Реклама / Ads
0| 5139 |13.06.2014 НАРОДЕН ГЛАС

ЧЕЗ подменя електромери

.
Уведомяваме ви, че в изпълнение на Общите условия на ЧЕЗ Разпределение България и в съответствие с изискванията на действащото законодателство в страната, компанията извършва планова подмяна на електромерите на своите клиенти в Западна България. Молим клиентите на ЧЕЗ, които живеят на посочените долу адреси, да осигурят представител на домакинството, който да присъства на подмяната.

Подмяната на електромерите ще се извърши както следва:

София-град
На 16.06.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Алабин И. Вл 14, 2, 22, 25, 26, 27, 3
На 16.06.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - бул. Христо Ботев 38 вх. А вх. Б, 34, 36
На 16.06.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - Младост 3: бл. 351, вх. 4
На 16.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - жк Стрелбище бл. 101 вх. А
На 16.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - жк Стрелбище бл. 87 вх. А, вх. Б
На 16.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Обеля 1: бл. 115 вх. А, вх. Б
На 16.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - ул. Софроний Врачански: 16; 18; 20А
На 16.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - ул. Опълченска: 48, вх. А, вх. Б; 60; . 66; . 84
На 16.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - ул. Средна гора: 111; 96
На 16.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - гр. София кв. Овча купел 1 ;бл. 411 вх. В
На 16.06.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. София - Надежда 1: бл. 173 , вх. В, Г
На 16.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Илинден: бл. 26, 28, 48 вх. 6, 33, 34, 36
На 16.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - ул. Добруджа : 1, 6, 8, 9, 11
На 16.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Левски Зона В: бл. 5 вх. Б
На 16.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Левски Зона Г: бл. 10 вх. З , И
На 16.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Народно Събрание: 1, 3, 9, 11 , 12
На 16.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Николай В. Гогол: 13 ; Цар Иван Асен II: 28, 30
На 16.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - ул. Цар Иван Асен 2 - 34, 36, 38, 40, 42
На 16.06.2014 г. /09.15-14.15 ч/ - гр. София - 185-та Кв. мал. долина/младос: 14а, 15а, 16, 18, 33, 34, 34а, 4, 8а ; 186-та Кв. мал. долина/младос: 13, 21, 24, 28, 29, 29а, 30, 46, 7б, 7в, 8, бл. Вз Американски Колеж ул. 186 ; 189-та Кв. мал. долина/младос: 4, 5 ; 190-та Кв. мал. долина/младос: 3, 9, бл. Вз Американски Колеж ул. 190- ; Банишка Река/193-та Младост: 1, 10, 16, 22, 24, 5, 6, 7, 8, 9, до, бл. В. з. Американски Колеж ул. 193, в. з. Американски Колеж ул. 193-, дъно, кв. 3, ул. 186
На 16.06.2014 г. /09.30-12.00 ч/ - гр. София - ул. Георги Измирлиев 2 - 73 СОУ Владислав Граматик
На 16.06.2014 г. /09.30-12.30 ч/ - гр. София - Александър Пушкин: 58, 60, 62, 66, 68, 70, 78, 80, 86, бл. 64 ; Иван Сусанин: 19 ; Карамфил: 1, 10, 12, 18, 20, 4, 6, 8 ; Маринковица: 1, 3, 3А, 5 ; Михаил Панталеев: 1, 1А, 3А, 4, 5, 6 ; Найден Николов/607/: 1, 10, 12, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 4, 6, 8, 8А ; Проф. иван Дуйчев/знаменосец: 18 ; Резньовете: 86 ; Симеон Радев/кирил Янев/: 56, 73, бл. 2
На 16.06.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Драговица: 15, 14, 16 ; Оборище:91, 95, 16, 20, 21, 23, 22, 25, 29, 60, 58, 103, ; Васил Друмев:11, 15, 17, 19, 23, 25, 30, 31, 37 ; Мадрид:26, 30, 34, 36, 40, 1, 11, 13, 17, 21, 40, 48, 56
На 16.06.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. София - Изток:бл. 43А, 49 и 54;ул. Люлякова градина 14, 16, 18, 20, 22; ;ул. Атанас Далчев 15, 17, 19, 21;ул. Димитър Гичев 3, 5, 7
На 16.06.2014 г. /10.00-16.30 ч/ - гр. София - Александър Пушкин: 52, 52А, 56, 58, 62, 65, 67, 72, 74, 76, 83, 84, бл. 63, 65, А, Б, ТЯЛО Б ; Братя Бъкстон: 44 ; Велики Прелом: 12, 12А, 12Б, 14, 18, 2 А ; Ветрушка: бл. 70 ; Витошко Лале /павлово/: 14 ; Воденичница /ал. пушкин/: 47, 49, 55, 57, 59, 61, 63, 65 А, 67, 69, 73, 75, 79, 81, 83 ; Ген. Кутузов: 1 ; Камчатка: 1, 11, 2, 4, 5, 6, 6 А, 7, 7 А, 8, 9, 9 А, бл. 1, 2 ; Мадара: 12, 8 ; Маринковица: 29 ; Михаил Панталеев: 5 ; Никола Петков/п. напетов/: 10, 12, 13, 16, 17, 2, 20, 24, 25, 26, 28, 2А, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 4, 40, 40А, 41, 42, 44, 45, 46, 49, 51, 53, 6, 8, 8А, бл. 4 ; Симеон Радев/кирил Янев/: 81, 83, 85, 86, 87, 89, 91
На 16.06.2014 г. /12.30-16.30 ч/ - гр. София - Найден Николов/607/: 5
На 16.06.2014 г. /13.00-15.00 ч/ - гр. София - Ул. Фредерик Жолио Кюри: 15, 17, 19;Техникум по рисуване; ;блок Груеви;ул. Димчо Дебелянов 3, 5, 7; ;Община изгрев;Изгрев бл. 155;светофар на Фредерик Жулио Кюри ;ъгъла с бул. Драган Цанков

На 17.06.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Алабин И. Вл 30, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 5-7, 8, 9
На 17.06.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - Младост 3: бл. 344, вх. А
На 17.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - жк Стрелбище бл. 101 вх. Б, вх. В
На 17.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - жк Стрелбище бл. 103 вх. Б
На 17.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - кв. Княжево ;ул. . Багра 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10а, 10б, 11, 12, 12а, 13, 15, 17, 17а, 19
На 17.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - кв. Княжево ;ул. Абанос /жк Гърдова Глава/: 6, 10
На 17.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - кв. Княжево ;ул. 643-та/витоша Овча Купел/: 9, 29, 15, 12, 7а, 7, 5, 6, 9а, 3, 10. ;ул. Местност гърдова глава : 59, 60, 60А, 62, 63, 61А, 17А
На 17.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Обеля 1: бл. 121 вх. А, вх. В, вх. Д
На 17.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - ул. Софроний Врачански: 20Б; 22; 24; . 26; 28; 32; 34; 35; 36; 38; 39; 41; 43; 47; 48; 49; 50
На 17.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - ул. Антим I: 97; 98; 99
На 17.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - кв. Овча купел 1 ;бл. 411 вх. Г
На 17.06.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. София - Надежда 1: бл. 173, вх. Ж
На 17.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Илинден: бл. 46
На 17.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Левски Зона В: бл. 9 вх. А , Б
На 17.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Левски Зона В: бл. 5 вх. В
На 17.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Дякон Игнатий/васил Левски/: 1, 1А, 5, 7,
На 17.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - ул. Стефан Караджа : 7 вх. А, вх. Б, вх. В, 11 вх. А, вх. Б, вх. В ; 9 вх. А, 15 вх. Б, 10
На 17.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Загоре: 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10, 12
На 17.06.2014 г. /09.15-14.15 ч/ - гр. София - Кв. Полигона: бл. 35, 55, 56, 57 ; Яна/дървеница/: 4
На 17.06.2014 г. /09.30-12.30 ч/ - гр. София - Белмекен: 10, 14, 14 Б, 14А, бл. СГРАДА Б ; Пирин: 3, 36, 5, 7, бл. МАГАЗИН 5, СЕКЦИЯ А ;Цар Борис III/девети Септ. : 209
На 17.06.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Алеко Константинов:39А, 41, 43, 45, 51, 38, 42 ; Богдан:27, 44, 13-15, 15 ; Б. Величков:65, 66, 69, 72, 74, 76 ; Буная:17, 8, 14, 16, 32, 34, 18, 18-22

На 18.06.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Петър Парчевич 1, 2, 4, 6
На 18.06.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - Младост 3: бл. 344, вх. Б
На 18.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - жк Стрелбище бл. 103 вх. В
На 18.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - жк Стрелбище бл. 109 вх. А, вх. Б, вх. В
На 18.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - кв. Княжево ;ул. Лунна папрат /669/ 1, 13, 17, 8, 4, 2, 6, 10
На 18.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - кв. Княжево ;ул. Камен дял 1, 7, 6, 8, 10, 11, 12.
На 18.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - кв. Княжево ;ул. Калинка 1, 2, 4, 6
На 18.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Обеля 1: бл. 121 вх. Б, вх. Г
На 18.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Обеля 1: бл. 117 вх. Г, вх. Д
На 18.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - ул. Опълченска: 78; 80
На 18.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - ул. Средна Гора: 78: 102; 113; 121; 127; 133
На 18.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - кв. Овча купел 1 ;бл. 411 вх. Д
На 18.06.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. София - Надежда 1: бл. 173, вх. Д, вх. Е
На 18.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Илинден: бл. 47
На 18.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Левски Зона В: бл. 8 вх. А , Б ; Левски Зона В: бл. 9 вх. В , Г
На 18.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Авицена: 19 ; Николай В. Гогол: 2, 4, 8, 10, 12, 14, вх. А, вх. Б, 16, 20
На 18.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - 6-ти Септември: 1, 3
На 18.06.2014 г. /09.15-12.30 ч/ - гр. София - Мур: 7, бл. 1
На 18.06.2014 г. /09.15-14.15 ч/ - гр. София - Кв. Полигона: бл. 43
На 18.06.2014 г. /09.30-12.30 ч/ - гр. София - Мур: 10А ; Родопски Извор: 62Д, 64, 64А, 64Г, 64Г+, бл. ГАРАЖ 2, ГАРАЖ 7
На 18.06.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. София - Васил Друмев: 51, 53, 38, 44, 3, 4, 8, 9, 10, 12 ; Евлоги и Христо Георгиеви:114, 116, 118
На 18.06.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - гр. София - Ст. град:бл. 1 и 2, блок Тензор, блок 4 Елит, бл. 8, бл. 5 Сити
На 18.06.2014 г. /12.30-16.30 ч/ - гр. София - 774/в. з. беловодски Път/: 65 ; Беловодски Път: 1, 10, 11, 11А, 12, 12А, 13, 15, 15А, 16, 17, 17А, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 33А, 34, 35, 35А, 36, 37, 39, 45А, 4В, 5, 7А, 7Б, 9, 9А, бл. СК, УЛ. СЕКВОЯ С/У ; Секвоя: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 31, 33, 35, 37, 39, 4, 41, 43, 47, 5, 55, 6, 60, 6А, 7, 8, 9, 51 ; Сребърна Гора /в. з. Беловодски Път/: 7 ; Стар Беловодски Път: 1, 10, 2, 2А, 3, 3А, 3Б, 3В, 4, 6, 7, 8

На 19.06.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Якубица 12, 14, 16, 6, 8
На 19.06.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Петър Парчевич 7, 8, 9, 10, 11, 13
На 19.06.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - Младост 3: бл. 344, вх. В
На 19.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Стрелбище бл. 8 вх. А
На 19.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - жк Стрелбище бл. 15
На 19.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - жк Стрелбище бл. 109 вх. Г
На 19.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - кв. Бояна ;ул. Панорамен път 13
На 19.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Обеля 1: бл. 117 вх. Ж
На 19.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Надежда 5: бл. 519 вх. А, вх. Б
На 19.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 9: бл. 902 вх. А, вх. Б
На 19.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 9: бл. 903 вх. А, вх. Б, вх. В
На 19.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 9: бл. 908Б
На 19.06.2014 г. /09.00-13.00 ч/ - гр. София - Самоковско Шосе: 66
На 19.06.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. София - Надежда 1: бл. 153, вх. А
На 19.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Илинден: бл. 48
На 19.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Тодорини Кукли: бл. 22А вх. А
На 19.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Цар Шишман: 24, 26, 28, 29, 31
На 19.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Цар Шишман: 33, 37, 41
На 19.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - 6-ти Септември: 4, 7, 9
На 19.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Юри Венелин: 6, 8, 10, 12, 14, 16А, 18
На 19.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Георги С. раковски: 123, 125
На 19.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Цар Освободител/руски/: 8А, 10, 12
На 19.06.2014 г. /09.30-12.30 ч/ - гр. София - комплекс Резиденшъл парк
На 19.06.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Мадрид: 47, 35, 55, 23, 39, 43, 47, 41-43, 50, ; Мадарски конник:1, 3, 4, 6, 7, 8. ; Оборище:117 ; Люле бургаз:1, 4, 6, 7, 9. ; Лисец:6, 7, 8.
На 19.06.2014 г. /10.15-14.15 ч/ - гр. София - Павел Красов / Горубляне: 24, 36
На 19.06.2014 г. /12.30-16.30 ч/ - гр. София - ул. Вихрен 2-18

На 20.06.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Позитано 1, 2 7, 9, 9А
На 20.06.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - бул. Христо Ботев 12, 14, 16, 18
На 20.06.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - Младост 3: бл. 307
На 20.06.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - Младост 3: бл. 344, вх. Г
На 20.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - жк Стрелбище бл. 8 вх. Г, вх. Д, вх. Е
На 20.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - жк Стрелбище бл. 88 вх. А
На 20.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - кв. Бояна ;ул. Росен 12
На 20.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Надежда 3: бл. 328 вх. А, вх. Б
На 20.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 10: бл. 159
На 20.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 10: бл. 122А вх. А, вх. Б, вх. В, вх. Г
На 20.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 10: бл. 123 вх. Г, вх. Д
На 20.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 10: бл. 157
На 20.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 10: бл. 158
На 20.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 10: бл. 114 вх. Д
На 20.06.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. София - Надежда 1: бл. 153, вх. Б, В
На 20.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Фредерик Жолио Кюри: 44, 46А, ; ; ул. Латинка : 40, 71 ; ; ул. Щ. Атанасов 5 ул. Жетварка : 14, 15
На 20.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Константин Кисимов: бл. 303
На 20.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Илинден: бл. 49
На 20.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Тодорини Кукли: бл. 22А вх. Б
На 20.06.2014 г. /09.15-14.15 ч/ - гр. София - кв. Полигона бл. 40
На 20.06.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Оборище:72, 102 ; Мадрид:49, 50, 51, 52, 58. ; Мърфи: 23, 24, 27, 32
На 20.06.2014 г. /11.10-12.10 ч/ - гр. София - Орион 84
На 20.06.2014 г. /12.30-16.30 ч/ - гр. София - Белмекен: 6, бл. ГАР. 1, ГАР. 3, ГАР. 4, ГАР. 5 ; Ген. Суворов: 40, 5 ; Казбек: 10, 12, 8, бл. 12, 12Б ; Пирин: 10, 20 ; Симеон Радев/кирил Янев/: 10А, 3 ; Слънце: 4, 6, 8 ; Цар Борис III/девети Септ. : 167, 169, 171, 173, 177, 181, 183, 189, 191, 193, 195, 197, бл. П/Д ПОЩА
На 20.06.2014 г. /12.30-16.30 ч/ - гр. София - Белмекен: 2А, 4 ; Бъкстон: бл. 29, 35, 35 ОН


Софийска област
За периода 16-19.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Краево
За периода 16-20.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Чеканчево, общ. Горна малина
За периода 17-18.06.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ - Бов, общ. Своге

На 16.06.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - Бов, общ. Своге
На 16.06.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - Драгоман - Здравец
На 16.06.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - Костинброд - Обединена
На 16.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Челопеч -  Хемус; Трети март; Цар Калоян; Цар Самуил

На 17.06.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - Драгоман - Малина
На 17.06.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - Костинброд - Бачо Киро
На 17.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Челопеч - Хемус; Трети март; Цар Калоян; Цар Самуил

На 18.06.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - Драгоман – Здравец
На 18.06.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - Костинброд - Обединена
На 18.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Челопеч - Хемус; Трети март; Цар Калоян; Цар Самуил
На 18.06.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - Костинброд - Букет; Крайбрежна; Лилия; Патриарх Евтимий; Синчец; Славянска; Тунджа; Янтра; Перник; Захари Зограф; Лом; Петърч; Детска радост

На 19.06.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ - Бов, общ. Своге - Волга; Издримец
На 19.06.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - Драгоман - Малина
На 19.06.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - Костинброд - Бачо Киро
На 19.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Челопеч - Хемус; Трети март; Цар Калоян; Цар Самуил

На 20.06.2014 г. /08:15 - 08:15 ч/ - Бов, общ. Своге - Волга; Издримец
На 20.06.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - Драгоман - Здравец
На 20.06.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - Костинброд - Обединена
На 20.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Златица - Църквище


Пернишка област
За периода 16-19.06.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - с. Старо село

На 16.06.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - Перник – Отец Паисий
На 16.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Брезник - Девети септември; Александър Тинков; Андрей Михайлов

На 17.06.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - Перник - Димова махала
На 17.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Брезник - Борис Калев; Бреза; Бърдо; Георги Ив. Бунджулов

На 18.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Брезник - Цвета Лумбарова
На 18.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Перник - Димова Махала

На 19.06.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - Перник - Димова Махала
На 19.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Видрица

На 20.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Видрица
На 20.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Перник - Димова Махала


Благоевградска област
На 16.06.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Банско - местност Грамадето; Найден Геров
На 16.06.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. Гоце Делчев - Атанас Тешовски; Димо Хаджидимов
На 16.06.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. Гоце Делчев - Никола Мандушев
На 16.06.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - жк. Спартак     
На 16.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Симитли - Витоша; Георги Димитров; Надежда; Рила;  Христо Смирненски
На 16.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Петрич, общ. Петрич - ул. България
На 16.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Симитли - Струма; Христо Смирненски

На 17.06.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Банско - Братя Молерови; България; Витоша; Ген. Стилян Ковачев; Дунав; Опълченска
На 17.06.2014 г. /08:15 - 16:30 ч/ - гр. Гоце Делчев - Иларион Макариополски
На 17.06.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - с. Долна Градешница - ул. Втора; ул. Двадесет и Шеста; ул. Дванадесета; ул. Девета; ул. Десета; ул. Единадесета; ул. Осма; ул. Четвърта
На 17.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Петрич, общ. Петрич, ул. България; ул. Пролет
На 17.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Симитли - Васил Левски; Георги Димитров; Надежда
 
На 17.06.2014 г. /09:45 - 16:30 ч/ - с. Господинци
На 18.06.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Банско - Братя Молерови; Дунав; Патриарх Евтимий;  ул. Тома Вишанов
На 18.06.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. Гоце Делчев - Стражин
На 18.06.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - Копривлен - Хан Аспарух
На 18.06.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - с. Долна Градешница - ул. Втора; ул. Двадесет и Шеста; ул. Дванадесета; ул. Девета; ул. Десета; ул. Единадесета; ул. Осма; ул. Четвърта
На 18.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Петрич, общ. Петрич, ул. Калабак; ул. Пролет
На 18.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Симитли - Георги Димитров; Христо Ботев

На 19.06.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - Копривлен - Драва
На 19.06.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - с. Долна Градешница - ул. Втора; ул. Двадесет и Шеста; ул. Дванадесета; ул. Девета; ул. Десета; ул. Единадесета; ул. Осма; ул. Четвърта
На 19.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Банско - България; Цар Симеон
На 19.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Симитли - Георги Димитров; Христо Ботев
На 19.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Петрич, общ. Петрич - ул. Цар Симеон

На 20.06.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания: гр. Хаджидимово, общ. Хаджидимово; ул. Бачо Киро
На 20.06.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. Хаджидимово - Георги Бенковски
На 20.06.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - с. Долна Градешница - ул. Втора; ул. Двадесет и Шеста; ул. Дванадесета; ул. Девета; ул. Десета; ул. Единадесета; ул. Осма; ул. Четвърта:
На 20.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Петрич, общ. Петрич - ул. Цар Симеон; ул. Екзарх Йосиф
На 20.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Симитли - Васил Левски; Георги Димитров; Рила; Витоша
На 20.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Якоруда - Даме Груев/Никола Вапцаров/; Хаджиалиш/Чавдарци/


Кюстендилска област
На 16.06.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ - гр. Дупница - Евтим Трайчев; Професор Александър Балан;  Рилски Манастир;  Родопи
На 16.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Кюстендил - Каблешков
На 16.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Овчарци, Общ. Сапарева Баня - Липа;  Мановица
На 16.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Ресилово   Александър Стамболийски;    Васил Левски;  Верила;  Горица:
На 16.06.2014 г. /11:00 - 15:00 ч/ - гр. Дупница Мелницата; Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания: гр. Дупница

На 17.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Дупница - Евтим Трайчев;  Захари Бобошевски;  Рилски Манастир
На 17.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Кюстендил - Александър Стамболийски
На 17.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Ресилово - Калоян;   Теменужка
На 17.06.2014 г. 09:00 - 16:00 ч/ - Овчарци, Общ. Сапарева Баня, Васил Попов; Искра

На 18.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Дупница - Прогона;  Свети Иван Рилски;  Тишина;  Цар Иван Асен II
На 18.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Кюстендил - Александър Стамболийски;  Генерал Заимов
На 18.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Овчарци, Общ. Сапарева Баня, Дръндарица  Дъбевица;  Златни Брегове;  Иван Рилски;  Хаджи Димитър
На 18.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Ресилово - Роза; Трети март

На 19.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Дупница - Прогона
На 19.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Кюстендил - Гороцветна;  Хисарлъка
На 19.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Ресилово - Игликина Поляна;  Трети Март
На 19.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Овчарци, Общ. Сапарева Баня -  Георги Бенковски;  Георги Раковски

На 20.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Дупница - Прогона;  Южен
На 20.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Ресилово - Бенковски;  Гагарин;  Изгрев;  Калоян;  Красна Поляна;  Липа; Шипка
На 20.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Овчарци, Общ. Сапарева баня - Васил Левски;  Георги Бенковски


Плевенска област
На 16.06.2014 г. /08:30- 16:00 ч/ - с. Староселци - ул. Вилхелм Пик; ул. Димитър Благоев; ул. Кирил и Методий; ул. Коста Златарев; ул. Н Й Вапцаров; ул. Огоста; ул. Райна Княгиня; ул. Христо Манчев
На 16.06.2014 г. /08:30- 16:00 ч/ - с. Вълчитрън ул. Балкан; ул. П. К. Яворов; ул. Тунджа; ул. Черно Море
На 16.06.2014 г. /08:30- 16:00 ч/ - с. Глава ул. Гео Милев; ул. Стара Планина
На 16.06.2014 г. /08:30- 16:30 ч/ - с. Горна Митрополия - ул. Стефан Караджа; ул. Димитър Благоев; ул. Неофит Рилски; ул. Раковски; ул. Никола Йонков Вапцаров; ул. Васил Левски; ул. Панайот Хитов
На 16.06.2014 г. /09:00- 15:30 ч/ - гр. Плевен - жк Сторгозия
На 16.06.2014 г. /09:00- 16:00 ч/ - с. Обнова - ул. Васил Петлешков; ул. Волга
На 16.06.2014 г. /09:00- 16:00 ч/ - с. Новачене - ул, В Левски; ул, В Петлешков; ул. Ив Винаров

На 17.06.2014 г. /08:30- 16:00 ч/ - с. Староселци - ул. Димитър Благоев; ул. Хан Крум;
На 17.06.2014 г. /08:30- 16:00 ч/ - с. Староселци - ул. Димитър Благоев; ул. Митко Палаузов; ул. Н Й Вапцаров; ул. Скобелев
На 17.06.2014 г. /08:30- 16:00 ч/ - с. Вълчитрън - ул. Балкан; ул. П. К. Яворов ул. Хаджи Димитър
На 17.06.2014 г. /08:30- 16:00 ч/ - с. Глава - ул. Стара Планина; ул. Цар Самуил
На 17.06.2014 г. /08:30- 16:30 ч/ - с. Горна Митрополия - ул. Панайот Хитов; ул. Кирил и Методий; ул. Васил Левски; ул. Мургаш
На 17.06.2014 г. /09:00- 15:30 ч/ - гр. Плевен - жк Сторгозия
На 17.06.2014 г. /09:00- 16:00 ч/ - гр. Никопол - ул, Витоша; ул, Ген Криденер; ул, Любен Дочев
На 17.06.2014 г. /09:00- 16:00 ч/ - с. Обнова - ул. Заря

На 18.06.06.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - с. Староселци - ул. Асен Халачев; ул. Димитър Благоев; ул. Доровски; ул. П Р Славейков; ул. Раковски; ул. Сергей Румянцев; ул. Христо Стоянов;
На 18.06.06.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - с. Вълчитрън - ул. Иван Вазов; ул. П. К. Яворов; ул. Хаджи Димитър;
На 18.06.06.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - с. Глава - ул. Странджа; ул. Сторгозия; ул. Цар Самуил; ул. Дунав
На 18.06.06.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - с. Горна Митрополия - ул. Кирил и Методий; ул. Марагидик; ул. Васил Левски; ул. Раковски; ул. Родопи
На 18.06.06.2014 г. /09:00-15:30 ч/ - гр. Плевен - ул. Незабравка; ул. Оряхово; ул. Генерал Тотлебен; ул. Люляк; ул. Анастасия Димитрова;
На 18.06.06.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Обнова - ул. Рила; ул. Родопи;
На 18.06.06.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Никопол - Местност Мерджанлъка; Местност Харманлъка; ул, Огоста; ул, Родопа; ул, Струма

На 19.06.06.2014 г. /08:15-16:00 ч/ - с. Староселци - ул. Г Димитров; ул. П. К. Яворов; ул. Стоян Едрев; ул. Цветан Спасов
На 19.06.06.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - с. Вълчитрън - ул. Васил Левски; ул. Огоста; ул. Хаджи Димитър;
На 19.06.06.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - с. Глава - ул. Пролет; ул. Вола; ул. Гео Милев; ул. Стара планина
На 19.06.06.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - с. Горна Митрополия - ул. Раковски; ул. Иван Рилски; ул. Гоце Делчев; ул. Александър Стамболийски; ул. Георги Димитров;
На 19.06.06.2014 г. /09:00-15:30 ч/ - гр. Плевен - ул. Иван Вазов; ул. Неофит Рилски;
На 19.06.06.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Белене - ул, Кирил и Методий; ул, Отец Паисий
На 19.06.06.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Обнова - ул. С. Румянцев; ул. Тодор Каблешков,

На 20.06.06.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - с. Староселци - ул. Г Димитров; ул. Гео Милев; ул. Дунав; ул. Искър; ул. Ленин; ул. Тодор Матков;
На 20.06.06.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - Победа -  24 май; Васил Левски; Индустриална Зона; Космос; Люлин; Новоселска; Петдесет и четвърта; Радецки; Рила; Христо Ботев
На 20.06.06.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - с. Вълчитрън - ул. Балкан; ул. Васил Левски; ул. Св.св.Кирил и Методий; ул. Стефан Караджа; ул. Хаджи Димитър;
На 20.06.06.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - с. Глава - ул. Ст. Планина; ул. Цар Самуил; ул. Александър Стамболийски
На 20.06.06.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - с. Горна Митрополия - ул. Вежен; ул. Петко Рачев Славейков; ул. Гоце Делчев; ул. Хан Аспарух
На 20.06.06.2014 г. /09:00-15:30 ч/ - гр. Плевен - ул. Гренадирска; ул. Белмекен; ул. Георги Кочев;
На 20.06.06.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Белене -  ул, Клокотница; ул, Трайчо Костов; ул, Христо Смирненски
На 20.06.06.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Обнова - ул. Чавдар; ул. Червенобрежка; ул. Ю. Гагарин


Ловешка област
На 16.06.2014 г.  /08:00 - 16:30 ч/ - с. Велчево - ул. Тончо Стаевски;ул. Христо Ботев
На 16.06.2014 г.  /08:30-16:30 ч/ - Български Извор - Александър Стамболийски; Васил Левски; Георги Бенковски; Райна Княгина; Хемус

На 17.06.2014 г.  /08:00-16:30 ч/ - с. Велчево - ул. Христо Ботев
На 17.06.2014 г.  /08:30-16:00 ч/ - Тетевен  - Пеновото
На 17.06.2014 г.  /08:30-16:00 ч/ - Български извор  - Александър Стамболийски; Валентина Терешкова; Георги Раковски; Демокрация; Юрий А. Гагарин

На 18.06.2014 г.  /08:00-16:30 ч/ - с. Велчево - ул. Велчо Ночев; ул. Христо Ботев
На 18.06.2014 г.  /08:30-16:00 ч/ - Български извор - Бузлуджа; Демокрация; Здравец; Иван Вазов; Отец Паисий; Христо Ботев
На 18.06.2014 г.  /10:00-11:00 ч/ - Тетевен - Иван Вазов; Махала Свидово; Махала Скрибътна; Местност Гугуновото; Местност Пладнището; Местност Просеченик; Местност Скрибътна

На 19.06.2014 г.  /08:00-16:30 ч/ - с. Гумощник - ул. Цанко Влаховски; ул. Чакърска
На 19.06.2014 г.  /08:30-16:00 ч/ - Черни Вит - Васил Левски; Хан Крум; Христо Ботев

На 20.06.2014 г.  /08:00-16:30 ч/ - с. Гумощник - ул. Чакърска
На 20.06.2014 г.  /08:30-16:00 ч/ - Голям Извор - Бековото; Васил Бушеранов; Георги Стойков; Грозьо Съйков Топалски; Първомайска


Монтанска област
На 16.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана – ул. Георги Данчов 5; ул. Димитър Талев 4; ул. Гоце Делчев 22

На 17.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана – жк. Пъстрина – бл. 31, вх. Ж; бл. 33, вх. И

На 18.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана - жк. Младост 1 - бл. 30, вх. Г; ул. Александър Стамболийски 58, вх. Г; жк. Пъстрина – бл. 31, вх. Ж; бл. 33, вх. И

На 19.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана – ул. Христо Смирненски 3, вх. А, Б

На 20.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана – ул. Александър Стамболийски 58, вх. В; жк. Младост 2 - бл. 6, вх. И


Видинска област
За периода 16-20.06.2014 г. няма да има подмяна на електромери на територията на област Видин


За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия  0700 10 010, на цената на един градски разговор според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком или посетете сайта www.cez-rp.bg. Вече можете да се възползвате и от уникалното ново онлайн приложение "Планови ремонти и аварии" на m.cez.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозахранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на захранването.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. 0| 4909 |12.06.2014 Сдружение „България си ти!“ в поредната благотворителна акция . 12| 5258 |12.06.2014 Най-малко 5 партии в 43-тото НС при избори сега . 2| 5404 |11.06.2014 Майката на Паоло иска максимално наказание за убиеца . 5| 6025 |10.06.2014 Защо театрите не работят през лятото?
Реклама / Ads
Реклама / Ads

НАЙ-ЧЕТЕНИ

Реклама / Ads