:00 - 08:15 ч.; 08:15 - 15:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Лепица: 080011, 43311, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 13.09.2017 г. /08:15 - 15:45 ч./ -  Девенци: 000246, 1-ви май, Ал Стамболийски, Байкал, Бенковски, Бузлуджа, В Левски, Васил Петлешков, Волга, Г Димитров, Ген Скобелев, Д Благоев, Д Дебелянов, Девети май, Добруджа, Драва, Дунав, Крайна-2, Л Бенов, Л Каравелов, М Дринов, Мато Стефанов, Местност Велчов Геран, Мур, Ниш, П Яворов, Пирот, С Киров, Сливница, Ст Караджа, Тодор Каблешков, Украйна, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски;  Чомаковци: Отвъде.

 

Пернишка област

Община Брезник  

На 11.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Долни Романци;  Завала

На 11.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 12.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 13.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 14.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 15.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 16.09.2017 г. /08:00 - 14:00 ч./ -  Гигинци

На 13.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Кошарево;  Слаковци

На 14.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Долна Секирна: Мтп&Quot; Д. Секирна&Quot;

На 15.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Велковци, Общ. Брезник: с. Велковци, УПИ ІV-105, Кв. 40

Община Перник  

На 11.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 12.09.2017 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:00 - 16:30 ч.; 10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 13.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 14.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 15.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Вискяр: ІІ-253 Кв. 30

На 11.09.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Дрен

На 11.09.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Горна Диканя;  Гълъбник;  Долна Диканя;  Старо село, Общ. Радомир;  Студена, Общ. Перник; Чуковец, Общ. Радомир

На 11.09.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Гълъбник: В Ик - Помпи Гълъбник

На 11.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 12.09.2017 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 16:30 ч.; 10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 13.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 14.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 15.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Зидарци

На 11.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 12.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 13.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 14.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 15.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Перник: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Рудничар

На 12.09.2017 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Батановци: Трети март, Шести септември, Акация, Александър Стамболийски, Батан войвода, Бистрица, Братя Миладинови, Васил Левски, Владимир Заимов, Георги Бенковски, Граово, Желю Демиревски, Княз Борис I, Коста Тричков, Любен Каравелов, Мах. Делниче, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Св. Св. Кирил и Методий, Средорек, Старо село, Стефан Караджа, Стране, Струма, Трендафил Георгиев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка;  Богданов дол: Васил Левски, Витоша, Георги Сава Раковски, Иван Вазов, Иглика, Извор, Китка, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Любен Каравелов, Люлин, Мах. Дълга Бара, Мах. Стаменова, Отец Паисий, Петър Берон, Пирин, Пчела, Рила, Стара планина, Струма, Теменуга, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон, Чучулига;  Витановци: Васил Левски, Кракра Пернишки, П-Л ІV-241, Кв. 29, УПИ І-51 Кв. 14;  Гоце Делчев: Ючдорушко дере;  Дивотино: 3-ти март, 34069, Витоша, Втора, Двадесета, Двадесетивтора, Двадесетидевета, Двадесетиосма, Двадесетипета, Двадесетиседма, Двадесетитрета, Двадесетичетвърта, Двадесетишеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кв29 УПИV -642, Комсомолска, Люлин, Махала Герен, Махала Ливаге, Махала Светавода, Махала Тенов дол, Миньор, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петдесетивтора, Петдесетипета, Петдесетитрета, Петнадесета, Първа, Рила, Седемнадесета, Седма, Слатина, Струма, Тенов дол, Тридесета, Тридесетивтора, Тридесетиосма, Тридесетипета, Тридесетипърва, Тридесетиседма, Тридесетитрета, Тридесетичетвърта, Тридесетишеста, Тринадесета, УПИ VIII - 296 Kb. 21, УПИ ІІ Кв. 746, Четвърта, Четирдесета, Четирдесетиосма, Четирдесетипета, Четирдесетиседма, Четирдесетитрета, Четринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Люлин, Общ. Перник: V-614 Кв 59, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кв. 31, УПИ1-577, Мах. Лесков дол, Мах. Стакьовец и Манастира, Местн. Задбудилица, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, ПИ 874, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Осма, Тридесет и Седма, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесеста, Четвърта, Четиринадесета, Шеснадесета, Шеста;  Мещица: Адалберт Антонов, Александър Димитров, Александър Невски, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Васил Коларов, Васил Левски, Велин Сърбов, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Толбухин, Генерал Тотлебен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Даме Груев, Детелина, Детелина Минчева, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Еделвайс, Елена Георгиева, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко войвода, Кв. 3 УПИ VІІІ-165, Кокиче, Комсомолска, Ленко, Леонид Брежнев, Лилия, Лиляна Димитрова, Маршал Жуков, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Октомврийска Революция, Пейо Яворов, път №63, Райна Княгиня, Рахила Ангелова, с. Мещица, Стадион, Пл. №140, Кв62, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Синчец, Станке Димитров, ХVIII Кв. 55А, Юрий Гагарин, Ястребино;  Перник: Ахелой, Баба Тонка, Бараки ТМК Ленин, Бела Вода, Градина, Григорий Цамблак, Емине, Жк. Тева, ПИ 725. 25, Иван Асен Втори, Клокотница, Матей Преображенски, Рашо Димитров, Света гора, Симеон Радев, Симеоновград, Тева, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Цалева Круша, Цар Самуил;  Радуй;  Расник: Брод, Казанджийска, Околовръстен път;  Ярджиловци: Ален мак, Арда, Асен Китанов, Велин Асенов, Георги Димитров, Девети септември, Иван Алексиев, Йордан Станоев, Китка, Кракра, Никола Вапцаров, Оборище, Орниче, Осоица, Перник, Първи май, Рила, Свилен Русев, Средна гора, Стара планина, Струма, Тодор Димитров, Христо Смирненски

На 12.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Селищен дол

Община Радомир  

На 11.09.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:15 ч./; на 12.09.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 09:30 - 11:30 ч.; 10:45 - 11:30 ч./ -  Кондофрей: Общ. Радомир

На 11.09.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:15 ч./; на 12.09.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 10:45 - 11:30 ч./ -  Владимир: ПИ 149 Кв, 14;  Долна Диканя

 Долни Раковец: Кв. 22, УПИ Х-206, М-Ст Банята, УПИ XI-306, П-Л ІХ-428, Кв. 27, УПИ 1-167 Кв. 11, УПИ ІІ-26, УПИ Хі-34, Кв. 1;  Друган: Vі-485, Кв. 45, Чачулова махала;  Радомир: Антим I, Априлско въстание, Божур, Васил Петлешков, Върба, Ген. Столетов, Детелина, Драва, Еделвайс, Здравец, Иван Георгиев, Иван Соколов, Иглика, Ильо войвода, Климент Охридски, Кокиче, Коста Миланов, Мах. Гьорева, Опълченска, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Роза, Самарско знаме, Соболч, Станко Косовски, Трети март, Хан Омуртаг;  Стефаново, Общ. Радомир: Мах. Горни Раковец, Мах. Егреците, УПИ ІX-1083, 1084;  Червена могила

На 12.09.2017 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Долни Раковец

Община Трън  

На 12.09.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Ерул

На 13.09.2017 г. /09:00 - 10:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч.; 14:00 - 16:15 ч./ -  Вукан: УПИ III-130 Кв. 12

На 13.09.2017 г. /09:00 - 10:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч.; 14:00 - 16:15 ч./ -  Мрамор, Общ. Трън: Стълб 32, Клон А

На 13.09.2017 г. /09:00 - 10:15 ч.; 14:00 - 16:15 ч./ -  Бусинци;  Видрар;  Горна Мелна: 87;  Горочевци;  Докьовци;  Долна Мелна: НУПИ 12;  Дълга Лука: УПИ IV-71, Кв. 17;  Еловица, Общ. Трън;  Костуринци;  Къшле;  Лева река;  Пенкьовци;  Радово;  Стайчовци; Шипковица

На 14.09.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:15 ч./ -  Трън: 8Ми март, Девети септември, Александър Стамболийски, Атанас Ботев, Бор, Васил Левски, Вельо Стоянов, Владо Васев, Владо Тричков, Връх, Възраждане, Георги Димитров, Гочо Гопин, Денчо Знеполски, Десета, Ева Волицер, Еднофамилни жилища, Здравец, Мах. Шиловец, Мир, Младост, Мосаловска, Народна Воля, Петко Д. Петков, Петър Асенов, Стадион, Стефан Караджа, Тако Пеев, Тенеси, Хаджи Димитър, Хараламби Стоянов, Христо Ботев, Чарчалат, Юрий Гагарин, Яким Тошков

На 14.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Трън: Вельо Стоянов, Владо Тричков, Мосаловска.

 

Кюстендилска област

Община Бобов дол  

На 13.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 14.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Коркина: Коркина

На 13.09.2017 г. /10:30 - 10:45 ч.; 10:30 - 11:30 ч.; 11:15 - 11:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч.; 14:00 - 14:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Шатрово: 067016, Vі-255, Кв. 27

На 13.09.2017 г. /10:30 - 10:45 ч.; 10:30 - 15:00 ч.; 10:30 - 11:30 ч.; 11:15 - 11:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч.; 14:00 - 14:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Паничарево: УПИ-Vі-102, Кв. 16

На 13.09.2017 г. /10:30 - 10:45 ч.; 11:15 - 11:30 ч.; 14:00 - 14:15 ч.; 14:00 - 15:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Локвата;  Мали Върбовник: УПИ - 1-9;  Мламолово: 371, VI-618, Кв. 19, VII-389, Кв. 30, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Еделвайс, Елин Пелин, Здравец, Иглика, Колош, Крайречека, Люляк, Марица, Местност Асара, Миньорска, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Пионер, Пирин, Първи май, Рила, Родопи, Роза, Росица, Руен, Спартак, Станке Димитров, Стопански двор, Сълзица, Теменуга, Тинтява, Яворов, Ягода, Янтра;  Пастух: Местност Падина;  Циклово

На 13.09.2017 г. /10:30 - 10:45 ч.; 11:15 - 11:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч.; 14:00 - 14:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Баланово: Стопански двор, ХІІІ - 329, Кв. 16;  Блато: Махала Хановете, Местност Турските ниви;  Големо село: VI, Кв. 10, ПИ 361, Кв. 37, ПИ 452, Кв. 3;  Голям Върбовник: 011066, 262, УПИ VIII-277, Кв. 23, УПИ ІІІ 247, Кв. 25;  Мало село: IV-17, Кв. 3, Станке Димитров, УПИ Vі-3, Кв. 1;  Мърводол;  Палатово: 083002

На 13.09.2017 г. /10:30 - 11:30 ч.; 10:30 - 10:45 ч.; 11:15 - 11:30 ч.; 14:00 - 14:15 ч.; 14:00 - 15:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Долистово: I-89, Кв. 25, ХII-257, Кв. 19

На 14.09.2017 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Коркина: Коркина, Х-21, Кв. 2

На 15.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горна Козница: П-Л ХіV-234, Кв. 23

Община Дупница  

На 11.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница: Вела Пеева, Гергана, Кирил и Методий, Комсомолска, Ленин, Лоза, Максим Горки, Малина, Отец Паисий, Първи май

За периода 11-16.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Тополница, Общ. Дупница: Местност Дрено, НУПИ-1609

На 11.09.2017 г. /09:45 - 10:00 ч.; 09:45 - 15:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Фролош

На 11.09.2017 г. /09:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Бадино: УПИ - ІІ-113, Кв. 21;  Бобошево: Махала Въртен камък;  Боровец: II-259, Кв. 14, XVIII-263 Кв. 14, УПИ-І;  Бураново: 007004, 023014, 025033, 267, Селището, ХIII-483, Кв. 50;  Джерман: 013024, 017022, 059050, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Вилна зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Калдръмо, Кирил и Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, Местност Бела Вода, Местност Голямата Порта, Местност Еминица, Местност Китева ливада, Местност Кръсто, Местност Мали Бельов дол, Местност Площа, Местност Пульова Воденица, Местност Силимандере, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Стопански двор, Теменуга, УПИ II-24, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор;  Драгодан: №000026, Извън регулация, Махала Ортакчийска;  Дупница: 68789. 25. 34, 68789. 28. 351, Ана Малашевска, Ботьо Петков, Люляк, Местност Бунищерица, Местност Злево, Местност Пульова Воденица, Местност Сух Андък, Отец Полихроний, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свобода;  Крайни дол: ХIх-51;  Крумово, Общ. Кочериново;  Мурсалево: 200002, 244, Кв. 12, III- 279, V-688 Кв. 66, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Главен път 79, Димитър Благоев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Стопански двор, Струма, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански;  Слатино, Общ. Бобошево: IV-123, Кв. 15, XVI - 385, Кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Бузлуджа, Валивос, Вихрен, Демокрация, Детелина, Дупница, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Лоза, Местност Герена, Местност Слатинско Ханче, Минерални Води, Минзухар, Момина Сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, ПИ 053012, Пирин, Рила, Роза, Руен, Стопански двор, Студен кладенец, Съгласие, Сълза, Христо Смирненски, Цар Борис;  Усойка: Бор, Васил Левски, Гагарин, Е79, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, Местност Будаковица, Местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св. Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански двор, Тополите, Трети март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов

На 11.09.2017 г. /09:45 - 15:00 ч.; 09:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Цървище: Махала Ореевица, Цървище

На 12.09.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 14.09.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Гюргево

 Дупница: 68789. 21. 19, 87727, 16, 179, Джерман, Дренски рид, Извън регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, Местност Барактарица, Местност Драгоина могила, Местност Дренски рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско шосе, Самораново Пром. Зона, Саморанска, Софийско шосе, Стръмна;  Крайници: 39339. 117. 68, 39339. 142. 19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан долдуров, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, Местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст. Димитров, Стопански двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански;  Самораново: Митко Палаузов, Саморанска;  Сапарева Баня: 65365. 46. 10, XV-2268, Кв. 44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, Местност Бончук, Местност Под селото, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св. Илия, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански двор, Тинтява, УПИ 65365. 46. 56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар войвода, Юри Гагарин;  Сапарево: 00455042, 045132, X-2698, І-2332, Кв. 66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин камък, Осми март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна гора, Старио камък, Стопански двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода;  Червен Брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, Местност Могилите, Местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ. Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка;  Яхиново: 87727. 13. 18. 2, 87727. 14. 69, 87727. 17. 1, 87727. 20. 2, 87727. 203. 284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, Местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански двор, Трети март, УПИ - II Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско шосе

На 12.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница: Александър Стамболийски, Ален мак, Бригадирска, Вапцаров, Васил Демиревски, Георги Димитров, Горица, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иглика, Кв. 50, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Крайречна, Ленин, Осми март, Пионерска, Първи май, Теменуга, Фенерка, Христо Ботев

На 12.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Червен Брег: Баба Парашкева, Верила, Георги Димитров, Гурко, Местност Могилите, Опълченска, Пионерска, Стопански двор, Трети Гвардейски Полк

На 13.09.2017 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница: 04220. 8. 70, Бригадирска, Гергана, Здравец, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Комсомолска, Местност Мантарлия, Мусала, Осми март, Победа, Първи май, Русалка, Теменуга, Христо Ботев

На 13.09.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Крайници: Баба Тонка, Васил Левски, Георги Раковски, Дупнишка Комуна, Иван Вазов, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Кокиче, Любен Каравелов, Младост, Петко Славейков, Трети гв. полк, Христо Ботев, Яне Сандански

На 14.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Крайници: 39339. 117. 68, Александър Димитров, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Васил Коларов, Верила, Генерал Заимов, Георги Бенковски, Гергана, Джубрена, Дунав, Захари Стоянов, Крайречна, Неофит Рилски, Самуил, Солун, Стопански двор, Трети гв. полк, Хаджи Димитър

Община Кюстендил  

На 11.09.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч./; на 14.09.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 15.09.2017 г. /09:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Берсин: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Извън регулация, Козлодуй, Комунизъм, Махала Стубела, Полет, Първи май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар

За периода 11-15.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Бузлуджа, Дрин, Комплекс Изток, Местност Дренов дол, Местност Николичевски път, Местност Полски Имоти, Прогона

На 11.09.2017 г. /09:15 - 10:00 ч./; на 14.09.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 15.09.2017 г. /09:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Длъхчево-Сабляр: Мах. Милчовска, Местност Орехчето;  Пелатиково: Мах. Брусарска, Мах. Бумбарска, Мах. Горовска, Мах. Дръчките, Мах. Карпуска, Мах. Кацарска, Мах. Леската, Мах. Лодарска, Мах. Манчовска, Мах. Орешарска, Мах. Очипалска, Мах. Попанска, Мах. Раковска, Мах. Селишка, Мах. Суровичка, Мах. Сърнатичка, Мах. Траянци, Мах. Тръстеник, Мах. Харизанска, Мах. Чифлико, Мах. Шеовци, Мах. Шишовска, Мах. Шопска, Мах. Янкуловци;  Рашка Гращица: Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети септември, Зора, Махала Гьошевска, Махала Каменичка, Махала Лазовска, Махала Начковска, Махала Ненкова, Махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев;  Смоличано: Махала Бачовска, Махала Беловинска, Махала Габерлийска, Махала Гьоревци, Махала Каргалий, Махала Мангелска, Махала Миринска, Махала Райков рид, Махала Реката, Махала Св. Ана, Махала Сделище, Махала Хаджийска, Махала Чифлико, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Юговци;  Страдалово: Мах. Борачичка, Мах. Геберо, Мах. Дъбовска, Мах. Заячка, Мах. Иванковци, Мах. Кьосевци, Мах. Лингурска, Мах. Логодашка, Мах. Нечемска, Мах. Орничарска, Мах. Пешовска, Мах. реката, Мах. Рудишка, Мах. Рудище, Мах. Стамболийска, Мах. Шаинска, Мах. Ширилийска, Мах. Шияне, Мах. Шиячка

На 11.09.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч./; на 14.09.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 15.09.2017 г. /09:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ваксево: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил и Методий, Койно, Ленин, Махала Адамска, Махала Албания, Махала Баздарска, Махала Бантовска, Махала Бела Вода, Махала Воденичарска, Махала Горна Йовчовска, Махала Горчовска, Махала Гошевска, Махала Грънчарска, Махала Гърличка, Махала Гъскарска, Махала Гюрова, Махала Димовска, Махала Долна Дралевска, Махала Долна Йовчовска, Махала Дралевска, Махала Дърманска, Махала Занева, Махала Заячка, Махала Испорска, Махала Йовкинска, Махала Кадрамска, Махала Камберска, Махала Каменичка, Махала Карамфиленска, Махала Ковачка, Махала Котаранска, Махала Кузумска, Махала Кумбазка, Махала Лазарска, Махала Лапевска, Махала Лесичкова, Махала Маджирска, Махала Маринкова, Махала Михтарска, Махала Моравска, Махала Мулова, Махала падинарска, Махала Парлапанска, Махала Песокарска, Махала Петачка, Махала Пупулска, Махала Рановска, Махала Русулска, Махала Сапунджийска, Махала Селишка, Махала Семенска, Махала Симонска, Махала Соколовска, Махала Соколчева, Махала Средна махала, Махала Станковска, Махала Стойчовска, Махала Тасковска, Махала Текемска, Махала Треновска, Махала Хаджийска, Махала Цанкина, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Шаренкова, Махала Шукалска, Махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин;  Илия: Мах. Груйовска, Мах. Делийска, Мах. Карадачка, Мах. Кацарска, Мах. Левковци, Мах. Миленска, Мах. Мишовска, Мах. Ралинска, Мах. рекалийска, Мах. Тузлучка, Мах. Чукарска;  Лелинци: Васил Левски, Махала Горна;  Неделкова Гращица;  Църварица: Мах. Гракалска, Мах. Карадачка, Мах. Копривен, Мах. реката, Мах. Укалска

На 11.09.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч./; на 14.09.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 15.09.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Еремия: Махала Брезалийска, Махала Бумбарска, Махала Влашка, Махала Геровска, Махала Гугушанска, Махала Златковска, Махала Ивановска, Махала Керелска, Махала Ковачка, Махала Костовска, Махала Лесовска, Махала Манчовци, Махала Марковска, Махала Мурджовска, Махала Мухтийска, Махала Пенковска, Махала рекалска, Махала Сарамандовци, Махала Секалска, Махала Стаменковци, Махала Стойковска, Махала Тинтилиговска, Махала Тотевска, Махала Фудулска, Махала Цинцовска, Махала Цоцоманска, Махала Чифличка, Махала Чукардова, Махала Шопска, Махала Щърбевци, Махала Якимовска, Махала Яновска

На 11.09.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Длъхчево-Сабляр: Мах. Милчовска, Местност Орехчето;  Пелатиково: Мах. Брусарска, Мах. Бумбарска, Мах. Горовска, Мах. Дръчките, Мах. Карпуска, Мах. Кацарска, Мах. Леската, Мах. Лодарска, Мах. Манчовска, Мах. Орешарска, Мах. Очипалска, Мах. Очипалска, Мах. Попанска, Мах. Раковска, Мах. Селишка, Мах. Суровичка, Мах. Сърнатичка, Мах. Траянци, Мах. Тръстеник, Мах. Харизанска, Мах. Чифлико, Мах. Шеовци, Мах. Шишовска, Мах. Шопска, Мах. Янкуловци,;  Рашка Гращица: Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети септември, Зора, Махала Гьошевска, Махала Каменичка, Махала Лазовска, Махала Начковска, Махала Ненкова, Махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев;  Смоличано: Махала Бачовска, Махала Беловинска, Махала Габерлийска, Махала Гьоревци, Махала Каргалий, Махала Мангелска, Махала Миринска, Махала Райков рид, Махала Реката, Махала Св. Ана, Махала Сделище, Махала Сделище, Махала Хаджийска, Махала Чифлико, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Юговци;  Страдалово: Мах. Борачичка, Мах. Геберо, Мах. Дъбовска, Мах. Заячка, Мах. Иванковци, Мах. Кьосевци, Мах. Лингурска, Мах. Логодашка, Мах. Нечемска, Мах. Орничарска, Мах. Пешовска, Мах. Реката, Мах. Рудишка, Мах. Рудище, Мах. Стамболийска, Мах. Шаинска, Мах. Ширилийска, Мах. Шияне, Мах. Мах. Шиячка

На 11.09.2017 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч./; на 14.09.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 15.09.2017 г. /09:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Друмохар: Мах. Ангеловци, Мах. Джоганска, Мах. Табачка, Мах. Таушанска, Местност Сврътките;  Згурово;  Кадровица: Мах. Постолска, Мах. Станкова;  Тишаново: Мах. Божковци, Мах. Воденица, Мах. Гълъбовска, Мах. Ивановска, Мах. Качанска, Мах. Колевска, Мах. Митковска, Мах. Найденци, Мах. Новковска, Мах. реката, Мах. Тутковска, Мах. Хайдушка, Мах. Цървилото, Мах. Янчовска;  Търсино

На 12.09.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 13.09.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Брест, Общ. Трекляно: Махала Беловци, Махала Знеполци, Махала Казаците, Махала Песяк, Махала селото, Махала Янкова;  Бъзовица: Махала Врътина, Махала Георгина, Махала Говедарници, Махала Димина, Махала Дънкова, Махала Кюлина, Махала Реката;  Габрешевци: Мах. Богдановци, Мах. Бусарска, Мах. Гелевци, Мах. Зарковци, Мах. Клисурци, Мах. Костадиновци, Мах. Мутарска, Мах. Пешова, Мах. Полоканска, Мах. Равнище, Мах. Тихия Кът, Мах. Ущиринци;  Горановци, Общ. Кюстендил: Махала Оспротива;  Горни Коритен: Махала Богдановци, Махала Григоринци, Махала Джуркинци, Махала Лиярска, Махала Лозановци, Махала Любенова, Махала Мъзгарска, Махала Пауновци, Махала Петкова, Махала Попова, Махала Ралоква, Махала Расова, Махала Спасановци, Махала Цонева;  Горно Кобиле: Махала Бучлинци, Махала Пешина, Махала селото;  Горно Уйно: Махала Амиджина, Махала Брестов дол, Махала Джалевица, Махала Дръндевци, Махала Дудевска, Махала Момчилова, Махала Панагонова, Махала Цървеличка;  Добри дол, Общ. Трекляно: Махала Ашковци, Махала Вучковци, Махала Герасимци, Махала Горна ливада, Махала Горчовци, Махала Гълъбовци, Махала Джуровци, Махала Добридолски Воденици, Махала Дръндевци, Махала Дълбоки дол, Махала Зеленковци, Махала Златковци, Махала Мутевци, Махала Наковци, Махала Ората, Махала Паргова, Махала Пращенци, Махала Савова, Махала Сръбиновци, Махала Татарци, Махала Центъра, Махала Шуме;  Долни Коритен: Махала Витанова, Махала Витановци, Махала Гелева, Махала Деянова, Махала Джонева, Махала Димова, Махала Дроньова, Махала Китанова, Махала Клубарска, Махала Кьосакова, Махала Манчова, Махала Петкова, Махала Портарска, Махала Хановете, Махала Чомарска;  Долно Кобиле: Махала Аврамци, Махала Диневци, Махала Ковачевци, Махала Козарник, Махала Кошарци, Махала Момчиловци, Махала Пладнище, Махала Станчевци, Махала Станчовци, Махала Училището;  Долно Уйно: Махала Дедо Ненова, Махала Корнец, Махала Моралийска, Махала Олтоманци, Махала Райкова, Махала Славкова, Махала Чурица, Махала Янковска;  Драговищица, Общ. Кюстендил: Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил и Методий, Лале, Липа, Места, Местност Перивол, Местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница;  Драгойчинци: Мах. Богданова, Мах. Бозкина, Мах. Гигина, Мах. Гигинци, Мах. Градско ливаде, Мах. Дайчова, Мах. Деяница, Мах. Джикаре, Мах. Дълги Лом, Мах. Дърнелци, Мах. Зеинци, Мах. Злондон, Мах. Корита, Мах. Куркина, Мах. Малка падина, Мах. Митарци, Мах. Пейчинова, Мах. село, Мах. Средно Осое, Мах. Чорбаджийска, Мах. Ширилова;  Злогош: Долна махала, Махала Гергиновци, Махала Горни Шушнярци, Махала Долни Шушнярци, Махала Клен, Махала Кориярци, Махала Лазина, Махала Лалина падина, Махала Мушикарци, Махала Плава Круша, Махала селото, Махала Чиринци;  Киселица: Махала Богданинци, Махала Буцалевци, Махала Вучковци, Махала Гелчинци, Махала Кадинци, Махала Търница;  Косово, Общ. Трекляно: Махала Ангеловци, Махала Върбица, Махала Въргинци, Махала Дузинци, Махала Дурниловци, Махала Качаревци, Махала Лисичковци, Махала Пашинци, Махала Поповци, Махала селото, Махала Сировичинци, Махала Такламановци, Махала Широки дол;  Ломница, Общ. Кюстендил: Махала Батина, Махала Богойна, Махала Милоорниче, Махала Попов дол, Махала Равно Буче, Махала Щърбец;  Метохия: Долна махала, Махала Баздрике, Махала Бургяре, Махала Владимировци, Махала Матеина, Махала Осояре, Махала Пауновци;  Побит камък, Общ. Трекляно: Махала Возчукар, Махала Джокинци, Махала село;  Полетинци;  Средорек, Общ. Трекляно: Махала Бекярска, Махала Джониловци, Махала Драгльовци, Махала Дренярска, Махала Клинчарци, Махала Неделкьова, Махала Павлева, Махала Пашина, Махала Петрева, Махала Центъра, Махала Явор, Махала Янина, Местностдупни камък;  Сушица, Общ. Трекляно: Махала Варни дол, Махала Камберска, Махала Прогона, Махала Раздолци, Махала Реката, Махала Старо село, Махала Ханове, Махала чешмата, Махала Чифлика, Махала Шавар;  Трекляно: Махала Антовци, Махала Аплатовци, Махала Бакъмска, Махала Божуринци, Махала Бойкинци, Махала Бръзина, Махала Връшинци, Махала Гебовци, Махала Горни Балабановци, Махала Димитрина, Махала Долни Балабановци, Махала Долно Гъжинци, Махала Дъбът, Махала Караджинца, Махала Караджинци, Махала Корубинци, Махала Кръстинци, Махала Кьосинци, Махала Лисичковци, Махала Марикинци, Махала Младост, Махала Павлевци, Махала Поповци, Махала Стойковци, Махала Сукинци, Махала Табаци, Махала Тодоровци, Махала Тошинци, Махала Трънярци, Махала Тупарци, Махала Цалакина, Махала Центъра, Махала Чавдаровци, Махала Шавудинци, Махала Шумановци, Махала Щроклинци;  Уши: 030001 М. Под пътя, Махала Вучарник, Махала Горно Велковци, Махала Долно Велковци, Махала Златанова, Махала Знеполци, Махала Калеинци, Махала Кошарци, Махала Николина, Махала Николинци, Махала Самарджийска, Махала Спасевска;  Чешлянци: Махала Бара, Махала Вишурци, Махала Милчаци, Махала Орница, Махала Реката, Махала Стопански двор, Махала Ябуковица, Махала Ясикаре;  Чудинци

На 12.09.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./; на 13.09.2017 г. /09:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Горно Уйно;  Долно Уйно: Махала Олтоманци

На 14.09.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Еремия: Махала Брезалийска, Махала Гугушанска, Махала Ивановска, Махала Керелска, Махала Марковска, Махала Пенковска, Махала рекалска, Махала Секалска, Махала Чифличка, Махала Яновска

На 15.09.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Еремия: Махала Брезалийска, Махала Брезалийска, Махала Бумбарска, Махала Влашка, Махала Геровска, Махала Гугушанска, Махала Гугушанска, Махала Златковска, Махала Ивановска, Махала Ивановска, Махала Керелска, Махала Керелска, Махала Ковачка, Махала Костовска, Махала Лесовска, Махала Манчовци, Махала Марковска, Махала Марковска, Махала Мурджовска, Махала Мухтийска, Махала Пенковска, Махала Пенковска, Махала рекалска, Махала рекалска, Махала Сарамандовци, Махала Секалска, Махала Секалска, Махала Стаменковци, Махала Стойковска, Махала Тинтилиговска, Махала Тотевска, Махала Фудулска, Махала Цинцовска, Махала Цоцоманска, Махала Чифличка, Махала Чифличка, Махала Чукардова, Махала Шопска, Махала Щърбевци, Махала Якимовска, Махала Яновска, Махала Яновска

Община Рила  

На 15.09.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Рилски манастир: Местност Елешница

Община Сапарева баня  

На 11.09.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Овчарци, Общ. Сапарева Баня: 020101, 027028, Баба Тонка, Бор, Васил Левски, Васил Попов, Верила, Водопада, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Гоце Делчев, Дръндарица, Дъбевица, Здравец, Златни Брегове, Иван Рилски, Искра, Кокиче, Липа, Лозана, Мановица, Местн. &Quot; Грабежо&Quot; , Местност Герена, Местност Песоко, Местност През реката, Местност Ридо, Местност Фидиня, Незабравка, Никола Вапцаров, Осми март, Отец Паисий, Панайот Волов, Плиска, Прогона, Ридо, Рила, Рилски Езера, Седемнадесети март, Синчец, Спартак, Сталевица, Хаджи Димитър, Христо Ботев;  Паничище: 300 В Отдел 04, Ид. 65365. 210. 970, II, II, Кв. 8, ІХ - Кв. 8, Местност Гюндера, Паничище Почивна Станция, Планински Курорт, Сухото Езеро, УПИ - І, Кв. 70, УПИ VIII Кв. 10;  Ресилово: 026170, 027007, 100005, Акация, Александър Стамболийски, Асаница, Бачо Киро, Бенковски, Борчета, Вария, Васил Левски, Верила, Волов, Гагарин, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Захари Зограф, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Игликина поляна, Изгрев, Индже войвода, Калоян, Красна поляна, Лаката, Липа, Любен Каравелов, Местноста Над селото, Община Сапарева Баня, Омуртаг, Отец Паисий, Павлеви ливади, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Синчец, Софроний, Спартак, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански двор, Теменужка, Трети март, УПИ - VІІ-672, Кв. 36, ХIV-11, Кв. 5, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар войвода, Шипка, Шумата, Яворов, Янтра;  Самораново: 65245, 6, 153, 65245. 1. 214, 65245. 4. 266. 1, 65245. 4. 405, 65245. 4. 440, 65245. 45. 4. 416, 65245. 6. 499. 1, Александър Стамболийски, Александър Стоименов, Балкан, Бор, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Девети май, Дренски рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, Кв. 16, Комсомолец, Крайречна, Ленин, Липа, Марков камък, Местност Златковица, Местност Марков камък, Местност Отовица, Митко Палаузов, Мусала, Ненко Пиперков, Оборище, Отовица, Партизанска, Пейо Яворов, Раковска, Рила, Самуил, Скакавица, Стаменко Градевски, Стопански двор, Христо Ботев, Цар Крум, Черни Връх, Юри Гагаринц  Сапарева Баня: 032046, 65365, 601, 10, 65365. 210. 111, 65365. 31. 45, 65365. 32. 226, 65365. 32. 353, 65365. 601. 186, 65365. 602. 602, I, Кв. 74, III, Кв. 125, LXXVі, Кв. 74 Идент. 65365. 602. 375, LXXXIV-2797, Кв. 74, ІІІ-3071, Кв. 120, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Бреза, Бригадирска, Буйов рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Веслец, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Германея, Гюрица, Детелина, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Дъга, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Крайречна, Кръстю Софрониев, Липа, Ловна, Лоза, Малина, Местност Бончук, Местност Водни дол, Местност Зелени Преслап, Местност Света Вода, Местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова чешма, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Нов живот, Омуртаг, Опълченска, Осми март, Отец Паисий, Паничище, Перуника, Перущица, ПИ - 1351, ПИ LXXXІІІ; Кв. 74, ПИ №65365. 210. 111 М. Юрта, Плиска, Победа, Преспа, Пчела, Радецки, Раковски, Рилски Езера, Роза, Св. Варвара, Света Богородица, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Славяни, Слога, Стоил Косовски, Стопански двор, Тинтява, Тракия, Трети март, УПИ - Х-2641, ПИ 65365. 601. 84, УПИ VI-147, Кв 12, Пи65365. 601. 92, УПИ VIII-2759, Кв. 109, УПИ І - 2742, Кв. 108, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар войвода, Шипка, Явор, ул. „Ягода“.

 

Благоевградска област

Община Банско  

На 11.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 12.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 13.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 14.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 15.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Добринище: Местност Гоце Делчев, неуточнен адрес, Хижа Без Бог, Хижа Гоце Делчев

Община Благоевград  

На 11.09.2017 г. /08:00 - 12:15 ч./ -  Благоевград: Антон Страшимиров, Евтим Драганов, Зеленка, Иван Гарванов, Иван Михайлов, Малешево, Мир, Обел, Орбита, УПИ V-3949, Кв. 187А, ПИ №04279. 608. 520

На 11.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 12.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 13.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 14.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 15.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Бело поле, Общ. Благоевград: Ванчо Богданов, Васил Левски, Имот 04279. 818. 47, УПИ III-63, Кв. 5

 Логодаж: УПИ-ІV-195 Кв. 14, Голяма нива

На 11.09.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград: 04279. 603. 195, Алеко Константинов, Братя Миладинови, Васил Априлов, Георги С. Раковски, Григор Пърличев, Димитър Димов, Кръстьо Асенов, Николай Петрини, Патриарх Евтимий, Славянска, Стефан Стамболов

На 11.09.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград: 001451, 04217. 920. 1. 70, 04217. 929. 10. 29, 04279. 927. 30, Гръчките ливади, Зона Картала, Картала, Местност Бодрост, Местност Добро поле, Местност Картала, Местност Конярнико, Местност Септемврийче, Местност Тепавиците, Местност Широканска, ПИ №001451;  Благоевград: Антон Чехов, Бодрост, Васил Левски, Даме Груев, Местност Бодрост, Местност Добро поле, Местност Здравец, Местност Карталско дере, Местност Мингингова поляна, Местност Септемврийче

На 11.09.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./; на 12.09.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./; на 13.09.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./; на 14.09.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./; на 15.09.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Бучино: Ахмедово, Лозята, Махала Мичевци, Местност Лозята, Местност Текето, Местността Чукарски рид, Община Благоевград, Мах. Тасковска

На 11.09.2017 г. /08:35 - 13:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград: 001451, 04217. 920. 1. 70, 04217. 929. 10. 29, 04279. 927. 30, Зона Картала, Картала, Местност Бодрост, Местност Добро поле, Местност Картала, Местност Септемврийче, ПИ №001451;  Благоевград: Антон Чехов, Бодрост, Даме Груев, Местност Бодрост, Местност Добро поле, Местност Здравец, Местност Карталско дере, Местност Мингингова поляна, Местност Септемврийче

На 11.09.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Георги Попов, Грамада, Иван Гарванов, Иван Михайлов, Мир, Обел

На 11.09.2017 г. /13:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Васил Априлов, Митрополит Борис, Петър Ичев, Свети Наум, Теменуга, Трети март, Христо Смирненски, Цанко Церковски;  Симитли: Христо Ботев

На 12.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Васил Левски, Даме Груев, Джеймс Баучер, Крушево, Полковник Димов, Тодор Александров

На 12.09.2017 г. /08:30 - 12:30 ч./ -  Благоевград: Александър Малинов, Ален мак, Броди, Еленово, Запад, Зеленка, Марица, Пейо К. Яворов, Св. Димитър Солунски, Тракия

На 12.09.2017 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Банско: Хан Тервел;  Бело поле, Общ. Благоевград: Васил Левски, Имот 04279. 818. 47, Полето, Тухларната;  Бистрица, Общ. Благоевград: 319001, 410002, Брезово, Мах. Калуцка, Мах. Центъра Мотела, Махала Брезово, Махала Брезовска, Махала Милово ТП Милово, Махала Петковци, Месност Демирево, Местност Горно Демирево, Местност Ковачница, Осойната;  Благоевград: 04279. 912. 87, 14-ти Полк, 14-ти Полк, Акациите, Александър Стамболийски, Александър Фон Хумболт, Андрей Ляпчев, Антон Чехов, Антон Чехов, Антон Чехов, Арсений Костенцев, Баба Тонка, Баларбаши, Бистрица, Босилек, Братя Иванови, Братя Миладинови, Брод, Васил Коритаров, Васил Левски, Васил Мечкуевски, Ветрен, Владо Черноземски, Воден, Генерал Тодоров, Георги Измирлиев, Грамада, Д-р Христо Татарчев, Даме Груев, Дамяница, Джеймс Баучер, Димитър Димов, Димитър Кощанов, Димитър Талев, Дойран, Драма, Дружба, Еленово, Запад, Зарево, Здраве, Зеленодолско шосе, Иван Михайлов, Илинден, Ильо войвода, Ичко Бойчев, Калиманци, Кв. 216 В, 2-ри Микрорайон, Комплекс Вароша, Коста Босилков, Крали Марко, Крушево, Кръстьо Асенов, Кузман Шапкарев, Майор Стефан Иванов, Македония, Марица, Марулевска, Менча Кърничева, Местност Баларбаши, Местност Герено, Местност Герено, Местност Герено, Местност Международно шосе, Местност Под Грамадите-Ш13, Местност Под Черквата, Местност Среден път-Ш-9, Местност Тухларната, Местност Царевско шосе, Местност Чакалица, Местност Чикуто, Местност Чикуто-Ш16, Местност Чукито, Мир, Мите Марков, Мусала, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Обзор, Огражден, Орбита, Орцето, Орцето, Освобождение, Осогово, Пазара, Пейо К. Яворов, Пере Тошев, Петко Д. Петков, Петър Зографски, Петър Зографски, Плиска, Полк. Кирил Чамишки, Полковник Димов, Полковник Димов, Полковник Димов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Прилеп, Промишлена зона, пътен Възел, Радовиш, Радовиш, Райко Жинзифов, Рила, Рилски Езера, Сан Стефано, Сандо и Петър Китанови, Св. Димитър Солунски, Св. Иван Рилски, Св. Св. Кирил и Методий, Сергей Румянцев, Скаптопара, Славово, Славянска, Спартак, Средния път-Ш. 09, Стефан Стамболов, Стоимен Календерски, Страцин, Страцин, Струма, Струмица, Ташко Малев, Тодор Александров, Трайчо Китанчев, Тракия, ул. Даме Груев, Кв. 216, УПИ-XII, Пи04279. 617. 14 и 04279. 617, УПИ ІІ-427, Кв. 30А, УПИ-III, Кв. 117, Инд. №04279. 612, УПИ-V, Кв. 192, Идн. 04279. 601. 131, УПИ-І-04279. 616. 90, Кв. 125, Хан Аспарух, Хилендар, Хилендар, Христо Ценин, ХХIII, Кв. 3, М. Баларбаши, Цар Иван Асен, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Цар Симеон; Чакалица;  Бучино: Ахмедово, до Моста на Р. Струма, Лозята, Махала Каракачанка, Махала Мичевци, Местност Долно поле, Местност Лозята, Местност Полето, Местност Текето, Местността Чукарски рид, Община Благоевград, Мах. Тасковска;  Българчево: Змиярски рид, Местност Дългата нива, Местност Змиярски рид, Местност реката-Корията, Местност реката-Присоето, Местност Терзийска, Студеното Кладенче, Турски Гробища;  Горно Хърсово: Горни валог, Махала Буровци, Махала Горни Двояци, Махала Долни Двояци, Махала Михтарци, Махала Мъртвако, Махала Новоселци, Махала Панчовци, Махала Пържово, Махала Стойковци, Махала Тачовци, Махала Шоповци, Местност Валого, Местност Гьоловете, Ровината, Шопови ниви;  Дренково: Махала Балевска, Местност реката, с. Дренково, Община Благоевгр, Старите Къщи-Р;  Дъбрава, Общ. Благоевград: 000533, Адиница, Бобови ниви, Долна Дъбрава, Зимниците, Кромидището, Мах. Ваканинци, Мах. Щърбевци, Махала Веляци, Извън регулация, Местност Атанасова падина, Местност Бобови ниви, Местност Градището, Местност Клено, Местност Мучова Чука, Местност Ръженици, Местност Ръжениците, Местност Топузица, Митовци, Ръжениците, Яновски Рид;  Зелен дол: 293, Валого-Краварник, Местност Валого-Краварник, Местност Валого-Краварник, Местност Крачаница, Местност реката, Стопански двор, УПИ IV-220, Кв. 8, Чекуро;  Клисура, Общ. Благоевград: Гяурска, Мах. Гяурска и Мах. Рекарска, Мах. Гяурска, Махала Миладинци, Местност Лозята, Падината;  Лешко;  Логодаж: УПИ-ІV-195 Кв. 14, Беров валог, Голяма нива, Гръчка махала, Махала Гелинска, Махала Мазневци, Махала Нединска, Махала Савева, Местност Клисурски мост, Местност Палански валог, Местност Присоето, с. Логодаж Извън регулация, Стоилова Кория, УПИ I-113;  Обел: Махала Крайковска, Равнище;  Покровник: Махала Равначка;  Рилци: Местност Арсовото, Местност Цонева Межда, Телкиево дере, УПИ VI-465, Кв. 27, Цигларката;  Селище, Общ. Благоевград: УПИ Vі-297, Кв. 10, 180, 382, Кв. 14, Андако, Градевски рид, Гребовски рид, Кв. 17, УПИ VIII-198, Махала Камбитци, Местност Беглика, Местност Гребовски рид, Местност Гуйначки Андък, Местност Гьочковски Андък, Местност Пощека, Местност Търлите, Оралище, Под Училището, път № 106, Селище, Общ. Благоевград

На 12.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Благоевград: Цигарена Фабрика &Quot; Тк Пирин&Quot;

На 13.09.2017 г. /08:00 - 12:15 ч./ -  Благоевград: Антим I, Антон Чехов, Аргир Манасиев, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иларион макариополски, К. и Никола Хайдукови, Македония, Митрополит Борис, Сава Михайлов, Св. Иван Рилски, Света гора, Христо Силянов

На 13.09.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград: 04217. 920. 1. 70, 04279. 927. 30, Картала, Местност Бодрост, Местност Картала, Местност Септемврийче;  Благоевград: Бодрост, Местност Бодрост, Местност Добро поле, Местност Карталско дере, Местност Мингингова поляна, Местност Мингингова поляна, Местност Септемврийче, Местност Септемврийче

На 14.09.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Ален мак, Астра, Люлин

На 14.09.2017 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Струмско Център

На 14.09.2017 г. /12:15 - 16:30 ч./ -  Покровник: 3-ти март, Ленището, Местност Ленището, Местност Цветковици, Минковци, При Цветковски воденици, Тодор Александров, УПИ-9-369, Кв. 17, Христо Смирненски

На 15.09.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград: 035028, Изгрев

На 15.09.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград: Васил Левски, УПИ VI-405, Кв. 26, УПИ XV-391, Кв. 6, УПИ-І-394, Кв. 13, УПИ-Х-159, Кв. 4

На 15.09.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Еленово

Община Гърмен  

На 11.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 12.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 13.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 14.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 15.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 16.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Дебрен: 033002, 19076-М. Шопарланка, ІV-517, Вакльовица, Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Драча, Единадесета, Местност Рашманица, неуточнен адрес, Осма, Петнадесета, Първа, Ст 5 Кл Б ТП Дебрен 1, Трета, Тринадесета, УПИ 5, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Шопарланката

Община Петрич  

На 11.09.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./; на 12.09.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./; на 13.09.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./; на 14.09.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./; на 15.09.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Кърналово: Бяло Море, Ванюша Валчук, Витоша, Иван Вазов, Извън регулацията, Илинден, Кожух, Ленин, Любен Каравелов, Места, Оборище, Стою Хаджиев, Струма, Христо Ботев, Цветко Аврамов, Юрий Гагарин;  Старчево: Асанката

На 11.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Ал. Стамболийски, България, Вардар, Васил Кънчев, Гладстон, Гоце Делчев, Лазар Маджаров, Полковник Дрангов, Славянска, Стоян Търнаджиев, Христо Ботев

За периода 11-15.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кулата: Антон Попов, Брегалница, Васил Левски, Гео Милев, Кожух, Люле Бургас, Максим Горки, Отец Паисий, Петко Р. Славейков, Рила, Стефан Караджа, Цар Калоян

Община Сандански  

На 11.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 12.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 13.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 14.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 15.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Склаве: 7-ми Конгрес, Бялата Пръст, Гоце Делчев, Климент Охридски, Комсомолска, Марица, Местност Вангелов Андък, Местност Панаира, Отец Паисий, Партизанска, Първи май

Община Сатовча  

На 12.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плетена: М. Горна, М. Долна, М. Забърдо

Община Симитли  

На 11.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 12.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 13.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч.; 08:30 - 12:30 ч./; на 14.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 15.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Симитли: Иван Козарев, Любен Каравелов, Миразица, Ораново, Партизанска, Предел, Преспа, Симитли, Яне Даракчийски;  Брежани: Георги Димитров, Здравец, Местност Вощинарци, Миньор, Пейо Яворов, Христо Апостолов, Център

На 13.09.2017 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Симитли: ІІ-760 Кв. 53, Любен Каравелов, Ораново, Партизанска, Пирин, Предел, Преспа, Симитли

На 15.09.2017 г. /08:30 - 12:30 ч./ -  Градево: Махала Кърджалийска, Местност Въковица

На 15.09.2017 г. /08:30 - 12:30 ч./ -  Симитли: Ораново

На 15.09.2017 г. /13:15 - 16:30 ч./ -  Симитли: Симитли

Община Струмяни  

На 11.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 12.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 13.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 14.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 15.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Микрево: 81, Берово, Василево, Иван Вазов, Орфей, Спартак, Стефан Караджа, ул. „Трети март“.

 

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозахранването.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. БГкамион с мигранти е спипан на турско-гръцката граница 0| 86 |24.09.2017 . „Софийска вода” временно спира водоснабдяването в някои части на столицата 0| 1237 |24.09.2017 . ЧЕЗ увеличи двойно паралелките с дуално обучение по професията eлектротехник 0| 1214 |24.09.2017 . Спасиха мъж, изгубил се в Троянския Балкан 0| 1267 |24.09.2017

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах