Реклама / Ads
12| 5154 |01.08.2019 НОВИНИ

ВСС заседава специално за Пламен Георгиев, за да го възстанови като прокурор в спецпрокуратурата

.
В понеделник ще се проведе заседание на Прокурорската колегия на ВСС с единствена точка в дневния ред - молба от Пламен Георгиев Димитров за възстановяване на длъжност „прокурор” в Специализираната прокуратура, съобщиха от ВСС, предаде БГНЕС.
 

В сряда парламентът прие оставката на шефа на КПКОНПИ Пламен Георгиев. Той излезе в дълъг отпуск още през април тази година, след като прокуратурата и НАП стартираха проверка срещу него. 

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 2| 4277 |01.10.2019 Пламен Георгиев най-накрая подаде оставка и като прокурор . 15| 5748 |05.08.2019 Гарван гарвану око не вади: ВСС възстанови Пламен Георгиев като прокурор . 4| 4318 |05.08.2019 Извънредно заседание на ВСС заради молбата на Пламен Георгиев за прокурор . 11| 6837 |11.04.2019 Депутатите решават за освобождаване на председателя на КПКОНПИ

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads