Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
1| 6259 | НОВИНИ

Военни взривиха устието на река Велека

Военни взривиха устието на река Велека
Източник: Би Ти Ви
Военни сапьори взривиха устието на Велека, там където реката се влива в морето, информира Би Ти Ви. Причината е, че нивото й се е повишило критично.
 
Реката започнала да залива пътя за Царево и се е наложил спешен пробив. Мярката е превантивна, а решението е взела общината. Целта е да не се допусне бедствена ситуация предвид очакваното влошаване на времето, при която Синеморец и Резово да останат откъснати. Направени са над 20 взрива.

 

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Военни помагат на бедстващите на АМ ”Тракия” 2| 5547 | Военни помагат на бедстващите на АМ ”Тракия” Взривиха банкомат в Гърмен 0| 4320 | Взривиха банкомат в Гърмен Сирийски военни откриха масов гроб в Алепо 0| 5310 | Сирийски военни откриха масов гроб в Алепо Граничари и военни ранени при катастрофа край Малко Търново 0| 5813 | Граничари и военни ранени при катастрофа край Малко Търново

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads