Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 6070 | СВЯТ

Челен опит: Заради двойкаджии закриват училище

Челен опит: Заради двойкаджии закриват училище
Учениците от затвореното училище са показали много лоши резултати на контролните работи, провалили са се и на повторното препитване.
 

В Москва за пръв път поради нисък успех на учениците отнеха акредитация на училище, съобщиха руски медии. Новината е била съобщено днес от кмета на руската столица Сергей Собянин, който изтъкнал, че макар като цяло образованието в Москва да е на добро равнище, едно училище се закрива. Това наистина е извънредно произшествие.

Училището, което ще бъде закрито, всъщност ще бъде слято с друго, което се намира на същия адрес и учениците ще продължат да учат на същото място. Според служители от отдела по образование учениците от затвореното училище са показали много лоши резултати на контролните работи. Повече от половината от деветокласниците са получили двойки по математика, 60% - по руски, 68%- по химия, а 70%- по английски.

Учениците се провалили и на повторните контролни. Според отдела по образование „ръководството на училището е изгубило контрол върху учебното заведение”. Имало е и кадрови проблеми.
f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Самолетната катастрофа на Качински е  заради натиск върху пилота 6| 5373 | Самолетната катастрофа на Качински е заради натиск върху пилота Румъния блокира Лисабонския протокол заради Шенген 6| 5710 | Румъния блокира Лисабонския протокол заради Шенген 19 държави бойкотират Нобеловите награди заради дисидент 4| 5681 | 19 държави бойкотират Нобеловите награди заради дисидент ЕС трябва да полага повече усилия заради вредните емисии 1| 5818 | ЕС трябва да полага повече усилия заради вредните емисии

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads