Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 5502 | НОВИНИ

Започна 48-ото издание на Рали България

Започна 48-ото издание на Рали България
Във Варна започна 48-ото издание на Рали България. След петия етап водач е многократният шампион на Турция Ягиз Авджъ. От българите най-добре върви Игнат Исаев с навигатор Милен Илиев, които са трети във временното класиране.
 

В ралито стартираха 43 екипажа, като почти половината от тях са от Турция, тъй като състезанието се отчита и като кръг от шампионата на южната ни съседка.

Програмата предвижда общо 15 състезателни етапа за два дни.

 

Шампионът на България за 2016 г. Пламен Стайков, който през този сезон се състезава с грузински лиценз, имаше сериозни проблеми през днешния ден, тъй като спука две гуми във втория етап, съобщава bTV.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Регионалният мениджър на ЧЕЗ за България изнесе лекция за енергийната регулация и либерализация на пазара 1| 4372 | Регионалният мениджър на ЧЕЗ за България изнесе лекция за енергийната регулация и либерализация на пазара Спират тировете от магистралите заради „голямото завръщане“ 0| 4230 | Спират тировете от магистралите заради „голямото завръщане“ Започна строежът на ”Турски поток” 3| 4932 | Започна строежът на ”Турски поток” Президентът Румен Радев повиши генерали 2| 5959 | Президентът Румен Радев повиши генерали

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads