Петък, 22 Септември 2017, 05:32
Frognews
0| 2498 |01.09.2017

Вижте къде заради ремонти няма да има ток в периода 4-8 септември 2017 г.

.
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти.
Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ,  за периода 04 – 08 септември 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни  превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани  дейности.

Област
Дата/период    Времетраене    Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

София - град

Община БАНКЯ  
На 04.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: София
Община ВИТОША 

На 04.09.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: 1-ва, Александър Костов, Ангел Букурещлиев, Ген. Ковачев, Драгалевци, Елена Снежина, Камен дял, Козяк/Александър Костов/, Нарцис/Методи К. Димитров/, Цар Иван Александър/Симеон, Ябълкова градина; Панчарево: Кв. Малинова долина 7-ма; София: Кв. Малинова долина 1-ва, Кв. Малинова долина 2-ра, Кв. Малинова долина 3-та, Малинова долина 29-та, Малинова долина 5-та, Малинова долина 6-та, Малинова долина ул. 23-та, Малинова долина ул. 4-та
На 04.09.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  София: 10-та /кв. Симеоново/, 11-та /кв. Симеоново/, 13-та /кв. Симеоново/, 2-ра /Драгалевци/, 2-ра /кв. Симеоново/, 22/кв. Симеоново/, 3-та /кв. Симеоново/, 4-та /кв. Симеоново/, 5-та /кв. Симеоново/, 7-ма /кв. Симеоново/, 8-ма /кв. Симеоново/, X-704, Боримечка, Бяла Черква, Митрополит Партений Зогравски, Чичовци
На 05.09.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Владая: Асанова чешма, Здравец, Приплат
На 05.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: 63-та, 719-та, Бяла бреза, Венец, Витошки езера, Зелена гора, Каменица, Китка, Крайречна, Момина сълза / кв. Симеоново, Панорама, Проф. Димитър Пасков, Симеоново, Симеоновско шосе/Вол. шосе/, Синята скала, Христо Патрев, Цар Борис III, Шумако / Симеоново
На 05.09.2017 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Владая: 1736, К. Л. В-8-7-А, Блокови жилища Гарата, ЖП Гара Владая, ПИ 1111394, 1797, 1743, ПИ 1741, К. Л. №В-8-7-А
На 07.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: 51-ва /кв. Симеоново/, 54-та /кв. Симеоново/, 57-ма /кв. Симеоново/, 58-ма/В. З. Симеоново Север-витоша/, 78-ма /кв. Симеоново/, 80-та /кв. Симеоново/, 81-ва /кв. Симеоново/, 84-та /кв. Симеоново/, 88-ма /кв. Симеоново/, Босилек/ /кв. Симеоново/, Света Магдалина, Симеоновско шосе
На 07.09.2017 г. /10:30 - 11:00 ч./ -  София: Акад. Стоян Аргиров/502/, В. З. Симеоново - Драгалевци, Драгалевци, Комплекс Аристократ, Красива гледка /В. З Симеоново - Драгалевци ІІ/, Монах Спиридон/501/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/
На 07.09.2017 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  София: Бял Нарцис/Нарцис/, Доброволец, Ива/Дим. Апостолов/, Ирис/Мара Апостолова/, Княжевска/Валентин Андреев/, Лазарополе/Партизанска пъте, Полк. Стойно Бачийски/Филип, Поточе, Сърнела/Паскал Иванов/
На 08.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Владая: Асанова чешма, Еделвайс, Здравец, Приплат

Община ВРЪБНИЦА  
На 04.09.2017 г. /09:20 - 15:30 ч./; на 07.09.2017 г. /09:20 - 15:30 ч./; на 08.09.2017 г. /09:20 - 15:30 ч./ -  София: 364-та/Връбница/, Войводово, Европа/Баба Парашкева/, Подкрепа, Старата църква/Йордан М. Пет, Цветница/Димитър Г. Марчев/
На 05.09.2017 г. /09:15 - 16:20 ч./ -  София: 3019-та/Връбница/, 3020-та/Връбница/, 3021-ва/Връбница/, 737-ма, Адам Мицкевич/Раб. класа/, Виделина, Връшка Чука, Маслиново Клонче, Модерно Предградие, Проф. Янаки Моллов/Стачник/

Община ВЪЗРАЖДАНЕ  
На 04.09.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София: Антим I, Отец Паисий, Пиротска/Трети април/, Странджа
На 04.09.2017 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  София: Гюешево/Ламби Кандев/, Сердика
На 05.09.2017 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  София: Княгиня Мария Луиза/Г. Дим., Поп Богомил, Св. Св. Кирил и Методий
На 05.09.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София: Опълченска, Средна гора, Цар Симеон

Община ИЗГРЕВ  
На 04.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Климент Охридски, Мусагеница, Пловдисвко поле 4, 7
На 05.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Климент Охридски, Мусагеница
На 07.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 08.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Климент Охридски, Младост 1, Пловдивско поле

Община ИЛИНДЕН  
На 07.09.2017 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  София: Илинден, Пиротска/Трети април/, Царица Йоанна

Община ИСКЪР  
На 04.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 05.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 07.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба

Община КРАСНА ПОЛЯНА  
На 07.09.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София: Вардар, Красна поляна III Част, Разсадника, Рибен буквар, Св. Тома/Марко Фридман/

Община КРАСНО СЕЛО  
На 08.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дукатска планина, Константин Иречек, Лайош Кошут, Люлин планина/Ник. Кофарджи

Община КРЕМИКОВЦИ  
На 04.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София
На 04.09.2017 г. /10:00 - 10:15 ч./ -  Горни Богров: 16448, Гробарска, Рендова/Толбухин/, Хан Богров
София: Долни Богров, кв. Горни Богров, бившо ТКЗС, Кремиковци, ПИ 16448, 7840, 17, Христо Ботев
На 04.09.2017 г. /10:00 - 10:15 ч./; на 07.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Долни Богров: 1

Община ЛОЗЕНЕЦ  
На 04.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Джеймс Баучер/Антон Иванов, Кораб планина/Илия Филипов/, Цар Самуил
На 05.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Кричим/Петко Енев/, Крум Попов, Миджур, Милин камък, Цанко Церковски
На 07.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Бигла, Бунтовник, Голо Бърдо, Гороцвет, Николай Лилиев
На 08.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Елин връх/Димитър Стоянов/, Козяк, Сребърна/Първомайска/, Ст. Л. Костов/477-ма/

Община МЛАДОСТ  
На 04.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост, Младост 1
На 05.09.2017 г. /08:01 - 16:15 ч./ -  София: Младост
На 05.09.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Младост 1А, УПИ-IV-1828, 1856
На 07.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 1
На 07.09.2017 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: 12-ти април / Горубляне, Васил Пешев /кв. Горубляне/, Витоша / Горубляне, Горубляне, Младен Карадашев, Прогледец, Урвишка крепост
На 08.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: кв. Полигона

Община ОБОРИЩЕ  
На 04.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Бачо Киро, Георги С. Раковски, Росица
На 05.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Бачо Киро, Буда Пеща, Стара планина
На 05.09.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  София: Бачо Киро, Будапеща, Искър
На 07.09.2017 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  София: Велико Търново/Г. Г. Деж/, Шипка
На 07.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Дунав, Екзарх Йосиф, М. Луиза, Сердика, Струма
На 08.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Дондуков Корсаков Княз

Община ОВЧА КУПЕЛ  
На 05.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Местност Бонсови поляни
На 07.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: VІІ-1134, 1135 кв. 104Б, Васил Попов, Овча купел 1, Овча купел УПИ VIII-1134, 1135, кв. 104Б
На 08.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Мало Бучино: Бенковска, Искър, Кокиче, М. Изън селото, Мургаш, Осъм, Пирин, Раковска, Рила, Родопи, Странджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев

Община ПАНЧАРЕВО  
На 05.09.2017 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Герман: 14831. 6507. 2468, 425, В. З. Терасите, Герман, М. Смреката, Месност Терасите, Местност Зимника, Местност Смреката, УПИ14831Л6506Л429, Хан Аспарух/29-та/, Явор/9-та/
На 05.09.2017 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Лозен, Общ. Столична: Брождан/90/, Вилна, Вилна зона Свети Димитър, Кайгана, М. Брождан ПИ 44063. 6221. 3033, ПИ 2886 Г-10-8-Б, Съединение/Георги Димитров/, УПИ VІІ-3139, 3193, кв. 154

Община ПОДУЯНЕ  
На 07.09.2017 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  София: Павлина Унуфриева

Община СЛАТИНА  
На 08.09.2017 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  София: Гео Милев, Голаш, Ситняково/Хр. Кабакчиев/

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  
На 07.09.2017 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  София: София Парк

Община ТРИАДИЦА  
На 04.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 419-та, Христо Ботев
На 08.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: ул. „Кожух планина“.

Софийска област
Община Божурище 

На 04.09.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Хераково: УПИ V-166, кв. 1, УПИ VIII-126, кв. 4, ул. „Хан Кубрат“
На 08.09.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Хераково: Махала Белица

Община Ботевград  
На 04.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 05.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 07.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 08.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Зелинград, Преслав, Хан Аспарух
На 04.09.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 05.09.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 07.09.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 08.09.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Ботевград: Саранск

Община Годеч  
На 04.09.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Гинци
На 07.09.2017 г. /13:15 - 15:15 ч./ -  Годеч: Академик Игнат Емануилов, Бригадир, Георги С. Раковски, Никола Й. Вапцаров, Раковски

Община Долна баня  
На 08.09.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Долна баня: Вилна зона, Курорт Долна баня

Община Драгоман  
На 04.09.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Владиславци

Габер, Общ. Драгоман
На 04.09.2017 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Круша, Общ. Драгоман
На 05.09.2017 г. /10:15 - 12:00 ч./ -  Несла
На 05.09.2017 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Ялботина
На 07.09.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Мало Малово

Община Елин Пелин  
На 04.09.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./; на 05.09.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./; на 07.09.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./; на 08.09.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Равно поле: Верила
На 04.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 05.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 07.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 08.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Лесново: Четиридесет и Девета
На 04.09.2017 г. /09:01 - 15:15 ч./; на 05.09.2017 г. /09:01 - 15:15 ч./; на 07.09.2017 г. /09:01 - 15:15 ч./; на 08.09.2017 г. /09:01 - 15:15 ч./ -  Петково, Общ. Елин Пелин: с. Петково ТП Входа на ТКЗС, с. Петково ул. Кирил и Методий, УПИ II-127, кв. 38, УПИ ІV-232, кв. 36
На 04.09.2017 г. /09:01 - 16:15 ч./; на 05.09.2017 г. /09:01 - 16:15 ч./; на 07.09.2017 г. /09:01 - 16:15 ч./; на 08.09.2017 г. /09:01 - 16:15 ч./ -  Лесново: Двадесета, Петдесет и Втора, Четвърта, Четиридесет и Четвърта
На 04.09.2017 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Герман: Хан Аспарух/29-та/; Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Витоша; Нови хан: 037044, Александър Стамболийски, Борова гора, Бреза, В. З Побит Камън; М. Търнавска река ПИ 037018, В. З. Побит камък, УПИххіV-27 кв. 20, В. З. Побит камък, Васил Левски, Ватия, Вилна зона Побит камък, Върба, Гранит, Детелина, Еледжик, Елин Пелин, Здравец, Иван Вазов, Калоян, Кирил и Методий, Марица, Милин камък, Никола Зашев, Николина Здравкова, Отец Паисий, ПИ 319005, Пловдивско шосе, Побит камък, Райна Княгиня, Рибарица, Самуил, Симеон, Синчец, Стефан Караджа, Търнава, ул. Борова гора №8, УПИ Vі-66, кв. 86, УПИ І-135 кв. 20, УПИ ІІ-378, УПИ Іх-363 кв. 45, Фетовица, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин

Община Етрополе  
На 04.09.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./; на 05.09.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Рибарица, Общ. Етрополе: ХVIII, кв. 19
На 04.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 05.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 07.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 08.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  с. Лъга
На 04.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 05.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч.; 09:15 - 09:40 ч.; 11:45 - 12:00 ч./; на 07.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 08.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Лъга
На 04.09.2017 г. /10:15 - 10:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Бойковец: Орище, УПИ-І-142
Етрополе: 128, 27-ми ноември, Акация, Вилна зона Язовира, Георги Антонов, Георги Бакалов, Етрополе, УПИ I-За Дап, Йорданка Чанкова, Малки Искър, Мария Мишева, Марко Проданов, Махала Иванчовец, Местност Баш Самоков, Отец Паисий, Партизански, Руски, Славяни, Сливница, Сто Двадесет и Осми; Рибарица, Общ. Тетевен: Георги Бенковски
На 04.09.2017 г. /10:15 - 15:15 ч./ -  Етрополе
На 05.09.2017 г. /09:15 - 09:40 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Брусен, Общ. Етрополе: 229001, II, кв. 1, Кладевски дол, Махала Бобища, Махала Гарсовец, Махала Дупковец, Махала Нейков дол, Махала Радов дол; Видраре: 157, кв. 13, сграда Кметство, ІІ кв., Лъга, Махала Джамбазите, Махала Семкова, ПИ-083145 М. Мариновото; Джурово: Васил Левски, Волга, Вутьо Миков, Генерал Гурко, Генерал Елис, Георги Димитров, Гошо Воденичаров, Девети септември, Димитър Грънчаров, Иван Мицев, Иван Яковенко, Камилче, Капитан П. Стайков, М. Беляновец кв. 9 УПИ VIII, Малък Искър, Матю Воденичаров, Махала Беляновец, Махала Герановица, Махала Камилче, Махала Мечи Трън, Махала Отявец, Мико Лаков, Млада Гвардия, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин, Петър Томов, Първи май, септемврийци, Стара планина, Тодор Христов, Чавдарци, Червена Армия, Юрий Гагарин; Етрополе: Равнището; Лопян: 005034, В. З. Лопян, кв. 6, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Георги Михайлов, Девети май, Девети септември, Йончо Ботев, Калина Вескова, кв. 6, УПИ 6-22, Вилна зона, Ленин, Махала Черешовица, Местност Растака, Местност Черешова, Никола Михайлов, Никола П. Цановски, Пета, Планинско Цвете, Първа, Свещи Плаз, Седма, Трета, УПИ І-211, кв. 29, Христо Ботев, Цвятко Янков, Четвъра; Малки Искър; Манаселска река: Махала Буджов дол, Махала Вила Манаселски Мост, Махала Гараж, Махала Гола Могила, Махала Долна Липа, Махала Драгоица, Махала Липа, Махала Печор, Махала Смолевица, Махала Череша, Махала Чульовци, Укопете; Осиковица: Махала 57 Км АМ Хемус, Махала Балинска, Махала Баренска, Махала Вельовци, Махала Витьовци, Махала Владовци, Махала Войновци, Махала Вълчиновци, Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Господарска, Махала Дачовци, Махала Дрена, Махала Кратунете, Махала Манастира, Махала Манговци, Махала Робовица, Махала Стойковци, Махала Цековци, Махала Чифлика, Махала Ямата; Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки дол, М. Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, Общ. Правец, АМ &Quot; Хемус&Quot; , П-Л VI-61, кв. 5; Равнище: I кв. 29, XVII-290, кв. 46, Мах. Грозьов дол, Махала Големанско, УПИ II-196 кв. 8
На 05.09.2017 г. /09:15 - 11:45 ч./ -  Лопян: Махала Черешовица, Свещи Плаз

Община Ихтиман  
На 08.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Борика, Общ. Ихтиман: П-Л ІV-109, кв. 8, Парцел VІІ-59, кв. 20, УПИ 9-128 кв. 5, УПИ ІV-165, кв. 24
На 04.09.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 05.09.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 07.09.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./; на 08.09.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Ихтиман: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Георги Бенковски, Димитър Попов, Димчо Дебелянов, Йордан Цонев, Кочиово, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Цар Освободител, Царчино
На 04.09.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Веринско; Живково, Общ. Ихтиман; Ихтиман: Божур, Братя Миладинови, Булаир, Васил Левски, Георги Раковски, Димитър Попов, Димитър Русинов, Егерика, Еледжик, Иван Вазов, Иглика, Извън регулация, Йордан Балчев, Кирил и Методи, Кокиче, Липа, Люле Бургас, Люляк, Марица, Мизия, Михаил Сестримски, Мъти Вир, Парчевич, Пирин, Плиска, Предгарова, Преслав, Рила, Руен, Свети Княз Борис 1, Свети Патриарх Евтимий, Свети Софроний Врачански, Стефан Караджа, Стипон, Странджа, Съединение, Топик, Траянова Врата, Три Уши, Търново, УПИ -VII 27090, УПИ III-2061, кв. 145, УПИ IV - 2853, кв. 191, Училищна, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Освободител, Черни връх, Шести септември, Шипка, Юрий Гагарин, Явор, Янтра
На 04.09.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Ихтиман: Димитър Попов, Предгарова, УПИ III-2061, кв. 145
На 05.09.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Ихтиман: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Антим Първи, Арх. Генадий Ихтимански, Баба Вида, Васил Левски, Вражебъра, Ген. Столетов, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горски Разсадник, Гьончо Белев, Димитър Попов, Димитър Ралов, Димчо Дебелянов, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Захари Стоянов, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, Извън регулация, Йордан Цонев, Калето, Кирил и Методи, Кочиово, Крали Марко, Кръста, Любен Каравелов, Македония, Малчика, Марин Дринов, Местност Чикийца, Околовръстна, Опълченска, Оташлия, Отец Паисий, Панайот Волов, Парчевич, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Петко Михов, Петър Берон, Полковник Борис Дрангов, Предгарова, Преслав, Сан Стефано, Свети Климент Охридски, Свети Патриарх Евтимий, Свети Софроний Врачански, Сергей Румянцев, Средна гора, Станоя Балабанов, Стефан Стамболов, Стипон, Тракия, Траянова Врата, Трети март, Хан Крум, Хан Кубрат, Хан Тервел, Хелице, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил, Царчино, Шести септември, Шипка
На 05.09.2017 г. /10:00 - 14:30 ч./ -  Ихтиман: Генерал Гурко, Иван Вазов, Йордан Цонев, Оташлия, Пенчо Славейков, Полковник Борис Дрангов, Свети Софроний Врачански, Цар Освободител, Шести септември
На 07.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Антим Първи, Арх. Генадий Ихтимански, Васил Левски, Генерал Гурко, Георги Раковски, Димитър Попов, Димитър Ралов, Ивайло, Йордан Цонев, Кирил и Методи, Крали Марко, Местност Чикийца, Околовръстна, Отец Паисий, Парчевич, Пейо Яворов, Полковник Борис Дрангов, Преслав, Свети Климент Охридски, Тракия, Цар Калоян, Цар Самуил, Шести септември, Шипка
На 08.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Вакарел: Александър Стамболийски, Веслец, Витоша, Дренов рът, Еделвайс, Еледжик, Елин Пелин, Железничарска, Костадинка Трайкова, М. Дренов Ръд ПИ 298, Махала Дренов рът, Младост, Никола Петков, Пейо Яворов, Свети Патриарх Евтимий, ХV-260, кв. 58, Цар Симеон, Чинар, Янтра

Община Костенец  
На 04.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Акация, Белмекен, Бор, Боровец, Васил Левски, Георги С. Раковски, Езерище, Заря, Захари Стоянов, Иван Вазов, Изгрев, Инчовица, Константин Костенечки, Курорт Вили Костенец, Люляк, Миликини Ниви, Момина сълза, Оборище, Отец Паисий, Охрид, Патриарх Евтимий, Пипериче, Самуил, Свети Св. Кирил и Методий, Средна гора, Съединение, Теменуга, Хан Аспарух, Цариградско шосе
На 04.09.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./; на 05.09.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 07.09.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 08.09.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Горна Василица: 000147
Момин проход: Ален мак, Княз Борис, Лоза, Мусала, Радост, Ружа, Стара планина, Тодор Ненчев, Христо Ботев, Ягода
На 05.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Горна Василица: Махала Нова, Махала Нова, Махала Пердова, Нова, Пердова
На 07.09.2017 г. /08:45 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Акация, Александър Стамболийски, Боровец, Бузлуджа, Василишка, Върба, Еледжик, Заря, Иглика, Извор, Изгрев, Лайка, Липа, Люляк, Момина сълза, Морава, Оборище, Очушница, Панайот Волов, Пердова, Перуника, Пчелинска, Свети Георги, Стефан Караджа, Теменуга, Цар Калоян, Цариградско шосе, Явор, Янтра
На 07.09.2017 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: VII-858, кв. 68, Акация, Арда, Белмекен, Боровец, Васил Левски, Витоша, Дунав, Екзарх Йосиф, Заря, Здравец, Зорница, Иван Вазов, Изгрев, Искра, Калинка, Кокиче, Константин Костенечки, Люляк, Марица, Места, Момина сълза, Мургаш, Оборище, Пирин, Първенец, Рила, Самуил, Свети Георги, Свобода, Славей, Средна гора, Стадионна, Странджа, Струма, Трапезица, Тунджа, Търговска, Хан Исперих, Цар Симеон I, Цариградско шосе, Чайка, Чучулига, Шипка, Ясен
На 07.09.2017 г. /10:15 - 15:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Изгрев
На 08.09.2017 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Гуцал: IV Вк. 3А; Долна баня: Александър Стамболийски, Бистришка, Божур, Бор, Бреза, Бук, Витан Витанов, Георги Бенковски, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дружба, Елин Пелин, Здравец, Ибър, Иглика, Йордан Йовков, Кокиче, Крали Марко, Летище Долна баня, Малиново поле, Младост, Мура, Никола Вапцаров, Оборище, Павел Вежинов, Патриарх Евтимий, Райна Княгина, Рилска Вода, Рилско шосе, Роза, Сергей Румянцев, Синчец, Трепетлика, Търговска, Хвойна, Христо Смирненски; Долна Василица; Костенец, Общ. Костенец: Боровец; Марица: 1-ва, 10-та, 11-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Ал. Стамболийски, Васил Коларов, Васил Стойчев, Георги Димитров, Илия Захов, Никола Тотев, Сотир Иванов, Стоимен Захов, Тодор Янакиев; Радуил: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 2-ра, 3-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Б. Хаджисотиров, Бреза, В. Чапкънски, Васил Коларов, Васил Левски, Г. Зуйбаров, Г. Четвороженски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети май, Димитър Благоев, Дравска Епопея, Ибър, Ив. Вазов, Изгрев, Каменити път, М. Дашин, Малина, Марица, Мария Капитанска, Маршал Жуков, Мир, Моловица, Н. Ангелков, Никола Боринаров, Никола Капитански, Никола Стамболийски, Оборище, Ореше, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо Яворов, Пенко Капитански, Петър Капитански, Пионерска, Победа, Сливнишка, Спортист, Стадиона, Станимарица, Станко Ангелов, Туювка, Христо Ботев, Юри Гагарин, Явор, Ягода; Самоков: 3-та
На 08.09.2017 г. /10:15 - 15:15 ч./ -  Долна баня

Община Костинброд  
На 04.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 05.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 07.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 08.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  градец, Общ. Костинброд: УПИ Vі-225 кв. 30
На 04.09.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Бучин проход: УПИ III-10
На 04.09.2017 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  Бучин проход
На 04.09.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Драговищица, Общ. Костинброд: 507. 88, IV -185 кв. 33, Втора, Първа, Тридесет и Втора, Тридесет и Шеста
На 04.09.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Бучин проход: път II - 81
На 07.09.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ -  Безден: . УПИ ІV-126, кв. 2 В. З. Бистрица, IX-60, кв. 12, В. З. Бистрица УПИ ХVі-164, М. Могилата УПИ77, 24, ПИ №243, кв. 25, с. Безден Общ. Костинброд УПИ ХІІі-78, УПИ 77. 9, УПИ ХІІ-47, кв. 10 В. З. Бистрица; Богьовци: Имот 5340057, Общ. Костинброд, УПИ II -29, кв. 9, УПИ X-126 кв. 25, УПИ ХІІ-127 кв. 25; градец, Общ. Костинброд: 155, 6, Белидие хан; Драговищица, Общ. Костинброд: Белидие хан; Костинброд: 4498, М. &Quot; Кока Кола&Quot; , XV-3434 кв. 76В, Акация, Балкан, Бели брези, Белица, Витоша, Г. М. Димитров, Гео Милев, Дванадесети април, Драва, ЖП Мост, Захари Стоянов, Заяковица, Извор, Искър, Кап. Петко войвода, кв. 76 Апарцел ХІІ, Кокиче, Малина, Марица, Маслово, Махала Беледие хан, Махала Лешков връх, Местност Ленкови Кошари, Местност Миткова Воденица, Момчил войвода, Никола Д. Петков, Обединена, Острова, Панайот Волов, Петровден, Пирин, Поп Харитон, Райна Княгиня, Славянска, Средец, УПИ Хі-3106, кв. 235, УПИ ХІІ-3254 кв. 116, Черно море, Шияковци; Опицвет: 10, III-283, VII-92, кв. 24, XVII кв. 4, УПИ XIV-169 кв. 32; Петърч: Атанас Гълъбов, Бузлуджа, Витан, Гарата, Герена, Детелина, Иван Бончев, Камчия, Кап. Петко войвода, Люлин, Слатина, Тантил Стойчев, Тополница, Шопска комуна; Хераково: ПИ 145016
На 07.09.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 13:00 - 13:30 ч./; на 08.09.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София: Райска градина/Аврора/
На 07.09.2017 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Костинброд: XV-3434 кв. 76В, Балкан, Бели брези, Белица, Витоша, Г. М. Димитров, Гео Милев, Дванадесети април, ЖП Мост, Захари Стоянов, Искър, Кап. Петко войвода, кв. 76 Апарцел ХІІ, Малина, Марица, Махала Лешков връх, Момчил войвода, Никола Д. Петков, Острова, Панайот Волов, Петровден, Пирин, Поп Харитон, Райна Княгиня, Средец, УПИ Хі-3106, кв. 235, УПИ ХІІ-3254 кв. 116, Черно море, Шияковци
На 07.09.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Костинброд: 4200, 4267, до кв. 20, Антим I, Братя Миладинови, Величко Величков, Генерал Столетов, Ивайло, Константин Величков, Македония, Марица, Маслово, Места, Обединена, Петко Енев, Радецки, Ручей, Тополница, Черноризец Храбър, Шияковци, Юрий Гагарин
На 07.09.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Костинброд: Витоша, Гео Милев, ЖП Мост, Острова, Петровден, Райна Княгиня, Средец, УПИ ХІІ-3254 кв. 116
На 08.09.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Безден: М. Могилата УПИ77, 24, ПИ №243, кв. 25, УПИ 77. 9

Община Правец  
На 04.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 05.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 07.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 08.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Манаселска река: Махала Буджов дол, Махала Липа, Махала Смолевица, Махала Чульовци
Община Самоков  
На 04.09.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Бели Искър: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, П-Л V, УПИ IV кв. 20
На 04.09.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Самоков: Гюрови градини
За периода 04-08.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков: 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 3-та, 30-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 5-та, 52-ра, 53-та, 55-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Бктп градина – Ковачевци; Мала църква: с. Мала църква, Община Самоков; Поповяне: ПИ 000368; Самоков: Авксенти Велешки, България, Васил Стоин, Дим. Смрикаров, Захари Хаджигюров, Иван Шишман, Крали Марко, Любен Каравелов, Отец Паисий, Преслав, Станислав Доспевски, Стефан Караджа, ул. Здравец, ул. Здравец, ул. Софийско шосе 15, УПИ 65231. 911. 36; Самоков: Местност Дългата поляна, Местност Мечката, Местност Татарски брод
На 04.09.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Мала църква; Самоков: Курорт Боровец

Община Своге  
На 05.09.2017 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Владо Тричков: 10-та, 104-та, 105-та, 106-та, 107-ма, 109-та, 110-та, 111-та, 113-та, 114-та, 115-та, 116-та, 119-та, 120-та, Махала Ромча; На 05.09.2017 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Томпсън: Витоша, Димитър Полянов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Люлин, Мах Момчилов Лаг, Мах. Прокопаник, Никола Й. Вапцаров, Пирин, Средна гора, Стара планина, Странджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 05.09.2017 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Своге: 23 септември, Александър Вутимски, Борис I, Горски пътник, Ивайло, Малина, Минзухар, Петър Делян, Радецки, Райна Княгиня, Роза, Староселска, Странджа, Чавдар
На 05.09.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Своге: Алилица, Възраждане, градище, Грохотен, Махала Свиново, Слънце, Турист
На 07.09.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Миланово, Общ. Своге: Мъжев Дел, УПИ-XV-46
София: Костенски водопад/Васил Дим
На 07.09.2017 г. /10:30 - 14:30 ч./ -  Своге: ЗКО Графобал
На 08.09.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Своге: Акация, Алеко Константинов, Борис I, Борова гора, Георги С. Раковски, Двадесет и Едно, Звънче, Здравец, Изгрев (Ем. Марков), Искър, Мак, ППС So 1420 - SVoge 2, Просвета, Република, Слънце, Староселска, Турист, Христо Ботев
На 08.09.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Огоя

Община Сливница  
На 04.09.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./; на 05.09.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./; на 06.09.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./; на 07.09.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./; на 08.09.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./; на 09.09.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./; на 10.09.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Васил Петлешков, Георги Бенковски, Иван Вазов, Капитан Атанас Узунов, Максим Горки, Нешо Бончев, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Сливница, Стефан Караджа, Цар Симеон Велики, Юрий Гагарин
На 04.09.2017 г. /08:15 - 19:00 ч./; на 05.09.2017 г. /08:15 - 19:00 ч./; на 07.09.2017 г. /08:15 - 19:00 ч./; на 08.09.2017 г. /08:15 - 19:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Алеко Константинов, Иван Вазов, Максим Горки, Паисий Хилендарски
На 04.09.2017 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Алдомировци: 46-та, Вихър (Ант. Иванов)
На 05.09.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Батак, Бачо Киро, Княз Александър I-Батенберг, Хан Аспарух, Цар Симеон Велики, Щастие
На 05.09.2017 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Васил Априлов, Войнишка Махала, Георги С. Раковски, Гургулят, Капитан Радко Димитриев, Михаил Георгиев Кенин, Паисий Хилендарски, Шейново, Юрий Гагарин
На 07.09.2017 г. /09:45 - 10:30 ч.; 13:00 - 13:45 ч./ -  Опицвет: Под Костело Землище с. Опицвет
Сливница, Общ. Сливница: 1300 Години България, Алеко Константинов, Ален мак, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Д-р Димитър Китов, Доктор Памукчиев, Еделвайс, Жп. Гара, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Германов, Искър, Капитан Атанас Узунов, Капитан Радко Димитриев, кв. 107, Кирил и Методий, Княз Александър I-Батенберг, Константин Величков, Лев Толстой, Любен Каравелов, Люляк, Максим Горки, Мир, Неделище, Нешо Бончев, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пушкин, Първа, Сан Стефано, Свети Климент Охридски, Сливница, Стефан Караджа, Съединение, Тодор Влайков, УПИ Х-1749, кв. 102, УПИ-Vі-721 кв. 12, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон Велики, Чавдар войвода, Черни връх, Черно море, Юрий Гагарин
На 08.09.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 09:45 - 15:45 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ -  Ропот
На 08.09.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ -  Беренде, Общ. Драгоман; Бърля; Врачеш: Александър Стамболийски; Връдловци;Годеч: Академик Игнат Емануилов, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Баба Тонка, Бор, Борова гора, Брест, Васка Емануилова, Височка, градина, Грамада, Елечанова, Заводска, Зли дол, Иван Вазов, Иглика, Игнат Емануилов, Йовкина, Ком, Липа, Люляк, М. Молак, Махала Елечанова, Махала Молак, Молак, Молашка, Нишава, Новодомска, Нягулова, Петров рид, Петрова Бара, Пуалица, Ракета, Раковски, Свобода, Синчец, Слънчев бряг, Стойкина, Теменуга, УПИ 4-344, кв. 45, Христо Смирненски, Царина, Шипка, Явор; Голеш, Общ. Годеч: Парцел VIII-413, кв. 26; Губеш: УПИ VII-125, кв. 18; Комщица; Равна, Общ. Годеч; Смолча; Станинци; Чепърлинци.

Видинска област
 
Община Видин  
За периода 04-08.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Въртоп: ул. „Втора“, „Десета“, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта; Рупци, Общ. Видин: 020059, II-182, Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, с. Рупци, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

Община Димово  
На 04.09.2017 г. /11:00 - 12:30 ч./ -  Вълчек: Георги Димитров, Лило Тошев, Пета, Петко Ценов, Първа, Трета, Четвърта, Шеста; Макреш: Втора, Георги Бенковски, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Лило Тошев, Осемнадесета, Осма, Петко Ценов, Петнадесета, Седемнадесет Партизани, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

Община Кула  
На 07.09.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Кула: 5, III, VI - 6. кв. 140, Александър Стамболийски, Безименна, Възраждане, Георги Бенковски, Георги градинаров, Майор Бухарин, Родопи, Средна гора, Стопански двор, Толбухин, УПИ 2 - 22 кв. 132, УПИ III-За Панаира кв. 45, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 07.09.2017 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Кула: Александър Стамболийски, Възраждане, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Георги Димитров, Марица, Сливница, Толбухин, Тунджа, Христо Ботев, Янко Сакъзов

Община Ружинци  
На 04.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 07.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дреновец: Божур, В Района на ЖП Гарата, Георги Димитров, Железничар, Иван Вазов, Кирил и Методий, Кокиче, Космос, Митко Палаузов, Пирин, Седемнадесет Партизани, Спортист, Толбухин, Хан Аспарух
На 05.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 08.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дреновец: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Витоша, Георги Димитров, Георги Кирков, градище, Димчо Дебелянов, Добруджа, Железничар, Зоя Космодамянская, Лотос, Магура, Милин камък, Нарцис, Неофит Рилски, Никола Й. Вапцаров, Осъм, Палма, Спортист, Стара планина, Христо Смирненски, Чавдар, Чепино, Янтра, Ясен
На 05.09.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./; на 07.09.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бело поле, Общ. Ружинци: Боян Чонос, Витко Иванов, Генерал Заимов, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги Кирков, Дванадесетте, Девети септември, Димитър Благоев, Живко Кръчмарски, Живко Пуев, Йорданка Николова, Коста Йорданов, Лиляна Димитрова, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Витков, Патрис Лумумба, Перчо Йорданов, Славчо Петров, Стефан Караджа, Толбухин, ул. „Хаджи Димитър“.

Област Монтана

Община Берковица  
На 04.09.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./; на 05.09.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./; на 07.09.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./; на 08.09.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Берковица: ул. „Акация“, Александровска, Антим I, Ашиклар, Витоша, Георги Сава Раковски, Д-р Иван Панов, Д-р Иван Панов(9 септември), Даме Груев, Йордан Радичков, Ком, Митрополит Кирил, Оборище, Огоста, Петър Берковски, Площад Свобода, Площад Славейков, Сливница, Страцимировска, Тракия, Цар Крум, Чаталджа, Червена Стена

Община Брусарци  
На 04.09.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Брусарци: 23-ти септември, Асен Златаров, Борис Рангелов, Волга, Гаговишна, Георги Димитров, Георги Трайков, Девети септември, Димитър Благоев, Здравец, Иван Вазов, Извън регулацията, Индустриална, Караджа, Ком, Комсомолска, Левски, Нечинска, Пазарска, Поп Андрей, Пролетарска, Раковска, Спортист, Тодор Кънчев, Трайчо Костов, Търговска, Хайдушка, Христо Ботев, Чавдар, Червено Знаме, Черковна
За периода 04-08.09.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Василовци, Общ. Брусарци: Георги Бенковски, Георги Димитров, Девети септември, Дора Габе, Елин Пелин, Извън регулайията, Камен Евстатиев, Кръстьо Пишурка, Май, Петко Р. Славейков, септември, Сидер Воевода, Хаджи Димитър, Христо Смирненски
На 04.09.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Буковец, Общ. Брусарци: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Раковски, Димитър Благоев, Живко Кръчмарски, Кирил и Методи, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Никола Вапцаров, Поп Андрей, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юри Гагарин; Одоровци: Атанас Иванов, Георги Димитров, Двадесет и Трети септемвр, Иван Вазов, Кънчо Маринов, Христо Ботев; Смирненски, Общ. Брусарци: Александър Гаврилов, Александър Стамболийски, Асен Симов, Борис Рангелов, Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Трайков, градина, Девети септември, Димитър Благоев, Дунав, Иван Вазов, Извън регулацията, Искър, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малина, Малчика, Мургаш, Мусала, Нечинска, Пирин, път III-112, Раковски, Рила, Росица, Стара планина, Стефан Караджа, Трифон Каймакански, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кюстендилеца, Чавдар, Янтра
На 04.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Брусарци: Асен Златаров, Гаговишна, Георги Димитров, Девети септември, Здравец, Иван Вазов, Поп Андрей, Тодор Кънчев, Чавдар, Черковна

Община Вълчедръм  
На 05.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Вълчедръм: Алеко Константинов, Балатон, България /Г. Димитров/, Граф Игнатиев /А. Жданов/, Даскал Тодор, Димитър Маринов, Добри Войников, Евлоги Георгиев /Ален мак, Клокотница, Ком, Любен Каравелов, Отец Пайсий, Петко Славейков, Славянска, Стефан Караджа, Толбухин, Хаджи Димитър, Цар Симеон Велики /М-Л Т/, Черни връх, Юрий Гагарин; Черни връх, Общ. Вълчедръм: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 07.09.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Вълчедръм: Алеко Константинов, Баба Тонка, Балатон, Бенковски /Д. Благоев/, Братя Миладинови, България /Г. Димитров/, Ген. Владимир Стойчев /Мб/, Георги Попадийски, Евлоги Георгиев /Ален мак, Златия, Извън Населеното Място, Клокотница, Лайош Кошут, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пъстрина, Стадиона /Комсомолска/, Странджа, Струма, Съединение /В. Коларов/, Съединение /В. Коларов/, Трети март /Г. Генов/, Хаимбоаз, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Самуил, Цибрица

Община Георги Дамяново  
На 04.09.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Главановци, Общ. Георги Дамяново: Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, Извън регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи май, Тимок, Черковна, Черни връх
На 04.09.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Дълги Дел: Втора, Извън регулация, Първа, Трета, Четвърта

Община Лом  
За периода 04-08.09.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом: Акациева, Александър Ликов, Възраждане(2-ма Партизани, Въстаническа, Клокотница(Ср. гора-Мл.), Ковачишка, Лозарска, Мусала, Пчела, Спартак, Ястреб
За периода 04-05.09.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ За периода 07-08.09.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом: Асен Разцветников, Бено Първанов(Синчец-Мл.), Бойка войвода, Бреза, горанова чешма, Гредовете, Детелина(Ален мак), Димитър Ралчев(Черв. Знаме, Елин Пелин, Иван Петков(Т. Никодимов), Йолова чешма, Калинка, Митко Александров, Младеново/Пейо Яворов, Петър Попнинов, Сергей Румянцев, Славянска(Г. Димитров), Софийска, Страхил войвода, Трифон Панов(Марин Цеков), Училищна, Христо Ясенов, Шиновец, Ясен
На 08.09.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Сталийска Махала: Двадесет и Девета, Двадесет и Първа, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Седма, Първа, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Четиридесет и Девета, Шестдесет и Първа, Шестдесета

Община Монтана  
На 07.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Долна Рикса: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Извън регулацията, Осма, Пета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста
На 04.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 05.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 07.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 08.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Стубел: Втора, Втора, Двадесет, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Четвърта, Дванадесет, Девета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Единадесет, Извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Пета, Петнадесет, Петнадесет, Първа, Първа, Първа, Седемнадесет, Седемнадесет, Седма, Седма, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет, Тридесет, Тридесет и Втора, Тридесет и Девет, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Пета, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тринадесет, ул. Четвърта, Четвърта, Четвърта, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиринадесет, Четиринадесет, Шеста, Шеста, Шестнадесет
На 05.09.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Монтана: 22-ри септември, Иван Аврамов, Панайот Хитов, Петър Парчевич, Стефан Савов(М. Пенов), Трапезица
На 05.09.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Монтана: Васил Друмев, Веренишка(М. Веренишки), Генерал Столетов(А. Греков, Димитър Талев(Ц. Тодоров), Кокиче, Хан Тервел(Н. Алексиев), Цар Борис III-ти(З. Попов)
На 07.09.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Монтана: Александър Стамболийски, Извора(Б. Бистрица), Цар Борис III-ти(З. Попов), Юлиус Ирасек(Житомирска)
На 07.09.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Долно Белотинци: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Владимир Минчев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Д-р Стамен Илиев, Дара Михайлова, Емил Марков, Замфир Попов, Игнат Колов, Илия Андрев, Кокиче, Лика Рачин, Младен Апостолов, Младен Кръстев, Ненка Илиева, Никола Йонков Вапцаров, Огоста, Петко Дошов, Петко Рачев Славейков, Победа, Пъстрина, Синчец, Стадиона, Цеко Тодоров

Община Чипровци  
На 04.09.2017 г. /08:00 - 09:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч./; на 05.09.2017 г. /07:45 - 09:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч./; на 07.09.2017 г. /07:45 - 09:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч./; на 08.09.2017 г. /07:45 - 09:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ -  Белимел: Местност Ливагето; Мартиново: Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста
На 04.09.2017 г. /08:00 - 09:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч./; на 05.09.2017 г. /07:45 - 09:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч./; на 07.09.2017 г. /07:45 - 09:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч./; на 08.09.2017 г. /07:45 - 09:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ -  Чипровци: 81390. 128. 663 Мангесина Ливада, Александър Костов, Балканска, Васил Левски, Витоша, Волга, Даскал Живко, Даскал Стамен, Деяна войвода, Димитър Благоев, Дядо Лилчо, Ехо, Иван Станиславов, Извън регулацията, Калето, Люляк, Павлето (В. Коларов), Петър Парчевич, Ропотамо, септемврийци, Точо войвода, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар войвода
На 04.09.2017 г. /08:30 - 09:30 ч./ -  Железна; Чипровци: 23-ти септември, 81390. 128. 663 Мангесина Ливада, Александър Костов, Александър Стамболийски, Балканска, Бенковски, Богдан Маринов, Васил Левски, Витоша, Волга, Гагарин, Георги Димитров, Георги Пеячевич, Д-р Тако Андреев, Даскал Живко, Даскал Стамен, Деяна войвода, Димитър Благоев, Димитър Филипов, Дядо Лилчо, Ехо, Жельо войвода, Иван Станиславов, Извън регулацията, Калето, Ком, Лука Андреин, Люляк, Минзухар, Михайл Шипков, Никола Й. Вапцаров, Огоста, Осми март, Павлето (В. Коларов), Петър Богдан, Петър Парчевич, Рила, Ропотамо, Семко войвода, септемврийци, Смит войвода, Стара планина, Стефан Дуньов, Точо войвода, Три Чуки, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар войвода, Чипровска Комуна, Шипка, Яко войвода
На 04.09.2017 г. /09:30 - 17:00 ч./; на 05.09.2017 г. /09:30 - 17:00 ч./; на 07.09.2017 г. /09:30 - 17:00 ч./; на 08.09.2017 г. /09:30 - 17:00 ч./ -  Чипровци: Александър Стамболийски, Бенковски, Богдан Маринов, Витоша, Гагарин, Георги Димитров, Д-р Тако Андреев, Даскал Стамен, Жельо войвода, Извън регулацията, Люляк, Минзухар, Огоста, Петър Парчевич, Смит войвода, Стефан Дуньов, Шипка

Община Якимово  
На 07.09.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Якимово: Бачо Киро, Васил Левски, Веслец, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Сава Раковски, градище, Девети септември, Дунав, Единство, Ивайло, Иван Вазов, Иван Лешев, Извън регулацията, Калоян, Калоян, Митко Палаузов, Райко Даскалов, Самуил, Сергей Румянцев, Спас Игнатов, Цанко Церковски, Цибрица, Черковна
На 08.09.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Якимово: 23-септември, Александър Стамболийски, Васил Петлешков, Витошка, Войн Петров, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Комитски, Драгоевска, Дунав, Йордан Чушков, Качо Комитски, Кръсто Белчев, Македонска, Местност Стопански двор, Неофит Бозвели, Огоста, Отец Паисий, Панайот Хитов, Партизанска, Пейо Крачолов Яворов, Петър Димитров, Петър Димитров, Пиротска, Първо Трифонов, Рила, Росица, Симеон Иванов-мончо, Станке Димитров, Странджата, Султаница, Тунджа, Филип Тотьо, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цанко Церковски, Цар Асен, Цар Шишман, Шипка, Ъгъла на ул. Г. Димитров и Драгоевска, ул. „Янтра“.

Област Враца

Община Бяла Слатина  
На 04.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 05.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 07.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 08.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Бяла Слатина: ул. „Арда“, Бачо Киро, Георги С. Раковски, Елин Пелин, Здравец, Златия, Искър, Кръстовище Златия и Г. Раковски, Ломска, Любен Каравелов, Марица, Места, Мизия, Мир, Никола Вапцаров, Николай Хрелков, Пирин, Родопи, Родопи, Росица, Сердика, Солунска, Средец, Тодор Каблешков, Тунджа, Цар Иван Шишман

Община Враца  
За периода 04-08.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Враца: Мито Орозов
На 04.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./; на 05.09.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./; на 07.09.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./; на 08.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Враца: Братя Миладинови, Демокрация, Димчо Дебелянов, Иван Ангелов, Кирил Буюклийски, Металург, Мито Орозов, Поп Тодор Врачански, Сестри Хаджикръстеви
На 04.09.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./; на 05.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./; на 07.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./; на 08.09.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Враца: Братя Миладинови, Дико Илиев, Димчо Дебелянов, Кирил Буюклийски, Пършевица, Сестри Хаджикръстеви, Стрежер
На 05.09.2017 г. /12:15 - 13:00 ч./ -  Враца: Беласица, Васил Кънчов, Вилна зона Врачански Балкан, Вратица, Георги Апостолов, Драган Цанков, Източна Промишлена зона, Местност Вратцата-Лудо езеро, Младост, Никола Вапцаров, Скакля; Згориград: Местност Гарванец
На 07.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Враца: Дъбника, Кръгово Околовръстен път Оряхово, Местност Занкиното, Мито Орозов, Складова; Монтана: 48489. 2. 482; Чирен: 9-ти септември, Безименна, Волга, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Драва, Дружба, Калето, Ком, Комсомолска, Ленин, Лозарка, Люлин, Милин камък, Мир, Мусала, Оборище, Околчица, Понора, Радецки, Рила, Ружа, Стара планина, Странджа, Страцин, Тутракан, Христо Ботев, Цар Калоян, Церово Бърдо
На 08.09.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:15 - 13:45 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Згориград
На 08.09.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Враца: 28-ми Октомври, Авлига, Безименна, Вилна зона Врачански Балкан, Илинден, Местност Рудник Плакалница
На 08.09.2017 г. /09:15 - 13:45 ч./ -  Враца: 28-ми Октомври, Авлига, Безименна, Вилна зона Врачански Балкан

Община Мездра  
На 04.09.2017 г. /12:15 - 13:00 ч./ -  Враца: Авлига; Мездра: ЖП Район, Лещака, път Враца-Мездра, Христо Ботев; Моравица, Общ. Мездра: Аламан, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Беласица, Божур, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Гаврил Генов, Георги Димитров, Емил Марков, Зелена поляна, Иван Нивянин, Иглика, Искър, Кирил и Методий, Кокиче, Леденика, Местност Макрешица, Минзухар, Никола Вапцаров, Околчица, Средна поляна, Старата Воденица, Страхил войвода, Теменуга, Тотка Илиева, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Хъшове, Шипка, Юшан; Паволче: 120 М/У кв. 29 и кв. 41, XXV-1, Александър Стамболийски, Батак, Безименна, Вежен, Веслец, Вихрен, Георги Бенковски, Драва, Дружба, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ильо войвода, Йолковица, Казашка, Камарата, Княз Дондуков, Кокиче, Ком, Кракра, Купена, Люлин, Мадара, Местност Бучил Имот 152002, Мир, Мургаш, Мусала, Оборище, Одрин, Околчица, Перущица, Погледец, Преслав, Станке Димитров, Струма, Тракия, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян, Шар планина, Шипка; Руска Бела: Местност Буешко езеро, Местност Садината; Челопек: V кв. 41, Александър Стамболийски, Ален мак, Амур, Баба Илиица, Безименна, Г. Генов, Георги Бенковски, Д. Благоев, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Йолковица, Кокиче, Люляк, Марин Тошев, Местност Входа на селото, Мир, Никола Марков-Колката, Никола Петков, Околчица, Орешака, Плиска, Погледец, Ропотамо, Русалка, Спортна, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян
На 05.09.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:00 - 14:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Долна Кремена: 1-ви май, 9-ти септември, Васил Левски, Възрожденска, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Тодоров, Иван Вълчев, Кирил и Методий, Ленин, Любен Каравелов, Никола Вапцаров, Околовръстна, Пейо Яворов, Петко Маринов, Роза, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Петрински, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цеко Тодоров, Шипка, Яташка
На 05.09.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:00 - 14:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./; на 07.09.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./; на 08.09.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Мездра: ЖП Район, Марин Дринов, Роза, Св. Св. Кирил и Методий
На 06.09.2017 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Боденец: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Арда, Боденски дол, Веслец, Вит, Витоша, Волга, Георги Димитров, Дунав, Дъб, Здравец, Иван Вазов, Никола Вапцаров, Оборище, Пирин, Плиска, Рила, Родопи, Христо Ботев, Шипка, Янтра; Малорад: Васил Воденичарски, Янтра; Мездра: 1-ви май, Александър Стамболийски, Витоша, Георги Кирков, ЖП Район, Любен Каравелов, Местност Боденец, Местност Мишковото, Местност Садината, Роза, Св. Патриарх Евтимий, Св. Св. Кирил и Методий, Сърнин дол, Тераса, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски
На 06.09.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Мездра: ЖП Район
На 07.09.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:00 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./; на 08.09.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Габаре: Петко Лалов
На 07.09.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./; на 08.09.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Горна Кремена: Александър Стамболийски, Батак, Безименна, Бяло море, Гаврил Генов, Георги Димитров, Дойчин, Иван Нинов, Иглика, Косматица, Ладога, Местност Езерото, Никола Вапцаров, Партизанска, Райко Даскалов, Роза, Христо Гарвански, Цона Маринова, Юрий Гагарин; Долна Кремена: 1-ви май, 9-ти септември, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Възрожденска, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Тодоров, Иван Вазов, Иван Вълчев, Йото Цеков, Кирил и Методий, Ленин, Любен Каравелов, Мато Нинов, Никола Вапцаров, Никола Цветков, Околовръстна, Пейо Яворов, Петко Досев, Петко Маринов, Роза, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Петрински, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цеко Тодоров, Шипка, Яташка
На 07.09.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Горна Кремена: Александър Стамболийски, Батак, Бяло море, Гаврил Генов, Георги Димитров, Дойчин, Иван Нинов, Иглика, Косматица, Ладога, Местност Езерото, Никола Вапцаров, Партизанска, Райко Даскалов, Роза, Христо Гарвански, Цона Маринова, Юрий Гагарин
На 07.09.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Долна Кремена: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Иван Вазов, Иван Вълчев, Йото Цеков, Ленин, Мато Нинов, Никола Цветков, Околовръстна, Пейо Яворов, Петко Досев, Христо Петрински, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Яташка
На 08.09.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:00 - 14:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Кален: 9-ти септември, Баба Тонка, Ботева поляна, Велико Търново, Веслец, Витиня, Кирил и Методий, Комсомолска, Косматица, Мургаш, Роза, Скът, Хан Аспарух
На 08.09.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Горна Кремена: Безименна
Община Оряхово  
На 04.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 05.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 06.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 07.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 08.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Оряхово: Алея на мира и дружбата, Бачо Киро, Васил Петлешков, Добруджа, Иван Вазов, Момчил войвода, Райна Княгиня, Родопи, Силистра, Странджата, ул. „Цар Калоян“.

Ловешка област

Община Априлци  
На 04.09.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./; на 05.09.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./; на 07.09.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./; на 08.09.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Мядна/Острец/, Русалийски проход/Острец/
На 05.09.2017 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Безименна/Острец/, Васил Левски/Ново село/, Велчо Ночев/Зла река/, Видима/Видима/, Вълко Йонков/Ново село/, Драгню Стойчев/Ново село/, Еделвайс/Ново село/, Здраве/Ново село/, Здравец/Видима/, Зла река/Зла река/, Злиевска/Зла река/, Зора/Зла река/, Изгрев/Ново село/, Йонко Карагьозов/Ново село/, Касалийска/Ново село/, кв. Зла река Местност Стоилите, кв. Ново село, кв. Острец, Ковашка/Острец/, М. Симеонов Азмак, Мазалат/Острец/, Марагидик/Острец/, Махала Маришница, Махала Паздери, Махала Пипери, Махала Свинова поляна, Местн. Черни връх, МТП Мядна, Мядна/Острец/, Ново село/Ново село/, Острец/Острец/, Отдих/Острец/, Росица/Ново село/, Русалийски проход/Острец/, Салапийска/Зла река/, Сенковчица/Острец/, Смолян/Острец/, Соколска/Острец/, Стадиона/Ново село/, Стефан Вълков/Ново село/, Стояна Драгановска/Ново село/, Събевска/Острец/, Топола/Острец/, Хелевска/Ново село/, Хризантема/Ново село/, Цанко Дюстабанов/Острец/, Черни връх/Ново село/, Чуклата/Ново село/, Юмрукчал/Ново село/
На 05.09.2017 г. /10:00 - 12:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./; на 08.09.2017 г. /12:30 - 13:00 ч./ -  Велчево, Общ. Априлци: Алиевото, Васил Левски, Велчо Ночев, Местн. Бранево, Местн. Йорговци, Местн. Коевци, Местн. Мачковци, Тончо Стаевски, Тотка Съева, Христо Ботев; Орешак, Общ. Троян: Мах. Коевски Ливадки; Скандалото: Априлци, Главна, Еделвайс, За Моста, Махала Врабците, Махала Лъката, Местност Кованджиите, Местност Левището, Местност Чернево, Павловото, Старото Скандало
На 05.09.2017 г. /12:30 - 13:00 ч./; на 08.09.2017 г. /12:30 - 13:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: 52218. 172. 54, Аврам Драганов/Ново село/, Ангелина Попска/Ново село/, Априлско въстание/Ново село/, Балкан/Видима/, Барата/Видима/, Барахарска/Зла река/, Безименна/Острец/, Бор/Видима/, Ботев връх/Видима/, Бъзов Дял/Видима/, Васил Левски/Ново село/, Велчевска/Зла река/, Велчо Ночев/Зла река/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Воденичарска/Зла река/, Възрожденска/Ново село/, Вълко Йонков/Ново село/, Габровница/Видима/, Георги Бенковски/Зла река/, градина/Видима/, Грънчарска/Видима/, Даскал Никола/Ново село/, Девети май/Ново село/, Драгню Стойчев/Ново село/, Дружба/Ново село/, Дуневска/Видима/, Еделвайс/Ново село/, Здраве/Ново село/, Здравец/Видима/, Зеленика/Ново село/, Зла река/Зла река/, Злиевска/Зла река/, Зора/Зла река/, Иван Марангозов/Ново село/, Иглика/Зла река/, Изгрев/Ново село/, Индустриална, Йонко Карагьозов/Ново село/, Касалийска/Ново село/, Катранджийска/Ново село/, кв. Зла река Местност Стоилите, кв. Видима, кв. Зла река, кв. Ново село, кв. Острец, Ковашка/Острец/, Кокиче/Видима/, Колю Ковача/Ново село/, Креманлива/Зла река/, Курорт/Видима/, Лале/Ново село/, Липакът/Зла река/, Лъгът/Зла река/, М. Пандуци кв. Видима, М. Симеонов Азмак, Мазалат/Острец/, Мала река/Зла река/, Малина/Ново село/, Марагидик/Острец/, Марин Сяров/Зла река/, Маринска/Видима/, Матевска/Видима/, Махала Гроба, Махала Маришница, Махала Паздери, Махала Пипери, Махала Свинова поляна, Местн. Видима, Местн. Зла река, Местн. Черни връх, Минзухар/Видима/, Мичо Митков/Видима/, Младост/Видима/, МТП Мядна, Мядна/Острец/, Нанко Пачника/Зла река/, Нарцис/Ново село/, Ново село/Ново село/, Обиколна/Видима/, Орловска/Видима/, Острец/Острец/, Отдих/Острец/, Павли Венков/Ново село/, Пастуханска/Зла река/, Пашовска/Ново село/, Пейковци/Видима/, Преселци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Първомайска/Видима/, Радевска/Зла река/, Радинска/Видима/, Роза/Зла река/, Росица/Ново село/, Русалийски проход/Острец/, Салапийска/Зла река/, Св. Св. Кирил и Методий/Зла река/, Сенковчица/Острец/, Синчец/Видима/, Смолян/Острец/, Соколска/Острец/, Сребърна/Ново село/, Стадиона/Ново село/, Стара планина/Зла река/, Стефан Вълков/Ново село/, Стефан Пешев/Зла река/, Стояна Драгановска/Ново село/, Стърна река/Видима/, Събевска/Острец/, Табашка/Ново село/, Теменуга/Зла река/, Тепавичарска/Зла река/, Топола/Острец/, Туристическа/Видима/, Търговска/Ново село/, Хелевска/Ново село/, Хризантема/Ново село/, Христо Ботев/Зла река/, Цанко Дюстабанов/Острец/, Чайка/Ново село/, Черни връх/Ново село/, Чуклата/Ново село/, Юмрукчал/Ново село/; Троян, Общ. Троян: Васил Левски

Община Летница  
На 05.09.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 10:00 - 15:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Крушуна: XXI-427 кв. 52, Маарата; Чавдарци, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Беласица, Иван Вазов, Изгрев, Петко войвода, Свети Кирил и Методий, Свобода, Средна гора, Хан Омуртаг, Шипка

Община Ловеч  
На 04.09.2017 г. /09:15 - 15:30 ч./; на 05.09.2017 г. /09:15 - 15:30 ч./; на 07.09.2017 г. /09:15 - 15:30 ч./; на 08.09.2017 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Славяни: Александър Стамболийски, Васил Петлешков, Доктор Петър Берон, Искър, Княз Александър I Батемберг, Патриарх Евтимий, Свети Иван Рилски, Свети Климент Охридски, Спартак, Стефан Стамболов, Тракия

Община Луковит  
На 05.09.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./; на 07.09.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Дерманци: 079065, Атанасовото, Бяла Вур, Васил Левски, Вежен, Ивайло, Крайбрежна, Плиска, Преслав, Стадиона, Цар Калоян, Цар Симеон
На 04.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 05.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 07.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 08.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Петревене: Александър Стамболийски, Бор, Ген. Гурко, Георги Сава Раковски, Златна Панега, Иван Вазов, Иван Стефанов, Сергей Румянцев, Синчец, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Освободител; Петревене: Александър Стамболийски, Бреза, Васил Левски, Здравец, Местност При Панега, Радецки, Розова долина, Софроний Врачански, Хаджи Димитър; Торос: Бузлуджа, Валето, Вишиндол, Дило Йотов, Кичера, Мелнична, Пейо К. Яворов, Стоян Георгиев, Цар Симеон
На 09.09.2017 г. /08:00 - 15:00 ч./ -  Петревене: Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Бор, Бреза, Васил Левски, Ген. Гурко, Георги Сава Раковски, Здравец, Златна Панега, Иван Вазов, Иван Стефанов, Местност При Панега, Радецки, Розова долина, Сергей Румянцев, Синчец, Софроний Врачански, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Освободител

Община Тетевен  
На 04.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Български Извор: 112005, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Мах. Солун, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Райна Княгина, Хемус
На 04.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./; на 05.09.2017 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Тетевен: Баньо Маринов, Братя Хаджи Иванови, Васил Йонков, Димитър Благоев, Захари Стоянов, Илия Темелски, Михал Кефалов, Нейо Крачунов, Христо и К. Цакови
На 04.09.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./; на 05.09.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./; на 07.09.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./; на 08.09.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Тетевен: Асен и Петър, Вит, Кап. Петко войвода, Люлин, Полатен, Стария Дъб, Хиляда и Триста Години, Янко Сакъзов
На 04.09.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Тетевен: Махала Байовица, Махала Ванковци, Махала Свидово, Местност Банков дол
Черни Вит
На 04.09.2017 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Български Извор: Баба Тонка, Бузлуджа, Демокрация, Мах. Солун, Райна Княгина, Рила, Родопа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 04.09.2017 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Тетевен: Иван Вазов, Сава Младенов, Симеон Куманов
На 05.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Глогово: Елов дол, Мах. Къдря, Мах. Равнището, Мах. Ръбя, Местн. Три Могили, Христо Ботев, Христо Смирненски; Тетевен: 72343. 30. 160, Алеко Константинов, Безименна, Здравец, Калена Плоча, Махала Равнище
На 05.09.2017 г. /09:15 - 13:00 ч./ -  Черни Вит: Васил Левски, Местност Остриля, Нейо Крачунов, Остриля
На 05.09.2017 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Галата: Васил Левски, Вела Пеева, Габаре, Георги Кирков, Гергана, Димитър Полянов, Йордан Йовков, Пейо К. Яворов, Пещера, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 07.09.2017 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Васильово: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Иван Цачев Василев, Илия Кръстев, Суходолска, Христо Андреев, Юрий А. Гагарин; Тетевен: Местност Атанашкото
На 08.09.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Тетевен: Махала Глотното, Махала Скрибътна, Местност Атанашкото, Местност Върбака, Местност Глотното, Местност Пейков дол, Местност Преграда, Местност Присоето, Местност Просеченик, Преграда

Община Троян  
На 04.09.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./; на 05.09.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./; на 07.09.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./; на 08.09.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян: Мах. Баба Стана
За периода 04-08.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Мах. Голяма Рибна
Община Угърчин  
На 04.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Угърчин: Александър Стамболийски, Баба Тонка, Васил Левски, Вълчо Русковски, Ген. Гурко, Георги Иванов, Голи рът, Горник, Доростолска, Кокиче, Новоселска, Освобождение, Осми март, Пейо К. Яворов, Петър Берон, Поп Андрей, Теменуга, Шипка, Шумака, Явор
На 08.09.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин: Аврамовска, Димитър Пъшков, Ендешка, Ланзовица, Николовска, Последна поляна, Радковец, УПИ ІІ-346, Чепля
На 08.09.2017 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Лесидрен: Кол. Барашки, Местност Язовир Сопот
Община Ябланица  
На 04.09.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Златна Панега: Димчо Дебелянов, Златановци, Йордан Йовков, Любен Каравелов, Опълченска, Стара планина, Шипка
На 05.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Батулци: Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Левски, Гео Милев, Георги Диков, Здравец, Панайот Волов, Първи май, Стоян Панов, Христо Ботев
На 05.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Дъбравата: Христо Ботев
На 05.09.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Батулци: Гео Милев, Местност Сух Дол, Свети Кирил и Методи, Христо Ботев
На 07.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Златна Панега: Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Георги Иванов, Извор Златна Панега, Кап. Петко войвода, Никола Вапцаров, Опълченска, път №103, Стара планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка
На 07.09.2017 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Батулци: Присоето, Стоян Панов, Христо Ботев
На 07.09.2017 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Дъбравата: Александър Стамболийски, Буджовци, Витоша, Вътювци, Георги Бенковски, Драгойца, Златна Панега, Йотковци, Калето, Нинковци, Нишовци, Стара планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Цано Вълчев
На 08.09.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Малък Извор, Общ. Ябланица: Бор, Бреза, Зора, Лисец, Местност Езерото, ул. „Миразчийска“.

Плевенска област

Община Белене  
На 04.09.2017 г. /12:45 - 14:00 ч./ -  Белене: ул. „България“, Никола Алексиев, Христо Ботев
На 05.09.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:45 - 15:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./; на 07.09.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Божурлук: Албатрос, Албена, Виктория, Даскал Ников, Зорница, Йордан Миланов, Лом, Мургаш, Никола Петков Караников, Огоста, Осъм, Пирин, Прохлада, Рожен, Ропотамо, Сидер Юнак, Средна гора, Тунджа, Хвойна, Черни връх, Шипка; Петокладенци: 189004, Веселин Чунев, Витоша, Дунав, Евлоги Чунев, Крум Христов, Огоста, Осъм, Петко Блажев, Пирин, Първи Стоп Двор, Рила, Христо Генов, Шипка, Янтра; Стежерово: Аксаков, Ал. Константинов, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Асен Халачев, Балкан, Беласица, Борко, Вапцаров, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Виктория, Вл. Заимов, Вл. Тричков, Г. Бенковски, Г. Кирков, Гатю Коларов, Гео Милев, Гоце Делчев, Д. Бендерски, Д. Грънчаров, Данко Великов, Димо Хаджидимов, Дунав, Жданов, Ив. Вазов, Йорданка Николова, Клокотница, Л. Каравелов, Л. Станев, Люляк, Малчика, Маршал Толбухин, Младен Блажев, Морава, Николай Корнев, Петко Денев, Петко Напетов, Пирин, Райко Даскалов, Рила, Ропотамо, Сенко, Стара планина, Стела Благоева, Христо Ботев, Христо Кабакчиев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Яне Сандански
На 05.09.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./; на 07.09.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Татари: 177014, Алеко Константинов, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Г. С. Раковски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димчо Дебелянов, Дойран, Илинден, Кирил и Методий, Коста Шишманов, Крум Тончев, Любен Каравелов, Н. Й. Вапцаров, Отец Паисий Хилендарски, П. Р. Славейков, Панайот Волов, Първи Стоп Двор, Радецки, Рила, Слави Алексиев, Стефан Караджа, Странджа, Хаджи Димитър, Хр. Смирненски, Христо Кърпачев, Цветан Спасов, Шипка
На 05.09.2017 г. /09:45 - 15:45 ч./ -  Татари

Община Долна Митрополия  
На 04.09.2017 г. /12:00 - 13:30 ч./; на 05.09.2017 г. /12:00 - 13:30 ч./; на 07.09.2017 г. /12:00 - 13:30 ч./; на 08.09.2017 г. /12:00 - 13:30 ч./; на 09.09.2017 г. /12:00 - 13:30 ч./; на 10.09.2017 г. /12:00 - 13:30 ч./ -  Байкал: Александър Стамболийски, Бенковски, Г Димитров, Георги Михайлов, градинарска, Дунав, Искър, Н Дъбовянов, Оборище, Пирин, Рила, Родопи, Сакар, Средна гора, Стадиона, Стара Загора, Шипка
На 07.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Брегаре: Васил Левски, Димитър Благоев, Искър, Любен Каравелов, П. Волов, Хаджи Димитър, Христо Ботев

Община Долни Дъбник  
На 04.09.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./; на 05.09.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./; на 07.09.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./; на 08.09.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./; на 09.09.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Горни Дъбник: Ал Стамболийски, Вл и Ленин, Гоце Делчев, Гурко, Д Благоев, Ив Вазов, Кирил Методий, Опълченска, Христо Ботев, Черно море, Яне Сандански
На 04.09.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 05.09.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 07.09.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 08.09.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Садовец: Ангел Кънчев, Арда, Бор, Карпати, Кремениш, Леска, Пирин, Роза, Стефан Караджа, Стоян Заимов
На 04.09.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Горни Дъбник: Ал Стамболийски, Баба Тонка, Васил Левски, Вела Пеева, Виктор Юго, Вл Заимов, Вл и Ленин, Г Бенковски, Г Г Деж, Г Димитров, П Пенев, П Р Славейков, Петър Берон, Ст Караджа, Христо Смирненски, Черковна
На 05.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Долни Дъбник: България, Г С Раковски, Дунав, Кочо Честименски, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Никола Петков, Христо Ботев, Христо Янчев
На 05.09.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Долни Дъбник: Вежен, Г С Раковски, Ген. В. Стойчев, Добрич, Лесопарк, Неофит Рилски, Никола Петков, Освобождение, П Хитов, Христо Ботев, Христо Янчев

Община Кнежа  
На 04.09.2017 г. /09:00 - 09:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 12:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бреница, Общ. Кнежа: 23-ти септември, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Арда, Батак, Бачо Киро, Бреза, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Вит, Витоша, Възраждане, Въча, Ген. Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Д-р Петър Берон, Димитър Благоев, Димитър Попценов, Дунав, Етъра, Зоя Космодемянская, Ивайло, Иван Ангелов, Искър, Йордан Каменополски, Йорданка Чанкова, Кап. Петко войвода, Климент Охридски, Кочо Чистеменски, Кънчо Пешунов, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, Марин Пешев, Марица, Милин камък, Михаил Йончев, Неофит Бозвели, Огоста, Одрин, Опълченска, Осъм, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Поп Харитон, Рила, Руен, Свилен Русев, Сидер войвода, Скът, Солун, Спартак, Средна гора, Стара планина, Стефан Караджа, Стефан Кратунски, Стопански двор, Стоян Михайловски, Странджа, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон I-ви, Царевец, Черно море, Шипка, Яне Сандански, Янтра; Долни Луковит: I-ви Стопански двор, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Каралийчев, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бенковски, Босилеградска, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Левски, Веслец, Втори Стопански двор, Гео Милев, Георги Димитров, Гоце Делчев, Демир Велиев, Димитър Спасов, Димчо Дебелянов, Дунав, Иван Вазов, Иван Рилски, Извън регулация, Искър, Кирил и Методий, Климент Охридски, Клокотница, Козлодуй, Криволак, Любен Каравелов, Марин Дринов, Мусала, Нов Квартал, Одрин, Отец Паисий, П. К. Яворов, Петлешков, Петър Берон, Пирин, Радецки, Раковски, Сопот, Софроний Врачански, Средна гора, Стара планина, Стефан Караджа, Стопански двор II, Тулча, Тунджа, Тутракан, Хаджи Димитър, Хайдушка поляна, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Симеон, Шипка, Янтра; Еница: 000191, 9-ти септември, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Батак, Бачо Киро, Безименна, Бистрица, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вежен, Вит, Витоша, Вихрен, Гаврил Генов, Ген. Столетов, Ген. Тотлебен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Михайлов, Георги С. Раковски, Иван Вазов, Йордан Лютибродски, Карл Маркс, Кирил и Методий, Клокотница, Коста Гергов, Лазар Станев, Ленин, Любен Каравелов, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Одрин, Паисий Хилендарски, Партизанска, с. Еница, Станке Димитров, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цар Калоян, Чапаев, Шипка; Кнежа: 23-ти септември, 6610067, 6610100, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арда, Баба Тонка, Беласица, Бистрица, Бузлуджа, Вела Пеева, Верила, Витоша, Въча, Ген. Владимир Стойчев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Михайлов, Георги С. Раковски, Гостиля, Д-р Петър Берон, Димитър Благоев, Димитър Бутански, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Иван Бонов, Изгрев, Иларион макариополски, Ильо войвода, Искър, Йоан Екзарх, Калиакра, Камчия, Кап. Георги Мамарчев, Кирил и Методий, Козница, Константин Фотинов, Кресна, Лисичи Валог, Любен Каравелов, Люлин, Марин Боев, Марица, Мерата, Места, Местност Къмпинга, Местност Лисичи Валог, Местност Мерата, Назъм Хикмет, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Огнян Михайлов, Огоста, Опълченска, Осогово, Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Петко Д. Петков, Петко Напетов, Петко Р. Славейков, Пею Тодоров, Пирин, Презвитер Кузма, Преслав, Пролет, Райко Даскалов, Рила, Родопи, Ропотамо, Росица, Скът, Софроний Врачански, Средна гора, Стара планина, Стефан Караджа, Стефан Цанов, Стоян Михайловски, Странджа, Струма, Тимок, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Чавдар войвода, Чайка, Черни връх, Черно море, Шабла, Янко Сакъзов, Янтра; Лазарово: 23-ти септември, 9-ти септември, Александър Стамболийски, Арда, Батак, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Верила, Вит, Витоша, Владая, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Цонов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Ильо войвода, Искър, Кирил и Методий, Ком, Лазар Митов, Маршал Толбухин, Около село, Осогово, Панайот Хитов, Пирин, Поп Богомил, Река Амур, Рила, Родопи, Софроний Врачански, Стара планина, Странджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон I-ви, Юрий Гагарин; Търнак: 9-ти септември, І-529, кв. 43А, Айра, Ален мак, Байкал, Батак, Бачо Киро, Божур, Васил Кънчев, Васил Нинов, Васил Тодоров, Вит, Владая, Вълю Симеонов, Гено Петров, Гео Милев, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Граф Игнатиев, Д-р Петър Берон, Дако Даковски, Димитър Благоев, Иван Бонов, Иван Вазов, Иван Ненов, Иван Нивянин, Илия Станев, Ком, Крайбрежна, Крайна, Ленин, Марин Стоянов, Месност Белослатенски път, Местност Печов Вир, Мир, Обнова, Оборище, Опълченска, Плиска, Речка, Ропотамо, Сан Стефано, септемврийци, Стопански двор, Тодор Каблешков, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин
На 04.09.2017 г. /13:00 - 13:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кнежа: 23-ти септември, Алеко Константинов, Алеко Константинов, Благой Иванов, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Петлешков, Вит, Върбица, Ген. Владимир Стойчев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Михайлов, Гостиля, Димитър Бутански, Дунав, Ивайло, Иван Бонов, Иван Вазов, Иларион макариополски, Йоан Екзарх, Йоан Екзарх, Кирил и Методий, Криволак, Криволак, Липа, Лом, Мадара, Марин Боев, Маршал Толбухин, Маршал Толбухин, Никола Петков, Никола Петков, Огнян Михайлов, Огнян Михайлов, Опълченска, Опълченска, Охрид, Панайот Волов, Петко Д. Петков, Петко Напетов, Петко Напетов, Пею Тодоров, Плиска, Презвитер Кузма, Ракитин, Рила, Росица, Стефан Цанов, Стражин, Страцин, Тодор Каблешков, Тунджа, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черноризец Храбър, Юрий Венелин, Юрий Гагарин, Янтра
На 05.09.2017 г. /09:00 - 09:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 12:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кнежа: 23-ти септември, Алеко Константинов, Батак, Бачо Киро, Брацигово, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Вит, Върбица, Върбица, Ген. Владимир Стойчев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Михайлов, Георги Михайлов, Гостиля, Димитър Бутански, Димитър Бутански, Драва, Дунав, Ивайло, Иван Бонов, Иван Вазов, Иларион макариополски, Йоан Екзарх, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Козлодуй, Криволак, Липа, Лом, Мадара, Марин Боев, Марин Боев, Маршал Толбухин, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Найден Геров, Никола Петков, Никола Петков, Огнян Михайлов, Околчица, Опълченска, Опълченска, Охрид, Перущица, Петко Д. Петков, Петко Д. Петков, Петко Напетов, Пею Тодоров, Плиска, Презвитер Кузма, Райна Княгиня, Ракитин, Рила, Рила, Родопи, Росица, Св. Наум, Солун, Стефан Цанов, Стефан Цанов, Стражин, Страцин, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черноризец Храбър, Шейново, Шипка, Юрий Венелин, Юрий Гагарин, Янтра
На 08.09.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:45 - 13:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Гостиля: Александър Стамболийски, Възраждане, Георги Димитров, Лиляна Димитрова, Пирин, Рила, Сан Стефано, Сергей Румянцев, Хаджи Димитър, Цветан Радойски; Долни Луковит: Писаровска Могила
На 08.09.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Бреница, Общ. Кнежа; Кнежа: 735082, Местност Криволя, Благой Иванов, Втори Стопански двор, Върбица, Гаговска Кошара, Георги Димитров, Георги Михайлов, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Бутански, Димчо Дебелянов, Иван Бонов, Ильо войвода, Местност Криволя, Местност Мерата, Местносттрите Декара, Огнян Михайлов, Петко Д. Петков, Петко Напетов, Преслав, Райко Даскалов, Славчо Н. Вълчинков, Сребрен, Христо Ботев, Янко Сакъзов
На 08.09.2017 г. /09:45 - 13:00 ч./ -  Кнежа: Гаговска Кошара, Георги Димитров, Местносттрите Декара

Община Левски  
На 04.09.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./; на 05.09.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Борислав: Васил Априлов, Васил Левски, Г. С. Раковски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димчо Дебелянов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Максим Горки, Н. Й. Вапцаров, Неофит Рилски, П. К. Яворов, П. Р. Славейков, Петър Берон, Пирин, Ракитин, Рила, Св. Св. Кирил и Методий, Средна гора, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Ю. А. Гагарин; Вълчитрън: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Балкан, Бачо Киро, Бенковски, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло море, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Гео Милев, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Иван Рилски, Лачко Ангелов, Любен Каравелов, Македония, Мусала, Оборище, Огоста, Опълченска, П. К. Яворов, Паисий, Пенчо Славейков, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Ресен, Родопи, Росица, Св. Св. Кирил и Методий, Скопие, Стара планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Циригова Могила, Черно море, Янтра; Каменец, Общ. Пордим: Априлов, Атанас Митев, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Витоша, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Дунав, Ивайло, Иван Вазов, Индустриална, Искър, Кирил и Методий, Люлин, Неофит Рилски, Оборище, Опълченска, Освобождение, Осъм, Отец Паисий, П. К. Яворов, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пирин, Радецки, Рила, Ропотамо, Сергей Румянцев, Средна гора, Стара планина, Стефан Караджа, Странджа, Трети март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Черно море, Шипка, Янтра; Катерица: Беласица, Божин Чулев, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Лиляна Бърдарова, Любен Вешков, Рила, Стара планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цветан Спасов; Летница, Общ. Летница: Александър Димитров; Одърне: 9-ти септември, Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Али Шарифов, Безименна, Божин Чулев, Вапцаров, Васил Левски, Витоша, Владимир Ангелов, Възраждане, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Добри Чинтулов, Едно, Захари Стоянов, Любен Вешков, Н В Грамовски, Назъм Хикмет, Пенчо Славейков, Пирин, Райко Даскалов, Рила, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Стара планина, Тодор Каблешков, Трети март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цветан Спасов; Пелишат: 17 Партизани; Пордим: Алеко Константинов, Балкан, Братя Миладинови, В. Априлов, Васил Левски, Веслец, Витоша, Владимир Заимов, Гурко, Драва, Дунав, Иван Божинов, Иван Вазов, Кала Тепе, Крайречна, Одеса, Радецки, Раковски, Рила, Сергей Румянцев, Скобелев, Средец, Стара планина, Стефан Караджа, Трети март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Калоян, Цар Освободител, Централна
На 04.09.2017 г. /09:00 - 15:45 ч./; на 05.09.2017 г. /09:00 - 15:45 ч./ -  Одърне: 9-ти септември, Божин Чулев, Васил Левски, Владимир Ангелов, Възраждане, Добри Чинтулов, Любен Вешков, Н В Грамовски, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Тодор Каблешков, Трети март, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цветан Спасов
На 08.09.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Малчика: Ал. Стамболийски, Бачо Киро, Вапцаров, Васил Левски, Дружба, Евгени Босилков, Заря, Ив. Вазов, Мир, Осъм, Панайот Хитов, Петър Берон, Площад, Стара планина, Столетов, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Шипка, Ю. А. Гагарин; Обнова: 9-ти септември, XV-438, Kb. 125, Ал. Стамболийски, Арда, Б. Анастасов, Безименна, Ванчо Цачев, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Вела Пеева, Вит, Витоша, Волга, Възраждане, Г Бенковски, Гео Милев, Гробарска, Д. Дебелянов, Дунав, Еделвайс, Заря, Ив. Вазов, Кирил и Методий, Клисура, Козлодуй, Л. Каравелов, Люляк, Малчика, Марица, Мусала, Н. Й. Вапцаров, Н. Рилски, Нов Живот, Осми март, Осъм, П. Р. Славейков, Пионерска, Плиска, Победа, Преслав, Първи май, Радецки, Ракета, Раковски, Рила, Родопи, с. Румянцев, Сакар, София, Ст. Караджа, Ст. планина, Странджа, Тодор Каблешков, Трети март, Тръпката, Тунджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Червенобрежка, Ю. А. Гагарин, Янтра
На 08.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Обнова

Община Плевен  
На 07.09.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./; на 08.09.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бохот: 281003
На 04.09.2017 г. /08:00 - 10:00 ч./ -  Плевен: Антим Първи, Димитър Пападжаков, Иларион, Марагидик, Стара планина, Шейново, Юмрукчал
На 04.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 05.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 07.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 08.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 09.09.2017 г. /08:00 - 15:00 ч./ -  Славяново, Общ. Плевен: Асен Златаров, Гео Милев, Девети септември, Димитър Грънчаров, Димитър Дачев, Елин Пелин, Иван Вазов, Маршал Толбухин, П К Яворов, Петрини, Райко Даскалов, Христо Ясенов
На 04.09.2017 г. /08:30 - 13:15 ч./ -  Плевен: Г. С. Раковски, Д. Константинов/Ц. Спасо/, Константин Величков, Неофит Рилски, Парашкев Цветков
На 04.09.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Върбица, Общ. Плевен: ІV, кв. 1, Александър Стамболийски, Братя Миладинови, Васил Коларов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Искър, Кирил и Методий, Ком, Лиляна Бърдарова, Неофит Рилски, Оборище, П. К. Яворов, Свобода, Софроний Врачански, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шипка; Плевен: Генерал Тотлебен, Железничар, Крали Марко/Мл. Гвардия/, Лъчезарна, Люляк, Мрамор, Мъглиж, Рудозем, Сторгозия
За периода 04-08.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гривица: Букурещ, Валтер Мъръчиняну, Гео Милев, Георги Кирков, Георги Кочев, Димитър Благоев, Дунавия, Изгрев, Искър, Любен Каравелов, Майор Шонцу, Москва, Подполк Николае Нанкович, Редник Грегоре Йон, Христо Ботев
На 04.09.2017 г. /09:15 - 11:15 ч./ -  Плевен: Мрамор, Синчец, Сторгозия
На 04.09.2017 г. /13:15 - 15:15 ч./ -  Плевен: 56722. 651. 187, кв. 603, ул. Витска долина, Д-р Г. М. Димитров/Н. Гиг/, Местн. Витска Равнина, Плевен, Сторгозия
На 04.09.2017 г. /13:30 - 15:00 ч./ -  Плевен: Васил Априлов, Константин Величков, П. Р. Славейков, Парашкев Цветков, Пирин, Родопи
На 05.09.2017 г. /08:15 - 08:30 ч.; 08:15 - 10:30 ч.; 10:15 - 10:30 ч./ -  Плевен: Индустриална зона, Местн. Западна Идустриална зона
На 07.09.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./; на 08.09.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Плевен: Кайлъка, Кайлъшка, Местн. Кайлъка; Радишево: Местност Стража
На 07.09.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./; на 08.09.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Плевен: Местн. Кайлъка
На 08.09.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Радишево
На 08.09.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Върбица, Общ. Плевен: Арда, Бачо Киро, Витоша, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Димитров, Иван Вазов, Иван Тотев, Коста Златарев, Люлин, Н. Й. Вапцаров, Осогово, Пирин, Райко Даскалов, Тодор Луканов, Шипка
Община Червен бряг  
На 08.09.2017 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Червен бряг.

Пернишка област

Община Брезник  
На 08.09.2017 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Бабица: с. Бабица
На 04.09.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:15 ч./ -  Брезник: 06286. 72. 21, Александър Тинков, Бърдо, Варош, Нестор Петров; Велковци, Общ. Брезник: 083011, Местн. Страище, Мах. Пали Лула, с. Велковци, УПИ ІV-105, кв. 40; Селищен дол; Слаковци; Сопица; Ярджиловци: Братя Чакрини, Вердин Александров, Извън плана, Искър, Могилка, Мусала, Орниче, Осогово, Партизан, Радослав Зафиров, Славчо Дяков, Черна гора
На 04.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:15 ч./ -  Ноевци
На 04.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 05.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 07.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 08.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 09.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гигинци
На 05.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Брезник: Андрей Михайлов, Георги Ив Бунджулов
Гигинци: УПИ ХіV-219, кв. 22
На 07.09.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Брезник: Александър Филипов, Ангел Коцелянов, Андрей Михайлов, Велин Ваклинов, Георги Ив Бунджулов, Георги Стефанов, Д-рйордан Стефанов, Йордан Стефанов, Лазар Лумбаров, Макаренко, Марин Асенов, Нестор Петров, Пролетарска, Първи май, Радослав Григоров, Росица, Стадион, Цвета Лумбарова
На 07.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Брезник: Александър Филипов, Гледан, Гребен, Елена Георгиева, Иван Тимофеев, Изгрев, Октомври
На 08.09.2017 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Брезник: 06286. 502. 39, Александър Тинков, Александър Филипов, Андрей Михайлов, Генерал Владимир Заимов, Георги Ив Бунджулов, Гледан, Гоздовска, Гребен, Елена Георгиева, Еретин, Забел, Иван Тимофеев, Извън регулацията, Изгрев, Клисура, Комсомолец, Кривиколник, Логатор, Нестор Петров, Октомври, Петров камък, Трън, Шипка; Гоз: П-Л ХіV-110, кв. 13
На 08.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Брезник: Ангел Коцелянов, Асен Алексов, Борис Антов, Владо Радославов, Владо Радославов, Гледан, Димитър Хранов, Евстати Николов, Елена Георгиева, Иван Вазов, Извън регулацията, Изгрев, Нестор Петров, Нов Живот, Октомври, Октомври, Разцвет, Сливница, Сливница, Чайка, Шейново, Шейново, Ясна поляна

Община Ковачевци  
На 05.09.2017 г. /09:30 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Горна Глоговица: МТП Банков рид; Дивля: Александър Стамболийски, Братя Миладинови, Васил Левски, Владимир Димитров-майстора, Георги Бенковски, Д-р Г. М. Димитров, Д-р Петър Берон, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Крайречна, Мах. Бежанска, Мах. Бонева, Мах. Валявичарска, Мах. Войнова, Мах. Гогева, Мах. Джоманова, Мах. Дубрава, Мах. Дульова, Мах. Жъкова, Мах. Заякова, Мах. Ильова, Мах. Козаш, Мах. Костадинова, Мах. Кукувичарска, Мах. Кушлина, Мах. Кушова, Мах. Милкова, Мах. Милошова, Мах. Никова, Мах. Панчова, Мах. Паунова, Мах. Пезулярска, Мах. Пешова, Мах. Преслъп, Мах. Славкова, Мах. Тумба, Мах. Ушанова, Мах. Фильова, Мах. Чавкова, Мах. Шумкова, Никола Петков, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Филип Тотю, Христо Ботев; Одраница
На 05.09.2017 г. /09:30 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 07.09.2017 г. /09:15 - 10:30 ч./; на 08.09.2017 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Калотинци

Община Перник  
На 04.09.2017 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Горна Диканя: X-1583, кв. 195, Горна Диканя, Махала Джорговица, Парцел Хіх-1127, кв. 116А, Пи203, УПИ І-1517 кв. 211, УПИ Х-1306, кв. 165; Гълъбник: кв. 25 УПИ XІІі-353, УПИ VІІ-112, кв. 16, УПИ ХV-45, кв. 6; Долна Диканя: 884 кв. 67А и 67Б, 926, XIII-755, кв. 47, Гаджова Махала, градините, кв. 72, УПИ V-955, 954, УПИ IV-838, кв. 62, УПИ IX=883 кв. 67А, УПИ VII- 852, 854 кв. 65, УПИ XI-261, кв. 40, УПИ XIII-990, УПИ ХIV-749, кв. 48, Х-260 кв. 40; Дрен: V-420 кв. 4, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветдесет и Девета, Деветдесет и Осма, Деветдесет и Седма, Деветдесет и Трета, Деветдесет и Четвърта, Деветнадесета, Десета, Единадесета, М. Попова Махала, Махала Мали Дрен, Махала Тареина, Осемдесет и Девета, Осемдесет и Осма, Осемдесет и Пета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Трета, Осемдесет и Четвърта, Осемдесет и Шеста, Осемдесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петнадесета, Първа, с. Дрен, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Девета, Седемдесет и Осма, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Седма, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесет и Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Сто, Сто и Втора, Сто и Девета, Сто и Единадесета, Сто и Осма, Сто и Пета, Сто и Петнадесета, Сто и Първа, Сто и Седма, Сто и Трета, Сто и Тринадесета, Сто и Четвърта, Сто и Шеста, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Хейзел Майнер, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесет и Шеста, Шестдесета, Шестнадесета; Студена, Общ. Перник: ПИ 000307, Находище Студена, Ален мак, Баба Тонка, Барбеш, Бистрица, Боровец, Вардар, Вършец, Голо Бърдо, Ерма, Землище Мктп Щрабаг, Иван Вазов, Каражинец, Мах. Кашова, Мах. Рулева, Местн. Каражинец/И. Р. /, Простор, Разсадника, Рила, Родопи, Ропотамо, Рулева, Сините Вълни, Стария Площад, Струма, Христо Ботев
На 04.09.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Дрен, Общ. Радомир
На 04.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 05.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 07.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 08.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Перник: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Рудничар
На 04.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 05.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./; на 07.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 08.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Зидарци
Расник: Брод, Казанджийска, Околовръстен път
На 05.09.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Перник: Ахелой, Баба Тонка, Бараки Тмк Ленин, Бела Вода, градина, Григорий Цамблак, Емине, Иван Асен Втори, Клокотница, Матей Преображенски, Света гора, Симеон Радев, Симеоновград, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Цар Самуил
На 05.09.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Батановци: 3Ти март, 6Ти септември, Акация, Александър Стамболийски, Батан войвода, Бистрица, Братя Миладинови, Васил Левски, Владимир Заимов, Георги Бенковски, Граово, Желю Демиревски, Княз Борис I, Коста Тричков, Любен Каравелов, Мах. Делниче, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Св. Св. Кирил и Методий, Средорек, Старо село, Стефан Караджа, Стране, Струма, Трендафил Георгиев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка; Богданов дол: Васил Левски, Витоша, Георги Сава Раковски, Иван Вазов, Иглика, Извор, Китка, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Любен Каравелов, Люлин, Мах. Дълга Бара, Мах. Стаменова, Отец Паисий, Петър Берон, Пирин, Пчела, Рила, Стара планина, Струма, Теменуга, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон, Чучулига; Вискяр: ІІ-253 кв. 30; Витановци: Васил Левски, Кракра Пернишки, П-Л ІV-241, кв. 29, УПИ І-51 кв. 14; Гоце Делчев: Ючдорушко дере
Мещица: Адалберт Антонов, Александър Димитров, Александър Невски, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Васил Коларов, Васил Левски, Велин Сърбов, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Толбухин, Генерал Тотлебен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Даме Груев, Детелина, Детелина Минчева, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Еделвайс, Елена Георгиева, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко войвода, кв. 3 УПИ VIII-165, Кокиче, Комсомолска, Ленко, Леонид Брежнев, Лилия, Лиляна Димитрова, Маршал Жуков, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Октомврийска Революция, Пейо Яворов, път №63, Райна Княгиня, Рахила Ангелова, с. Мещица, Стадион, Пл. №140, Кв62, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Синчец, Станке Димитров, ХVIII кв. 55А, Юрий Гагарин, Ястребино; Радуй; Ярджиловци: Ален мак, Арда, Асен Китанов, Велин Асенов, Георги Димитров, Девети септември, Иван Алексиев, Йордан Станоев, Китка, Кракра, Никола Вапцаров, Оборище, Орниче, Осоица, Перник, Първи май, Рила, Свилен Русев, Средна гора, Стара планина, Струма, Тодор Димитров, Христо Смирненски
На 05.09.2017 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Дивотино: Махала Тенов дол, Тенов дол; Люлин, Общ. Перник: Дванадесета, Девета, Десета, Мах. Лесков дол, Осма, Пета, ПИ 874, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста
На 07.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 08.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Планиница, Общ. Перник: П-Л ХхІІ, кв. 14, УПИ I-108, кв. 1
На 07.09.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Перник: 1-ва, 104, 105, 14-та, 16-та, 17-та, 3-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, Балканджи Йово, Батак, Бродо, Димова Махала, Елена, кв. Радина чешма, УПИ 110, Кад. Район 623, Козлодуи, Къкринско Ханче, Мадара, Парижка Комуна, Перущица, Пирдоп, Преслав, Радина чешма, Радина чешма Имот 611-406, Република, Рудничар, Св. Св. Кирил и Методий, Силистра, Стара Тева, Струма, Тева, Тева /Къщи/, Търново, Христо Смирненски, Чипровско въстание
На 07.09.2017 г. /08:45 - 09:30 ч./ -  Перник: 6-ти май, Айтос, Асеновград, Ахтопол, Балчик, Банско, Битоля, Ботевград, Брайла, Брацигово, Брезник, Бургас, Бяла Слатина, Варна, Васил Левски, Велинград, Видин, Враца, Граово, Добруджа, Дряново, Епископ Киприян, Златица, Изток, Ихтиман, Казанлък, Карлово, Клепало, Котел, Кракра, Кракра Пернишки, Красно село, Кърджали, Лясковец, Миньор, Монте Карло, Нов Безистен, Нова Загора, Нови Пазар, Одрин, Омуртаг, Охрид, Павликени, Пирдоп, Пловдив, Първи май, Радомир, Разлог, Раковска, Раковски, Русе, Самоков, Св. Св. Кирил и Методий, Севлиево, Стара Загора, Струга, Твърди Ливади, Трявна, Търговище, УПИ 2, кв. 202, Физкултурна, Христо Смирненски, Шумен
На 07.09.2017 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Перник: Граово, Етрополе, Илия Бешков, Свищов, Севлиево, Стара чешма, Троян, Цанко Церковски, Шумен
На 07.09.2017 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Перник: 6-ти май, Айтос, Асеновград, Ахтопол, Балчик, Банско, Битоля, Ботевград, Брайла, Брацигово, Брезник, Бургас, Бяла Слатина, Варна, Васил Левски, Велинград, Видин, Враца, Граово, Граово, Добруджа, Дряново, Епископ Киприян, Етрополе, Златица, Изток, Илия Бешков, Ихтиман, Казанлък, Карлово, Клепало, Котел, Кракра, Кракра Пернишки, Красно село, Кърджали, Лясковец, Миньор, Монте Карло, Нов Безистен, Нова Загора, Нови Пазар, Одрин, Омуртаг, Охрид, Павликени, Пирдоп, Пловдив, Първи май, Радомир, Разлог, Раковска, Раковски, Русе, Самоков, Св. Св. Кирил и Методий, Свищов, Севлиево, Севлиево, Стара Загора, Стара чешма, Струга, Твърди Ливади, Троян, Трявна, Търговище, УПИ 2, кв. 202, Физкултурна, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Шумен, Шумен
На 08.09.2017 г. /17:00 - 18:00 ч./ -  Перник: Брезник, Владислав Граматик, Граово, Добри Чинтулов, Инжинерен, Кракра Пернишки, Михаил Георгиев, Никола Карев, Презвитер Козма, Радомир, Самоков, Св. Иван Рилски, Св. Св. Кирил и Методий, Тако Пеев, Твърди Ливади, Тодор Влайков, Тодор Паница, Физкултурна, Централен градски Парк

Община Радомир  
На 04.09.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./; на 05.09.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./; на 07.09.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./; на 08.09.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Извор, Общ. Радомир
На 05.09.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Батановци: 3Ти март, 6Ти септември, Александър Стамболийски, Борова, Бушляк, Вергил Ваклинов, Витоша, Голо Бърдо, Граово, Железничарска, Иван Вазов, Илинден, Княз Борис I, Коста Тричков, Лозан Рангелов, Мах. Кабранови, Мах. Яшарска, Махала Андрейна, Махала Андронова, Махала Тричкова, Младост, Панайот Волов, Пчела, Република, Св. Св. Кирил и Методий, Средорек, Стара планина, Старо село, Струма, Физкултурна; Борнарево: УПИи I-066007 кв. 66; Копаница; Лесковец, Общ. Перник: бившо ТКЗС; Перник: Железничарска; Планиница, Общ. Перник: П-Л ХхІІ, кв. 14, УПИ I-108, кв. 1; Радомир: Мах. Арбанас; Черна гора, Общ. Перник: Георги Раковски, Еделвайс, Извор, Каравански път, Китка, Лесковски път, Магюшница, Мах. Ваклинови, Мах. Димеви, Мах. Кюрчийски, Мах. Сугареви, Мах. Толева, Нова Махала, Раец, Симеон Костов, Стара планина, Юрий Гагарин; Ярджиловци: Александър Стамболийски, Братя Чакрини, Васил Левски, Вердин Александров, Витоша, Двадесет и Трети април, Девети септември, Иван Алексиев, Иван Димитров, Извън плана, Йордан Станоев, Китка, Марин Зафиров, Методи Станимиров, Орниче, Партизан, Плиска, Радослав Зафиров, Рила, Славчо Дяков, Стража

Община Трън  
На 04.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Велиново
На 08.09.2017 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Дълга лука: УПИ IV-71, кв. 17.

Кюстендилска област

Община Дупница  
На 04.09.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: 68789. 21. 19, 87727, 16, 179, Джерман, Дренски рид, Извън регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, Местност Барактарица, Местност Драгоина Могила, Местност Дренски рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско шосе, Самораново Пром. Зона, Саморанска, Софийско шосе, Стръмна; Яхиново: 87727. 13. 18. 2, 87727. 14. 69, 87727. 17. 1, 87727. 20. 2, 87727. 203. 284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, Местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански двор, Трети март, УПИ - II кв. 39, Христо Ботев, Яхинско шосе
На 04.09.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 08.09.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Гюргево; Крайници: 39339. 117. 68, 39339. 142. 19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан долдуров, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, Местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст. Димитров, Стопански двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно море, Яне Сандански; Самораново: Митко Палаузов, Саморанска; Сапарева баня: 65365. 46. 10, XV-2268, кв. 44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, Местност Бончук, Местност Под селото, Момина сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св. Илия, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански двор, Тинтява, УПИ 65365. 46. 56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар войвода, Юри Гагарин;  Сапарево: 00455042, 045132, X-2698, І-2332, кв. 66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин камък, Осми март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски езера, Средна гора, Старио камък, Стопански двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода; Червен Брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, Местност Могилите, Местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ. Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка
На 04.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница: Вела Пеева, Гергана, Кирил и Методий, Комсомолска, Ленин, Лоза, Максим Горки, Малина, Отец Паисий, Първи май; Червен Брег: Баба Парашкева, Верила, Георги Димитров, Гурко, Местност Могилите, Опълченска, Пионерска, Стопански двор, Трети Гвардейски полк
На 04.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 05.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 07.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 08.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 09.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Тополница, Общ. Дупница: Местност Дрено, НУПИ-1609
На 05.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 08.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница: Александър Стамболийски, Ален мак, Бригадирска, Вапцаров, Васил Демиревски, Георги Димитров, Горица, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иглика, кв. 50, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Крайречна, Ленин, Осми март, Пионерска, Първи май, Теменуга, Фенерка, Христо Ботев
На 07.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница: 04220. 8. 70, Бригадирска, Бригадирска, Георги Димитров, Гергана, Гергана, Здравец, Зелен път, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Комсомолска, Комсомолска, Малчика, Местност Мантарлия, Мусала, Осми март, Осми март, Победа, Победа, Първи май, Първи май, Русалка, Самоковище, Теменуга, ХI-124, кв. 17, Христо Ботев, Христо Ботев
На 07.09.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Дупница: №1624, Алеко, Аракчийски Мост, Балановска пътека, Местност Балановски рид, Скакавица, Труд
На 08.09.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Дупница: Асен Златаров, Атанас Величков, Бузлуджа, Велико Търново, Евтим Трайчев, Калоян, Княз Ал. Батенберг, Цар Симеон Велики
На 08.09.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Дупница: 68789. 162. 69, 68789. 164. 15, 68789. 21. 19, 87727, 16, 179, Джерман, Дренски рид, Извън регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, Местност Барактарица, Местност Драгоина Могила, Местност Дренски рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско шосе, Самораново Пром. Зона, Саморанска, Свобода, Софийско шосе, Стръмна, УПИ VIII, кв. 8, ПИ 68789. 602. 65, Яхинско шосе; Яхиново: 87727. 13. 18. 2, 87727. 14. 69, 87727. 17. 1, 87727. 20. 2, 87727. 20. 25, 87727. 203. 284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, Местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански двор, Трети март, УПИ - II кв. 39, Христо Ботев, Яхинско шосе
На 08.09.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: Академик Петър Динеков, Бузлуджа, Велико Търново, Генерал Владимир Вазов, Двадесет и Втори март, Евтим Трайчев, Ропотамо, Средец, Чавдар войвода

Община Кюстендил  
За периода 04-05.09.2017 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/; на 07.09.2017 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/; на 08.09.2017 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бобешино; Вратца: Махала Вучкова, Махала Гаджалска, Махала Илчова, Махала Ливадска, Махала Мазнево, Махала Мацаранска, Махала рекалска, Махала Стоилкова, Махала Терзийска, с. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил; Горна Брестница; Грамаждано: Местност Гола Велика; Гурбановци;Гърляно: Владимир Заимов, Девети септември, Димитър Каляшки, Крум Кюлявков, Махала Балиндол, Махала Баовец, Махала Биковска, Махала Джопарска, Махала Долна, Махала Леските, Махала реката, Махала Ресенска, Махала Ярешка, Местност Смоквата, Местност Средно поле, Руен; Гюешево: 000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо войвода, Кирил и Методий, Комсомолска, Махала Богданица, Махала Борнарска, Махала Гарище, Махала Димирци, Махала Зарева, Махала рекалска, Махала Тонева, Махала Центъра, Махала Цървенджийска, Махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух; Долно село: М. Планиница, Махала Бистрица, Махала Буковска, Махала Дяволска, Махала Каймаканска, Махала Кошарелска, Махала Логовска, Махала Малиновска, Махала Пищилци, Махала Превалец, Махала Ридарци, Махала Салакунска, Махала Транчовска, Махала Чукарска, Махала Шаламанци; Жиленци: Везенска Махала, с. Жиленци Общ. Кюстендил, Георги Димитров, Гюешевско шосе, Деляница, Димитър Каляшки, Курбанци, Махала Босачка, Махала Везенска, Махала Грънчарска, Махала Долна, Махала Мазнево, Махала Сиракова, Махала Сърбинска, Махала Чифлика, Махала Юручка, Местност Грамаге, Осогово, Радослав Нотев, Рекалска, Стопански двор, Христо Ботев; Ивановци, Общ. Кюстендил; Каменичка Скакавица: Васил Левски, Здравец, Каменица, Махала Дудевска, Махала Пилищарска, Махала Чакмаджийска, Махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър; Коприва; Кутугерци; Кършалево; Кюстендил: Белият камък, Бреза, Гюешевско шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Емил Марков, Крум Зарев, Махала Корубанска, Местност Влахов дол, Местност Гнила, Местност Гола Велика, Местност Динката, Местност Жабокрътски рид, Местност Полски Имоти, Местност Ръжеве, Местност Хисарлъка, Митко Палаузов, Невестинско шосе, Незабравка, Никола Атанасов, Раденко Видински, Светамински Бор, Станкевско шосе, ул. Дупнишко шосе; Ломница, Общ. Кюстендил: Махала Анина, Махала Грамаче, Махала Джурина, Махала Донина, Махала Плавнище, Махала Прекендачка, Махала Щърбец; Мазарачево: Махала Безбелинци, Махала Модро поле, Махала Тренките, Махала Черна река; Преколница: Махала Байковска, Махала Вароша, Махала Делевска, Махала Карадачка, Махала Османци, Махала Прапорска, Махала Ридарска, Махала Сливарска, Махала Тупандийска, Махала Чукойска; Раненци: Людмила Живкова, Махала Боровска, Махала Велиновска, Махала Димовска, Махала Друмлийска, Махала Кривошийска, Махала Лехчанска, Махала Мечкарска, Махала Реджовска, Махала Славевска, Махала Стругарска, Махала Центъра, Махала Шляпарска; Ръсово: Мах. Рекалска, Община Кюстендил, Махала Лесичка; Церовица: Махала Бело Камене
На 04.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Кюстендил: Абоба, Дондуков
За периода 04-08.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Бузлуджа, Дрин, Комплекс Изток, Местност Дренов дол, Местност Николичевски път, Местност Полски Имоти, Прогона
На 04.09.2017 г. /09:45 - 10:30 ч.; 09:45 - 16:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./; на 05.09.2017 г. /09:30 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Киселица: Махала Богданинци, Махала Буцалевци, Махала Вучковци, Махала Гелчинци, Махала Кадинци, Махала Търница
Метохия: Долна Махала, Махала Баздрике, Махала Бургяре, Махала Владимировци, Махала Матеина, Махала Осояре, Махала Пауновци
На 04.09.2017 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Горно Кобиле: Махала Бучлинци, Махала Пешина; Средорек, Общ. Трекляно: Махала Центъра, Махала Явор
На 04.09.2017 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./; на 05.09.2017 г. /09:30 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Брест, Общ. Трекляно: Махала Беловци, Махала Знеполци, Махала Казаците, Махала Песяк, Махала селото, Махала Янкова; Габрешевци: Мах. Богдановци, Мах. Бусарска, Мах. Гелевци, Мах. Зарковци, Мах. Клисурци, Мах. Костадиновци, Мах. Мутарска, Мах. Пешова, Мах. Полоканска, Мах. Равнище, Мах. Тихия Кът, Мах. Ущиринци; горановци, Общ. Кюстендил: Махала Оспротива; Горни Коритен: Махала Богдановци, Махала Григоринци, Махала Джуркинци, Махала Лиярска, Махала Лозановци, Махала Любенова, Махала Мъзгарска, Махала Пауновци, Махала Петкова, Махала Попова, Махала Ралоква, Махала Расова, Махала Спасановци, Махала Цонева; Горно Уйно: Махала Амиджина, Махала Брестов дол, Махала Джалевица, Махала Дръндевци, Махала Дудевска, Махала Момчилова, Махала Панагонова, Махала Цървеличка; Добри дол, Общ. Трекляно: Махала Ашковци, Махала Вучковци, Махала Герасимци, Махала Горна Ливада, Махала Горчовци, Махала Гълъбовци, Махала Джуровци, Махала Добридолски Воденици, Махала Дръндевци, Махала Дълбоки дол, Махала Зеленковци, Махала Златковци, Махала Мутевци, Махала Наковци, Махала Ората, Махала Паргова, Махала Пращенци, Махала Савова, Махала Сръбиновци, Махала Татарци, Махала Центъра, Махала Шуме; Долни Коритен: Махала Витанова, Махала Витановци, Махала Гелева, Махала Деянова, Махала Джонева, Махала Димова, Махала Дроньова, Махала Китанова, Махала Клубарска, Махала Кьосакова, Махала Манчова, Махала Петкова, Махала Портарска, Махала Хановете, Махала Чомарска; Долно Кобиле: Махала Аврамци, Махала Диневци, Махала Ковачевци, Махала Козарник, Махала Кошарци, Махала Момчиловци, Махала Пладнище, Махала Станчевци, Махала Станчовци, Махала Училището; Долно Уйно: Махала Дедо Ненова, Махала Корнец, Махала Моралийска, Махала Олтоманци, Махала Райкова, Махала Славкова, Махала Чурица, Махала Янковска; Драговищица, Общ. Кюстендил: Акация, Априлско въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил и Методий, Лале, Липа, Места, Местност Перивол, Местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница; Злогош: Долна Махала, Махала Гергиновци, Махала Горни Шушнярци, Махала Долни Шушнярци, Махала Клен, Махала Кориярци, Махала Лазина, Махала Лалина Падина, Махала Мушикарци, Махала Плава Круша, Махала селото, Махала Чиринци; Косово, Общ. Трекляно: Махала Ангеловци, Махала Върбица, Махала Въргинци, Махала Дузинци, Махала Дурниловци, Махала Качаревци, Махала Лисичковци, Махала Пашинци, Махала Поповци, Махала селото, Махала Сировичинци, Махала Такламановци, Махала Широки дол; Ломница, Общ. Кюстендил: Махала Батина, Махала Богойна, Махала Милоорниче, Махала Попов дол, Махала Равно Буче, Махала Щърбец; Полетинци; Сушица, Общ. Трекляно: Махала Варни дол, Махала Камберска, Махала Прогона, Махала Раздолци, Махала реката, Махала Старо село, Махала Ханове, Махала чешмата, Махала Чифлика, Махала Шавар; Трекляно: Махала Антовци, Махала Аплатовци, Махала Бакъмска, Махала Божуринци, Махала Бойкинци, Махала Бръзина, Махала Връшинци, Махала Гебовци, Махала Горни Балабановци, Махала Димитрина, Махала Долни Балабановци, Махала Долно Гъжинци, Махала Дъбът, Махала Караджинца, Махала Караджинци, Махала Корубинци, Махала Кръстинци, Махала Кьосинци, Махала Лисичковци, Махала Марикинци, Махала Младост, Махала Павлевци, Махала Поповци, Махала Стойковци, Махала Сукинци, Махала Табаци, Махала Тодоровци, Махала Тошинци, Махала Трънярци, Махала Тупарци, Махала Цалакина, Махала Центъра, Махала Чавдаровци, Махала Шавудинци, Махала Шумановци, Махала Щроклинци; Уши: 030001 М. Под пътя, Махала Вучарник, Махала Горно Велковци, Махала Долно Велковци, Махала Златанова, Махала Знеполци, Махала Калеинци, Махала Кошарци, Махала Николина, Махала Николинци, Махала Самарджийска, Махала Спасевска; Чудинци
На 04.09.2017 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Горно Кобиле: Махала Бучлинци
На 04.09.2017 г. /09:45 - 16:00 ч.; 09:45 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./; на 05.09.2017 г. /09:30 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Драгойчинци: Мах. Богданова, Мах. Бозкина, Мах. Гигина, Мах. Гигинци, Мах. градско Ливаде, Мах. Дайчова, Мах. Деяница, Мах. Джикаре, Мах. Дълги Лом, Мах. Дърнелци, Мах. Зеинци, Мах. Злондон, Мах. Корита, Мах. Куркина, Мах. Малка Падина, Мах. Митарци, Мах. Пейчинова, Мах. село, Мах. Средно Осое, Мах. Чорбаджийска, Мах. Ширилова; Побит камък, Общ. Трекляно: Махала Возчукар, Махала Джокинци, Махала село
На 04.09.2017 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Кюстендил: Александър Стамболийски, България, Гороцветна, Двадесет и Осми Февруари, Димитър Грънчаров, Кирил и Методий, Княз Ал. Батемберг, Людмил Янков, Савойски, Средна гора
На 05.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Раждавица
На 05.09.2017 г. /09:30 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Бъзовица: Махала Врътина, Махала Георгина, Махала Говедарници, Махала Димина, Махала Дънкова, Махала Кюлина, Махала реката; Горно Кобиле: Махала Бучлинци, Махала Пешина, Махала селото; Средорек, Общ. Трекляно: Махала Бекярска, Махала Джониловци, Махала Драгльовци, Махала Дренярска, Махала Клинчарци, Махала Неделкьова, Махала Павлева, Махала Пашина, Махала Петрева, Махала Центъра, Махала Явор, Махала Янина, Местностдупни камък; Чешлянци: Махала Бара, Махала Вишурци, Махала Милчаци, Махала Орница, Махала реката, Махала Стопански двор, Махала Ябуковица, Махала Ясикаре
На 05.09.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Злогош: Махала Кориярци
На 05.09.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Берсин: Махала Стубела
На 05.09.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./; на 07.09.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 11:30 - 12:30 ч./; на 08.09.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Лелинци: Васил Левски, Махала Горна
На 07.09.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 11:00 - 12:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./; на 08.09.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Търсино
На 07.09.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Богослов: 037149, Махала Топилата, Местност Саманли баир; Ветрен, Общ. Невестино: Мах. Агушка, Мах. Дамянска, Мах. Капралска, Мах. Ковачевска, Мах. Новаковска, Мах. Ризовци, Мах. Смиленска; Илия; Кюстендил: Абоба, Белият камък, Местност планина Осогово, Местност Ръжеве, Местност Самали баир, Местност Хисарлъка; Кюстендил: Асен Суичмезов, Бабуна, Батак, Беласица, Бурин дол, Васил Априлов, Веслец, Виница, Вит, Генерал Заимов, Герена, Голак, Гороцветна, Гранички път, Граф Игнатиев, Гургулят, Елин Пелин, Ж. К. Герена, УПИ XXI, кв. 415, Запад, Иларион Ловчански, Ильо войвода, Кадин Мост, Кокиче, Костадин Поппандов, Марин Дринов, Местност Самали баир, Местност Турски Гробища, Местност Хисарлъка, Местност Чифутски дол, Морава, Парижка Комуна, Перущица, Пирин, Пиянец, Пролет, Първи май, Радослав Нотев, Рила, Синчец, Станкевско шосе, Стара планина, Трифон Стефанов, Хан Аспарух, Хижата, Хисарлъка, Цар Борис 1-ви, Цар Освободител, Яне Сандански; Ново село, Общ. Кюстендил: Махала Двете реки; Раково, Общ. Невестино: Махала Бурнаавска, Махала Зидинци, Махала Ковачка, Махала Озранци, Махала Рахталинска, Махала реката, Махала Решанска, Махала Чеканец; Савойски: Махала бреза, Махала Пелтечка; Сажденик: Махала Златанска; Слокощица: 247, Александър Димитров, Васил Левски, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Ивайло, Иглика, Калоян, Кирил и Методий, Кубрат, Махала Диновска, Махала Маркова, Махала Рошковци, Местност Галеница, Местност Змиярника, Местност Саманли баир, Местност Чадъра, Мичурин, Мусала, Опълченска, Осоговска, Пролет, Радецки, Руен, Синчец, Стефан Караджа, Теменужка, Шипка; Цървена Ябълка: Таскова Плевня
На 07.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Раненци: Людмила Живкова, Махала Димовска, Махала Мечкарска, Махала Реджовска, Махала Стругарска, Махала Центъра
На 07.09.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 11:30 - 12:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./; на 08.09.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Неделкова Гращица
На 07.09.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Багренци: Александър Стамболийски, Андон Разсипийски, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Зеленков, Георги С. Раковски, Григор Чергов, Дим. Разсипийски, Димитър Каляшки, Дядо Иван Самоволеца, Емил Шекерджийски, Землище на с. Багренци и с. Граница, Иван Вазов, Извън регулация, Ильо войвода, Йордан Каймакански, Кирил Орловски, Криволак, Крум Джиджински, Любен Каравелов, Местност до селото, Митко Палаузов, Осогово, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Рила, Руен, Румена войвода, Стара планина, Стефан Караджа, Струма, Тодор Каблешков, Харалампи Разсипийски, Христо Ботев, Шипка; Берсин; Гирчевци: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Марин Дринов, Никола Вапцаров, Христо Ботев; Горна Гращица: Александър Димитров, Антон Иванов, Двадесет и Трети септември, Девети май, Девети септември, Дрин, Изгрев, Ленин, Любен Каравелов, Местност Заечки Камик, Опълченска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Юри Гагарин; Долна Гращица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Ил. Ленин, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети септември, Иван Вазов, Иглика, Лиляна Димитрова, Местност Дупките, Местност Ридо, Митко Палаузов, Оборище, Първи май, Румена войвода, Свилен Русев, Свобода, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка; Долна Козница: 22112. 500. 2; Друмохар: Мах. Брашненица; Жабокрът: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Девети септември, Еделвайс, Ивайло, Иван Вазов, Извън регулацията, Калоян, Местност Върбата, Оборище, Овощарска, Осми март, Осогово, Пауталия, Плиска, Помпулузки Бахчи, Средец, Струма, Суха река, Христо Ботев, Шипка; Катрище: Боян Колев, Васил Коларов, Васил Левски, Девети септември, Димитър Каляшки, Здравка Сапунджийска, Капитан Петко войвода, Местност Валого, Местност Забел, Мир, Млада Гвардия, Могила, Първи май, Стефан Димитров Иванов, Стоил Колев, Странджата, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Червена Армия; Кюстендил: Местност Николичевски път; Лиляч: Местност Войника; Невестино, Общ. Невестино: VI-124, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Трайков, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Здравец, Земен, Кокиче, Максим Горки, Махала Развигорска, Махала Разсолкова, Махала Синорска, Местност Дренето, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пробуда, Първи май, Струма, УПИ Іх-61, 63, 70, кв. 22, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин; Нови Чифлик: бивш Стопански двор, Борис Тасев, Васил Левски, Владимир Заимов, Девети септември, Иван Вазов, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски; Плешивец: Дванадесета; Страдалово: Мах. Борачичка, Мах. Геберо, Мах. Дъбовска, Мах. Заячка, Мах. Иванковци, Мах. Кьосевци, Мах. Лингурска, Мах. Логодашка, Мах. Нечемска, Мах. Орничарска, Мах. Пешовска, Мах. Реката, Мах. Рудишка, Мах. Рудище, Мах. Стамболийска, Мах. Шаинска, Мах. Ширилийска, Мах. Шияне, Мах. Шиячка; Таваличево: Атанас Малинов, Васил Демиревски, Васил Левски, Велин Богданов, Виден, Георги Димитров, Григор Манев, Девети септември, Димитър Благоев, Еверест, Иван Калфин, Искър, Кирил Мазнев, Кирил Николов-Странджата, Кокиче, Костадин Чесновски, Ленин, Мусала, Осогово, Пирин, Рила, Руен, Станке Димитров, Стефан Димитров, Страцин, Струма, Харалампи Аничкин, Харалампи Митов, Христо Ботев, Христо Манев, Юри Гагарин; Търновлаг: Васил Йорданов, Иван Андонов, Кирил Тонев, Лиляна Димитрова, Мата Стоименова, Осогово, Партизанска, Стоян Стоименов, Струма, Трети март; Четирци: М. Топилата, Махала Ямен
На 07.09.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 11:30 - 12:30 ч./; на 08.09.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Берсин: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Извън регулация, Козлодуй, Комунизъм, Махала Стубела, Полет, Първи май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар; Ваксево: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил и Методий, Койно, Ленин, Махала Адамска, Махала Албания, Махала Баздарска, Махала Бантовска, Махала Бела Вода, Махала Воденичарска, Махала Горна Йовчовска, Махала Горчовска, Махала Гошевска, Махала Грънчарска, Махала Гърличка, Махала Гъскарска, Махала Гюрова, Махала Димовска, Махала Долна Дралевска, Махала Долна Йовчовска, Махала Дралевска, Махала Дърманска, Махала Занева, Махала Заячка, Махала Испорска, Махала Йовкинска, Махала Кадрамска, Махала Камберска, Махала Каменичка, Махала Карамфиленска, Махала Ковачка, Махала Котаранска, Махала Кузумска, Махала Кумбазка, Махала Лазарска, Махала Лапевска, Махала Лесичкова, Махала Маджирска, Махала Маринкова, Махала Михтарска, Махала Моравска, Махала Мулова, Махала Падинарска, Махала Парлапанска, Махала Песокарска, Махала Петачка, Махала Пупулска, Махала Рановска, Махала Русулска, Махала Сапунджийска, Махала Селишка, Махала Семенска, Махала Симонска, Махала Соколовска, Махала Соколчева, Махала Средна Махала, Махала Станковска, Махала Стойчовска, Махала Тасковска, Махала Текемска, Махала Треновска, Махала Хаджийска, Махала Цанкина, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Шаренкова, Махала Шукалска, Махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин; Граница: Антим Първи, Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Искър, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света лука, Места, Местност Манастира, Местност Ридо, Местност Шамака, Мусала, Неофит Рилски, Нов Живот, Осми март, Осоговска, Панайот Волов, Партизанска, Пенчо Славейков, Пионерска, Пирин, Пролет, Първи май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански двор, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев; Длъхчево-Сабляр: Мах. Милчовска, Местност Орехчето; Друмохар: Мах. Ангеловци, Мах. Джоганска, Мах. Табачка, Мах. Таушанска, Местност Сврътките; Еремия: Махала брезалийска, Махала Бумбарска, Махала Влашка, Махала Геровска, Махала Гугушанска, Махала Златковска, Махала Ивановска, Махала Керелска, Махала Ковачка, Махала Костовска, Махала Лесовска, Махала Манчовци, Махала Марковска, Махала Мурджовска, Махала Мухтийска, Махала Пенковска, Махала рекалска, Махала Сарамандовци, Махала Секалска, Махала Стаменковци, Махала Стойковска, Махала Тинтилиговска, Махала Тотевска, Махала Фудулска, Махала Цинцовска, Махала Цоцоманска, Махала Чифличка, Махала Чукардова, Махала Шопска, Махала Щърбевци, Махала Якимовска, Махала Яновска; Згурово; Илия: Мах. Груйовска, Мах. Делийска, Мах. Карадачка, Мах. Кацарска, Мах. Левковци, Мах. Миленска, Мах. Мишовска, Мах. Ралинска, Мах. Рекалийска, Мах. Тузлучка, Мах. Чукарска; Кадровица: Мах. Постолска, Мах. Станкова; Кюстендил: Белият камък, Дупнишко шосе, Местност Самали баир, Местност Хисарлъка, Станкевско шосе, Цар Освободител; Пелатиково: Мах. Брусарска, Мах. Бумбарска, Мах. Горовска, Мах. Дръчките, Мах. Карпуска, Мах. Кацарска, Мах. Леската, Мах. Лодарска, Мах. Манчовска, Мах. Орешарска, Мах. Очипалска, Мах. Попанска, Мах. Раковска, Мах. Селишка, Мах. Суровичка, Мах. Сърнатичка, Мах. Траянци, Мах. Тръстеник, Мах. Харизанска, Мах. Чифлико, Мах. Шеовци, Мах. Шишовска, Мах. Шопска, Мах. Янкуловци; Пиперков Чифлик: Бурназо, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Иван Вазов, Ильо войвода, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, Махала Дядо Манова, Махала Суха река, Местност Друмарката, Местност Капинката, Митко Палаузов, Нов Живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Руен, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юри Гагарин; Рашка Гращица: Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети септември, Зора, Махала Гьошевска, Махала Каменичка, Махала Лазовска, Махала Начковска, Махала Ненкова, Махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев; Слокощица: Александър Димитров, Ален мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Кокиче, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, Махала селото, Местност Змиярника, Местност Кръста, Местност Мичевица, Местност Ридо, Местност Саманли баир, Мусала, Никола Въжаров, Орлица, Пробуда, Пролет, Пролетарска, Спортист, Стоян Лудев, Христо Ботев, Христо Смирненски; Смоличано: Махала Бачовска, Махала Беловинска, Махала Габерлийска, Махала Гьоревци, Махала Каргалий, Махала Мангелска, Махала Миринска, Махала Райков рид, Махала реката, Махала Св. Ана, Махала Сделище, Махала Хаджийска, Махала Чифлико, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Юговци; Тишаново: Мах. Божковци, Мах. Воденица, Мах. Гълъбовска, Мах. Ивановска, Мах. Качанска, Мах. Колевска, Мах. Митковска, Мах. Найденци, Мах. Новковска, Мах. Реката, Мах. Тутковска, Мах. Хайдушка, Мах. Цървилото, Мах. Янчовска; Църварица: Мах. Гракалска, Мах. Карадачка, Мах. Копривен, Мах. Реката, Мах. Укалска
На 07.09.2017 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Преколница
На 08.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Кюстендил: Александър Димитров, Веса Паспалеева, Димитър Беровски, Македония, Шести септември
На 08.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Местност Самали баир, Местност Хисарлъка; Слокощица: Бачо Киро, Васил Левски, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Елин Пелин, Искър, Кубрат, Марин Дринов, Местност Саманли баир, Мусала, Пробуда, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 08.09.2017 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Николичевци

Община Рила  
На 05.09.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Падала: 55083. 91. 18; Пастра; Рила: Местност Жабокрек, Подгорица; Рилски Манастир: Местност Елешница
Община Сапарева баня  
На 08.09.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Овчарци, Общ. Сапарева баня: 020101, 027028, Баба Тонка, Бор, Васил Левски, Васил Попов, Верила, Водопада, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Гоце Делчев, Дръндарица, Дъбевица, Здравец, Златни Брегове, Иван Рилски, Искра, Кокиче, Липа, Лозана, Мановица, Местн. &Quot; Грабежо&Quot; , Местност Герена, Местност Песоко, Местност През Реката, Местност Ридо, Местност Фидиня, Незабравка, Никола Вапцаров, Осми март, Отец Паисий, Панайот Волов, Плиска, Прогона, Ридо, Рила, Рилски езера, Седемнадесети март, Синчец, Спартак, Сталевица, Хаджи Димитър, Христо Ботев; Паничище: 300 В Отдел 04, Ид. 65365. 210. 970, II, II, кв. 8, Іх - кв. 8, Местност Гюндера, Паничище Почивна станция, Планински курорт, Сухото езеро, УПИ - І, кв. 70, УПИ VIII кв. 10; Ресилово: 026170, 027007, 100005, Акация, Александър Стамболийски, Асаница, Бачо Киро, Бенковски, Борчета, Вария, Васил Левски, Верила, Волов, Гагарин, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Захари Зограф, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Игликина поляна, Изгрев, Индже войвода, Калоян, Красна поляна, Лаката, Липа, Любен Каравелов, Местноста Над селото, Община Сапарева баня, Омуртаг, Отец Паисий, Павлеви Ливади, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Синчец, Софроний, Спартак, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански двор, Теменужка, Трети март, УПИ - VІІ-672, кв. 36, ХIV-11, кв. 5, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар войвода, Шипка, Шумата, Яворов, Янтра; Самораново: 65245, 6, 153, 65245. 1. 214, 65245. 4. 266. 1, 65245. 4. 405, 65245. 4. 440, 65245. 45. 4. 416, 65245. 6. 499. 1, Александър Стамболийски, Александър Стоименов, Балкан, Бор, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Девети май, Дренски рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, кв. 16, Комсомолец, Крайречна, Ленин, Липа, Марков камък, Местност Златковица, Местност Марков камък, Местност Отовица, Митко Палаузов, Мусала, Ненко Пиперков, Оборище, Отовица, Партизанска, Пейо Яворов, Раковска, Рила, Самуил, Скакавица, Стаменко градевски, Стопански двор, Христо Ботев, Цар Крум, Черни връх, Юри Гагарин; Сапарева баня: 032046, 65365, 601, 10, 65365. 210. 111, 65365. 31. 45, 65365. 32. 226, 65365. 32. 353, 65365. 601. 186, 65365. 602. 602, I, кв. 74, III, кв. 125, LXXVі, кв. 74 Идент. 65365. 602. 375, LXXXIV-2797, кв. 74, ІІі-3071, кв. 120, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Бреза, Бригадирска, Буйов рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Веслец, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Германея, Гюрица, Детелина, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Дъга, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Крайречна, Кръстю Софрониев, Липа, Ловна, Лоза, Малина, Местност Бончук, Местност Водни дол, Местност Зелени Преслап, Местност Света Вода, Местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова чешма, Момина сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Нов Живот, Омуртаг, Опълченска, Осми март, Отец Паисий, Паничище, Перуника, Перущица, ПИ - 1351, ПИ LXXXІІі; кв. 74, ПИ №65365. 210. 111 М. Юрта, Плиска, Победа, Преспа, Пчела, Радецки, Раковски, Рилски езера, Роза, Св. Варвара, Света Богородица, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Славяни, Слога, Стоил Косовски, Стопански двор, Тинтява, Тракия, Трети март, УПИ - Х-2641, ПИ 65365. 601. 84, УПИ VI-147, кв. 12, Пи65365. 601. 92, УПИ VIII-2759, кв. 109, УПИ І - 2742, кв. 108, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар войвода, Шипка, Явор, ул. „Ягода“.

Благоевградска област

Община Белица  
На 05.09.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./; на 07.09.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Сенище: Махала Сенище

Община Благоевград  
На 04.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 05.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 07.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 08.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Бело поле, Общ. Благоевград: Ванчо Богданов, Васил Левски, Имот 04279. 818. 47, УПИ III-63, кв. 5
На 04.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 05.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Дренково: Махала Балевска
На 04.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 05.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 07.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 08.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Логодаж: УПИ-ІV-195 кв. 14, Голяма нива
На 04.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 07.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 08.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Акациите, Бреза, Велико Търново, Делвинска, Делвинска, Еленово, Здравец, Здравец, Иглика, Околчица, Околчица, Орловица, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Предел, Свобода, Свобода, Свобода, Синчец, Славово, Търново
На 05.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Акациите, Бреза, Васил Левски, Велико Търново, Даме Груев, Делвинска, Делвинска, Джеймс Баучер, Еленово, Здравец, Здравец, Иглика, Крушево, Околчица, Околчица, Орловица, Полковник Димов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Предел, Свобода, Свобода, Свобода, Синчец, Славово, Тодор Александров, Търново
На 07.09.2017 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Андрей Ляпчев, Владо Черноземски, Димитър Димов, Драма, Иван Михайлов, Кръстьо Асенов, Скаптопара, Стефан Стамболов, Цар Симеон
На 08.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Мощанец: XVI-122, 123, кв. 14, УПИ XI-75, кв. 6
На 08.09.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: 04279. 108. 9 М. Под Черквата, 04279. 628. 416, VII - 5799, кв. 11, Баба Тонка, Влахина планина, Възраждане, Гемеджиите, Заря, кв. Струмско, Идн. №04279. 628. 167, кв. Струмско, Инд. №04279. 628. 454, Кресна, Любен Каравелов, Малешевска, Местност Армутлука, Местност Пенков Чифлик, Местност Песока-Оранжерии, Местност Песоко, Местност Под Черквата, Освобождение, Панайот Волов, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев, Питу Гули, Под Черквата, Прогрес, Р-Н Стопански двор, Радецки, Райко Жинзифов, Солунските Атентатори, Стопански двор, Струмско Център, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, ул. Кресна и ул. Освобождение, Христо Ботев, Яне Сандански

Община Гоце Делчев  
На 07.09.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово: 000792, 072015, 595, Александър Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Джикаров, Балтачица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Дунав, Елин Пелин, Илезица, Йордан Йовков, Кавала, Кирил и Методий, Кокиче, Крали Марко, Ленища, М. Ленища, Места, Местност Вельов рид, Местност Лозята, Местност Шатора, Неврокоп, неуточнен адрес, Октомври, Орфей, Отец Паисий, П. Р. Славейков, ПИ -778, Площада, Победа, Родопа, с. Абланица, Имот 000517, Свилен Русев, Свобода, Селище, Славянка, Славянска, Слатина, Стопански двор, Теменуга, Тодор Паница, Тридесет и Пета, Тридесет и Шеста, Тъпане, УПИ ІІ, кв. 44, Христо Ботев, Чавдар войвода, Чешмите, Юрий Гагарин
На 05.09.2017 г. /09:00 - 09:20 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Горно Дряново: 029032 - М. Дяново; Гоце Делчев: Kурортен Kомплекс Попови Ливади, Гоце Делчев, Местност Мочура, Местност Сушица, Пенковото, Пенчо Славейков, Преспа, Серес, Симеон Радев, Сушица, Юг; Гърмен: Вальовица, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън регулацията, М. Маноле, ПИ-000490, неуточнен адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Площада, Първа, Седемнадесета, Седма, Ст 1 Кл Б ТП Гърмен 6, Ст 17 Кл А ТП Гърмен 2, Суадживица, Тальова Върба, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Ценьов Тумба, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Дебрен: 033002, 19076-М. Шопарланка, ІV-517, Вакльовица, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Драча, Единадесета, Извън регулация ПИ 038014, Корилово, М. Решманица, Местност Рашманица, неуточнен адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Решманица, Седемнадесета, Седма, Ст 18 Кл Б ТП Дебрен 2, Ст 22 Кл В ТП Дебрен 2, Ст 31 Кл А ТП Дебрен 2, Ст 5 Кл Б ТП Дебрен 1, Трета, Тринадесета, УПИ 5, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Шопарланката; Дъбница: 055001, Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Десета, неуточнен адрес, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Стопански двор, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Ковачевица: кв. 23, УПИ ІV; Копривлен: 142159, неуточнен адрес; Марчево: 042004, 042005 - М. Самуилска поляна, 047096 по КВС на с. Марчево, Канина, Ст 19 ТП Марчево 2; Огняново, Общ. Гърмен: 034075, ||-42, кв. 3, Благой Матеров, Втора, Горни Бани, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Димитър Кемалов, Долни Бани, Иван Вазов, Кирил и Методий, Курбаня, неуточнен адрес, Осемнадесета, Отец Пайсий, Пета, Петнадесета, Първа, Ст 2 Кл. В ТП Огняново 1, Ст 23 Кл Б ТП Огняново 3, Трета, Тридесета, Четвърта, Четиридесет и Първа, Шестнадесета; Осиково, Общ. Гърмен; Рибново: 048031, ІІі-966, кв. 56, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осем, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седем, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Ливаде, М. Бърдо, М. Плевнето, М. Селища, М. Снесеното, М. Тръне, Местност Бърдо, неуточнен адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Скребатно
На 05.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Горно Дряново; Марчево: Канина; Огняново, Общ. Гърмен: Горни Бани, неуточнен адрес
На 05.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч.; 09:00 - 09:20 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Лещен: УПИ II - 273
На 05.09.2017 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Мусомища: Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Антон Попов, Баба Тонка, Батуми, Бяло море, Владимир Поптомов, Георги Папалезов, Гоце Делчев, Д-р. Петър Берон, Детелина, Димитър Талев, Дунав, Ивайло, Иван Козарев, Кулата, Места, неуточнен адрес, Пейо К. Яворов, Пирин, Стопански двор, Струга, Топлика, УПИ І-68, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин
На 05.09.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Мусомища: 027116, Баба Тонка, Батуми, Братя Миладинови, Владимир Поптомов, Генерал Гурко, Георги С. Раковски, Димо Хаджидимов, Здравец, Иван Козарев, Кавала, Кирил и Методий, Клокотница, Кулата, Марица, Никола Вапцаров, Орехите, Отец Паисий, Плиска, Рила, Судинград, Хан Крум, Юрий Гагарин
На 05.09.2017 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Мусомища: Ал. Стамболийски, Батуми, Братя Миладинови, Бяло море, Генерал Гурко, Георги С. Раковски, Д-р. Петър Берон, Димитър Талев, Здравец, Иван Козарев, Каваците, Клокотница, Кулата, Местност Параклиса, неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Пирин, Плиска, Сливница, Струга, Судинград, Хаджи Димитър, Цар Симеон, Янтра
На 07.09.2017 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Ваклиново: 124, Алексей морев, Бор, Вергил Ваклинов, Възрожденска, Граничарска, Детелина, Дончо Ганев, Здравец, Иглика, Кирил и Методи, Кл. Охридски, Лале, Места, неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Парка, Партазанска, Пере Тошев, Петър Берон, Пионерска, Пирин, Родопи, Руен, Стефка Събчева, Стопански двор, Страцин, Струма, Трети март; Вълкосел: Балтите, Бачо Киро, Бистрица, Божур, Бр. Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Георги С Раковски, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Заря, Здравец, Кокиче, Лилия, Людмила Живкова, Люляк, Места, Михаил Антонов, Нерезе, неуточнен адрес, Никола Калъпчиев, Отец Паисий, Прогрес, Първи май, Рила, Светиката, Свобода, Стопански двор, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар, Шипка; Годешево: 509, Арсо Пандурски, Беласица, Бистрица, Бяло море, Вардар, Гранит, Граничарска, Драма, кв. 16 Парцел 496, Кокиче, Македония, Марица, Места, Мир, неуточнен адрес, Никола Парапунов, Огоста, Одрин, Орела, Осми март, Пирин, Предела, Рила, Родопи, Розова долина, Средна гора, Стара планина, УПИ-І, кв. 16, М. Стоп. Двор; Долен, Общ. Сатовча: 1, М. Банян ПИ-073034; Долно Дряново: 000181, Местност Реката; Жижево: 273; Кочан: 012119, 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Антон Иванов, Беласица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Вергил Ваклинов, Витоша, Възход, Георги Бенковски, Десета, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Единадесета, Здравец, Ивайло, Иван Козарев, Капитан Петко войвода, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, Люляк, Местност Стопански двор, Мир, Митко Палаузов, Младост, неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Осма, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пеньо Пенев, Пета, Пирин, Плиска, Площада, Победа, Пристране, Пролет, Първа, Рила, Родопи, Свилен Русев, Свобода, Седма, септемврийска, Сергей Румянцев, Славянска, Стефан Караджа, Стопански двор, Струма, Тодор Каблешков, Тракия, Трета, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шеста; Плетена: М. Горна, М. Долна, М. Забърдо, неуточнен адрес; Сатовча: II-920, кв. 74 по Плана на с. Сатовча, І, кв. 77, Ал. Стамболийски, Атанас Харизанов, Бистрица, Букет, Васил Даракчиев, Васил Левски, Вела Пеева, Възход, Г. С. Раковски, Георги Мутафчиев, Георги Шомов, Девети септември, Детелина, Драгийца, Дружба, Дунав, Еделвайс, Елин Пелин, Здравец, Иглика, Илинден, Кирил и Методи, Кокиче, Коца и Георги Сачеви, Лазар Карабожиков, Лале, Лиляна Димитрова, Людмила Живкова, Майор Топалов, Малчика, Местност Батала, Местност Стайков дол, Милушица, Михаил Антонов, Млада Гвардия, неуточнен адрес, Никола Карталов, Орфей, Освобождение, Отец Паисий, Петдесета, ПИ-030054 М. Дренов дол, Площада, Полени, Родопи, Свилен Русев, Стопански двор, Теменуга, Тодор Каблешков, Тодор Мавродиев, Тодор Шопов, Хаджи Димитър, Червеноармейска, Четирдесет и Девета, Четирдесет и Осма, Четирдесет и Седма, Шипка, Юри Гагарин; Слащен: Божур, Вадим Фърладжов - Интернет, Вергил Ваклинов, Габер, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Демокрация, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Йовков, Лилия, М. Развана, Места, Местност Папалев дол, неуточнен адрес, Освобождение, Панайот Волов, Пейо Яворов, Република, Римски Мостове, Родина, Родопи, Свобода, Стадиона, Стопански двор, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Симеон, Чичова Бърчина, Шипка; Туховища: 382; Фъргово: 189
На 07.09.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Блатска: 030023, Местн. Бозукдермен; Боголин: 253; Гоце Делчев: Драма, Местност Мочура; Гърмен: Местност Маноле; Долно Дряново; Дъбница: Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кюприжик, неуточнен адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански двор, Трета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета; Копривлен: неуточнен адрес; Крибул: 262; Крушево, Общ. Гърмен: Vі-138, кв. 10, ІХ-108; Ново Лески; Теплен; Хаджидимово: Мержането; Хвостяне: 28028, УПИ-V, кв. 2
На 08.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев: Бабуна, Мидия, Полковник Борис Дрангов, Саук Бунар, Серес, Стражин, Страцин, Струга

Община Гърмен  
На 08.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Гърмен: Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Деветнадесета, Извън регулацията, неуточнен адрес, Осемнадесета, Трета
На 04.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 05.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 07.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 08.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 09.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Дебрен: 033002, 19076-М. Шопарланка, ІV-517, Вакльовица, Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Драча, Единадесета, Местност Рашманица, неуточнен адрес, Осма, Петнадесета, Първа, Ст 5 Кл Б ТП Дебрен 1, Трета, Тринадесета, УПИ 5, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Шопарланката

Община Петрич  
На 04.09.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./; на 05.09.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./; на 07.09.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./; на 08.09.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич: Асен Златаров, Беласица, Брегалница, Владимир Заимов, Възраждане, Жданов, Любен Каравелов, Малчика, Октомври, Пейо Яворов, Подгорие, Просвета, Радомир, Симеон Кавракиров, Тодор Божиков, Христо Смирненски, Цар Самуил; Яворница: Победа
На 04.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: 28-ми Октомври, България, Васил Кънчев, Даме Груев, Кочо Мавродиев, Места, Местност Иловица, Патриарх Евтимий, Петко Р. Славейков, Полковник Дрангов, Рокфелер, Стою Хаджиев, Тракия, Яне Сандански
За периода 04-08.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кулата: Антон Попов, Брегалница, Васил Левски, Гео Милев, Кожух, Люле Бургас, Максим Горки, Отец Паисй, Петко Р. Славейков, Рила, Стефан Караджа, Цар Калоян
На 05.09.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Беласица: Акация, Александър Стамболийски, Беласица, Георги Бенковски, Кестен, Марковица, Митко Палаузов, Никола Некрасов, Осми март, Поляните, Струмешница, Цар Самуил
На 05.09.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич: Местост Марковица, неуточнен адрес; Петрич, Общ. Петрич: 010024, 22-ри Октомври, Атанас Лютвиев, Бабуна, Битоля, Бъкстон, България, Васил Левски, Вит, връх Бузлуджа, връх Китка, Генерал Тодоров, Д-р Асен Златаров, Екзарх Йосиф, Каймак Чалан, Калабак, Капитан Джингаров, Кожух, Македония, Михаил Вардев, Никола Вапцаров, Оборище, Полковник Дрангов, Пролет, Река Осъм, Рокфелер, Самуилова крепост, Сандо Китанов, Стадионска, Струма, УПИ II, кв. 49, Идент. 56126. 601. 8107, Христо Чернопеев, Цар Борис III, Цар Симеон, Червена скала, Шипка, Янтра; Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври, 28-ми Октомври, Александър Унев, Атанас Маджаров, Беласица, Бистрица, Брегалница, България, Ванга/Опълченска/, Васил Кънчев, Васил Левски, връх Бузлуджа, Гоце Делчев, Даме Груев, Демир Капия, Демир Хисар, Димитър Гощанов, Екзарх Йосиф, Ел-Тепе, Здравец, Иван Вазов, Иван Тасушев, Илинден, Калабак, Калина, Капитан Джингаров, Кестен, Княз Борис I, Кочо Мавродиев, Кукуш, Македония, Мануш Георгиев, Маркова скала, Местност Реката, Митрополит Герасим, Михаил Вардев, Орището, Орфано, Отец Паисий, Перманик, Пирин, Полковник Дрангов, Пощенска, Рокфелер, Св. Св. Кирил и Методи, сграда на Тк Гум, Славянска, Стадионска, Стоян Търнаджиев, Тетово, Тома Митов, Хан Крум, Хилендарски Манастир, Христо Ботев, Цар Борис III, Явор, Яне Сандански; Първомай, Общ. Петрич: Местност Чалията; Струмешница
На 05.09.2017 г. /08:30 - 12:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Ванга/Опълченска/, Гоце Делчев, Княз Борис I, Тома Митов, Хан Крум, Цар Борис III, Яне Сандански
На 05.09.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Беласица: Беласица, Васил Левски, Девети май, Дермено, Динк Махле, Крали Марко, Местност Горни Парници, Мраморница, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Чавдар войвода, Яне Сандански
На 07.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гега: Боровичко, Боровичкото
На 07.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 08.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Битоля, Искър, Капитан Никола Парапанов, Княз Александър Батемберг, Места, Мусала, Полковник Дрангов, Свобода, Серска, Скопие, Хан Аспарух, Цар Борис III, Цар Иван Шишман
На 08.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Рибник: Горни Лаки, Трапо

Община Разлог  
На 05.09.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 11:15 - 11:30 ч./ -  Белица, Общ. Белица; Краище, Общ. Белица: 39270. 25. 208, І-500, кв. 35, Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън регулацията, неуточнен адрес, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета
На 05.09.2017 г. /09:30 - 11:15 ч./ -  Баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев, Деветнадесета; Белица, Общ. Белица: Местност Андрианов чарк; Разлог: Александър Стамболийски
На 05.09.2017 г. /09:30 - 11:15 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 11:15 - 11:30 ч./ -  Горно Краище
На 05.09.2017 г. /09:30 - 11:15 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 11:15 - 11:30 ч./ -  Елешница, Общ. Разлог: 9-ти май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Иван Вазов, Имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, М. Долни Мин. Бани, Мечта, Минно Селище, Младост, неуточнен адрес, Пирин, Победа, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста

Община Сандански  
На 04.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 05.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 07.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 08.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Склаве: 7-ми Конгрес, Бялата Пръст, Гоце Делчев, Климент Охридски, Комсомолска, Марица, Местност Вангелов Андък, Местност Панаира, Отец Паисий, Партизанска, Първи май
На 04.09.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Илинденци: Трета; Лиляново: Местност Попина Лъка, Попина Лъка, Попина Лъка - Лещака, Попина Лъка-Лещака; Поленица: Димитър Благоев, Изгрев, Петър Берон; Сандански: Александър Буйнов, Асен Златаров, Асен Хадживасилев, Банска, Башлийца, Берово, Бистрица, Борис Сарафов, България, Вардар, Васил Кънчев, Васил Левски, Вихрен, Воден, връх Елен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Казепов, Георги С Раковски, Георги Скрижовски, Горно Броди, Гоце Делчев, Даскал Козарев, Деспод Слав, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Захари Стоянов, Иларион макариополски, Илинден, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Кожух, Кочо Чистименски, Крайречна, Лагадина, Любен Каравелов, Македония, Малашевска, Мара Бунева, Мелник, Места, Местност Попина Лъка, Надежда, Никола Вапцаров, Никола Карев, Огражден, Одрин, Опълченска, Осми март, Панайот Волов, Перун, Пирин, Първи май, Св. Св. Кирил и Методи, Св. Св. Козма и Дамян, Свети Врач, Свети Георги, Свобода, Сердика, Серес, Синаница, Скопие, Славянка, Соколова скала, Солидарност, Солунска, Спартак, Станке Димитров, Стефан Карчев, Стефан Стамболов, Стою Хаджиев, Таската Серски, Тодор Паница, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Цар Симеон, Чудомир Кантарджиев, Шипка, Юрий Гагарин
На 04.09.2017 г. /09:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Сандански: 65334. 201. 132, 65334. 71. 49, М&Quot; Долни Орман&Quot; , Бачо Киро, Индустриална зона, Кочо Чистименски, Местност Боруна, Местност Соколовец, Местност Хано, Р-Н Индустриална зона, Р-Н Индустриална зона, Р-Н Мтс, Р-Н Нова Гара, Р-Н Нова гара, Свобода, Стою Хаджиев, Сухо поле
На 04.09.2017 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Плоски: Тремошница, Тремощница; Сандански: Местност Попина Лъка, Местност Тремошница, Огражден, Родопа
На 05.09.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Сандански: Берово, Иван Вазов, Свобода, Юрий Гагарин
На 05.09.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Левуново: Беласица, Вихрен, Девети май, Дружба, Илинден, Местност Стопански двор, неуточнен адрес, Октомври, Стефан Караджа, Цар Самуил, Шейново
На 07.09.2017 г. /10:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Сандански: Ангел Ташков, Арда, Асен Хадживасилев, Борис Сарафов, Братя Миладинови, България, Васил Левски, Вихрен, Георги Казепов, Гоце Делчев, Грамос, Даме Груев, Даскал Козарев, Деспод Слав, Димо Хаджидимов, Емануил Воскидович, Иларион макариополски, Илинден, Индже войвода, Княз Борис I, Кочо Чистименски, Македония, Одрин, Отец Паисий, Охридска, Пазара, Пейо К. Яворов, Пелистер, Пере Тошев, Петър Сарафов, Пирин, Първи май, Роженски Манастир, Св. Климент Охридски, Св. Св. Кирил и Методи, Свети Врач, Свети Георги, Свобода, Славчо Ковачев, Солунска, Спас Харизанов, Стефан Карчев, Струма, Тодор Каблешков, Тодор Паница, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Чудомир Кантарджиев, Шар планина, Яне Сандански
На 07.09.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Калейца: Анска; Сандански: Асен Златаров, Банска, Башлийца, Божин Димов, Борис Сарафов, България, Васил Кънчев, Воден, Гео Милев, Гоце Делчев, Имот 813, УПИ II, кв. 39, кв. 89, УПИ II-1677 (Нов Идентификатор №65334. 3024, Македония, Малашевска, Мара Бунева, Мелник, Места, Осми март, Пере Тошев, Петър Берон, Петър Сарафов, Плиска, Св. Св. Кирил и Методи, Свети Георги, Свобода, Сирма войвода, Скопие, Тодор Каблешков, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен

Община Сатовча  
На 04.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ваклиново: 124, Алексей морев, Бор, Вергил Ваклинов, Граничарска, Дончо Ганев, Кирил и Методи, Кл. Охридски, Лале, неуточнен адрес, Парка, Пере Тошев, Петър Берон, Пионерска, Стефка Събчева, Страцин; Кочан: Пристране
На 04.09.2017 г. /12:30 - 16:15 ч./ -  Плетена: М. Горна, М. Долна, М. Забърдо
На 05.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Вълкосел: Бачо Киро, Бистрица, Божур, Бр. Миладинови, Бузлуджа, Димчо Дебелянов, Лилия, Места, Михаил Антонов, Нерезе, неуточнен адрес, Никола Калъпчиев, Прогрес, Първи май, Светиката, Чавдар, Шипка
На 05.09.2017 г. /12:30 - 16:15 ч./ -  Слащен: Божур, Габер, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Демокрация, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Здравец, Йордан Йовков, Лилия, Места, неуточнен адрес, Панайот Волов, Република, Родина, Стадиона, Стопански двор, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Симеон
На 07.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 08.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Плетена: М. Забърдо; Сатовча: Бистрица, Васил Даракчиев, Васил Левски, Девети септември, Здравец, Петдесета, Свилен Русев, Стопански двор, Тодор Шопов, Червеноармейска, Четирдесет и Девета
На 08.09.2017 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Сатовча: Васил Даракчиев, Г. С. Раковски, Дунав, Еделвайс, Иглика, Кокиче, Лазар Карабожиков, Майор Топалов, неуточнен адрес, Никола Карталов, Орфей, Освобождение, Родопи, Стопански двор, Тодор Шопов, Хаджи Димитър, Шипка

Община Симитли  
На 04.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Железница, Общ. Симитли: Местност Бачева Махала, Местност Джалева Махала, Местност Дременец
Симитли: Ораново, Предел
На 04.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 05.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 07.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 08.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Долно Осеново: Долна Махала, Махала Горна, Махала Долна; Крупник: Васил Коларов, Васил Левски, Гладстон, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Кокиче, Кресненско въстание, Крупник, Ленин, Местност Текелев Шумак, Пайсий Хилендарски, Текелев Шумак, Хан Аспарух, Яне Сандански
На 04.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 05.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 07.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 08.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Брежани: Георги Димитров, Здравец, Местност Вощинарци, Миньор, Пейо Яворов, Христо Апостолов, Център
На 04.09.2017 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Симитли: Васил Левски, Вихрен, Изворите, М. Миндело, Места, Роук, Сердика, Симитли, УПИ-II-1437, кв. 14, УПИ-Іх-1437, кв. 4, УПИ-Х-1437, УПИ-ХхVі-1437, кв. 14
На 04.09.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 05.09.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Полена: Вела Пеева, Георги Димитров, Зеленка, Махала Ширината, Местност Долна Сушица, Местност Епрец, Местност Училището, Потока, Руен, УПИ-Хі-58 кв. 11, Христо Ботев, Ширините; Симитли: Симитли
На 05.09.2017 г. /08:15 - 16:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  градево: Десислаго, Еленковци, Махала Еленов Чарк, Махала Кърджалийска, Махала Марево, Махала Стамболийска, Местност Въковица, Местност Мадана, Местност Свини дол, Свини дол; Долно Осеново: 291, кв. 9, II--255, Долна Махала, Махала Горна, Махала Долна, ПИ-061004 М. Лаката; Полето: 026023, кв. 3 УПИ V-17, Местност Кьосеви Рудини, Местност Страните, УПИ VI-381, 382, кв. 2, УПИ-I, кв. 21; Симитли: ІІ-760 кв. 53, Аврора, Васил Априлов, Георги Бенковски, Дарако, Димитър Ацев, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Иван Козарев, Искра, кв. Ораново, Любен Каравелов, М. Ливадите, Местност Салиовица, Миразица, неуточнен адрес, Никола Парапунов, Ораново, Осогово, Оцетари, Паисйй Хилендарски, Панайот Хитов, Партизанска, Пеньо Пенев, Пирин, Победа, Предел, Преспа, Прилеп, Руен, септемврийска, Симитли, Славянска, УПИ ІІ-339, 338, кв. 33, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Яне Даракчийски
Община Струмяни  
На 04.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 05.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 07.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 08.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Микрево: 81, Александър Стамболийски, Берово, Берово, Василево, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Дора Габе, Елин Пелин, Иван Вазов, Малешевска, Орфей, Палат, Петър Берон, Решково, Сирма войвода, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Трети март, Чинара

Община Хаджидимово  
На 07.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Блатска

Община Якоруда  
На 04.09.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./; на 05.09.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./; на 07.09.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./; на 08.09.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Конарско.

В този текстса посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозахранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия  0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www.cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ наcez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозахранването в района, който Ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на захранването.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Оръжие като за цяла армия е в ръцете на българите 0| 2270 |21.09.2017 . Павлова прави Граждански съвет в помощ на Председателството 2| 2222 |21.09.2017 . Змии в столичен квартал 1| 2307 |21.09.2017 . Фирми, близки до кмета на Септември, взели милиони? 1| 2275 |21.09.2017

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах