Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 5683 | НАРОДЕН ГЛАС

Семейството от Благоевград, ударено от половинтонна скала, оцеля

Семейството от Благоевград, ударено от половинтонна скала, оцеля
Семейството от Благоевград оцеля по чудо, след като половинтонен каменен къс удари колата му. То ще търси правата си в съда.
 

Часове след инцидента пред очите на Иво Палахански всичко все още минава като на филмова лента.

 

Разказва, че както си шофирал видял, че от скалите над пътя започват да падат камъни. "В последния момент избегнах поне частично удара, но нямаше, беше неизбежно, нямаше как да го предотвратя, камъка падна и ни удари първо отпред, после отзад, а накрая ни завъртя", разказва той пред bTV.

 

Ударът е от страната на съпругата му Емилия Палаханска, но въпреки шока, в понеделник тя е на работното си място в шивашки цех. Мислите за другите пътуващи по опасното трасе не ѝ дават мира.

"Още съм стресирана, още съм в шок, не съм спала цела нощ, още ми е пред очите. Казвам си, че сме живи, това е най- важното – че Господ ни пази и сме живи", казва тя.

Семейството има "Гражданска отговорност", но не и пълно Автокаско. Щетите от катастрофата няма да бъдат покрити. Семейство Плахански обаче ще искат обезщетение за травмата.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Църквата за прайда: Хомосексуализмът вреди на семейството и обществото 0| 6411 | Църквата за прайда: Хомосексуализмът вреди на семейството и обществото Барети и френски спецагенти шашкат софиянец и семейството му 9| 8905 | Барети и френски спецагенти шашкат софиянец и семейството му Черната овца в семейството се пръква през три поколения 4| 11960 | Черната овца в семейството се пръква през три поколения

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads